Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Anket Bugün Secim olsa
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 2:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlar, kimsenin hatalarına omuz vermeyiz...

Ancak ülkemiz insanının Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ' ye cephe almasına neden olan 57. hükumet dönemi, dışarıdan göründüğü gibi değildir.

*Kemal Derviş'e kadar uzanan ekonomik kriz, zaten büyük bir ihtimalle başka bir hükumet de başta olsa idi yine patlak verecekti. Bu bir süreçtir iktisadi açıdan ve sürekli böyle iktisadi dalgalanmalar olur piyasalarda. Üstelik şu an düzeldiğini sandığınız ekonomi, düşük enflasyon, sadece iktisadi bir kurnazlıktır. Şu anki sözde istikrar, yüksek miktarda "sıcak para" (yani yurtdışından ülkemize giren yabancı sermaye) ile sağlanmış bir istikrardır. Fakat bu istikrar(!) bir kriz döneminden daha tehlikelidir. Günümüz koşullarında bu sıcak paranın aniden ülkemizden çıkışı, doları 5 YTL civarlarına kadar sürükleyecek güçtedir. Yani ortada bir AKePe başarısı yoktur...

**Vatandaşın kafasının takıldığı noktalardan biri de "apo"nun idamı meselesidir. Burada da yine koalisyon ortağı partimiz MHP elinden geleni yapmış, aponun idamının TBMM'ye gitmesini sağlamıştır. Fakat burada "sol"dan korkan Ecevit, apoyu astırmamak için konunun Meclis'te görüşülmesi sürecini uzattırmış, konunun Meclis gündemine gelmesini oldukça geç bir tarihe attırmıştır. Bu arada "İdam Cezası" kaldırılmış, böylece aponun da müebbet hapis cezasına mahkum olmasını SAĞLAMIŞTIR.

Sizi bu iki önemli ve kafa kurcalayan konuda aydınlatmaya çalıştım. Daha farklı konularda Sayın Başkanımız adına çekincesi olan varsa yazsın.

(unutmayın tek başına değil, üçlü koalisyonla iktidardaydık)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
askan66y
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 3:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HAKLISIN ÜLKÜDAŞIMDA BİZİ BATIRANDA BU KUALİSYON OLDU SOLLA BİRLEŞMEKTENSE KENARDA KALSAK DAHA İYİYDİ ŞİMDİDE MECLİSTE OLACAKTIK BU KUALİSYON AKP YE YARADI BUDURUMA GETİRDİ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
By_Beyaz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 3:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet Askan KARDES Haklisin.!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 3:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın işte bunu tartışmaya kabulüm, bence de Koalisyon a girilmemeliydi. Yaşım itibariyle çok sağlıklı değerlendiremiyorum ama bence biz muhalefet olarak da bir cengaver olurduk..
onur18
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 3:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamunaleykum gardaslar bir bahceli gider digeri gelir gardasim bu bizim kaderimiz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
askan66y
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 3:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HAKVERDİNİZ İÇİN TŞK AMA NEDEN BU KAYBIMIZIN BAŞKA Bİ SEBEB GÖREMEDİM BEN KENDİ AÇIMDAN VEDE HER MHP LİNİN DÜŞÜNCESİ İDEOLİJİSİNE GÖRE MHP VE SOL İMKANSIZ OLARAK DÜŞÜNÜLÜR VEDE OLEDİR HA SOL HA PKK AYNI KAPI AYNI DÜŞÜNCE ALLAH ONUMÜZDEKİ SEÇİMDE YARDIMCIMIZ OLSUN YOKSA VATAN ELDEN GİDİYOR PAY PAY SATILIYOR ARKADAŞLAR BU VATAN İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK TÜM TÜRKÜM DİYENLER İÇİN KESİN MECLİSE GİRMEMEİZ LAZIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
onur18
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 4:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

askan gardasim benim korkumda budur . FATIH SULTAN MEHMETIN kemikleri sizliyordur gardasim ...vatani kendi cikarlari icin satanlara, vatani kullananlara,vatani bilir bilmez yönetmeye calisanlara,kendi din ,örf ,adetlerimiziyoketmeye calisanlara,genclerimizi yanlis bilgilerle dolduranlarin bu vatanda yeri olmasin. ALLAHdan dilegim ve arzum genclerimizi vatan,ve din sevgisiyle doldursun TÜRKÜN TÜRKDEN BASKA DOSTU YOK:::::::::
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
gencosman34
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 55

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 7:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖNCELİKLE SÖYLENENLERE KATILIYORUM BELİRTMEK İSTERİM...

BİZ KENDİMİZİN ELEŞTİRİLMESİNE HİÇ DAYANAMIYORUZ.MHP SOLLA HÜKÜMET KURMASAYDI BU KADAR ELEŞTİRİLMEZDİ ZATEN. BUGÜNKÜ HÜKÜMET HER ŞEYİ TOZ PEMBE GÖSTERİYOR BİR YANDANDA BU ÜLKEYİ AMERİKA'YA SATIYOR.BİR ARAŞTIRILSIN KİM HAYATINDAN MEMNUN BU YÜZDEN MHP BAŞA GELMELİ BÜTÜN ÜLKÜCÜLER BİRLİK OLMALI KÜSKÜNLER BARIŞMALI O ZAMAN MHP TEK BAŞINA İKTİDARA GELECEKTİR. BUNDAN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN!...

BİR ELİMDE SİLAH BİRİNDE KURAN,
GELDİ DİYORLAR BAK ŞEHİTLİK SIRAN,
BABAM BİLE OLSA KARŞIMDA DURAN,
ÖNCE VATAN SONRA VATAN DİYORUM.

GÖZÜMÜ KIRPARDA DURURSAM BERİ,
KORKARDA BİR ADIM ATARSAM GERİ,
KALBİME SAPLAYIN TÜM SÜNGÜLERİ,
ÖNCE VATAN SONRA VATAN DİYORUM.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 7:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

askan66y demiş ki:
HA SOL HA PKK AYNI KAPI AYNI DÜŞÜNCE

Değerli Ülküdaşım,

Bence bu biraz acımasızca olmuş. Sırf çevrem itibariyle söyleyebilirim ki bu yaklaşım her zaman doğru çıkmaz. Gerçekten de Vatan için şırpınan, ancak kendini "sol" cenahta olaraka nitelendiren tanıdıklarım var. Ona kalırsa her ne kadar ben kabul etmesem de MHP "sağ" kesime dahil edilir. AKePe için de aynı şeyin söylendiğini düşünürsek biz bu Vatan hainleriyle aynı kulvarda mıyız demektir?

Diğer mevzuda, bence 2002 seçimlerinde cezalandırılan MHP değil, bütünüyle 57. Hükumet idi... Şahsen her ne kadar pek çok şeyden sorumlu tutulsa da MHP, bu dönemde tek hata olarak "Koalisyona girme" işini ele almalıyız. Bakın yukarıda size en çok üstünde durulan konulardan ikisini kısaca özetledim.(* ve **)

Allah'a emanet olunuz, Allah(C.C), Türk'ü Korusun ve Yüceltsin...
alparslan_87
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 11:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan kardeşlerim ülküdaşlarım:
gercekci olalım Tayyip cumhur başkanı olacak ve bende olsun isterim belki bu yaıdan sonra coğunuz beni kınıyacaksın ama adam kötü işler yapmıyo kuzey ırağa rest cekti ve teröristleri sbd temizlemesse biz temizleyecez dedi. oyum akp ye ben mhp liyim DEVLET BAHCELİ cok pasif kalıyo iktidar olmasıda zor ama partiye yeni kan gelirse daha aktif birisi gelirse ve güvrn sağlarsa oyum MHP ye ...........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
gng
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Per Oca 12, 2006 1:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle Allah'ın selamı üzerinize olsun bir ülkücünün en önemli doktrinlerinden biri lidere sadakattir bahçeli büyük bir lider ama kıymetini bilemiyoruz benim tahminimce akp %25 alır biz ikinci parti olarak %15-16 civarı bir oy oranı alırız chp nin barajı geçeceğine inanmıyorum dyp bu sefer meclise girebilir
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Oca 12, 2006 3:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alparslan_87 demiş ki:
vatan kardeşlerim ülküdaşlarım:
gercekci olalım Tayyip cumhur başkanı olacak ve bende olsun isterim belki bu yaıdan sonra coğunuz beni kınıyacaksın ama adam kötü işler yapmıyo kuzey ırağa rest cekti ve teröristleri sbd temizlemesse biz temizleyecez dedi. oyum akp ye ben mhp liyim DEVLET BAHCELİ cok pasif kalıyo iktidar olmasıda zor ama partiye yeni kan gelirse daha aktif birisi gelirse ve güvrn sağlarsa oyum MHP ye ...........

Baksen neler de biliyormus...

Sen apacik bir CASITSIN... Ülkücü olmadigin icin de manasini bilemezsin..
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Oca 12, 2006 7:30 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kınayacağımızı bile bile neden yazıyorsun o zaman?Yaptığın işi bile bile yapmak,yani kast faktörü afedilmez bir suçtur.alparslan_87 üyeliğin iptal edilmiştir.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Oca 12, 2006 8:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cok defa sahit oldugumuz hadiseler bunlar. Kimi eski Ülkücü olur, kimi küskün Ülkücü olur kimisi ise lideri begenmeyen Ülkücü olur vs... Ortak yan Ülkücü olup ta davasindan vaz gecmedigi halde, oy veremeyecegidir. Niye oy veremiyor beyzade; cünkü sn. Dr. Devlet beyin beyefendi kisiligi, digerlerinin toplaminin bile bircok kati bilgi ve kararligigi ile, heyecana ve panige kapilmadan bizi MILLIYETCI TÜRKIYE`YE tasima Ülküsünden bir an ayrilmayacagidir.

Cok aradilar ki hala ariyorlar var mi acep bu gidisata engel olacak bir care. Yok evet yok. Milliyetci ruhun bütün bedenleri sarmaya baslamasinin caresi yok. Ne kadar ugrassalar bos. Fasistlik te yapsalar nafile.

Türk siyasetinin köklü ve yasina ragmen genc partisi MHP ve onun devlet adami kimligini yurdun dört bir yanina satir satir isleyen bilge lideri sn. Dr. Devlet Bahceli beyi durdurmak mümkün degil. Öyleyse Truva ati kullanmak gerek.

Kimi eski, kimi küskün kimileri ise bilmem ne kiliga girerek basiyorlar yaygarayi. Milliyetcilik ölüyor... Vatan elden gidiyor... Imdaatt... Yetis ya Seydi... Pardon rte... Özür yine pardon o degismisti, yetis ya Mr. rte...
Rahsan hanim da diyordu ya "Din elden gidiyor" diye...

Siz kimsiniz, kiminle dalga geciyorsunuz? Bu yapilanlar cirkinligin önde gideni. Siz milleti kör veya nursuz nesin gibi aptal mi saniyorsunuz?

Siyasetinize pardon menfaatinize uygun bir parti secmek düsüncesinde oldugunuz belli. Lakin hesaplayamadiginiz, umdugunuz daglara cok degisik sebeplerden karlar yagiyor. En baslica sebebi MHP ÖNLENEMIYOR... Diger sebeplerden bir tanesi; rte sizi tanimaz ve siz onun isine gelmezsiniz. Zira bukelemun herseye ve herkese zarar verir. Bir vali (!) pardon bosbakan olarak ta o bunun farkinda.

Vazgecin bu sevdadan. Türklük gurur ve suurunda ve Islam ahlak ve faziletinde iman tazeleyin. Cünkü zarardasiniz... Cünkü zarar veriyorsunuz... Gölge etmeyin baska ihsan istemez...

Allah (c.c.) Türk´ü korusun ve yüceltsin...

Saygilarimla...

Saygimiz; köylüye, ciftciye... Aksam evine ekmek götürmekte zorlanan fakir dul, yetim veya düsküne. Imanli ilim ve bilim adamlarina. Büyük sifatina layik büyüklerimize... Ve siyasetde onurlu kalanlara...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız