Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kurtlar vadisi bitti.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 8 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 4:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kurtlar vadisi hakkında;diziyi 1.bölümünden,sanıyorum 96 olsa gerek ;son bölümüne kadar izlemiş birisi olarak,sona ermesi nedeniyle birkaç söz söylemek istiyorum.
Bu dizi hakkında olumlu ya da olumsuz,bilen de bilmeyen de konuşup durdu.Hele bazı köşe
Yazarları iyice işi çığrından çıkardı.Namuslu bir insan,bir şeyi eleştireceği zaman;önce onu vicdanında bir tartar.Sonra düşünür,sonra da duygularıyla birleştirir ve kanaatını yazar.
Bu dizi hakkında,kim ne diyorsa desin;bu dizinin,bu projenin fikir sahibinden,senaristine,oyuncularına,yapımcısına,set işçilerinden,kameraman ve ışıkçılarına,
Müziklerini yapan ve düzenleyenlere kadar herkesi yürekten kutluyor,hepsini alınlarından öpüyorum.
Bizde ne zaman iyi bir iş yapılsa,hemen yaygara,karalama ve yerden yere batırmayı adet haline getirmiş çevreler ve insanlar var.Bu dizi,tekniğinden tutun,görüntü kalitesine,müziklerine kadar her şeyi ile,bir sürü değerli oyuncusuyla,yüz akımız olmuş,ve tarihe geçmiştir.Gerisi çekemezlik ve edepsizliktir.
Dizi amacına ulaşmıştır.Dizinin verdiği en büyük şey;bir vatanın nasıl sevilmesi gerektiğidir.
Bu yönde amaca kesinlikle ulaşılmıştır.Çünkü ilk bölümünden son sahnesine kadar ,bu konu mükemmel vurgulanmıştır.Dizinin baş rol oyuncusundan başlayın; hemen hemen tüm karakterler;zaaflarıyla da anlatılmış,bu da dizinin kahramanlarının;bilmem ne efsanesindeki insanlar değil;,hataları,sevapları,güzellik ve çirkinlikleriyle aramızdaki insan olduklarını vurgulayarak,;diziyi bu anlamda gerçekçi yapmaya yetmiştir.Çekim tekniği ile seslendirmeyi
Zaten söylemeye gerek yok,zira mükemmel idi.Hele müzikler.O enfes, unutulmaya yüz tutmuş güzelim türkülerimiz”(Elif dedim,bir fırtına tuttu bizi,Asiye,Tanrı’dan diledim bu kadar dilek..gibi)yanında,kendine has modern müzikle ilgili denemeler,tasavvuf müzik seslendirmeleri fevkalade idi.Kulaklarımızın pası gitti.O vurgulu çalgı ritimleri,muazzam kemençe ve ney sesleri muhteşemdi.Hele o son bölüm.Yabancı mafya ile Polatın karşılıklı dialogları,o tarihi mahkeme sahneleri,o savunmalar ve hükümdeki o dialoglar.
Şu dizi,benim ilk kez tv de izleyip bitirdiğim bir dizidir.Başka da olacağını sanmıyorum.
Bu kadar değişik,bu kadar nitelikli,bir sürü değerli sanatçının rol aldığı,büyük emekler ve paralar harcanmış bir diziye laf söyleyenler,daha iyisini ortaya koymak zorundalardır.
Koyamazlarsa müfteri durumuna düşeceklerdir.Anlatılmadık ne vatan sevgisi kalmış ne mafya,ne masonlar,ne derin devlet.Daha ne isteniyor anlamıyorum.Ülke gerçeklerini bu kadar bire bir anlatan bir diziye saldırmanın amacı ne?Ne seyredecektik yani bir ülkücü olarak.Asmalı konağı mı?Ayıptır.Bu kadar emeğe dil uzatmak;kadirşinaslık ile bağdaşmaz.
Ekonomik yönden yapımcılara da hiç kızmıyorum.Bu kadar ağır bir yükün altından kalkmak için bazı tedbirler almaları ve bunu gelire dönüştürmek istemelerini;masraflarının ve emeklerinin bir gereği olarak saygı ile karşılıyorum.Dizide ufak tefek yanlışlar,kusurlar olabilir.O kadar kadı kızın da da olur.Son bölümdeki,Hz İbrahim’in atıldığı ateşi söndürmeye koşan karınca hikayesindeki dialog oraya boşuna koyulmamıştır.Ama anlayacak kafa gerek.
Kısaca söylemek gerekiyorsa,ben bu dizi ile gurur duydum.İnşaallah bunun çok daha iyisi çekilir ve seyretmek nasip olur.Çünkü bizim sayfalarla yazarak yapamadığımızı bir dizi hallediyor.Bu dizi sanırım,ülkede çok uyuyan insanı uyandırdı.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 6:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir 21 Beğ çok güzel açıklamış.Kendisine aynen katılıyorum.
Ayrıca dizinin senaryo yazarı Bahadır Özdener, 'Oradaydım' programında, dizinin Irak filmine olan ilgiye göre devam edebileceğini söyledi.
Bugün yaşananlarla paralel giden bir dizinin mutlaka devam etmesi gerekir bence

saygılar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
KaNKuRT
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 19

İletiTarih: Cum Oca 06, 2006 9:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bencede KAdir 21 çok güzel açıkladı filmi. Sonlardan bir bölüme kadar film masonların gücünüde koydu ortaya nasıl derseniz? Polatı tabutla sorguya aldıklarında dedilerki bütün aileni sevdiklerinini(isimleri saydılar) bizim dediklerimizi yapmassan hepsini teker teker ölücektir. yani demek istedilerki; Bize katılan bizle olan bu kadar güçlü olur ama bizim istediklerimizi yapmaz bizle olmassanız sizde bu hale düşersiniz şeklinde masonluğa davettir bu bence....

Eğer sinemadaki filme göre gerçekten devam edip etmiyeceği belli olursa kesin devam eder çünkü ben şuana kadar çevremde gitmiycem diyen hiçbir kimseyi görmedim.. hatta okullarda millet sınıfça karar alıyo hep beraber gidelim filme diye nerden baksan bi sınıf 40-50 kişi.. yakında millet bölüm olarak gitmeyece kalkacak...

arkadaş sen ORDAMIYIM programında öyle bişey duyduğuna eminmisin????
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 6:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu dizi Türkiye´de gelmis gecmis en iyi dizidir. Bu diziyle gercekten cok kisi tekrardan vatan, millet degerini birdaha anlamis oldu. Bitmesine cok üzüldüm, keske bitmeseydi. Ilk bölümden son bölüme kadar izledim, hatta 97 bölümünü kaydettim hepsi bende mevcut. Tekrar tekrar izliyorum. Insallah filminden sonra bu muhtesem dizi devam eder. Irak filminide dört gözle bekliyorum. Eminim dizi rekor kirdi, filmide rekor kiracaktir. Simdiye kadar en cok emek verilmis, en cok para harcanilmis, en cok faydali ve en cok ilgi gören dizi ve filmi Kurtlar Vadisi yapimidir. Bu dizide olsun filminde olsun emegi gecen herkeze tesekkür ediyorum, tebrik ediyorum kendilerini. Cok büyük bir is basardilar, HELAL olsun!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 6:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kurtlar Vadisi'nin devam edeceğinin sinyalini dizinin senaristi Bahadır Özdener ile başrol oyuncusu Necati Şaşmaz Kanal D 'de verdi.

Filmin vizyona girmesinin ardından yeni dizi gündemde. Dizinin adı Kurtlar Vadisi olmayacak ama hem senaryo hem de oyuncularla Kurtlar Vadisi ile organik bağ kurulacak.

Dizinin konsept danışmanı Soner Yalçın da şimdiden yeni diziyi kaleme almaya, konsepti belirlemeye başladı. Soner Yalçın harıl harıl yeni dizi üzerinde çalışıyor.

Kurtlar Vadisi ekibi ve oyuncuları bana biraz Yılmaz Erdoğan ekibini hatırlatmaya başladı.

BKM heyeti nasıl ayrı ayrı oyunlar çıkarıyor, ayrı ayrı filmler çekiyor ama oyuncular aynı kalıyorsa Kurtlar Vadisi ekibi de böyle bir yapılanmaya gidiyor. Dizide ölenler çok ama hayatta kalan o kadar çok oyuncu var ki, onlarla 2 film çekilir.

Türkiye'de milliyetçilik akımının güçlendiği bir dönemde, bu konsepti bozmanın doğru olmayacağına karar verildi. “Kurtlar Vadisi bitti” diye hayranları üzülmesine yeni dizi geliyor. Çünkü trendi tam uç noktasından yakaladılar.

MURAT ONGUN

Haber Girişi: 31.12.2005 - 15:44

http://www.haberturk.com/news/210734.html
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 6:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KURTLAR VADİSİ DEVAM EDECEK Mİ?

31.12.2005 14:44

Kurtlar Vadisi, geçen akşam ekrana veda etti. Filmi Şubat'ta vizyona girecek. Ancak dizinin senaristi Bahadır Özdener ve oyuncu Necati Şaşmaz, Kanal D Ana Haber'de dizinin devam edebileceğine dair sinyalelr verdi. Yeni Şafak yazarı Bekir Hazar da aynı konu üzerine yazdı.

Bekir Hazar'ın bugünkü yazısı:

Kurtlar Vadisi'ndeki kafesin sırrı!

Tansu Çiller "Vatan için kurşun atan da yiyen de bizimdir" demişti yıllar önce....

Ve günlerce tartışılmıştı bu açıklama... Yasadışı yollara bulaşanların bu karede yer alması ne kadar doğru diye...

* * *
Kurtlar Vadisi final bölümünde, Polat Alemdar yargı önüne çıktı... Cam kafes içine konmuştu... Biz bu görüntüye sadece bölücübaşı Apo'nun yargılandığı gün tanık olmuştuk. Cam kafese alınmıştı Apo... Şimdi de bir televizyon dizisinde aynı sahne... Ancak bu defa cam kafesin içindeki adam, senaryo gereği ülkesi için mafyaya sızıp, onların kurallarına göre yaşayan, öldüren, öldürten Polat Alemdar'dı...

Ne mesaj vermek istedi yapımcı ve senaristler diye düşündüm...

Acaba geçmişte derin devlet, vatan millet adına bir takım yasal olmayan olaylara karışıp yargılananlar anısına mı böyle bir görüntüyü seçmişlerdi?... Yani "Bu ülkede vatanı bölmek isteyenler de, vatanı için yasadışı da olsa ter dökenler de aynı kefeye, aynı kafese kondu" mesajı mıydı bu ?...

Dizinin konsept danışmanı Soner Yalçın ile cam kafesin sırrını konuştum... Soner "Bölücülerle, vatanseverler aynı kefeye kondu" şeklinde bir mesaj olmadığını söyledi. Böyle bir düşüncenin yanlış olacağını vurguladı. Ardından verilmek istenen mesajı anlattı;

"Tüm dünyada tehlikeli insanlar böyle cam fanus içinde yargılanır.. Onların öldürülme riski vardır, tedbir alınır böylece. Çakal Carlos da böyle yargılanırdı, Mehmet Ali Ağca da Türkiye'de yargılansa cam kafese konurdu. Polat Alemdar'ı da dizide devlet çok tehlikeli adam diye görüyor... Önce devlet için çalışan ancak parayı görünce başka yollara sapan tehlikeli bir adam gibi... Ancak mahkeme sürecinde herşey öğrenildikçe öyle olmadığı görülüyor ve cam kafes kalkıyor bir süre sonra... "

İşin aslı böylemiş...

* * *
Kurtlar'ın finali rekor reytingle kapandı... Totalde 23.60 reyting... Yani memleketin yüzde 55'i, otuz kanalı bir kenara bırakıp sadece Polat Alemdar'a takılmış...

AB dediğimiz, gelir düzeyi ve eğitim durumu yüksek grup da 22.70 reyting vermiş kurtlara... Yani yaklaşık yüzde 57'si vadiye gitmiş...

Kanal D'de bu dizi bitti... Biraz ara verileceğini ve birkaç ay sonra tekrar aynı kanalda yeni bölümleri ile başlayacağı belirtiliyor... Show TV' de eski bölümleri ekrana tekrar sürmeyi planlıyor. Ancak zamanı henüz tam belli değil. Kurt hastalarına duyrulur...

Kaynak: Medyatava
ergenekon3887
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 8:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşler vadi sadece bir diziydi artık bunun etkisinden kurtulup memleketi hain lerden kalleşlerden düşmanlardan kurtarma zamanıdır bunun yoluda eylem yapmak sokaga dökülmek degil bilimle çalışmak olur
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 107

İletiTarih: Cmt Oca 07, 2006 8:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkıye cumhurıyetınde bız bozkurtlar oldukca vadılerdekı ıtlerı temızlerız bu memleketı kanla aldık.kımseye vermeyız yeryuzunde hıc turk kurt cerkes azerı cecen turkmen kalmazsa ıste o zaman bu topragı alabılırler aslında her ınsanın ıcınde vardır mıllıyetcılık bıze dusen halkımızın ıcındekı mıllıyetcılıgı dısa yansıtmalarına yardımcı olmak
AltayDeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 39

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 6:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizde vadi cok. Ugrassan her birinden boyle filmler cikar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
siyahinci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaradanm Allah(cc) 'ın izniyle ne bize nede imanımıza kimse dokunamaz
herşey onun izniyle ve canım vatanm içinde söyleyeceğim şudur Memati'nin dediği gibi anama laf edenin dilini koparırım...
Allaha emanet
gng
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 12:22 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün Türkiye tutturmuş bir kurtlar vadisi gidiyor bende izliyorum tamam ama bunlara takılıp kalmamalıyız biz ülkücüyüz diğer insanlardan farklı ve bir değil üç dört gömlek önde insanlarız sıradan ve basit insanlar gibi bu diziyi izlemek tamam artık polat gidiyo çuval geçirilen askerlerimizin şerefini bu ülkenin şerefini kurtaracak şeklinde bakmamalıyız biz bir yusuf biliriz Yusuf İMAMOĞLU bir düleyman biliriz Süleyman ÖZMEN bizi bu dizi kurtarmayacak.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 12:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gng demiş ki:
Bütün Türkiye tutturmuş bir kurtlar vadisi gidiyor bende izliyorum tamam ama bunlara takılıp kalmamalıyız
Ne güzel iste. Bütün Türkiye´nin bu dizi´yi izlemesi cok güzel. Bak sende izliyormussun. Kim dediki takilip kaliniyor diye? Sirf dizi´nin devam etmesini arzulamak hemen takilip kalinmak anlamina mi geliyor sence? Millet Asmali Konak, Haziran Gecesi, Aliye´mi izlesin? Daha mi iyi?

gng demiş ki:
biz ülkücüyüz diğer insanlardan farklı ve bir değil üç dört gömlek önde insanlarız sıradan ve basit insanlar gibi bu diziyi izlemek
Ne demek yani? Ülkücüler uzaylimi? Böyle vatan millet sevgisini asilayan dizi´yi izlemek yasakmi bir ülkücüye? Sucmu?

gng demiş ki:
tamam artık polat gidiyo çuval geçirilen askerlerimizin şerefini bu ülkenin şerefini kurtaracak şeklinde bakmamalıyız
Öyle baktigimizi kim dedi? Elbette bunun bir film oldugunu senin disindakilerde biliyor. Ama herkez gibi bende bu filmi zevkle izleyecegim! Gün gelir gercektede bu intikam alinir! Filimde alindi deyip ABD´ye sicak bakacak halimiz yok herhalde!

gng demiş ki:
biz bir yusuf biliriz Yusuf İMAMOĞLU bir düleyman biliriz Süleyman ÖZMEN bizi bu dizi kurtarmayacak.
Sende baya sacmaliyorsun arkadas! Ne zaman bir dizi´nin birilerini kurtardigi görülmüs ki zaten? Ama milletin böyle hasretle bekledigi, vatan millet sevgisini asilayan bir dizi´yi takip etmesi kadar güzel sey olabilirmi? Ne saniyorsun sen? Millet bu diziyi izliyor diye isini gücünü kenara birakip davasindanmi dönüyor sanki?
gencosmanliha
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 9:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAM-IN ALEYKÜM
BEN BU DİZİYİ İLK BÖLÜMÜNDEN BERİ HAYRANLIKLA İZLİYORUM.AMA BU BENİM GERÇEKLERDEN UZAKLAŞTIĞIMI GÖSTERMEZ. DİZİ BAŞINDAN BERİ MİLİYETÇİLİKTEN BAHSEDİYOR.BAZEN DEVLET TARAFINDAN SUÇLU GÖRÜNSE DE O YİNEDE DAVADAN VAZGEÇMİYOR SONUÇTA BU BİR DİZİ DE OLSA GERÇEKLE ÇAKIŞAN YERLERİ VARDI.HERKES BU DİZİYİ SEVEREK İZLEDİĞİ İÇİN EMİNİM MİLLİYETÇİLİK DUYGULARI KABARIYORDUR HELE DE SON BÖLÜMÜNDE KULLANDIKLARI CÜMLELERLE.FİLMİNE GELİNCE GERÇEK OLMASA DA ÖYLE OLMASINI HAYAL EDİYORUM.İNŞALLAH BUDA OLACAK. BU YÜZDEN FİLMİNİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN (AMİN)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 1:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

askerlerimizin başına cuval gecirenlere gereken ceza belki verildi belkide verilecek.ama benim tahminim gereken ceza verildiki kurtlar vadisinde bu yayınlanıyor.vadi bunu konu alıyor.kim ne derse desin.bu dizi bizi temsil ediyor.vatan sevgisini temsil ediyor.bu diziyi baş tacı etmemiz lazım.ki bütün ülkücülerin benimle aynı fikirde olduğundan eminim.

kurtlarvadisi ırak cekildi.ordada milliyetçilik işleniyor.türkün gücü işleniyor.cesareti işleniyor.bu film tüm dünyada izlenecek.kurtlar vadisi türkiyenin gururudur. o kadar.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız