Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Pamuk'un sitesi hacklendi
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Oca 12, 2006 6:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH razi olsun...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
KARA-KAGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Per Oca 12, 2006 7:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birde kendisini hackleyebilseydik :)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
derkurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Per Oca 12, 2006 8:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH RAZI OLSUN!!!
kursat_catli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 1:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sizin gibi kürtler anca burda ahkam kesebilir baskada bir icratınız yok.
zaten oda ısıs kadar bir iq ya sahipsin seni ehlilestirmenin en iyi yolu seni kendi haline bırakmak olur maymun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 1:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
aybike-turan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 10:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH RAZI OLSUN GARDAŞLARDAN...
AYRICA BENİM SYENİ BİR ÜYE OLARAK Bİ SORUM VE ÖNERİM VAR...ZATEN GEREKLİ KONULARDA YARDIM VE BİLGİYİ SİZ BÜYÜKLERİMİZDEN YA DA SİTENİN DOSYALARINDAN ALIYORUZ...VELHASIL SEÇİME AZ KALDI İCRAATLARDAN BAHSETSEK NE YAPABİLİRİZ,HALKIMIZDAKİ VAR OLAN AMA BASTIRDIKLARI MİLLİYETÇİ DUYGULARI NASIL AÇIĞA ÇIKARABİLİRİZ.MALUM HAİNLER 24 SAAT BOŞ DURMUYOR.SADECE ONLARIN YALAN YANLIŞ HABERLERİNİ HACKLEMEK SADECE BİZİM HIZIMIZI KESER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.YANİ BUNLARIN YANINDA BAŞKA ŞEYLERDE YAPMALIYIZ...YANİ YENİDEN ŞAHA KALKMALIYIZ...
BİZİM MİLLETİMİZ VATANINAZ MİLLETİNE BAYRAĞINA EN BAĞLI MİLLETLERDEN BİRİDİR.VE BU UĞURDA CANINI SAKINMAYACAK TEK MİLLETTİR
ALLAH TÜRÜKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
klebe
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 10:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH ( AZZE VE CELLE ) RAZI OLSUN SİZDEN...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 10:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aybike-turan demiş ki:
ALLAH RAZI OLSUN GARDAŞLARDAN...
AYRICA BENİM SYENİ BİR ÜYE OLARAK Bİ SORUM VE ÖNERİM VAR...ZATEN GEREKLİ KONULARDA YARDIM VE BİLGİYİ SİZ BÜYÜKLERİMİZDEN YA DA SİTENİN DOSYALARINDAN ALIYORUZ...VELHASIL SEÇİME AZ KALDI İCRAATLARDAN BAHSETSEK NE YAPABİLİRİZ,HALKIMIZDAKİ VAR OLAN AMA BASTIRDIKLARI MİLLİYETÇİ DUYGULARI NASIL AÇIĞA ÇIKARABİLİRİZ.MALUM HAİNLER 24 SAAT BOŞ DURMUYOR.SADECE ONLARIN YALAN YANLIŞ HABERLERİNİ HACKLEMEK SADECE BİZİM HIZIMIZI KESER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.YANİ BUNLARIN YANINDA BAŞKA ŞEYLERDE YAPMALIYIZ...YANİ YENİDEN ŞAHA KALKMALIYIZ...
BİZİM MİLLETİMİZ VATANINAZ MİLLETİNE BAYRAĞINA EN BAĞLI MİLLETLERDEN BİRİDİR.VE BU UĞURDA CANINI SAKINMAYACAK TEK MİLLETTİR
ALLAH TÜRÜKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

En basta ocaklara ve MHP il ve Ilce teskilatlarina destek verecek, programlarina katilacagiz.

Ülkücülük uydurmayacak, Ülkücülügü kaynagindan ögrenecegiz.

Sonra esimize, dostumuza örnek yasanti ile ulasmaya calisacagiz.

Bizi görüp hosnut olanlardan oy isteyecegiz.

Saygilarimla...
aybike-turan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 11:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En basta ocaklara ve MHP il ve Ilce teskilatlarina destek verecek, programlarina katilacagiz.

DİYE YAZMIŞSINIZ YANIT VERDİĞİNİZ İÇİN SAĞOLUN AMA BEN ÜLÜKÜ OCAKLARININ FAALİYETLERİNDE BULUNAMAM...DEVLET MEMURUYUM...HİÇ BİR FAALİYETTE AKTİF OLARAK BULUNAMIYORUM.ANCAK FİKİR TELAKKİSİNDE BULUNUYORUZ ARKADAŞLARLA
estet11
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 11:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞLAR
ben ilk defa yazan bir üyeyim.3 senedir takip ediyorum. Hepinizden allah razı olsun. büyük gayretler içindesiniz. ben farklı bir konuya değinmek istiyorum. orhan pamuk şunu demiş bunu demiş o kadar önemli değil. esas fiili olarak yapılan saldırılara bakmak lazım diyorum. bugün etikhaber.com da okuduğum bir haber mesleğim itibariyle günlerdir benim zihnimi meşgul ediyordu. dikkat edin. neden sadece türkiye.Kuş Gribi vakası. tek gayeleri bizleri her alanda güçsüz kılabilmek için yarış içinde olan AB ve ABD ile bunların yandaşları tarafından güzel vatanımızda yeni bir saldırı başlatmışlardır. bu kadar kısa bir sürede tüm yurt sathına nasıl yayılabiliyor. ve mutasyona uğradığı iddia edilerek insanlar üzerinde etkili olabiliyor? düşünün etrafımızdaki devletlerden hiç birinde bu denli bir yayılma veya vaka görülmemiştir. doğubeyazıtta olan kuş gribi neden ermenistanda ve iranda görülmüyor? bu şerefsizlerin her fırsatta ekonomimizi çökertmek için her türlü oyunu oynamaktalar. maalesef milli basın dedikleri boyalı basın bunlar tarafıdan elegeçirilmiş. bu konuda bir tek haber yayınlamıyorlar. dikkat edin sadece dış basında tek tük bu konuda haberler yayınlanıyor. bakıyorsun bir kaç tavuk veya yabani kuş ölmüş bunlardan kuş gribi çıkıyor. bunların özellikle atılmadıkları ne malum? hepinizden allah razı olsun. her4 konuda duyarlı hareket ediyorsunuz. Ben derimki şu anda en önemli milli meselemiz budur.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 11:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aybike-turan demiş ki:

DİYE YAZMIŞSINIZ YANIT VERDİĞİNİZ İÇİN SAĞOLUN AMA BEN ÜLÜKÜ OCAKLARININ FAALİYETLERİNDE BULUNAMAM...DEVLET MEMURUYUM...HİÇ BİR FAALİYETTE AKTİF OLARAK BULUNAMIYORUM.ANCAK FİKİR TELAKKİSİNDE BULUNUYORUZ ARKADAŞLARLA

Allah (c.c.) razi olsun... Görsel yayimlardan faydalanin diye acizane tavsiyemiz olacak. Kitap dergi vs..

Bir de faaliyet düzenlemek ile faaliyete istirak etmek arasinda fark olmali. Bu konuda mevzuati tam bilmiyorum ama düzenlenmis faaliyete hicbir devlet memuru katilmiyor mu? Askerler bile katiliyor diye biliyorum... Tanidigimiz ögretmenler ve diger meslek dallarindan Ülküdaslarimiz var. Kendi meslek yasantinizi tehlikeye atmanizi da istemeyiz.

Saygilarimla...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Oca 13, 2006 12:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

estet11 demiş ki:
ÜLKÜDAŞLAR
ben ilk defa yazan bir üyeyim.3 senedir takip ediyorum. Hepinizden allah razı olsun. büyük gayretler içindesiniz. ben farklı bir konuya değinmek istiyorum. orhan pamuk şunu demiş bunu demiş o kadar önemli değil. esas fiili olarak yapılan saldırılara bakmak lazım diyorum. bugün etikhaber.com da okuduğum bir haber mesleğim itibariyle günlerdir benim zihnimi meşgul ediyordu. dikkat edin. neden sadece türkiye.Kuş Gribi vakası. tek gayeleri bizleri her alanda güçsüz kılabilmek için yarış içinde olan AB ve ABD ile bunların yandaşları tarafından güzel vatanımızda yeni bir saldırı başlatmışlardır. bu kadar kısa bir sürede tüm yurt sathına nasıl yayılabiliyor. ve mutasyona uğradığı iddia edilerek insanlar üzerinde etkili olabiliyor? düşünün etrafımızdaki devletlerden hiç birinde bu denli bir yayılma veya vaka görülmemiştir. doğubeyazıtta olan kuş gribi neden ermenistanda ve iranda görülmüyor? bu şerefsizlerin her fırsatta ekonomimizi çökertmek için her türlü oyunu oynamaktalar. maalesef milli basın dedikleri boyalı basın bunlar tarafıdan elegeçirilmiş. bu konuda bir tek haber yayınlamıyorlar. dikkat edin sadece dış basında tek tük bu konuda haberler yayınlanıyor. bakıyorsun bir kaç tavuk veya yabani kuş ölmüş bunlardan kuş gribi çıkıyor. bunların özellikle atılmadıkları ne malum? hepinizden allah razı olsun. her4 konuda duyarlı hareket ediyorsunuz. Ben derimki şu anda en önemli milli meselemiz budur.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN.

Ülküdasim daha öncede bu konuda bir aciklama getirilmis idi.

Buyrun aciklamayi ekliyorum. Yalniz Kus gribi ile ilgili bölümde olsa daha iyi idi.

Saygilarimla...

Kaynak; etikhaber.com

MHP'lilerden Çarpıcı açıklamalar

Çarpıcı açıklamalar MHP'li eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır'dan geldi. Ölümle sonuçlanan kuş gribiyle ilgili olarak MHP’lilerden ilginç iddialar öne çıktı. MHP’li eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, kuş gribinin gündemi değiştirmek amacıyla öne çıkarıldığını savunurken, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır da "Türkiye’de yaşayan ve hastalığa sebep olabilecek virüsün varlığından bahsedilmesi, cehalet ötesi bir takım niyetler taşımanın ifadesidir" dedi.

Osman Durmuş, yaptığı açıklamada, dünyada kuş gribinden toplam ölümlerin 76 kişi olduğunu ancak, Türkiye’de yılda 50 bin kişinin kalp, 30 bin kişinin kanser ve 22 bin kişinin de veremden öldüğüne işaret etti. Osman Durmuş, Doğubayazıt’da yaşamını yitiren 3 kişinin ölüm nedeni olarak ilk başta zatürree denildiğini ancak daha sonra gündemi değiştirmek amacıyla kuş gribi açıklaması yapıldığını savundu.

Osman Durmuş, "Türkiye’de kuş gribi genetik değişime uğramadığı için salgın riski yoktur. Hükümet, vatandaşı klasik grip riskinden korumanın önlemlerini almalı, vatandaşa hijyeni öğretmelidir" diye konuştu.
Durmuş, yüzde 85 olan Türkiye genelindeki aşılama oranının AKP Hükümeti döneminde yüzde 60’a gerilediğini, 12 bin olan veremli sayısının ise 22 bine çıktığını belirterek, "Vatandaş geçim sıkıntısı çekiyor, verem oluyor, bu ülkede hala insanlar veremden ölürken, hükümet, Sağlık Bakanı ölümleri gündemi değiştirmek için kullanıyor" dedi. "Bu virüs hükümeti kurtarma virüsüdür" diyen Durmuş, "Türkiye’nin asıl gündemi Rusya’dan alınan doğalgazın fiyatı olmalıdır" dedi.

"VİRÜS DOMUZDA GENETİK DEĞİŞİME UĞRARSA İNSANA BULAŞIR"

Mehmet Şandır, ölümlere neden olan kuş gribiyle ilgili ilginç iddialarda bulundu. Şandır, açıklamada, "İlim adamlarına göre grip bizim ülkemiz için mevsimsel bir hastalıktır, kuş gribi ise kümes hayvanlarına ve kuşlara bulaşarak salgın yapar ve hayvan ölümlerine sebep olabilir" dedi.
Şandır, "Virüs temasla hastalık yapmaz. Ancak ara konakçı olarak domuzda genetik kayma dediğimiz değişime uğrarsa insana bulaşma özelliği kazanabilir" diye konuştu. Şandır sözlerini şöyle sürdürdü:

"VİRÜS ŞIRINGA İLE Mİ VERİLDİ?"

"Virüs taşıdığı iddia edilen göçmen kuşlar, Eylül ayından itibaren Türkiye’den ayrılır, bu virüsü taşıyıcı kuşlar ülkemizi terk edeli 90 gün olmuştur. Virüs, sıfır derecede saklandığı takdirde en fazla 40 gün yaşıyor. Türkiye’de yaşayan ve hastalığa sebep olabilecek virüs varlığından bahsedilmesi, cehalet ötesi bir takım niyetler taşımanın ifadesidir. Bu virüs kümes hayvanlarına şırınga ile mi verildi?"
Militan_asker
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pts Şub 13, 2006 1:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaziniz Yönetici tarafindan silinmistir.... O pisliklerin sayfasinin reklamini yapamazsiniz. Vuslatim
turk-42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Pts Şub 13, 2006 9:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iyi olmuş
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız