Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - TÜRKİYEDEKİ KÜRTLERE KÜRDİSTAN NÜFUS CÜZDANI...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 8:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslarim w harfi türkcede kullanilmiyor sisde mi basladinin kürtler gibi her seyi w ile yasmayi
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 8:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CcCanpolat38 demiş ki:
Gelin ben kurdum Kürt devletini hatta Türkiye sınırları içinde nasıl oluyor ya deyip hemen kızmayın reisler...

ocakda reisler le birlikde sohbet ederken reis dedim;

şimdi ben başbakan olsam hiç bir dakika durmam hemen Kürt birliğini kurarım hemde Türkiye sınırları içinde ya nasıl olur demeyin ve bana şimdilik kızmayın gelelim devleti kurmaya:

...

Aman kardeş sen başbakan olma... Fikirlerinin uygulanabilme şansı hiç yok...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 107

İletiTarih: Çar Oca 04, 2006 9:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamun aleykun kardesim memlekette turk ve kurt ayrımı yapmayalım.yapanlarada engel olalım.turk ve kurt et ıle tırnak gıbıdır demıs SAYIN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ben mardınlıyım ama memleketımız olan turkıyenın bolunmemesı ıcın kanımın son damlasına kadar carpısacagım ve bazı arkadaslar var butun kurtler dıyor bu yanlıs.bu devlet hımayesınde olan kurt arap hrıstıyan olsun bayragıma saygılı oldugu surece basımın ustunde yerı var mardınden guzel yurduma selamlar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 9:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sakin ol ülküdaşım asarım keserime başlama sonra "faşist komando" diye diye dolaşıyor bazıları..

Kürtlere devlet verme fikri benim hoşuma gitmedi.Dayımın doğuda görev yapan bir asker arkadaşı,bizim Kürt diye bildiğimiz pkklıların bazılarının cesetlerinde yapılan otopsi sonucunda sünnetsiz olduğuklarının ortaya çıktığını söyledi.Ayrıca abdullah öcalanın MİTteki raporunda asıl adı agop olarak geçer,yani ermeni uyruklu olduğu söyleniyor.Bunun yanı sıra,pkknın da ermeni olduğunu söyleyenler var,amaç Türkleri,iki ayrı kökene ve neticede iki ayrı devlete bölüp işgali kolaylaştırma(büyük lokmayı yutmak zordur ama 2 parça halindeyse kolaydır)dır.

Yani biz onlara soradan geri alma ümidiyle devlet verirsek daha birşey yapamadan o bölgenin Amerikanın denetimi altına girmesi kolaydır.Zaten ordaki vatandaşlarımız ayrı bir devlet istemiyor.Diyeceksiniz ki neden bu bölücülere destek veriyorlar.Basit:

Şimdi yaşadığınız yere pkklılar gelse deseler ki bize katıl,isterse bin kişi olsunlar,isterse sabaha kadar işkence yapsınlar vereceğiniz cevap hayır olur.Çünkü buralara devlet hakim,pkk oluşumları hemen yıkılır,çünkü devlete güven tam.Ama orda,zamanın iktidarlarının boşvermişliğinden dolayı pkk büyüdü ve gelişti,artık orda devletin değil pkklıların sözü geçiyor.Bazı kentlerde 90larda polis vurulduktan sonra düğün yapılırdı,hatta pkklılar karakollara saldırdıktan sonra önünde halay çekerlerdi.Halk da bu otoriteye boyun eğmek zorunda kaldı.

Çünkü kendilerine yapılan bu "bize katıl" teklifine "hayır" derlerse sadece kendi canından olmayacağını biliyor,anasına bacısına tecavüz edip öldüreceklerini,oğlunu,babasını kendi örgütlerine alacaklarını ya da keseceklerini tahmin edebiliyor.Ve daha da önemlisi devletin buna birşey yapamayacağını(istese yapar da korkak yöneticilerimiz sağolsun tutturmuşlar bir ab türküsü),dolayısıyla kanlarının ve ırzlarının yerde kalacağını düşünüyor,bu nedenle o pisliklere katılıyor.

Olay etnik bir çatışma değil,bu senaryonun ABD tarafından değiştirilmiş hali.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 9:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KARDEŞLİĞİ BİZ Mİ BOZDUK YA VATAN İÇİNDE VATAN KURMAYA BEN Mİ ÇALIŞIYORUM BEN Mİ KİMLİK DİYE TUTTURUYORUM BEN Mİ KURTULUŞ SAVAŞINDA 8 İSYAN ÇIKARTTIĞIM HALDE UTANMADAN BENDE SAVAŞTIM HAKKIMDIR DİYORUM BİZ KONUŞTUĞUMUZ ZAMAN IRKÇI ONLAR KONUŞUNCA AYDIN ÜLKEMDE NERDEYSE AZINLIK KONUMUNA GETİRENLER YAPMAYIN ARKADAŞLAR YAAA BİZ Mİ BOZDUK BEN ASLA ÜLKEM BU HALDE OLSUN İSTERMİYDİM AMA TÜRKLER BOZMADI BU KARDEŞLİĞİ VATANIN TAVİZİ OLMAZ VATAN İÇİNDE VATANDA OLMAZ İSTEYENDE DEFOLUR GİDER.....................TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
YUSUFSEKMEN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 9:51 am    ileti konusu: kürt ne bil Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMÜNALEYKÜM GARDAŞLARIM
YAŞADIĞIMIZ ÜLKEDE BENİM DE ÇOK TÜRK OLAN KÜRT ARKADAŞIM VAR DEVAMLI OLARAK BURALARA KÜRT LERİ KÖYÜLEYİCİ YAZILAR YAZMAYIN BENİM ÜLCÜCÜ OLAN KÜRT ASILLI ARKADAŞLARIM VAR
OYLARIN ISEÇİM LERDE (M.H.P.= YE VERİYORLAR NEDEN BU ASILSIZ
YAZILARLA ONLARI BİZDEN SOĞUTUYORSUNUZ ..
BAKIN SİZİN YAZDIKLARINIZ TÜRK OLMAYAN SADECE KÜRDİSTAN
KİMLİĞİ ALTINDA YAŞAMAK VE ONUN İÇİN SAVAŞ İLAN EDİP
TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI DIŞINDA OLAN
KAHPE ÇOCUKLARI İLE OLSUN EĞER BU CUMHİTİYETİ BEĞENMEYEN VARSA SINIRLARIMIZIN DIŞIN DA YAŞASIN VE TERK ETSİN
BUNU HERKEZ BÖYLE BİLEE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 10:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bunlar gecen secimlerde oy bile kullandilar
FeatKurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 9:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Amerikanın Saddama karsı savas acmasının nedenlerinin basında bu geliyordu..tabandan büyüyen sözde kürdistan..

Amerikanın amacı saddam yönetimini yıkıp,petrolü ele gecirmek,devleti barzaniye devretmek.Neden KKTC cumhur baskanı sayın Mehmet Ali Talat amerikada devlet baskanı olarak degilde normal biri gibi karsılandı? neden bush barzaniyi devlet baskanı sıfatıyla kabuletti?hepsinin arkasında ayrı birsey var..Amerika barzaniye arka cıkıyor böylece TÜRKİYE'yi icten ice cökertme düsüncesinde.(benim görüsüm) Hepsinin Arkasında TÜRKİYE var amacları devletimizi yıkmak.. ama bunu farklı yollardan deniyorlar,halkın yönünü baska bir yere cevirip farklı yollardan TÜRKİYE'yi bölmek..Cok karısık ama dikkat edince hersey acıkca ortada.

Gelelim İc işleri bakanına,hic düsündünüzmü neden cevap vermiyor? fikri olan varmı? neden kimse ses cıkartamıyor?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
mustafa1995
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 9:50 pm    ileti konusu: DİKKAT Alıntıyla Cevap Gönder

1914 LÜ YILLARDA YAPILAN TEHCİR YANİ ZORUNLU GÖÇ TEN SONRA ERMENİLER ARALARINDA BİR KARARA VARIRLAR BUNUN İNTİKAMI MUTLAKA ALINMALI AMA NASIL .ORTAYA BİR FİKİR ATILIR "BİZ ŞİMDİ KENDİMİZ İNTİKAM ALACAĞIZ DİYE ORTAYA ÇIKARSAK KAYBEDERİZ BUNUN YERİNE BAŞKA BİR ŞEY BULALIM.VE BULURLAR HALEN ANADOLUDA YAŞAYAN ERMENİ ASILLI KÜRTLER VE BUNLARI MAŞA OLARAK KULLANMAYA BAŞLARLAR KÜRT HAKKI KÜRT DEVLETİ GİBİ SÖYLEMLERLE MÜCADELEYE VE BU BU GÜNLERE GELİR.1970 Lİ YILLARDA ŞIRNAK VE CİZRE TARAFINDAKİ ERMENİLER İSTANBUL A GÖÇ EDERLER VE GİDERKEN DERLER Kİ BİZ ŞİMDİ BURALARDAN EŞYALARIMIZI TOPLADIK GİDİYORUZ AMA BİR GÜN GELECEK SİZ BURALARI GÖÇÜNÜZ KÖPEĞİNİZİ TOPARLAYAMADAN SÜRÜNEREK BURALARI TERK EDECEKSİNİZ.İŞTE BUNLARI ANLATAN PKK YA KARŞI 60 KÜSÜR YAŞINDA OLMASINA RAĞMEN ELİNE SİLAH ALARAK ONLARLA SAVAŞAN YAŞLI BİR KORUCUNUN ANLATTIKLARI.
Bozkurt_74
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 9:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

OFffffff OFFFF ülküdaslarim biz bu hallere düsecek addammiydi yaaa!! olurmu böyle sey !!
GElecek secimlerde kime oy verilip verilmeyecegini biliyoruz ama adamlar nasil beceriyosa yapiyorlar ya GÖZ BOYAMASINI ne süper yapiyorlar bi bileseniz be ALMANYADAN katiliyorum burda herkes AKP yi birsey yapiyo saniyo adamlar anlamadan konusuyorlar yaaaa !! TÜRKIYEMI BÖLMEK isteye eadmalar bunlar yaaaaa bunlardan biran önce kurtulmamiz gerk AKP ya HAYIR kampanyasi baslatalim !!!!!!11
mamakkurdu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Pts Oca 16, 2006 1:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamınaleyküm değerli ülküdaşlarım şuan elimde bir resim var bu resim sözde bir anıt bu sözde anıtta yatan şerefsiz pkklı lardan başkaları değil evet arkadaşlar bu gün diyarbakır bismilde kahpe büyük belediye başkanın yaptırdığı mermerlerle çevrili ve ışıklandırılan ve mermerlerin üzerinde pkk arması mezarların başında göndere çekilmiş pkk bayrağı bulunmaktadır.soruyorum:bu belediyenin TÜRK insanın çocuk,kadın,yaşlı demeden acımasızca katleden teröristleri milletin parasıyla anıtlatırmasına kim dur diyebilir? iç işleri bakanımı.başbakan recep tayip erdoğanmı. YOKSA ÜLKÜCÜLERMİ DUR DİYECEK.arkadaşlar bu gün türkiyede bir ingiliz köyü var az önce anlattığım bir sözde anıt var bu gün birde recep tayip erdoğan var arkadaşlar bu vatanı bölmek isteyenlere yardımcı olmayı bırak karşı durmayanlarda vatan hayinidir sizce erdoğan nedir kimledir kiminledir? arkadaşlar biz ülkücü hareket olarak eskisinden haha fazla çalışmalıyız ve yarın bu memleketi böyle insanların eline bırakmamak için. ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts Oca 16, 2006 1:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mamakkurdu demiş ki:
selamınaleyküm değerli ülküdaşlarım şuan elimde bir resim var bu resim sözde bir anıt bu sözde anıtta yatan şerefsiz pkklı lardan başkaları değil evet arkadaşlar bu gün diyarbakır bismilde kahpe büyük belediye başkanın yaptırdığı mermerlerle çevrili ve ışıklandırılan ve mermerlerin üzerinde pkk arması mezarların başında göndere çekilmiş pkk bayrağı bulunmaktadır.soruyorum:bu belediyenin TÜRK insanın çocuk,kadın,yaşlı demeden acımasızca katleden teröristleri milletin parasıyla anıtlatırmasına kim dur diyebilir? iç işleri bakanımı.başbakan recep tayip erdoğanmı. YOKSA ÜLKÜCÜLERMİ DUR DİYECEK.arkadaşlar bu gün türkiyede bir ingiliz köyü var az önce anlattığım bir sözde anıt var bu gün birde recep tayip erdoğan var arkadaşlar bu vatanı bölmek isteyenlere yardımcı olmayı bırak karşı durmayanlarda vatan hayinidir sizce erdoğan nedir kimledir kiminledir? arkadaşlar biz ülkücü hareket olarak eskisinden haha fazla çalışmalıyız ve yarın bu memleketi böyle insanların eline bırakmamak için. ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN

Gecen sene yine Bismil´de böyle bir yer oldugu söylenirdi. Cok kizmis idik. Daha sonra ortaya ciktiki orasi Bismil degil Kandil Dagi imis...

O resmi aslinda merak ediyorum. Aynisi mi diye... Bana özel ileti ile gönderbilir misiniz...
gencosman34
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 55

İletiTarih: Pts Oca 16, 2006 4:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞLAR,

YUSUF SEKMEN KARDEŞİMİZE KATILIYORUM.ÜLKÜCÜ OLAN KÜRT KÖKENLİ KARDEŞLERİMİZ VAR ONLARI MHP'DEN SOĞUTMAYALIM.BİR BAKIN OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN KÖKEKİNE HEMEN HEMEN HER MİLLETTEN İNSAN VAR. AMA OSMANLI ALTI ASIR BÜTÜN BU ETNİK KÖKENLİ MİLLETLERE HÜKÜM SÜRMÜŞTÜR.BUGÜN DÜNYA OSMANLI'YI NİYE ARIYOR OSMANLI'NIN SENTEZCİ(BİRLEŞTİRİCİ) YAPISINI BİLDİĞİ İÇİN BİZDE BİRLEŞTİRİCİ OLALIM BÖLÜCÜLERE İZİN VERMEYELİM..
AYRICA ERCİYES DAĞINDAKİ KUTLAMALARDA DOĞUDAN GELEN ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİMİZ İÇİN ÖZEL YER AYRILDI VE BÜTÜN BASINDA YER ALDI.

ALLAH'A EMANET OLUN!...

BİN ATLI AKINLARDA ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİK
BİN ATLI O GÜN DEV GİBİ BİR ORDUYU YENDİK

AK TOLGALI BEYLERBEYİ HAYKIRDI: İLERLE!
BİR YAZ GUNU GEÇTİK TUNADAN KAFİLELERLE
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pts Oca 16, 2006 5:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bazı arkadaşlar şaka yapıyor galiba kürt devletinden bahsediliyor akıllarını peynir ekmekle yediler galiba.bu topraklar içinde değil devlet kurmak eyalet sistemine bile izin vermeyiz.kimse hayal görmesin biz bı topraklarq sonradan gelmedik her karış toprakta atalarımızın kanı var kalkarlar yüzümüze tükürüler.gelelim türk kürt ayrımına türk milliyetçileri herzaman kürtler kardeşimiz dedi kürtlerin bir oğuz boyu olduğunu söyledik etle tırnak gibi olduğumuzu söyledik ama her defasında ihanet gördük dağlara çıktılar askerlerimizi şehit ettilerikurtuluş savaşında düşmanlarla işbirliği yaptılar sürekli isyan çıkardılar şimdi ben daha neyin kardeşliğini yapayım bir kaç iyi kürtten dolayı daha kardeşlik yapamam o birkaç iyi kürt niye çıkıpta bu davada kürtler haksız demiyorda bizi eleştiriyorlar kafalarını kaldırıp çvrelerine bir baksınlar neyin doğru neyin yanlış olduğunu göreceklerdir.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız