Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YIKILSIN DÜZEN (Türk Irkı Ayağa)
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
bozkurthann
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Cum Oca 20, 2006 2:21 pm    ileti konusu: YIKILSIN DÜZEN (Türk Irkı Ayağa) Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt un Avrupalısı mı olur. Kurt ulur asyadan yankısı gelir avrupadan. Avrupada it olur köpek olur onlarda çakallara yem olur. Bozkurt Tanrı Dağlarında Bozkurt Ötügende. Türkün yüreği Tanrı Dağları kadar yüce ise Bozkurt Türkün yüreğindedir. İçimizdeki uşaklara itaf olunur.
Sıra, kahpeliğin sınır tanımadığı, ihanetin ödüllendirildiği, Yüce Türk'ün sabrın ın sınandığı, eziyet döneminde, ar damarı çatlamış, milli hassasiyetten yoksun, ırkı bozukların devrine son verilmesine gelmiştir. Artık durmak zamanı değildir. Artık provakasyona gelmeyelim ninnilerinin yutturulacağı gün çoktan aşılmıştır. Artık tüm savunma refleksleri iflas etmek üzeredir. Çok yakındır gün Bozkurtların meydana inme günü. Sabır bardağı daha taşmadı ama taşması da yakındır. Yakın olan artık gün olduğunda kürtçüler ve onların önünü açan ihanet şebekelerinin leşleri sokaklarda gezdirilecektir.
Kandaş Türk Yücedir Türk Uludur Türk Tanrının Yeryüzündeki Temsilcisidir
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Cum Oca 20, 2006 2:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SU ANDA BU SATIRLARI YAZARKEN HIC ANIMSAMAYACAGINIZ KADAR SON DERECE HUZUNLU VE BIR O KADARDA SINIRLI BIR SEKILDE YAZIYORUM...

TURKIYE NIN GOZU AYDIN! KERKUK KURTLERE VERILDI VE TURKMENLER IRAK TA YUZDE 1 CIKTI...O KERKUK KI TARIHTE HEP TURKLER COGUNLUK OLMUS, MEZARLARI BINALARI, TASI, TOPRAGI, SUYU TURKLUK KOKAN KERKUK, BINLERCE TURK SEHITLERINI BARINDIRAN KERKUK RESMEN KURTLERE BIRAKILDI...

RESMI SONUCLARA GORE TURKMENLER KERKUKTEN SADECE 1 MILLETVEKILI CIKARMISLAR.

YUH GELSIN BE...TURKIYENIN GOZU AYDIN OLMASIN...ITTIHADI AVRUPPIYE INSALLAH HIC GIRMESIN..TURKIYE UTANSIN, UTANMALI EGER UTANMIYORSA ARSIZ OLMUSTUR...KIRMIZI CIZGI DIYE BAGIRDI..BAGIRDI AYNEN SEYLER GIBI...SONUC BU....

COK HUZUNLUYUM, TALIHSIZ TALIHSIZ TALIHSIZ KARA BAHTLI TURKMENLER...TURKIYE YE BOS YERE BEL BAGLADIK...HUKUMETIN VE ASKERIN BOS BOS LAFLARINA KANDIK..ASLINDA KANMAMISTIK AMA BIR UMUDUMUZ VARDI...KOSKOCA TURKIYE BIR SEYI BOSU BOSUNA SOYLEMEZ DIYE KENDIMIZI AVUTTUK...

YUH GELSIN BU HUKUMETE, HAIN HUKUMETI...BU 2 YIL ICINDE TARIHI FIRSAT KACIRDI TURKIYE. IRAK BASSIZ, HUKUMETSIZ, OTORITESIZ BIR ZAMANDA TURKIYE HEMEN KUS GIBI KONMALIYDI..

ONCE KURTLER KERKUKE GIRIP HERYERI YAKTI...SONRA VALI KURT OLDU...SONRA TURKMENLERE SUIKASTLER...ARAZI GASPLARI...HAPISLER...SAHTE SECIM...NUFUS KAYDIRMALARI....VEEEE...EN SONUNDA KERKUK UN RESMI OLARAK ELDEN CIKISI...GOZUN AYDIN OLMASIN TURKIYE...BUMU ATATURKCULUK? ATATURK SIMDI NALET OKUYOR..

PEKI BUNLAR NE YAPTI, HEP KURTLERI DESTEKLEDI, BIZI ARKADAN VURDU.. TURKMENLERIN ARASINA NIFAK SALDI..

BIZLER KERKUKU KURTLERE BIRAKMAYACAGIZ, EVVEL ALLAH INSALLAH KERKUK KURDISTAN OLMAYACAKTIR. TURKMENLER SAVASACAK VE OLECEK.......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Cum Oca 20, 2006 3:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşlerim Merhabalar...
Yurttaşlarım önce Türkiyemiz'deki tayyip gibi vatan satan irticacıları sallandırmamız lagzım.Bü ülkeyi yıkmamaycaklarını savaş meydanında göstermemiz lagzım.O ve onun gibi vatan haini solcuların hepsine gereken dersi vereceğiz.Sonra Allah'ın izni ile Turan hayali gerçekleşir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
tarihci4268
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Cum Oca 20, 2006 6:26 pm    ileti konusu: kerkuklu_turk e soru? Alıntıyla Cevap Gönder

selam kardeşlerim.Kürtler vizir vizir çalişirken türkmenler ne yapiyor.Türkmenler herşeyi Türkiye'den bekleyeceğine niye kendileri hiç bir şey yapmiyor.Türkmenler yumurta piç ağzıma düş politikasi izlemişlerdir.ister kizin ister darilin ama gerçek bu.öyleki; Saddam ile en iyi geçinen etnik grup Türkmenler olmuşlardir.Ayrica ESKİ ITC BAŞKANİ'NİN KÜRT İTTİFAKİNA ÜYE OLMASİ'Da çok şaşilacak bir şeydir.nasil olabilr bu anlayamadim.Kürtlerin yaptiğini ne çabuk unuttunuzda KÜRT İTTİFAKİNA ÜYE OLUYORSUNUZ.Geçen gün STV'DE türk okullari ile ilgili bir haber verildi.Kerkük'te.haberde bir TÜRKMEN şöyle diyordu."ALLAH RAZİ OLSUN.SİZDEN SAYENİZDE KÜRDİSTAN'DA TÜRKÇE ÖĞRENİLMEYE BAŞLANDİ."Ya bunu kim nasil açiklayacak Allah aşkina.bugün dahi PEK ÇOK TÜRKMEN gidip SEÇİMLERDE KÜRT PARTİLERİNE OY VERİYOR.işte Türkmenlerin durumu ortadayken birde Yardim istiyorlar.Tamam soydaşlarimiza yardim gerekiyor.YEMİN EDERİM Kİ TÜRKMENLERİN ACİSİ YÜREĞİMİ YAKİYOR.HEP ONLARİ DÜŞÜNÜYORUM.ANCAK BÜTÜN BU OLANLAR ZORUMA GİDİYOR.BİZ ONLAR İÇİN YANİP TUTUŞURKEN ONLARİN BİR KİSMİDA GİDİP KÜRT PARTİLERİN OY VERİYOR,ESKİ ITC BAŞKANİ KÜRDİSTAN İTTİJAKİNA ÜYE OLUYOR.VALLAHİ ORDAKİ KÜRT VE TÜRKMENLERE TEK ŞÜNÜ DİYORUM. "ALLAH MUHABBETİNİZİ ARTTİRSİN."BAŞKA NE DİYEBİLİRİM.
okay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Oca 20, 2006 8:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim merhaba...
Şunu diyebilirim ki kerkük arapların olacak ya da başka bir kavimin o zaman korkardım bu toprakları unutalım... dua edelim ki kürt denilen yaratıklar sahip çıkıyor... bu kazmalar biliriz ki zamanı geldiğinde postallarımızı yalayacaklar.amerika zaten yahudi denilen virisü iliklerine kadar sardırmış hayır gelmez artık o günler o kadarda uzak değil gururu olmayan yaratık topluluğu kürtten düşman değil olsa olsa kapı iti olur.apo bile yakalanır yakalanmaz ben Türküm dedi gerisini siz düşünün... TANRI TÜRK Ü KORUSUN.
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 1:14 am    ileti konusu: Re: kerkuklu_turk e soru? Alıntıyla Cevap Gönder

tarihci4268 demiş ki:
selam kardeşlerim.Kürtler vizir vizir çalişirken türkmenler ne yapiyor.Türkmenler herşeyi Türkiye'den bekleyeceğine niye kendileri hiç bir şey yapmiyor.Türkmenler yumurta piç ağzıma düş politikasi izlemişlerdir.ister kizin ister darilin ama gerçek bu.öyleki; Saddam ile en iyi geçinen etnik grup Türkmenler olmuşlardir.Ayrica ESKİ ITC BAŞKANİ'NİN KÜRT İTTİFAKİNA ÜYE OLMASİ'Da çok şaşilacak bir şeydir.nasil olabilr bu anlayamadim.Kürtlerin yaptiğini ne çabuk unuttunuzda KÜRT İTTİFAKİNA ÜYE OLUYORSUNUZ.Geçen gün STV'DE türk okullari ile ilgili bir haber verildi.Kerkük'te.haberde bir TÜRKMEN şöyle diyordu."ALLAH RAZİ OLSUN.SİZDEN SAYENİZDE KÜRDİSTAN'DA TÜRKÇE ÖĞRENİLMEYE BAŞLANDİ."Ya bunu kim nasil açiklayacak Allah aşkina.bugün dahi PEK ÇOK TÜRKMEN gidip SEÇİMLERDE KÜRT PARTİLERİNE OY VERİYOR.işte Türkmenlerin durumu ortadayken birde Yardim istiyorlar.Tamam soydaşlarimiza yardim gerekiyor.YEMİN EDERİM Kİ TÜRKMENLERİN ACİSİ YÜREĞİMİ YAKİYOR.HEP ONLARİ DÜŞÜNÜYORUM.ANCAK BÜTÜN BU OLANLAR ZORUMA GİDİYOR.BİZ ONLAR İÇİN YANİP TUTUŞURKEN ONLARİN BİR KİSMİDA GİDİP KÜRT PARTİLERİN OY VERİYOR,ESKİ ITC BAŞKANİ KÜRDİSTAN İTTİJAKİNA ÜYE OLUYOR.VALLAHİ ORDAKİ KÜRT VE TÜRKMENLERE TEK ŞÜNÜ DİYORUM. "ALLAH MUHABBETİNİZİ ARTTİRSİN."BAŞKA NE DİYEBİLİRİM.

SEN NE BICIM TARIHCISIN?????

NE YAZDIGININ FARKINDA DEGILSIN!!!!

BILMEDIGIN SEYLERI GELIP YAZMA!!

SU ANA KADAR 3 TANE ITC LIDERI OLDU. SIMDIKI VE 2 TANE ONCEKILER. ONCEKI ITC LIDERLERI HIC BIRI kurt ITTIFAKIYLA HAREKET ETMEDI.

NASIL BUNA INANIRSIN? VE BURAYA YAZMAYA KALKISIRSIN BOYLE BIR YALANI

BUYUK BIR YALAN, mazdarini bilmeden boyle iletiler yazma!! insanlarinda kafasini karistiriyorsun.

kerkuk teki dedigin okul haberine gelince, SEN O SAHISIN TURKMEN OLDUGUNAMI INANDIN? EGER GERCEKTENDE BOYLE BIRSEY BIR SAHIS DEMIS ISE BU KURTTUR. TURKCE KONUSTU DIYE ILLAHI TURK DEGILDIR..KERKUK TURK SEHRIDIR VE ORDA YASAYAN ESKI KURTLERDE TURKCE BILIR, CIKMIS TV DE KONUSUYOR VE SIZIN AKLINIZDA OYNUYOR...

HIC BIR TURKMEN KERKUK UN kurdistan oldugunu SOYLEMEZ, BUNU KAFANA SOK!!!!!!
KARAKURT01
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 6:43 am    ileti konusu: TÜRK ÜN TÜRK TEN BAŞKA DOSTU YOK Alıntıyla Cevap Gönder

BEN YILLARCA DOĞUDA SAVAŞMIŞ ÖZEL HAREKATÇI BİR POLİS MEMURUYUM ŞU AN HALA DOĞUNUN KALLEŞ BİR İLİNDE GÖREV YAPIYORUM KALLEŞ KELİMESİ NEDEN DİYECEKSİNİZ KALLEŞ HAİN YEŞİL KARTLA DAĞA İLAÇ GÖNDEREN ELEKTRİK VERGİ SU EHLİYET KİMLİK VB ŞEYLER GELİNCE DEVLET VERSİN BABA DİYEN BELEŞ KÖMÜRE GELİNCE İLK SIRAYA YAZILIP DEVLETİN YARDIM DİYE DAĞITTIĞI KÖMÜRLERİ SATIP PARASIYLA KADINLARA GİDEN DEVLETİ BİR SAĞILACAK SÜT KAYNAĞI OLARAK GÖREN KALLEŞLER YA BİZDEN OLANLAR KÜRTLERİN TABİRİYLE TC (TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN ASİL İNSANLARI) VATANDAŞLARI ONLARLA AYNI SÜTÜN PEŞİNDE APO POSTERİ AÇARLARKEN ARKASINI DÖNEN EMNİYET MÜDÜRLERİ TİNERCİ BİR PİÇ İÇİN 10 POLİSİMİ FEDA EDERİM DİYEN URFA EMNİYET MÜDÜRÜ HAİN KUTLAY ÇELİK TERÖRİSTİN ANNESİNE BABASINA YEŞİL KART VEREN POLİS JANDARMA MESLEK TAŞLARIM YETER ARTIK YA KOPACAKSA KOPSUN SAVAŞMI ÇIKACAK İÇ SAVAŞSA ÇIKSIN BURASI TÜRKİYE VURACAKSAK VURALIM NEYMİŞ KÜRT TÜRK KARDEŞMİŞ O ZAMAN NE DEN HEP TÜRK ZARAR GÖRÜYOR NEDEN KÜRT ELEKTRİK SU VERGİ VERMİYOR BU NE BİÇİM İHANET BAŞBUĞ YAŞASAYDI YÜZÜMÜZE BAKARMIYDIOLMAZ KARDEŞİM HAİNDEN KARDEŞ OLMAZ KANI BOZUK KARDEŞ OLMAZ ONLAR KANSIZLAŞMIŞ BOZKURTLAR İNSİN ŞEHRE ARTIK DAĞLARDAKİ ÇAKALLAR ŞİMDİ YERLERDE İNELİM ARTIK HASMI OLAN VURSUN BU VATAN BİZİM KÜRDÜN DEĞİL
BilginTurk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 9:40 am    ileti konusu: Re: YIKILSIN DÜZEN (Türk Irkı Ayağa) Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurthann demiş ki:
Kandaş Türk Yücedir Türk Uludur Türk Tanrının Yeryüzündeki Temsilcisidir

... ama Türklük bir Irk değil, bir Ulus'tur.

Çünkü Tek Bayrağımız var, Misak-ı Milliyemiz belli.
Biz Türk Ulusunun insanlarıyız, Türk Irkının(ki zaten böyle birşey yok) değil.
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 9:55 am    ileti konusu: Re: YIKILSIN DÜZEN (Türk Irkı Ayağa) Alıntıyla Cevap Gönder

BilginTurk demiş ki:

........ Türk Irkının(ki zaten böyle birşey yok) .

bunu anlamadim?
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 9:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"... ama Türklük bir Irk değil, bir Ulus'tur.

Çünkü Tek Bayrağımız var, Misak-ı Milliyemiz belli.
Biz Türk Ulusunun insanlarıyız, Türk Irkının(ki zaten böyle birşey yok) değil."

Ülküdaşım biz Türk Irkıyız ama antropolojik olarak Türk Irkını ve Irkçılığını asla desteklemeyiz.Bizim Irk anlayışımız Arvasi hocamızın bahsettiği gibi "kendini Türk soylu gören insanlar oluşur".Buna içtimai ırk denir.Yani aradaki farkı anlatmak gerekirse:

Atatürk'ün bir sözü vardır "Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur"

Kimi bu sözü antropolojik ırkçılığı destekler sanar,kanı üzerinde testler yaptırır seceresine bakar Türk ırkından mıyım,gerçekten o kan bende var mı diye,
Kimi bu sözün anlamını iyi bilir,Türk kanının laborutuarlarda değil hislerinde olduğunu sezer.İşte bu içtimai ırk gerçeğidir.Yani hissetmek.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
BilginTurk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 11:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kerkuk_turk demiş ki:
BilginTurk demiş ki:

........ Türk Irkının(ki zaten böyle birşey yok) .

bunu anlamadim?

Irk kavramını ben pek tasvip etmiyorum. Ulus, Irk kavramına hitaben
daha bir anlamlı, daha bir üst seviye duruyor.

Orada kullandığım "ki zaten böyle birşey yok" cümlesi anlatmak istediğim
ibareden daha farklı durmuş, doğrudur. "Ben bunu kabullenmiyorum"
diye ifade etseydim daha mantıklı olacaktı sanırım.

Ben, Büyük Türk Ulusundan geliyorum.

Türkiye'den, Azerbaycan'dan, KKTC'den, Kazakistan'dan, Özbekistan'dan,
Türkmenistan'dan, Kırgızistan'dan, Tacikistan'dan geliyorum.

Herzaman Allah'a dua ediyorum beni bir Türk olarak dünyaya bahşettiği
için. Böyle Gururlu, Soylu bir tarih kimde olabilirdi başka?
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 4:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Türk ırkı yoktur demek veya kabul etmemek bence doğru değildir.Atatürk Türk ırkı ifadesini kullanmaktan kaçınmamıştır.
Eğer yoktur dersek sanki arapla, kürtle veya başka topluluklarla aşırı oranda karışıp kırma bir millet olduğumuz anlamı çıkar ki bu çok yanlıştır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
BilginTurk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 6:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

_kendim demiş ki:
Alıntı:

Türk ırkı yoktur demek veya kabul etmemek bence doğru değildir.Atatürk Türk ırkı ifadesini kullanmaktan kaçınmamıştır.
Eğer yoktur dersek sanki arapla, kürtle veya başka topluluklarla aşırı oranda karışıp kırma bir millet olduğumuz anlamı çıkar ki bu çok yanlıştır.

Sanırım son yazdığım mesajı okumadan bir yargıda bulunmuşsun.
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 7:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BilginTurk demiş ki:
_kendim demiş ki:
Alıntı:

Sanırım son yazdığım mesajı okumadan bir yargıda bulunmuşsun.

Özür dilerim kardeş.O zaman bu yazıyı sana değil de böyle düşünenlere söylemiş olayım..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız