Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SU CİLGİN TÜRKLER! SU BÖLUCU KÜRTLER! HER TÜRK OKUMALİ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 13 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 10:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TCPOWER ülküdaş http://www.bozkurt.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3608&start=0 burada anlatıldığı gibi üyeler belli bir süre konu açamıyor.O her üyede geçerli ben de açamıyorum mesela.

Şimdi arkadaşlar bu aramıza giren sonsuz kürtlerin laflarına bakmadan biraz daha derin düşünerek olaya yaklaşalım.
Pkk'ya 30,000 şehit verdik bu yüzden kürtleri ayırmalıyız onlar kardeşliği bozdu gibi bir yaklaşımımız var.Şimdi bu 30,000 şehitin bir çoğu sivil değil mi.Ve hepsi de doğu illerimizden.Yani "Şu Çılgın Türkler,Bu Bela Kürtler" yazısında "kürtlerin çoğunlukta olduğu" söylenen yerlerden.Öyleyse bu pkkya verdiğimiz şehitlerin de sivil olanları "kürt" dediğimiz insanlardan olmuyor mu? Sizce bir kargaşa yok mu,kürtlerin kurduğunu söylediğiniz örgüt kürtleri vuruyor biz de kardeşliği bozdu diyoruz.

Arkadaşlar pkk,doğuyu ele geçirmek ve Türkiye'den ayırmak için ermeniler tarafından,masonlar,abd,ab önderliğinde kurulmuştur.Doğuda otoriteyi ele geçirmek için doğulu vatandaşlarımıza terör(korkutarak,baskı uygulayarak yenmek) estirmiş.Bu surette onların pkkdan korkmasını sağlamıştır.

Pkk da bu korktukları insanları kendi saflarına çekmek için başlarda şiddet uygulamış(dağa kaçırma,tehtit) daha sonra da bu sistemle başarılı olamayacaklarını anlayıp doğululara doğulu gibi yaklaşmış.Onların dilinden anladıklarını öne sürmüş.Otoriteleriyle dinlenebilirliklerini birleşip doğulu vatandaşlarımızı bildikleri yönden eğitmiştir.

Bugün sonsuz kürtün zırvaları,pkknın verdiği "eğitim"in acı yanını ortaya koymaktadır.Hatta pkk bu eğitimi bu kadar ciddiye almıştır ki devlet insanlara gerçeği göndermesin diye okulları bombalamış,öğretmenleri sancaklara asmıştır.

"Faşist devlet"
"Türkler atalarımızın haklarını yedi"
"Atatürk menfaatçiydi"
gibi zırvaları sadece sonsuz kürtten duymuyoruz.Birçok doğulu vatandaşımız bunları savunuyor maalesef.Bunlar tamamen pkknın verdiği "eğitim"le alakalıdır.

İşte olaylar bu kadar basit.pkkyı operasyonlarla bitiremeyiz.Bitirirsek bile başka bir adla gelir,geçmişi hatırlayın,şeyh saidi,saidi nursiyi vs vs.Ki hepsi de ingiliz ajanıdır.Tek yapmamız gereken pkk kuklasını kullanan gücü bulmak ve Türkiyeden çekmek.Bundan gayrısı da doğudaki yeni neslin de aklının yıkanmasını önlemek olacaktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 10:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADASLAR ONEMLİ OLAN NEDİR BİLİYORMUSUNUZ AGZINI DOLDURA DOLDURA BEN TURKUM DIYEBILMEK

EGER BEN KURT KOKENLI TURKUM YADA BASKA KOKENLI TURKUM BOYLE BIR SEY YOK

ULKEMIZDE YASAYAN AZINLIKLAR BASINA YADA SONUNA BASKA AZINLIK KOKENIN TEMSILI ADINI KOYMADAN BEN TURKUM DIYEBILIYORSA SORUN YOKTUR

BU SAYFADA BAZI YAZILARI OKUDUM HEMEN BAZI ARKADASLARIN DAMARLARI CATLAMIS HEMEN BAZILARI BU SITEDE YOK BENIM ANNEM KURT OBURU BEN KURT KOKENLI MILLIYETCIYIM BENIM SORUNUM ASLINDA KIMSENIN KOKENIYLE ILGILI FALAN DEGIL SORUNUM KENDINI NE OLARAK HISSETME BOYLE CARPIK BIR SEY OLMAZ TURK KOKENLI DEGILSEN BILE BEN TURKUM DIYEBILMELISIN AMA NE YAZIKKI YAZILARDADA GORDUGUM GIBI BUNU BAZI ARKADASLAR YARIM AGIZLA SOYLUYOR

ONEMLI OLAN KENDI KOKENIN!!!!!!! DEGILDIR KENDINI NE HISSETTIGINDIR

NE MUTLU TURKUM DIYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 10:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN KURT DEGILIM TURKUM

AMA KURT BILE OLSAM NE DERDIM BILIYORMUSUNUZ BEN TURKUM DERDIM TURKLUGUMLE GURUR DUYUYORUM DERDIM KOKENI FALAN KARISTIRMAZDIM SEREFIM UZERINE YEMIN EDERIMKI BOYLE DERDIM

BIZIM ASILLIGIMIZ DAMARLARIMIZDAKI KANDA DOLASIYOR
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 10:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zaten o kisiler ben kürdüm veya kürt kökenli derken kendilerini ayirmis oluyorlar. Hicbir alman ben asagi saksonyali yada vesfalya eyaletinden vs. demeden ben almanim diyor. Fransizda ayni sekilde. Bizde nedense BEN TÜRKÜM diyebilenide ya ama kürt kökenliyim kelimesini ekliyor. Ondan sonrada niye bize ayrimcilik yapiliyor deniliyor. Bizmi ayiriyoruz acaba yoksa o sahislarmi kendilerini ayiriyor? Bunu anlamak lazim.

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 12:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

altaylar demiş ki:
Zaten o kisiler ben kürdüm veya kürt kökenli derken kendilerini ayirmis oluyorlar. Hicbir alman ben asagi saksonyali yada vesfalya eyaletinden vs. demeden ben almanim diyor. Fransizda ayni sekilde. Bizde nedense BEN TÜRKÜM diyebilenide ya ama kürt kökenliyim kelimesini ekliyor. Ondan sonrada niye bize ayrimcilik yapiliyor deniliyor. Bizmi ayiriyoruz acaba yoksa o sahislarmi kendilerini ayiriyor? Bunu anlamak lazim.

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Dogru bir yaklasim...

Kürtler Türklügü haykirmadikca aklanmayacaklar... Ben kürdüm ama kardesiz düsüncesi sulandirilmistir. Bölücülerin ise istegi zaten sulandirilmis bir kardeslik. Isine geince kardes, gelmeyince düsman...

EN IYI KÜRT TÜRKLÜGÜNÜ HAYKIRANDIR.... Ülkücü kürt kardeslerimizin ise Türklügü haykirdigina cok defalar sahit olmus ve gelecege güvenle bakma noktasinda güc verdigine inanmisiz...

Bölücülügün her türüne karsi isek Türklük bilincinde bulusmaliyiz. Türklük bilincinde bulusmada zorluk cekenlerin ise cehenneme kadar yolu var.
guldilek
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 1:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yufka yüreklilerle çetin yol aşılmaz,
Çünkü bu yol kutludur gider TANRI dağına
Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların
Değişilir topu da bir sokak kaltağına.

Kürşad'ın narasıyla indik TANRI dağından
Ruhumuzu kandırdık Orhun'un kaynağından,
Bu kaynaktan içenin yürekleri tunç olur.
TÜRK'e kefen biçenin ölümü korkunç olur.

Delinse yer, çökse gök, yansa kül olsa dört yan
Yüce dileğe doğru yürürüz yine yayan.
Moskoflardan, yankeden, masonlardan yılmayan
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz

baska birsey demeyede gerek yok sanirimanlayan anlar nlamayan da kendi caresizligine uzulsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 2:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ewt arkadaslar tam dusundugum gıbı konusuyorsunuz harıka bence etrafınızda vede sıtede ben kurtum dıyen turkum kelımesını agzına almakda zorlanan ama ulkemı sevıyorum dıyenlerle ılıskınızı kesın ama kendımı hep safkan turk hıssettım dıyen kurt kokenlı vatandaslarada sahıp cıkalım aramıza alalım bende kendını hep safkan turk hıssetmıs kutler tanıdım forum baslıgını onlarada okuttum onlarda katıldı bana

tabıkı bu kadar kotu seylerı yapan turklerde var uyusturucu satan kadın pazarlayan katil olan tecavuz eden namus nedır bılmeyen saygısız ulkesını hemen satabılecek turklerde var ama bunlara ben turk demıyorum ne oldukları belırsız kansız onursuz serefsız

kendını hep turk bılmıs kurtum lafını agzına almamıs kurt kokenlı arkadaslar bır gercekde var sızde bunun farkındasınız ulkedekı cogu olumsuz kotu olaylarda nedense hep kurtlerın adı gecıyor bu gercek bu tıp pıs olaylara karısanların yuzde yırmısı 10 turk yuzde 90 kurt bu boyle bunlar tesaduf olamaz
bozkurt1992
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 31

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 3:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cok haklisin pis isin icinde olan türklerde var
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 8:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Efsanekurt kardesim sana aynen katiliyorum.

her zaman türkler okuması lazım bizler gelişmeliyiz bizler kafamızı kullanıp amerikayı vurmanın yollarını bulmalıyız onlara göstermeliyizki turkler hiç kimsenin boyundurlugu altına girmez hiç bir dış ülkeden emir almaz devletimize zaralı bölücü kişileri bölücü iç karıştırmak amaçlı kurulan pkk elkaide gibi terör ist yuvası olmadıgını göstermeliyiz bizler turk milleti olarak her zaman okumalı amerikayı vs gibi bize baş kaldıran devletlerin başını kopartmalıyız attürkte demiştir ne mutlu türküm diyene !!!!!

Birde devlet büyüklerimiz okuyan kardeslerimize sahip ciksa, daha genis imkanlar sunsa ne iyi olurdu.
Zeki beyinler malesef Amerikaya Almanyaya ve diger ülkelere kaciyorlar imkanlarin yetersizliginden.

Amerikaysa bu gibi kisilere kucak aciyor her türlü destegi veriyor, cünkü biliyor bu kisiden emeginin karsiligini illa bir gün alacak.

Bizim devletimiz neden bu imkanlari sunmuyor elindeki cevherleri kaciriyor. Yurtdisinda bir cok mevkiide Türk yetkililer var. Amerikada Kalp ameliyatlarina kolaylik getiren ve ölüm riskini oldukca düsüren bulusu yapan Türk Doktoru, Berlin`in En büyük hastanelerinden birinin bas hekimi Türk. Bunun gibi örnekler cok.

Okuyan arkadaslarimdanda ricam; okullari bittikten sonra Vatana geri dönüp vatana hizmet etsinler. Vatandasina faydali olsunlar.

Allahim sen Vatanimi ve Milletimi koru.Amin.
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 4:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ersin_21 demiş ki:

Mersin, Adana, Marmaris, Bodrum ve bazı batı illeri. Buralarda kürtler egemenliklerini alan etmişlerdir. Aydın ilinde 3 tane dehapli belediye var. Bugün Mersinde Türkler yazlıklarını satışa çıkarmışlardır. Bir düşünün Türkler bu bölgelerden niçin kurtulmak istiyor.

Selamun aleykum Kardesim,

bu konuda malesef cok haklisin.

Üc sene evvelsi Didime tatile gitmistim. Sahil, yerlesim fena degil hatta güzel. Fakat güzel olmayan vede üzücü olan birsey vardi ki, malesef kiyida carsi sokagindaki hemen hemen bütün dükkanlar kürtlerin elinde ve her dükkandan serefsiz ahmet kayanin müzik sesleri geliyor. Tam ortalarinda bir lokanta vardiki görmege dinlemeye degerdi, bir siir okuyordu hemde hoparlörün sesini sonuna kadar acmis, apo köpegidiye haykiriyordu.
Kulaklarima inanamadim o ortamda o yerde tek basina dimdik Ben Bozkurdum diye haykiriyordu bütün millete.
gurur duydum ama diger dükkanlarin tamaminin zorbalikla yerli halkin elinden alindigini bir dükkan sahibinden isitince icim ciz etti, kinim bir kat daha artti. Jandarma ise el atmis dediler. Pislik yapan kürt dükkan sahiplerinin dükkanlarini geri aliyormus jandarma. Fakat koca sahilde iki üc dükkan sadece yerli halka ait gerisi kürdün elinde.

Yazik yazik hemde cok yazik. Didim taraflarina Turgut Özal yerlestirmis kürtleri diye duydum.

Dedigin gibi arkadasim tüm turistik alanlara el atmislar, her tarafta varlar.
Zorbalikla halkin elinden dükkanlari alip kendileri isletiyorlar.

Seyyar satici kürt, Polis tezgahini topla dedi diye Polise bicak cekiyor.
Hangi memlekette yasiyoruz anlamadim.

Düzenin degismesi gerek hemde en kisa zamanda.
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 11:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

safkan TÜRK dostlarim bu capulcular beyyolunda gosteri yapmislar apo itine sevgi gosterisi yapmislar

bunlara tepki vermek lazim o yuzz kisinin onune cıkacaksin kalabalik bir gurup turk bayraklarini sallandiracaksin gozleri kamasacxak ama tum meydanlari bos buluyorlar iyice sapıttı itler bu boyle olmaz nerede gosterı yapacaklarsa haber alinmali organize olup karsilarina cıkmali o zaman nasil titrerler serefsizler meydanlar cok bos kaldi
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 11:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hayret birşey dün izledim şaşırdım İstanbulun orta yerinde yapabiliyorlar da Trabzon'daki gibi tepki almıyorlar ulan bir uçtan bir uca geldi pkk,milletin sesi soluğu çıkmıyor.Medyaya hala banu alkanı konuşuyor deli olacağım Allahım nedir bu işkence!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 2:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EyvALLAH..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
ersagunburak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 2:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülkücü kardeşim yazdıklarının çoğuna katılıyorum ve şu sorumun cevabını merak ediyorum. biliyorsan bana ulaşmanı isterim. ÜLKEMİZDE hapse atılan büyük mafya liderlerine dikkat edersen nerdeyse hepsi milliyetçi ve tamamen kürt mafyasına karşı mücadele veren isimler. ör: sedat peker, kürşat yılmaz, alaattin çakıcı..... vb...
bu adamlar kürt mafyası ile uğraşan onların karşısında önemli bir güç teşkil eden kimselerdi ve hepsi sistematik olarak sırayla yakalandı..... ama kürt mafyaları hala dışarıda içimizde...
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız