Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Burası neresi?Türkiye mi?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 2:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ŞİİRİMDE YAZDIĞIM GİBİ:

Çağ atlattım,bir orduya bedeldim
Orta Asya'dan gelip dünyayı fethettim
Bunlar masal değil,senin şanlı tarihin
Uyan artık ve söyle ''BEN VATANIM,VATAN BENİM''
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 2:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güney Azerbaycan'lı dostum,İran farklı Türkiye farklı.Siz Azerbaycanlılar Türk Milletindensiniz,bu milletin tarihi çok uzun,bin yıllarca geriden başlar.3 kıtaya hükmetmiş,dili dünyanın en köklü dili olan bir millet bu.16 kez devleti yıkılmış,17. kez devlet kurmuş bir millet.

İran'ın nüfusunun çoğunu Türkler oluşturur zaten,bu durumda Fars adını almak saçmalıktır.Ayrı bir kimlik istemek hakkınız.Ama sizler kendi dilinizi konuşamıyorsunuz diye ,ayrı kimliğiniz yok diye ekmeğini yediğiniz toprağa kurşun sıkmıyorsunuz.

Türkiye'de durum farklı.Bir kere kürtçe ayrı bir dil değil,sonradan belli amaçlar çerçevesince dış güçler tarafından oluşturulan çalıntı bir dildir.Öyle ki iki ayrı beldeden iki kişi kürtçe konuşuyor ve birbirlerinin demek istediklerini anlayamıyorlar.

Kürt ayrı bir millet değildir.Onların dedeleri,dedelerinin dedeleri bile bizle kaynaşmış ve "Türk" adını kabul etmişlerdir.Öyle olmasaydı Osmanlı yıkılınca Atatürk'ün Kurtuluş savaşında kullandığı parolayı(Türkiye Türklerindir) kabul etmezler,çekip giderlerdi bu vatandan.Ama öyle yapmadılar,savaştılar bizle beraber.

Dedeleri mutluydu.Kürtçe felan akıllarına gelmiyordu çünkü o zamanlar kürtçe yoktu.Senin benim gibi Türkçe konuşuyorlardı.İlk ayrılık tohumlarını İngilizler attı,dini kullandılar(din elden gidiyor,Türkler dinsiz).Cahil halk ayaklandı(şeyh said ayaklanması)

Sonra Amerika ayaklandırdı,Molla Mustafa Barzaniyi bilirsiniz kendisi aslen Türklerin Boğdüz boyundandır(Barzan aşireti) o yüzden "Türklere zarar vermeyin" emrini vermiştir aşiretine.Sonradan bu silahlı aşireti Amerika kullanmış ve Irak'ta Türkmenlere karşı silahlı çatışma başlatmıştır ki bunun konuyla pek ilgisi yok.

Son olaylar ise Mason ve Ermeni kaynaklıdır(pkk)Abdullah Öcalan kürt değildir,ermenidir.Neyse bunları çok defa anlattım anlayacağın "kürtçe konuşun,kimlik bulun" kürtlerin değil,onların cahilliğinden faydalanıp beyinlerini yıkıyan dış mihrakların istekleridir.Ve bunları kabul etsek bile(ki yavaş yavaş kabul ediliyor) devamı gelecek.TÜrkiye ikiye ayrılacak,böylece düşmanlar Türkiyeyi iki parça halinde çiyneyerek kolayca yutacaktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
sefik_ascieli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 3:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayin Yonetici (Vuslatim)

Yazdiklarina katilmamak mumkun degil.

Bu vatani Ulkuculerin yonetebilmesi icin, elimizden geleni yapmaliyiz.

Bu vatani bu duruma sokan, ve daha beterlere surukleyen bu hukumeti yalniz biz yikabiliriz. Turk halki olarak, el ele verip basaramayacigimiz hicbirsey yoktur.

Bu Vatan, her olumsuglugu asabilir.

Cunku biz Turkler Kahraman, cesur, caliskan ve akilli bir milletiz.
Tarihte bunun belgesidir.

ULKUDASLARIM EL ELE VERME ZAMANI GELDI.

ALLAH TURKU KORUSUN VE YUCELTSIN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bozkurt_47
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 115

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 3:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vuslatım kardesım sana canı gonulden katılıyoırum bıraksınlar memleketı bız yonetelım o zaman gorsunler nasıl devlet yonetılır nasıl devlet sevılır nasıl ecdadına sahıp cıkılır ...o gunler yakındır kardesım yeterkı ınanalım oyuna gelmeyelım bırbırımızı sevelım sayalım..MARDINDEN SAYGILAR
guney_azerbay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 4:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili Bozkurt_1453_ !

once bunu bilmelisiniz ki
1-maymunun adam olmadigi gibi kurt'de turk degildir !
2- kurt baska millet dir . eger inanmiyorsaniz bir atsiz ocanin yazilarina bakiniz , bir dilcilik temellerini okuyunuz .
3- farslarca( yani fars larin dediklerine gore ) guney azerbaycan turkleri turk degildirler , azeri dirlermis ( yani fars dilinin bir koludur ki sonradan mugullarin hucumu eserinde turke donusmusler ve turkiyede onlari desteklemisdir )
4- ben kurt lerin gonullu avkati degilim , tersine kurt kelimesinin tam karsisiyim
5- kurt=pkk ve pkk=kurt degildir !

bunlara bakarak : siz siyasi tarih le gercek tarihi karistirmisisiniz ! neden biliyormusunuz? cunki hic bir zaman bunlarin arasinda bir fark gormemissiniz . iranda bizlere "siz turk degilsiniz , sonradan sizleri turk yapmislar" diyorlar ve bunada bin bir mantik getiriyorlar! ama sahiden biz turk degil miyiz ? hayir turkuz !

peki neden bizlere " siz farssiniz " diyorlar ? siyaset icabi ! yani iranin dahili ve haici siyaseti icabi ! eger "siz turksunuz" derlerse , ozaman biz oyaniriz ve arkamizda turkiyeni , kuzey azerbaycani goruruz ve kendi vatanimizi kurmak isteriz ! bu sebepden de bu isi onlemek icin bizlere siz fars siniz diyorlar ( aslinda "siz azeri siniz" diyorlar ).

turkiyede kendi menfaatlarina gore kurtlere " kurt diye bir sey yok" diyor! neden ? cun ki bir kuzey irak diye bir sey var! iran kurdustani diye bir sey var ! kdp , ikdp ,hpg, pkk , diye bir sey var ! tabii ki korkuyor !

ikincisi: hic bir insan durup durur ken kendi ekmegini pisliye batirmak istemez ! eger bu gun kutr turkiyede bagimsizlik ve ya federalism istiyorsa bunun nedenini kendinize sormalisiniz . eger kurt turk den razi olsaydi ve eger baskalarinin sozunu dinlemiyecek kadar turke guvenseydi , bu gun turkiye bu hale gelmezdi ......

sizden bir soru soruyorum ? pkk nin kac gerillasi var? ya pejakin( pkk nin iran bolumu)? tutalim ki 100000 kisi . peki tsk nin kac askeri var? pkknin kac tanki var? tsknin kac tane var ? pkk nin kac ucagi var ? tsk nin kac ucagi var ?pkknin kac helicopter , fuze , savas gemisi ,top, deniz alti , uzman askerler , celik kuvvetler , ve... var ? tsk nin kac tanesi var? peki tsk bu kadar guc ile neden 25 yil dir su pkk nin isini bir yere yetiremiyor? neden hala pkk ayakta? hic kendinize sordunuzmu? hayir , sormadiniz ,neden? cunku sorucak dusunceniz yok . sizlere yillarca kurt=teror ve teror = kurt ile demisler. ve sizlerde neden diye sormamissiniz.

nedenini soyliyeyim mi ? pkk olmazsa emniyet( emniyet dedigimde polis degildir) var , emniyet oldugu yerde tsk ya gerek yok , yani tsk hem siyasetden hem de camia dan kenara cekilmelidi. tabii ki tsk bu sureci durdurmak icin bir anti tsk istiyor . o anti tsk nedir? cevap : pkk

sorucak zaman hala gelmedi mi? hala bu islerin sorumlusu kim diye sormayacak misiniz ? hala asil vatan hainlerini adalete teslim etmeyecekmisiniz ? hada " istemiyorum siyaseti" inden el cekmiyecekmisinz? peki kendiniz bilirsiniz, turkiye sizin dir. bizim kendimize gore yeterli derdimiz var .

yani uzun lafin kisasi , olan olmus gecmis . bundan sorasini dusunmelisiniz . ya kurtleri yola vermelisiniz yada turkiyeden ihrac etmelisiniz ! bakin... , hangi uygunsa onu yapin ! ille de kurt turk olucak diye bir sey yok ! ya cikmalisiniz yada cikartmalisiniz(turkiyeden ) !

benim kardeslerim allah bilir ki ben sizleri kndi kardeslerim gibi seviyorum . bunun icinde bunlari yaziyorum ! yoksa benim ne isin var buralarda ? benim keni ulkem dert icinde.

TANRI TURKU KORUSUN demek ile tanri turku korumaz ! turk turku korumadikca hic kimse turku korumaz !

iste benden bukadar ! yoruldum yazmaktan

En son guney_azerbay tarafından Cmt Oca 21, 2006 6:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 5:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu davaya baş koymadan önce inanmak gerekir Türkiye Türklerindir Türkçe Konuşulur Herkes Birbirinin Namusunu Korur.Bir kaç münasebetsiz yüzzünden böyle laflar etme lütfen...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
sefik_ascieli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 5:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Guney_Azerbay bir birimizle tartisma yaratmayalim lutfen.

Yanlis laflar kullanmayalim, herkesin gorusune saygim var, ama yazindaki son soz

"ALLAH TURKU TURKTEN KORUSUN" cok yanlis, bu soz icin tum uyelerden ozur dilemeni rica ediyorum.

TUM TURK MILLETI, ("VATAN HAINLERI" HARIC) BIR BIRINE DESTEK CIKMALI, BOYLE KIRICI SOZLER SOYLENMEMELI.

TURKUN TURKTEN BASKA DOSTU YOK CAN DOSTUM
pba2000
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 5:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU VATAN TARİHTE TÜRK'TÜ ŞUAN OLDUĞU GİBİ GELECEKTEDE BİZİM YANİ TÜRK'LERİN OLACAKTIR BUNDAN KUŞKUSU OLANLAR TA KORKAKTIR YA TARİH BİLİNCİNDEN YOKSUN YADA DÜPEDÜZ HAİNİN TA KENDİSİDİR TEK BAYRAK TEK VATAN TEK DİL VE TEK VATAN İÇİN ÇALIŞALIM OKUMAYANLAR SADECE ŞU ÇILGIN TÜRKLER'İ BİR OKUYUVERSİNLER BU ŞEHİTLER YATAĞI ÜLKEDE UNUTULMASIN Kİ EZAN SUSMASIN BAYRAK İNMESİN DİYENLER OLDUKÇA TÜRK'ÜN BİLEĞİ BÜKÜLMEYECEKTİR
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 5:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guney_azerbay demiş ki:

nedenini soyliyeyim mi ? pkk olmazsa emniyet( emniyet dedigimde polis degildir) var , emniyet oldugu yerde tsk ya gerek yok , yani tsk hem siyasetden hem de camia dan kenara cekilmelidi. tabii ki tsk bu sureci durdurmak icin bir anti tsk istiyor . o anti tsk nedir? cevap : pkk

sorucak zaman hala gelmedi mi? hala bu islerin sorumlusu kim diye sormayacak misiniz ? hala asil vatan hainlerini adalete teslim etmeyecekmisiniz ? hada " istemiyorum siyaseti" inden el cekmiyecekmisinz? peki kendiniz bilirsiniz, turkiye sizin dir. bizim kendimize gore yeterli derdimiz var .

yani uzun lafin kisasi , olan olmus gecmis . bundan sorasini dusunmelisiniz . ya kurtleri yola vermelisiniz yada turkiyeden ihrac etmelisiniz ! bakin... , hangi uygunsa onu yapin ! ille de kurt turk olucak diye bir sey yok ! ya cikmalisiniz yada cikartmalisiniz(turkiyeden ) !

!

Oldukça farklı düşünceler bana göre... Farklı düşünceler çok zaman insanın kendini geliştirebilmesi için fırsattır. Senin mantığınla düşünmeye çalışalım...

Özetle ve yanlış anlamadıysam ''TSK kendisine olan ihtiyacın bitmemesi için pkk yı bitirmiyor. Bitirmek işine gelmiyor'' demişsin. Yani pkk biterse TSK ya yapacak iş kalmayacak ve vazgeçilmezliğini kaybedecek ???

Ermenistan, Irak, İran, Yunanistan, Bulgaristan gibi komşularımız ve komşumuz bile olmayan bazı devletler ne zamandan beri -tehdit unsuru olmaktan- çıktı ?

Çapulcu sürüsünün işi bitirilince TSK ya olan ihtiyaç biter savı -sırf dış tehditler düşünüldüğünde bile- boştur. Hatta komiktir...

Hele hele vatan haini yakıştırmasını şiddetle red ediyor ve kınıyorum...

Kaldı ki bu vatan üzerinde yaşayan her Türk genci TSK nın gönüllü üyesidir. TSK ya hakaret şahsıma ve benim gibi TSK gönüllülerine yapılmıştır...

Bu talihsiz yazınızla ne amaçladığınızı bilmemekle beraber cahilliğinize vermek istiyorum... Lütfen hariçten gazel okumayalım. Siz kendi ülkenizde kendi benliğinize sahip çıkın... Aklınıza ve dilinize mukayyet olun... Allah yardımcınız olsun...
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 6:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TSK Türk Sınırlarının bekçisi Cumhuriyetin ve Atatürk İlkelerinin Koruyucusudur.Türk Milleti Var Oldugu sürece TSK Gereklidir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
guney_azerbay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 7:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

onceki yazimda bir kac seyi isbatlamaya calisdim ama galiba yanlis anlasildi !

dostlarin birisi "TANRI TURKU TURKTEN QORUSUN !" lafi icin butun uyelerden ozurdilememi istemisdi ! bende tum vucudumla tum arkadaslarimdan ozur diliyorum ! ve eger birinin hatirina deydi ise hususi olarak ondan beni efetmesini istiyorum !

ama arkadaslarim bu sozleri dediysem ne cahillik ve ne dusmanlik uyuzunden dir . sirf sizin gormedikleriniz veya baska aci dan gorunen seyleri sizlere iletmekti . eger boyle yanlis sa , tamam ozur dileriz !

eger ben tsk icin bir laf etdiysem sirf ona olan sevgim icindir . biz okadar da tuz bilmez degiliz . hala turk ordusunun azerbaycan savaslarini unutmadik ( azerbaycan - ermenistan) bu yuzden de bir milli borcumuz var turk ordusuna ! ama inanin ki her organda iyisi de var kotusude !

bu kadar.
pba2000
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 7:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

unutulmasınki türkiye cumhuriyeti'ni kuran ana unsur türk'ün silahlı kuvvetleridir. yorum yapmak için zorlanan ve zırvalayan güney_azerbay'a söylenecek tek şey var türk silahlı kuvvetlerini kendisi gibi dar fikirli mi? zannediyor kanla siyaset olmaz bu uğurda kan dökenlere en azından susarakda saygı gösterebilirsiniz yaşasın türkiye yaşasın yenilmez türk ordusu kahrolsun çekemeyenler
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 7:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Güney Azerbaycanlı kardeşim çok uzun bir cevap vermişsin bana hepsini okudum ilginç görüşlerin var ama cevap vermeden edemeyeceğim.Önce burda siyasi tarih konuşmam,hepimiz ülkücüyüz ve birbirimizi kandırmamıza gerek yok.

Kardeşim ya kürtleri sürün ya çıkın gidin ordan demişsin.Peki kardeşim,karar verdik kürtleri süreceğiz.Evet,İran'a süreceğiz,ister misiniz kürtleri İran'da?
Yok istemeyiz diyorsanız Irak'a süreriz.Zaten Türkmenler ezildi iyice ezilsinler.
Suriye'ye sürelim,"kürdistan"planlarını daha da geliştirsinler,suriyeyi de alsınlar.
Söyle nereye sürelim kürtleri?Aya mı sürelim?

Yok sürme işi olmaz diyorsanız yakalım.Evet evet yakalım onları dev kazanlarda hitlerin yaptığı gibi.Oldu mu böyle?
Olmadı.
Kürtlerden kurtulamayız.Tek yok,doğuya el atmaktır ülküdaşım.
Şimdi senin dediğine geliyorum,madem herşeyi pkk yapıyor,bitirelim pkkyı.Kardeşim,çok geç kaldık.Zamanın umursamaz cep doldurma meraklısı yöneticileri yüzünden çok geç kaldık.
Artık pkk halkı ele geçirdi.Bu ne demek,pkk bir karakola ateş açtımı sivil halk da hemen ardından ateş açıyor.Neden biliyor musun?

Milli bilinçin temeli okullarımız,doğuda pkklılar okulları yıktı
Eğitimcilerimiz,sancağa astı pkk öğretmenlerimizi.
Suları bile kesti şerefsizler.
Milli eğitim yok,iş yok aş yok,operasyon köpek.Ne demektir bu,birine bağlı bir köpeği aç bırak,sonra önüne kemik at,köpek sana bağlı olsun,sal önceki sahibinin üstüne yesin.
Bu durum da aynı.Eğitime aç halka dış güçler sahip çıktı.Bugün kürtlerin ortaya attığı birçok zırvayı dış güçler uydurdu ve onlara birer gerçek gibi öğretti.Nasıl diyordun,siyasi tarih.Evet.Aynen öyle.
Yemeğe aç halkı beslediler.İşe aç halka iş verdiler.Nerde iş verdiler biliyor musun?pkk kamplarında.

Doğuda görev yapan bir emekli generalimizin(Osman Pamukoğlu) yazdığı bir kitap var."Unutulanlar Dışında Yeni Birşey Yok" diye.Gerçi sizin derdiniz size yeter ama bulabilirsen okumanı tavsiye ederim.Pkk ile yaptığı tüm çatışmaları anlatmış.Her kampı teker teker yoklayıp birçok grup yokettiği halde bitmeyen pkk yı ve nedenlerini iyi açıklamış.kürtler başlı başına bir sorun değil,yenmemiz gereken kürtler değil arkasındakiler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
aksu61
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 228

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 10:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet ben okumuştum o kitabu gerçekten pek çok şey hakkında bilgi sahibi ediyor bu konuda insanı

arkadaşlar biraz abes olacak ama bir site var pkk ile ilgili hazırlanmış
www.ibneyiz.biz diye birşey
inşallah yetkili arkadaşları kızdırmayız!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız