Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SU CİLGİN TÜRKLER! SU BÖLUCU KÜRTLER! HER TÜRK OKUMALİ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 9. sayfa (Toplam 13 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
spider
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 2:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ırkdaşım bütün söylediklerinde haklısın keşke herkes senin gibi düşünse ama bizim milletimizin dününü düşünemiyor bütün görüşlerinde sana destek veriyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 2:59 pm    ileti konusu: s.a Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşim yorumunu yeni okudum ve çoğu terde haklısın ve çoğu sözlerinin altına imzamı atarım ister ırkçı desinler isterse başka birşey bani açıkçası bağlamaz kendime Türkten ve Müslümandan başka dost seçmemek eğer ırkçılıksa IRKÇIYIM kardeşlerim bu arada kürt olan arkadaşlar savunmalarınız çok güzel ama dikkat edin ben ülkücüyüm diyen hiç bir zaman ben kürtüm demez ülkücüysen söylenenlere alınma

selam ve dua ile Allah ( azze ve celleye ) emanet olun sa.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HİÇ BİR ZAMAN HEM TÜRK HEM DE kürd OLAMAZSINIZ...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KARDESLİK AYAGİ FALAN YOK ARTIK TURK TURKUN KARDESİDİR BİZİM BASKA KARDESİMİZ YOK ONLAR ESKİDENDİ KARDESLİK BOZULDU BİLİYORUM ULKESİNİ SEVEN KURTLERDE VAR AMA ONLARDA MALESEF ARADA KAYNAYACAK BUNU UZULEREK SOYLUYORUM AMA BU BOYLE CUNKU BOYLE DUSUNEN KURTLER YUZDE 10 GECMEZ MALESEF YUZDE 90 ICINDE ONLARDA KAYBOLACAK

BOYLE OLMASINI BIZ ISTEMEDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YASASİN SAFKAN TURK MİLLETİ

YASASİN ATATURKUN COCUKLARİ

ARKADASLARİM BEN ARTİK HER GECE AGLAMAK İSTEMİYORUM ATAMA MAHCUB OLMAK İSTEMİYORUM DAHA NE KADAR İZİN VERECEGIZ BU CAPULCULARIN GOSTERİLERİNE HİC BİR SEY YAPMAYACAKMIYIZ KONUSMAKTAN BASKA SOZLER ARTIK BIR ISE YARAMIYOR CIG GIBI BUYUYORLAR HER YERDE VARLAR 50 APOCU KISI GOSTERI YAPIYOR BIR KISIDE CIKIP SIZ NE YAPIYORSUNUZ DIYEMIYOR ONLARIN O KADAR KENDINE OZGUVENI GELDIKI ICLERINDEN DIYORLARDIR BAKIN TURKLERI SINDIRDIK ARTIK HER YER BIZIM KIMSE SESINI CIKARAMIYOR.................................

ARKADASLAR ARTIK UYANALIM DİRİLELİM BİZ BURADAYİZ DİYELİM KARSİLARİNA CİLKALİM BOYLE YAZISMAKLA HİC BIR SEY OLMUYOR KIS KIS GULUYORLARDIR NAGRALAR ATIYORLARDIR BEKLEDIKDE GELMEDINIZ DIYE

ORGANIZE OLALIM BU SITE ILKI GERCEKLESTIRSIN HABER ALALIM NEREDE GOSTERI YAPIYORLARSA KARSILARINA CIKALIM OYLE BIR CIKALIMKI SANLI BAYRAKLARIMIZI GORUNCE ONLARA ASLINDA BIZ TURKUZ DEDIRTTIRELIM TIR TIR TITRETELIM ARTIK BASKA YOLU YOK SESSIZ KALMAYA DEVAM ETTIGIMIZ SURECE BU OLAYLAR CIG GIBI BUYUYECEK KOPEKLER CESARETLENECEK

TUM ARKADASLAR BU YAZDIKLARIMI DEGERLENDIRSIN BEN VARIM KOPEKLERIN KARSISINA CIKMAYA SİZLER VARMISINIZ OMUZ OMUZAMIYIZ OLUME KADAR ORGANIZE OLMALIYIZ ARKADASLAR KOPEKLERIN KARSISINDA BAYRAKLARIMIZI DALGALANDIRMALIYIZ
BIZLERI GORENLER PESIMIZDEN GELECEKTIR
UMARIM BUNLAR OLUR SINDIRIRIZ ITLERI
YOKSA BOYLE YILLARCA BU KOPEKLER APONUN POSTERLERIYLE GUZEL VATANIMIN SOKAKLARINDA GEZECEKLER
YA UZUCU OLAN BURASI BIZIM ULKEMIZ GUZEL VATANIMIZ BU SITE ONCU OLSUN BIRAZ KENDI VATANIMIZIN SOKAKLARINDA SESIMIZI CIKARABILELIM BU BIZIM EN DOGAL HAKKIMIZ SNAKI BIZIM DEGILDE APOCULARIN HAKKIYMIS GIBI BIR DURUM CAR ORTADA ARKADASLAR

BIZ BURADAYIZ BIZ TURK OGLU TURKUZ DEMELIYIZ

ARTIK SUSMA DEVRI BITMISTIR TAHMIN EDIYORUM HERKEZ BENIM ISTEDIGIMI ISTIYORDUR O ZAMAN BIR SEYLER YAPALIM

BU AGAAAACLARRR GUZELLL KUUUSSSLARRRRRRRRR YURUYELIMMMM ARKADASLARRRR.........

NE MUTLU TURKUM DIYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
1453_fatih
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 147

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NERDE BU TÜRKLER?
Arkadaşlar bilginiz varsa katılmanızı istediğim bir konu var.Bazı kitaplarda kürtleşmiş olan Türklerle ilgili yazılar okuyorum.Tarihte güneydoğu ve doğuanadoluda onlarca Türk beyliği kurulmuş.Örneğin Artuklular mardin ve harput yöresinde,İnanoğulları diyarbakır da,Dilmaçoğulları bitlis yöresinde kurulan beylikler.Tarihi belgelerde bu beyliklerin hep Türkmen aşiretleri olarak oraya geldikleri belirtilir.Hatta o yörelerde ki yer isimleri bile çoklukla Türkçe.Peki şimdi neden o bölgelerden doğru dürüst bir tane Türk çıkmıyor.NERDE BU DOĞUDAKİ TÜRKLER??? Yüzyıllar önce aşiretler halinde gelip beylikler kuran Selçuklu'nun Osmanlı'nın temelini atan Türkmenler nasıl oluyorda şu an tek kişi bile kalmıyorlar ve nasıl oluyorda öz Türk yurdu olan güneydoğu da sadece kürtler yasıyor?
Okuduğum bir kısım kitaplarda o bölgede 100-200 yıl önce kürtleşen Türklerden bahsediliyor.Yani o bölgede bizim kürt bildiğimiz bir sürü insanın aslında öz Türkmenler oldukları söyleniyor.Bilgisi olan varsa bu konu önemlidir lütfen katılın tartışalım...
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...........
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KARDESLİK AYAGİ FALAN YOK ARTIK TURK TURKUN KARDESİDİR BİZİM BASKA KARDESİMİZ YOK ONLAR ESKİDENDİ KARDESLİK BOZULDU BİLİYORUM ULKESİNİ SEVEN KURTLERDE VAR AMA ONLARDA MALESEF ARADA KAYNAYACAK BUNU UZULEREK SOYLUYORUM AMA BU BOYLE CUNKU BOYLE DUSUNEN KURTLER YUZDE 10 GECMEZ MALESEF YUZDE 90 ICINDE ONLARDA KAYBOLACAK

BOYLE OLMASINI BIZ ISTEMEDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ARKADASLARİM BEN ARTİK HER GECE AGLAMAK İSTEMİYORUM ATAMA MAHCUB OLMAK İSTEMİYORUM DAHA NE KADAR İZİN VERECEGIZ BU CAPULCULARIN GOSTERİLERİNE HİC BİR SEY YAPMAYACAKMIYIZ KONUSMAKTAN BASKA SOZLER ARTIK BIR ISE YARAMIYOR CIG GIBI BUYUYORLAR HER YERDE VARLAR 50 APOCU KISI GOSTERI YAPIYOR BIR KISIDE CIKIP SIZ NE YAPIYORSUNUZ DIYEMIYOR ONLARIN O KADAR KENDINE OZGUVENI GELDIKI ICLERINDEN DIYORLARDIR BAKIN TURKLERI SINDIRDIK ARTIK HER YER BIZIM KIMSE SESINI CIKARAMIYOR.................................

ARKADASLAR ARTIK UYANALIM DİRİLELİM BİZ BURADAYİZ DİYELİM KARSİLARİNA CİLKALİM BOYLE YAZISMAKLA HİC BIR SEY OLMUYOR KIS KIS GULUYORLARDIR NAGRALAR ATIYORLARDIR BEKLEDIKDE GELMEDINIZ DIYE

ORGANIZE OLALIM BU SITE ILKI GERCEKLESTIRSIN HABER ALALIM NEREDE GOSTERI YAPIYORLARSA KARSILARINA CIKALIM OYLE BIR CIKALIMKI SANLI BAYRAKLARIMIZI GORUNCE ONLARA ASLINDA BIZ TURKUZ DEDIRTTIRELIM TIR TIR TITRETELIM ARTIK BASKA YOLU YOK SESSIZ KALMAYA DEVAM ETTIGIMIZ SURECE BU OLAYLAR CIG GIBI BUYUYECEK KOPEKLER CESARETLENECEK

TUM ARKADASLAR BU YAZDIKLARIMI DEGERLENDIRSIN BEN VARIM KOPEKLERIN KARSISINA CIKMAYA SİZLER VARMISINIZ OMUZ OMUZAMIYIZ OLUME KADAR ORGANIZE OLMALIYIZ ARKADASLAR KOPEKLERIN KARSISINDA BAYRAKLARIMIZI DALGALANDIRMALIYIZ
YOKSA BOYLE YILLARCA BU KOPEKLER APONUN POSTERLERIYLE GUZEL VATANIMIN SOKAKLARINDA GEZECEKLER
YA UZUCU OLAN BURASI BIZIM ULKEMIZ GUZEL VATANIMIZ BU SITE ONCU OLSUN BIRAZ KENDI VATANIMIZIN SOKAKLARINDA SESIMIZI CIKARABILELIM BU BIZIM EN DOGAL HAKKIMIZ SNAKI BIZIM DEGILDE APOCULARIN HAKKIYMIS GIBI BIR DURUM CAR ORTADA ARKADASLAR

ARTIK SUSMA DEVRI BITMISTIR TAHMIN EDIYORUM HERKEZ BENIM ISTEDIGIMI ISTIYORDUR O ZAMAN BIR SEYLER YAPALIM

NE MUTLU TURKUM DIYENE
bozkurt_47
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 115

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardes oyledır sana katılıyorum nerde bunlar bılgısı olan arkadaslarımız varsa bızı aydınlatabılırmı
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NE MUTLU TURKUM DIYENE
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1453_fatih demiş ki:
NERDE BU TÜRKLER?
Arkadaşlar bilginiz varsa katılmanızı istediğim bir konu var.Bazı kitaplarda kürtleşmiş olan Türklerle ilgili yazılar okuyorum.Tarihte güneydoğu ve doğuanadoluda onlarca Türk beyliği kurulmuş.Örneğin Artuklular mardin ve harput yöresinde,İnanoğulları diyarbakır da,Dilmaçoğulları bitlis yöresinde kurulan beylikler.Tarihi belgelerde bu beyliklerin hep Türkmen aşiretleri olarak oraya geldikleri belirtilir.Hatta o yörelerde ki yer isimleri bile çoklukla Türkçe.Peki şimdi neden o bölgelerden doğru dürüst bir tane Türk çıkmıyor.NERDE BU DOĞUDAKİ TÜRKLER??? Yüzyıllar önce aşiretler halinde gelip beylikler kuran Selçuklu'nun Osmanlı'nın temelini atan Türkmenler nasıl oluyorda şu an tek kişi bile kalmıyorlar ve nasıl oluyorda öz Türk yurdu olan güneydoğu da sadece kürtler yasıyor?
Okuduğum bir kısım kitaplarda o bölgede 100-200 yıl önce kürtleşen Türklerden bahsediliyor.Yani o bölgede bizim kürt bildiğimiz bir sürü insanın aslında öz Türkmenler oldukları söyleniyor.Bilgisi olan varsa bu konu önemlidir lütfen katılın tartışalım...
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...........

Ülküdaşım kürtleşen Türklerle ilgili bir yazı var okumanı tavsiye ederim:

http://www.bozkurt.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4402
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 4:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DUYMAYAN DUYSUN
murat_evlice
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 5:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Taze Ulusalcı Perinçek'ten İlginç İddia

Düne kadar Türkiye’deki etnik bölücülüğü destekleyen, hatta PKK’nın en kanlı eylemlerini yaptığı günlerde bölücü başına gül sunan Perinçek’ten, Devlet Bahçeli hakkında akıllara zarar iddia.
Perinçek'i ciddiye almak mümkün değil. Ama buradaki hesabın ne olduğunu orataya çıkartmakta fayda var. ABD ve AB emperyalizminin kukla olarak kullandığı PKK'yı bir dönem destekleyen, Türk askerine kurşun sıkan teröristlerin ellerini sıkan Doğu Perinçek değil miydi? Nasıl bir milliyetçilik anlayışı canilerle aynı karede bulunmayı gerektirir ki? Doğu Perinçek gerçekten bu ülkeye hizmet etmek istiyorsa, geçmişte hizmet ettiği efendilerini açıklamalı, Türk milletinden kullunaıldığı için özür dilemeli ve Türk milletine zarar vermemek için köşesine çekilmeli. Ayrıca bu ülke için canını vermekten çekinmeyen Ülkücülerin adını ağzına alırken bir kaç defa düşünmelidir.

Ülkücülerin vatan sevgisi konjonktürel değildir, imanı bir meselidir. Eğer Perinçek, bu dönemde MHP'nin önünü kesmek için birileri tarafından konumlandırılmış ise, yanlış tercih! Türk milletnin hafızası yok değildir, sadece kin tutmaz: Ak ile karayı, samimi ile riyakarı ayıracak engin bir sağduyuya sahiptir.

"Fabrikatör" olarak nitelendirilen Doğu Perinçek'in ön önemli marifeti bir doğruyu, yanına on yalan katara yutturrmaya çalışmasıdır. Burda da aynısı yapmıştır. Türkiye'nin bölünmek istendiği doğrudur, geri kalan söyledikleri ise külliyen yalan vesselam. Şüphesiz yüce Türk milleti bunu da ayırt ededecek ferasete sahiptir. (m. ziya varol)

İşte Doğu Perinçek'in açıklamaları:

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "CIA ve FBI başkanlarının, ABD'nin senaryosunu yazdığı federasyon planının ön hazırlıklarını yapmak amacıyla Türkiye'ye geldiklerini" öne sürdü.

Perinçek, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, CIA ve FBI başkanlarının Türkiye'ye ziyaretlerine değindi. Ziyaretin, "ABD'nin senaryosunu yazdığı federasyon planının ön hazırlıklarını yapmak" amacıyla gerçekleştirildiğini savunan Perinçek, bu konuda "Devlet Bahçeli-Şenkal Atasagun ikilisine özel bir görev verildiği" iddiasında bulundu. Perinçek, "ABD, Türkiye'de milliyetçi muhalefeti kırmak ve milli güçleri bölmek amacıyla bu ikiliye federasyon planını yürütmek için özel bir görev vermiştir" dedi.

Doğu Perinçek, "Türkiye için federasyonun büyük tuzak, ülkenin parçalanması planı olduğunu" da söyledi.

Perinçek, bir soru üzerine, AKP'nin inişe geçtiğini, yıprandığını ve karşısında büyük bir ulusal cereyan oluştuğunu savunarak, "ABD, federasyon planını AKP ile uygulamasının mümkün olmadığını bilmektedir. Şimdi AKP karşında oluşan ulusal hareketi bölecek, yeni bir hinoğluhinlik hazırlanmıştır" dedi.

Dünkü bölücü başının yardakçıları bügün Türk Milliyetçilerinin son kalesiMHP"yi çekememekte,meyve veren ağacı taşlamaktadırlar.Aklınızı başınıza alın bu millet bir gün kendi değerlerini sömürenlerden hesap soracaktır.İnsanlar önce geçmişden arınsınlar sonra milliyetçilerle boy ölçüşsünler.herşeyden önce yukarıdaki resimlerin açıklamasını yapsınlar.

Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 6:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tam demek istediğimi demişsin kardeşim sağolasın.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
1453_fatih
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 147

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 6:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt_1453_ kardeşim eyvallah.Düşündüklerimin,okuduklarımın ispatı oldu bu.Şimdi daha iyi anlıyorum doğuda ki Türklere ne olduğunu ve kürtlerin nasıl bu kadar cok olduğunu.Sağolasın...
cagin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 6:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vatanımın,ha ekmeğini yemişim ha uğruna bir kurşun ! zaman birlik zamanıdır kardeşlerim..Tarihten önce vardık tarihten sonra varız ..
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 9. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız