Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Burası neresi?Türkiye mi?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 9:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 11:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guney_azerbay demiş ki:
sevgili Bozkurt_1453_ kardesim !

dogrudiyorsun turke pislik ler yarasmaz ! turk buyuktur yucedir . ama turke kolelik de yarasmaz . turke zayiflik da yarasmaz. turke durup izlemk te yarasmaz ! cok haklisin !

Gardas sen neler sacmaliyorsun yazilarinin tümünü okudum. Önce kürtlerin Türk olmadiklarini yazmissin daha sonra güney Azarbeycanlilari örnek vererek nerdeyse diyecegim ama neredeyse degil yani acikca sen; kürtler toprak arayisinda haklidir bizde ayni sorunlari yasiyoruz diyorsun.

Al o zaman bir iki kürt, bahcende bir kulübe yap onlara, beraber yasayin.

Okuma yazma hakki verin diyorsun. Bununla yetinip daha birsey istemiyeceklerini bilsem, serefsizim kabul etmezsem. Ama Istedikleri bölücülük, dil bahane. Bizde de kimseye verilecek bir karis toprak yok bunu herkes böyle bile.

Hitler gibi yakmaktan asmaktan kesmekten bahsediyorsun. Sen baska cözüm yolumu bilmiyorsun yoksa bizlerimi deniyorsun? Yoksa bizimle kafami buluyorsun?

Türk milleti tarihinden bu yana kimseye zulüm yapmamistir, her irkin dinine inancina saygi göstermistir, ve bizlerde Osmanli Torunlari olarak bunu böyle devam ettirecegiz ammaaaaa vatana bas kaldiraninda kellesi gider. Vatana bas kaldiran pkk dir tüm kürt halki degil. Elbet bir cözüm bulunacaktir.

Tür Silahli kuvvetlerine laf atiyorsun buna hakkin yok.
TSK pkk ortaya ciktiktan sonra kurulmadi pkk icinde kurulmadi.
Her ülkenin askeriyesi vardir.
Özellikle Türkiye gibi düsmani bol bir ülkenin askeriyesinin olmasi sarttir.
Allaha sükür ki TSK var, yoksa vatan coktan yeniden isgal edilirdi.

Dünya ülkelerinin (gözleri ciksin) gözü Türkiyemde.

O kadar haklarinda laf ettigim kisilere sempatinmi var nedir anlayamadim.

Bizler ayni neslin ayni soyun insanlariyiz yani Türklerle Kürtler.

Bizi birbirimize düsürende, senin düsüncende olan insanlar, yani Kürtler Türk degildir diyenler.

demissinki:

eger kurt turk den razi olsaydi ve eger baskalarinin sozunu dinlemiyecek kadar turke guvenseydi , bu gun turkiye bu hale gelmezdi ......

Meclisin icinde devlet dairelerinde okullarda ögretmen, hastanelerde doktor, avukat savci, polis,........ vs. her tarafta kürt var. Bunlarin haklarimi kisitlandi? yok! Devleti yönetme yetkisi bile verildi ( Turgut Özal)
ve hala mecliste cok sayida kürt kökenli vatandasimiz var.

Daha nasil bize güvenecekler? Asil mesele biz onlara güvenemiyoruz sorun orada. Vatani satiyorlar. Askeri sirtindan vurduruyorlar.
pkk ya operasyon olacagi zaman operasyon yerinde pkkli kalmiyor. Neden? Cünkü devletin icindeki serefsizler pkkya haber ucuruyor.

Yapilan okullari yikiyor veya cocuklari okula göndermiyorlar yada ögretmen vuruluyor. Yapilah hastane pkkya eczane oluyor.

GÜNEY AZERBAYCANLI GARDAS; YA ADAM GIBI CÖZÜM ARARDA YAZARSIN, YADA YAZMA!

Biz tarih boyu kimseye köle olmadik, kölemizde olmadi. Herkeze insan degerini vermisizdir. Zayiflik bizim kisiligimize yarasmaz. Türk akli ile hareket eder; herseyin bir zamani vardir.

Allaha emanet olun Ülküdaslarim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 2:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

atillaYSS
Burası nazi forumu değil.Kullanmak için nazi sözlerinden daha değerli Türk büyüklerinin sözleri var!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
atillaYSS
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 2:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TAMAM ÇIKAR OZAMAN BENİ FORUM DAN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
atillaYSS
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 2:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BEN TÜRKÜM VE VATAMINA EL UZATANLARI, BÖLMEYE ÇALIŞANLARI SABUN YAPARIM. İSRİLLİSİNİZ GALİBA HİTLERİN Bİ LAFI SİZİ GERDİ?????????????
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 3:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
TAMAM ÇIKAR OZAMAN BENİ FORUM DAN

Tabi ki kovulacaksın

Alıntı:
BEN TÜRKÜM VE VATAMINA EL UZATANLARI, BÖLMEYE ÇALIŞANLARI SABUN YAPARIM. İSRİLLİSİNİZ GALİBA HİTLERİN Bİ LAFI SİZİ GERDİ?????????????

İsrailli olsam burda senin gibi nazi özentisi ezik tiplemelerle uğraşacağıma daha farklı alanlarda daha farklı işlerle uğraşırım.Senin gibi nazi hayranı çok adam attım siteden.Geliyorlar ya sa'yı savunuyorlar ya ss'i savunuyorlar yada senin gibi ezik ezik Alman sloganları atıyorlar.Yani anlayacağın alışılagelmiş bir durum.

Üyeliğin iptal...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
guney_azerbay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 7:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

altaylar demiş ki:

Gardas sen neler sacmaliyorsun yazilarinin tümünü okudum. Önce kürtlerin Türk olmadiklarini yazmissin daha sonra güney Azarbeycanlilari örnek vererek nerdeyse diyecegim ama neredeyse degil yani acikca sen; kürtler toprak arayisinda haklidir bizde ayni sorunlari yasiyoruz diyorsun.

Al o zaman bir iki kürt, bahcende bir kulübe yap onlara, beraber yasayin.

Okuma yazma hakki verin diyorsun. Bununla yetinip daha birsey istemiyeceklerini bilsem, serefsizim kabul etmezsem. Ama Istedikleri bölücülük, dil bahane. Bizde de kimseye verilecek bir karis toprak yok bunu herkes böyle bile.

Hitler gibi yakmaktan asmaktan kesmekten bahsediyorsun. Sen baska cözüm yolumu bilmiyorsun yoksa bizlerimi deniyorsun? Yoksa bizimle kafami buluyorsun?

Türk milleti tarihinden bu yana kimseye zulüm yapmamistir, her irkin dinine inancina saygi göstermistir, ve bizlerde Osmanli Torunlari olarak bunu böyle devam ettirecegiz ammaaaaa vatana bas kaldiraninda kellesi gider. Vatana bas kaldiran pkk dir tüm kürt halki degil. Elbet bir cözüm bulunacaktir.

Tür Silahli kuvvetlerine laf atiyorsun buna hakkin yok.
TSK pkk ortaya ciktiktan sonra kurulmadi pkk icinde kurulmadi.
Her ülkenin askeriyesi vardir.
Özellikle Türkiye gibi düsmani bol bir ülkenin askeriyesinin olmasi sarttir.
Allaha sükür ki TSK var, yoksa vatan coktan yeniden isgal edilirdi.

Dünya ülkelerinin (gözleri ciksin) gözü Türkiyemde.

O kadar haklarinda laf ettigim kisilere sempatinmi var nedir anlayamadim.

Bizler ayni neslin ayni soyun insanlariyiz yani Türklerle Kürtler.

Bizi birbirimize düsürende, senin düsüncende olan insanlar, yani Kürtler Türk degildir diyenler.

demissinki:

eger kurt turk den razi olsaydi ve eger baskalarinin sozunu dinlemiyecek kadar turke guvenseydi , bu gun turkiye bu hale gelmezdi ......

Meclisin icinde devlet dairelerinde okullarda ögretmen, hastanelerde doktor, avukat savci, polis,........ vs. her tarafta kürt var. Bunlarin haklarimi kisitlandi? yok! Devleti yönetme yetkisi bile verildi ( Turgut Özal)
ve hala mecliste cok sayida kürt kökenli vatandasimiz var.

Daha nasil bize güvenecekler? Asil mesele biz onlara güvenemiyoruz sorun orada. Vatani satiyorlar. Askeri sirtindan vurduruyorlar.
pkk ya operasyon olacagi zaman operasyon yerinde pkkli kalmiyor. Neden? Cünkü devletin icindeki serefsizler pkkya haber ucuruyor.

Yapilan okullari yikiyor veya cocuklari okula göndermiyorlar yada ögretmen vuruluyor. Yapilah hastane pkkya eczane oluyor.

GÜNEY AZERBAYCANLI GARDAS; YA ADAM GIBI CÖZÜM ARARDA YAZARSIN, YADA YAZMA!

Biz tarih boyu kimseye köle olmadik, kölemizde olmadi. Herkeze insan degerini vermisizdir. Zayiflik bizim kisiligimize yarasmaz. Türk akli ile hareket eder; herseyin bir zamani vardir.

Allaha emanet olun Ülküdaslarim

ya kardesim sen ne dediyinin farkindamisin?
sen bana sacmalama diyorsun ama kendin abuk sabuk seyler yaziyorsun ya ! ben nezaman kurde toprak verin dedim ? ben ne zaman kesin , bicin , oldurun , yandirin ve sabun uretin dedim? ben dedim ki eger turkiyede sikintiyi ve baskiyi azaltmaz saniz buhar kapsulu gibi patlar !
ager bunu yapmak istemiyorsaniz ve eger kurde toprak vermek istemiyorsaniz, tamam cikarin kurdu turkiyeden ! cikartmazsaniz basiniza dert acicaklar . ama " hayir biz yapamayiz " diyorsan o baska.

ya sen kendin diyorsun ki operasiyon oldugu zaman adam kalmiyor , satkinlar pkk ya haber veriyor . demek ki bunlarin askeride doktoruda ,ogretmeni de pkkli . yani pkk nin basina geldigi sey bunlarinda basina gelmeli( olmeliler).

diyorsun ki "senin tamam yazilarini okudum", ben " ben kurtlerin gonullu avkati degilim " diye yazmamismiydim? ozaman bahcemize kurt ekmek de nerden cikti?
sence kurt turk mu ? eger oyle diyorsan demek ki ya reklam lara uymus sun yada hic bir sey bilmiyorsun .

kurtce bliyormusun ? kurdun dil kurumundan anlarmisin ? ya farslarin ? ya turklerin ?ornegi m: "roj" nedemek? eger kurt ,turk olduysa turkce birsey olmali bu roj . ama hayir farsca . yani " ruz" turkce : gunduz, gunes.
"keremke" nedemek? oda farsca . minnet koydunuz demek . ya adamlarin 40% laflari farsca , sen onlar kurt mu diyorsun? ozaman atsiz ocanin bir yazilarini oku istersen ! ne dersin ?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 10:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

güney_azerbay !
Kardeş, ya sen, Türkçe'yi tam bilemiyor, anlatmak istediklerinden farklı şeyler yazıyorsun, yada biz bilmiyor ve seni yanlış anlıyoruz...

Pek kondurmak istemesemde ikinci bir seçenek de var.
Ya belli bir amaca hizmet edip, kafaları bulandırmaya çalışıyorsun, yada bizleri sınıyorsun...

Bende senin yazılarından, altaylar kardeşimin anladıklarını çıkarmıştım.
altaylar kardeşimin mesajına verdiğin cevap beni tatmin etmedi. Belki O tatmin olur...
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 10:22 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak bunlar altaylar a verdiğin cevap :

''sen bana sacmalama diyorsun ama kendin abuk sabuk seyler yaziyorsun ya ! ben nezaman kurde toprak verin dedim ? ben ne zaman kesin , bicin , oldurun , yandirin ve sabun uretin dedim?''

Bunlarda 21-01-2006 tarihinde gönderdiğin iletinden :

''ya topragi vericeksin yada aya rureceksin . baskayolun yok . yada kazanlarda yakicaksin ve sabun ureticeksin !''

Galiba yazdıklarını da unutuyorsun...
Oynama bizimle lütfen...
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 11:54 am    ileti konusu: Re: Burası neresi?Türkiye mi? Alıntıyla Cevap Gönder

selo52 demiş ki:
Degerli ülküdaşlarım.Pazarlarında Türkçe yerine Kürtçe konuşulan,vatana ihanet edenlerini el üstünde tutulduğu,Türk'ün bu vatanda azınlık haline geldigi?sokaklarında güpe gündüz tecavüze yeltenilen,marketlere bile Türkçe isim vermekten aciz insanların olduğu bulunduğu,İffetleriyle simge haline gelmiş bacılarımızdan sokaklarda edep sınırlarını zorlayarak gezen kızlarımız...

gercekten malesef boyle, gecen yil Turkiye ye geldim, pazarlarda insanin asabi bozuluyor!
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 12:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guney_azerbay demiş ki:

ornegim : kurtler kurtce yazip okuma istemiyorlarmi? tamam sorun yok ! sizde bu haki onlara taniyin...........

sizler de eger bir azcik kurtlere kendi bolgelerinde yazip okuma haki tanisaniz , bir iki tv verirseniz ve bir azcik da bolgenin ekonomisine deyer verseniz...

kardesim ne diyorsun sen ya..olurmu oyle sey!

TURKIYENIN RESMI DILI TURKCEDIR
MILLETI TURK MILLETIDIR

bu kadar!

ayrica,
Alıntı:
ben guney azerbaycanliyim ! iyi bilirim hapisde olmak nedemek tir?( milletce hapisde olmak ) .

bende bunu iyi biliyorum, ama bizler Turk'uz. Bizi boyle ayrilikci kurtlerle ayni koyamazsin! bu dusuncene katilmiyorum.
buralari BIZIM TOPRAKLARIMIZ, SAHIP BIZIZ, YANI TURKLER, baskalari degil.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 12:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

guney_azerbay demiş ki:
evet tam uzerine basdin Bozkurt_1453_ !

bende tam bunlari demek istiyorum . bey efendiler ben sizlere kurde yazip okuma , ilk insancil haki taniyin, yoksa bu istek git gide radikal olur demedim mi?

kardesim simdi sen diyorsum ki "pkk milleti ele gecirmis" , her kes pkk dan yana ! her kes blolucu , herkes muharib( savasan , savasci) tamam bende kabul ediyorum ! simdi ne yapmak lazim ? simdi bunlari aya surmek lazim degil mi? madem boluculer verin agiz larinin payini.

ya topragi vericeksin yada aya rureceksin . baskayolun yok . yada kazanlarda yakicaksin ve sabun ureticeksin !

kardesim bende en basdan bunu demeye calisiyorum . sizler gec kaldiniz , bu kurt dedigin seylere onem vermediniz simdide ellerinde kardiniz . ya ,allah askina birakin bu kadar yazi pozuyu ya .....

turkiye hesaplasmaya dogru gidiyor , eger hesaplasma varsa en iyisi tezlikle yapin bitsin !

ya temizleyin vatani , yada temizlenin vatandan !

ve unutmadan : ellerinize saglik ,bir zaman kurtleri surgune gondermek isterseniz sakin buralara gondermeyin..... cun ki bizim yeterince kurdumuz var buralarda hata fazdir bile . nebiliyim yakin , oldurun , bir sey yapin ama buralara gonder meyin sakin !

Yeter artık saçmaladığın,kürtlerin yanında mısın,karşısında mı,yoksa ortalığı karıştırmak isteye birisi mi?Ne yaptığın,ne yapacağın hiç belli değil.
Sen bu işe karışma,otur otur yerde.Biz ne yapacağımızı biliyoruz.Ayrıca silahlı kuvvetler hakkında söylediğin laflar da affedilmez.Üyeliğin iptal edilmiştir.
gencosman34
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 55

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 2:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞLAR,

BU GUNEY AZERBAYCAN DENİLEN VATANDAŞ ORTALIĞI KARIŞTIRMAYA GELMİŞ İYİ Kİ ÜYELİĞİ İPTAL EDİLDİ.ADAM SANKİ LOWRANCE(İNGİLİZLERİN MEŞHUR CASUSU)

YİĞİT OLANIN LOKMASI CANA AZIKTIR BEYLER
KİMSE BANA SÖYLEMESİN BUNA YAZIKTIR BEYLER
SOYU SOYSUZ OLANIN SÜDÜ BOZUKTUR BEYLER
BUNLARIN SOYU BOZULMUŞ TÜRK'E DÜŞMAN GÖBEKTEN
BU HESAPTIR SORULACAK APO DENEN KÖPEKTEN...
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 4:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamun aleyküm kardeslerim,

Allah razi olsun yönetimden güney azarbeycanliyi attiklari icin.

Bence bu güney azerbaycan karakteri bir hikaye, pkk´lilarin uydurdugu bir kisilik. Sözde "bak Azarbeycanlilarda bize hak veriyorlar" gibi bir sey.

Ama böyle oyunlar bize sökmez.

Karsialrinda kandiracaklari 5 yasinda cocuk yok onlarin.

Türk akli ile hareket eder.

Gencosman kardesimin de ellerine saglik cok güzel yazmis.

Allah`a emanet olun kardeslerim.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız