Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Burası neresi?Türkiye mi?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
YUSUFSEKMEN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 5:52 pm    ileti konusu: TÜRKLÜK Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMÜNALEYKÜM ARKADAŞLAR .
NEDİR BU ANLAYAMADIM DAVAMIZ İÇİN BİR ŞEYLER YAZALIM
GENÇ ÜLKÜDAŞLARIMIZ FAYDALANSIN .
BU SİTEYE EDEBİNİ BİLMEYEN LERİ ATIN BEN DESTEKLİYORUM BU ARADA BEN NEDEN BAŞLIK ATAMIYORUM ??
BENİM GİBİ BİR ÜLKÜCÜYE BU NEDEN TANINMIYOR
BU MESAJI OKUYAN LÜTVEN YETKİLİ ARKADAŞLARA BİLDİRSİN
YAŞLI KURT SELAMLARINI İLETİR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
benim
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 7:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Izin verin kendimi tanıtayım !

Ben şu güney azerbaycan denilen adamım . siteden atıldiğmi anladım ve hiç üzülmedim . ben bu tür şeylere alışmışım atrık . bana pkklı dediniz , bana casus dediniz , az kalsın yüzüme tükürecektiniz .... . olsun sorun değil.

Bu olaydan once ben bir türkçüydüm , hemde sıkıntılar , idamlar, bol bol hapishaneler ve bol bol siyasi mahpuslar olan bir ülkede ( iran ) , özgürlüyüme kavuşacağım diye . sizleri kendime örnek bilirdim , onlar iyi insanlar dir diye derdim, ama maal esef gerçekler gördügüm gibi degildi . ben sizleri anlayışlı , sevimli ve dost sever biri bilirdim . ama galiba yanılmışım . hem de nasıl.

Bir zamanlar türkiye mediyasına bakdığımda ve akp nin yapdiği şeyleri gördüğümde çok kızardım . kendi kendime bunlar türkiyeyi bitiricekler derdim . ama şimdi görüyorum ki asıl türkiyeyi bitiricek olan adamlar sizlersiniz . en küçük eleştiriye bile dözümünüz yok . her kes sizden yana olmadı , yanlızca sizin dedikleriniz doğrudur ve eger başkasi sizin damak tadımıza uymayan bir şey söylerse def olup gitmesi lazım , değil mi?
Sizlerin hiç biriniz ömür boyu hapisde olmak ne demektir bilmiyorsunuz , sizler milletce köle olmak ne demektir bilmiyorsunuz . sizin gibi insanlar türkçülügü kirliyorsunuz ! eger benim ve benim gibi düşünen insanların dediklerini duymazsanız bu ülke çökecek . sizler milliyetçiliyin ve türkçülüyün geleceğini mahv etmekdesiniz. Her zaman türkçülüğün bayrağı türkiyede olucak diye de bir şey yok . eğer böyle davranmaya devam ederseniz yakın gelecekte gelip bizlerden biz türk müyüz diye sorucaksınız .

Ne iyse ben def olup gidiyorum , ama bunu bilin ki her zaman her şey olduğu gibi kalmaz .

Hükümet küfr(allah sızlık) ile yürür , zülüm ilye yürümez ! ( Hazreti ALİ )
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 8:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş konuşmana dikkat et herkesi kendin gibi sanma burada ne LAN sabun filan lafları laflarına dikkat et dikkat etmezsen kendin bilirsin........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

DEFOL GİT
sefik_ascieli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 11:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

(Guney_azerbay veya benim),

Daha onceki bir yazinda seni elestirmis ve tum uyelerden ozur dilemeni dilemistim, bunu yaptigin zaman seni takdir ettim.

Siteden iyikide kovulmussun, su yazinda belli oluyor ki, ya akil hastaligin var, yada Turk dusmanisin.

Sana kufur etmiyecegim, lutfen bu siteye bir daha uye olma.

Yazdiklarin sorunlarimizi cozecegine, tum uyelerin sinirlerini bozuyar.

Rica ederim, ozur dile ve uyeligine son ver.

TURKE DUSMAN OLAN KIM VARSA MESKENI CEHENNEM OLACAKTIR

ALLAH TURKU KORUSUN VE YUCELTSIN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 12:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aygibi demiş ki:
......bızlerle aynı catı altında yasamak ıstemezsenız bu ıs uzayıp gıder ben bu cumhurıyette kendı dılımı konusmak ısterım

kim senle yasamak istemiyor? ulkuculermi?

Alıntı:
ben kurt dogdum kurt olucem turkıyeyı vatan bıldım vatanım kalıcak

NE MUTLU TURKUM DIYENE

simdi sen Turk musun Kurt musun (ne hissediyorsun)? bana gore iki cumlen birbiri ile celisiyor...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 1:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aygibi demiş ki:
ben kurt bır ulkucu olarak bu konudakı tum goruslerı okudum her ne kadar kurt olsamda davamda ulkucu olmayı her zaman savunucaM guney_azerbay arkadasın laflarının cogu yanlıs olsada aralarında benımde kafamı kurcalayan seyler oldu bende ısterım turkıye bolunmesın ama kurtlerle yanı bızlerle aynı catı altında yasamak ıstemezsenız bu ıs uzayıp gıder ben bu cumhurıyette kendı dılımı konusmak ısterım ama turkıyeyı kalkınırkende desteklerım bılmem anlatabılıyomuyum bu arkadasın anlatmak ıstedıgı herkez kendı dılını konusup yazsın ama otursun oturdugu yerde baska devlet kurmak yok ulke butunlugunu zedelemek ıste bunlar olmaz turkıye topragı benı yıllardır beslemısse ona olan borcumu ona sahıp cıkarak oderım ben kurt dogdum kurt olucem turkıyeyı vatan bıldım vatanım kalıcak
ALLAH TURKU KORUSUN VE YUCELTSIN
NE MUTLU TURKUM DIYENE

Kurt olmanizda bir sakinca gören yok. Lakin Türklügü haykirmazsaniz sakinca dogar. Is bu noktaya gelmisken ben TÜRKÜM demeniz daha iyidir. Zira kürt olmak suc degildir. Inanmis müslümanlar olarak insanlari siniflara bölecek kadar sapmadik. Ama su an ihtiyacimiz olan kürt kardeslerimizin kardesiz demeleri yerine BIZ TÜRKÜZ demeleridir. Bunda hayir vardir cünkü BIRLIGE cagridir. Siz bizimle bir olduktan sonra mesele zaten kalmayacaktir.
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 2:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
ben bu cumhurıyette kendı dılımı konusmak ısterım

Bu düpedüz hainliktir...Bu ülkenin resmi dili Türkçe'dir.Bizim dilimizi konuşmak istemeyen defolur gider bizim sınırlarımız dışında ne konuşursa konuşur.Ama bizim sınırlarımız içinde bunu talep etmek ve talebe olumlu karşılık vermek hainliktir.

Anayasamızda bu noktaya şöyle değinilir;
MADDE 3 - Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.

Alıntı:
ama turkıyeyı kalkınırkende desteklerım

Hem ülkücüyüm diyorsun hemde lütuf edermiş gibi desteklerim diyorsun

Senin yerin burası değil sen hala içinde bir takım eziklikleri barındırıyorsun.Bizim otağda sayısız kürt kökenli vardır ama senin gibisine hiç rastlamadım.
Kıscası yerin bizim yanımız değildir.
Üyeliğin iptal edilmiştir...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 2:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya bu nedir anlamiyorum.

Ben Türküm demek bu kadar zormu geliyor bu millete ya, hayret birsey.

Böyle mantikmi olur. Ben ülkücüyüm ama kürdüm, kendi dilimi konusmak isterim.

Senin söyledigin Ülkücülügün yanindan bile gecmiyor. Ne alakasi var söylediklerinle Ülkücülügün?

Sen kendi dilim diyerek kendini ayiriyorsun zaten. Sen kimsin Türk degilmisin? Dilin Türkce degilmi?

Hayir! Belirttigin gibi sen kürtsün dilin kürtce.

O halde aramizda yerin yok senin.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 3:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aygibi demiski:

-ülkücü kürdüm
-kürdüm ama ülkücüyüm
-kürt dogdum kürt ölecegim
-kürtlügümle herzaman övünürüm
-ben bu cumhurıyette kendı dılımı konusmak ısterım....

Bu böyle uzuyor gidiyor. Baska konuda bende uyarmistim kendisini. Nedense güya bir ülkücü olarak hic bir kere olsun "ben TÜRKÜM" demedi, demek istemedi, diyemedi, icinden gelmedi!

"aygibi" TÜRKLÜGÜ benimsemeden sen nasil ülkücü olabilirsin? Senin kürt olmana birsey diyen yok, (gerci ben kürtleri sevmesemde, güvenmesemde) her gördügüm kürde saldircak halim yok. Hele hele TÜRK lügü benimseyen, milliyetci ve ülkücü birisi olursa. Taa ki kendini ele verene kadar. Ben bosuna demiyorum. Size güvencim/iz kalmadi. Yemin ediyorum sizin en milliyetcisinin, en ülkücüsünün büyük cogunlugu icin konusuyorum ellerine ufacik bir firsat verilse hemen fazlasini istersiniz hemen simarirsiniz hemen firsattan istifade eder davanizida unutursunuz. Tabiki saglamlarida var aranizda ama durum maalesef böyle. Bak sen bile icindeki kürtlügü disari vurmak icin CAN atiyorsun her defasinda. Azerbeycanli birisi geliyor iki üc elestiri yapip sacmaliyor, hemende hakli buldugun konular oldugunla baslayip kürtce dilinle devam ediyorsun. Bir kere olsun TÜRK lügünü haykirmadin! Kürtlügünü burda disari vur, icindekileri dök ve altina "Ne Mutlu Türküm Diyene" yaz ama ülkücüyüm de bizden olmus ol. Oh ne güzel is vallaha...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 8:28 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim demiş ki;
Alıntı:
Ne iyse ben def olup gidiyorum , ama bunu bilin ki her zaman her şey olduğu gibi kalmaz

Neden geliyorsun madem o zaman?Herkesin tepkisini aldın,yalan yanlış bir sürü şey söyledin;ne diye geliyorsun tekrar?Üyeliğin iptal edilmiştir.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 9:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim demiş ki:
Izin verin kendimi tanıtayım !

Ben şu güney azerbaycan denilen adamım . siteden atıldiğmi anladım ve hiç üzülmedim . ben bu tür şeylere alışmışım atrık . bana pkklı dediniz , bana casus dediniz , az kalsın yüzüme tükürecektiniz .... . olsun sorun değil.

Bu olaydan once ben bir türkçüydüm , hemde sıkıntılar , idamlar, bol bol hapishaneler ve bol bol siyasi mahpuslar olan bir ülkede ( iran ) , özgürlüyüme kavuşacağım diye . sizleri kendime örnek bilirdim , onlar iyi insanlar dir diye derdim, ama maal esef gerçekler gördügüm gibi degildi . ben sizleri anlayışlı , sevimli ve dost sever biri bilirdim . ama galiba yanılmışım . hem de nasıl.

Bir zamanlar türkiye mediyasına bakdığımda ve akp nin yapdiği şeyleri gördüğümde çok kızardım . kendi kendime bunlar türkiyeyi bitiricekler derdim . ama şimdi görüyorum ki asıl türkiyeyi bitiricek olan adamlar sizlersiniz . en küçük eleştiriye bile dözümünüz yok . her kes sizden yana olmadı , yanlızca sizin dedikleriniz doğrudur ve eger başkasi sizin damak tadımıza uymayan bir şey söylerse def olup gitmesi lazım , değil mi?
Sizlerin hiç biriniz ömür boyu hapisde olmak ne demektir bilmiyorsunuz , sizler milletce köle olmak ne demektir bilmiyorsunuz . sizin gibi insanlar türkçülügü kirliyorsunuz ! eger benim ve benim gibi düşünen insanların dediklerini duymazsanız bu ülke çökecek . sizler milliyetçiliyin ve türkçülüyün geleceğini mahv etmekdesiniz. Her zaman türkçülüğün bayrağı türkiyede olucak diye de bir şey yok . eğer böyle davranmaya devam ederseniz yakın gelecekte gelip bizlerden biz türk müyüz diye sorucaksınız .

Ne iyse ben def olup gidiyorum , ama bunu bilin ki her zaman her şey olduğu gibi kalmaz .

Hükümet küfr(allah sızlık) ile yürür , zülüm ilye yürümez ! ( Hazreti ALİ )

HOOŞŞŞŞTTTTTTT !!!

(Gerçek köpekleri tenzi ediyorum)
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 11:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bakın arkadaşlar size bir ipucu vereyim.İki fiili "ama" bağlıyorsa iki fiilden biri herzaman yalandır(ufak tefek istisnalar hariç).Ben şu yaşıma kadar hep buna dikkat ettim.Yazıları inceleyelim:

aygibi'nin yazılarından gözüme çarpanlar:

"kürdüm ama ülkücüyüm"

"ben kendi dilimi konuşmak isterim ama vatanımın yükselişini de desteklerim"

"kürdüm ama Türk'üm"

güney_azerbay'ın yazılarından gözüme çarpanlar:

"sizleri kendime örnek bilirdim , onlar iyi insanlar dir diye derdim, ama maal esef gerçekler gördügüm gibi degildi"
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
aksu61
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 228

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 12:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ya kazma ya
ülkücülük nedir arkadaşlar Türk İslam ülküsü değil mi Allah aşkınıza ya
ülkücüyüm diyen birisi ben kendi dilimi konuşmak istiyorum der mi
zaten o adamın tek bi dili vardır Türkçe
böyle dengesizler de var ha

bir de değişecek filan demiş evet değişecek ama biz değiştireceğiz o zaman görür bu lafların ne kadar pahalıya patlayacağını inşallah

Ne demişler "gecenin en karanlık anı şafağa en yakın andır"
artık çok yakınız yani
TCPOWER
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 1:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

safkan turk kardeslerim ben konu acmıstım artık onu kapatıp yenı bır konu acmak ıstıyorum yenı konu acmak ıcınde eskı konuyu kapamak lazım sanırım bunu nasıl yaparım kapamayı nereden yapıyorum yardım edın yenı acacagım konu hepımızı cok ılgılendırıyor harekete gecme zamanı
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız