Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kürt Meselesi
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 15. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 12:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH'ıma şükürler olsun ki Bitlis ve ilçeleri Pkklı değil. şu an bile bir seçim olsa yine bir milletvekili meclise göndeririz ALLAH'ın izniyle. ALLAH cümlemizden razı olsun. T.T.K
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
bozkursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 1:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BİRAZDAN YAZACAKLARIM SADECE DUYUMDUR BUDA İLGİMİ ÇEKTİĞİ İÇİN YAZIYORUM HERŞEYİN BİR DOĞRULUK PAYI BİRDE YALAN PAYI VARDIR BENDEN DAHA YORUM YOK VARIN GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK yani bizim BAŞBUĞ ATATÜRK'ümüz zamanında doğudaki kürt aşiretlerine giderek bana şu an istesem kaç silahlı asker verirsniz demiş ağaların kimisi 500 kimisi 1000 kimisi 750 adam veririz demiş tabiiki bu kürtler o zaman da bölemiş ve ATATÜRK emir vermiş ve o köylerin hepsini VATANın diğer illerine bölgelerine dağıttırmış sebebi sorulduğundada bugün ben istedim diye bu kadar asker çıkaran ağalar yarın bu memleket ele geçirmek için daha neler yapar demiş.

ee hala bunlardan varmı var VATAN tehlikedem tehlikede koruması kime düşer sana bana ülküdaşlar

tekrar söylüyorum bu sadece bi yerde anlatılırken duyduğum bi konudur yani doğruluğu ne derece bilemem ama yine diyorum ki her şeyin bir doğruluk bir yalan payı vardır .
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Altaylardan_T
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 1:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="bozkursad"]
Altaylardan_T demiş ki:
Bozkursad, irkci sitelerden aldigin yazilari buraya kopyalama amacin nedir.Bu yazilari yazan kisiler pkk kadar bolucu kisiler.Eger amaciniz Turkiyede bir ic savas cikarmaksa bunu acikca yazin.
Yok eger boyle bir niyetiniz yoksa boyle yazilari niye gonderiyorsun.
Burdan site yoneticilerine sesleniyorum,bu gibi irkci yazilara yer vermesinler ve boyle yazi gonderenlerin uyeliklerini iptal etsinler.Cunku bu kisilerin ard niyetli olduklari apacik belli.
Bunlarin Turk olduklari bile supheli.
Sakin yahudilerin masalari olmasinlar!!!!

Altaylardan_t öncelikle sen bu kadar niye gocunuyon gardaşım yoksa sendemi kürt savunucususun bak öncelikle adabınla konuşmasını öğren sen nasıl bi ülküdaşına hatası ne olursa olsun ki ben hata ettiğimi sanmıyorum ard niyetli diyosun bak gardaş sen dua et aldığımız ülkücü terbiyeden dolayı bi kere gardaş dediğimiz insana ülküdaş bellediğimiz kandaş bellediğimiz insana bi daha kötü bişey sölüyemeyiz iç savaşmı çıkartmak istiyolar bu yazıyı koymakla demişsin eğer kürtlerden kurtuluşun çağresi bu ise böle bi yazıdan dolayı iç savaş çıkacaksa çıksın bak gardaş bu adamlardan benim dedelerim çekti zamanında sıra bizde ama buna göz yumamayız sen şu kurduğun cümleleri bi gözden geçir sana yakıştıramadım Siteden üyeliğimin iptal edilmesini istemişsin hiç bir ülkücü adayı ben ülkücü adayıyım diyen birini kovamaz nerden olursa olsun ocaklardan,partimizden ve hasılı intenetten haa farzet kovdurdun beni zor değil bi üyelik daha alırım ve sana son sözüm gözünü seviyim bi daha bu tür polemiklere girerken kurduğun cümlelere dikkat et çok ağır ithamlarda bulunmuşsun

Eğri konuşup başınıza ağrı verdiysek afflola Hakkını helal et ama unutmaki ben Ülkücü gardaşlarımızla,kandaşlarımızıla en azından çok büyük bir kesimi ile aynı fikirde olduğumu düşünüyorum.bu konuda

RABBİME EMANET OLUN ARKADAŞLAR
MUHABBETLE KALIN,,

Gardas burda seninle polemige girmek istemiyorum.Alla a cok sukur hic bir yaram yok gocunayim.Senin sitede yayinladigin yazi aylardir sitelerde dolasip duruyor.Neden bu kadar dolasiyor acaba hic dusundun mu?
Kurdugum cumleler bence cok adapli.Daha cok sey yazmak isterdim ama adabimi bozmak istemedim.
Belki sen ard niyetli degilsin ama o yaziyi kim yazdiysa ard niyetli oldugu her halinden belli.
Turk milleti taihinin hicbir doneminde irkci olmamistir.Cunku irkcilik bizim Milli karekterimize ters.Hele tahininde hic bir zaman birbirlerine Kandas,Irkdas diye hitab etmemistir. Kirk yillik hayatimda hic bir Ülkücünün birbirine Irkdas,Kandas diye hitab ettigini duymadim.Bu kelimeler tamamen yabanci bize.Cunku bizler irkci degiliz.Ulkucuden irkci,irkcidan ulkucu olmaz gardas.Ben de hic bir zaman Kürt savunucusu olmadim.Ama sunu unutmamak gerkir ki Davamiz icerisinde binlerce Kürt Ülküdasimiz var ve onlar cok büyük yara aliyorlar.
Neyse cok yazmak isterdim ama uzun yazilar genelde okunmuyor.
Umarim ne demek istedigimi anlamissindir.
Allah a emanet olun
bozkursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 2:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gardaşım bak kürt ülküdaşlarımız yaralanıyor bu konuşmalardan fakat okudunmu bilmem ama defalarca onların bir istisna olduğunu bizim onlara ihtiyacımız olduğunu söledim onlar çorak çölde biten nadir güllerden bunu unutma kandaş kelimesine gelince belliki sana denk gelmemiş ama bi çok sitede bu kelime kullanılır ve ilk defa bu kelimeden rahatsız oldum diyen seni görüyorum nedendir bu rahatsızığın kusura bakma ama sende biraz dikkatli oku yazılanları birini okuyup diğerlerini okumuyosun sonra kürt ülküdaşlar rahatsız oluyo diyosun

neyse ülküdaşım bak böle konuşmalarla birbirimiz inciltmeyelim bizim birliğe beraberliğe ihtiyacımız var kusura bakma ama sende biraz dikkatli oku yazılanları gözünü sevim neyse hakkını helal edesin

MEVLAMA EMANET OL....
Altaylardan_T
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 3:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="bozkursad"]gardaşım bak kürt ülküdaşlarımız yaralanıyor bu konuşmalardan fakat okudunmu bilmem ama defalarca onların bir istisna olduğunu bizim onlara ihtiyacımız olduğunu söledim onlar çorak çölde biten nadir güllerden bunu unutma kandaş kelimesine gelince belliki sana denk gelmemiş ama bi çok sitede bu kelime kullanılır ve ilk defa bu kelimeden rahatsız oldum diyen seni görüyorum nedendir bu rahatsızığın kusura bakma ama sende biraz dikkatli oku yazılanları birini okuyup diğerlerini okumuyosun sonra kürt ülküdaşlar rahatsız oluyo diyosun

neyse ülküdaşım bak böle konuşmalarla birbirimiz inciltmeyelim bizim birliğe beraberliğe ihtiyacımız var kusura bakma ama sende biraz dikkatli oku yazılanları gözünü sevim neyse hakkını helal edesin

MEVLAMA EMANET OL....[/quote
Sana cevap yazmayacaktim ama beni cevap yazmaya tahrik ediyorsun.O dedigin kelimelerin kullanildigi siteleri cok iyi biliyorum.Onlar kesinlikle Ulkuculugu ve Islami kabul etmiyorlar.Onlar icin Turk olsun da ne olursa olsun.Icimizde Turk kani tasiyan binlerce vatan haini var.Biz 12 Eylul donemini de yasadik.Binlerce Ülkücümüzü sehit edenler baska ülkelerin isanlari degildi.Onlar da kandas,irkdas dediginiz insanlardi.
Benim kanima gelince hic merak etme.Asil Turk Milletinin kanini tasiyorum.Ama bunu irkcilik yapmak icin tasimiyorum.Irkcilik hem ülkümüze hem de Islama aykiri.Ama Milliyetcilik,Ülkücülük dersen bu davadan hic bir zaman taviz vermedim.Vermeye de hic niyetim yok.
Kürt meselesine gelince,Kürtlerle kardesiz diyen hicbir ülkücünü pkk li kürtleri kastettigini düsüünmüyorum.Milyonlarca ülkesine bayragina bagli Alevi ve Kürt vatandasimiz var.Teroristlerle normal vatandasimizi ayirmazsak onlari da karsimiza dikilmis olarak goruruz.Yugoslavya nin halini hepimiz gorduk.Komsu komsuyu oldurdu.Kizinin irzina gecti.Cok mu iyi oldu?Biz de mi ayni duruma gelelim.Ama sunu da belirteyim sonuc eger kacinilmazsa tabii ki gerekeni de yapariz.
Ayrica yazdiklarini cok iyi okuyorum ve ne yazmissan onu anliyorum.
Turkcem o kadar kit degil.Cunku anadilim TURKCE.
Allah a emanet olun.

ALTAYLAR DAN TUNA YA
YENIDEN BÜTÜN DÜNYA
GÖRSÜN KORKULU RÜYA
SELAM SANA BASBUGUM.
bozkursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 3:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim daha diyecek bişeyim yok gardaşım eyvallah

RABBİME EMANET OL
bozkursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 4:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[bak gene kızdırdın beni senin o ülkücülüğü ve islamı tanımıyorlar dediğin siteler bizim bozkurt otağlarımızdır ayrıca bana bir tane ülkücülüğü ve İslamı tanımayan site göstersene orada site yöneticileri değil üye olan ÜLKÜDAŞLAR yazar ayrıca bu kadar adam var oralarda onlar akıl edemedide senmi akıl ettin o kelimenin yanlış olduğunu o kelimenin anlamını bilmiyosan açıklayım öyle ırkçılık olacaksa olsun bak KANDAŞ demek aynı kanı aynı soyu taşımak demektir biz asırlardır aynı kanı taşıdığımıza göre atalarımız TÜRK OĞLU TÜRK ALPARSLANLAR,BAŞBUĞLAR,İLTERİŞLER,KÜRŞADLAR,ATSIZ ATALAR,olduğuna göre bizlerde onların evlatları olduğumuza göre KANDAŞIZ varmı ötesi haddini aşacak kelimeler etme sana gardaş dedik ülküdaş dedik belliki daha toysun hala ne dediğini bilmiyorsun ve sana her seferinde adam gibi hakkını helal et dedik kusura bakma dedik gene anlamadın sadece işine gelen kısımları okudun ve anladın bak altından kalkamayacağın kelimeler kullanıyosun başın ağrır gene diyorum Hakkını helal et ama haddini bilki üstümüze hakkını geçirecek cümleler kurupda bizi ALLAH katına kul hakkı ile çıkarma..
TC-Kurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 88

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 4:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADASLAR birbirinizi kirmayin Lütfen, BIZ TÜRKÜZ bir TÜRKÜ bir TÜRKÜ hic kirarmi. YAPMAYIN sizde birbirinizi kirarsanin kim bakcak bu VATANA.
Altaylardan_T
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 4:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkursad demiş ki:
[bak gene kızdırdın beni senin o ülkücülüğü ve islamı tanımıyorlar dediğin siteler bizim bozkurt otağlarımızdır ayrıca bana bir tane ülkücülüğü ve İslamı tanımayan site göstersene orada site yöneticileri değil üye olan ÜLKÜDAŞLAR yazar ayrıca bu kadar adam var oralarda onlar akıl edemedide senmi akıl ettin o kelimenin yanlış olduğunu o kelimenin anlamını bilmiyosan açıklayım öyle ırkçılık olacaksa olsun bak KANDAŞ demek aynı kanı aynı soyu taşımak demektir biz asırlardır aynı kanı taşıdığımıza göre atalarımız TÜRK OĞLU TÜRK ALPARSLANLAR,BAŞBUĞLAR,İLTERİŞLER,KÜRŞADLAR,ATSIZ ATALAR,olduğuna göre bizlerde onların evlatları olduğumuza göre KANDAŞIZ varmı ötesi haddini aşacak kelimeler etme sana gardaş dedik ülküdaş dedik belliki daha toysun hala ne dediğini bilmiyorsun ve sana her seferinde adam gibi hakkını helal et dedik kusura bakma dedik gene anlamadın sadece işine gelen kısımları okudun ve anladın bak altından kalkamayacağın kelimeler kullanıyosun başın ağrır gene diyorum Hakkını helal et ama haddini bilki üstümüze hakkını geçirecek cümleler kurupda bizi ALLAH katına kul hakkı ile çıkarma..

RABBİME EMANET OL[/quote]

Senin Ülkücü olmadigin her halinden belli oluyor.Burda tartismayalim diye sana ozel ileti gonderiyorum,site adi yaziyorum o sitelere bak diyorum gercekten ulkücüler mi yaziyor diyorum. sen bana ne diyorsun.
Bana haddimi bildirmek sana kalmadi.Cumlelerini cok iyi kur.Sakin bir daha tehditvari yazilar yazma.Ortaligi bulandirmak icin elinden geleni yapiyorsun.Provakator musun nesin.
Eger cevap yazacaksan ozel ileti ile yaz.Burasi senin gibilerinin istedigini istedigine yazacagi arena degil.
Haddini bil.
bozkursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 4:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bak gardaş ben asla Bi Ülkücüyü tehdit etmem edemem aynı davayı paylaştığım insana nasıl tehditkar konuşurum bak gardaş özel ileti falan gelmedi site adresleride gelmedi doğal olarak hala sana karedşim diyebiliorum dedimki büyütmeye gerek yok birlik olmak zamanı birbirimizi kırmayalalım dedm mesajın birinde ve konuyu kapattım sen tamam haklısın diyeceğine laf yetiştirdin bak tehdit falan diye anlama ben hiç kimseyi tehdit etmem benim Allah korkum var hem edecek olsam daha yüzünü bile görmediğüm bi insanı etmem edemem tehdit falan değil kelimenin kullanılması bile kötü ama gel Merkezde Ankarada buluşalım dertleşelim gönüldaşım he

gene diyorum Hakkını helal et

Mevlama emanet ol...
Muhabbetle kal
Altaylardan_T
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 5:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkursad demiş ki:
bak gardaş ben asla Bi Ülkücüyü tehdit etmem edemem aynı davayı paylaştığım insana nasıl tehditkar konuşurum bak gardaş özel ileti falan gelmedi site adresleride gelmedi doğal olarak hala sana karedşim diyebiliorum dedimki büyütmeye gerek yok birlik olmak zamanı birbirimizi kırmayalalım dedm mesajın birinde ve konuyu kapattım sen tamam haklısın diyeceğine laf yetiştirdin bak tehdit falan diye anlama ben hiç kimseyi tehdit etmem benim Allah korkum var hem edecek olsam daha yüzünü bile görmediğüm bi insanı etmem edemem tehdit falan değil kelimenin kullanılması bile kötü ama gel Merkezde Ankarada buluşalım dertleşelim gönüldaşım he

gene diyorum Hakkını helal et

Mevlama emanet ol...
Muhabbetle kal

Gardas ozel iletiyi tekrar gonderdim.

Bu mevzuyu burda kapatiyorum.Cunku kimseye faydasi yok.
Senin genc bir arkadas oldugun belli.Daha cok yol alman gerekir.
Fikirlerini tekrar gozden gecir.Eminim en dogrusunu bulacaksin.
Bunun icin de cok okumak gerekir.
Hakkini helal et.Benden yana hakkim helal olsun.
Allah a emanet ol.

ALTAYLAR DAN TUNA YA
YENiDEN BÜTÜN DÜNYA
GÖRSÜN KORKULU RÜYA
SELAM SANA BASBUGUM
bozkursad
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 6:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hah işte bizede bu yakışır ülküdaşım ALLAHA EMANET OL....
goynuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 6:44 pm    ileti konusu: Kürt Yoktur Sorunu Olsun Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili Gardaşım Bu Ülkede Kürt Diye Bir Millet Yokturki Sorunu Meselesi OLsun.
Birkaç Hain Cıkmış Türk Kimlğindeki Vatandaşlarımıza Siz Gercekte Kürtsünüz Bu Ülkeyi Gelin Kışkırtalım Gelin Hepimiz Dağılalım İstanbula Gidenler Orayı Karıştırsın Harem Arabalarında Gasp Yapsın Her Türlü Sucu İşlesin Ve Bizi İçlerinde İstemesinler Ayrı Tutsunlar Bizde AB Ülkelerine Sorunumuz var Bunlar Bizi İçinde İstemiyor Diyelim Bunlarda Bu Ülkeyi Karıştırsınlar ..
Bizde Devletimizi Kuralım.
İşte Sorun Budur.
Sorun Bir İki Hainin Bu Ülkeyi Bölmek İçin Bu Ülke İnsanını Kandırmasıdır.
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Neden Apoyu Yeniden Yargılayın Diyor.

İşin Tek Bir Cözümü Var Oda Gördüğünü Konuşmak.
Sonunda Ölümde Olsa Konuşmak.
Askere Yardımcı OLmak Polise Yardımcı OLmak.

İşin özü Atatürk İlkelerini Takip Etmek Ve Onları Uygulamaktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
reis_yavuz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Cum Şub 10, 2006 11:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selam sevgili kardeşlerim hepimizin bildiği gibi kürtler bu zaman kadar hep bulunduğu topraklarda isyanlarıyla ön plana çıkmışlardır adamların içerlerinde kalmış bi toprak sahibi olamamışlar ve şimdi pkk amacı ne allah aşkına ya amacı kürdistanı kurmak değilmi hangi kürt desteklemesin kendinizi onların yerine koyun desteklemezmisiniz ben vatanımı o kadar seviyorum ki allah etmesin onların yerinde olsam sonuna kadar yine desteklerim ve kürtler bildiğiniz gibi milliyetçi insanlar kürt milliyetçiliği lütfen bana kimse demesin onlardan iyisi vardır desteklemez filan haa olabilir mert insan cömert insan iyi huylu dindar vs iyi huylu insanlar çıkabilir aralarından vardırda elbette ama hepsinin içinde uhte kalmıştır ülke kuramamak ve inanıyorumki her zaman destekliyorlar bana desteklememeleri mantıksız geliyor ben hiç iyi bir kürt tanımadım tanısamda bana kurşun sıkagı günü hatırlayarak kinimden nefretimden vazgeçmem emin olun ilk fırsatını bulduklarında vatanımı bölmek için ellerinde geleni yaparlar hepiniz Allaha emanet olun saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 15. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız