Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BİLKENT ÜNİVERSİTESİNDE SÖZDE KÜRDİSTAN HARİTASI...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 5:39 pm    ileti konusu: BİLKENT ÜNİVERSİTESİNDE SÖZDE KÜRDİSTAN HARİTASI... Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşlerim,

Bilkent üniversitesinde Diemut Majer isimli bir öğretim görevlisi TÜRKİYENİN yarısını kürdistan olarak gösteren harita ile ders vermeye kalkınca..ortalık karıştı..

Sınıfta öğrencilere bu harita ile ders vermeye çalışan öğretim görevlisini protesto eden öğrenciler ...dersten çıkıyorlar..

Öğretim görevlisi kendisini savunuyor...

Biz bu bölgeyi böyle tanıyoruz..diyor...

Gelelim bu haberi analiz etmeye...

Önce bize de yazıklar olsun...

Bu adamların kafasına vura vura ...

Haritamızı tanıtamadığımız için...

Sevindiğim bir haber de; bu şımarık zengin çocuklarının nihayet bir ülkede

yaşadıklarının.. bu ülkeninde bir bayrağa ...bir ülke haritasına sahip olduklarının farkına varmaları.....

Bu sevindirici bir gelişmedir...

Yıllardır...

Anadolunun bağrı yanık ...ülke sevdalısı gençlerine ....Faşist damgası vuran ...sözde aydınlar ...

Bakalım bu aydın ..zengin kesimin çocuklarının bu tavrına ne kulp bulacaklar...

Üniversitede bu öğretim görevlisine uyarı cezası vermiş...

Aman o ceza bile fazla..

Maazallah, kadıncağız AİHM'sine verse ...yanar biteriz....bir de tazminat öderiz...

İşte görüyorsunuz kardeşlerim...

Bu üllkede öğretim görevlimiz bile TÜRK değil...

Kendi üniversitemizde..ya yabancılardan ..ya da TÜRKÜMSÜ tiplerden ders alabiliyoruz..

Bize bu ülkenin tarihini...bu ülkenin ekonomisini...matematiği....öğretecek...TÜRK öğretmenler yok mudur?

İddia ediyorum...

BU ülkenin başına TÜRKLER geçmediği takdirde...

Biz bu havandaki suyu dövmeye devam edeceğiz...

Yalnız o öğrencilerimizi hakikaten tebrik ediyorum....

Anaları TV'lerde ağızları açık....kürt dizilerini seyrederken...

Babaları lüks arabalarında son ses İBO kasetleri dinlerken...

Bizimde bir ülke olduğumuzu...

Bir bayrağımızın olduğunu.....

Sınırlarımız olan bir haritamız olduğunu FARKEDEBİLMİŞLER...

Helal olsun.....

Saygılarımla.

En son kaganos tarafından Sal Şub 07, 2006 6:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 5:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o öğretmeni ona öğretmen de denmez, onu hâlâ orda tutanın....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 6:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vatan Millet Bayrak sevgisinin en iyi aşılandığı yer ilköğretim dir.

O üniversite öğrencilerinin ilk okul öğretmenlerini kutlamak gerekir...

Bunca olumsuzluğa rağmen sahip çıkmaları gereken değerleri unutmamışlarsa, bunu o değerli öğretmenlere borçlular...

Bu vesileyle gerçek öğretmenlerimizin ellerini öpüyorum...

Allah O öğretmenlerimizden razı olsun...
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 6:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Afedersiniz Ülküdaşlarım. Yukarıdaki mesajı iki kere göndermişim. Tamamen silemedim.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 6:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnsanın aklı almıyor bir türlü.Bundan çok değil 3 yıl önce bu ülkede tartışılmaz olan,bir kelimesinin bile edilmesinin ülkeyi ayağa kaldıracağı söz ve davranışlar artık vaka-i adliyeden olmaya başladı.Nereye gidiyoruz?Bu ülkede bazı insanlar bu cesareti nereden alıyor?Bu devletin teşkilatı,bayrağı, sınırı belli iken bir tane kırık kadın,bu cesareti nereden alıyor?İşte tüm bu soruların cevabı hep dönüp dolaşıp rte iktidarına geliyor.İçine sindiren sindirsin,kim oy verirse versin,bu ülkeyi üç kuruşa kim satmak isterse istesin;ülkücü camia buna asla izin vermeyecektir.Kanımızın son damlasına kadar,bu kırıklarla döğüşmeye hazırız.İşte Vatan,işte Bayrak.Ne refleksimizi,ne ritmimizi kaybetmedik.Gelsin kursun bakalım bu hayali kürdistanı kim kuracak?Bu ülkede cihat sancağı açıldığı zaman;zillet ve zulüm bitmeden o sancak yerine konulmaz.Bu başka yerlerde abd dolarları karşı açılan sözde cihata da hiç benzemez.Biz tarihte çok çembere girdik.En sonuncusu Korede olmuştu.Bu çemberi de kırar ve çıkarız.Gözüne görünecek olanlar kudurmakta yavaş davranmasınlar.Ne olacaksa ne gelecekse çabuk gelsin.Bize üç kuruşluk bir kefen bile çok.Yıkanmadan,kanımızla gömülmeye hazır ve sevdalıyız.Ne tören isteriz,ne mezar taşı.Dileğimiz ecdatımıza layık aslanlar olduğumuzu göstermekten başka bir şey değildir.
VATAN SAĞOLSUN!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 6:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Onun öğretmenliğinin elinden alınması lazım az bile vermişler eğer gazi üniversitesinde olsa idi şimdi çoktan kovulmuştu
Bozkurt-68
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 348

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 7:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Korkmayin gardaslarim...Alnimiz acik,Elbet birgün,Cikar vururuz Ellerimizi Masaya ve Yeter deriz!O gün yakindir zaten...öyle Tahmin ediyorum,ki böyle Devam edemez...Her Zaman dedigim gibi,Sabrimizi zorluyorlar...Allah büyük bakalim ne zamana kadar sabredecegiz!
Bozkurt-68
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 348

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 7:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayet ben o Üniversitede ögrenci olsaydim,Hic düsünmem Ders cikisi bir Köseye cekip Esek sudan gelene Kadar döverdim...Ve o Ceviz Kabugu kadar olan Beynine sokardim...Türkiye Cumhuriyeti'nin Bölünmez Toprak Bütünlügünü!!!
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 8:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hayret dogrusu. O ögretmeni derhal görevden almalari lazim!
Nasil olur böyle birsey?! Ama genclere helal olsun gercekten.

Ne günlere kaldik ya...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
1453_fatih
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 147

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 8:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O işi yapana ceza vermekle halt etmişler.Bide madalya taksalardı.Anasını satıyım bi ülke düşünün de cumhuriyet yuvaları denen kurumlarda o ülkenin şerefiyle oynayana sadece ceza versinler.Ben ülkeden kovardım.Olurmu ya böyle şerefsizlik.Tabi bi de öğrencilerin yaptığı var.Birçoğunuz tasvip etmiştir belki ama yanlış yapmışlar dersi terkederek.O haritayı yırtıp hocanın başona geçirmeden dersi terkedilmez.
Ama böylr ülke yönetenlerle bunlar olur.Az bile....
Bakalım daha başımıza neler gelicek....
ekin_asena
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 9:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bugün türkiyenin önde gelen üniversitelerinden bir tanesinin ders programını bizim hocalarımız değil öğretmen adı altında ülkemizde bulunan misyonerler hazırlamakta. bizim öğretmenlerimiz asla programlara karışamıyor. sadece ingilzce dersler için konuşuyoırum. bu olaya hiç şaşırmadım.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 9:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ekin_asena demiş ki:
bugün türkiyenin önde gelen üniversitelerinden bir tanesinin ders programını bizim hocalarımız değil öğretmen adı altında ülkemizde bulunan misyonerler hazırlamakta. bizim öğretmenlerimiz asla programlara karışamıyor. sadece ingilzce dersler için konuşuyoırum. bu olaya hiç şaşırmadım.

Milli Egitim Bakani da egitimi Milli olmaktan cikarmakla mesgul...

Her taraf ihanet kokuyor...
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Çar Şub 08, 2006 1:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ülküdaslarim tanri türkü uyuyan ve zorda kalinca uyanalardan korusun
simdi bu yeni olay deyil yillardir ülkücüler bu durumu önceleri görüp bas kaldirinca bizim hos görülü türkümüz bile bunlar turanci fasit dediler onlari zavalli ezilen gösterdiler kara denizdeki bütün polis ögretmen ne varsa bunlar yönetiyor bunlar birgün bulancakta oturuyorum adam anlatiyor kürtler eziliyormus devlet istemiyor insanca yasmak istiyorlarmis sordum nerelisin dedi dogulu burda ne yapiyorsun girasunda ögretmenim dedimya siz bizim ögretmenleri doguda yakiyor öldürüyorsunuz bak sen burda ne güzel bizim cocuklari okutuyorsun yine agliyorsun bunasil behri nasil lahana tursusu dedi ben ögretmenlik yapiyorum kürtcülük deyil ya ben burda veli olarak desem sürün bunu benim cocuguma kürtcülük ögretiyorsunuz ne olur insanliga aykiridi siz niye ögretmenleri vurduz özgürlükmüs dedi öcalan devlet istemiyor sadece haklarimizi istiyor ya ne haki bak devletin her kademesinde varsiniz sikisinca söyle kustu biz doguda her yeri zapt etdik asker bize birsey yapamiyordu bizi suturan devletin icinde bizimgibi calisan malum guruplar oldu genclerimizi öldürdüler bizi asker deyil onlar yildiriyordu simdi ülkücüleri astik yargiladik onlari teroristle bir tuttuk ve agliyoruz nerde bu türk milliyetcileri türk dusunur ögretmenleri kimi mapusta kimi sürgün kimi toprakda görsün simdi devrimci demokrasi pastafcilari bu ülke sadece mhp yemi lazim biz yeterince öldük asildik birak ekmeyini yiyen gaymagini yiyenlerde elini tasin altina soksun
ama biliyorum ülkücü icini yiyor ülkücünün ici agliyor ülkücü beynini parcaliyor ama sabir nasil bunlar pkknin zamaninda bize sarildiysa yarinda sarilacak hak ve kali belli olacak devlet bizi sucladi simdi seyrediyor yine bize yazik olacak yine biz asilacagiz yine biz c9 larda cile cekecegiz raziyiz ama bizim devlet bizi bitiriyor bu aci
saygilar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Çar Şub 08, 2006 1:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birde ülküdaslarim bu davanin bu günü yarini yok ben kendimi bildim bileli türküm ülkücüyüm milliyetciyim ülkem kalkinmali ülkem en büyük devlet olmali ama ülkücüler devamli parti degistirmemeli günü birlik oynamamali tayip oy veren ülkücülerin uzana oy veren ülkücülerin anavatana oy veren ülkücülerin tansu cilere oy veren ülkücülerin simdi haysinmaya hakki varmi partiyi menfat ugruna bilincze ne bu sene biz paraji asamayiz kime verelim tayibe kime tansuya kime ona buna niye arkadaslar biz oyumuzu inandigimiz davamiza her ne bahsina olursa olsun oy verelim isterse baraji asmasin ama verelim ben verdim bisman deyilim olmiyacagimda simdi tayibe söz söyleyebiliyorum yüzüm var
bu ülkenin bu hale gelmesinde kendini devletden ve partiden üstün görüp kusup gidenlerin yok ben buraya girersem aza olurum veya bu parti kazanirsa isim olur diyip simdi vay türkiye böyle yok söyle aglamanin yanmanin faydasi yok eger türkün güclü olmasini basinin dik yürümesini istiyorsaniz mhp yi iktidar yapmalisiniz melcise sokmalisiniz ama hatalarimiz var gelin bu partinin icinde bize yakisir türk milliyetcisine yarasir hakca haliya varalim neymis sayin devlet bahceliyi iktidar yapmisiz susmus neymi birsey yapamamis tutduk sayin devleti köle yapdik sonrada ceza kesdik medyayi görmedik bütün medya rahsan ciler anap mhpyi silmek icin el birligi yapdilar eger mhp cekilseydi hayin ilan edilecekti bunu görmediniz tayibe kostunuz simdi sizlaniyorsunuz
getirin tek basina iktidara yapmasa sorun hesabini ama simdi tayibe soracaksiniz sokaga döküleceksiniz bas kaldiracaksiniz yok sa hepsi vasa viso
saygilar allaha emanet olun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız