Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SATILIK VATAN TÜRKIYE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 2:40 am    ileti konusu: Re: SLM Alıntıyla Cevap Gönder

GENC-ULKUCU demiş ki:
bizim milliyetcilik anlayisimiz nerde kaldi nerde eski ulkucu genclik bizlerin sesini duyan hayinler kacacak yer ararlardi simdi nerde ise biz onlarin sesini duyunca aman ulkucu gencik cikmasin karsi koymasin bizi yalnis anlamasinlar diye durduruluyoruz neden ama biz RAHMETLI BASBUGDAN BOYLEMI ogrendik soruyorum nerde bizim liderimiz neden sesi cikmiyor masa yumrugunu neden koymuyor

Ne ögrendiniz rahmetli Basbug´dan? Sokaga cikip adam mi vurun dedi?

Hatta Ülkücüler tehlikede diye Ocagimizi kapatmadi mi?

1980 öncesi kizillar tarafindan fikrimizden dolayi düsman görüldük, saldiriya ugradik, kendimizi ve cevremizi koruduk.

1980 öncesi catisma bir nefsi müdafa degil miydi? Kac kisiydi 1980 öncesi Ülkücüler? Her sehirde bir avuc. Cansiperhane davasini yasadi. Yilmadi, yikilmadi... Kirildi ama egilmedi. Heryerden saldiri vardi bize...

Kimi zaman kizil kursunlara hedef olduk, kimi zaman CAMII DUVARINDA SATILDIK SOYSUZLAR TARAFINDAN...

Ülkücüler mafya olmamistir. Ülkücüler bosuna kimsenin canini yakmamistir. Canini ve sevdiklerini korumustur.

Biz böyle dersek birileri de bizi tiyatrolarinda piyon gibi oynatmaya kalkar.

Ülkücüler bu Vatanin emniyeti icin vardir. Vatanin selameti icin durmasi gerekiyorsa durur, vurmasi gerekiyorsa vurur. Lakin Devletin yapmasi gerekeni Devlete birakir.

Sanal alemde aslan kesilenler insallah herhangi bir durumda etek altina saklanmazlar.

Allah (c.c.) korusun büyük önder Atatürk´ün isaret buyurdugu gibi Vatan bilfiil tesirsiz ise asil kanindan aldigi kudret ve Imanindan aldigi icazet ile görevi üstlenir.

Ülkücü en basta Allah´in (c.c.) emrini bilen insandir...

Su an icin catisma ortami bölücülere yariyorsa catismayiz. Iktidar hedeflenmisse bu hedefe kilitleniriz.

Hedef belli, tek basina iktidar... Buna odaklanmak gerekir.

Bize düsen görev ne; kisi basi 99 oy...

Buyrun, bu Vatanin selametini isteyenler herkes 99 oy toplasin...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 8:46 am    ileti konusu: Re: SLM Alıntıyla Cevap Gönder

GENC-ULKUCU demiş ki:
bizim milliyetcilik anlayisimiz nerde kaldi nerde eski ulkucu genclik bizlerin sesini duyan hayinler kacacak yer ararlardi simdi nerde ise biz onlarin sesini duyunca aman ulkucu gencik cikmasin karsi koymasin bizi yalnis anlamasinlar diye durduruluyoruz neden ama biz RAHMETLI BASBUGDAN BOYLEMI ogrendik soruyorum nerde bizim liderimiz neden sesi cikmiyor masa yumrugunu neden koymuyor

Ülkücüler tarihin hiçbir döneminde fevri ,saldırgan davranmamış her zaman VATANINI ve NAMUSUNU savunan pozisyonda olmuştur,çünkü ÜLKÜCÜ gençliğin fıtratında köpeklik yoktur sevgili kardeşim. RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZ vefat ettiğinde Şu Anda akp hükümetine ve ab yalakalarına en büyük eleştirileri getiren ve çizgisinden dönmeyen sol kesimin Ünlü Gazetecisi Emin çölaşan Şöyle yazmıştı:
"ALPARSLAN TÜRKEŞ BÜYÜK BİR DEVLET ADAMI,sağduyulu ,akılcı biri idi.12 Eylülden önce istese 1 parmak hareketi ile bütün ülkeyi kan gölüne çevirebilirdi,ama o bunu yapmadı""

12 eylülden sonra resmi kayıtlara göre sol örgütlerden 3300 tam ve yarı otomatik silah ÜLKÜCÜlerden ise sadece yarısı su borularından yapılmış 140 silah ve binlerce sopa ele geçmiştir.komünistlerin kalaşnikoflarına karşı sopa ne kadar saldırganmışız değilmi!!!!!

AYRICA BİZİM LİDERLERİMİZ MASAYA YUMRUK VURMAZ ,YÜCE TÜRK MİLLETİNDEN BİR IŞIK VE GÖREV ALDIKLARINDA YUMRUKLARI BİLUMUM VATAN HAİNLERİNİN SURATLARINA OKKALI BİR ŞEKİLDE PATLAYACAKTIR. ŞİMDİLİK BUNLAR GEREKTE YOK TÜRK MİLLİYETÇİLERİ 126 KİŞİ İLE MECLİSTE İKEN BİR TANE ASKERİN BURNU KANAMAMIŞ,DOĞUDA HİÇBİR OLAY VUKU BULMAMIŞTIR.
""HAİN KÖPEKLER KAÇACAK DELİK ARAYACAK YETERKİ YÜCE BOZKURT MECLİSTEN KAFASINI ÇIKARIP ŞÖYLE ETRAFABAKSIN.

""SABREDEN KİŞİ SONUNDA MUTLAKA GALİP GELENDİR""
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Çar Mar 29, 2006 2:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nevşehirden katılıyorum 13 yaşındayım.Ben daha ne 13 yaşındaki ülkücü görüyorum.Biz olacak nesiller bu vatanı satacak kişileri bu vatanı bölen kişileri bu vatanı sahiplenmiş kürdleri AND OLSUN onu canlı canlı vucuduyla toprağa gömeceğim.!!!!!
BU VATANDA ÜLKÜCÜLER BİTMEDİKTEN SONRA BU VATAN BÖLÜNMEZ
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Per Mar 30, 2006 7:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU VATANDA ÜLKÜCÜ KALMADIK SÜRECE BU VATAN BÖLÜNMEZ

Ülküdasim, yazin normal boyutlara cekildi... Lütfen kücük harflerle yaz....Vuslat
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Cum Mar 31, 2006 12:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haritalar gercekten sok edici...

yazacak sey bulamiyorum, bunlar Turkiye yi sattiktan sonra baska yerleri satmazlarmi...
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cum Mar 31, 2006 7:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gercekten durum icler acisi. Ama merak etmeyin Ülküdaslarim, biz Ülkücüler var oldukca bu ülkeyi kimse satamaz. Bu hesaplar bir bir sorulacaktir!!!!! Az kaldi, son gülen iyi güler!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
turkuaz51
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 68

İletiTarih: Cum Mar 31, 2006 8:45 pm    ileti konusu: Mustafa Kemal ATATÜRK ' ten Alıntıyla Cevap Gönder

Gazi, çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rasladı.
Atatürk attan inerek bu ihiyar kadının yanına sokuldu.
Merhaba nine.
Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle;
Merhaba dedi.
Nereden gelip nereye gidiyorsun?
Kadın şöyle bir duralayıp,
Neden sordun ki, dedi. Buraların sabısı mısın? Yoksa bekçisi mi?
Paşa gülümsedi.
Ne sahibiyim ne de bekçisiyim nine. Bu topraklar Türk milletinin malıdır.
Buranın bekçisi de Türk milletinin kendisidir. Şimdi nereden gelip nereye
gittiğini söyleyecek misin? Kadın başını salladı.
Tabii söyleyeceğim, ben Sincan'ın köylerindenim bey, otun güç bittiği,
atın geç yetişdiği kavruk köylerinden birindeyim.
Bizim mıhtar
bana bilet aldı trene bindirdi, kodum Angara'ya geldim.
Muhtar niçin Ankara'ya gönderdi seni?
Gazi Paşamızı görmem için. Başını pek ağrıttım da... Benim iki oğlum
gavur harbinde şehit düştü. Memleketi gavurdan kurtaran kişiyi
bir kez görmeden ölmeyeyim diye hep dua ettim durdum. Rüyalarıma girdi
Gazi Paşa.
Bende gün demeyip mıhtara anlatınca, o da bana bilet
alıverip saldı
Angaraya, giceleyin geldimdi. Yolu neyi de bilemediğimden işte ağşamdan
belli böyle kendimi ordan oraya vurup duruyom bey.
Senin Gazi Paşa'dan başka bir isteğin var mı? Kadını birden yüzü sertleşti.
Tövbe de bey, tövbe de! Daha ne isteyebilirim ki... O bizim vatanımızı
gurtardı.
Bizi düşmanın elinden kurtardı.
şehitlerimizin mezarlarını onlara çiğnetmedi daha ne isteyebilirim ondan?
Onun sayesinde şimdi istediğimiz gibi yaşıyoruz. Şunun bunun gavur dölünün
köpeği olmaktan onun sayesinde kurtulmadık mı? Buralara bir yüzünü
görmek, ona sağol paşam! Demek için düştüm. Onu görmeden ölürsem gözlerim
açık gidecek. Sen efendi bir adama benziyon, bana bir yardım ediver de
Gazi Paşayı bulacağım yeri deyiver. Atatürk'ün gözleri dolu dolu
olmuştu, çok duygulandığı her halinden belliydi.
Bana dönerek,Görüyorsun ya Gökçen, işte bu bizim insanımızdır... Benim
köylüm, benim vefalı Türk anamdır bu.
Attan indim. Yaşlı kadının elini tuttum anacığım dedim, sen gökte
aradığını yerde buldun, rüyalarını süsleyen, seni buralara kadar
koşturan Gazi Paşa yani Atatürk işte karşında duruyor.
Köylü kadın bu sözleri duyunca şaşkına döndü. Elindeki değneği yere
fırlatıp, Atatürk'ün ellerine sarıldı. Görülecek bir manzaraydı bu. İkisi
de ağlıyordu. İki Türk insanı biri kurtarıcı, biri kurtarılan,
ana oğul gibi sarmaş dolaş ağlıyorlardı. Yaşlı kadın belki on defa öptü
atanın ellerini. Ata da onun ellerini öptü. Sonra heybesinden küçük
bir paket çıkarttı. Daha doğrusu beze sarılmış bir köy peyniri. Bunu
Atatürk'e uzattı;
Tek ineğimim sütünden kendi ellerimle yaptım Gazi Paşa, bunu sana hediye
getirdim. Seversen gene yapıp getiririm. Paşa hemen orada bezi açıp peyniri
yedi. Çok beğendiğini söyledi. Sonra birlikte köşke kadar gittik.
Oradakilere şu emri verdi;
"Bu anamızı alın burada iki gün konuk edin. Sonra köyüne götürün.
Giderken de kendisine üç inek verin benim armağanım
olsun."
turkuaz51
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 68

İletiTarih: Cum Mar 31, 2006 11:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Mete'nin oğlu Loişang, "Yabancı kültüre girmek demek, onun egemenliğini kabul etmek demektir." ... Öteden beri Hunlar kuvvetliyi takdir eder sabi olmayı hakir görürler. Savaşçı süvari hayatımız sayesinde, adı yabancıları titreten bir millet olduk. Zira, bilirlerki savaşta muharilerin kaderi ölümdür .Biz ölsek de kahramanlığımızın şöhreti kalacak, çocuklarımız ve torunlarımız, diğer kavimlerin efendisi olacaklardır."

Çiçi Yabgu Doğu Asya Hun İmparatoru:
"Çinlilere tabi olmayınız. Çünkü bu, şanlı ve şerefli yaşamı olan cetlerimize karşı yapılması mümkün hiyanetlerin en büyüğüdür. Atalarımız bize en geniş ülkelerle birlikte hürriyet ve istiklal emanet ettiler. Korumakla sorumlu olduğumuz bu emanetleri, adi bir ömür uğruna feda edemeyiz. Hiç bir Türk'ün alnında, esaret damgasını taşımaya tahammül edebileceğini tahmin etmem."

ÇİÇİ YABGU Doğu Asya Hun İmparatoru (vasiyetnamesi) F. HİRT: Alman ilim adamı,"milliyetçilik fikrini devlet siyasetine esas kabul eden ilk devlet adamı ÇİÇİ' dir demiştir.

Kaşgarlı Mahmut: "Gördüm ki. Yüce Tanrı , devlet güneşini Türklerin burçlarında doğurmuş, göklerdeki burçları, onların devletleri çevresinde döndürmüş. Onlara Türk adını kendisi vermiş... Mülk ve saltanatı onlara vererek, onları asrın hükümdarı kılmış. Cihan halkının dizginlerini onların ellerine bırakmış ve onları bütün insanlardan üstün eylemiş. Doğrulukta onlara her zaman yardımcı olmuş, onlara intisap edenleri onların nimetinde bulunanları hep aziz kılmış ve bütün dileklerine erdirmiş kötülerin şerlerinden korumuş."
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
TurkSagOlsun
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Cmt Nis 01, 2006 6:27 pm    ileti konusu: Hersey Vatan Için Alıntıyla Cevap Gönder

ESSALUMU ALEYKÜM, DEGERLI TÜRKLER,

BISMILLAHIRRAHMANIRAHIM,

Bu okuyacaginiz yazi cok önemli ve lütfen bütün TÜRKLERE yollayiniz.
Bu yaziyi yazmamin nedeninin bazilari TÜRKIYE’deki alçak pkk olaylari, yurdumuzun, Diyarbakir, Mardin, Hakkari, Istanbul gibi bir cok yerlerinde alçak pkk olaylari var, bir kac kisi öldü ve yüzlerce yarali var, alçak pkk artik cok fazla oldu, bu alçak insanlari durdurma zamani geldi, sizleri protestoya cagiriyorum, artik susmayalim, sizlerden rica ediyorum sevgili TÜRK vatandaslarim.

TÜRK soyu yüzbin yillardir var, ve devam edecektir, TÜRK’ü kimse durduramaz, sadece ve sadece ALLAHU TAELA (C.C) bizi durdurur. HUN IMPARATORLUGU, SELCUKLU IMPARATORLUGU, OSMANLI IMPARTORLUGU, ve daha bir çok imparatorluklarimiz gelmis geçmis, biz TÜRK’ler bunlarin soyundaniz, o yüce padisahlarin, sehitlerin, gazilerin kanlari var içimizde, ama ne yazikki vatanimiza, vatandasimiza önem vermiyoruz, bundan dolayi düsmanlara yenik düsmemiz çok büyük, ve yüzyillarin TÜRK tarihine elveda dememiz beni üzüyor. Ama henüz böyle bisey yok, tabiki tek yumruk olup, beraber olup, gururlu olup, vatan sevgisini yüceltip, imanimizi güçlendirip ve en önemlisi ALLAH’tan korkup düsmanlarimizin boynunu eye biliriz ve onlari yok edebiliriz INSAALLAH.

Tek yapmaniz gereken sey alçak pkk’yi ve TÜRK düsmanlarini protesto etmek.
Yapabileceginiz kolay ve basit seyler:
- Vatan’inizi sevin, koruyon, laf attirmayin.
- TÜRKÜN DOSTU TÜRKTÜR, bunu SAKIN unutmayin, TÜRK’lerle dögüsmeyiniz, kavga etmeyiniz lütfen, kardes gibi dost gibi davraniniz.
- Alçak pkk’ya inanmayin, sözlerine inanmayin, bunlarin örgütüne katilmayin, katilanlari ise o alçaklardan uzak tutun ve koruyun.
- TÜRK bayragini veya resmini herzaman yaninizda bulundurun.
- Msn’de fotografiniza TÜRK bayragi gibi seyler koyun.
- Msn’de nickinizin baslangicina : Hersey Vatan Için, Vatan Sagolsun, Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene gibi TÜRKIYE hakkinda sözler yazin.
- Msn’de nickinizin son kisimlarina alçak pkk karsiti veya TÜRK düsmanlari karsiti sözler yazin.
- Unutmayinki her Kürt alçak pkk’dan degildir. TÜRK tarafli Kürtlerde vardir bunlar bizim dostumuz dur, ama alçak pkk tarafli insanlar bizim düsmanimizdir.
- Imaniniza, Dininize önem verin namazlarinizi kilin, kurtulus ISLAM’dadir.
- Yahudi mallarina, alçak pkk mallarina boykot edin (arastiriniz ve bulunuz, herkeze bildiriniz). Onlarin elde etigi o paralar müslümanlara ve TÜRKIYE’ye karsi kullanilabilir, silah, bomba gibi seyler.

Eger bu yaziyi buraya kadar okuduysaniz ve yazilanlari uyguluyacaksaniz sizlere TÜRK adina tesekkür ederim, bunu benim icin yapmiyacaksiniz, TÜRKIYE icin ve TÜRKler için yapacaksiniz. Lütfen tanidiginiz bütün TÜRKlere yollayin, sizleri zorlamiyorum, hani damlaya damlaya göl olur derler ya, bunuda böyle görun, mutlaka birileri cikar ki bu yaziya önem verir, uygular ve protesto eden kisiler cogalir, bunun için bu yaziyi herkeze yollayin veya istediginiz kisilere, enazindan bir kisiye yollasaniz yeterli, reklam amaçli bisey yoktur onun için yollasam neolur demeyin, çok sey olacak deyin ve yollayin, dagitin veya arkadaslariniza yapmalari gereken seyleri söyleyin.

ALLAHA EMANET OLUN, SAGOLUN,

VATAN SAGOLSUN,

Gönderen : TÜRK
otukenli_ozan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 40

İletiTarih: Cmt Nis 01, 2006 8:10 pm    ileti konusu: KİM SATABİLİR Alıntıyla Cevap Gönder

SEVGİLİ BOZKURT KARDEŞLERİM ÜLKÜDAŞLARIM

ALLAH AŞKINA KİM BU VATANI SATABİLİR ? KİMİN YÜREĞİ YETER? SATMAYA KALKANI DA YÜCE DİVANDA YARGILAMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR. ÜLKEMİN TOPRAĞINI BÖLMEK İSTEYENİN VEYA TOPRAĞIMA GÖZ DİKENİN GÖZÜNÜ OYMAKTA BOYNUMUZUN BORCUDUR. İSTİKLAL MARŞIMIZI OKUYUN. MEHMET AKİF ERSOY ÜSTADIMIZ NE GÜZEL SÖYLEMİŞ
Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın;
Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın,
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak!' diyerek geçme, tanı!
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı.
Verme, dünyâları alsan da bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ!
Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Hudâ,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyâda cüdâ

YANİ DEMEK İSTEDİĞİM ŞU KİMSE BENİM TOPRAĞIMA GÖZ KOYMASIN TOPRAKLARIMIZ ATALARIMIZIN KANIYLA SULANDI. BİZLER YAŞADIKÇA KİMSE BENİM TOPRAĞIMI PARÇALAYAMAZ GÖZ DİKEMEZ. SATMAYA KALKANIDA BİZLER SATARIZ. VATAN TOPRAĞIMIN BEDELİ YOKTUR. ONUN BEDELİ KANDIR. EĞER GÖZ DİKEN VARSA ONUN KANINIDA AKITMAK BİZİM BOYNUMUZUN BORCUDUR. BİZLERİN TOPRAKLARI KANLARIMIZLA SULANMIŞ. ANCAK GÖZ DİKENİN VE SATANIN KANINIDA TOPRAKLARIMIZ İÇİN AKITIRIZ. VATAN TOPRAKLARIMIZ KANA SUSAMIŞTIR. BUYURSUNLAR SATSINLAR BİZDE VATANIMIZIN TOPRAĞININ SUSUZLUĞUNU GİDERELİM. NE DİJLE NEHRİNİN SUYU NE FIRATIN SUYU YETMEZ. ANCAK KAN YETER.

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR VE TÜRK KALACAKTIR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN ( AMİN )
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
GaRDiYaNS
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Nis 02, 2006 10:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KİMSE BU VATANI SATAMAZ.SATANI YARGILAMAK BIZIM DEGİL TÜM TÜRKİYENİN BOYNUNUN BORCUDUR..KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR BU ÜLKE İÇİN HİZMET ETMELİYİZ..KİMSE BU VATANI SATAMAZ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Turantc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Nis 02, 2006 10:16 am    ileti konusu: vatan satılmaz!!!!!!! Alıntıyla Cevap Gönder

olaylar ne boyutta olursa olsun yasalarımız işlemedikçe bu hal böyle gider.
daha sonra milliyetçi gruplar kansız namussuz pkklılara tepki gösterince provakatör oluyor.bu hal değişmeli bence
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Pzr Nis 02, 2006 11:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepinizi Allahin Selami ile Selamliyorum

SELAMÜNALEYKÜM

Satilik Vatan Türkiye. Evet büyük oyunlar ile Vatani sattmaya zorluyorlar.
Ama Tarih Türk Miletine sahittirki 22 Devlet kurmustur ve yikilmistir.
Ama Türkler Allahin yardimi ve ihsani ile 23 Devleti Türkiye Cumhuriyetini kurdurdu. Bu Vatanada , Vatani candan aziz sayan Ülkücüleri, Basbugyu koyduki bu Millet bir daha Devlet kurmaya mecbur kalmasin.
Allahin izniylede mecbur kalmayacagiz.

Saygilarla
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Pzr Nis 02, 2006 2:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

30 Kupona alinmadi bu Vatana tamammi !!

Ey Türk titre ve kendine dön artik !!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız