Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kürt de pkkdan bıktı
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
aslanbey42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Pts Nis 17, 2006 1:11 am    ileti konusu: SLM Alıntıyla Cevap Gönder

GARDASLAR BU VATAN EVLATLARI BU IYI NIYETI YUZUNDEN CEKTI NE CEKTIYSE.LUTFEN HADİ BİRİNE İNANDIK YA DİĞERİ ARKAMIZDAN VURUDA BU SEREFSİZDE ONA DESTEK CIKARSA YANI GENEL ANLAMDA KURT-TÜRK ARTIK GARDAS DEGİL BU BÖYLE BİLİNE...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Nis 17, 2006 5:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sebas demiş ki:
ya arkadaslar , degerli ulkudaslarim sizlere bir tek sorum var !!! lutfen içten cevaplayin

Turk - Kurt kardestir diyorsunuz biz onlari kabul ediyoruz peki onlar Turk'leri kabul ediyorlarmi !!
lutfen içten cevaplayin

saygilar sevgiler

Vallaha Ülküdasim onlar biz TÜRKLERI kardes olarak kabul ediyorlarmi etmiyorlarmi hic ilgilendirmiyor beni! Ben onlari kardes olarak görmüyorum, bu önemlidir benim icin! Onlar bana yaranmaya calissin! Bu konuda hemfikir olduk kardesligi bitirdik! Kardeslik mardeslik YOK artik!

TÜRKÜN kardesi yoktur! TÜRKLÜK vardir Türkiye´de ve dünya TÜRKLERI arasinda, o kadar!!!

Diger Müslüman kardeslerimiz ile din kardesligi vardir o ayri konu... Yoksa baska kardeslik mardeslik yok Ülküdasim. TÜRKLÜK var TÜRKLÜK.

NE MUTLU TÜRK´ÜM DIYENE!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Sal Nis 18, 2006 8:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1312 demiş ki:
Kardes bu olayların hepsı cehaletten kaynaklanıyor.Bu olayları cıkaran uc bes capulcunun kalbıne allah korkusunu koyacaksın.Bır ınsanın Allah korkusu olmazsa her turlu kotuluk beklenır o ınsandan.Yazdıklarına katılıyorum gardasım.

Cehaletten dersek yanılmış oluruz pkknın propaganda kadrosunun hemen hepsi üniversite mezunudur ve bugün bütün üniversitelerimizde hemşehrilik üzerinden doğulu öğrenciler tarafından pkk propagandası yapılmaktadır yaşadıkları şehirlerin göbeğinde eylem yapan piç apotu övenler genellikle üniversite öğrencileridir .HANİ CEHALET

"CEHALET GİDER EŞEKLİK BAKİ KALIR""

Funda UZUN
fundauzun@gencturkhaber.com

Kürt ayaklanması başlıklı yazımda, aldığım birçok tehdide karşı, bir hanımın yolladığı mail dikkatimi çekti..

Kürtlerin hepsinin PKK lı olmadığını Türkün Kürt’le kardeş olduğunu yazmış.. .. Bizim sorduğumuz Kürt Türk’le kardeş mi?

İşte biz bu sorunun cevabını merak ediyoruz!

Kürt sivil örgütlerine bakıyoruz, PKK’yı engellemek için ne yapıyorlar diye, açıklamalarını medyadan hepiniz okuyorsunuz.. Teröristlere gerilla diyorlar.. PKK ya özgürlük savaşçısı diyorlar..

Peki.... O zaman Kürt aydınlarına bakalım onlar ne diyor? Kürtler Türklerin kardeşimidir diyoruz.. Televizyonlardaki siyasi tartışma programlarında hepiniz görüyorsunuz, Kürt aydınları PKK’lıların terörünü haklı çıkartmak için ne yapacaklarını şaşırıyorlar.. Aynı Kürt sivil örgütleri gibi davranıyorlar..

Yine biz peki diyoruz.. O zaman, Kürt kökenli, sanatçılara halka örnek teşkil eden şahsiyetlere bakalım.. Onlar ne diyorlar?

Pardon duyamadım? Ne diyorlar? Koca bir hiç mi dediniz? Maalesef.. Hiç sesleri çıkmıyor.. Ama bakıyorsunuz, Mahzun Kırmızı Gül Almanya konseri için Almanya’da PKK bayrağı önünde resim çektiriyor..(Genç Türk Haber bu haberi daha önce yayımlamıştı)

Yine peki diyoruz.. Kürt işadamları ne yapıyor? Diyarbakır Ticaret odası yok mu? İstanbul’da dolar milyarderi iş adamları dolu.. Onlar ne diyorlar?

Pardon duyamadım? Hiç mi dediniz? Maalesef onlarda çıkıp PKK terör örgütüdür Kürtleri temsil etmiyor diyemiyorlar!!!

Peki, Kürt kökenli vatandaşlarımıza bakıyoruz.. Onlar ne diyor? Sokağa çıkıp PKK aleyhine yürüyüş mü yapıyor?
Yoksa PKK flamalarıyla kolluk kuvvetlerine mi saldırıyor?

Tablo ortada! Kürt kökenli vatandaşlar PKK ya ses çıkartmazlarsa, PKK ile aynı safta olduklarını düşünmemize de kızamazlar..

Laf değil! Türk halkı Kürt kökenlilerin eğer kardeşlerse, bir an önce kardeşliklerini görmek istiyor!!

O zamana kadar, ne beni nede Türk Milletini kardeşlik söylemleriyle, kimse uyutamaz
"Türk Milleti engin tarihinde iyi ve kötü günler görmüş, sayısız zaferler yanında ihanetler de yaşamıştır. Ancak hiçbir zaman kendi vatanında kendi sözde vatandaşları tarafından yapılan böyle bir alçaklıkla karşılaşmamıştır.
Savaş meydanında vuruştuğu bir düşmanın Bayrağına dahi saygı gösteren bir ulusun, kendi Bayrağının, kendi topraklarında sözde kendi vatandaşları tarafından böyle bir muameleye maruz kalması hiçbir şekilde izah edilemez ve mazur görülemez." Genelkurmay Başkanı(Hilmi ÖZKÖK)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Sal Nis 18, 2006 5:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İstanbul'da yakalanan militan kendi el yazısıyla itiraf etti. PKK, olayları bakın nasıl organize etmiş.

14 ölü PKK yemiydi
İstanbul’da yakalanan militanın ismi polis kayıtlarında ve Hürriyet’te saklı. 1970’li yılların sonunda doğu illerinden birisinde doğan bu gencin Güneydoğu’da PKK’nın başlattığı tahrik sonucunda yaşamını yitiren 14 kişiyle ilgili yorumu da ilginç: "Örgüt üç yıldır Diyarbakır halkına eylem yaptıramıyordu.

Gözden çıkarttığı adeta yem diye attığı 14 insanı (Çatışmada öldürülen ve cenazelerinde olaylar çıkan teröristleri kastediyor) öyle bir yerde öldürttü ki, orada hiç kimseyi saklayamazsınız. PKK savaş ve kargaşa ortamının yeniden oluşması için cenazeleri kullandı. Halk bu olayları doğru bulmuyor ve artık bitsin istiyor. Kanın daha da şiddetli akması için canlı bombaları gönderdiler."

Eylem yapacak ve yaptıracak düzeyde örgüt sorumlusu olduğunu söyleyen PKK’lının sağduyuya çağıran itirafından alıntılar:

MASUM ÖLDÜRÜP BARIŞ GELİR Mİ
Bir dönem geldi ve barış diye bir şey çıktı. Acaba çorbada tuzum olur mu diye kattım kendimi içine. Hem devlet açılım yapıyordu. Halk bu açılımları memnuniyetle karşılıyordu. Barış için girdiğim bir mücadelede insan öldürecek veya sebebiyet verecek bir duruma nasıl geldiğimi mantığım almıyor. Nerede kaldı barışta tuzumuz olsun anlayışı. Barış, masum insanları öldürmekle mi gelecek.

KANLA BESLENEN GÜÇLER
Birileri iki halkı birbirine düşürmek istiyor. Eylemlerin dağdaki insanların geri dönmeyi düşündükleri bir döneme denk getirilmesi tesadüf değildir. Bunlar kanla beslenen güçlerdir. Benden ses getirecek büyük bir eylem yapmamı istediler. Eğer PKK’da biri bana ’git sivil halkı öldür’ diyorsa bu kanla besleniyordur. Halkların arasındaki farklılıkları bir düşmanlık haline getirip çatıştırarak birbirine düşürmek istiyordur. Benim ve halkımın yaşamasını istemiyordur. Halkımın kazancını istemiyordur.

İÇİM KAN AĞLIYOR
Gayesi ve amacı ne olursa olsun hiçbir örgüt "Ben insanları, halkımın çıkarları için öldürüyorum" diyemez. Barış ve demokrasiden bahsedildiği bir dönemde neden yüzlerce bombacının yetiştirilerek Türkiye’ye sokulduğunu anlam veremiyorum ve içim kan ağlıyor.

O GENÇLERE YAZIK
İki halkı düşman etmek ve altından çıkılmayacak yaralar açar. O gençlere de yazık. Onları sosyal yaşama katacak çözümler üretilmelidir. Belki devlet onların sarsılan özgüvenlerini, gururlarını kırmayacak bir davranışla kazanırsa, eminim hepsi gelerek sosyal yaşama entegre olacaklardır. Önemli olan gururlarının kırılmayacağı bir yaklaşımla kazanmaktır. Dağdaki insanları getirmenin tek yolu da budur.

Türkler Kürtler kader ortağı
Evet Kürdüm. Dilime ve kültürüme sonuna kadar sahip çıkarım. Kimse elimden dilimi ve kültürümü alamaz. Neden birileri bin yıllardır aynı tasta yemek yediğimiz, aynı sıralarda okuduğumuz aynı sokaklarda oynadığımız, aynı kaderi paylaştığım bir halkla bizi birbirimize düşürmek istiyor. Nasıl oluyor da bizi bu genç yaşta katil olmamıza ya da canlı bomba olup kendimizi feda etmemize kadar götürecek bir şekle sokuyorlar.

Hangi anne, git öldür der
Çocukluğumdan beri hiçbir insana hakaret ya da aşağılayıcı bir konuşma yapmamış ya da kimsenin tavuğuna kış dememiş bir insan olarak nasıl olur da bugün belki birkaç kişinin ölümüne vesile olacak bir eylemin planlayıcısı ya da yapıcısı olduğumu kendim de anlamıyorum. Beni sekiz yaşımdan beri yetiştiren, babam öldükten sonra hem analık hem babalık yapan annem, beni böyle mi yetiştirmişti. Bunun için mi genç ömrünün yirmi yılını heba etmişti anlamıyorum. Kesinlikle hayır, hiçbir anne böyle düşünmez yapmaz. Yirmi yıl baktıktan sonra ’git öldür ya da öl’ demez.

Büyük bir hatadan çevrildim
AMA şimdi sağlıklı düşünebiliyorum. Düşman olarak gördüğüm insanlar beni telafisi asla mümkün olmayacak bir hatadan geri çevirdiler. Buna seviniyorum. Çünkü şu an katil değilim. Ama teşebbüste bulunmam bile bana acı veriyor. Benim gibi binlerce Kürt genci var. Onlarla ilgilenmek gerekiyor. Bu sadece emniyetin yapacağı bir şey değil. Sorunu adını koyup bir çözüm bulmak gerekiyor. Sorunun adı konuldu. Çözülmesini istemeyen güçlerin bertaraf edilmesi gerekiyor. İsteğim odur ki dağdaki benim gibi binlerce genci getirerek sosyal yaşama katacak planlar yapılsın.
"
Alıntı:
Kod:
[list][/list]
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Nis 18, 2006 6:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili kardeşim kastamonudada işsiz binlerce genç var bu yazıyı yazanın mantığı ile hareket edersekbu gençler 30 bin asker şehit ederse acaba kendilerine sosyal yaşama katılmaları için ne yapılabilir.

Bu şerefsizler yakalandıklarında türlü yeminler eder ve tabiri caizse köpek gibi yalvarırlar çünkü köpeklik terörist olanın kanında vardır olmasaydı zaten ermenilerin ve haçlıların köpeği olmazlardı.

Yayınladıkları Bu gibi yazılarla bizans medyası artık kürtlerden nefret etmiş halkımızın sempatisini kazanmak ve olası bir isyanda hepsi aynı değil diyerek YÜCE TÜRK MİLLETİNİN olaylara bakışını değiştirmek istemektedirler.

Eğer kürtlere asker sehit ettikleri için kültürel haklar kürtçe eğitim ,bedava elektrik,bedava su bedava telefon ,bedava hayat ve federasyon verilirse o zaman bizde dağamı çıkalım .

Sıkça söylenen sözlerdir: “Bunlar üç beş kendini bilmezin işi.” Anlamakta zorluk çekiyoruz. Üç beş kendini bilmez nasıl oluyor da yüz binlerce kişiyi etki altında bırakabiliyor? Yüz binlerin sloganları nasıl üç beş kişiye mâl ediliyor? Bütün kürtler PKK’lı değildir diyenler! Her kürdün PKK militanı olmadığını biliyoruz. İşte birçoğu dağda değil, aramızda. Aramızda ve her fırsatta (Nevruz örneğinde gördüğümüz gibi) yeşil-sarı-kırmızı’yı ellerine aldıkları gibi “Biji Apo” diye bağırmaya başlıyorlar.

Nevruz’da açıkça bölücü terör örgütünün reklâm ve propagandasını yapan şahıslar bugün ellerini kollarını sallaya sallaya işlerine gidiyorlar. Aralarından memur olanlar yine devletten maaşlarını alacaklar. Ticaretle uğraşanların şirketlerinden yine alışveriş yapacağız ve onlara para kazandıracağız. Kazandıracağız ki bir sonraki Nevruz’a kadar daha da güçlenip devletimize daha rahatça meydan okusunlar(!)

Şanlı askerimize, vatan bekçimiz Mehmetçiğimize kurşun sıkarken etkisiz hale getirilen 14 teröristin gömüldüğü 28 Mart Salı günü, Diyarbakır, Siirt, Batman ve Kürt nüfusun yoğun olduğu çevre illerde ve İstanbul’un bazı semtlerinde kürtçü gruplar tarafından düzenlenen gösteriler bir isyandır.

Gerekirse 1937 ilkbaharında Atatürk’ün emriyle kalkarak Dersim’de isyancıları vuran uçaklar tekrar havalanmalı ve isyancıların tepesine inmelidir. Bir toprak parçası kolayca vatan olmuyor. Şairin dediği gibi;

“Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır

Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır”
1453_fatih
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 147

İletiTarih: Sal Nis 18, 2006 7:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Beyler olayı iyice kürt düşmanlığına dönüştürüyoruz galiba.Biraz daha duyarlı olmamız gerekir bence...Amacım kimseyi savunmak korumak değil..Ancak gördüğüm kadarıyla birtakım arkadaşlar sanki her kürt pkk lıdır noktasına geliyor.Bunun ne bize ne ülkümüze nede ülkemize faydası var.

"Hayır kürtler pkk dan bıkmadı onlar terörü bizzat destekliyor demek"aşırılıktır.Biz ÜLKÜCÜ'YÜZ....Biz ne bu ülkede bölücülüğe izin veririz ne de kökeni farklı olmasına rağmen Türk'üm diyen insanları rencide edebiliriz..
Bizim amacımız onları bağrımıza basmaktır rencide edecek cümleler kurmaktan vazgecelim...

Yanlışa yanlışla karşılık vermeyelim.İyiyle kötüyü ayıralım.bu bir ülkücüyü ülkücü yapan en önemli özelliklerden birisidir.Bütün insanları aynı kefeye koymayalım.Adisine bölücüsüne kansızına soysuzuna karşı en sert şekilde karşılık verelim ama bizden olanıda bilelim.Sahip çıkalım...

Allah Türk'ü Korusun!!!!
sefik_ascieli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Sal Nis 18, 2006 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Can Dostlarim,

Onumuzdeki secimlerde MHP kesin kazanacaktir.

NE MUTLU TURKUM DIYENE

ALLAH TURKU KORUSUN VE YUCELTSIN
CECENYA-ccc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 57

İletiTarih: Sal Nis 18, 2006 9:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En kisa zamana insaAllah cözüm gelecektir.Partimiz de tavrimiz da bellidir.
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Nis 19, 2006 6:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1453_fatih demiş ki:
Beyler olayı iyice kürt düşmanlığına dönüştürüyoruz galiba....
"Hayır kürtler pkk dan bıkmadı onlar terörü bizzat destekliyor demek"aşırılıktır.Biz ÜLKÜCÜ'YÜZ....Biz ne bu ülkede bölücülüğe izin veririz ne de kökeni farklı olmasına rağmen Türk'üm diyen insanları rencide edebiliriz..
Bizim amacımız onları bağrımıza basmaktır rencide edecek cümleler kurmaktan vazgecelim...

Allah Türk'ü Korusun!!!!

fatih-1453 kardeşim zaten bağrımıza basıyoruz ama kürtleri değil onların şehit ettiği askerlerimizi bağrımıza basıyoruz .

Ayrıca rencide etmeyelim demişsin ben şahsım olarak senin nezdinde UYUŞTURUCU,KAPKAÇ,TECAVÜZCÜ,FUHUŞ SEKTÖRÜNÜN SAHİPLERİ ,ARABA HIRSIZI,BÖLÜCÜ ,YIKICI VE EN ÖNEMLİSİ MEHMETÇİKLERİMİZİN KATİLLERİNİ RENCİDE ETTİYSEM ÖZÜR DİLERİM!!!!!!!!!!!

"Türk Milleti engin tarihinde iyi ve kötü günler görmüş, sayısız zaferler yanında ihanetler de yaşamıştır. Ancak hiçbir zaman kendi vatanında kendi sözde vatandaşları tarafından yapılan böyle bir alçaklıkla karşılaşmamıştır.
Savaş meydanında vuruştuğu bir düşmanın Bayrağına dahi saygı gösteren bir ulusun, kendi Bayrağının, kendi topraklarında sözde kendi vatandaşları tarafından böyle bir muameleye maruz kalması hiçbir şekilde izah edilemez ve mazur görülemez." (H. Özkök

"SÖZDE VATANDAŞLARI BAĞRIMIZA BASALIMMI NE DERSİN"

Varlığımız, Türk Varlığı’na armağan olsun!

Tanrı Türk’ü Korusun!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Nis 19, 2006 1:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bahsi gecen kürtler kesinlikle Vatanin bölünmez bütünlügüne ve Milletimizin birligine ve diriligine kasti olmayanlardir... Türk´üm demekle seref duyanlardir. Bagrimiza basacaklarimiz bunlardir.

Art niyetli olanlar ile mücadelemiz her alanda devam edecektir....

Bunlardan özür dilemek ne demek....

Heryerde karsilarindayiz....
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Nis 19, 2006 2:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
Bahsi gecen kürtler kesinlikle Vatanin bölünmez bütünlügüne ve Milletimizin birligine ve diriligine kasti olmayanlardir... Türk´üm demekle seref duyanlardir. Bagrimiza basacaklarimiz bunlardir.

Art niyetli olanlar ile mücadelemiz her alanda devam edecektir....

Bunlardan özür dilemek ne demek....

Heryerde karsilarindayiz....

Sevgili kardeşim özür iğneli idi yani hainlerden gerçek manada özür dilemek bizim kitabımızda yazmaz.

"TÜRKÜM DEMEKLE GURUR DUYMAK İÇİN BİR İNSANIN DAMARLARINDA ASİL KANIN DOLAŞMASI GEREKİR.
"HANİ ŞAİR DİYOR YA"""""""NE OLURSA OLSUN FITRAT DEĞİŞİR SANMA BU KAN YİNE O KANDIR"""""

"Türksen örnek alsinlar, degilsen susda adam sansinlar!!!
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Çar Nis 19, 2006 3:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kürt sempatizyanlığının sebebini bir türlü anlamış değilim.Bazı ülküdaşlarımız kürtleri dışlamamızın davamıza zarar getireceğini düşünüyor.Peki soruyorum onları aramıza almamız davamız ne gibi yararlar getirecek?Bu davaya baş koymuş kanını,canını ortaya koyacak kürt arkadaşlar var,olacaktır da ama Türk olmak bu kadar kolay olmamalı.Kürtler bari kürtlüğünü kabul edip davamız için savaşsınlarBen kendimi Türk hissediyorum o zaman ben Türk'üm diye saçma bir şey olamaz,alperen arkadaşımın dediği gibi nerde bir pislik var kürtler orda...
Geçmişte olanları unutmuş değiliz.Unutmayın ki tarih tekerrürden ibarettir.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Nis 19, 2006 11:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürt sempatizanligi yaptigim yok...

Sadece gercekler var önümüzde....

Vatanimiza bagli insanlari ne deyip suclayacagiz? Türk´üm demekle seref duyanlara ne dememizi bekliyorsunuz? Kendinize baska ülke mi arayin diyecegiz?

Bir millet ancak adaletsizlik ile cöker. Adalete inaniyor isek suclu ile sucsuzu ayirmak gerekir...

Bu kadar kutuplasmak ancak bölücülere yarar...

Otag´da o kadar yazdik... Sözümüzün arkasindayiz.

VATANA BAGLI OLAN VE TÜRKLÜGÜ ILE GURUR DUYAN KÜRT BENIM KARDESIMDIR... Bu ülkenin asli unsurudur...

TÜRKLÜGÜ ILE GURUR DUYAN VE VATANA BAGLILIKTA SAMIMI OLAN LAZ, CERKEZ, GÜRCÜ NASIL KARDESIM ISE KÜRT DE KARDESIMDIR....

Orhun Abidelerinde yazan "Ey kürt beyi" sözünü hatirlatirim...

Türkcülügü savunmak ile sovenist veya irkci olmak ayni sey degildir...

TÜRKLESMEK, ISLAMLASMAK, MUASSIRLASMAK....

Temel bu....

Neyi anlatiyorsunuz?..

Vatanin bölünmez bütünlügüne kast etmisler, vurguncular, soyguncular, kapkaccilar, tecavüzcüler vesaire suclari isleyen KARINDASIM DA OLSA KARDESIM DEGILDIR...

Bu noktayi birbirinden ayirin...

Bir an sizin dediklerinize kulak verelim...

Bütün kürtler hain... Eeeee... Aciliminiz nedir?

Hepsini öldürecek miyiz, yoksa sürgüne mi gönderecegiz? Ne yapayacagiz?

Ondan sonra da Camii de hocanin dizinin dibine oturup Allah´im (c.c.) beni affet...

Hangi yüzle?

Hani kul hakki?

Türk Islam Ülküsüne inananlar,

Allah (c.c.) adaletsizligi sevmez... Birbirimize adil olalim... Hainin cezasini verelim. Ama masumun hakkini da koruyalim...

Simdi burda bana kizanlar vardir. Kendiniz bilirsiniz...

Sizin hatiriniz icin de olsa dogru bildigimden sasmam. Bu dogruyu Türk Islam Ülküsünde ve Basbug´un nasihatlerinde buldum... Bilin ki HAKSIZLIK KARSININDA SUSAN DILDIZ SEYTANDIR....

Ülkücüler zalim ile mazlumu ayirmalilar...

Ak sütün icinden ak kili secebilmeliler...

Beyler, BIZ ÜLKÜCÜYÜZ...
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 7:15 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EY TÜRK EVLADI UYAN''''

Okuyacağınız yazı, 2006 yılının Türkiyesi'nde sıradan bir Türk insanının yaşadığı bir günün hikâyesidir.
Bir kamu kuruşunda çalışan Mehmet sabah 07.00 sularında yatağından kalktı. Elini yüzünü yıkadı, üstünü giyindi, kahvaltısını etmek üzere salona geçti. Eşi televizyonu açmıştı, gözü ister istemez sabah haberlerine takıldı. Güne yeni başlayan Mehmet'in duyduğu ilk haberler sırasıyla şöyleydi:

- “Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde terör örgütü PKK militanlarının bombalı saldırısı sonucu şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Evren Ayyarkın'ın Ankara'daki cenazesinde öfke vardı.”

-"Organize sanayi bölgesinin temel atma törenine katılan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, konuşmasının bir bölümünü kürtçe yaptı. Kürt halkı için daha fazla demokratik hak ve özgürlük talebinde bulunan Baydemir, devleti bu konuda hassas olmaya davet etti."
- "Güneydoğu bölgesinde inceleme gezilerini sürdüren Avrupa Birliği Parlamenterler Komisyonu üyesi Hans, yaptığı konuşma sırasında bölgeden 'kürdistan' diye bahsetti. Danışmanları Hans'ın yanlışlıkla dilinin sürçtüğünü, herhangi bir kastı olmadığını söylediler."

- "Dün Süleymaniye kentinde CNN muhabirine konuşan Irak Kürdistan Demokratik Partisi Lideri Mesut Barzani, 'Kerkük bir kürt şehridir. Türkiye buraya karışamaz.' dedi. Bağımsız kürt devletinin kurulacağını da ifade eden Barzani'nin konuşması sonrasında Van il merkezinde 'biji kürdistan' sloganları atarak gösteri yürüyüşü yapan bir grup vatandaş, güvenlik güçlerinin müdahalesi sonucu dağıldı."

- "Uyuşturucu çetesine operasyon!... Bir ihbarı değerlendiren polis, İstanbul'un Dolapdere semtindeki bir eve düzenlediği operasyon sunucu dört kilogram eroin ele geçirdi. Eroinin uluslararası uyuşturucu kaçakçısı Mardinli Bekir'e ait olduğu anlaşıldı."

- "İstanbul'un Nişantaşı semtinde alışveriş yapan 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Zeynep kapkaççıların saldırısına uğradı. Çantasını vermemek için direnen Zeynep çeşitli yerlerinden yaralandı. Olaydan sonra geniş çaplı bir soruşturma başlatan Emniyet birimleri, olayın failini tespit etti. Failin verdiği ifadeden yola çıkan polis, Diyarbakır'dan gelmiş çocuk yaştaki kişilerden oluşan kapkaç çetesini yakaladı. Çete lideri Süslü Rıfat'ın evinde yapılan aramada çok sayıda silah, delici-kesici alet ve bol miktarda para bulundu. Süslü Rıfat'ın lüks içinde yaşadığı kaydedildi."

- "Tinerci dehşeti!... Gece geç saatlerde Taksim'de yürüyen Mustafa adlı vatandaş, kendisinden para isteyen tinerciler tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Konuyla ilgili yorum yapan Psikolog Şaziye Hanım , güneydoğu kökenli çocuklardan oluşan tinercileri topluma kazandırmak için uğraşılması gerektiğini söyledi."

- "17 yaşındaki lise öğrencisi Ayşe, kendisini uzun süredir rahatsız eden ünlü bir kürt aşireti mensubu Haydar tarafından kaçırıldı. Genç kızdan üç gündür haber alınamıyor. Ailesi perişan durumda."

- "Hülya Avşar Şov'un bu haftaki konuğu Keko Kırooğlu, çektiği kürtçe klibin reyting rekorlarını altüst edeceğini söyledi. Konuğuyla sıcak bir sohbete giren Hülya, "Benim babam da kürttür. Avşar aşiretindeniz' dedi.

(Bir yandan kahvaltısını ederken, diğer yandan dalgın gözlerle televizyona bakan Mehmet, bu sözleri duyunca birden şaşırdı. Vakti zamanında bir sohbet sırasında arkadaşı Hakan, Avşarların Oğuz'un 24 boyundan biri olduğunu söylemişti. Vay namussuz Hakan vay. Kafasından uydurmuş demek ki. Koskoca Hülya Avşar'dan daha iyi bilecek değil ya.)

- "Sahne çalışmalarına ara veren sanatçı Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan ile çıktıkları tatil dönüşü yaptığı açıklamada 'eşinin gerçekleştireceği müzikal şovda kendisinin de rol almayı düşündüğünü, bu yüzden kürtçe şarkı ezberlediğini' söyledi."

- "İstanbul gece hayatının genç playboylarından Baran, sevgilisi manken Arzu Şıngırdak'a doğumgününde 200.000 euro değerinde bir Porsche Cayenne cip hediye etti.

(Mehmet birden şaşırır. Baran'ın babası iki tane bankayı birden hortumlayan Liceli ünlü işadamı Halis değil miydi? PKK finansörleri listesinde de adı geçiyordu ama demek ki kimse kılına dokunamıyor.)

Kahvaltısını bitiren Mehmet evden çıkmak üzere hazırlanmaya başlar. Ayakkabılarını, paltosunu giyer ve İbrahim Tatlıses'in bir düğünde kürtçe şarkı söylemesiyle ilgili haberi büyük bir huşû içerisinde seyretmekte olan eşine hoşçakal dedikten sonra çıkar.

Yazarın Notu: Şöyle bir düşünün. Hepimiz hergün bu tür haberlerle yatıp kalkıyoruz, öyle değil mi? Peki bu haberlerdeki ortak nokta dikkatinizi çekiyor mu? Türkiye'de yaşanan tüm sorunların ana kaynağı işte bu ortak noktadır, yani "Kürtler".

36 ay vadeli banka kredisiyle aldığı yerli bir arabası vardır Mehmet'in. Akşam evin önünde park edecek yer bulamadığı için mecburen üst sokağa bırakmak zorunda kalmıştır. Arabanın yanına geldiğinde bir de ne görsün? Kaputun üzerinde kocaman bir çizik. Belli ki tornavidayla kazınmış. "Ulan keşke dün akşam bana 'vara vara' yapan değnekçi velede üç-beş kuruş verseydim. Gıcıklık olsun diye arabayı çizmiş itoğlu" diye söylenerek yola koyulur.

Mehmet trafik canavarı değildir, kurallara saygılı bir vatandaş olduğu için ana caddedeki kırmızı ışıkta durur. Keşke durmaz olsaydı. Nerden çıktığını anlamadığı 8-10 yaşlarında kara-kuru pis bir kız çocuğu "abeeey nooolur bi harçlıhh vir" diye cama birden yapışıverir. "Yahu eskiden böyle çocuk dilenciler yoktu, son yıllarda türediler" diye düşünen Mehmet, arabası kaşla göz arasında bir kere daha çizilmesin diye mecburen camı açıp çocuğa bozuk para verir.

Saat tam 8.30'da işyerine vardı Memur Mehmet. Masasının başına geçip oturdu. Eskiden olsaydı en az yarım saat arkadaşlarıyla muhabbet etmeden masaya oturmazdı ama o günler artık geçmiş; dairedeki personel kadrosu büyük bir oranda değişmiş, eski arkadaşları işten çıkarılmış, yeni birtakım elemanlar gelmiştir. Hiçbiriyle samimiyeti yoktu Mehmet'in; aralarında "hemşericilik" adı altında bir etnik dayanışma olduğunu farkettiği bu kişiler, eski memurlarla pek fazla diyalog kurmuyorlardı. Geçen hafta düzenledikleri çiğköfte partisine bile çağırmamışlardı ya...

Yeni amirine de bir türlü ısınamamıştı ama sesini çıkarmaya cesaret edemiyordu. Rivayete göre, amirin torpili büyük yerdendi. Şeyh Said'in torunu olduğu söylenen AKP genel başkan yardımcısı ile samimi olduğu ve bir düğünde beraber halay çekip zılgıt bile attıkları dedikodusu ortalıkta dolaşıyordu. Böyle bir adama bulaşmaya gelmezdi, nemelazım. Fakat yeni gelen personel bütün gün bomboş otururken, kendisine üç kişinin anca altından kalkabileceği işlerin yüklenmesine de içerlemiyor değildi Mehmet. Birden gözü kapının sağ tarafındaki duvara takıldı. "Eskiden orada bir Atatürk tablosu yok muydu, nereye gitti acaba?" diye düşünerek önündeki dosyaları tasnif etmeye koyuldu.

Not: Kadrolaşma doğrultusunda kamu kurumlarındaki Türklerin büyük bir kısmı işten çıkartılarak yerlerine kürtler doldurulmuştu.

Öğlen paydosu vakti gelince, Mehmet yemek için dışarı çıktı. Aslında öğlen yemeğini genellikle evden getirirdi ama dün akşam "Gurbet Kadını" dizisini seyretmeye dalan eşi yemeğini hazırlamayı ihmal etmişti. Anlayamıyordu bir türlü Mehmet, bu kadının eskiden böyle huyları yoktu. Televizyonla pek ilgilenmez, ev işlerini muntazaman yapardı. Ama son birkaç yıldır Berivan, Keje falan derken tam bir televizyonkolik olmuştu. Düşünceleri de hayli değişmişti; öyle ki, arada sırada amirinden ve yeni personelden yakındığında "Yok canım, kürtler iyi insanlardır, bence sen abartıyorsun" diye karşılık veriyordu.

"Hey gidi günler hey, eskiden şurada Yörük Sofrası lokantası vardı, ne güzel yemekler yapardı; yerine açılan Urfa kebapçısı ülserimi iyice azdırdı" diye düşündü Mehmet. Caddede ne kadar lokanta varsa el değiştirmiş, yerine lahmacun-kebap salonları açılmış, dükkanlardan taşan kürtçe müzikler sokağı sarmış, insan manzaraları da farklılaşmıştı.

Ama gene de aklına takılmıştı. Birşeyler oluyordu bu ülkede. Gençlik yıllarının Türkiyesi ile 2000'li yılların Türkiyesi arasında sanki bir fark vardı. Sanki birşeyler değişmişti. Lisede okuduğu günler aklına geliverdi birden. Akşamüstleri evinin yukarısındaki caddede tertemiz yüzlü hanımlar ile beğler yürüyüş yaparlardı. Hani mahallede yaşça kendisinden biraz daha büyük bir genç vardı. Çocuklar onu pek severlerdi. Neydi adı? Ha tamam, Göktürk ağabey... Gazoz kapağı çelik jantları, 205'lik ince yanak yokohoma lastikleri olan pek havalı bir Doğan'ı vardı hani... Barış Manço'nun kasetini sonunda kadar açıp nasıl da tur atardı caddede; bir aşağı, bir yukarı.... Bugün ise o caddede suratından melânet akan kara-kuru bir kalabalık dolaşıyor. Barış Manço susmuş, arabaların içinden Keko Kırooğlu'nun sesi geliyor. Eskiden o caddede gece geç saatlerde rahatlıkla yürünebilirdi. Sıkıysa şimdi hava karadıktan sonra gez bakalım. Tinercisi, kapkaççısı insanın boğazına çöker.

Yoksa, "Dağdan gelen ilkel yaratıklar şehirlerimizi istila ettiler" diyenler doğru mu söylüyordu?...

Memur Mehmet bu düşünceler içerisinde kebabını yedi, işyerine döndü, mesai bitimine kadar çalıştı; sonra da işten çıkıp evine geldi. Herkes gibi o da akşamlarını televizyon seyrederek geçiriyordu. Açtı televizyonu, son yılların moda deyimiyle zapping yapmaya başladı. Hangi kanalı açsa, kürtçe isimli karakterlerin başrolde olduğu bir dizi çıkıyordu karşısına. "Hey gidi günler hey" diye düşündü Mehmet, "eskiden ne güzel diziler çekerlerdi; şunların hepsini toplasan bir Çalıkuşu'nun yerini tutabilir mi?"
Ve biraz daha ekrana baktıktan sonra yatıp uyudu Mehmet.

Türkiye'de milyonlarca Mehmet var... Ve TÜRK Milleti, tarih boyunca görmediği büyüklükte bir tehlike ile karşı karşıya kalmış durumdadır...

Bu tehlikeyi yaratanlar üzerimize önce topla-tüfekle gelmeye kalkıştılar. Yirmi yıl boyunca mücadele ettik. Altı bin şehit verdik, toplam ölü sayısı otuz bine ulaştı. Tamamen yok edemediysek de, büyük ölçüde zayıflattık.

Baktılar ki olmuyor, taktik değiştirdiler. Sıcak çatışma yoluyla asla ulaşamayacakları hedeflerine, toplum üzerinde psikolojik yönlendirme yaparak erişmenin daha kolay olduğunu bildikleri için beyaz, gri ve kara propaganda unsurlarını sonuna kadar kullanmaya başladılar.

Bazı kesimler onların "bölücü" olduklarını zannetse de; hayır, onlar bölünmeyi asla istemiyorlar. Gerçek amaçlarını, birkaç yıl önce Diyarbakır'da infaz edilen Musa Anter adlı ideologları şu sözleriyle açıkça ifade etmişti:

"Kürt salak mı ki bölünmek istesin? Türk batıdaki en iyi yerleri alacak, kürde ise güneydoğudaki bereketsiz topraklar kalacak. Yok öyle yağma. İstanbul da bizim, Ankara da, İzmir de. Günü geldiğinde hepsini alacağız."

İşte bu amaç doğrultusunda kaleyi içten fethetme uğraşına giriştiler. Bir ahtapot misali Türk toplumunu sekiz koldan sardılar; bir yandan kendi ilkel kültürlerini televizyon dizileri ve ünlü şarkıcılar-oyuncular aracılığıyla Türklere şırıngalayıp kürt hayranı Türk nesilleri yaratırken, diğer yandan da satılmış yazar-çizer-siyasetçi takımına propaganda yaptırarak kendilerini Türklere masum, zararsız, sempatik ve kardeş olarak gösterdiler ki, Türkler uyanmasın, amaçlarını farketmesin, savunmaya geçmesin, Türkiye'yi fiilen ele geçirecekleri güne kadar ölü gibi uyusun.

Kürt hayranı Türk nesilleri yetişecek olursa, kürtler günün birinde Türkiye'yi fiilen kürdistan'a dönüştürmek için düğmeye bastıklarında bu Türk nesilleri en ufak bir tepki bile vermez. Kürtler işte bunu amaçlıyor.

Madalyonun bir diğer yüzü de var. Kürtler sadece dağda değil, şehirlerimizde de bir tür terör yaratıyorlar. Her çeşit suçu bunlar işliyor. Mafyavari oluşumlar, organize suç çeteleri, tinerciler, kapkaççılık, uyuşturucu ticareti, vs. hepsi bunların marifeti. Güzelim şehirlerimizi yaşanmaz hâle getiriyorlar ve bize zarar veriyorlar.

Çok hızlı ürediklerini ve bilinçli bir şekilde yurt geneline yayıldıklarını da düşünecek olursak, 20 yıl sonra durum ne olur acaba?

Ey Türk evladı uyan! 30 kupona alınmadı bu vatan!

.EMRE TÜRK
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız