Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KİM TÜRK?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Pzr Nis 16, 2006 9:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1312 demiş ki:
Basbugatılla sen benı anlamak ıstemıyorun veya anlamıyorsun..Eger o yahudı ve hrıstıyan butun dunyanın dını olan ISLAMA gelırlerse tabıkı onları yanıma alacagım

Arkadaşım sanırım sen beni anlamıyorsun.Sana kalsa herkesi aramıza alalım.Zamanında İsmet İnönü senin gibi düşünüp doğudaki kapıları açtırıp ülkeye binlerce kürt soktu.Sonuç...sonuç ortada.
Bilmiyorum ne kadar benimsiyorsunuz ama bir gerçek vardır. TÜRK'ÜN TÜRK'TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR
O müslüman olan hristiyan ve yahudilerin bize sadık kalacağı ne malum.Biz bu saatten sonra hiç bir yabancı millete,topluluğa güvenmemeliyiz...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Bozkurt-68
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 348

İletiTarih: Pzr Nis 16, 2006 11:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BasbugAtilla demiş ki:
bozkurt_1312 demiş ki:
Basbugatılla sen benı anlamak ıstemıyorun veya anlamıyorsun..Eger o yahudı ve hrıstıyan butun dunyanın dını olan ISLAMA gelırlerse tabıkı onları yanıma alacagım

Arkadaşım sanırım sen beni anlamıyorsun.Sana kalsa herkesi aramıza alalım.Zamanında İsmet İnönü senin gibi düşünüp doğudaki kapıları açtırıp ülkeye binlerce kürt soktu.Sonuç...sonuç ortada.
Bilmiyorum ne kadar benimsiyorsunuz ama bir gerçek vardır. TÜRK'ÜN TÜRK'TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR
O müslüman olan hristiyan ve yahudilerin bize sadık kalacağı ne malum.Biz bu saatten sonra hiç bir yabancı millete,topluluğa güvenmemeliyiz...

Aynen öyle...Agzindan bal damliyor sanki Ülküdasim!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Bozkurt-Yakup
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Pzr Nis 16, 2006 11:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk 1.Türkiye Cumhuriyeti sinirlarin icinde yasayan halk ve bu halktan olan kimsedir.2.Asya ve Dogu Avrupada yasayan,Türkcenin cesitli lehcelerini konusan soy ve bu soydan olan kimsedir!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pts Nis 17, 2006 3:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

2006 - ---TÜRK---MÜSÜN O ZAMAN OKU
TÜRK MİLLETLERİNE DUYURULUR..!

Ey Büyük Milletin Büyük Evlatları..! Bırakın halkların kardeşliği edebiyatını. Ademoğlunun insan olabilirliğini düşünün gözleri kapalı. Sosyalist Ruslar Solcu Türkler gibi düşünmedi Azerbaycan Ermenistan savaşında. Yoksul Azerbaycan Türkleri 1988 ten 1993 lere kadar av tüfekleri ile savaştılar düşmana karşı. Düşmanımız ermenilere Tankları kim verdi? Ağır silahları kim en ağır deprem günlerinde ilaç diye kim soktu ermenistana? Kızılordu ermenistan sınırlarını Azerbaycan Türklerine karşı korurken bunlar kapitalisttir diyemi işbirliği yapıyor sanıyorsunuz ermeni teröristlerle? Siz hangi soykırımdan bahsediyorsunuz ki daha yarası sarılmayan soykırım mağduru Hocalı'nın Karabağ'ın tehcire uğramış 1.000.000 yaralı insanı aşsız akşamları sabah ederken? Hocalı katliamında katledilen insanlara Sosyalist Kızılordunun, Doğu Almanya'daki motorize alaylarının silahlarından çıkan kurşunlar değdi. Hala aynı Rus birlikleri işgal olunan topraklar ile diğer ermeni sınırlarını bekliyor. 1990 larda ermenilerle çatışmalarda ele geçirilen Fars (iranlı Acem), Arjantinli, Rus ve diğer avrupalı lejyonerler güya sosyalizm, güya panslavizm adına ama ne olursa olsun Türklere karşı savaştılar. Hemde en ağır ve teknolojik araç gereçlerle. Bunları konuşan size göre aşırı milliyetçi oluyor!!! Ama Biz sizi adam yerine bile koymuyoruz. A Şaşkınlar..! A Gafiller..! A insanlığını kaybetmiş yanıbaşında dün olan soykırımı görmeyenler..!

Ey Büyük milletin Büyük Evlatları..! Siz ayrıntılara saplandıkça o 1917 ler olur, bu 1988 ler olur, hiç farketmez Turgut Özal Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı olabilirken, tarikatları kalkındırıken, gönlünde Allah korkusu taşırken, Azerbaycan Türklerinin sehitlerini toplamak için istediği 4 helikoptere cevaben "Onlar Şiidirler. İrana daha yakındırlar" deyip vermemişti. Peki PKK hareketine çözüm için ayrı devlet önerisinde bulunduğu için mi yoksa tarikatları serbest bıraktığı için mi birileri hala minnettarlığını bildiriyor? Eğer bizimde mensup olduğumuz şiilik ise mevzu gelelim şii din kardeşlerimize.. ! Ey Türk, Ey Azerbaycan veya Anadolu Türkü. İran denilen irticacı Şii canavar yılardır Türk halktan topladığı vergilerle Ermenistanı silah deposuna çevirdi. Hala onlara silah veriyor. Topçularını eğitiyor. 1990-1992 yılları arasında ermenilerle bizzat kolkola savaşan Fars teröristleri biz ele geçirip belgelemedik mi? Ki hala birileri ağsakal oyunu oynuyor bu mübarek ırkın çocuklarına. Adını İslam Kardeşliği koyarak. İslam kardeşlerimiz en son islam halifesine kurşun sıkmışlardı. Artık İranda yasaklanan Peygamber tavsiyesi necip ırkın dili şimdi maalesef "Eşek Türk"ün dili olmuştur. Uyanın. Azerbaycan Türkleri İranlı felan değildir. Aksine 1925 yıllarına kadar İranı 1000 küsür yıl yönetmiş ve idare etmişlerdir. Eğer 1990 larda ermenilere İranın Fars yüzü silah vermeseydi ermeniler o savaşta boğulup gidecekti. Ve bir daha Türk'lerin toprağına ve namusuna göz dikemeyecekti. Acaba İran bunları Hz.Hüseyin Mübareğe dahada yakınlaşmak içinmi yapıyor? Bu yüzden mi 13. İmam diye addedildi Humeyni. Oysa biz imameti de 12 bilirdik Farslar dejenere etmezden önce. Yazıklar olsun sana İran ve yazıklar olsun o fikrin değişik versiyonlarını kendi Türk Yurtlarında karşımıza çıkaranlara. PKK ya destek olan iran, mezhep penceresinden sıktı kurşununu nice yüz yıldır Türk Irkına. Şimdide ermenilerle ve ruslarla kolkola savaşıyor nice yıllardır. Artık Komünist Ruslar neysede, Ermenilerin amcaoğlu diyeceğiz Fars teröristlere. Türk Devleti bunu önlemek için en azından İranı resmi ağızla uyarsın. YOKSA BİZLER MÜSLÜMAN KARDEŞLİĞİNİ BİRDAHA AĞZIMIZA ALMADAN ÖNCE VE HALKLARIN KARDEŞLİĞİ DÜŞÜNMEDEN BİR DAHA, AYNI GAFLETE GELMEYİP DİYECEĞİZ Kİ ŞİMDİ TÜRK'ÜN ZAMANIDIR. ŞİMDİ ULUSAL DİRİLİŞ VAKTİDİR. İÇERİDE VE DIŞARIDA BÜTÜN TÜRKLER MANEVİ BAĞLARINI ELE ALSIN. OĞUZLARIN AZERBAYCAN'DA Kİ TÜRKİYE'DEKİ VE TÜRKMENİSTAN'DAKİ DİRİLİŞİ DİĞER BOYLARA ERİŞSİN. BU YOLDA ÖLÜM OLSADA ŞEREFLİ TÜRKLER OLARAK MÜCADELEDEN YILMAYACAĞIMIZA AND İÇERİZ. BİRİLERİ İSTER PANTÜRKİST DESİN, İSTER AŞIRI MİLLİYETÇİ DESİN, O DİYENLERE ALDIRMADAN BÜTÜN DÜNYA TÜRKLERİ İÇİNDE, HALKLARIN VE MÜSLÜMANLARIN KARDEŞLİĞİ DİYENLERİN ÖNÜNDE HANGİ FİKRİ SAVUNURSA SAVUNSUN SOYUMUZUN YERYÜZÜNDEKİ DEVAMINI, O BİRİLERİNDEN ALLAH , HZ.PEYGAMBER VE KERBELA YİĞİTLERİ AŞKINA, TABİAT İÇİN, KAİNAT İÇİN, MİLLET İÇİN, BAYRAK İÇİN, TOPRAK İÇİN, NAMUS ADINA, ŞEREF ADINA VE İNANCI NE OLURSA OLSUN YÜCE TÜRK SOYU ADINA KORUYUP KOLLAYACAĞIMIZA, GAFLETTEN UYANDIRACAĞIMIZA, DEDE KORKUT AŞKINA SUSMADAN, YILMADAN VE USANMADAN GERÇEKLERİ SÖYLEYECEĞİMİZE AND İÇERİZ.

VE SİZ..! UYANIN SOLCU, SOSYALİST RUSLAR İLE DİNCİ FUNDAMENTALİST İRAN, DÜŞMANIMIZ ERMENİLERE AĞIR SİLAHLAR HİBE EDİYOR.TÜRKLER BİRAZ DAHA ÖLSÜNLER DİYE, YILSINLAR DİYE, GİTSİNLER DİYE, AZALSINLAR DİYE...

(Yüce Türk Milletlerine duyurulur..!

AZERBAYCAN TÜRKLERİ
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Pts Nis 17, 2006 9:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haklsin kardesim Gerçek Türk'ler

Esirligi, ihaneti, kahpeligi, hainligi kabul etmeyenlerdir !!!

Iran her zaman Türk'lere karsi olmustur !!

Bizim Padisahi Ankara'da kafese koyup gezdiren kimdi !!

Haçli'ile bir olup bizi yildirmak isteyen kimdi !!

Iran oldu bitti bize karsi her zaman ermeni destekçisi olmustur !!

Su gerçegi her TÜRK görmeli ve anlamalidir !! TÜRK'ün dostu ne kürt, ne laz,

ne çerkez ne baska bir sey Türk'ün dostu yine TÜRK'TÜR bu gerçek boyle biline !

Ne Hocali, Ne karabag, Ne Bakü'yu unuttuk ve unutturmiyacagiz !!

ALLAH YÜCE TÜRK IRKINI KORUSUN VE YÜCELTSIN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Sal Nis 18, 2006 12:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sebas demiş ki:
haklsin kardesim Gerçek Türk'ler

Esirligi, ihaneti, kahpeligi, hainligi kabul etmeyenlerdir !!!

Iran her zaman Türk'lere karsi olmustur !!

Bizim Padisahi Ankara'da kafese koyup gezdiren kimdi !!

Haçli'ile bir olup bizi yildirmak isteyen kimdi !!

Iran oldu bitti bize karsi her zaman ermeni destekçisi olmustur !!

Su gerçegi her TÜRK görmeli ve anlamalidir !! TÜRK'ün dostu ne kürt, ne laz,

ne çerkez ne baska bir sey Türk'ün dostu yine TÜRK'TÜR bu gerçek boyle biline !

Ne Hocali, Ne karabag, Ne Bakü'yu unuttuk ve unutturmiyacagiz !!

ALLAH YÜCE TÜRK IRKINI KORUSUN VE YÜCELTSIN

Harikasın ülküdaşım çok güzel yazmıssın
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 2:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU MİLLETİ İLELEBET HÜR YAŞATMAK TEK ÜLKÜM
VUR! VUR BANA DÜNYA.. ÇÜNKÜ BEN TÜRK’ÜM
Bırak küfür tam alnımdan vursun beni
İsterse karanlık zindanlarında boğsun
Eğer ölümüm koruyacaksa devleti
Bu canı koruyan nefse yazıklar olsun

Vatan yoluna baş koymuş, bayrak sevgisini iplik iplik hücrelerine dokumuş can kardeşim Alperen.. Hitabım sana ve seninle birlikte tüm sahiplenenlere..

Vakit gecenin bir yarısı. Alem kim bilir kaçıncı uykuda. Oysa benim çarmıha gerili gözbebeklerime uyku öylesine uzak ki.. Yüreğimde ordular at sürmekte, fırtınalar kopmakta. Sensizlik bileklerimde demir bilezik, hıçkırıklar boğazımda dokuz düğüm... Kemiriyor ruhumu hicranlar bölüm bölüm...

Olmuyor dost.. Beceremiyorum uyumayı. O kahpe kurşunların hedefi olup, al kanlara boyandığın günden beri; şu riyakarlıklarla dolu dünyaya kapatamıyorum gözlerimi.

Çünkü sen geliyorsun aklıma...

Bir elinde yavuklun kadar sevdiğin on dörtlün, bir elinde güller var. Üzerinde o çok sevdiğin üniforman, kamuflajın var... Hani o bayrağa benzettiğin “lekelemeyin, kirletmeyin, yere düşürmeyin” dediğin üniforman…

Ve ne zaman aklıma gelsen kırk ikindi yağmurları misali uzunca bir sağanak boşalıyor gözlerimden. O ünlü halk türküsüne inat “yolun sonu görünmüyor” can dostum...

Hatırlar mısın?

İsyan karası gecelerde türküler söylerdik. Karanlık bahtımıza inat; aydınlık, umut dolu türküler. Kâh Köroğlu ile Bolu Dağı’nı gezer, kâh Karacaoğlan’ la pınar başına inerdik. Mehterle Estergon’ a gittiğimiz günlerde olurdu bizim.

Yeminler ederdik hançerimiz yırtılırcasına..

“Allah’ a (cc), bayrağa ve silaha yemin olsun !.. Şehitlerim, gazilerim emin olsun..” Ve bilirdik ki, biz yürürsek ardımızdan dağlar kalkıp gelecek…

Bırakıp da gitmek var mıydı kavlimizde be dost… Kızıl kurşunlara yenik düşmek var mıydı? Yeminimiz birlikte mücadele etmek için değil miydi? Şerefini üç kuruşa satan şerefsizlere, bayraksızlara, vatansızlara, soysuzlara hadlerini birlikte bildirmeyecek miydik?

Biliyorum ki şu an benimlesin, benliğini hissedebiliyorum.. Hem de tüm hücrelerimle. Ve duyuyorsun beni. Dudaklarımdan dökülen yüreğimin sesidir. Kulak ver yiğidim:

Senin başucunda taş
Benim gözümde yaş,
Sen borcunu ödedin
Sıra bizde Ülküdaş…

Sesimi duymak istemeyen hainler, sözüm ona uygar (!) batının insan hakları havarileri (!) açın kulaklarınızı dinleyin...

Loş ışıklı meyhanelerde geyik muhabbeti yapmayı, kendi öz değerlerinden uzaklaşmayı, canım ülkemi Avrupa’ya jurnallemeyi entelektüellik zanneden fikrin fahişesi olmuş salon aydınları siz de dinleyin...

Siz de dinleyin, Allahsız yandaşlarını, inanmadıkları Allah’ a alkışlar ile uğurlarken bu milletin cevher-i aslisine küfretmekten geri durmayan, iman, izan, ahlâk züğürtleri..

Şu dışarıda ki ölüm sessizliğine, karanlık geceye ve siz vatansızlara, bayraksızlara, soysuzlara inat haykırıyorum en yüksek sesten:

BU MİLLETİ İLELEBET HÜR YAŞATMAK TEK ÜLKÜM
VUR! VUR BANA DÜNYA.. ÇÜNKÜ BEN TÜRK’ÜM…

(Kürşat BUĞRA)TÜRK ŞİİRİ
nokta911
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 3:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gardaşlar son iki forumda gördüm ki amerika kansızının oyunlarına gelmiş çok ülküdaş var.Anlaşılan kürtlere kan kusuyorlar onları öldürmek,yakmak istiyorlar.Hepimiz şehit haberlerinde kahroluyoruz değil mi?Ama bir şey var ki oradan gelen her şehit haberinde parmağı olan kürtler değil bilakis amerikalılardır.O güneydoğudaki köylüler okula gitmediler biz İzmirliler gibi bilmezler kürdü Türk'ü hangi aça versen 50 lira gider dağa.Bence burada suçlu olan gerçeklerden bihaber dağa çıkan değil yıllarca oraya hizmet götürmeyen devlettir.

Bir diğer lafda "Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur!"

Çok doğru bir laf Ancak kendine Türk diyenlerde Türkdür bunu gözardı etmeyelim.

Şimdi birde kürtlerden ölesiye nefret edenlere sesleniyorum gidin bulun kürtleri kesin kafalarını dememizi mi istiyorsunuz.Amacınız nedir?Geçmişte akan kan herkese yetti arkadaşlar bu ülke daha fazla kavga kaldırmaz,kimseninde tahammülü yok yeter artık...

İlk safyalarda bir arkadaş demiş ki gen diye birşey var.Evet var ve senin DNA zincirinde bir tek yabancı genine bile rastlanmaması lazım O zaman!Ama bende adım gibi söylüyorum ki Senin dedelerinden biri de yabancı eş aldı hepimizinki gibi.

Tarih kitaplarında yazdığı Türk soyunun gözleri çekik,boyu orta,alnı açık olurmuş.Benim değil,Atatürk'ün de değil,Alparslan Türkeş'in de değil bahse girerim seninde değil! Al sana DNA,Gen.....

SONUÇ OLARAK TÜRKİYEMDE İKİ BÜYÜK KAVGA ÇIKACAK TÜRK-KÜRT,LAİK-ÜMMETÇİ(BEN ÖNCE MÜSLÜMANIM DİYEN)

KAVGA NASIL OLUR KESTİREMİYORUM AMA NE OLURSA OLSUN HEDEF KİTLE BİZİZ ÜLKÜCÜLER....ŞİMDİ BÜTÜN ÜLKÜCÜLER METANETLİ OLACAK VE AYNI ZAMANDADA BİLİNÇLİ.BİZ GEÇMİŞTE AKAN KANI BİLİYORUZ SİZ DE BİLİYORSUNUZ.ARTIK KAN GÖRMEK İSTEMİYORUZ.

ZAMAN BİRLİK ZAMANIDIR KENDİNE TÜRK DİYEN HERKES BİRLİK OLACAK.BİZ KOMİNİSTİZ BİZ ÜMMETÇİYİZ,LAİKİZ BİRLEŞEMEYİZ YOK... BU VATAN KURTARILIRKEN BİRLİKTİK NASIL AYRILDIYSAK ÖYLE BİRLEŞECEĞİZ VE TÜRKLÜK VE TÜRKİYE ÜZERİNDEKİ EMPERYALİST OYUNLARI BOZACAĞIZ.......

TÜRKİYENİN HER TARAFINDA TÜRKÇE KONUŞAN HERKES TÜRKTÜR.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 8:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NOKTA 911 kardeşim Kastamonuda aç ve işsiz hergün fondan yemek alan çocuklar ve kadınlar var.Fakat bunların hiçbiri asker öldürmüyor,kapkaç yapmıyor hırsızlık vs.. yapmıyor.

Bize doğuyu öğretme AĞRIDA KISA DÖNEM ASKERLİK VANDADA 3 YIL MEMURLUK YAPTIĞIM YILLARDA GECELERİ UYUYAMADIĞIM GÜNLER OLDU NEDENMİ, NOKTA 911 VE ONUN GİBİ DÜŞÜNEN KARDEŞLERİM ÇÜNKÜ ATATÜRKE,DEVLETİME VATANIMA VE BÜTÜN DEĞERLERİMİZE SÖVÜLÜRKEN HİÇBİRŞEY YAPAMADIM HER SEFERİNDE ÇOCUKLARIM GÖZLERİMİN ÖNÜNE GELDİ VE KENDİMDEN UTANDIM.

CENABI HAK EMANETİNİ ALIP AHİRET GÜNÜ GELDİĞİNDE ATALARIMIN YÜZÜNE NASIL BAKACAĞIMI ONLARA NASIL HESAP VERECEĞİMİ DÜŞÜNDÜKÇE KEŞKE TÜRK OLMASAYDIM VE BU ŞEREFLİ IRKA LEKE SÜRDÜRMESEYDİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

DEVLET DOĞUYA YATIRIM YAPMAMIŞMIŞ İZMİRDEN HERHALDE DOĞU GÖZÜKÜYOR,KISA DÖNEM İÇİN ASKERE GİTTİĞİMDE AĞRIDA ELEKTRİK VARKEN BENİM ÇANAKKALE VE KURTULUŞ SAVAŞINDA EN ÇOK ŞEHİT VERMİŞ KASTAMONUMDA ELEKTRİK YOKTU.

Köprü yaptık, yıktılar!
Okul yaptık, yaktılar!
Fabrikaları, atölyeleri tahrip ettiler!
Doktor gönderdik, vurdular!
Öğretmen yolladık, öldürdüler!
NOKTA 911 Sizden yatırım değil, toprak isteniyor, toprak!

Sadece Cumhuriyet tarihinin değil, Türkiye tarihinin en büyük yatırımı olan GAP''ın inşa edilmesi, terörün durmasını sağladı mı ki, yatırımdan falan bahsediyorsunuz bana?

Türklüğün istiklâlini ve istikbâlini yeniden makineli tüfek tarrakalarına karışan top gümbürtüleriyle besteleyemezsek,

bizden sonraki nesillere güftenin ikinci mısraında seslendirilen ölmekten başka bir ihtimal kalmayacaktır!

KİMSE BENİM TÜRKLÜĞÜME GENLERİME KARŞI TERBİYESİZLİK YAPAMAZ ,ŞAHSIMA VE YÜCE TÜRK MİLLETİNİN EVLATLARINA BÖYLE SÖYLEYENLERİ MEN EDİYORUM VE SENİN TÜRK OLDUĞUNEA İNANMIYORUM DEDİĞİN GİBİ GENLERİNDE BOZUKLUK OLABİLİR BİR TEST YAPTIR İSTERSEN.

"11 SENELİK MEMURİYET HAYATIMDA DOĞRULARI SÖYLEDİĞİM VE TÜRK MİLLİYETÇİSİ OLDUĞUM İÇİN TAM 8 KERE TAYİNİM ÇIKTI AMA HAK BİLDİĞİM YOLDA YÜRÜYECEĞİM VE KORKAK OLMAYACAĞIM VBE BU AZİZ TOPRAKLARI AMERİKA VE AVRUPA KÖPEKLERİNE DEĞİL ÖZ BE ÖZ TÜRK ÇOCUKLARINA BIRACAĞIMIZ VATANIMIZ İÇİN ÖBÜR DÜNYAY TAYİNİM ÇIKANA KADAR SÖYLEYECEĞİM VE HAYKIRACAĞIM:::::::

Türkiye Türklerindir ve öyle kalacaktır. Her şey Türk için, Türk'e göre ve Türk tarafından olacaktır. Kimse sabrımızı yanlış yorumlayıp yanlış hesaplar peşinde gitmeye kalkmasın. 1937 ilkbaharında Atatürk’ün emriyle Dersim’e doğru kalkan uçaklar, bir sonraki uçuş için hazır vaziyette beklemektedir. Yemin olsun ki; Türk’e kefen biçenlerin korkunç sonu bir kez daha tarihe altın harflerle kazınacaktır.

Varlığımız, Türk Varlığı’na armağan olsun!

Tanrı Türk’ü Korusun!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız