Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ORTADOĞU GAZETESİ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Per Haz 29, 2006 10:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BOZKURT.NET YÖNETİCİLERİNİN SAĞ ÜST KÖŞEYE ORTADOĞU GAZE
TEMİZİN LOGOSUNU KOYMALARINDAN DOLAYI KUTLUYOR ALLLAH SİZ
LERDEN RAZI OLSUN .
haftalık traj raporunu yayınlarsanız ÜLKÜCÜLER ÜZERİNDE PSKOLOJİK
ETKİ YAPACAĞINA İNANIYORUM.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Cum Haz 30, 2006 4:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ortadogu gazetesi niye artik avrupada satilmiyor.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Cum Haz 30, 2006 5:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

delikanli66 : sanki Türkiye'nin her yerinde satiliyormuki birde avrupa'da satilsin !!

Ben KahramanMaras'liyim, her bayiiye bakiyorum hiç bir ortadogugazetesi bulamamiyorum, siparis edeceksin diyorlar !!!!!

iste böyle
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Cum Haz 30, 2006 6:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Sabah gazetesinde, Ağca'nın eski nişanlısı Rabia Özden Kazan'ın İtalyan Komünist Giocinto Licursi ile evlilik yolunda olduğu haberi Ülkücü camiaya bomba gibi düştü. Rabia'nın yazarlık yaptığı Ortadoğu gazetesindeki işine son verildi. Durumu 'Büyük bir haksızlık' olarak niteleyen Kazan, "AB yolundaki Türkiye'de insan hakkını savunmak böyle mi olur?" dedi. Kendisine evlenme teklifi yapan Komünist Parti Üyesi Licursi'nin katoliklikten müslümanlığa dönüşünün dikkate alınmamasına içerleyen Rabia, haber sonrası yaşadıklarını 'Travma' olarak anlatarak, şunları söyledi: "Evlilik teklifi doğru ama ben henüz bir karar vermedim. Ama şunu anladım ki, demekki ben evlenmiş olsaydım bu insanlar bana recm cezası uygulayacaklarmış. Haber kamuoyuna yansıdığı dakikadan itibaren korkunç tepkiler aldım. İnanılmaz kabalıklar, küfürler ve tehditlerle karşı karşıya kaldım. Okurlarım hem beni, hem de gazeteyi eleştiri bombardımanına tuttu. Ortadoğu Gazetesi yöneticileri işime son verdi. Bu korkunç bir durum. Bu durumda, Giocinto ile evliliğim mümkün görünmüyor. Demek ki benim hakkım yokmuş kimseyi sevmeye, istediğim adamla evlenmeye. Herkes takmış komünistliğe. Ayol komünistlik mi kaldı? Sağcılık, solculuk mu kaldı? Yazık benim bugüne kadar yazdıklarıma."

Kaynak:Sabah

Ortadoğu Gazetesi yönetimini kutluyorum. Komüniste "aşk" safsataları adına el uzatanın gazetemizde işi yoktur!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
alparslan_944
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cmt Tem 01, 2006 11:40 am    ileti konusu: Hiç samimi değil! Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Kazan ın samimi olduğuna kesinlikle inanmıyorum.Sağcılık solculuk kalmadı diyenler gitsin komunistlerle evlensin.Ama davaya samimiyetle inanamış biri zaten böyle bir şekilde gündeme gelmez.O yüzden Orta doğu gazetesi yönetimini Kazan ın işine son verme kararından dolayı kutluyorum.Sevgilerel ülküdaşlarım..
mtn963
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 91

İletiTarih: Cmt Tem 01, 2006 9:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence kullanilan bir aractan baska bir sey degil kazan! Icimiz kasinarak imaj yaratmaya calisiyor el oglu! Buda bunlarin ne kadar tehlikeli olduklarini gösteriyor. Aslinda böyleleri zamanindan cok önce fark edilmelidir. Mesajlar verilemeden önlemi alinmalidir.
Insallah böyle bir vak´a daha yasamayiz! temennisi ile..

Saygilarimla
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Pzr Tem 02, 2006 12:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sağcılık Solculuk bitti diyenler.....Onlar zaten eskilerin solcuları onlar için dava bitmiştir belki.Bizimkisi ne sağcılık ne solculuk yönler renkler bizi ayıramaz!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Pzr Tem 02, 2006 1:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sagcilik kalmadiysa biz neciyiz ???

Ben sagci degilim, Ben ASIRI SAGCIYIM !!! ÜLKÜCÜYÜM !!!
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Tem 02, 2006 3:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaşamasını bilen için bu dava karasevdadır.Son durağa kadar devam eder.Bu dava bittiği gün;bizim yaşamamız için bir neden de kalmamıştır.
Yolunu,kaderini bu dava ile birleştirenler için ,son nefese kadar; ülkücü, yüksek ahlak ve hedeflerini bir an olsun unutmamak ve bu yol üzerinde yaşamak zorundadır.Ülkücü gibi yaşamasını beceremeyenler ile,davasını unutanlar bizden değildir.Unutmayalım ki,konuşulanlar değil;yaşadığımız hayatın her anında;örnek hayatımız,davranışlarımız, yüksek ideallerimiz,haksızlığa,vurguna, talan'a,zulum'e,vatn ve millet düşmanlarına karşı koyduğumuz tavırlar bizim ne kadar ülkücü olduğumuzu belirleyecektir.Ülkenin içinde bulunduğu durumda,şu bitti,bu bitti meselesi olamaz!Bu camiayı rehavete kaptırmaktır.Tehdit nereden geliyorsa,bizim safımız bunun karşı tarafındadır.Bu gün çeşitli yolları deneyerek iç savaş çıkartamayanların,yarın yeni oyunlara ,yeni arayışlara girmeyeceğini düşünmek kadar büyük akılsızlık yoktur.Bugün kürtçülük,yarın solculuk,öbür gün dincilik;devletimize karşı salyalı saldırısına kalkışabilir.
Biz en merkezde,bu devletin,bu milletin yanında olan bir camia olarak her an uyanık bulunmak zorundayız.
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Pzr Tem 02, 2006 4:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konu sağ-sol ayrımına sapmış. Madem öyle bende şunu söyleyeyim: Sağ-sol kavramına inanmıyorum; hele muhafazakarın milliyetçinin "sağ", Atatürkçü Laik olanın "sol" diye addedildiği bir ayrımda asla yer almak istemiyorum. Ülkümüz bellidir, Turan Ülküsü. Bu amaç için, Kızılelmamız için yaşarım, bu uğurda ölürüm. Nihayetinde bu Ülküyü ne "sağ" ne de "sol" diyecek kadar baside indirgerim...

Maurad demiş ki:
Bizimkisi ne sağcılık ne solculuk yönler renkler bizi ayıramaz!

Değerli Ülküdaşıma gönülden katılıyorum...
cebeka
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 76

İletiTarih: Pzr Tem 02, 2006 9:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgili ülküdaşlarım ,
bizim buradaki en büyük eksikliğimiz diğer insanların davalarına her konuda sahip çıkarken bizlerin davası sadece sözde kalıyor.gerçi doğruyu söylemek gerekirse ben ortadoğu değil yeniçağ gazetesini alıyorum.ama sorun bu değil biz ülkücülerin okuma konusundaki eksiklikleri.
hangi yayın organı olursa olsun(bizimkilerden)yeterki okuma konusundaki eksikliğin giderilmesi şarttır.
Bu konuda solculara imrenmemek elde değil.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Tem 02, 2006 9:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuda keskin görüşler yerine hissiyatı bırakıp biraz daha akılcı olmak gerekir.Bakın ayni dinin insanlarıyız değil mi?Ama ayni dinin insanlarının bizim gibi olan bir kısmı Türk-Müslüman ülküsünü benimseyip,hem dinine bağlı,hem de Türkçü bir çizgi izler ve devletinin her zaman yanında yer alırken;ayni dinin başka mensupları dialog ayaklarında batı mandasını getirmeye çalışıyor,bazıları da şeriat devleti kuracağım gerekçesiyle yıllardır devleti yıkmanın peşinde koşuyor.Bir kısmı da hala marksın iflas etmiş komünizm düzenini getirmeye çalışıyor.Neticede bunlar ayni milletin insanları.Bunun geçmişte uygulamaları var.Bunu görmezden gelemezsiniz.
Bu kesinlikle bir çok renklilik,şekil değil,resmen Bremen mızıkacılarının halidir.Bundan iyi bir orkestra çıkmaz.Bu ittifaklar sözde kalıyor.Biz gelin vatan için millet için el ele verelim diyoruz.Ama karşının bizleri aşağılamaları,yanaşmamaları ortada.Bugün gidin bir Atatürkçü düşünce derneği üyesine sorun bakalım,ülkücülere ne gözle bakıyorlar?Bzim doktrinimizde Atatürkçülükten farklı ne var şekil ve prensip olarak?Hiç bir ters düşen yön yok.Peki neden anlaşamıyotuz?Hiç düşündünüz mü?Çünkü bizim Atatürkü anlayışımızla onların değerlendirmesi arasında;lut gölü ile himalayalar kadar fark var.Biz kendimizi ittifak içerisinde dahi bulsak,asla onların ideolojisi içinde erimemek mecburiyetindeyiz.Bakın rte Baykal ile yaptığı o seçimlerden önceki karşılıklı açıkoturumda ne diyordu?"Birbirimizden farkımız yok,hayatlarımız bile benziyor,ikimiz de simit satmışız!"Bunları söylemedi mi?YALAN MI SÖYLEDİ?Hayır hayatında ilk kez doğru söyledi.Çünkü böyle bir tek parti iktidar sonucunu kendisi de beklemiyordu ve koalisyon peşindeydi.Seçimlerden önce ikisi de abd ye gidip,iktidara gelirlerse biat edeceğini söylediler.İşte muhalefetin pasif hali.Oysa İnönü 50 li yılların sonunda,40 küsur milletvekili ile Menderesin tozunu atıyordu?Şimdi bu chp ile nasıl ayni anlayışta olduğumuzu iddia edebiliriz?Bu adamların fikri ne ki;Atatürkçü olsunlar?Atatürk bu partiyi böyle olsunlar diye mi kurdu?Bu chp nin Atatürkün chp si ile ayni olduğunu kim idddia edebilir?Evet birlik beraberlik güzel şey.Ama bu eşyanın tabiatına aykırı!Bu ülkede bunun binlerce örneği var.Allahtan ki Türk ordusu çok güçlü,bu millet yemeyip içmeyip ordusunu güçlendiriyor.
Yoksa bu şekil ve renk farklılığından ortaya neler çıkardı neler!Onun için gerçekçi olalım.Biz yolumuzdan dönecek değiliz.Koalisyon yapabiliriz,şunu yapabiliriz bunu yapabiliriz.Siyasette her şey mümkün.Ama doktrinin idaresi olmaz.Ya ülkücüyüz ya da değil!
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Pts Tem 03, 2006 11:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konu gerçekten tartışılmalı....Ülkesinin iyiliğni herkes ister....Bunları sağcı solcu diye ayırmak yanlış....Bazıları kandırılabilir ama onları yine Başbuğ Türkeş in dediği gibi yanlışlarını anlatarak onlara daha iyi bir ideoloji olan milliyetçiliği göstererek öğreterek bizim kanadımıza çekebiliriz.Sonunda ne yazık ki onlarda bizim kanımızdan.Onlara solcu diyerek,komünist diyerek küfür edip kavga yapmak yerine ideolojimizi anlatalım.Komünizmin yıllarca kayıp verdirdiği yerleri gösterelim (buna Türkiye de dahil) Rusya da 110 milyon insan komünizm gibi saçmalıklarla dolu idolojiler yüzünden öldüler.Türkiye'de bundan çok çekti.Ama söyledikleri gibi barış huzur eşitlik yerine sadece Türkiye'ye ölüm getirdi ve mezarcılık sektörünün gelişmesini sağladı.İthal ideolojiler bize yarar getirmez.Çünkü yabancılar bizim çıkarlarımızı asla düşünmezler.
Onlara solcu komünist vatan haini diyere sadece aramızdaki uçurumu açarız.Savaşımız sadece ıslah olmayanlara ve gerçekten ülkeyi kendi çıkarları için kullananlara karşıdır.
Dokuz Işık'ı okuyan herkes bunu bilmeli polis gücü düşünceyi yenenmez bilakis körükler insanı ona daha da bağlar.Düşünceyi ondan daha güçlü düşünce yenebilir.
Kısaca leninden bahsedenlere Çiçiden,Oğuz Kağandan,Fatihden,Kanuni den,ATATÜRK'TEN bahsetmeliyiz!
Tekrarlıyorum sağcılık solculuk olmaz.Gerçek:Vatan sağ olsun!Milletimizi bir olsun.En yüce en gelişmiş en kültürlü olsun.Kanla sulanmış bu topraklar cennet olsun.Gelecek Milliyetçilerin yani Milletin olsun.
Allah Türk'ü korusun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Tem 03, 2006 2:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Buyrun deneyin o zaman.Ben 30 yıldır deniyorum.Daha bir tanesini bile çevirmeye,ikna etmeye davamızı anlatmaya muvaffak olamadım.Bir musibet,kırk nasihatten iyidir derler.Deneyin,olumlu olursa biz de sevinelim.Siz bu ayrımı yapsanız da yapmasanız da,böyle güzel insani boyutta baksanız da;karşı taraftan ayni cevabı alamıyacaksınız.Kimsenin elinde hidayet çeşitinden bir şey yoktur.Yeter ki Allah istesin.Allah cc'nin çevirdikleri müstesna.Onlar zaten içleri yıkanır,gelir aranıza katılırlar.
Bana samimi olarak bir fethullahçıyı çevirin getirin gücünüz yetiyorsa.Biz burada neler yazdık.Neler açıkladık.Var mı bir tane dönen?Hep ayni savunmaları yaptılar,ayni sözleri ettiler,hep davamızı sulandırmaya kalkıştılar.İşbirliği ile doktrini birbirine karıştırmayın.Siyaset ile ideolojiyi ise hiç kıyaslamayın.Sizin söylediğiniz bu sözleri,bir siyasi lider,bir teşkilat başkanı söyleyebilir.Bu siyasetin doğasındadır.Siyaset uzlaşma sanatıdır.
Ama sıradan insanların bu tür iddialarla ortaya çıkması,hele askerlerin bunu konuşması yanlıştır.Davanın yanlış anlaşılmasına sebep olur.Ateşkesi askerler yapmaz.Mütarekeyi de askerler imzalamaz.Askerin görevi savaşmaktır.Biz de asker olduğumuza göre bu tür ileri düzeyde iddialı lafları anlamsız bulduğumu belirtmek isterim.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız