Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ORTADOĞU GAZETESİ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
mtn963
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 91

İletiTarih: Pts Tem 03, 2006 3:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayin kadir

Teshisinize katiliyorum. Evet ne yazikki bunlari ikna edebilmek imkansiz. Sonucu nereye giderse gitsin kabullenmeyede hazirlar. Böylece sartlanmislar. Durum buysa peki ne yapilmalidir? sanirim burasi önemli. Burdada yapabilecegim mümkün oldugunca bu gücü etkisizlestirmek. Üremesini engellemek. Peki bu nasil basarilabilinir? Suan icin imkansiz gibide gözüksede ülkücü haraket bu zehirin tek panzehiri. Bunu basarabilecek tek olusum. Bu camia var oldugu müddetce bu zavallilarin basarili olabilmesi mümkün degildir. Er yada gec bu hakikat ile isteselerde istemeselerde yüzleseceklerdir. Bu zamanin cok yakin olduguna ben inaniyorum.
Iste bu sürec basladiginda degisselerde degismeselerde artik bunun hic bir anlami kalmayacaktir. Bizim icin ise ister degissin ister degismesin demekten baska bir sey kalmayacaktir.

Saygilarimla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Pts Tem 03, 2006 6:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tabi ki; ıslah olmayanlara rusya veya arabistan yolunu göstermeliyiz.Ama
aralarındaki bir sürü genç bazı çıkarcılar tarafından kandırılmakta.Dincilerden mesela RTE....%34 oranında oyu kim verdi bu elemana?Milletin hafızası çok zayıf.Eskiden yaptıkları hemen unutuldu.Bir de RTE nin inandırıcı yalanları işe karışınca Türkiye'nin %34ü oy attı ona...
Ben RTE ye davayı anlatmalıyız demiyorum ki...%34 lük kesime davamızı anlatmalıyız,gerçekleri anlatmalıyız.(Belki zor hatta imkansız gibi de olsa) Onlara sadece saf oldukları için ve RTE gibilerine oy attıkları için dinci veya komünist damgası yapıştırmadan önce Milliyetçilik davasını ve RTEleri anlatalım.Aslında bir çoğumuz oy attığı için onları suçlamıyordur fakat suçlayanlarda var.
Dediğiniz gibi ıslah olamaycaklarsa (ki dediğiniz gibi olmayacaklardır) o zaman işe onları kandıranların kökünü kurutmalıyız.

Allah Hepimizi Korusun!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Tem 03, 2006 8:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben kendi düşüncelerim ve deneyimlerim açısından size şunu tavsiye edebilirim.Bunlarla uğraşıp ne kendinizi üzün,ne zamanınızı harcayın.Yeni yetişen 10 yaş altı nesile eğilin ve orada çalışın.Bu ağır bir metod gibi görünebilir.Ama unutmayın ki,çok değil 8 yıl sonra sizin gibi olacaklar.Bu en sağlam metoddur.Ve buradan geleceklerin içinden çürük çıkması ihtimali de çok azdır.Çünkü bu eğitim için en önemli çağlar bunlardır.SİZ BU YÜZDE 37 YE HİÇBİR ŞEY ANLATAMAZSINIZ.Kendilerine sorun bakalım bu verdikleri oy ne işe yaradı?Size hemen hücuma geçip,siz ne yaptınız sanki diyeceklerdirBen her gün insanların arasındayım.Kendi hatalarını görmeyip size bulaşacaklardır.Siz sanıyormusunuz bu milletin tamamı aşk şevk ile istikal harbine katıldı?Bu milletin yüzde 15 i akıllı,güçlü ve birlik içindeyse;bu rakam o ezici yüzdeye tavrını koyar,emrivakisini yapar,ve dirsek temas aralığı hizayı sağlar.İstiklal harbinde de bu böyle olmuştur.Gelecekte de böyle olacaktır.Yanlış anlaşılmasın.Ben her şey bitip bu ülke işgal edilirse olacakları söylüyorum.
Yoksa kalksın yüzde 15 idareyi ele geçirsin falan demiyorum.
Bugün Allah korusun yeni bir sevr yürürlüğe konulursa;sanmayın buna karşı çıkanların oranı öyle yüzde 80 ler falan olacak.Gene yüzde 15 olacaktır.Ve şu anda bu ülkenin o yüzde 15i fikren imha edilmeye ve koyunlaştırılmaya çalışılıyor.Bunun için biz cemaatlere savaş açtık.Önemli olan bizim kendi içimizdeki birliğimizi korumak.Şu anda mhp ye inananların topyekun hareketini sağlamak.Biz şu anda ne solu,ne dinciyi,ne de bilmem kimi görecek halde değiliz.Biz kendimizi yozlaştırıp bozmayalım bu yeter.Bu yüzde 15 in korkusuyla bunlar bu ihaneti ağırdan alıyorlar.Çünkü bizden KORKUYORLAR!TANDOĞAN ÇOK KÜÇÜK BİR PROVADIR.ORADA NELER YAPABİLECEĞİMİZİ GÖSTERDİK!İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKARSA,BİZ O BAŞKENTE 4 MİLYON KİŞİYİ DE BİR GECEDE İNDİRİVERİRİZ!Lütfen gevşeklik göstermeyelim.Bizim bu ülkeyi kurtarmak için,kendimizden ve imanımızdan başka hiç bir şeye ihtiyacımız yok.Ha katılırlarsa ne olur?Biraz daha kolay olur hepsi bu.Yoksa biz tek başımıza da yaparız!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Pts Tem 03, 2006 9:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben, "birilerine" Ülkücülük'ü anlatmakla birşeyler başarabileceğimize artık pek inanmıyorum. Lise çağlarından beri beyinleri yıkanan "sol" cenah, bir süre sonra Milliyetçilik'ü "öcü" gibi görüyorlar. Onlara göre geçmişte yaşanmış olaylar "solcular" açısından onurlu bir mücadele(!) oluyor; Ülkücü unsurları "katliam sorumluları" yaftasıyla tanımlıyorlar... Belki birilerini "yol"larından döndüremeyiz ama, "sol" un kapsamının dağlara kadar uzandığını anlatarak, işe başlayabiliriz. Çünkü ne acıdır ki bu insan(!)lar bir süre sonra terörizmi de "helal" olarak algılıyorlar, çapulcuya "gerilla" v.s diye yanaaşmaya başlıyorlar...

Yol bellidir bence, "sağ" diyerek hem Milliyetçiler'i, hem rte tayfasını cartı curtu işaret edebilenlere Milliyetçilik'i kusursuzluğuyla, "sol" u hak yol(!) edinebileceklere bu cenahın kepazelikleriyle anlatmalıyız; bunu ağaç eğilmeden başarabilmeliyiz. Yoksa kuruyan bu ağaçlar, KÜTÜK olarak karşımıza çıkmaya devam edecekler...
ALISAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 36

İletiTarih: Sal Tem 04, 2006 9:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bunlara lia anlatılmıyor
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Sal Tem 04, 2006 3:06 pm    ileti konusu: Sağ-Sol... Alıntıyla Cevap Gönder

Aziz Dosttum Kadir Bey ve diğer saygı ve sevgi değer Ülküdaşlarım,

Bu fevkalade seviyeli tartışmanız(fikir alış-verişiniz)beni mutlu etti; müstefit oldum..Teşekkür ediyorum.
İzniniz olursa, üzerinde sohbet edilen konuya, üç beş cümle ile, küçük bir katkı sunmak istiyorum.
Efendim, öncelikle, inandığım şu gerçeği -söz buraya gelmişken-,sizlerle bir defa daha paylaşmakta hayır telakki ediyorum.
Bu vatanda, sağcısı ve solcusu ile; ilerdeki ve geridekiyle.....Beyazıyla ve siyahıyla… Herkes, hepimiz bu bozuk düzenin birer zavallı kurbanlarıyız. Bu itibarla, bu ülkede bir arada yaşamak durumunda olanlar, birbirlerini önce anlamak ve daha sonra da birbirlerine tahammül etmek zorundadırlar. Çünkü bozuk sistemlerde sağlam kalmak, sağlam düşünmek, sağlam yaşamak fıtrat kanununa aykırıdır. İşte bu yüzden olacak; onlarca yıldan beri, ne sağda, ne solda; ne önde ve ne arkada fikirde ve ruhta (ve hatta bedende) sağlam insan yetişmemiştir..(Örneğim geneldendir. İstisnaları kastetmiş değilim)
İkinci hususa gelince; Dostlar, eğer 1980 öncesini çıkarırsanız(O, seksen öncesi ki; haza bir cinnet dönemiydi) Lütfen beni yadırgamayın; ateist ve komünistlerin dışında kalan sosyal demokratları ben kendime, kendi ruhuma ve kendi inandıklarıma, TÜRK'Ü TÜRK YAPAN DEĞER VE KIYMETLERDE dinci bezirganlardan; yani vatansızlardan, millet ve milliyetsizlerden; devletsiz ve bayraksızlardan; kültür ve tarihsizlerden çok daha yakın bulmaktayım. Çok sayıda solcu vatandaşımızla tartışımızdır... mezkur kavramlarla ilgili sohbetlerimiz olmuştur. Şu ana dek içlerinden bir tanesi ÜLKÜCÜ GÖRÜŞ VE ÜLKÜCÜ BAKIŞA muhalif bir tavır sergilememiştir. Bırakın karşı çıkmayı, huzursuzluk yapmayı bin bir teşekkür ve takdire muhatap olmuşuzdur. Siyasi dincilere “DAR-I HARP"cilere gelince, bu konuda o insanlardan söz etmeyi zait buluyorum. Siz onlarla olan fikir alış-verişimizin nasıl geçtiğini ve ne şekilde devam ettiğini ve nasıl bir ruh hali içinde neticelendiğini, çok iyi biliyorsunuz. . Zira sizler en az bizim kadar bu kara talihi, yaşadınız durdunuz…
Kim bilir, ne kadar çok KEŞKE ŞU ANDA SİZİN YERİNİZDE KARŞIMDA BİR KARA TAŞ OLSAYDI NE KADAR İYİ OLURDU diye haykırdınız!..
……………………………………….
Sadece şu kadarını ifade edeyim:
Saçımızın ağarmasına ve dişlerimizin dökülmesine onlar yani ALTI BİN ALTI YÜZ ALTMIŞ ALTI ÜNİTEDEN OLUŞAN DİN SARAYINI, DIŞ KAPININ ANAHTAR DELİĞİNDEN BAKARAK TANIMAYA VE TANITMAYA; ANLAMYA VE ANLATMAYA ÇALIŞANLAR. sebep olmuştur.
Böyle değil mi, yoksa yanlış mı söylüyorum; Eğe'nin kahraman ruhlu evladı, Kadir Bey!
Bütün bunlardan sonra, biz TÜRK ÜLKÜCÜLERİNİN görevi, zengin beyinlerimiz ve derin yüreklerimizle(betonların dışında) kalan herkese her yerde ve her zaman insanca, İslam’ca ve Türkçe davranmak ve manevi zenginliğimizi-iç sermayemizi- avuç avuç cömertçe muhatabımızın ruh dünyasına takdim etmek.
Lütfen hatırlayalım. Tebliğ, (beyin ve kalplerin fethi) fiğliği ve kavli olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Hal ve hareket ile, söz ve sohbet ile...İnsana değer vermeyen hal ve hareketine dikkat etmeyen bir tebliğcinin muhatabını irşat etmesi ve dolayısıyla gönlünü alması ve davasına kazanması; duasını alması; milli iradesinin bir tecellisi olan “oyunu” partisine sağlaması, asla ve kat’a mümkün değildir.
Evet..dostlar evet…bütün meselse bu….Beyinlerin ilim irfanla; yüreklerin karasevda ile dolup taşması.
Gerisi mi….
İktidar olmak mı, Büyük Millet Meclisine çıkmak mı…..
Hayır dil ucuyla, el yordamı ile olacak şey değil bunlar….
Karasevda kardeşim karasevda…..
Yürekler DAVa ile yanacak….
Gönüller vatan millet diye coşacak…
Kalpler Küt…küt…yerine TÜRK RÜRK diye atacak…
Herkse yediden yetmişe tüm DAVA adamları, İNSANA SAYGI VE SEVGİSİ OLMAYANLARIN, ALLAH’A OLAN İMANLARININ KABUL EDİLMEDİĞİNİ BİLECEK,BU GERÇEK,YALNIZ VE YALNIZ UYUDUĞUMUZDA AKILLARIMIZDAN ÇIKACAK.
Evet…gerisi;
Su içmek ve hava teneffüs etmek kadar kolay….olacak.
Cenab-ı HAKK ilim ve irfanımızı, sevgi ve sevdamızı çok daha fazla artırsın.
Bütün DAVA dostlarıma selam.

ALLH(c.c.)’a emanet olunuz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Tem 05, 2006 4:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dğerli Hoca'mız Bedii Ağabeyimiz demişler ki;
Alıntı:
Lütfen beni yadırgamayın; ateist ve komünistlerin dışında kalan sosyal demokratları ben kendime, kendi ruhuma ve kendi inandıklarıma, TÜRK'Ü TÜRK YAPAN DEĞER VE KIYMETLERDE dinci bezirganlardan; yani vatansızlardan, millet ve milliyetsizlerden; devletsiz ve bayraksızlardan; kültür ve tarihsizlerden çok daha yakın bulmaktayım.

son derece doğru bir tesbit.Biz de çalışmalarımızda bunu gördük.Hatta bunlardan oy verenler olduğunu da biliyorum.Neden böyle oluyor?Çünkü iki tarafın da ortak düşüncesi;Atatürk'ün bu millete hediye ettiği laik Türkiye Cumhuriyeti'nin vazgeçilmezliğidir.Yanlız burada izniyle Hoca'mın,Atatürkçü düşünce derneğini bunlarda ayrı tutuyorum.Çünkü Atatürkçü düşünce derneği dedikleri zaman tüylerim diken diken oluyor.Bunlarla zamanında çok tartıştım hala da tartışıyorum.Bunların apayrı bir Atatürkçülük anlayışı var.Ve sakladıkları,kamufle ettikleri bu düşünce de Atatürkçülük değil İsmet'çiliktir!Ne kadar inançsız,dini hafife alan,saygı duymayan adam varsa alayı bu çatı altında toplanmıştır.
Bunlarla hayatım boyunca tartıştım,yanlış yolda olduklarını;samimi olmadıklarnı,Atatürkü tahrif edip milleti soğuttuklarını yüzlerine defalarca söyledim.Atatürkçülük asla,dinsizliğin kalesi,ya da sığınağı değildir.Atatürk alt yapısı sağlam bir Osmanlı Paşasıdır.Gerçek budur.Hutbe verecek düzeyde din bilgisi vardır,ve de mükemmel bir hutbe de vermiştir Balıkesir'de.Onun da savaşı Bedii Ağabeyimin yana yakıla anlattığı,samimiyetsiz,ard niyetli,bu ülkeye el freni olan ve kökü dışarıdan beslenen dincilerle;yani hem dar-ı harpçiler ile,hem de ülkeyi miskinler,tembeller yuvası haline getirmeye çalışan,pozitif bilimden anlamayan,ona öcü gibi bakan zihniyetledir.Bunlar Atatürkün dini inancı olmadığı anlamına gelemez.Çünkü biz de ayni şeyleri söylüyoruz.Ama çok şükür,elimizden geldiği,becerebildiğimiz kadarıyla dinimizi yaşıyor,emir ve yasaklarına uymaya gayret ediyoruz.Oysa Atatürköü düşünce derneği üyelerine bakarsanız,bunun hiç de böle olmadığını göreceksiniz.Onların din derdi diye bir şey yok.Bu bakımdan bu antika takımını sosyal demokratlardan ayırıyorum bir tarafa Hoca'mın izniyle.
Yine Hocam demişler ki;
Alıntı:

Sadece şu kadarını ifade edeyim:
Saçımızın ağarmasına ve dişlerimizin dökülmesine onlar yani ALTI BİN ALTI YÜZ ALTMIŞ ALTI ÜNİTEDEN OLUŞAN DİN SARAYINI, DIŞ KAPININ ANAHTAR DELİĞİNDEN BAKARAK TANIMAYA VE TANITMAYA; ANLAMYA VE ANLATMAYA ÇALIŞANLAR. sebep olmuştur.
Böyle değil mi, yoksa yanlış mı söylüyorum; Eğe'nin kahraman ruhlu evladı, Kadir Bey!

Hayır Hocam son derce açık,net ve doğru ifade ediyorsunuz.Bunlarla olan anlaşmazlığımız ise;Atatürk düşmanlığıdır.Bizim rahmetli Başbuğumuz Atatürk'e son derece bağlı,doktrini Atatürkün temel felsefeleriye çelişmeyen
bir liderimizdir.Bu liderimizin öğrettiklerinin peşinde gidiyorsak,Atatürk düşmanı olamayız.KİM BU CAMİADA ATATÜRK KARŞITI BİR DÜŞÜNCE SERGİLERSE ONUN ÜLKÜCÜLÜĞÜNDEN ŞÜPHE DUYARIM.ÇÜNKÜ BİZ BÖYLE ÖĞRENMEDİK LİDERİMİZDEN.
iŞTE DİNCİLERLE AYRILDIĞIMIZ KESİN SINIR BUDUR.
İşte bugün ülkeyi getirdikleri durumu gördük.Eğer kalmaya devam ederlerse,kürt saitin yapmaya çalıştıklarını gerçekleştirmek için daha da yoğun bir gayret içerisine gireceklerdir.Bu gün artık her şey milletin gözü önünde olmaktadır.Saflar bellidir.
Konuya değerli katkıları için,engin düşünce ufuklu Bedii Ağabeyimize tekrar tekrar teşekkür etmeyi vazife sayarım.İnşaallah onun tebliğ metodunu uygulayacak sabrı da kendimde bulabilirim.Çünkü bu konuda çok rahatsızım bu adamlardan.Doğrusu mutlaka buyurdukları gibidir.
Ama bunca yıl yaptıklarıyla bizi çıldırttılar.Ben artık bu adamlara diyeceğimi net olarak söylüyorum suratlarına ve tartışmaya girmiyorum.Çünkü bu koyunlarla uğraşmaktansa,tarafsız kalan kesimleri kazanmak daha iyi geliyor bana.Meselenin başı gene dönüp dolaşıp,insan olmaya ve samimiyete varıyor.Ortak amaç bu milletin yükselmesi ise,zaten sağduyu dediğimiz olay devreye giriyor ve bir uzlaşma zemini doğuyor.Ama dar-ı harpçiler mi?Asla,onlarla anladığı dilden konuşmak gerekir diye düşünüyorum.Mutfaktan et çalan hırsız kedi ne ise benim için onlar da o.
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Per Tem 06, 2006 1:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Satılık medya içerisinde tek doğru dürüst bir gazete vardır,o da Ortadoğu Gazetesidir.Bizim gibi Türk milliyetçilerine ne mutlu ki böyle dürüst bir yayın organımız var.
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Per Tem 06, 2006 12:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ortadogunun avrupaya gelmesi okuyucu ve reklam acisindan güc acisindan cok iyi olur allah yapan ve yapmak isteyenlere yardim ettsin.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Tem 06, 2006 4:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

otuken17 demiş ki:
ortadogunun avrupaya gelmesi okuyucu ve reklam acisindan güc acisindan cok iyi olur allah yapan ve yapmak isteyenlere yardim ettsin.

Amin Ülküdas amin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Per Tem 06, 2006 11:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ORTADOGU gazateside olmasa adam gibi haber okumayacagiz satlik medya istedi gibi yormluyor MILLETDEN gercegi sakliyor
gercekleri MILLET ORTADOGU gazetsinden ögreniyor

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE CcC
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Sal Tem 18, 2006 8:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

haddim olmayarak MHP yönetimine,MHP kayseri il teşkilatına,ülkü ocağı,
ortadoğu gazetesi yönetici ülküdaşlarım . ERCİYES ZAFER KURULTAYI yaklaşmaktadır bir kampanya düzenlerek ORTADOĞU GAZETESİNE ABONA OL siloganı ile
erciyes zafer kurultayında gezici ABONE KAYITLARI YAPARAK gazetemiz
ortadoğuyu hak ettiği TIRAJA ÇIKARALIM.
KAYSERİ MHP YÖNETİCİLERİNİN DİKKATİNE
mtn963
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 91

İletiTarih: Sal Tem 18, 2006 9:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sokakta düsman ama tepede kardes olanlar! ATATÜRKCÜLER!! vede DINCILER!!
Ilk önce Atatürkcüler ile baslamak istiyorum, kendilerini mükemmel olarak tanimlayan vede bircok suni makamlar ile onurlandirilmis olanlar takimi. Hepsininde bir cok akademik vede masonik makamlari vardir bu kitlenin önde gelenlerinin. Aslinda ezbere konusmaktan baska bir sey bilmezler bilemezler, kurgulu oyuncak gibi konusturuldukcada makamlarina kademelerine kademe alirlar. Avrupada bende cok karsilastim böyleleri ile köseye sikistiklari anda bu benim uzmanlik alanim degil gel bu alanda uzmanlasmis olanlarimizla görüs!! dendi bana hep. Baskanlarida ayni baskanlarinin cevresindekilerde ayni. Bir cok akademik ünvan sahibidirler ama Allah´a inancli olanina rastlamadim üst düzeyde. Bu mükemmel Atatürkcülere diyebilecegim hicbir akademik ünvanim olmamasina ragmen "eger sizler atatürcü iseniz! Ben ATATÜRK´ÜN ta kendisiyim cünkü sonuna kadar Türk´üm" diyebilirim. Atatürk sorumlulugu ile düsünebilmek Atatürk´ü yasatabilmek ancak vede ancak Türk olabilene haktir! Türk olabilmekten uzaklastirilabilinmis böyle ucubeler ise birakalim yetinsinler Atatürkcülük ile!
Gelelim sokaktaki din cilere! acaba dünkü halleri ile bu günkü hallerini analiz edebiliyorlarmi? elbette ne tepesindekiler nede sokaktakilerin bunu anlayabilecek akillari yoktur. Hicte olamamistir!
Sonuc olarak:
Her iki kitleninde temsilcilerinin insani insan yapan degerler ile hicbir alakalari olmadigidir. Iste bu muhteremler bir cok insanin ayri bir kanat olan masonlukta mücaadele edipte bir türlü ulasamadiklari masonlukta 33. derece ile ödüllendirilmis olduklarininda farkinda degiller!. Farkinda olmadan o mertebeye layik olanlarin anlayisi ile yasar olmuslardir.
Bu mertebe konusan hayvanlar mertebesinden baska bir mertebe degildir. Bunun icinde insan olanin sözlügünden haysiyet seref vede namus sözcüklerini silmesi vede bunu sildigini ispat etmesi ile geline bilinecek mertebedir.
Iste biri gerici digeri ilerici bilinen kitleyi yönlendirenler! her iki tarafta bunu tüm netligi ile göstermesine ragmen nasilda asla elestirilemiyorlar! Cünkü birinin arkasinda Atatürk ismi digerinin arkasindada din vardir.iste bu iki kitlenin tepedeki halleri! NAMUSSUZLUKLARINI SEREFSIZLIKLERINI vede HAYSIYETSIZLIKLERINI böyle koruyabiliyorlar.
Vede bu sistemin kullandigi tuzaga düsürdügü sürü! Aracsa adi: PARA!!

Saygilarimla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Sal Tem 18, 2006 9:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ortadoğu gazetesi geçen haftaya göre daha az satılmış...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız