Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Dünya gündemini sarsan resim
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 6:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizim insanimiz hergün sehit haberlerine alistirilmis durumda. Günlük hayatinin bir parcasi olmus. Üzülmüyorlar degil ama unutmalari o kadar cabuk oluyor ki her türlü eglenceye hazirlar. Ben bu isi anlamadim ama anlayan varsa anlatsin....Bizim Millet uyumaya hazir uyutulmaya acik bir nevi uyutulmayi istiyorlar gibi...ne oluyor bizim Millete??? Yaziklar olsun be, biz bumuyuz gercekten? Neden hala RTE o koltukta oturuyor? Neden ben bir TÜRK kardesimle RTE hakkinda tartisiyorum? Neden soyu sopu belli olan bir TÜRK kardesim karsima gecipte RTE´yi savunabiliyor bana? Neden? Neden halbuki bu kadar olumsuzluklar varken, vatanimiz bu kadar tehlike altindayken RTE´yi ve tayfasini savunan TÜRK´ler cikiyor karsimiza? Hani soyu sopu belli olmayan yada görüsü bazi yikici toplumlara ait olan kisiler olsa yüregim yanmaz ama bu nedir Ülküdaslar? Ben anlamiyorum bunu! Yaziklar olsun!!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 8:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşım EgE;bu sorunun cevabı çok basit.Olay cemaatcilik ve dinciliğe dayanıyor.Çok saygıdeğer Bedii hocamızla yaptığım yazışmalarda,onun çok güzel bir tesbiti var.Bunların 5 dakika sohbetlerine katılmış,dinlemiş ülkücü kardeşilerimizi biz 50 yılda kendine getiremiyoruz.
Akıntıya kapılmış yaprak gibi sürüklenip gidiyorlar,muhakeme yeteneklerini kaybediyorlar;bunlara karşı çıkmayı dine karşı çıkmak olarak görüp;tüm olan bitenler gözlerinin önünde olduğu halde ses çıkarmıyorlar.Aslında bu imanın zayıflığından kaynaklanıyor.Kendisini dini bakımdan yetersiz gören insanlar,bir el tutup,onunla yükselmeyi amaçlıyorlar.İşte tam bu noktada da batıyorlar!İnsanlar bir ilüüzyon olayı gibi mucizeler görüp,içlerinin yatışmasını istiyorlar.Bir aslan Allah demiş,kıyamet koptu!Yahu bizim evdeki muhabbet kuşu da ALLAH DİYE KONUŞUYOR.EĞİTİRSEN,ÖĞRETİRSEN KONUŞUR!ŞU ALEMLERİN YARADILIŞINDAKİ HARİKALARI;BİLİME SIRT DÖNDÜĞÜ İÇİN KAVRAYAMAYAN İNSAN DOMATESİN İÇİNDEN ÇIKMIŞ ALLAH LAFZINA KAFAYI TAKIYOR,YA DA PATLICANIN İÇİNDEN ÇIKMIŞ YAZIYA!YAHU KARDEŞİM,BAKARSAN BU KAİNATTA ONUN İMZASI HER YERDE VAR ZATEN!Bu kadar detaylı yaratılmış,her şey mükemmel şekilde boyutlandırılmış,yetmemiş renklendirilmiş,lezzet katılmış,her şey kanunlara bağlanmış.Daha ne mucizesi arıyorsun?Milyonlarca mucize adamın gözünün içine giriyor,ama o kafayı takmış şeyhine.Bekliyor ki bir şubat ayında elini pencereden çıkarsın,dalından koparılmış bir salkım taze üzüm efendinin avucuna konsun!Bunu görmeyi istiyor.Bu iman zayıflığından başka bir şey değildir!İşte bu uyanıklar da bunları böyle istismar edip,bir inek gibi sağıyor,uyutuyor,kendisine kul ediyor.İnsana kul olmakla,ona hizmet etmekle ömürleri bitiyor.Oysa,kimsedn korkmamak ve ancak Allah'a kul olmak gerekmez mi?İşte bu basit muhasebeyi yapamıyor adam!İmanın şartlarında saidi nursiye inanmak,fethulla güleni kabul etmek,bilmem kime bağlanmak şeklinde bir şart mı var?Kardeşim amentüde belirtilen esasları,dil ve kalp ile kabul ettiğin takdirde olay bitmiştir!Gel de anlat.Bunlar kim din kim?Ama ne acıdır ki,burada bu sahtekarlara karşı çıkan ancak bir avuç yürekli bozkurt var.Gerisi,çok büyük bir kısmı biliyorum ki,ya bu adamlar mubarekse ben küfre gitmiş olmam mı korkusu içinde ağzını açamıyor!
Böyle pasif,kafasızca,korkakça ülkücülük olmaz.Atsız ata haykırıyor.Yıldırımdan,tipiden kasırgadan korkmayan tunç yürekli Türkleriz!Hani nerede?Çarpılmak korkusuyla susan adamdan ne dindar olur,ne ülkücü!Bu itler,milleti uyutup,ebesini belleyecekler,tüm yaptıkları yanlarına kar kalacak ve biz susacağız öyle mi?Yok öyle yağma!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 6:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen arkadaşım rizeye nezaman şehit geldide.o günün akşamı kutlamalar oldu.bana söylermisin.ben rizeliyim bundan haberim yok.bana bunun tarihini ,saatini söylermisin.lütfen.rize festivali 1 hafta önce başladı ve rizeye en son şehit musulda şehit olan rize iyidereli biriydi.ondan sonra şehit geldiğini hatırlamıyorum.lütfen cevap bekliyorum.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 6:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen kardeşim bide rizeliler rizeli başbakanın memleketi nasıl sattığınımı kutluyor demişsin.akıllı ol kardeşim azını topla sabrımızı taşırma.kimse rizeliler kadar milliyetçi olmasın.kimse rize insanınım maneviyatıyla,vatan sevgisiyle ilgili asılsız yorumlar yapmasın.karadenizi üstünüze dökeriz .vatan,millet sakarya kavramları rizeliler için çok kutsaldır.ayyıldızlı bayrak için canını verir rizeliler.yazdıkça sinirleniyorum.özür dilemeni bekliyorum bu saçma sapan sözlerin için.ALLAH TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
Maurad
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 71

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 8:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çaresizliğimize bakın yurttaşlar.Bir yerde kardeşimi öldürüyorlar biz burada elimiz kolumuz bağlı Gülben ergenin cinsel hayatını,sibel canın tangasını konuşuyoruz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
oflas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 41

İletiTarih: Cmt Tem 22, 2006 11:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahudiler yüce yaratıcı tarafından bile lanetlenmişken biz kalkıp onlara laf atmaya çalışıyoruz. doğrusu deveye hendek atlatmak daha kolay. bizim büyük başkan bir taraftan israil orantısız güç kullanıyor derken öbür taraftan da onların gerçek dostu ve müttefikinden medet umuyor. bazen gerçekten çok merak ediyorum. ortada bu kadar çok çelişki varken kalkıp nasıl türk milletinin yüzüne bakıyorlar anlamıyorum. bu kadar da yüzsüzlüğe pes doğrusu. ama bunu da dostları amerikalılardan öğrendiler herhalde. onca masumu öldürüp bir de bunu insan haklarıo adına yaptıklarını söyleyecek kadar alçak amerikalolardan. artık ben bizim büyük başkana hiçbirşeyi çok görmüyorum.
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 4:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır...(H.Nihal Atsız)

Ne kadar doğru bir söz.
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 6:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="hasan1299"]alperen kardeşim bide rizeliler rizeli başbakanın memleketi nasıl sattığınımı kutluyor demişsin.akıllı ol kardeşim azını topla sabrımızı taşırma.kimse rizeliler kadar milliyetçi olmasın.kimse rize insanınım maneviyatıyla,vatan sevgisiyle ilgili asılsız yorumlar yapmasın.karadenizi üstünüze dökeriz .vatan,millet sakarya kavramları rizeliler için çok kutsaldır.ayyıldızlı bayrak için canını verir rizeliler.yazdıkça sinirleniyorum.özür dilemeni bekliyorum bu saçma sapan sözlerin için.ALLAH TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN[/quote]

Sabrımızı taşırma demişsin sen kim oluyorsunda böyle konuşuyorsun.Sanal alemde kesip biçmeye benzemez önce Türkiyenin her bölgesine ŞEHİTLER gelirken neyi kutladığınızı anlat ben onu kastetmiştim.Geçen yıl bizzat MHPLi belediye başkanımıza önce sakin sonrada tepkili bir şekilde bu milletin parasını niye Türk kültürü ile alakası olmayan bu popçulara veriyorsunuz,TÜRK DÜNYASI günlerinde bu paralarla çok güzel şeyler yapılabilir diye tepki koyan şahsım senin gibi lafı tersten anlayanlara kulak asmaz kardeşim.

illaki başbakan rizeli diye Rizeliyi suçlayanmı var.

karadenizi üstüne dökeriz demişsin bizde karadenizliyiz bilader sen o denizi VATANI satan,hainlik eden adamların üstüne dök ve karşındaki insanın kim olduğunu bilmeden terbiyesizlik yapma.

ne yani tayyip rize güneysu ilçesi potamya köyünden değilmi yalanmı. benim anlatmak istediğim neden üzerine alınıyorsun illaki abdullah öcalan şerefsizi urfalı diye urfayı suçlamıyoruz biz anladınmı.

TÜRKİYEMİN HER KARIŞI BENİM İÇİN KUTSALDIR VE ÖNEMLİDİR BİZE MİLLİYETÇİLİK ÖĞRETME.

ÇANAKKALE VE KURTULUŞ SAVAŞINDA EN ÇOK ŞEHİT VERMİŞ ve 3 DÖNEMDEN BERİ MHPnin YEREL KALESİ KASTAMONUDAN SEVGİLER......
otuken17
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Pzr Tem 23, 2006 11:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

birgün INSALLAH kudüs´e Mehterlerle girersek onlar gibi kin kusmayacagiz. Müslüman-Türküz biz, biz onlara gül adalet ve özgürlük getiririz.
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 7:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Degerli Ülküdasim kadir21 abim. Bana cevabin ve o güzel aciklamalarin icin tesekkür ederim sana. Son derece haklisin. Bizim insanimiz ne zaman uyanacak, ne zaman akillanacak kim bilir. Umarim uyanmalari tez olur, gerci hic sanmiyorum ama...Cünkü seninde cok güzel belirttigin gibi imkansiz birsey bu. Bunlara ne dersen de, duvara denmis gibi. Yani BOSUNA. Duvar en azindan karsilik vermiyor, bunlar adami dinsiz imansiz ilan ediyor, öcü olarak görüyorlar bizi, hey Allahim ya. Saidi´yi veya Fettullahi peygamber olarak görüyorlar, üstüne birde tapiyorlar bunlara!!! Hani ne halleri varsa görsünler diyecegim, kimseye ama kimseye zararlari olmasa, vatanima, milletime, devletime en ufak zararlari dokunmasa, kimi peygamber ilan edip, kime tapacaklarsa tapsinlar diyecegim ama maalesef durum icler acisi ve vahim! Allah (cc) bu dinsizlerin agina düsmüs Ülküdaslarimizi ve Milletimizi kurtarsin!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 9:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hasan1299 ve alperen3775 ülküdaşlarımız.Kavga etmek forum kuralları gereği yasaktır.Forumların huzurunu bozmayın.Hangi ilden olduğumuz değil,ne kadar ülkücü olduğumuz önemelidir!Bu cennet vatanın her ili bizimdir,saygıya layıktır,mubarek vatan toprağıdır!Burada memleket propagandası yapmayın,bunun ucu bölücülüğe gider!Diyarbakır'dan,Siirt'ten,Hakkari'den bölücü çıkıyor diye;bu mubarek vatan topraklarından vazgeçecek değiliz.Bütün iller bizimdir!Mhp li de olsa,bir akılsızın yaptığı fikirsizlik,camiayı bağlamaz.Kötü bir örnektir o kadar.Yapmıştır,ya da yapmamıştır.Ama biliyoruz ki bu şenlik,festival işlerine bizimkiler de bulaşıyor.Biz bu sanatçı takımına 30.000 dolar gibi ücretler verilip bu işlerin yapılmasına karşıyız.Bu paralarla yatırım yapılsın.
Hiçbir şey yapmıyorlarsa,fakirler doyurulsun,yemek çıkarıksın!Bi festivale harcanan parayla,kaç yoksul doyurulur,giydirilir.Bu; belediyenin asli görevidir.Festival yapmak belediyenin işi değildir!Olaya bu açıdan bakmak gerekir.Sen daha ülkücüsün ben daha çekişmesi kabul edilmez bir durumdur.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 9:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trabzonda yapılan filistin destek açık hava toplantısı,bir kez daha milli görüşçülerin! ne kadar yamuk insanlar olduğunu gösterdi.Defalarca yazdık ,eleştirdik!Hala ayni hatayı yapıyorlar.Toplantı'da TÜRK BAYRAĞI YİNE YOKTU!Ellerinde binlerce parti bayrağı var,Türk bayrağı maalesef yok!Bunlar nasıl milli görüşcü ki,boğanın al'dan ürktüğü gibi bayrağımızdan ürküyorlar.Kendilerinin propagandasını yapmaktan başka hiç bir halt etmediler yine!
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 11:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle ben kimseyle kavga yapmıyorum.kadir ağabeyimiz memleket propagandası yapmayın diyor ama.alperen kardeşimiz açıkça rizeye söylenmeyeceksözler söylüyor.ben rizenin nekadar milliyetçi olduğunu söylemeye çalıştım.şehit geliyor o akşam eğlence yapıyorlar.satılmış başbakanın milleti nasıl sattığınımı kutluyorlar diyor.bu sözler ne demek öncelikle bu sözlerin cevabını versin.burda apaçık rizeye saldırı var.ikincisi yalnızca rizedemi eğlenceler yapılıyor.türkiyenin 4 tarafında eğlenceler var.sırf başbakan satılmışı rizeli diye kimse rizeye saldırmasın.kimse rizenin vatanperverliğiyle alay etmesin.kimse benim ülkücülüğümü tartışmasın.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Ogul50
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 12:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
hasan1299

öncelikle ben kimseyle kavga yapmıyorum.kadir ağabeyimiz memleket propagandası yapmayın diyor ama.alperen kardeşimiz açıkça rizeye söylenmeyeceksözler söylüyor.ben rizenin nekadar milliyetçi olduğunu söylemeye çalıştım.şehit geliyor o akşam eğlence yapıyorlar.satılmış başbakanın milleti nasıl sattığınımı kutluyorlar diyor.bu sözler ne demek öncelikle bu sözlerin cevabını versin.burda apaçık rizeye saldırı var.ikincisi yalnızca rizedemi eğlenceler yapılıyor.türkiyenin 4 tarafında eğlenceler var.sırf başbakan satılmışı rizeli diye kimse rizeye saldırmasın.kimse rizenin vatanperverliğiyle alay etmesin.kimse benim ülkücülüğümü tartışmasın.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin

Hasan kardesin dediklerine katiliyorum. Isi ayni kürt türk sorunu gibi büyütmeye ne gerek var. Karadeniz bölgesinde yasayan insanlar davasina en sadik insanlarimizdir sagcisi olsun solcusu olsun. Bir olayi öyle genelliyerek hemserilik tartismalarin cikmasini körüklemek neyin neyi kardesler!? O zaman söyle diyeyim Erdogan karadeniz bölgesinden geliyordami oradaki findik üreticileri kan agliyor?! Bir olayi bütün oradaki insanlara mal etmek ayiptir. Ben Yurdumun her kösesini severim Hakkariden Hataya, Hataydan Edirneye Edirneden Agiriya. Her kösesinin bir anlami var benim icin. Oradaki insanlarin samimiyeti ve sevgisi yeter. Erdoganin böyle bir siyaset yapmasinda rizeli kardeslerimin ne sucu var. Saygilarimla
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız