Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - MODERATÖRDEN AÇIKLAMA
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 8 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Şub 21, 2007 1:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkenin yangın yerine döndüğü bu günlerde,güncel bir çok konu var iken,
bazı ard niyetli kişilerin gelip 2005 yılında yazılmış başlığı bulmaları;buradan birilerine sataşmaları,ardından 2005 yılında üye olan başka birinin durup dururken ortaya çıkması,buna cevap vermesi,işin ilginç yönüne bakın ki ikisinin de Almanyanın her ne hikmetse ayni şehrinden olması,ardından site eleştirecek şekilde tartışmalara kalkışılması...
Bir defa daha uyarıyorum.Bizim yolumuz belli.Bu siteyi; ittihatçıların bitmek tükenmek bilmeyen kelime oyunları ile birbirini yediği,tartıştığı gibi bir savaş alanına dönüştürmeyeceğiz!Ülke bu kadar sıcak bir bölünmenin eşiğine gelmişken;biz sitemizde ülkücü hareketin mensuplarını bölük börçük gösterecek bir davranışa asla izin vermedik,vermeyiz,vermeyeceğiz.
Konuyu ilk sulandıran adam yasaklanmış.Neyin tartışmasını yapıyorsunuz?
Ülkücü hareketi sahip olduğu karakterden çıkarıp da ne bir sol,ne de bir dinci görüşe yamamaya kalkanlar hiç zahmet edip uğraşmasınlar.Bu güne kadar onlara ne yapmışsak,bundan sonra da onları yapmaya devam edeceğiz.Uğraşmak için akepe size yetmiyor mu ki burada tartışma çıkartıyorsunuz?Bu kadar mı nasipsizsiniz bu davadan?Amaç gündem saptırmak,hayati konuları iktidarın yaptığı pis işleri unutturup sulandırmak ve böylece dikkat dağıtmak.Bu binbir suratlı,binbir niyetli adamlar milyonlarca ülkücünün kul hakkını nasıl ödeyecekler?Bu kadar rezalet,bu kadar saptırma,bu kadar açıkça sulandırma olmaz.Lütfen ciddiyet!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
cakir50
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Per Şub 22, 2007 11:01 pm    ileti konusu: Yardım!!! Alıntıyla Cevap Gönder

ben konu açmak istiyorum sadece özel kullanıcılar açabiliyo diyo bu özel kullanıcı nasıl olunuyo benim önceden üyeliğim silinmişti ondan mı açamıyorum yardımcı olabilirmisiniz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Per Şub 22, 2007 11:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"Cakır50" bu ileti size yardımcı olur inşallah.

Alıntı "kadir21"

Değerli ülküdaşlarım;
uzun zamandır başlık açma yetkisinin sadece kalem gurubu üyelerinde olduğunu bu sitenin eskileri bilir.Bunu bir kaç gündür serbest bıraktık.forum kurallarında başlık açarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini de yazdık.Ama görüyoruz ki,doğru dürüst konuları incelemeden kafasına göre başlık a.çan açana.Burası Hyde Park sebvest kürsüsü değil.Burada konuşmanın belli esasları vardır.Biz neler istediğimizi açık açık da yazdık kurallara.Zahmet edip de okuyan yok!Bir siyasi suikasta ait belki 10 çeşit başlık açıldı.Konu ayni.Nedir bu?Bu verilen hak doğru dürüst kullanılamadı maalesef.Gene eski sisteme dönüyoruz.Sadece gurup üyeleri başlık açacak.Diğerleri açılan başlıklara yazacak.MÜRACAAT EDERSİNİZ,LİYAKATİNİZİ İSPATLAMIŞSANIZ,yetki veririz ya da adınıza biz başlık açarız uygun görürsek.Bu hiç kimseye karşı yapılmış bir şey değildir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Şub 25, 2007 10:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşımız EgE nin yorumsuz olarak açtığı "bir ülkücünün itirafları"adlı başlık silinmiştir.Bu başlık daha açılmadan başka bir arkadaşımız tarafından benim tarafımdan açılması istenilmiş,bu istek tarafımdan geri çevrilmiştir.
Nitekim başlığın istismara çok müsait olduğu yazılan ilk yazılardan görülmüştür.
Sözde eski ülkücünün Açıklamaları tam bir rezalettir ve ard niyet taşımaktadır.Ülkü ocaklarının ve ülkücülerin,bizzat akepeliler ve iktidar tarafından bu kadar ağır tahriklerine rağmen;ortada camianın tek vukuatı bile yok iken,bayram değil seyran değil nereden çıktı bu diye sorarlar adama?İşin içerisine Hirant cinayeti de karıştırılmış,ve güya gençlere yapmayın diye nasihat veriyor.İyi de bunu için ülkücü camiaya çamur atmaya ne gerek var.Burada 3 ihtimal var benim aklıma gelen.
1-Bu adam mhp nin iktidara gittiği bir zamanda,ortada camianın tek bir yasal olmayan hareketi yok iken bu açıklamayı yaptığına göre satın alınmıştır.Hem de iktidar tarafından!
2-Uzun yıllar yatması,adamın psikolojik olarak dengesini bozmuştur,ağzından çıkanı kulağı duymuyordur.
3-Bu da değilse;kendisinin mağdur olduğunu düşünüyor;eski malum azılı solcuların ve bazı eski ülkücülerin kazançları ve servetleri;kendisinin bir şey elde edememiş olmasının kin'i içerisinde,kullanılmış olduğu duygularına kapılıyor ve fesatlanıyordur.
Bunlardan hangisi olursa olsun üçü de bir ülkücüye yakışmayacak hareketlerdir.
Bir defa kendisi hayatta kalabilmiştir.Yaptıkları bu dava için canını veren 5000 şehidimiz kadar büyük fedakarlık değildir.O günün şartları da bugün gibi hiç değildir.O gün kardeşin kardeşe vurduğu,camilerin bombalandığı,din çatışmalarının körüklendiği,her gün komünizm yanlısı gösterilerin ve eylemlerin serbestçe yapıldığı,savcı ve hakimlerin şehit edildiği,önemli insanların suikasta uğradığı uğursuz günlerdir.Bunları biz size anlatamayız.Çünkü inanılacak gibi olaylar değildir ve adeta kötü bir kabustur.Her an kimin tarafından atıldığı belirsiz bir kurşun ile,evinde otururken canını verebileceğin bir gündür.İstanbulda askerliğimi yedeksubay olarak yaparken,mesai dönüşü akşamın alaca karanlığında,eğitim üniformamı bile çıkarmamış,balkonda dinlenirken;apartmanın altındaki bürolardan birinde faaliyet gösteren ülkü ocağı tarandı.Belediyenin önünden hızla dönen bir arabadan gelişigüzel tarama yapılıyordu.İlk silah patladığında askeri eğitimin verdiği alışkanlıkla kendimi yere atıp alçak sürünme yaptığım halde kulak mememde bir acı hissettim.Sesler uzaklaştıktan sonra kendimi ve salonu inceledim.Tavan ve döşeme arasında gidp gelmiş sekmiş bir mermi hızını aldıktan sonra kulağımı sıyırmış.Ne kan vardı ne de bir yara.Mermi çekirdeği ezilmiş bir halde yerdeydi.Uzun yıllar bu çekirdeği sakladım.İşte böyle seneler.Bu olaydan sonra iki kez de apartmana bombalı taarruz yapıldı.Gece 3-4 sularında müthiş bir patlamayla uyandık.
Hedef ocak tı.ŞİMDİ BU ADAM O GÜNLERİ UNUTMUŞ KALKIP GELİŞİGÜZEL KONUŞUYOR.iNSANDA BİRAZ UTANMAK OLUR.NE BİLEYİM BEN BU ADAMIN BİZZAT PROVAKATÖR OLMADIĞINI?O zaman,sağın da solun da içine sayısız adam sızmıştı ve bir iç savaş çıkması için ortalık geriliyordu.Ülkücü hareket burada meşru müdafaa hakkı kullanmıştır.İnsanları,Küçük genç kızları güvenlik kuvvetlerine karşı rehin alanlar komünistlerdi.Başka ülkenin bayraklarını serbestçe dalgalandırıp,yolları kesen,barikatlar kuran polisle çatışmaya giren komünistlerdi.İzmitten,Edirnekapıdan,Levent tarafından 3 koldan İstanbulu işgale kalkışan;askeri birlikler,tanklar ile ancak dağıtılabilen komünistlerdi.
Karakolları,kahveleri tarayanlar bunlardı.Camii leri bombalayan bunlardı.Halk mahkemeleri kuran,adam kaçıran,adam yargılayan,infaz eden bunlardı.Bu adam bunları unuttu mu?Bunların,bu rezaletlerin hangisini ülkücüler yaptı?
Biz değil onun gibi hayatta kalanı,ipten son anda dönmüş adamları da biliriz.
Hepsini iş yerlerinde hala"biz ne yaptıysak bu vatan için yaptık"yazar.Bunlar bir kez bile bu adamın haince sözlerini ve suçlamalarını yapmamışlardır.
Bunları açıklamak için,ülkücünün iktidara gittiği zamanı mu buldun?
Zaten eski olayları anlatırken nasıl bir psikobatik yapıda olduğunu anlatmıyor mu?"Kendimizi bir şey sanıyorduk,polis bile bizi ellemiyordu."
Bu adam zaten daha işin başında ruh hastası,bundan ülkücü olur mu?
Nerede yüksek ahlak.Ben eminim bu adam emir falan almamış,kafasına göre icraat yapmıştır.Çünkü kimseye böyle bir emir verildiğini,git şunu öldür denildiğine biz tanık olmadık.Ne olmuştur,fakülte yurtlar ,sosyal tesisler işgal edilmiştir komünistlerce,ülkücüler sokulmamıştır.Tamam o zaman orası boşaltılır.Yahu bu adam,cinayet emri aldım diyor.Hadi oradan be!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Şub 25, 2007 11:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Secim yaklasirken güya eski Ülkücü simdi akpliler bol bol önünüze cikar...

Bunlara aldanmayin. Son zamanlarin modasi. Eskiden Ülkücüymüs beyefendi, simdi akillanmis...

Evet dogrudur. Akillanmistir. Zira Ülkücü delidir. Menfaatle isi olmaz...

Ama unutmayin ki iki cihan serveri Hz. Peygamber (SAV) efendimiz; "size deli denmedigi sürece hakiki Iman etmis sayilmazsiniz" buyurmustur...

Bizim akillilar ile isimiz yoktur...

Bize DELI gerekli... Ki bizler deliler ordusuyuz...

Saygilarimla...
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pzr Şub 25, 2007 11:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

goya eski ülkücünün aciklamalarini bende okudum bir haber sitesinden
tam bir deli sacmasi arkt niyet kokuyor ben o sahsin ÜLKÜCÜ olduna inanmiyorum akp parmagi var gibi geliyor adamlar bu kadar korkuyor MHP ne yapacaklarini sasirdilar ama unutmasinlarki ne yaparsa yapsinlar
60 hükümet MILLIYETCI HAREKET

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Şub 28, 2007 8:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kendisinin açtığı bir başlığı silip ardından özel ileti ile kendisini uyararak elinde kanıt ve belge olmadan bu tür başlıklar açmamasını gerekçesiyle bir hatırlatmama ve boykot çağrısı yapmamasını uyarmama rağmen,siteden ayrılıp bir süre sonra gelip ayni başlığı gene açan cerrah08 banlanmıştır.Yönetimin sözünün üzerine söz koyan gider.!
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Mar 02, 2007 7:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlarım.Yapılan tüm uyarılara rağmen bazı üye olmak isteyen ya da eskiden üye olmuş bazı arkadaşlarımızın hala yabancı takma ad kullanmaya çalıştıklarını üzülerek görüyoruz.Biz yeteri kadar uyardık.Artık uygulama başlamıştır.Sevdalısı olduğumuz harika Türkçemizi kimseye örselettirmek sulandırmak niyetinde değiliz.Türkçülük şuuru önce dili korumakla başlar.Dilimizi korumayı beceremiyorsak geçmiş olsun,bu vatan için yapacağımız hiçbir şey kalmamıştır.Bu şekilde direnen arkadaşlarımızın üyeliklerini iptal etmeye başladık.Forumlara yabancı adla katılmaya kalkışanların da üyeliklerini kabul etmiyoruz.Ülküdaşlarımıza saygı ile duyurulur.
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Cmt Mar 03, 2007 8:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim anlamadığım 2007 de siteye üye olanlar başlık açabiliyor.Benim gibi nerden baksanız 1.5 yıldır bu sitede fikirlerini beyan edebilen arkadaşlar başlık açamıyor.Ya bu sonradan siteye üye olan arkadaşlar çok çalışkan,ülkücü olduklarını ,ispatlamışlar ya da benim durumumda olan arkadaşlar hakkaten ülkücü olduklarını ispatlayamamışlar.İsmimin altında deneyimli üye yazıyor ama bu deneyimimi kandaşlarıma aktaramıyorum...
Safak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 50

İletiTarih: Pzr Mar 04, 2007 10:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet belkide ileti sayısı olarak 2007 de üye olup başlık açabilenlerden daha deneyimli bir üyesin. Ama birde şöyle düşün ülküdaşım, forumda onlarca konu hakkında başlık varken, istediğin konuyu, güncel haberi iliştirebileceğin başlık mevcutken neden başlık peşindesin diye düşünüyor insan? Belkide bu yüzdendir ne dersin? Amaç paylaşım mı yoksa yetki mi?
Safak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 50

İletiTarih: Pzr Mar 04, 2007 11:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BasbugAtilla demiş ki:
Benim anlamadığım 2007 de siteye üye olanlar başlık açabiliyor.Benim gibi nerden baksanız 1.5 yıldır bu sitede fikirlerini beyan edebilen arkadaşlar başlık açamıyor.Ya bu sonradan siteye üye olan arkadaşlar çok çalışkan,ülkücü olduklarını ,ispatlamışlar ya da benim durumumda olan arkadaşlar hakkaten ülkücü olduklarını ispatlayamamışlar.İsmimin altında deneyimli üye yazıyor ama bu deneyimimi kandaşlarıma aktaramıyorum...

Herşeyden önce 1.5 yıldır bu siteye üye olman senin ülkücü olduğunu kanıtlamaz. Ama gerçekten deneyimlisiniz bu yüzden sizi tebrik ediyorum. İma ettiğiniz konumda sadece bir kişi olmasına rağmen isim verme cesaretini gösterememe konusunda, ülküdaşlarınızı yetki egonuz uğruna şu satırlara dökebilmeniz konusunda ve seçim arefesinde derdinizin başlık olması konusunda baya bir deneyim kazanmış oldunuz. Tebrik ederim.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pts Mar 05, 2007 12:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yönetimi elestiremezsiniz. Bunu biliyorsunuz. Forum kurallarinda gecer.

Baslik acma isteginizi ileti olarak bildirirsiniz. Geregi SITE AMIRI tarafindan düsünülür.

Kimse de kendini adres görmesin. Forumlari takip edenler bilir; ayni konumda olan baska Ülküdaslarimiz da vardir.

Elestiriye muhatap yönetimdir. Yönetim geregini yapmaya muktedirdir.

Bir ara baslik acmayi serbest biraktigimizi unutuyorsunuz...

Konu kapanmistir. Bu konu ile ilgili istek ve sikayetlerinizi ileti yoluyla yönetime bildirirsiniz.
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Çar Mar 07, 2007 10:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Safak demiş ki:
BasbugAtilla demiş ki:

Herşeyden önce 1.5 yıldır bu siteye üye olman senin ülkücü olduğunu kanıtlamaz. Ama gerçekten deneyimlisiniz bu yüzden sizi tebrik ediyorum. İma ettiğiniz konumda sadece bir kişi olmasına rağmen isim verme cesaretini gösterememe konusunda, ülküdaşlarınızı yetki egonuz uğruna şu satırlara dökebilmeniz konusunda ve seçim arefesinde derdinizin başlık olması konusunda baya bir deneyim kazanmış oldunuz. Tebrik ederim.

Lafı başka yerlere çekmeyin lütfen.İsmini vermememin sebebi senden korkup ta cesaret edemediğimden değil,sadece o anda aklıma ismin gelmedi o kadar.Evet seçim arefesindeyiz.Benim derdim ise başlık açma değil.Sadece bu başlık açma yetkisini alan kişiler sınırlı sayıda olduğu için yaklaşık 1 haftadır sitede aynı konular var ve ben ne zaman siteye girsem hep monotonlaşmış haberleri okumaktan sıkıldım o kadar.Her konuda da elli tane yorum yapacak halimiz yok değil mi?Seçim arefesinde olduğumuzun farkına vardığına göre,daha güncel,daha yeni konularla partimize daha fazla destek olacağımızın farkındasındır.
Esenlikler...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 08, 2007 12:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Son kez uyariyorum...

Konuyu kapatin.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız