Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - GERÇEK ÜLKÜCÜ MÜYÜZ ACABA
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ekselansyigido
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Pzr Şub 22, 2004 5:51 pm    ileti konusu: GERÇEK ÜLKÜCÜ MÜYÜZ ACABA Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMÜN ALEYKÜYÜM GÖNÜLDAŞLARIM. MEVZU HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZE SAYGI DUYAR .SİZİ ALLAHA EMANET EDERİM.SEVGİLİ GÖNÜLDAŞLARIM BİZ Kİ YÜCE BAŞBUĞUMUN ASKERLERİYİZ .ASLERLERİYİZ AMA ONUN GÖRMEK İSTEDİĞİ OLMASINI İSTEDİĞİ GİBİMİYİZ ACABA YARIN AHİRETTE KARŞISINA ÇIKTIĞIMIZ ZAMAN HESABIMIZI VEREBİLECEK MİYİZ . GÜNÜMÜZDE ÜLKÜCÜ DENİNCE .VURAN .YIKAN .SERSERİ TAKIMI OLARAK GÖRÜNÜYOR .ALLAHIN KEREMİNE ÇOK ŞÜKÜR BİZ ÖYLE GÖRMÜYORUZ AMA. GERÇEĞİ BİLMEYEN BİR SÜRÜ İNSAN VAR EN BASİTİNDEN ÜNİVERSİTELERDE BİLE ÜLKÜCÜ KAVRAMI SIRTINDA BİR PALTO ELİNDE BİR TESBİH YIKACAK ADAM ARIYOR GİBİDİR ACABA BAŞBUĞUMUZ BÖYLE BİR ÜLKÜCÜ GENLİK Mİ İSTİYORDU YOKSA ELİNDEKİ TESBİHİ ZİKR ETMEK İÇİN KULLANAN BİR GENÇLİK Mİ İSTİYORDU.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
pektas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 31

İletiTarih: Pzr Şub 22, 2004 6:07 pm    ileti konusu: el cevp Alıntıyla Cevap Gönder

sana önce şunu diyeyim ahirette başbuğmu kurtaracak seni sana hesabı o mu soracak sana şefaati peygamberimiz yapacak herkez kendini görecek kardeşinden bile kaçacaksın ben herşeyi yıkım diye düşünmüyorum hangi çağda yaşıyoruz artık bilek yeine fikirlere güvenilmeli bazılarda yıkımı hak etmiyor değil hani herkezin ülkücülüğü kendinedir ama ülkü birdir
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
uzzyozzy
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Pzr Şub 22, 2004 9:40 pm    ileti konusu: ülkücülük Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar keşke hepimiz ülkücü olabilsek.Rahmetli başbuğumuz da sağlığında demiştir ki;"Bu ülkede bir milyon gerçek ülkücü olsa hiç dert sıkıntı kalmaz."
Evet kardeşler başbuğ da ancak hayatının son demlerinde tam ülkücü olabilmiştir.Çünkü ülkücülük islamı tam anlamıyla yaşamak ve hayatının her döneminde türk milletini düşünerek hareket etmektir.Ülkücülük bir insanın kola içerken bile amerikanlara para kazandırdığını düşünüp kahrolmasıdır ve bunun yanında hangi müslümana bir saldırı yapılırsa yapılsın canının yanmasıdır.
Başbuğumuz en son hacc ibadetini de yaparak tam ülkücü olmuş ve belki de bunu başarabilen ilk insan olmuştur.İşte bu yüzden hiç birimiz tam ülkücü sayılmayız.Biz sadece ülkücü olmaya çalışan türkçü müslümanlarız.
aslanbey42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Pts Şub 23, 2004 2:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

öncelikle sana ve tüm gönüldaşlara selam olsun.gardaş düşüncelerinde haklısın.bugün senin düşündüklerini bizde düşünüyoruz çünkü ortalıkta ülkücü kimliği altında dolaşan çakallar bizide rahatsız etmekte.gerçek ülkücü olmak için çaba sarfedenleri bu kişiliksizler çok üzmekte ve sinirlendirmektedir.sana diyebileceğim tek şey sabırdır.bunlardan elbette hesap soracağız.ALLAHA EMANET OL. :cry:
reis_kurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 66

İletiTarih: Pts Şub 23, 2004 3:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim ülküdaşlar hepinize teşekkür ederim güzel bir noktaya değinmişsiniz gerçek ülkücülermiyiz
şuan ortam öyle bozuldu ki kimin ülkücü kimin değil anlaşılmıyor okadar ülkücüyüm diye geçinenler varkı yaptıkları bir faaliyet yok sadece ülkücüler ülkücülüğü bir maske olarak kullanıyorlar ülkücülüğün arkasına saklanıyorlar...
birnevi kurt postu giymiş çakallar...
bize düşen görev bunları aramızdan atmak böyle adamlar ülkücülüğün adını karalıyorlar
teşekkürler ...Allah yardımcımız olsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
pektas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 31

İletiTarih: Pts Şub 23, 2004 6:46 pm    ileti konusu: imaj Alıntıyla Cevap Gönder

şu zamanda ülkücü denilince diğer kişilerin aklına içkici imajı geliyor ülkü occaklarının işlevinin bazı yerlerde değişip kaybettiği söyleniyor bu imjı silmek için neler yapılmalı neler yapıyoruz bu dış görünüş pek hoş değil
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bozkurt187
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Pzr Mar 14, 2004 12:35 pm    ileti konusu: ülkücü Alıntıyla Cevap Gönder

Çok ülkücü kılıklı adamlar var.Ülkü ocaklarında bir abiye sordum ülkücü olupta her haltı yiyenler var.Abi bana hiç kimse tam ülkücü olamaz dedi peki neden tam ülkücü olmaya çalışmıyoruz.Ben şuna inanıyorum ülkücü olunmuyor Doğuluyor.Ülkücü olmak ) ışık bilmek değil ALLAH emanet olun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Keloglan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Cum Mar 19, 2004 4:26 pm    ileti konusu: Ülkücülüğü anlamak Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım sorguluyorlar...
Gerçek Ülkücümüyüz aceba diye.
Hiç şüpheniz olmasın gerçek ülkücüyüz...
Kimse ülkücü olmaya zorlanmadığından, herkes hür iradesiyle seçme hakkına sahip olduğundan bir kişi Ülkücüyüm diyorsa Ülkücüdür.
Eksik yaşar noksan yaşar veya noksanı az, yaşantısı düzgün olur. Burada ancak Ülkücünün kalitesi ortaya çıkar...
Biz hem veli hem deliyiz...
Kimisi deliliğimize özenir kimisi veliliğimize ama Ülkücülüğün ne olduğunu noksanı olanlar belirlemez, tek kanatlı olduklarından uçmayıda beceremezler.
Kötü örneklerle ne gerek var gönlünüzü karartmaya?
İyi örneklerle birer dava adamı olmak varken...
Hiç kimse tam ülkücü olamazmış, olur olur..."da" biraz kalitesi düşük olur.
Beni ümitsizliğe düşürmeyin gönüldaşlar bu iş mezarda tam olur demeye getiriyorsunuz resmen.
İslam Ahlak ve Fazileti, Türklük Gurur ve Şuuruyla baştan aşağı bezenmiş olanlara selam olsun.
Bu değerlerden noksanı büyük olanlar da gayret göstersinler Cennette buluşalım, önce cehenneme uğramasın yolumuz.
Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin
bekirakogul
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Cmt Mar 20, 2004 1:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUNALEYKUM

Degerli Ulkudasalrim yazilariniza gozgezdirdim ve baktim gordugum
ve izlenimim malisef bazi Ulkudaslarim kendinden emin deyiller!!!!

Nasilmi???

Kiymetli Ulkudaslarim insan kendisini iyibilir Nedemek gercek Ulkucumuyuz Elbatteki Ulkucuyuz.

Sahsen ben kendimden cok eminim.

Ulkudaslarim sizlere tavsiyem hep kendinizden ilerde olan Ulkudaslari nizi
kendinize rakipsecin, rakip derken ornek manasinda diyorum yanlis anlasilmasin.

Hep ileri bakmamizlazim Ha bazilari Ulkucuye yakismayan isler yapiyormus, sen daha iyi olki baskalari aranizdaki farki gorsun ve gercek
Ulkucu ile Ulkucu gecinenleri ayirtedsinler !!!!

Birde Basbugumuzun ahir omrunde Tam Ulkucu oldu gibi bir kardesimizin yazisini okudum ve cokyanlis buldugumu belirtmek isterim..

Ulkudasim olurmu nedemek ahir omtunde Basbugumuz tam Ulkucu oldu
Rahmetli basbugumuz mekani cennet olsun herzaman tammanasi ile Ulkucu olarak yasadi ve Tam bir Ulkucu gibide gercek sevdigine kavustu!!

Saygim ve sevgim sizlere Ulkudaslarim. <<< BEKIR AKOGUL >>>
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Çar Mar 23, 2005 5:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
uzzyozzy demişki : arkadaşlar keşke hepimiz ülkücü olabilsek.Rahmetli başbuğumuz da sağlığında demiştir ki;"Bu ülkede bir milyon gerçek ülkücü olsa hiç dert sıkıntı kalmaz."
Evet kardeşler başbuğ da ancak hayatının son demlerinde tam ülkücü olabilmiştir.Çünkü ülkücülük islamı tam anlamıyla yaşamak ve hayatının her döneminde türk milletini düşünerek hareket etmektir.Ülkücülük bir insanın kola içerken bile amerikanlara para kazandırdığını düşünüp kahrolmasıdır ve bunun yanında hangi müslümana bir saldırı yapılırsa yapılsın canının yanmasıdır.
Başbuğumuz en son hacc ibadetini de yaparak tam ülkücü olmuş ve belki de bunu başarabilen ilk insan olmuştur.İşte bu yüzden hiç birimiz tam ülkücü sayılmayız.Biz sadece ülkücü olmaya çalışan türkçü müslümanlarız.

Bu lafların üstüne agzına saglık derim . Ülkücülük makamının bilinmesi gerekiyor ne için varız amacımız ne savunacagımız şeyler ne ?

Ülkücülük yolunda ilerleyen her bozkurttan Allah razı olsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Çar Mar 23, 2005 5:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ulkucu olmak icin hak etmek lazim benim diyecegim bu kadar.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Mar 23, 2005 7:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gercek Ülkücü olup olmadigimizi Ülkücülükten ne anladigimiz belirler. Sizce Ülkücülük nedir? Eminim bircogunuz daha önce ögrenmis oldugunuz Ülkücü portresi cizersiniz hemen. Ama Ülkücülügün bir yasam bicimi, Türk-Islam filtresinden hayata acilan pencere oldugunu düsünürseniz burada kim daha cok adam gibi adam, müslüman gibi müslüman diye sorgulamaniz cevap olarak ta ise ahiretteki hesaba kim daha cok haziri bulursunuz.

Sen dünyaya geldiginde agliyordun etrafindakiler gülüyordu. Öyle yasa ki sen ölünce onlar aglasin sen gül. Bu dünyada bir eserin olsun ki hayir defterin kapanmasin.

Insan gibi insan, adam gibi adam yetistirebiliyorsan Ülkücüsün.
Vatanina hizmette menfaat aramadan kosudaysan Ülkücüsün.
Canini, malini bu yolda feda edebiliyorsan Ülkücüsün.
Yüce Türk Milleti´nin dilini, dinini, tarihini koruma yolunda mücadele veriyorsan Ülkücüsün.
Örnekleri cogalttikca cogaltabiliriz...

En önemlisi elini vicdanina götürdügünde samimi olarak bu yolda yasadiklarina ve yasattiklarina Türk Islam Ülküsü cercevesinde yasamis olmanin huzuru var ise Ülkücüsün.
Ha bunlarin bircogu sende eksik ise en ve azindan MHP´ye oy verdiysen ve cevrendekilere bu yönde yönlendirmelerin olmussa yine de bu yolda hizmetin var. Allah (c.c.) senden razi olsun.

Basbug´umun hayatini kulaktan dolma degil gercekleriyle ögrenmekte yarar var. Bu gün yasanan bir cok sorunun cevabini bulabiliriz. Kendi eksiklerimizi o insana yamamak en azindan ucmaga varmis olmasi sebebi ile en hafif deyimle haksizlik. Dini cevabi da var ama söylemek te bana düsmez.

Ülkücü olarak kendimiz Türk Islam Ülküsü´nü yasarsak bu soru kendiliginden cevabini bulacaktir. Ise önce kendimizden baslayalim. Bilin ki ben hayatima vermis oldugum yön kadar itibarim var. Laf ile peynir gemisi yürümez. Sabahlara kadar burda birbirimizi elestirsek ne cikar ben beni düzeltmedikten sonra...

Allah (c.c.) son nefesimi Türk Islam Ülkücüsü olarak teslim etmeyi nasip etsin. Amin.

Allah´in (c.c.) rahmeti ve bereketi üzerinize olsun

Allah (c.c.) Türk´ü korusun ve yüceltsin
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız