Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Misyonerlik EVLERİMİZDE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
pektas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 31

İletiTarih: Çar Şub 25, 2004 5:59 pm    ileti konusu: türk Alıntıyla Cevap Gönder

bütün devletler küçük çaptada olsa bir misyonerlik yapıyor ama türkiye böylebirşey yapamıyor bırakın misyonerliği kendi gençliğini adetlerine bağlı olarak yetiştiremiyor bunun sebebi de türkiye büzerinde kurulan kültürel siyasi... gibi baskılardır
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
TANRIAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Per Şub 26, 2004 1:33 pm    ileti konusu: DİKKAT EDELİM Alıntıyla Cevap Gönder

televizyonlarda gösterilen çizgi filmler basit birşey degil dedigin gibi çocuklar bu milltein gelecegini oluşturacak bireylerdir onun için zaten çocuklara yönelik hazırlanmakta programlar
bir de şu var ki televizyondaki magazin programları ve bunların çeşitli versiyonları var bunlar da türk aile yapısına direk yönelik eylemlerdir aile yapısı saglam bir milletiz bunu bozmaya çalışyorlar zaten türk milletinin aile yapısına yönelik saldırılar osmanlının son dönemlerinden itibaren yapılmaktadır
avrupalılar ve diger düşmanlarımız daha dogrusu türk olmayan ve türklügünden gurur duymaya insanlar baktılar topla tüfekle yıklımıyor bu millet misyonerlikle içten içe yıkmaya karra verdiler ve misyonerlikleri için içimize de hainleri yerleştirdiler
şu anda medya patronlarından türk aile yapısına uygun program yapan veya yapmak isteyen çok az patron var onlar da güçleri yetmiyor
LÜTFEN DİKKAT TELEVİZYON PROGRAMLARINDA SEÇİCİ OLALAIM
YÜCE BİR MİLLETİN YAPISINI BOZMAYA YÖNELİK FAALİYETLER VAR
EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
aslanderen40
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 133

İletiTarih: Çar Mar 10, 2004 12:54 pm    ileti konusu: misyonerlik Alıntıyla Cevap Gönder

türkiye için çok önemli bir konuya değinmişsiniz. mevla razı olsun. miyoner güçlere bu televizyonlar olduktan sonra karşı atakta bulunamayız ancak ülkücü hareketin kuracağı bir televizyon gerekmektedir. aileler de görülüyorki biraz bilinçsiz ki çocuklarına o hıristiyan propagandası filimleri izletiyorlar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM ICQ
aslanderen40
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 133

İletiTarih: Per Mar 11, 2004 11:04 pm    ileti konusu: cevap Alıntıyla Cevap Gönder

evet haklısın belki onlar için hayatın anlamı ama unutmayalım ki onlar için hayatın anlamı kılanda biziz ben izlenmesin diyerek onları çizgi filimden soyutlayalım demiyorum izlesinler ama onları öyle bir yetiştirelim ki büyüdüklerinde hala çizgi filimlerin etkisinde kalmasınlar. onları öyle bir türk islam bilgisi ile donatalım ki büyüdüklerinde iyiyi kötüyü ayırt edebilsinler. çok afedersiniz günümüzde öyle aileler varki çocuk yapıyorlar saldım çayıra mevlam kayıra deyip bırakiyorlar. haksızmıyım sayın asenatürk???
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM ICQ
cassiusx
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Per Mar 11, 2004 11:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cok önemli bir konuya deginmisiniz arkadaslar, kutlarim!
Ben Avusturya'da dogudum ve halen orda yasiyorum, özelikle buranin vatandasligina gecmedim... nedenmi? Askerligimi Vatanim'da yapabilmek, ve tek bir amac'la... bir kac tane Vatan hayinini öbür dünya'ya postalaya bilmek icin! Insallah ALLAHIM bana ölümden önce böyle birseyi nasip eder!!! Siz korkmayin dostlarim, abilerim ve bacilarim! TÜRK genci gerekeni zaman'ni geldigi zaman yapar! cünkü bizim baskalari gibi kanimiz bozuk degil!!!
asenayagmur
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Cum Mar 12, 2004 9:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EN BÜYÜĞÜ 6 YAŞINDA OLAN ÜÇ ÇOCUĞUN ANNESİYİM.ÖZELLİKLE TV YAYINLARINDA TİTİZ DAVRANMAYA ÇALIŞIYORUM.EVİMİZDE ASLA İZLENMEDİĞİ HALDE ÇOCUĞUM POPSTAR KATILIMCILARINDAN BAHSEDEBİLİYOR.İZLEMEDİĞİ POKEMON OYUNCAKLARINDAN İSTEYEBİLİYOR.ÇEVRE BU KONUDA BÜYÜK ETKEN.ÜSTESİNDEN GELMEK ZOR AMA BENİM DE ÇOCUKLARIMI BU SAÇMA CEREYANLARA TESLİM ETMEYE NİYETİM YOK.BENCE KİM ÜLKÜCÜ DİYE YARIŞTIRACAĞINA OTURUP;ALTINDA 'TÜRK MALI'YAZACAK ESERLER MEYDANA GETİRMELİ.!
Keloglan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Cum Mar 19, 2004 3:48 pm    ileti konusu: HERKES MİSYONUNU ANLATIYOR Alıntıyla Cevap Gönder

Her dinin mensubu kendi misyonunu anlatıyor, bu istense de biraz zor engellenir.
Türkiyedeki televizyon kanalizasyonları aracılığıyla bunun yapılması da anormal bir şey değil, başta iktidar partisi olmakla bizim dışımızda herkes AB'nin kapısından girmek için dinini değiştirmeye hazır.

Bizim yapmamız gereken, çocuklarımıza bizi anlatan, değerlerimize ters düşmeyen eğitici filmeler alıp syrettirmek.
Belki burada çok fazla çeşidi yok ama Türkiyede oldukça çok çizgi film türünden video ve Cd ler var. En azından izine gittiğimizde bunlardan bol miktarda getirirsek faydalı olur.

Diğer üzerinde önemle durulması gereken bir başka konu, Avrupa ülkelerindeki teşkilatlarımızın birer aile yuvası haline gelerek, 7'den 77'e her yaş gurubunun ihtiyaçlarına cevap verebilmesidir.

Böyle bir teşkilat anlayışına kadınlarımız can atıyor ama erkeklerimiz rahatlarının bozulacağı endişesinden pek yanaşmıyorlar.

Ben bütün Ülkücü bayanları teşkilata ailesini getirmeyen erkeklerin rahatını bozmaya çağırıyorum.

Yarınlarımız çocuklarımıza emanet...
Çocuklarımızın eğitimi için derneklerde bir şeyler yapılmıyorsa başkalarının propagandasına kızmak niye!

Yarının anaları, yarının babaları bu gün en iyi eğitimi alabilme şansını miskinliğimiz yüzünden kaybediyorlarsa bundan daha büyük gaflet, bundan daha vahim ihmal olur mu?

Ben Ülkücü bacıları bu gidişi protosto etmeye çağırıyorum varmısınız.....
nikodim52
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Çar Arl 29, 2004 12:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar öncelikle şunu söylemek istiyorum tabiki her din mensubu kendi misyonunu anlatacaklar bu en doğal haklarıdır çünkü insanın kendi iç dünyasıyla barışık olması için ve algılaması için buna ihtiyaç vardır çünkü inançsız insan algısız ve şuursuzdur hangi inanç olursa olsun inançlar insanların kadwer çizgilerini teşkil eder ...
kardeşler ilkl olarak bu boş konuları ve protostuları bırakalımda gerçeğe dönelim ırak, afganistan, çeçenistan,doğutürkistan,dağıstan ve musul ve kerkükteki kardeşler kan ağlıyor bunu farkına varmamız lazım bu gerçeği görmemeiz ve kafir emperyalist ve komünist düzenin karşısında dim dik ayakta durmamız için ayrımcılıkları bir yere bırakıp tek vucud olmalıyız
ve bu abd ve ab ye karşı b,irlik içinde olmalıyız bakınız bir ruhban okuludur gidiyor ve kürtler deseniz hep ayrı telden ötüyorlar böyle sitelerde yazmayla olmaz harekete geçmek ve şuurumuzun farkına varmalıyız bakın ben orduluyum orduya bile bir misyoner amerikalı ajan geld,i ve gençleri hrıstiyanlığa sokuyor yani asamile ediyor aslını yitiriyor gençliğimiz ben bunu için karar verdim arkadaşlarla beraber onu döveceğiz sizde kendi şehirlerinizdeki misyonerlerin hakkından gelin sevgilerimle :P
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
nikodim52
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Çar Arl 29, 2004 12:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEVGİLİ KARDEŞLER BU BİRLİK ABCAK YA DİN BİRLİĞİ YADA IRK BİRLİĞİ İLE OLUR BU YÜZDEN BÜTÜN TÜRK MÜSLÜMAN ALEMİ BİR ARAYA GELİP ANADOLUDAN BU KAFİRLERİ VE SÖMÜRGECİLERİ BURADAN ATMALIYIZ BUNUN İÇİ TEK ÇÖZÜM MİLLİ BİRLİKTİR
KARDEŞLERİM BAKINIZ SİZE BİR ŞİİR YAZIYORUM BUNU ANLAYIN..
ARKADAŞ BENİM GÜZEL ÜLKEME NE OLMUŞ
ARSLANLAR YURDUNA ÇAKALLAR DOLMUŞ
TİLKİ KRAL KARGA KLAVUZ OLMUŞ

KARTALLAR BEKLER LEŞ BAŞINDA

YÜCE ALLAH TÜRKÜ VE BÜRÜN MÜSLÜMAN ALEMİNİ BU LEŞCİ KARTALLARDAN VE ÇAKALLARDAN KORUSUN
KARDEŞLERİM ÖZELLİKLE ALPEREN VE ÜLÜKCÜ GENLİĞE SESLENİYORUM GELİN HEP BERABER KUVAYİ MİLLİYEYİ KURALIM NASIL ATALARIMIZ YILLAR ÖNCE ERGENEKONDAN DAĞLARI ERİTİP ÇIKMIŞLARSA BÜTÜN DÜNYAYA HAKİM OLMUŞLAR İSE YILLAR ÖNCE ANADOLUDA KUVAYİ MİLLİYE KURULARAK NASIL KAFİR LER ATILMIŞSA YENİDEN ATALIM ÜLKEMİZ İŞGAL ALRINDA VE BU NEDENLE GEREKİRSE YÖNETİME BİLE KARŞI GELEBİLİRİZ ÇÜNKÜ ULU ATATÜRK VE PEYGAMBERİMİZ MUHAMMED BUNUN İÇİN BİZLERE YOL GÖSTERMİŞTİR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Çar Arl 29, 2004 12:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Forumda Ülkücü hareket liderini, Ülkücü hareketin partisinin aleyhinde propaganda yapmak yasaktır.Bu yüzden iletiniz silinmiştir...

Saygılar...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Oca 05, 2005 7:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Suçu başkalarına atıp işin içinden sıyrılmayı pek severiz.Kendimize toz kondurmaz,yanlışlarımızı görmez,suçladıkca suçlarız.Bu şekilde tepki gösterileriyle,misyonerlikle başa çıkılmaz.Bu adamlar başarılı oluyorsa,bir şeyleri yanlış yapıyoruz demektir.Bunu düşünmek lazım.
Bir defa yasakcı zihniyet ile bir yere varamazsınız.Bilimsel araştırmalar göstermiştir ki,yasaklar insanları daima hortum gibi içine çeker.Yaratılış kanunu gereği;araştırmaya,geliştirmeye ve üretmeye programlanmış olan insanın,bu özelliğine karşı sınırlamalar getirmek yanlıştır.Yanlışlıklar,çirkinlikler,ve kötülükler gösterilmedikce;doğrular,güzellikler ve iyilikleri insanlara anlatamazsınız.
Bu karşılaştırmayı yapacak beyinler,bunları en kolay görerek algılıyabilirler.Yanlışlıklar zincirinin birinci halkası;ana babaların sorumsuzluklarıdır.Hikayeyi bilirsiniz.Deniz kaplumbası kıyıya binlerce yumurta bırakır.Ellerini gökyüzüne açar."Yarabbi kul lazımsa,iş sana kaldı.Ben binlercesini buraya bıraktım.Gerisi sana kalmış " der,ve yumurtalarını terkeder.Büyük mücadelelerden sonra pek az yavru denize ulaşır.İnsanların günümüzdeki hali bu.Genelde ailelerde kadın erkek çalışıyor.Hayat şartları ağır.Annenin işi daha da zor.Dışarıda çalışacak.Boş zamanlarında ev ve yemek işleri.Tatil günleri temizlik,çarşı pazar.Çocuklar;vasıfsız insanların elinde,sevgiden,ilgiden uzak yetişiyorlar.Akşamları baba kahvede,ana çayını demlemiş tv başında.Herkes kendi havasında.Peki bu çocuk nasıl yetişecek?Bu birinci konu.İkincisi,millet kendi dinini dosdoğru bilmiyor ki,çoluğuna çoçuğuna ne öğretecek?Yıllardır camiye giderim.Hep aynı vaazlar,hep aynı örnekler.Hep aynı yorumlar.Pozitif bilimle tanışmamış,tanıştırılmamış insanlar vaiz,karga sesliler müezzin,en basit sorulara cevap veremiyen,okuduğu ayetin anlamını bilmeyen hocalar.Pek az istisna hariç.Peki bu millete ne verecek bunlar?Ne alacak ki çocuklarını eğitecek.Adam kendi bilmiyor ki.Okulda din eğitimi yasak.Camiler yetersiz.Onu yapma yanarsın.Bunu yapma taş olursun.O günah, bu yasak, bu şüpheli.Artık karı koca arasına bile kısıtlama getirilip,insanın yatak odasına kadar sokulan bir din,nasıl yorumlanacak da aktarılacak çocuğa.Karşı tarafa bakıyorsun.Adam öyle bir hazırlanmış ki,herşeyi kolaylaştırmış.Adam zekat oruç namaz ne varsa kaldırmış.Cennetin anahtarını aidata bağlamış.Nef'se ne kadar hoş gelen şey varsa serbest.Kuran'da bir elin iki parmağını geçmeyen yasaklar bizde neredeyse binlerce.İnsanlar bunları duyunca"ulan ben yandım.Bunların bir tanesini bile yapamıyorum."deyip boşveriyor.Orucunu bozana 61 günü bindiriyorsun.İnsaf.Adam 30 günü zor tutuyor.1 e 61misli ceza.
Bu şekilde yorumlanan bir sürü yanlış ve bidat'in sokulduğu bir din insanlarımızı ümitsizliğe ve bunalıma düşürüyor.Kaçışlar başlıyor.Kaçan;artık av haline gelmiştir.Hangi tuzağa düşeceği de belli olmaz.İkinci konu aile içi konuşmalar görüşmeler,komşu ziyaretleri falan bitmiştir.Herkesin ayrı odası.Her odada bir tv ya da bilgisayar.Ziyaretler bitmiş akraba komşu arasında.Dialog sıfır.Herkes kendisi ve kendi şeytanıyla baş başa.İşte bu da ya intihar salgınına ya da başka şeylere kaçışa dönüşüyor.Bir sebep de ekonomi.İnsanlar aç işsiz.Çöp bidonlarından yiyen insanlar var.Aç adamı da kandırmak kolaydır.
Misyonerlerle savaşırken,bu işleri de düzeltme yolunda çalışmalar yapmak gerekir.Ön mücadelede ise,bunları dövmek korkutmak gibi tedbirler alınabilir.Dayak cennetten çıkmadır.En kesin caydırma yoludur.Benim karşıma hiç misyoner çıkmadı.Ama çıkarsa,dövmekte hiç tereddüt etmem.Bu işin medeniliği falan kalmadı.20.000 bilinen misyoner var faaliyet gösteren.Serbestçe çalışıyorlar.Haziran ayında 11.000 gencimizi zehirlediler.Hristiyan yaptılar.Kısa vadede en kolay çözüm budur.Ama yukarıda belirtilen hususlarda çalışmalar yapılmazsa,en azından bizim insanımızı korumaya yaramaz.Bu işin hoşgörüsü ,dialogu falan olmaz.Burada kast edilen,bir geleceğimiz sözkonusudur.O zaman bir yerlerden başlamalı.Kim bunları biliyorsa,birbirimize bildirsin.İşe en kolayından başlayalım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Çar Oca 05, 2005 9:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üstadım güzel anlatmışsın. Ama bence sorun Rütbeli ülküdaşlarımız rütbeli abilerimizden kaynaklanıyor. Burda bozkurt nette veya başka yerlerde normal hayatta ne zaman bir türkiye sevdalısı görsem şu gün şu olay olmuş yüreyelim itiraz edelim dövelim sövelim diyor. Yani taban hevesli düymeye basılsa ne pkk kalır ne masan ne misyoner ne de vatan haini malesef düymeyi elinde tutanlar hiçbir şey yapmıyor. Kastım bir parti pir insan degil toplumsal alanda tüm liderlerimiz. Bence bu konuda kararlı çogu ülküdaşımız üstmevkilere gelmeli gelmeliki dügmeye bassın.

Birde saygıdeger ozan arifin dedigi gibi bilmeli ve yaşamalıyız. Eger tüm ülküdaşlar tam anlamıyla davayı yaşasa davamızın Allah davası oldugunu idrak etse çözüme giden büyük bir adım atılmış olur......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Oca 05, 2005 12:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuda çok haklısın ülküdaşım.Bir atalet var ki benim de hoşuma gitmiyor.Artık uyumlu görünmeyi bırakıp,tavır ortaya koymak gerekir.Bizi bilen bilir zaten.Böyle kabul eden bizim arkamızdan gelsin.Bunlara ses çıkarmadıkça,ülke sahipsiz sanılıyor ve cüret artıyor.Şu an için gene de yapılacak var.Herkes gözünü açacak,gerekiyorsa münferiden müdahale edilecek.Ama dozu iyi ayarlanmalı.Yoksa,belediyenin toplayıp komşu ile attığı köpekleri,başka belediyenin toplayıp ayni il'e iadesine döner iş.Bu köpekler vurulursa,leşleri adam yerine geçer.Amaç caydırmak olmalı.Önce ikaz,arkasından dozunda bir sopa.Burada esas olan durumdan vazife çıkarmaktır.Adam dinime küfretti,dayanamadım mantığı olacak.Ben karşılaşırsam,emir falan alma ihtiyacı duymadan gereğini yaparım.Bu konu çok hassas olduğu,ve koruma altında oldukları için ocağı işe karıştırmamalı diye düşünüyorum.Burada bireysel,mümkün olduğu kadar kayıtlı olmayan kişilerin müdahalesi gerekir.Aslında halk bu işi çok güzel yapar,kimse de birşey diyemez.Ama nerede o duyarlık.Bu adamlar çok korkaktır biliyorsun.Bunlara grup olarak gitmek hem lüks hem de yanlıştır.Çok baş ağrıtır.Ama benim önerim olursa,memlekette adam dövmenin cezası belli.Ona da eyvallah.Allaha emanet ol.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Oca 07, 2005 10:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilinen rakamlar.150.000 civarında misyoner çalışıyor.20.000 civarında kilise açıldı.30.000 civarında insan hristiyanlaştırıldı.8.000.000 incil dağıtıldı.Harcanan para 200.000.000 dolar.Apartmanların bodrum katlarında kiliseler açılıyor.Meyhaneler;okullara camilere yaklaştırılıyor.Mahalle aralarında birahaneler ve meyhaneler serbest.Denizlide 2 ingiliz ajanı,isyan talimi yaptırırken yakalandı.Amaçları Kürt sait isyanını güncelleştirmek.Tv kanallarında misyonerler bangır bangır konuşturuluyor.Bunları da herkes seyrediyor.E tabii avrupa ülkesi olacağız ya.Papaz çıkmış,bunları kısıtlarsanız ab ye giremezsiniz diye tehdit ediyor.Ateistlerin İstanbulda yaptığı sex gösterisi dakikalarca millete izletiliyor.Herkes seyrediyor.Seyredin bakalım.Yakında ülkede pis ayak kokulu yabancı postallar dolaştığında,ne malınız ne mülkünüz ne de namus ve haysiyetinizi kalmadığı zaman susmayı görürsünüz.Oturun daha dizi seyredin.Bunları değil de o yarışma programlarını konuşun aranızda.Nereye gittiğimizin farkında bile değilsiniz.Millet mahşer günü sarhoşları gibi şuursuz bir hale gelmiş.Daha tepki koymayın,hesap sormayın.Hatta alkışlayın bizi bu hale düşürenleri.Oylarını daha da arttırın.Yüzde 35 ler falan yetmez.Yüzde 70 lere çıkarın ki,işinizi daha çabuk bitirsinler.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız