Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - DAVAYA KUL KÖLE OLMAK VAR SÜTÜNÜ DÖKEN INEK OLMAK YOK
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 11 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
beyzade000
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Per Arl 09, 2004 12:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMIN ALEYKÜM GARDAŞ SEN ÖNCE OZAN ARİF KADAR Bİ BÜYÜ ONUN KADAR BU DAVAYA HİZMET VER,EMEK VER,İLGİ VER ONDAN SONRA GEL.BİR ÜLKÜCÜYE YAKIŞIYORMU BÜYÜKLERİNİ ELESTİRMEK YAZIK...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder AIM YIM MSNM ICQ
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Pts Oca 17, 2005 9:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

beyzade

kurudan ülkücü ayaklarina yatma yapilan her sey allah rizasi icin yapilmistir kimse ahkam kesmesin ozan hizmet vermis evet karsiliginida almis ozanin vermis oldugu ne hele ondan bahset
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yalnizkurt_23
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Pts Oca 17, 2005 11:33 am    ileti konusu: ASLINI İNKAR ETME SAKIN! OZAN BABA'YA LAF DEMEYİN SAKIN!.... Alıntıyla Cevap Gönder

SELAM GARDAŞLAR SİZ OZAN ARİF'İ NERDEN TANIYOR ÇEKTİKLERİNİN KAÇTA KAÇINI BİLİYORSUNUZ SİZ NE HAKLA OZAN BABAYA HAKARET EDİYORSUNUZ SORUYORUM SİZE EY ÜLKÜCÜ GEÇİNEN VE DÖNEMLİK BİR BAŞA BAŞ DİYEN UKALA YARATIKLAR BEN Kİ Bİ YAZIMDA BAŞINIZ VARKEN BAŞKASINA BAŞ DEMEYİN DEDİM AMA SİZ NE BAŞ OLABİLİR NEDE BAŞIN TEMSİLCİSİ SİZDEN OLSA OLSA KOLTUK İÇİN YARDAKÇI OLUR! KÜLLİYAT NEDİR BİLİRMİSİN HA 12EYLÜL HİÇ OKUDUNMU OZAMAN OKU VE ÖĞRETMENLİĞİ BIRAKAN OZAN BABAYA Bİ ÇİFT SÖZ EDEBİLECEK KADAR BİLGİ VE BU DAVAYA HİZMET ETTİYSEN SENKİ LAKAP DEĞİL ŞAHSİ İSMİNİ KULLANDA TANIYALIM ATASINI TANIMAYAN DAVASINI ÇIKAR İÇİN KULLANAN KURT DEĞİL ÇAKAL DIR BUNU UNUTMA BEN ALPARSLANB KURTOĞLU'YUM SİVAS'TA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM VE HOCAMLA DEKANIMLA BİLE DAVAMI TARTIŞIYORUM SEN İSE BENİM ATAMA OZAN BABAMA LAF DİYORSUN SENİN BAŞKANIN SOLCUYLA BİR OLDU İLAHİYATLAR AÇILMADI AVRUOA İŞTE ÜLKÜCÜLER ÖLDÜ DİYİP OYUNLAR OYNADI NERDEYDİ BAŞKANIN HA SORUYORUM SANA NERDEYDİ OZAN ARİF SÜRGÜNKEN SENİN BAŞKANIN KOLTUKLARDA OTURUYORDU HA ŞİMDİ SÖYLE RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZ ÇİN SEDDİNDE NAMAZ KILMAYI ÇOK İSTİYORDU SENİN BAŞKANIN YERİNE AKP GENEL BAŞKANI NAMAZ KILDI VE O DEĞERLİ BAŞBUĞUMUZUDA ANDI HELAL OLSUN O ADAMA AMA YAZIKLAR OLSUN Kİ SENİN BAŞKANINA HİÇ BİŞEY YAPAMADI ÜLKÜCÜLÜK MAKAM PEŞİNDE KOŞMAK DEĞİL ASLINI UNUTMAK DEĞİL ADAM GİBİ ADAM OLMAK ODA SENDE VE SENİN GİBİLERDE YOK İŞTE.........
ALLAH GERÇEK ÜLKÜCÜLERİ KORUSUN VE YÜCELTSİN.... AMİN....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Oca 17, 2005 1:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yanlizkurt 23

sana aslinda cevap bile yazmak hak degil sana söylencek tek bir kelime var oda serefden mahsun biri oldugun adam gibi tartismayi bile bilmeyen serefden mahsun kisisin.ozan senin baban olsun buna karsi geldigimiz yok beyinden özürlü adi mahluk sen ozani ne kadar taniyorsun burda olan bitenden haberin varmida böyle iskembeden atiyorsun benim genel baskanim hic bir zaman ülkücüleri bölmedi ama senin ozan baban böldü benim genel baskanim hizmeti partisine verdi halada veriyor ama senin ozan baban baska yöne kaydibenim genel baskanim koltuk sevdalisi olmadigini gösterdi ama senin ozan baban umudu kesince o koltuga MHP yi satti sen hangi sürgünden bahsediyorsun be manyak ozan 1980 de elini kolunu salliyarak avrupaya geldi haaaaaa burda bazi kesimlere ters düstü diye düvetmi istiyor onun icin ona koltukmu verilmesi lazimdi senin ve ozan babanin dava anlayisi bumu.erkek olun davaniza liderinize sahip cikin kahve köselerinde mahalle kadinlari gibi MHP yi ve onun GENEL BASKANINI cekistirmeyin o kadar erkekseniz cikin makama derdinizi orda diyin ama iste o erkek ne senin ozan baban nede sen ve senin gibiler
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 2:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

12Eylül kardes sen bakma bunlara. Bunlar ortaligi karistirmak icin gelmisler.
Düsman ekmegine yag sürdüklerinin farkinda degil bunlar.
Sana katiliyorum ve arkandayim kardesim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 4:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ozan arif davası için çok emek vermiş bir yigit başbugumuzun oglum dedigi insandır. O başbugumuz rahmetlinin emanetidir. Davamızın en eski neferlerinde biridir. Yanlışıyla dogrusuyla hakkında konuşmak hele hele sadece kötülemek bize yakışmaz. İyisiyle kötüsüyle abimiz üstadımızdır.

Devlet bahçeli yani liderimiz kimseyle kıyas edilemez arkadaşlar ozan arifin hakkında düşüncelerinizi yazmanızı bir şey demem. Ama devlet bahçeli bu davanın başında oldugu sürece solcuların ve herkezin gözünün üzerinde oldugu bir sitede onu eleştirmek bile yanlış. Zaten kendini davasına adamış bir lider oldugu attıgı adımlardan anlaşılıyor. Ufak defek taktik degişiklikleri onun hakkında konuşma hakkını bize vermez. Töremize örfümüze adetimize de uymaz hele bir koltuk degişsin ozaman yapılan yanlışlar varsa konuşulur ve bir daha yapılmasına izin verilmez.....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 8:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EGE KARDESIM

birileri hala bilmiyorum bozkurt hürriyet abidesi oldugunu zincire vurulmuyacagini kim ne derse desin biz variz varda olucaz onlarin isi düsmani sevindirmek varsin sevindirsinler bir gün tarih önüne ciktigimizda ak koyun kara koyun ortaya cikar öyle degilmi ege kardesim.ALLAHA EMANET OL
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 9:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUNALEYKÜM YAHYAOGLU

sevgili kardesim yahyaoglu bir yil boyunca türk federasyon ozan hakkinda bir kelime ettirmedi teskilatlara fakat artik bardak tasti agzina ve yüregine saglik bak altta ne güzel belirtmisin DEVLET BEY bizim genel baskanimizdir ona saygida kusur edilmez diye ne yapti devlet bey kadroyu alip gidip partimi kurdu yoksa MHp yi ikiyemi böldü birileri gibi BASBUGUMUN izinde davasina hizmet vermeyi kendine amac etmis bir genel baskan olarak cikip tv karsisinda o adam diyemi hitap etti.yaziktir günahtir baba ocagi bildigimiz ugruna 5500 genci kara topraga verdigimiz davamizi kimin bitirmeye hakki var yahyaoglu bu hakki ozana BASBUGUMUZMU verdi hayir bu hakki kimse kimseye vermedi ozan almanyada bölgede gece düzenliyor ve sart kosuyor su teskilattan adam gelirse bu gece iptal olur ona göre peki güzel gardasim ozana ayni dava icinde ayni zorluklari gögüslüyen insanlari düsman etmek yakisiyormu ülkücüye bu cile degilmidir biraz gercekci olalim bir genel baskana elestirme hakkini ozan kendinde buluyorsa ülkücü camiya olarakta ozani elestirme hakkini bizde kendimizde buluruz.ALLAHA EMANET OL
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 11:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkirin töresi isliyor yigitler er meydaninda bildiklerini okuyor....
Sabir ve inatla yazdiklarinizi okudum... Nicin sabir ve inat cünkü bir türlü kabul edemedigim bir mesele bu... Her defasinda konusmaya utandigim bir konu... Ülkücülerin birbirlerine karsi cephe alircasina ocaklarda yaptiklari atesli konusmalari gardas biz isimize bakalim diyerek kesmeye calistim... Cünkü ne Parti delegesiyim ne de bu konuda sorumlu... Ocagimda kendi capimda faaliyetlere katilimi amaclayan bir kardesinizim... Ama bizi baskalarinin da okuyup zevk aldiklarini göz önünde tutarsak rahatsizligim bir kat daha artiyor.

Gardas tabi Ülkücüyüz. Ülkücü olmaya calisiyoruz.

ÜLKÜCÜNÜN SEVDASI DA ÖFKESI DE YAMAN OLUR.

Secimlerin nasil yapildigi, bu tip meselelerin konusma mekanlari ve zamanlari, parti ic tüzügü hersey sabit. Basbugumuz bizzat yasayarak gösterdi, ögretti...

Ama malesef biz iyi ögrenci degiliz galiba ki Basbugumuzdan dersimizi daha tam alamamisiz. Haddini bilmeyene haddini bildirmek...

Birilerine haddini bildirmek ne kadar güzel ne kadar dogru degil mi?
Ya biz ne zaman haddimizi bilecegiz?

Niye yedi kat göge cikarip ya da yedi kat yerin altina sokuyoruz ki...
Ayni degerde kalmasindaki kaybimiz ne olabilir?

"Davasini savunmus hizmet etmis öyleyse basa oynasin" o niye haddini bilmiyor... Yani Türkiye´de olan gelenek bizde de mi var? Herkes birbirinin isine karisir kimse kendi isini yapmaz.

Iyi öyleyse ben de yillarca PKK ile dövüstüm... Almanya´da ocagimizi yaktilar vs... Ben de mi genel baskani elestirme hakkini kendimde görecegim?

Hadi elestireyim hangi verilere göre.... Hangi istatistige göre....
Havada ucusan bir sürü veri, bir sürü istatistik var.... bir sürü komplo teorisi vs..

Nasil Genel Baskanimiz sayin Devlet Bahceli, sayin Arif Sirin gibi ozanlik yapamaz ise o da Genel baskanin isine karismasin. Varsa diyecegi kurultaya buyursun. O zaman kadar kendi isine baksin.

Ozan Arifi savunan kardesler...Ben Almanya´dayim. bu konuda bildiklerim herhalde Türkiyedekilerden biraz fazladir. Aklimin almadigi arkadaslarimiz nasil bu kadar kati bir inancla savunuyorlar. Ya bizim gördüklerimiz yanlis, ya da idrak konusunda benim sorunum var...

Kirmadigimi ümid ediyorum. Kalp kirmanin Allaha sirk kosmakla ayni olduguna inaniyorum...

Selam, hürmet ve dualarimla...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 12:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

12eylul kardesim

İlk olarak sunu soyleyeyim ben dahil herkes için bunu soyleyebiliriz her halde. Mhp hukumetteyken ben o hukumet için çok çalıştım her gittiğim yerde. Hükümetimizi savunmaya çalıştım lakin belli bir aşamadan sonra bana gelen eleştirilere cevap veremez oldum. Herhalde bunu anlıyorsun ülküdaşım. Amcam bir ilin yönetim kadrosundaydı. Ona sordum amca niye burdayız niye istifa etmiyoruz diye bana açıklama yaparken gözlerinde ümit yoktu ve siyasi bir savunmadan öteyede gitmiyordu. Yani başbugumuzun geride şehitler bırakarak emanet ettigi bu dava çok zor gunler yaşadı. Biz se saygımızdan sustuk.............

Ben sana sunu söyleyim ülküdaşım gazi üniversitesinde servet baskan muhsin beye döndü gazi üniversite teşkilatı çöktü. Ben gazide okudum bu olayın ne kadar önemli oldugunu herkez anlayamaz. devlet bey konuşma yaparken teşkilattan bin genç aniden salonu terk ediyor. Niye hangi hesaplaşmalar.

Miting lerde kendi partidaşlarımız ülküdaşlarımıza konuşma yapılırken herkez uçuyor bagırmalar. Hükümet toplantılarında tavizi geçtim rahşan her boku yiyor. Kimseden dogru düzgün ses yok bu konu konuşmakla bitmez. Buna ragmen o bizim Genel başkanımız liderimiz. Şahsiyeti çok üst seviyede oldugunu biliyorum. çok fazlada konuşmak istemiyorum. Ama sadece bana sezin başkan istifa etmişti niye sözünü yedi dediklerinde agzımı açamıyorum.....

Ozan arife gelince aramızda geçen bir yazışmayı aynen size gönderiyorum.:

Sevgili Genç Kardeşim Yahyaoglu

Mektubunuza ve mektubunuzdaki sevgi dolu satırlarınıza çok teşekkür ediyorum.. Belkide hak etmediğimiz, böylesine riyadan uzak sevgilere bizi layık etmesi için Cenab-ı Allah(cc)' a duacıyım...
Bu satırları yazmadan, bana yazmış olduğunuz satırlara birdaha göz attım.. İyiki de atmışım.. Belliki yüreğindeki sevdanın bütün yükünü omuzlarında hisseden iki vatan evladısınız..
Yazdıklarınızdan çıkardığım bir çok gönüldaşımın yazdıklarından farklı değil.
Belliki aynı şeyler hepimize sıkıntı, hatta eza veriyor..
Bu gösteriyorki dünyada içine lağım suyu karışmamış deniz yok... Önemli olan sizin gibi tertemiz pınar sularının varlığı!...
Fakat taktir edersiniz ki, sadece varlıkla iş bitmiyor, çok çalışmamız lazım..
Etrafınızdaki kötü örneklere bakarak, sakın ola ki mensubu olduğunuz, bu necip milletin kurtuluş ümidi olan, adına "ülkücülük" dediğimiz, sevdanızı yargılamaya kalkmayın...
Zaten, böyle bir hataya düşmeyecek kadar basiret sahibi olduğunuz, satırlarınızdan da belli..
Ya sabır... Gülün dikeni varmış diye şikayet etmektense,dikenin gülü varmış diye şükretme zamanı!..
Bizim neslin beceremediği işleri sizin becereceğinize inancım tam..
Korkmayın Ozan Arif'i engelleselerde ülkücü hareketi engelleyemezler..
İşte bu ümitle bana yalnız olmadığımı hissettiren mesajınıza teşekkür ediyor, hayatınızda başarılar diliyor, gözlerinizden öpüyorum...
En içten muhabbetlerimle...
Ozan Arif / Frankfurt
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 1:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili kardesim VUSLATIM

BÜYÜKSEN ELLERINDEN KÜCÜKSEN GÖZLERINDEN ÖPÜYORUM BU YAZINDAN DOLAYI SENI TEBRIK EDIYORUM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.gardasim bende onu anlatmaya calsiyorum su platforma yazi yazan gardaslarimizin yarisindan cogu türkiyemizde yasiyan agabeyler ve kardeslerimiz ama senle ben almanayada yasiyoruz bazi yapilan oynanan cirkince oyunlari görüyoruz bizde diyoruzki disardan üzerimize oyun oynayan bir sürü kesim varken ülkücüler neden genel baskanimizla ugrasma geregini duyuyor bizlerin kenetlenecegi gün bugündür.ALLAHA EMANET OL
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 2:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUNALEYKÜM YAHYAOGLU

yazilarinizdan benim büyügüm oldugunuz kanatina vardim degerli abim parti icinde bazi yanlisliklar mutlaka olmustur buna iddamiz yoktur sizinde malumunuz partimizi yönetenlerde nihayetinde bir insan hatalar bizim icin degilmidir abi ama ne olursa olsun kol kirilssada yen icinde kalmali degilmidir CENNET MAKAM RAHMETLI BASBUGUMUN hicmi hatasi olmadi mutlaka olmustur ama ne dedik liderimizin yanlisi bizim dogrumuzdan daha dogrudur ve hep itaat ettik ve muvakkak olduk simdi bu düzen neden bozuldu degerli abim 3lü kualisyondan fazla beklenti olmamali sagin mason solun mason ben suna inaniyorum MHP o hükümetin icinde olmasa bugün cennet vatan daha farkli yerlerde olurdu bugün almanya basbakani almanyayi bir felakete sürükledi ama halki yinede ona bir sans verdi ve yine basa getirdi bizde bu ahde vefa olmadi agabeyim biz MHP yi birilerinin istegi yürürlügünde yerden yere vurduk adeta yok ettiksonrada tuttuk den vurduk acaba RAHMETLI BASBUG bize hakkini helal ettimi size soruyorum agabey.birde sunu ifade etmisin genel baskanimiz istafadan sonra niye cekilmedi.dogru genel baskanimiz resmen acikladi sevgili agabey malumunuz MHP nin bir alt tabani var 1450tane delegesi var bir sonraki kurultayda secenler kimdi agabey sunuda görmek lazim demek MHP nin icinde MHP yi yönetecek adam yokki taban dediklerimiz yine genel baskanimizi secti.degerli agabey size bir ciddi soru genel baskanliga ramiz ongun veya tugrul türkes gelseydi sizin iciniz rahat olurmuydu ramiz ongun BASBUGUMUN sagliginda arkasindan küfür eden degilmiydi o tahta laikmiydi tugrul bey secilemedi diye parti kurdu oda yatmezmis gibi gidip dyp ye ogulluk etti dava adamligi bumuydu.

SEVGILI AGABEY
ozanin satirlarini dile getirmisin cok memnun oldum ama ozan madalyanin bir yüzünü yazmis size öbür yüzünü saklamis.agabey sahsim almanyadan katiliyorum siteye ve TÜRK FEDERASYONA devamli giden biriyim sunuda bastaki yazilarimda belirttim kücüklügüm ozanin gecelerinde gecti taaaaa musa serdar celebi ve ali batman devrinden yetismeyim bizler ozanimizi cok severdik sahis olarak halada severiz hep onun destanlarini dinledik ve dinlettik ozanimiz ülkücülük sazini caliyorsa TÜRK FEDERASYONUN düzenlemis oldugu kurultayda neden sahne almiyor nedenini yine ben diyeyim agabey genel baskanimiz orda oldugu icin sahne almadi bas basa basta ALLAHA bagli degilmidir agabey ülkücü verilen emirlere itaat etmezmi siz ülkü adi altinda ozan olucaksiniz ve sonrada basa itaat etmiceksiniz ülkü anlayisi bumudur sizce.avrupa genel merkezimizde ozanin makami genel baskanimizda yoktu yani demek istedigim su size bu kadar önem verirken siz sagda solda derseniz ben onlari tanimiyorum siz daha ülkü adi altinda ne beklersiniz ahde vefa bumu sizce genel merkezden habersiz gece düzenleyip ülkücüleri yanlis yola itmekmi ülkü ozanligi.benim bulundugum bölgede iki tane teskilat var agabeyim biri merkeze bagli biride ozan grubu yazik günah degilmi bunu yapan ne devlet beydi nede türk federasyondu bunu yapan ozan arif di köln ilinde bir teskilat baskanina silah cektirende devlet bey ve merkez degildi buda ozandi biz ozani basimiza tac etmistik ona kahpe eller uzanmasindiye gecelerimizde etten duvar olusturuyorduk ama malesef bu etten duvari yikan ülkücüler olmadi ozanin sahsi oldu sunuda hatirlamakta yarar var RAHMETLI BASBUGUMUN SAGLIGINDA son secimlerde 6inci siradan gösterildi diye buguz edende ozandi.SEVGI VE SAYGIYLA ELLERINIZDEN ÖPERIM AGABEYIM ALLAHA EMANET OLUN
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 5:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım ilk olarak sunu söyleyim bu kadar saygılı ve samimi yazın için Allah razı olsun. Aslında bu konuda tam olarak anlatmaya kalksam içimi döksem bir kaç saat yazmam gerekir herhalde. Buna şuan vaktimde şartlarda izin vermez. Onun için ilk olarak bir yanlışlıgı düzelteyim. Ben Saygıdeger başkanımız Devlet bahçeli'nin eleştirilmesinden yana degilim. Farkındayım bende eleştirir gibi oldum lakin emin olki. Ona duyulması gereken saygı ve sevgiyi duyuyorum. Tabiki ülkücüler olarak sadece ben degil eminim hepimiz tabiat olarak. Siyasette dahi olsa sert politikaları seviyoruz. Liderimiz ise hukumet deyken biraz daha alternetif siyaseti tercih etmiştir. Nitekim bundan iki sene önceki erciyes kurultayında. Ülkenin bekası için atılan bazı adımların yanlış anlaşıldıgını söyleyerek bu uygulamalardaki. Degişimide belirtmiştir. Ancak benim görüşüm başkanımızda partimizde de hatalar vardır ama yönetim degişene kadar içimizde eleştirsekde dışarda savunmalıyız. Bu gerçek ise yapılan hataları malesef telafi edemeye biliyor. Bunun yanında ülküdaşım madem türk federasyonuna gidiyorsun. Cevat şanlı benim amcamdır.Hala yönetimde mi bilmiyorum. Bence bu konuları onunla konuşabilirsin ozan arifinde samimi bir dostudur. Ülküdaşım liderimiz hakkında nasıl kötü konuşmamamız gerekiyorsa. Bu davaya emek veren Abilerimiz buyuklerimiz hakkında da çok fazla agır eleştiriler yapmasak iyi olur. Ben hala kendimi ozan arifin şarkılarıyla destanlarıyla onları dinleyerek iyi hissediyorum. Bu arada ben yaş olarak çokta buyuk degilim onun için yahyaoglu diye hitap edebilirsin. Ülküdaşım Allah yardımcımız olsun bırakalım buyukler kendi hesaplarını kendileri görsün ben biz kutlu davamızı yaşayalım ve kendimizi geliştirip onların rütbelerine gelene kadar çok fazla eleştirmemeyi daha uygun görüyorum. Allah Türk ve müslümanı korusun ve yüceltsin.
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 9:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMUNALEYKÜM YAHYAOGLU

degerli gardasim öncelikle bu güzel ve icden olan samimi duygularindan dolayi seni tebrik ediyorum ALLAH razi olsun senin gibi duyarli bir insanla ayni safda olmanin sevincini yasiyorum evet yolumuz cetin davamiz güc bizler bu güclükle ugrasma yerine baska islerle ugrasiyoruz ama yahyaoglu gardasim bazende bunu gerektiriyorlar benimde istedigim budur biz kendi evimizde bir birimizle kavga edelim dögüselim ama disari cikinca düsmanlar bizi sarmas dolas görsün parti ici celiskiler disari belli edilmesin ama malesef bunu beceremiyoruz oysaki mazisi temiz serefli bir partinin mensuplariyiz biz a veya b partisi degiliz biz MILLIYETCI HAREKET PARTISIYIZ her hes bos ve manasiz yasiyabilir ama biz yasiyamayiz bizim namus bildigimiz bir vatan kavrami var akilli bir politika gütmeliyiz RAHMETLI BASBUGUM askerdi yönetmenligi sertti kabul ediyorum genel baskanimiz DEVLET BEY iktisatci ve politik yöntemi daha cok kaleme yatkin bize düsende genel baskanimiza destek olup el ele omuz omuza MILLIYETCI HAREKET PARTISINI tek basina iktidar etmektir.Cevat sanli baskanimi cok iyi tanirim ama suan malesef görevi birakti sahsina saygi duydugum baskanlarimdan biridir kendisi.ALLAHA EMANET OL KARDESIM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 11 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız