Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Katiller!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Pzr Tem 25, 2004 9:12 pm    ileti konusu: Katiller! Alıntıyla Cevap Gönder

Masumlarin canini alarak saltanat kurmak istiyorlar yada ayri ulke kurmak istiyorlar yani vatanimizin bir parcasinda.
Apo kopegi olumlerden olum begenecegine iyi muamele goruyor.
Tayyip ve digerleri Tren kazasiyla ilgili hata yaptik diye ozur dileyeceklerine hic birsey olmamis gibi calismalarimizi surdurecegiz diyorlar.Hele tayyip serefsizi hem suclu hemde guclu soru soran gazetecige haddinizi bilin diyor.
Bir yanda da hizbullah var hizbullahcilaronlari unuttuk mu asla.
Onlarda Islami kotulemek icin ellerinden geleni yapan Kimi rum,kimi ermeni,kimiside kurt hatta paraya mulke tapan amerikan usagi vatan haini olan turklerde var maalesef onlarin bile aramizda yeri yok onlari bile def etmemiz lazim yurdumuzdan.Hepsi katil hepsi serefsiz.

ALLAH TURKU KORUSUN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
umay_kagan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 170

İletiTarih: Pts Tem 26, 2004 3:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah o Köpekleri yurdumdan te ödde kovar inşallah!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et ICQ
kurt_ata
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 166

İletiTarih: Pts Tem 26, 2004 5:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

böyle köpeklere dersini vermekte biz kurtlara düşmezmi?
artık bir şeylere dur demenin zamanı geldi...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
umay_kagan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pts Tem 26, 2004 5:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Geçti bile... :!:
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et ICQ
reis_kurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 66

İletiTarih: Per Ağu 19, 2004 10:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah bizim yanımızdadır öc alma günü gelecek...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
umay_kagan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Ağu 22, 2004 6:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerçekten iyi niyet ile soruyorum reis_kurt kardeş...

Nasıl gelecek ?
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Cum Ağu 27, 2004 10:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yazımın başında şunu belirtmek istiyorum; kimseye laf atmak, problem yaratmak yada kimseyle münakaşa etmek gibi bi amacım yok sadece soruyorum;

3-4 ay kadar önce foruma üye oldum.2 hafta kadar yazılan konuları takip ettim.Kusura bakmayın ama sadece laf salatası! Bugüne kadar hiç bi konuda! hiç bi icraat görmedim!? Herkes asıp kesiyo yani mangalda kül bırakmıyor.Ama sadece lafda.Bugüne kadar tepki gösterilen herhangi bi konuya bırakın gözle görülür bişeyler yapmaya basit bir imza kampanyası bile düzenlenmedi! (yukarıda ki konu gibi) Yani benim haberim yok! Yapılmışsa lütfen söyleyin?

umay_kagan arkadaşıma katılıyorum ve bende sadece soruyorum.Lütfen yapılmış bir icraat gösterin?

Saygılarımla
BiStRokRat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Per Oca 06, 2005 12:32 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Belki haklısın dark_Shadow ama herkesin bu konuda istekli arzulu olduguna eminim..Sadece tek güç olmak zor..Olunabilseydi çoktan olurdu bugune kadar değil mi? Sadece bu konu değil..İnsanın nelere yüreği sızlıyo ama elden hiçbirşey gelmiyo..Televizyonlarda Hz.Ali nin türbesi kurşunlanıyor..ki biz müslüman bir ülkeyiz...Ve bu dine saygısızlar bunları düşman çatlatırcasına kameraya alıyor ama elimizi kolumuzu bağlıyorlar ilişkilerimiz ilişkilerimiz diye,yazık!!!
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Oca 06, 2005 12:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ortada kendine ülkücü sıfatını yakıştıran bir sürü insan dolaşıyor.Kimsenin ne kadar ülkücü olduğunu sorgulamak hiç birimizin haddi değil.İçlerinde gerçekten idealist olanların var olduğundan da eminim.Ama yapılanlara bakıyoruz.Elle tutulur hiç bişey yok.Aslında yapmak isteyen hiç kimse yok.

Yusuf Ziya Arpacık'ı örnek verelim.Adamın elinde silah Kerkük-Bağdat karayolunda nöbet tutuyor.Bu istenilse bişeylerin yapılabileceğini gösteriyor.Herkes eline silah alıp savaşsın demiyoruz.Ülkenin silah tutan ellere ihtiyacı olduğu kadar kalem tutan ellere de ihtiyacı var.

Ben kendimden örnek vereyim.Ben de elle tutulur gözle görülür bir iş yapmıyorum.Buraya yazı yazarken bile sıkılarak yazıyorum.Birşey yapamamanın (yada yapmamanın) sıkıntı var.Ama hiç bir zamanda ben ülkücüyüm demedim.O sıfatı insan kendine yakıştırmadan önce birşeyler yapmalı bence.Sokaklarda, kız peşinde gezen adamların kendilerine ülkücü demesi farklı olmak adına ülkü ocaklarına gitmeleri beni cidden üzüyor.Ülkenin hızla yozlaştığı şu dönemde ülkü ocaklarınında bu yozlaşmadan fazlasıyla payını aldığı söylenebilir.

Bazıları bu açıdan bakıldığında sorunun tabanda olduğunu söylüyor.Ama ben sorunun tavanda olduğuna inanıyorum.Işık tavandan yayılır ve tabanı aydınlatır.Baştaki büyüklerin artık masaya ellerini vurması gerek.Sırf sayıca fazla görünmek adına ocaklara toplanan işe yaramaz insanların oradan uzaklaştırılması gerek.Ocaklar kurt yuvasıdır.Ama malesef kurt yuvaları bugün köpeklere kalmış durumda.

KİMSE BİŞEY YAPAMIYORUZ YADA YAPTIRMIYORLAR DİYE ORTADA MASAL OKUMASIN.HERŞEY İNSANIN İÇİNDE.KİŞİ GERÇEKTEN YAPMAK İSTİYORSA İÇİNDE GERÇEKTEN İNANCI VARSA İSTEDİĞİ HERŞEYİ YAPAR....
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Oca 06, 2005 12:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir gün gelecek...Bir gün gelecek...O gün hangi gündür çok merak ediyorum?Birşeyler yapmak için illaki iktidarda olmak mı lazım?Bu ülkeyi baştaki hükümet mi yönetiyor?
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Cum Oca 07, 2005 1:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım haklısayıldıgın noktalar var. Ama bu konuda siyaset diye bir illet var. İşte siyasetin içindede sabır ve gizlilik var. Papayı vurmak kolay dediler gidip vurdular helali hoş olsun ama ölmedi. Ölseydi bile yerine emin ol daha beteri gelirdi. Satırançta ilk saldıran degil zamanında planlı kurnazca saldıran kazanır. Ve unutmaki futbolda 5 0 yenilk oldugun ilk yarıyı ikinci yarı farkla alabiliyorsun.Emin ol duydugun heyecan ve öfkeyi hissediyorum. Ve şunada emin olkki benden daha çok sinirli ve öfkeli tanımadıgım tek konu vatan hainligidir. Malesef liderlerimiz uzun bir siyaset maratonu seçti bizde bu yola uymaya becburuz. Bir düşün burda sanal alemdeki bir sitede buluşmuşuz ve vatanımız hakkında iyi ye dair birşey ler yapmaya çalışıyoruz burda bu kadarsak. Dünyada 250 milyon türk 2 milyar müslüman var. Ve gün geldiginde yani sen ben bizler dinimizi türklügümüzü örf ve adetlerimizi hakkıyla yaşamaya başladıgımızda. Ve ekonamik güçle imanımızı ülkümüzü birleştire bildigimizde düymeye basılmış olacak. Bana buna yakın bir konuşmayı bir timiz il başkanlarında biri yaptı bende amca senindedigin olana kadar kıyamet kopar dedim aldıgım cevapsa kendime gelmemi sagladı. -Madem öyle ne oturuyorsun git birilerine türklügü dinini örfünü anlat tabi önce yaşa kolayı neskafeyi bırak ayranın tç kahven var dedi. Bence bütün ülküdaşlar en azından aldıgımız elbiseye yedigimiz yicege dikkat edelim. Amerika ya ve ya digerlerine ekonomik yardim yapacagımıza ırkdaşlarımızı dindaşlarımızı zenginleştirelim Ozaman zamanı gelmesini beklemek yerine getirmek için çalışan onurlu türk islam fedayilerinden biri olduk demektir : EYvallah
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Oca 08, 2005 11:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Beklemek, yapılacak hamleleri önceden hesap etmek tabi en doğru iştir.Sonu görünmeyen bir yola girmek tabi ki doğru değil.Benim yukarıda ki yazıyı yazmamın sert bir şeklide eleştiri yapmamın nedeni yolun ucunda bir ışık görememem.Acaba temelleri sağlam atıyor muyuz?Geleceğimiz dediğimiz gençleri ne kadar geleceğe hazırlıyoruz?Umarım benim endişelerim yersiz çıkar bende Tanrı'ya "Şükürler Olsun" derim.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 12:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Temeller bozuk ülküdaş TAnrı degil Allaha şükürler olsun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 11:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tanrı türkçedir Allah arapçadır.İki kelimenin de anlamı yani kasdedilen varlık aynıdır...Ucuz edebiyat yapma...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız