Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Bir Bayrak da Sen Yak
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ilteris-kaan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 146

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 5:34 pm    ileti konusu: Bir Bayrak da Sen Yak Alıntıyla Cevap Gönder

Mersin'de Türk bayrağını yakma ve ayaklar altına alma teşebbüsüne Türk halkının tepkisi sürerken, terör örgütü PKK/KONGRA-GEL'e yakınlığıyla bilinen ve bölücü terör örgütünün internet sitesi gibi çalışan welatparez adlı site, "Bir Türk Bayrağı da Sen Yak" kampanyası başlattı.

Bölücü yandaşlarına çağrıda bulunan site yöneticileri, "Newroz'da Mersin'de göstericilerin TC bayrağını yakması gündeme oturdu. MGK'nın kızmasını anlıyorum. Naziler de yakalarındaki sarı yıldızı yırtan Yahudilere kızıyordu. Düşmandan başka tavır beklemek zaten saflık olur. Sorun bazı Kürt kılıklı tiplerin TC bayrağı savunucusu kesilmesi. Leyla Zana ve Orhan Doğan buyurmuş, 'TC bayrağı bizim de değerimizdir, bizim de bayrağımızdır.' Zübeyir Aylar da aynı şeyleri söylemiş. Naziler'in gamalı bayrağı için 'Bu bayrak bizim de değerimizdir, bizimde bayrağımızdır' diyen Yahudi oldu mu hiç acaba? Şunu söyleyelim ki TC bayrağı bizim için ne bayrak ne de değerdir. Tam tersi bu bayrak, bizim için zulmün, sömürgeciliğin simgesidir ve her yerden indirilmelidir. Görüldüğü yerde yakılmalıdır. Mersin'de TC bayrağını yakmaya çalışan Kürt gençlerini kutluyorum ve çağrı yapıyorum, Ey Kürt, bir TC bayrağı da sen yak" denildi
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ilteris-kaan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 146

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 5:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diyarbakır'da aralarında siyasetçi, hukukçu, esnaf ve meslek odası temsilcilerinin de bulunduğu 83 kişi öncülüğünde Türkiye'nin federal olarak yeniden yapılanması istemiyle ''AB sürecinde Kürt'üm, tarafım, haklarımı istiyorum'' kampanyası başlatıldı.

6 ay boyunca Türkiye ve Avrupa'da sürdürülecek kampanyanın 8 maddelik talep listesinde, Kürtlerin kendi kimlikleriyle örgütlenmesi, Doğu ve Güneydoğu'da eğitimin üniversiteye kadar Kürtçe yapılması ve yerleşim bölgelerine Kürtçe isimler verilmesi de bulunuyor.

Kampanya nedeniyle aralarında Diyarbakır Kürd-Der Başkanı İbrahim Güçlü , HAK-PAR Genel Başkan Yardımcısı Bayram Bozyel , İl Başkanı Halis Nezan , Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mehmet Vural 'ın da bulunduğu yaklaşık 100 kişi basın açıklamasına katıldı.

Grup adına açıklama yapan Ümit Tektaş , Türkiye'nin AB sürecini gözeterek Kürt halkının asgari talepleri temelinde böyle bir kampanya düzenlediklerini belirtti. Tektaş, imzaların 3 Ekim öncesinde AB kurumları öncelikli olmak üzere ilgili kurumlara iletileceğini söyledi. İmzaya açılan metnin giriş ve sonuç bölümlerinde şöyle denildi:

''Biz Avrupa halklarının ve dünya kamuoyunun dikkatini, bütün insani değerlerden, hak ve adaletten yoksun bırakılmış nüfusu 20 milyonu aşkın Kürt halkının üzerine çekmek istiyoruz. Türkiye'de baskı ve korkudan uzak, özgürlük ve güvenlik içinde onurlu bir biçimde Türk halkıyla eşit koşullarda yaşamak, Kürt halkının insani ve meşru hakkıdır. AB siyasi, hukuki, vicdani ve etik bir sorumluluk altındadır.''

8 MADDELİK İSTEK LİSTESİ

Kampanyanın 8 maddelik talepler listesiyse şöyle sıralandı:

'- 'Türkiye'deki siyasi ve idari yapı, iki halkın hak eşitliğine dayalı, çoğulcu ve federal şekilde yeniden yapılanmalıdır.

- Şiddet içermeyen her düşünce güvenceye kavuşturulmalıdır.

- Yeni anayasa, Kürt halkının varlığını, ulusal demokratik haklarını, ata topraklarında esenlik içinde yaşamasını garanti altına almalıdır.

- Kürtlerin kendi kimlikleriyle örgütlenmesi ve Kürtçe isimli siyasi parti, dernek gibi kuruluşların kurulması güvenceye kavuşturulmalı, Kürtçe dilini kullanmalarının önündeki engeller kaldırılmalıdır.

- Kürtlerin yoğun olarak yaşadıkları coğrafyada üniversiteye kadar eğitim dili Kürtçe olmalı, diğer bölgelerde de seçmeli ders olarak okutulmalıdır.

- Yerleşim yerlerinin, coğrafi alanların Kürtçe isimleri iade edilmelidir.

- Genel siyasi af çıkarılmalıdır.

- Yakılan, yıkılan ve boşaltılan yerleşim yerlerinin onarımı, üretimin yeniden canlandırılması, yerlerinden sürülmüş milyonlarca insanımızın geri dönüşü, yaşanan zararın tazminiyle yaşam koşullarının normalleşmesi, eğitim, sağlık ve altyapı gibi hizmetlerin istikrara kavuşturulması için hareket planı hazırlanmalıdır.''

cumhuriyet
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 7:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlara verilecek çok güzel bir cevap var ama ben buraya yazarsam ayıp olur.Kürtler türk ırkındandır diyenler,biz mermeriz diyenler bunları iyi okusun.Gaflet uykusundan da uyansın.Ben kürdüm diyen şerefsizleri hala bu çatı altında tutmak istiyoruz.Bu itleri memuriyetten atacaksın,asker olanları terhis edeceksin.Bunların eline silah falan verilmez.Bu işin şakası kalmadı.Bunlar acilen uygulanmalı yeter artık.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 8:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir teldir ile uslanmayanın hakkı kötektir
hele bu itlere etmeli ihtar ihtarla uslanmayanı kesmeli derhal
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Ancestor
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 8:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bu itleri memuriyetten atacaksın,asker olanları terhis edeceksin.Bunların eline silah falan verilmez.

Evet derhal memuriyetten atacaksın. Çünkü devlet dairelerinde Türk soyundan ve kanından olanlara nasıl davranıyorlar görüyoruz özellikle de yaşlı olanlara.

Ama onları askerlikten atmak mı ? Asla. En zor , en ağır şekilde yaptıracaksın askerliği. Ellerine evet silah vermeyeceksin ama.

Biz hala yapabileceğimiz kadar değil bakabileceğimiz kadar çocuk yapalım. Adamlar da beşer onar çocuk var. Bu işin sonu ne olacak ki ?

Doğudaki Türk hemşire ve doktorlar işlerini iyi bilsinler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
zeybek45
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 9:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bayraksizlar bayraksizlar
Yere düsse bayrak sizlar
Nerden bilsin kiymetini
Soysuz sopsuz bayraksizlar
zeybek45
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 9:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hele bu itlere etmeli ihtar ihtarla uslanmayanı kesmeli derhal[/quote]

Hay ağzına sağlık bre yahyaoğlu ne güzel de döşenmişsin
cCcOsmanliKiz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 10:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adamlarda ne cesaret var, hayret ediyorum.
bizim vatanda yasiyorlar, bizim vatanda para kazaniyorlar, bizim topraklarin üstünde sayilmiyacak kadar cocuklarini büyütüyorlar, bizim passaportu tasiyorlar, bizim konustugumuz dili konusuyorlar.
ya hayret, ne yüzle yakarsin o bayragi. asil suc devleti yönetenlerde. onlar simartiyorlar bu i****. onlar gelmeden evel nerde görülürdü tv lerde onlarin sarkilari. evden disari o kürtce denen dili konusmaya korkarlardi. ...
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 10:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

avrupalı şerefsizler besledi büyüttü hain olarak yetiştirdi şimdi de üstümüze salıyor :evil: :evil: :evil:
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
MURAT-DADALOGLU
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 10:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selaymünaleykün Gardaşlarım...

Bu utanmasını bilmeyen mahlukatların istek arzuları bir türlü hiç bitmek bilmiyor!

kadir21 ve Ancestor Gardaşlarımın görüş ve tavsiyelerini çok doğru bulup ve benimde o aynı firekanzda olduğumu bildirir ve bu iki gardaşımın önerilerine aynen katılıp ve desteklediğimi de bildiririm.

Fakat, tavsiye olarak yazdıklarınızın aynısı, zaten uzun zamandan beri benim düşüncelerimde çoktan vardı.

Ben uzun yıllardır her konuda düşmanlarımızın hepsi ile zatan bağlılığımı ve ilişkimi kesmiş bulunuyorum.
Ben böyle düşmanlardan ne alış-veriş yaparım nede selamlarını isterim.
Hatta, içip, yediğin yerlere de çok dikkat ederim. Hem paramı düşman kazanmasın diye!

Hemde; hislerimin içindekinin doğrusunu söylemek gerekirse, ben, yıllardır bunlar tarafından, lokanta gibi yerlerde zehirlenmek olasılığı şüphesindendir ki, yediğim, içtiğim yerleri de büyük bir titizlikle seçerim!

Öyle ki, sempati duymadığım, sevmediğim Batılı, emperyalist AB ve ABD ülkelerinin hiçbir malını da bulamazsınız bende.
Yabancı üretim malı olarak ancak, uzakdoğu Asya ülkelerinin eşya ve cıhazlarını bulabilirsiniz bende.
Bu Asya ülkelerini de, emperyalist ve Türk düşmanı olarak görmüyorum!

Zaten, 90lı yılların başında, Orgeneral Doğan Güreş ve yanında ki Kuvvet Komutanlarını da, güneydoğulu askerler tarafından yapılan kahvenin içine siyanür zehiri atarak, zehirlemeye girişmediler mi?

Allah Müslümanları Ve Türkleri Korusun
Murat Dadaloğlu, Polatlı (eski ETKO cu)

En son MURAT-DADALOGLU tarafından Cmt Mar 26, 2005 4:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cum Mar 25, 2005 11:55 pm    ileti konusu: alper tunga öldümü, eşsiz acun kaldımı Alıntıyla Cevap Gönder

Vatanımızda bizimle beraber yaşayıp, ekmeğimizle büyüyen, harplere girmiş bir milletin çocukları (kürtler) bugün moskof uşağı olmuşsa buna kendileri üzülsünler. Ya Peygamber (SA) yolu ya moskof kucağı. Bizde eski ruhumuzdan birşey kaybetmedik ve hatta daha imanlı ve daha güçlüyüz. Çünkü içimizden bazıları moskofla diyalog uşaklığı yolları ararken bazılarıda güya yahudi ve hristiyanlar kendilerine devlet kursun diye çanaklarından kemik yalıyorlar. Tarihde hiç bir millete başka millet devlet kurmadı. Bu şahsiyetsiz itler bilmezmi ki bu kendilerini bir kere daha kandırmaktır. Osmanlıya , Müslümanlara ihanet eden eski tebalarımızı görmüyorlar mı?
Cümleniz Allah'a emanet olun, Kardeşlerim.
tevhitgulseven
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Cmt Mar 26, 2005 12:03 am    ileti konusu: acun öksüz kalmadı Alıntıyla Cevap Gönder

Sağol reisim 25 . Bu ülkeye ihanet edenler elbette iflah olmazlar. Herkesin bir hesabı var ve Allah(CC)'nin de bir hesabı var ve O hesabında yanılmaz. Görelim MEVLAM NEYLER, NEYLERSE GÜZEL EYLER.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Mar 26, 2005 9:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ancestor kardeşim;benim kürtlerle ilgili çözüm önerilerim var.Hala da bu konuda çalışıyorum.Askerlikten muaf olsunlar dediysem yatsınlar demedim.Bu paketi yakında açıklayacağım.Acele edince bir tanesini söyleyeyim.Askerlikte geçecek sürelerini,demiryolu inşaatlarında işçi olarak çalıştırıp doldurtacaksın.Bu köpek sürüleriyle işte o zaman yurdu demir ağlarla öreriz.Onuncu yıl marşı yazan adam,gidip de bakmamış ki cumhüriyet devrinde kaç km demiryolu yapılmış.Rayların üzerinde hala krupp yazar.Bunları çalıştırıp bu işleri yaptıracaksın.Cumhuriyet devrinde kasıtlı olarak karayollarından başka bir iş yapılmamıştır.Çok az tadilat mahiyetinde demiryolu yapılmıştır.Bu sayede hızlı trenlerle toplu taşımayı gerçekleştirecek,petrole bağımlılığı bir ölçüde azaltacaksın.Bu iş için de köpek sürüsü gibi olan bunları kullanacaksın.Bunlar temizlenmeden gap yapılmamalıydı.Biz bu itlerin bitinin kanlanmasına hizmet ettik.Bunlara önce demiryolları yaptıracaktık.Hem iş sahibi olup azmaya fırsat bulamıyacaklardı,hem bunları ekonomide kullanacaktık.Biz bunun yerine bu itlere hizmet götürüp boyunlarına kravat geçirdik,bunları da azdırdık.
CommandO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 41

İletiTarih: Cmt Mar 26, 2005 10:52 am    ileti konusu: Re: Bir Bayrak da Sen Yak Alıntıyla Cevap Gönder

ilteris-kaan demiş ki:
Mersin'de Türk bayrağını yakma ve ayaklar altına alma teşebbüsüne Türk halkının tepkisi sürerken, terör örgütü PKK/KONGRA-GEL'e yakınlığıyla bilinen ve bölücü terör örgütünün internet sitesi gibi çalışan welatparez adlı site, "Bir Türk Bayrağı da Sen Yak" kampanyası başlattı.

Bölücü yandaşlarına çağrıda bulunan site yöneticileri, "Newroz'da Mersin'de göstericilerin TC bayrağını yakması gündeme oturdu. MGK'nın kızmasını anlıyorum. Naziler de yakalarındaki sarı yıldızı yırtan Yahudilere kızıyordu. Düşmandan başka tavır beklemek zaten saflık olur. Sorun bazı Kürt kılıklı tiplerin TC bayrağı savunucusu kesilmesi. Leyla Zana ve Orhan Doğan buyurmuş, 'TC bayrağı bizim de değerimizdir, bizim de bayrağımızdır.' Zübeyir Aylar da aynı şeyleri söylemiş. Naziler'in gamalı bayrağı için 'Bu bayrak bizim de değerimizdir, bizimde bayrağımızdır' diyen Yahudi oldu mu hiç acaba? Şunu söyleyelim ki TC bayrağı bizim için ne bayrak ne de değerdir. Tam tersi bu bayrak, bizim için zulmün, sömürgeciliğin simgesidir ve her yerden indirilmelidir. Görüldüğü yerde yakılmalıdır. Mersin'de TC bayrağını yakmaya çalışan Kürt gençlerini kutluyorum ve çağrı yapıyorum, Ey Kürt, bir TC bayrağı da sen yak" denildi

S.a
Bu yazıyı yayınlayan itlerin sitesi www.welatparez.com dur. Miliyetçi hacker kardeşlerimden bu sitenin çökertilmesini rica ediyorum.

Tanrı Bayrağını ve namusunu çiğnetmeyen Türk'ünü korusun ve yüceltsin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız