Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - 200 çocuğa nasıl kıydınız ALLAHSIZLAR!!!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 9 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
DrNaZIM
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 12:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o ufacık beyninle konuları saptırma!Benim çeçene falan falım yok lafım terörü yapan kökünde gene abd olan ezik zihniyete!
Ayrıca Turk olmanın şartı çeçenden geçmiyor ve TURKLUGUMU ÖĞRENECEĞİM EN SON İNSANLAR SEN VE SENİN GİBİLER!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
leyliguzel
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 75

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 12:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yavv ne utanmaz arlanmaz mis bu adam yaaaa.... hala ozel msj yolluyo.. ne utanmaz insanlar var boyle.. adam benim sahsima dil uzatiyo.. yazsana buraya ne derdin varsa.. benden farkli dusunuyon anladik.. sen neyi cekemiyon.. .. neyi icine sindiremiyon.. soylede icindeki pisligi gorelim.. bana OZEL MSJ YOLLAMA.. ahlaksiz terbiyesiz..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
DrNaZIM
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 12:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Terbiyesiz utanmaz rezil!Ufak kafası yetmeyince çirkefleşmeye başladı iyice hakareti ilk eden sensin kanı bozuk!
Neyse bu dialogların sonu gelmez diyecegim odurki TURKIYE mi asla iran yapamıycaksınız sen ve senin gibi kafalar sonunuzun ne oldugunune olacagını zaten görüyoruz küçük beyinli insan!
a ile b yi ögrenmeden ustunkoru konusuyor işte
1 kişi cahil fakat iyi niyetliyse ikna et
Zeki fakat kötü niyetliyse ikaz et
Hem kötü niyetli hemde cahilse İMHA ET!!!
O çöp kutusu kafanı çöpe at!Git oku biraz ne neymiş öğren öyle dışarıya iltica etmekle ahkam kesmekle olmaz bu işler...
Tenezzul etmem senin gibilerle tartışmaya ama şaşırmışı adam etmek farz dır gerçi o örümcek kafana bişeyin gireceği yok onun için sana c şıkkı uygun olur!!!
leyliguzel
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 1:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hala tenezzul ediyorsun be akil fukarasi.. hala ozel msj yolluyorsun.. yazma.. beni tehtid etmeye kalkma ...saygi gostermessen , sygisizlikla karsilastirirsin.. akil fukarasizin iste.. nerden belli oluyo ama .. benim yazdiklarimla senin yazdiklarini bi karsilastir.. ben ne yazmissim sen ne yazmissin.. dangalak kafali.. sen oku adam olda gel konus benimle...OZEL MSJ YOLLAMA BANA ....
DrNaZIM
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 1:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşte boşuna sanal alem dememişler buraya...
Kendi ufacık beyni ile küçücük dunyasında yaşayan böyle bir zavallı bile bu kelimeleri yazıyor alıştık bunlara...
SÖzün özüne gelince
Çeçenlerin 90’larda bağımsızlık mücadelelerini sempatiyle izlerdik. Ancak, artık işin rengi değişti. Masum insanlar, çocuklar öldürülüyor. Tam bir din devleti kurma kavgası yapılıyor.
Dünya’nın herhangi bir başka bölgesinde İslam adına kafa kesen, adam öldüren aşırı dincilerin aynı uygulamayı Çeçen’ler adına gerçekleştirdiklerini görüyoruz.

ÜLKEMİZ bölücülüğün ne anlama geldiğini,Sözde bağımsızlık adına kan döken şerefsizlerin! masum insanları nasıl öldürdüğünü en iyi bilen ülkedir.

Bugün Çeçen adına terör yapan El kaide dolayısıyla abd güdümüne girmiş bu ALLAHSIZLARA sempati duymamız söz konusu dahi olamaz.

ULU TANRI GÜZEL TANRI GÖK TANRI SEN TURK U VE TURK!ULUSLARINI KORU
s a
Akinci_Bey
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 11:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çeçen lider Aslan Mashadov'un sözcüsü Ahmed Zakayev, Kuzey Osetya'da yüzlerce kişiyi rehin alanların ''Çeçen olmadığını'' açıkladı. Peki ama teröristler kim?

Zakayev, Channel 4 televizyonuna verdiği demeçte, ''Rehin alanlar İnguşlardır, Osetyalılardır, Ruslardır ama Çeçenler değildir'' dedi.

Zakayev, kısa mülakatında, Rusya'da düzenlenen bütün terör eylemlerinden Çeçenlerin sorumlu tutulmasından duyduğu kaygıyı da dile getirdi.

Kuzey Osetya'da rehin alma eylemini düzenleyen teröristlerin çoğunun öldürüldüğü, bazılarının yakalandığı belirtilmişti.
---------------------------------------------------------------------

simdi DrNaZIM adinda zavaliya sormak isdiyorum

Rus zülmunde kac Türk kardeslerimizin öldü haberin var mi

Doyu Türkistan da Cin zulmunde kac Türk kardeslerimizin öldü haberin varmi

ruslar gibi alcak bi millet olan Bebekleri bile ölduren Milleti mi koruyorsun

ne diyelim yolun acik olsun ama Türkcüyüm diye gecinme
reis_kurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 66

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 11:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gönüldaşlar Çeçenleri hiç böyle bilmezde nerde o milliyetçi müslüman çeçenler
ama işin birde iç yüzünü düşünmek lazım nasılki her milletin içinde bazı yüzkaraları çıkıyorsa bunlarda çeçenlerin yüzkaraları olmalı
çeçenlerin bir hesapları varsa çocukla kadınla halledilmemeli
nasıl müslümanlık bu...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
bamsı
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 11:49 am    ileti konusu: yapma Alıntıyla Cevap Gönder

Drnazım tam rusların istediği gibi konuşuyorsun.Belki iyi niyetle söylüyorsun ama oyuna geliyorsun. Çeçenler bas bas bağırıyor biz değiliz diye, sen hala Çeçenlere laf söylüyon. Düşünelim bakalım Doğu Türkistanda, Bosnada, Azerbaycanda binlerce Türk öldürülürken dünyadan ses çıkıyormuydu? Şimdi Çeçenler tu kaka öyle mi? Yapma lütfen....
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 1:46 pm    ileti konusu: TEZGAH VAR Alıntıyla Cevap Gönder

Bence bu olayda iki ihtimal var.1-İslama karşı yürütülen operasyona mesnet teşkil etmek üzere,cia mossad işbirliğiyle hazırlanan bir senaryo.2-Ortadoğuda abd icraat yaparken,bu arada ben de çeçenistanda katliam yapayım diye bu olayı hazırlayan rusya.Ben çeçenlerin böyle bir olaya karışacaklarına kesinlikle inanmıyorum.Tıpkı ikiz kuleler olayı gibi bu da bir tezgah.Bu nedenle burada birbirimize girmenin manası yok.Adamların istediği zaten bu.Çeçenler kahramandır.Böyle bir pisliğe tenezzül etmezler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
leyliguzel
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 2:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kemal 34 kardesim, benim yazimi dikkatli okumamaissin demekki.. seni yeniden okumaya davet ediyorum ozaman.. ben drnazim dene densizin cecnler hakkindaki sozlerine yorum getirdim,, cocuklarin oldurulmelerini onaylamadim..
kadir21 abimiz yazdiklarina katiliyorum,, bu bi oyun.. cecenler bunlari simdiye kadar yapmamaislarda cimdikmi yapacaklar.. aslaa. boyle yapmazlar .
benim yazimi saptirmayin lutfen..
yamtar38
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 69

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 3:42 pm    ileti konusu: saygılar Alıntıyla Cevap Gönder

ne bu sokak kavgası mı? birbirinize hakaret ediyorsunuz. daha büyümediniz mi? birde aynı davanın insanları olacaksınız.bir birinize ettiğiniz sözlere bak.bu da bizim en büyük eksikliğimiz zaten iki cümle eder arkasın dan hemen külhan beyi kesiliriz demi? balık baştan kokarmış başkanımız da aynı zaten (ülkü ocakları) Ceviz kabuğunu izleyenler bilir.

neyse sayın DRnazım : öncelikle sen kendinle çelişkiye düşme müslümanlık taslıyorsun ama ne kadar mülümansın onu Allah bilir.sen daha ulu tanrı gök tanrı diye dur.

o hakaret ettiğin kişiler de ŞEYH ŞAMİL'in soyundandır ki onlarda peygamber soyundandır. ve müslümanlığı senden de iyi yaşıyorlar diye bilirim çünkü o kızıl moskofa karşı ayakta durmalarının en başında müslümalıkları gelir. vatan sevgisi gelir çünkü imandan olduklarını bilirler.

rahmetli başbuğumun çeçenlere yaptığı yardımları biliyorsun sanırım.hiç soysuz olsalar başbuğum onlara yardım edermiydi?

senden ricam biraz şartları inceleyerek değerlendirme yapman.
çeçenleri yıllardır çoluk çocuk, kadın,erkek,yaşlı demeden topa dizen evlerini başlarına yıkan rus itlerinin 200 piçi öldü diye mi yakınıyorsun.

onlarıda bir kere yine salak rus askeleri öldürdü.adamlar açıkca söyledi her yere bubi tuzağı kurduk girmeyin diye...onlar sazan gibi atladı bombalar teker teker patladı.

hem öyle olmasa ne olacak ki çeçenler öldürdüyse ne olur.insanlığınız mı tuttu moskoflara karşı. eee nede olsa doğu perinçekle birlikte gösteri yapmış birisiniz etkilenirsiniz tabi.

kısacası zaman,teknolaji, savaş yöntemini değiştirdi. artık yok öyle kılıç elde karşı karşıyı Allah Allhah....

Adamlar ne yapsın? sen sahip çıkmassan biz sahip çıkmazsak,rus itine karşı nasıl dirensinler nüfusları bile kalmadı.

onlarda ancak böyle seslerini duyurmuya çalışıyor ama kime Avrupaya mı? bırak Avrupayı senin gibi dindaşına sesini duyuramıyor.

hem 200 tane öldüyse az be topunu havaya uçursalardı.çünkü ikigün sonra o piçler büyüyecek onlar çeçenleri öldürecek.

sen çeçenler Türk değildiye yakınmıyorsu değil mi?

neyse kendinize iyi bakın.bunlar benim bu konudaki fikirlerimdir.
herkesin fikri kendine yeterki anlayışla lisan-ı münasiple anlatın.hatamız varsa afınıza mahcuben affola...
yamtar38
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 69

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 3:51 pm    ileti konusu: saygılar Alıntıyla Cevap Gönder

SH0PEN demiş ki:
DrNaZIM demiş ki:

VATANMI ISTEDINIZ ULAN BEŞİKTEKİ BEBEKTEN!!!

Valla Herşeyi özetliyo Bu Cümle..

senin takma izmin gibi özetliyor sanırım ama ben birşey anlamadım
SHOPEN ne?

vatanı kurdardık ya hayranlığımızı gideremedik sayın shopen
tengrikut
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 4:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya arkadaşlar niye bu kadar düşünmeden hareket ediyorsunuz? Bu ruslar değil mi ki; Tatarlara, Sakalara, SSCB zamanında tüm Türklere zulüm eden? Hem siz ilk önce müslüman kardeşinizi savunacağınıza, niye eli ağzı kanlı rus canavarına arka çıkıyosunuz? Sizler de bilirsiniz ki, Rusların çeçen kardeşlerimize etmedikleri kalmadı. Değil 100, şimdiye kadar 100 000 çeçen çocuğunu katletmişlerdir. Hem çeçenler sadece müslüman değil, türk asıllı kardeşlerimizdir. Lütfen bu kadar saf olmayalım. Artık Doğu Türkistan'ı, Çeçenistan'ı görelim.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder ICQ
yunus_gokkaya
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Cmt Eyl 04, 2004 5:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşim ne olursa olsun bizim yaşantımızda savaştığımız kişiler hiçbir zaman çocuklar,yaşlılar ve kadınlar olmadı ve olmamalıdır. vatan toprağı işgal ediliyorsa işgal güçlerini,işgali engelleyeceksin bir okula girip çocukları rehin almak senin vatanını kurtaracak mı?demiyorum ki okula değil huzurevine girsinler oradaki yaşlıları rehin alsınlar.bunlar bizim için de geçerli.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız