Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ülkücüler nasıl birleşir?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ayvaz
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 60

İletiTarih: Cmt Eyl 11, 2004 2:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖTÜKEN 97 BÜYÜK İHTİMAL İZMİRLİDİR ÇÜNKÜ BİRÇOK İZMİRLİ ÜLKÜDAŞIN AYNI ŞEYDEN YAKINDIĞNI BİLİYORUM.SADECE İZMİR VEYA BÜYÜK ŞEHİRLERE BAKILARAK YAPILAN YORUMLAR AYNI OLUYOR NEDENSE.BENCE BÖYLE YORUMLAR YAPMADAN ÖNCE YOZGAT GİBİ ÜLKÜCÜ HAREKETİN FİLİZ VERDİĞİ YERLERE BAKMAK LAZIM.BÖYLE YERLERDEDE ÜLKÜCÜLERE İSLAMİYETİN KORUYUCUSU TÜRKLÜĞÜN KORKUSUZ ASEKRİ OLARAK BAKIYOLARKİ DOĞRU OLANDA BUDUR.ARAMIZDAKİ AYRILIĞA GELİNCE BEN BÖYLE BİR AYRILIK OLDUĞNA İNANMIYORUM.HER ÜLKÜCÜNÜN AMACI BİR.ANCAK BAZI AKLI CÜZDANINA KAÇMIŞ OLANLAR ARMIZDA AYRILIK YARATMAYA ÇALIŞIYORLAR.SONUCA VARAN TEK DOĞRU YOL VAR ODA ÜLKÜCÜLÜK VE MHP
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
aslanderen40
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 133

İletiTarih: Çar Eyl 22, 2004 10:08 pm    ileti konusu: ülkücüler nasıl birleşir Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR YAPMAYIN ÜLKÜCÜ HAREKET AYRI DEĞİLDİRKİ SİZLER BİRLEŞTİRME ÇABASINA GİRİYORSUNUZ. ÖLMEDEN SELA VERİYORSUNUZ. AYRILANLAR VAR TAMAM AMA NE DEMİŞ ATSIZ:

YUFKA YÜREKLİLERLE ÇETİN YOLLAR AŞILMAZ
BU YOL KUTLUDUR GİDER TANRI DAĞINA
HALBUKİ YOLDAŞINI BIRAKIP KAÇANLARIN
HEPSİDE DEĞİŞİLİR BİR SOKAK KALTAĞINA

ONUN İÇİN GELMEK İSTEYEN DAVASINA SAHİP ÇIKANLAR HEP BURADADIR HEP YANIMIZDADIR. DÜN BURADA OLMALARI HİÇ BİRŞEY İFADE ETMEZ TAMAM SAYGIMIZ VARDIR DÜNDEN ÖTÜRÜ AMA BİR YERDE BIRAKIP HELE HELE MENFAATİ İÇİN BIRAKIP GİDENLERLE KİMSE KUSURA BAKMASIN İŞİMİZ OLMAZ.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM ICQ
fahrireis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Per Eyl 23, 2004 9:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

herkes koltuk sevdasını bir kenara bırakmalı.. ülkücüler kardeştir.. bahçeli görevi bırakmalı.. başka şekilde birleşme olmaz...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Per Eyl 23, 2004 10:12 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜCÜLER AYRI DEĞİL YALNIZACE BAZI FİKİR AYRILIKLARI OLAN TÜRKÇÜ IRKDAŞLARIMIZ VAR ORTAK NOKTA BULUNMASI HALİNDE BİRLEŞİLECEĞİ KANAATİNDEYİM VE AYRI GİBİ GÖRÜNSEDE HEPSİ AYNI GÖNÜLDE BİRLER
zafershn
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Per Eyl 23, 2004 2:40 pm    ileti konusu: tarih şuuru Alıntıyla Cevap Gönder

ayrılık ve birlik kavramlarını yerli yerine oturtmak gerekiyor.hadisi unutmayın ÜMMETİMİN AYRILIĞINDA RAHMET VARDIR.mesele bu rahmet kollarının neresinde kiminle vede neden var olacağının insanın kendi nefsine ve vicdanına sormasındadır.bizler bugün TÜRKİYENİN etrafında gelişen TÜRKÜ YOK ETME planlarının en hızla uygulamaya geçirildiğine inanan ÜLKÜCÜLER olarak bu oyunun bozulması gereken merkezin MHP olduğunu ve bugünki genel merkez yapısıyla bu oyunların bozulamayacağını hatta bu oyunlara ekmek üzerine yağ sürmek misali gibi katkı yapacağını düşünenleriz.gelin şimdi beni bir merkeze koyun.bu fikirler ayrılığınmı yoksa birleşmeninmi temennisidir????????
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Cum Eyl 24, 2004 11:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ULKUCU HAREKETIN DAGILMADIGINI SOYLEYENLERE SORUYORUM??
BIRLIK BAZI INSANLARIN SADECE AYNI CATI ALTINDA TOPLANMASI MIDIR?BENCE ONEMLI OLAN AYNI YERDE TOPLANMAK DEGIL TOPLANMANIN AMACINA (OZUNE) BAKMAK GEREK.ULKU OCAKLARINDA KI HERKESIN IDEALIST OLDUGU MASALINI DA ANLATMAYIN BANA!BEN 97 NISAN'DAN BU YANA OCAKLARA GITMIYORUM.BENIM GITDIGIM DONEMLERDE GORUNTU PEK PARLAK DEGILDI.DURUMUN HALA DEGISMEDIGININ HATTA DAHA DA KOTUYE GITTIGINI BURADA ARKADASLARIN YAZILARINDAN ANLIYORUM...

DIGER BI KONU DA LIDER KONUSU.DEVLET BAHCELI SON DERECE SAYGIN BIR INSANDIR.ULKUCU HARAKET ICIN YAPTIKLARI DA BELLIDIR.AMA BENCE HAREKETIN BASINDA OLMASI GEREKEN INSAN DEGILDIR.CUNKU SON DERECE PASIF DAVRANIYOR.BIR LIDER HARAKETI BIRLIK ICINDE TUTMALI, YANLISLARI DUZELTMELI, YENI HEDEFLER BELIRLEMELI VE EN ONEMLISI AGIRLIGINI ORTAYA KOYMALIDIR.AMA SAYIN BASKAN BENCE BU VASIFLARA SAHIP DEGILDIR.YENI LIDERIN KIM OLACAGI KONUSUNDA HERHANGI BI GORUSUM YOK AMA BASBUGUN HEDEFLERINI TAKIP EDEN VE BUNLARA YENILERINI EKLEYEN, HARAKET ICERINDE AGIRLIGINI HISSETTIREN BIRI OLMALI.BASBUGUMUZ GIBI...

BAZI KENDINI BILMEZLER MUHSIN YAZICIOGLU HAKKINDA ILERI GERI KONUSUYORLAR.KENDILERINE SORUYOM ULKUCU HARAKETE YAZICIOGLU'NUN 1000'DE 1'I KADAR HIZMET ETMISLERMIDIR???OTURDUGUNUZ YERDEN YAZMAK KOLAY GELIYOR.YAPTIGINIZ EN KUCUK BIR ICRAAT SOYLERSENIZ HAKLISINIZ DIYECEGIM!AYRICA YAZICIOGLU KOLTUK SEVDASINA DUSTUGU ICIN DEGIL ULKUSUNE DAHA SAF BIR SEKILDE DEVAM ETMEK ICIN AYRILMISTIR.MHP KADROLARININ YOZLASTIGI ACIKCA ORTADADIR.AMA BBP'NIN NELER YAPTIGINI DA TARTISABILIRIZ.O AYRI BI KONU...
beril61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cum Eyl 24, 2004 1:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR BANA KALIRSA BAŞIMIZDA DEVLET BEY OLDUKTAN SONRA BİZ BİRAZ ZOR BİRLEŞİRİZ.HEPİMİZ BİLİYORUZKİ ÜLKÜCÜLER BAHÇELİ TARAFTARI OLANLAR VE OLMAYANLAR DİYE AYRILMIŞ Kİ BENDE OLMAYANLARDANIM.ÜNİVERSTEDE OLSUN ORTACI ARKADAŞLARI KENDİ TARAFIMIZDA TOPLAMAYA ÇALIŞTIGIMIZDA ,ÜLKÜCÜLÜKTEN BAHSETTİGİMİZDE BİZE CEVAP DİREK OOO BAHÇELİDENMİ BAHSEDİYON BOŞVERSENE.ADAM HAKLI NEDİYİM .MUSTAFA YILDIZ DOGANIN DEDİGİ GİBİ ...KALDIK BAŞSIZ VE KOLSUZ...ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN
yunus_gokkaya
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Cum Eyl 24, 2004 5:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dostlarım bakıyorumki bazılarınız muhsin reisi ayrılıkçı olarak göstermiş bence ayrılık muhsin reisin yaptığı değildir.muhsin reis ve yanındakilerde bu davaya baş koymuş buı dava uğruna herşeyi yapacak kişilerdir.bizim tartışmamız gereken muhsin reis ve yanındakiler olmamalıdır.bizim tartışmamız gereken nasıl birleşeceğimiz.bu nasıl olur diyorsanız öncelikle içimizde bir olmalıyız.tabanda birleşip ilerlemeliyiz.
bunun için ocakların düzgün işlemesi gerekmektedir.bence sorun başta değil tabandadır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
SEFİR_61
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Cmt Eyl 25, 2004 12:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

reis_kurt demiş ki:
SAyın Gönüldaşım yeniden tek yumruk olmak yeniden şahlanmak için çok çalışmak gerek ama gözümüz korkmasın tüm türk ler bir araya geldiğinde aşamayacakları engel yoktur
öncelikle budavaya baş koyduysak gönülden Allah rızası için çalışmalıyız ülkemiz için ülkemizin yükselişi için çalışmalıyız
Yönetimi değiştirmeliyiz geçmişimize darda kalan gönüldaşlarımıza sahip çıkmalıyız
Nerde olursak olalım birbirimizi bulmalıyız...
GARDAŞ ağzına sağlık tam benim yazacaklarımı yazmışsın.işte böyle olur birleşmek..
büyükreis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cmt Eyl 25, 2004 3:43 pm    ileti konusu: xx Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurts kardeşimin dediği gibi bu durum oluşur.
oflas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 41

İletiTarih: Cmt Eyl 25, 2004 4:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ülküdaşlarım bende ötüken 97'nin dediklerine katılıyorum. ülkücü hareket ne yazık ki bazı korkak tavukların kafesi olmuştur. ancak bunda da bizlerin suçu yok değildir. bizim yapmamız gereken şeyse bu tavukları aramızda çıkarmak olmalıdır.çünkü ÜLKÜ OCAKLARI tavukların ambarı değil,bozkurtların otağıdır.yozgat meselesi de doğrudur.anadolu çocuğu her zaman milliyetçiliğini göstermiştir,gözterecektir.
oflas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 41

İletiTarih: Cmt Eyl 25, 2004 4:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aslandere bence burada kür şad a hak vermeliyiz.bir ayrılık vardır ama bu fikir ayrılığı değildir çok şükür. parti ayrılığıdır.ben okulumda karşı bbp li kardeşlerimç ıktığında ayrımız gayrımız ne diye soruyorum. ayrı olan tek şey partilerimiz.fikrimiz bir. bence muhsin reis baba ocağına geri dönmeli tekrar saevdasına mhp yle devam etmelidir.
aslanderen40
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 133

İletiTarih: Cmt Eyl 25, 2004 8:14 pm    ileti konusu: cevap Alıntıyla Cevap Gönder

dark_shadow demişki: "ULKUCU HAREKETIN DAGILMADIGINI SOYLEYENLERE SORUYORUM??
BIRLIK BAZI INSANLARIN SADECE AYNI CATI ALTINDA TOPLANMASI MIDIR?BENCE ONEMLI OLAN AYNI YERDE TOPLANMAK DEGIL TOPLANMANIN AMACINA (OZUNE) BAKMAK GEREK.ULKU OCAKLARINDA KI HERKESIN IDEALIST OLDUGU MASALINI DA ANLATMAYIN BANA!BEN 97 NISAN'DAN BU YANA OCAKLARA GITMIYORUM.BENIM GITDIGIM DONEMLERDE GORUNTU PEK PARLAK DEGILDI."

PARLAK OLMADIĞI GÖZÜKÜYOR SENİ İYİ BİR MİLLİYETÇİ OLARAK YETİŞTİREMEMİŞLER Kİ YETİŞTİRSELERDİ GÖRÜNTÜ ADINDA TÜRKÇE OLURDU VE İSMİNE BAKAR BAKMAZ BİR YABANCI HAYRANLIĞI SEZİLMEZDİ.

OFLAS KARDEŞİM DOĞRU HAKLISIN BİR FİKİR AYRILIĞINDAN BAŞKA BİR ŞEY YOK İŞTE PROBLEM BURADA ZATEN BENİM KIZDIĞIM NOKTA FİKRİ BİR AYRILIK YOKSA NEDEN AYRILIKLAR VAR KOLTUK SEVDASIMI? YAPMAYIN ARKADAŞLAR MUHSİN BEY NEDEN AYRILMIŞTIR O ZAMANLAR GENEL BAŞKAN OLAN BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ BEY'İN PARTİNİN BAŞKANLIĞINDAN AYRILMAYACAĞINI ANLAMIŞ VE KENDİSİNE BAŞKANLIK ŞANSI DOĞMAYACAĞINI YANİ KOLTUĞU KAPAMAYACAĞINI ANLAMIŞTIR, BU DOĞRU DEĞİLSE DOĞRU NEDİR? GELSİN DÖNSÜN BABA OCAĞINA AMA MÜMKÜNSE GENEL BAŞKANLIK SEÇİMİNDEN SONRA YAPSINKİ BU HAREKETİ BİZLERE ASLINDA KOLTUK SEVDALISI OLMADIĞINI GÖSTERSİN. YANLIŞ ANLAMAYIN BENİ MUHSİN BEY GERÇEKTEN İYİ BİR DAVA ADAMIYDI VE BELKİDE GENEL BAŞKANLIĞA YAKIŞIRDI AMA ATALARIMIZ DERKİ ERKEN ÖTEN HORAZIN BAŞI KESİLİR. BELKİ BEKLEMİŞ OLSA ZATEN O OLACAKTI HAREKET SABIR İSTER BÜYÜK DAVALAR SABIRLA İLERLER.
SAYGILARIMLA...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM ICQ
yesevi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cmt Eyl 25, 2004 8:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

S.A Bozkurtlar,
Evet,Ülkücüler birleşmeli ve bu birleşmenin adresi de baba ocağı olan
MHP olmalıdır.Çünkü MHP bize başbuğumuzun emanetidir.Türk-İslam
ülküsünün başbuğu Alpaslan Türkeş ve onun otağı MHP'dir.
Evet birleşme MHP'de olacaktır.Bunun için ise bizlerin Türk_İslam ülküsünü yaşayan özü-sözü doğru adam gibi adamlar olmamız lazımdır.
Ülkücü deyince herkesin gıpta ettiği ve örnek alacağı,çevresini etkileyecek
güçlü şahsiyetler akla gelmelidir.Ülkücü dostuna Yunus'ca yaklaşan,düş-
manının gönlüne Yavuz'ca korku salan insandır.Biz bu vasıflarımıza
büründüğümüzde hem birleşir tek yumruk oluruz,hem de inanın bu ülke
nin insanını çoğunluk ülkücü olarak ardımızda buluruz.
Yeter ki,önce biz olalım,bizi biz yapan değerlere sahip çıkalım.
Bir de baba otağını bırakıp da ,karşımıza gecekondu kuranlara gere
ğinden fazla önem ve değer de vermiyelim.Ülkücü hareketi bölerek
davamıza zarar verdiklerini anlayıp,davaya omuz vermek için bizle
beraber mücadele etmek kararını verenler müstesna.
DAVAMIZ TÜRK'ÜN VARLIK VE BEKA DAVASIDIR.
HAREKETİMİZİN VE İNSANIMIZIN KIYMETİNİ İYİ BİLELİM.
'ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ.'
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız