Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Milliyetçi Partilerin Birleşmesi Hakkında
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Sal Kas 02, 2004 9:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bence birleşmek şu şartlar altında en doğru çözüm olacaktır.Eğer MHP önümüzdeki seçimde hükümette yer alamazsa birşeyler yapmak için geç olablilir.Sayın Bahçeli'nin lider kalması taraftarı değilim ben.Ama kalmak istiyorsa parti içindeki karışıklığı düzeltmesi, çıkan farklı sesleri bastırması gerekir.Yani hakimiyetini tam olarak ortaya koyması gerekir.Eğer bunu yapmıyorsa partiyi kurultaya götürüp bu karışıklığa bir son vermeli.Eğer b ikisinide yapmıyorsa bence o koltukda oturmasının bir anlamı yok.

Diğer bir konuda, bazı kendini bilmezler Muhsin Yazıcıoğlu'na laf etmeye devam ediyor.Benim Yazıcıoğlu başkan olsun gibi bir önerim ya da düşüncem yok.Ama saygıyı hak ettiğini düşünüyorum.O'nun milliyetci olmadığını söyleyen önce O'nun 1000'de 1'i kadar davaya hizmet etsinler ondan sonra konuşsunlar.Unutmayalım ki Yazıcıoğlu hem ülkü ocakları başkanlığı hemde Başbuğ'un sağ kolu olmuş biridir.Eleştirilebilir ama saygısızlık yapmayalım...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
tegin_42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Çar Kas 03, 2004 7:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlar;
sanırım yazılarım yanlış kişilerce yanlış anlaşıldı. Daha önce de söylediğim gibi Ülkücüyüm deme cesaret ve fedakarlığını gerçekten hissederek gösteren herkesin başımızın üstünde yeri vardır.

Biz MHP li olsun olmasın Atatürk ilkelerine ve vatanın bölünmez bütünlüğüne inanmış insanlara hiçbir koşul altında saygısızlık yapmayız, yapmadıkta. fakat idrak yolları tıkanıklığı hastalığına yakalanmış arkadaşlar söylediğimiz birlik-beraberlik çağrılarını nasıl olduysa evirip çevirip yine bir hakaret platformu haline getirmeyi başarmışlar.

m. yazıcıoğlu vs. isimler hakkında şunu söyledim; ONLARA İHTİYACIMIZ YOK. sen bu basit eleştriyi bir hakaret olarak algılar ,beni ve benim gibi düşünen binlerce ülkücü kardeşimi kendini bilmezler diye adlandırırsan sonunda sen hüsrana uğrarsın. YADA MİLLİYETÇİLİĞİN TARİFİ DEĞİŞTİ BENİM HABERİM YOK!! yani; Milliyetçi diye anılmak ve senin gibiler savunsun diye MHP adına hizmet verip sonra Alparslan Türkeşimizin Bu emanetine sırt dönmemizmi gerekiyor??

ayrıca benim kalleşler diye hitap ettiğim insanlar şu günlerde Milliyetçi hareketimizi ve Ülkücü gardaşlarımızı parçalamaya çalışan insanlardır. yanlış İDRAK edilmesin. Ben Allah rızası için bu gibi konuları tartışıp Milliyetçi ve samimi insanlarımızı incitmeyelim, bizleri BAŞKANIMIZ SN. DR. DEVLET BAHÇELİ yi tartışmaya iten insanların oyuncağı olmayalım dedim. Ama görüyorum ki Allah'ın rızasını falan pek önemseyen yok.(yarası olan gocunsun) Hala kıran kırana bir tartışma ortamı yaratılmaya çalışılıyor. Şunu belirtmeden geçemeyeceğim kimin ülkücülük adına nekadar çalıştığını Allahuteala'dan başkası bilemez. ülkücülük bununlada ölçülmez ama, dark shadow kaç gösteriye katıldın? Şuanda çevremde ülkü ocaklarında yetiştiğini iddaa eden ve hiç yüzü kızarmadan ben akp'liyim, dyp'liyim, vs. diyebilen onlarca insancık var. ne uğruna!!!
Ya bir adet küçük altın, veya bir leğen, bir miktar para :)
evet bunları ben birinci ağızdan duydum yani dağıtanlardan. Bu sadece bulunduğum yerde değil Türkiye'nin heryerinde olan işlerdir. Bu insanlar arasında ülkücülük adına hapishanelere düştüklerini sayısız fedakarlık yaptıklarını söyleyenler var. Peki bunlara şimdi gelin MHP'li olun Ülkücü olun denirmi?? YARIN YİNE BİR KÜÇÜK MENFAATE SATMAYACAKLARINI NERDEN BİLEYİM.

peki ya MHP? Bizler oylarımızı üç kuruşluk kısa vadeli menfaatlere vermedik. MHP'de OY SATIN ALMADI. İşte bu yüzden, Türk İslam Ülküsü adına, Türkü Yüceltmek adına, Doğruluk adına kemik oyumuz var bizim.
sen oldu olacak aydemir güler ve doğu periçek gibi insanları da dahil et davamıza!! :)
birçoğunuz biliyorsunuz ama..28 mart (il genel meclisi)

MHP %10.4
bbp % 1.1
btp %0.4
atp % 0.0..

bunların hepsini(bbp, btp, atp) toplasan noluuuur toplamasan noluur?? Milliyetçi Hareketimiz Birdahaki seçimlerde inanıyorum mecliste ve her yanlışa daha gür bir sesle Duur diyecek.

dark shadow; herşeye rağmen senin yazdıklarını bir kenara bırakıp gerçek ülkücülerdensen, derin devletin akp'ye sözü geçmeyen bi kısım insanın MHP'ye karşı başlattığı parçalama operasyonunun küçük piyonlarından değilsen ki umarım değilsindir. kardeşimsin...

Oyuncak olmayın,Allaha emanet olun.
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Per Kas 04, 2004 6:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli arkadaşlar hepinizin düşüncesi çok güzel samimi ve içten. Görülüyorki tüm vatanseverler aynı sıkıntıyı çekmekte ve hep birlikte "ah vatan ah vatan" demekteler.
Artık düşüncelerimizi, ufkumuzu geniş tutmalıyız.
Bakınız bu ülkede herkes bir şekilde görevini yapmakta. Ama ne hikmetse siyasiler görevlerinde hep başarısız oldular.
Canavarla beraber bu milleti parçalayıp, cenaze namazında herkezden daha fazla ağladılar.
MHP ve Devlet Bahçeli Başkanlığında iktidara ortak yaptık ama ne hikmetse milletine hizmet etmesini beklediğimiz bu milliyetçi kadro milletine mesafeli kaldı. Hatta bir çok samimi milletçi tasfiye edildi.
Gene iktidar ortağı olduğu dönemde Avrupa birliği uyu yasaları adı altında çıkartılan yasalar var bunlar neydi Anadilde eğitim hakkı, Azınlık vakıflarının arazi alabilme hakkı ve idamın kaldırılması. Gene iktidar oldukları dönemde MHP'ye ait olan belediye başkanlıklarının paralarıyla o yerleşim yerlerine Ulusal Tv vericilerini kuran ve yayın yapmasını sağlayan gene bu Başkan ve kadrosudur. Ben Çankırılıyım; Çankırıda İşçi partisinin 3 kasımda oyu sadece 63 idi 28 martta işçi partisi 375 Tkp 240 oy aldı. Bu oyları Ulusal tv'nin yayınları sayesinde aldı. bu yapılan hataları unutmamak gerekir.
Bunun için ben diyorum ki;
Kendisi samimi bir vatansever olan ve tüm kazancını bu ülke için harcayan ve 55 yaşından sonra siyasete atılarak yeni bir soluk ve yeni bir kadroyla hiç bir pisliğe bulaşmayan temiz insanlarla BAĞıMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ adı altında parti kuran Prof. Dr. Haydar BAŞ değerlendirilmelidir. çünkü kendisi bu millet gibi düşünen hisseden ve üzülen bir insandır. Gün vatanın müdafaası günüdür yoksa yarın çok geç olabilir.
Sungurtekin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Cum Kas 05, 2004 3:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tartışmaya katılan bütün arkadaşlara duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. Milliyetçi partileri güç birliği yapmasının gerekliliği noktasında bir kardeşimiz dışında fikir birliği var.
Yalnız burada bir hatırlatmada bulunmak gerkiyor: Bizm amacımız aynı davaya gönül vermiş insanları bir araya getirmek. Hal böyleyken birbirimize karşı kırıcı davranmamız yanlış olur. Şunu anlamalıyız ki biz aynı dertlerle dertlenmiş kişileriz. Biz Türklüğün çıkarlarını ne kadar düşünüyorsak farklı siyasî oluşumlarda yer alan Türkçüler de o kadar düşünüyorlar. Aynı hedefe farklı yollar kullanarak ulaşmaya çalışıyoruz. Zaten bu tartışmamızın amacı da aynı duyguları, dertleri, sevinçleri paylaşan kardeşlerimizi bir çatı altında toplamak değil mi?
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Cum Kas 05, 2004 8:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tegin 42 : Kusura bakmada sen ya okuma yazma bilmiyosun ya da okuduklarını anlayamayacak kadar gerizekalısın.

1.Ben haraket edenler var derken senin kastdetmemiştim.Gocunmanın sebebi ne anlayamadım?Yazdığın yazıda kime ne dediğini gayet iyi anladım.Cevabım sadece sana değil bütün yazılanlara idi.

2.Nasıl bir mantıkla "Doğu Perinçek"ide davamıza davet et gibi bir anlam çıkardın benim yazımdan.Ayrıca doğu perinçekle Muhsin Yazıcıoğlu'nu nasıl aynı kefeye koyarsın.Yazıların sonuna sırıtmışdın!Ama hiç sempatik değilsin onu söyleyim...

3.Ayrıca Muhsin Yazıcıoğlu birilerinin gerçekten birilerin kasdettiği gibi biriyse Başbuğ'umuz nasıl onu 15 sene en güvendiği adamlardan biri yapmış anlamak zor.Kendisi sizin kadar düşünemedi herhalde...!

4.Kaç gösteriye katıldın diye sormuşsun : Hiç bir gösteriye katılmadım.Gösteri yapanlardan %70'i işe yaramaz adamlar bence.Slogan atmaktan başka bişey bilmiyorlar.Sadece kendilerini orada gösterip ayrıcalık kazanmak istiyolar.Nitekim geçenlerde istanbulda yapılan bir gösteri de kaldırım taşları sökülüp polise atıldı.Bunu yapan da ülkü ocakları adına gösteri yapanlar.İçlerinde mutlaka saygı değer insanlar var.Ama çoğu işe yaramaz insanlar bence...

5.Mhp kendi içindeki farklı sesleri hala bastırmış değil.Aksine her geçen gün biraz daha artıyor.Senin gibiler herşeyi toz pembe gösteriyor.Ama birlik sağlayp önümüzdeki seçimlerde de hükümette yer alamazsak meydanlarda slogan atmaktan öteye gidemeyiz.Türkiye'yi satıyorlar diye bağırır durursun.Ama kim dinler bilmiyorum.

6.Birlikten her zaman kuvvet doğmuştur.Bence bu birleşmede Mhp'ye güç katacaktır."FArklı ve Genç" beyinlerden gelen fikirler hem Mhp'yi hemde ülkeyi ileri taşıyacaktır...Kişilere değil fikirlere hizmet edilmelidir.Sayın Bahçeli ya otoritesini ortaya koymalı, yada o koltukdan inmelidir.Kendisine saygım sonsuzdur ama artık gözle görülür bişeyler yapmalı...

Yazımda anlamadığın bir yer varsa açıklayım?

Saygılarımla
tegin_42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Kas 06, 2004 1:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamünaleyküm ülküdaşlar

Öncelikle sungurtekin ülküdaşıma yaptığı olumlu açıklama için teşk ederim. Kırıcı olmamak konusunda ben hemen hemen her yazımda ülküdaşlarıma hep çağrılarda bulundum, aramızdaki kurt postuna bürünmüş köppeklerin aramıza fitne karıştırmasına izin vermeyelim dedim. ve söylemeye de devam etcem... bu dark bilmem ne her başlıkta insanları kışkırtıcı kırdırıcı şeyler söylüyor haddini bildirmek gerek.

Allaha şükür zekamız dark shadow gibi ve buna benzer kokuşmuş insancıkların ne mal olduğunu anlayacak kadar gelişmiştir. bu arkadaş bana karşı hakaret dolu bi yazı yazmasaydı gerçekten şaşıracaktım. Çünkü ülkücü ülkücünün kardeşidir mantığıyla birine kardeşlik teklif eder karşlığında da saçma sapan bir yazı ve ahlaksızlıkla karşılaşırsan biliniz ki o insancığın ne ülkücülükle ne milliyetçilikle alakası vardır. Biz gerçek ülkücü gençler kimin ne mal olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sitede rahatça at koşturacağını zanneden, hemen her yazısında insanlara olumsuzluk umutsuzluk aşılamaya çalışan farklı fikirlere saygı götermeyi beceremeyen kültür seviyesi 10 yaşındaki bir çocukla kıyaslandığında mağlup olan yani dark shadow gibi onlarca insancık var ki,bunlar samimi ülkücü gençlerin heveslerini kırmak damarlarında akan heyecanı bastırmak, türklük gurur ve cesaretini unutturmak gibi başaramayacakları komik işlere kalkışmışlar. . Ama yeminler olsunki sizler gibi dava düşmanı küçük piyonlara nefesim yettiğince her yerde tükürecem.

kendini bilmezler derken beni kastedmemiş baksen şu işe..! m. yazıoğlu için bende eleştri yaptım bu durumda söylediklerini üzerime almam normaldir. m yazıcıoğlu 1992 yılının temmuz ayında MHP'den ayrılıp 1993 yılında da bbp yi kurmuştur yani başbuğumuz sağken onu arkasından vurmuş davaya sırtını dönmüştür. bu böyledir ve hiçkimse aksini idda edemez, senin gibi oyuncaklar dışında.

Sen kimsin ki cesurca sokaklara dökülüp tüm gücüyle vatanını savunmaya çalışan insanlara işe yaramaz dersin. Onlar okadar asildirler ki sen gibi masa başında piyonluk yapmaktansa sokaklarda vatan uğruna çeşitli tehlikeleri göze alarak gırtlak patlatmışlardır. allah aşkına bu %70 nerden çıkardın :) sen bu gidişle beni daha çok güldürürsün.

Ben olayları insanlara toz pembe göstermiyorum tam tersine sen gibiler olaylara ufacık beyinleriyle ciddiyet olumsuzluk ve imkansızlık katıyorsun.katmaya çalışıyosun. ayrıca Milliyetçi Haraketimizde çıkan çatlak sesleri sana benzer kokuşmuş birkaç kültür yoksunu oyuncak çıkarıyor. bunlar kısa zamanda hatta bir yazıyla susturulur.

biride çıkmış ordan btp propagandası yapıyor. btp'nin bu millete verebileceği bence genel başkanlarının soyadlarından başka bişey değil. Burası ne komünist nede herhangibir partinin propaganda salonu değil!!! Ülkücü Hareketimizin seviyeli tartışma platformudur.
herkez haddini bilmeli.
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Kas 07, 2004 9:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burası Milliyetçi vatanseverlerin sitesi değil mi?
Yok burası mhp'nin sitesiyse bilelim bundan sonra bu siteye girmeyelim. Yok mhp'li olmayan Vatansever olamıyorsa bunuda bilelimde ona göre kendimize bir kulvar çizelim.
Bu konuyu açan arkadaşın Milliyetçi partilerin birleşmesi ile ilgili fikirlerine destek olmak için yazılarımı yazdım,
Fakat görüyorum ki hala bilgileri ve beyinleri gelişmyenler var.
Hakaret eden zata sesleniyorum sen kimsin sen kendini bizlerden daha mı ülkücü görüyorsun. Senin ve senin deger verdiğin kişi Haydar BAŞ'tan daha mı milliyetçi ve vatansever. Ve sen Haydar BAŞ beyi ne kadar tanıyorsun da hakaret etme cüreti gösteriyorsun.
Gerçek Milliyetçi bilgisini, tecrübesini geliştiren ven vatanına milletine faydalı olan insandır.
Öyle slogan atmayla üniversitelerde koministlerle ittifak yaparak ortak eylemler yapmayla ülkücülük olmaz.
Sen Haydar BAŞ bey kadar kazancını bu milletin evlatlarına harcayan kaç insan kaç ülkücü tanıyorsun.
Avrupa Birliği hastalığına karşı dimdik Milli duruşu sergileyen kaçtane lider tanıyorsun.
Sosyal devlet projesi geliştirerek Milletimizi fakirlikten kurtaracak kaçtane genel başkan tanıyorsun.
Misyonerlik karşısında milletimizi uyandırmak için şehir şehir gezerek ve bizleride gezdirerek insanıma Allaha kul yapmak için uğraşan kaç tane vatansever tanıyorsun.
Ben isterdimki bu ülke için bu millet için kim daha iyi hizmet eder bunu konuşalım.
Evet bu millete bir BAŞ lazım.....
Ali_Kuscu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pts Kas 08, 2004 12:34 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

@Skull: Terbiyesiz yalanlar yazarken herhalde Bilgisayar basinda yüzünün kizardigini kimse görmmüyor. Yaninda olsam yüzüne kusardim.
Son devirde moda oldu su "birlesme" sözü. Düsünün Allah askina biz Ülkücü isek Basbugumuzun partisi altinda onun actigi bayrak etrafinda oluruz. Bunun baska hic bir alternatifi olamaz. Begenmeyen gider nereye isterse. Ayrica MHP gücsüz degilki neden birileri hala birleselim desin? Katilmak isteyen gelirse katilim olur. Ancak birlesme asla.
Giderken kosul sürmeyenler gelirkende kosul süremez!
tegin_42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Kas 09, 2004 1:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
sen kimsin sen kendini bizlerden daha mı ülkücü görüyorsun. Senin ve senin deger verdiğin kişi Haydar BAŞ'tan daha mı milliyetçi ve vatansever

Gazibaba galiba sende de idrak yolları tıkanıklığı hastalığı var. Bu aralar sık görülen bi hastalık.
İlk önce bırak Ülkücü kelimesini Ü harfini bile besmeleyle ağzına alacaksın. sen ülkücü kelimesini kendine yakıştırmıssın. söyle bana senin ülkün ne?? benim değer verdiğim kişi Başbuğumuzun emanetini tüm gücüyle omuzlamış olan SN. DR. DEVLET BAHÇELİ, kurum ise MHP'dir. sen nasıl olurda h.baş'la DEVLET BAHÇELİYİ kıyaslarsın bi de hiç utanmadan sıkılmadan ve yüzün kızarmadan h.baş DEVLET BAHÇELİDEN ben de senden daha ülkücüyüm diyorsun.

aga!! aga!! büyüklüğünü bilmediğin şeyleri ağzına alma!!

Madem siz daha milliyetçisiniz, h.baş'ın sözde ülkücüleri KIBRIS SATILIRKEN NERDEYDİ?? KOMÜNİSTLER SALYALARINI AKITIRKEN NERDELERDİ?? AYASOFYA ÖNLERİNDE GÖSTERİ YAPANLAR SİZiNKİLERMİYDİ YOKSA?? HANİ NERDE ŞEHİTLERİNİZ??

ülkücülük, klavyenden 6 harfe basmayla olmaaaazz.
aga! ülkücülük demek; vatana, bayrağa, namusuna ve ülküne yan gözle bakanın gözünü oymak,
zevklerinden renklerinden vazgeçmek,
her türlü fedakarlığı, deliliği yapmaya hazır olmak,
başbuğa ve doktrine bağlı olmak,
bukalemun partilerin sözde milliyetlerine kanmayacak kadar zeki olmak,
İnandığı davayı her platformda göğsünü gere gere söylemek,
Dinini, soyunu sopunu iyi bilmek,
Türklük gurur ve şerefini taşımak,
at gözlüğüyle çakal izi takip etmek yerine başı dik alnı açık BOZKURT izinden gitmek demektir. bir yaşam tarzıdır.

Senin gibiler vatansever, milliyetçi, ülkücü kelimelerini ağzına ala ala manasını zayıflattı ve kirletti. Kesin sesinizi!!, bu kavramları işin ehilleri temizler ve korur. Gerçek Ülkücüler.

Bu siteye kürdü, alevisi, çerkezi, lazı hatta koministi bile girip rahatça yorum yapabilmektedir. ancaaaak! bugün sen a partisinin propagandasını yaparsan yarın kominist gelir kendi propagandasını yapar, öbür gün kürt gelir pkk propagandası yapar. tekrar söylüyorum burası a partissinin b partisinin propaganda sayfası değil!! Gerçek ülkücülerin görüşlerini paylaştıkları güzel bir site.

ya sen ne saçma sapan bi insansın??
Alıntı:
Öyle slogan atmayla üniversitelerde koministlerle ittifak yaparak ortak eylemler yapmayla ülkücülük olmaz.
:D bu yazdığına ülkücüler nereleriyle gülecekler kimbilir.

Sende solcu medyanın aptal piyonlarından olmuşsun da haberin yok.
sen gibi küçük beyinlerin yapabildiği tek şey şu günlerde prim yapan, MHP'yi kötüleme işi, vatan,millet demogojisi yapma ve sosyal devlet, antimisyoner palavralarıyla halkın maneviyatını sömürmek. Senin savunduğun anlayış bukalemun anlayışı devir hangisini götürüyorsa o taraf olmak. yani ampülden pek farkı yok.
SEN ÖZÜ BİR SÖZÜ BİR MİLYONLARCA ÜLKÜCÜNÜN SAFLARINDA YER AL. NEÜDÜĞÜ BELİRSİZ OLUŞUMLARLA VAKİT KAYBETME!

BU MİLLET İÇİN HİZMET EDEBİLECEK TEK KURUM VARDIR VE BU TARTIŞILAMAZ! ÜLKÜCÜ GENÇLİĞİN TEK ADRESİ MHP'DİR.

Ayrıca sen BAŞ'ını bulmuşsun.
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Kas 10, 2004 11:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben lüzumsuz konuşmayı ve hakaret etmeyi sevmem.
tegin_42 anladığım kadarıyla slogancı bir tipsin. Fikir üretmekten acizsin.
Unutma evladım fikirin bittiği yerde küfür başlar. idrar rahatsızlığından bahsetmişsin senin mesleğin bevliyecilik anlaşılan pislik göre göre herkezi böyle görmek istiyorsun.
Üçlü koalisyon zamanında Avrupabirliği uyum yasalarının 4'cüsü çıkarılmıştı. Bunda neler vardı hiç biliyormusun veya inceleme isteğinde bulundun mu?
1. Azınlık vafıklarının arazi edinebilme ve tabu sicil kaydı yaptırabilmesi olanağı. (Vatan topraklarının içimizdeki hainlere peşpeş çekilmesi. Bu yasa çıkmadan Fener Rum patrikanesinin tabu kayıtlı arazısi 4910 Metrekare iken yasadan sonra 9600 metre kare olmuştur. Herhalde bu anlaşılmıştır.
2. Anadılde eğitim hakkı (bu yasayla ortak dilimiz sanki bir aşiretin diliymiş gibi aşağılanmıştır. Bizimim Temel birlik unsurumuz olan dil birliğimizle beraber diğer ayrılıklar otamatikman başlamıştır).
3. İdamın kaldırıması. (Bu yasayla Apo şerefsizi idamdan kurtulmuştur. Unutmayınız Apo dosyası bakanlar kurulundan meclise indirilmemiştir. ve Bu şerefsizi imralıda ağalar gibi beslenmeye devam ediyorlar)
Daha sayayım mı?
Avrupa birliği uyum yasaları 3 paketinde.
1 Tahdit kanunu. (Çifçilerin istediğini ekememeleri ve kota uygulanması vs)
2. Tahkim kanunu. (Bu yasayla yerel mahmkemelerimizin verdiği kararlar Avrupa mahkemelerinde iptal edilip yeni kararlar alınabilecek vs.
Gene iktidarları döneminde Çin devlet başkanı Zemin'e Devlet nişanı ödülünüde Sayın Bahçeli verdi bunuda biliyorsun değil mi? Doğu Türkistanlı kardeşlerimiz yapılan karşılıklı anlaşmayla terörist ilan edildi değil mi?)
80'den önce Haydar BAŞ bey neler mi yaptı
onlarıda sana anlatayım. Trabzon Milli Türk Talebe biriğini kurarak hainlere karşı organize çalışma başlatmıştır.
Gene özellikle iç anadolu bölgesi karadeniz bölgesi olmak üzere Milli bilincin gelilşmesi için şehir şehir gezerek Milliyetçi kurumların birlikte hareket etmesi için organize çalışma yaptılar.
Ve halen Karadeniz bölgesinde misyonerlik çalışmsana en büyük mücadeleyi bu kadroları vermektedir.
Dikkat edersen kardeşim ben burada bir profil çiziyorum.
Benim Milliyetçilğimi sorarsan.
80 öncesi yaşında iken belkide sen babanın yediği portakalda C vitamini iken ben jarjörlere mermi basıyordum. bir mermi 250 lira bir jilet 250 lira idi.
fahrireis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Çar Kas 10, 2004 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülkücü hareket tegin-42 zihniyetindeki insanlar yüzünden birleşemiyor.. yukarıda bbp yi yüzde 1.5 oy aldığı için eleştiriyor.. yaklaşık 500 bin insanı küçük görüyor.. bbp de görev yapan insanların büyük bir çoğunluğu 12 eylülden önce komunistlere meydanı dar ediyorlardı! ayrıca hiç birisi davayı satmadı.. selam olsun dik duruşunu bozmadan mücadeleye devam edenlere...

yüzde bir oy aldık ama,yüzde 18 oy alıp ülkücülere sırt çevirmedik ! sana tavsiyem www.yusufiye.net sitesini bir ziyaret et. gerçekleri gözünle gör...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
tegin_42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Kas 11, 2004 12:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...
Biz ülkücüleri yıllardır ayakta tutan ve tutacak olan maniveyitımızı birkaç basit sloganmış gibi görmeniz beni şaşırtmadı. doğru; ülkücüler fikir üretmez.Bizler bize gösterilen yükselme, lider olma ve türk islam ülkülerimiz hakkında fikir üretmeyiz, sadece anlar ve uygularız. Gerçek ülkücüler doktrinlerini, Başbuğlarını ve kutsal davalarını çeşitli sapkın fikirlerle yargılamaz. ayrıca çok pislik gördüğümde doğru. Bizim genimizde var yolumuza çıkan her pisliği temizleme...

Sen ab uyum yasalarından bahsediyorsun. Genç ülküdaşların aklını karıştırıcı maddelerinle yapmaya çalıştığın şov takdire şayan, ama hala ANLAYAMADIĞINIZ öyle can alıcı ayrıntılar varki; Eğer BAŞKANIMIZ SN DEVLET BAHÇELİNİN geçenlerde bir gazeteye yaptığı röportajı okuma cesaretini gösterseydin sıraladığın o maddelerin gerçekte ne olduğunu öğrenir, altına imza attığı belgede milliyetçilik anlayışımıza ters düşecek, Türkiyeyi sarsacak hiçbir maddenin olmadığını görürdün fakat böyle anlayışa ve araştırmaya açık insanlar olmadığınız ve o at gözlüğüyle yürümeye çalıştığınız için olup bitenleri anlayamıyorsunuz.

o konuda Solcu medya üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmiş 57. hükümet dönemindeki yanlışların tümünü MHP'nin üstüne yıkmaya çalışmıştır. Sizlerde medyanın halka empoze etmeye çalıştığı hain MHP imajını işinize geldiği gibi benimsemişsiniz.

SN DEVLET BAHÇELİ BAHSETTİĞİN BELGEDEKİ MİLLETİMİZİ VE BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ SARSACAK OLAN MADDELERE TÜM GÜCÜYLE HAYIIIR DEMİŞTİR. BU YÜZDEN 3 KASIM SEÇİMLERİ OLMUŞTUR.

Eğer babamın yediği portakalı limonu saymak yerine sana yedirilen muzları görebilseydin şimdi daha güzel yaşayacak ve görecektin.

Törede yoktur lider'e laf atmak
Bu nasıl ülkücülük be gardaşım?
Davamıza sahip çıkalım haydi

Tilkiler; siz konuşmayın bir kere
Döneklerle işimiz yoktur biline,
Aklınız ermez DEVLET işine,

Kürşad ile yamtar olsaydı şimdi
Vallahi billahi asardı sizi,
Bozkurtlara yem olurdunuz yine

Başbuğun arkasında yürüyenler
Bize ihanet edip gittiler
Ülkücüler daha da yükseldiler,

Uğruna can vermeye her an hazır milyonlarca Ülkücünün Kutsal Davasına burun kıvıran zihniyetin savunma mekanizması olaraka söylediği ilk şey ''biz 80 öncesi şöyleydik, 80 sonrası böyleydik'' sözü ve ''jilet 250 liraydı'' edebiyatıdır. bunları daha öncede duyduk!!
O günlerde bizler için için fedakarlık yapmış olan herkesten Allah razı olsun. şunu kafanıza iyice kazıyın; Önemli olan geçmişte türlü eziyetlere göğüs germiş olmak şimdi; 5000 şehitimizi, Başbuğumuzu, Gönül verdiğimiz uzunmu uzun dikenli yolun sonundaki kutsal amaca vefasızlık yapmayı gerektirmez.

Biz Yarınlarımıza Türk-İslam Ülkümüzle, kızıl elmamıza koşuyoruz.

Aslımız Oğuz aslı
Ülkücü derler bize.
Neslimiz Âsım nesli
Ülkücü derler bize.

İmanın kölesiyiz.
Küfürün belasıyız.
Türk islâm kalesiyiz.
Ülkücü derler bize.

Vatana kanat gerdik.
Uğrunda neler gördük.
Dörtbin de şehit verdik
Ülkücü derler bize.

Zindanlar şükrümüzdür.
Çilemiz zikrimizdir,
Partimiz fikrimizdir,
Ülkücü derler bize.

Allah'tır tek hakim be,
Kur'ân'dır tek hüküm be.
Bey kimmiş, paşa kimmiş be?
Ülkücü derler bize.

İpsede kaderimiz,
Yüzülsede derimiz,
Başbuğdur liderimiz.
Ülkücü derler bize.

yazan şairlerin elleri dert görmesin.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN.
tegin_42
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Kas 11, 2004 12:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

fahrireis bana şunları göndermiş;
Alıntı:
m. yazıcıoğlu hakkında yazdıklarına dikkat et.. o mamak tan çile çekerek bu günlere gelmiştir,hem mhp den ayrılmamış ayrılmak zorunda bırakılmıştır.. bilmeden konuşma! devlet bahçeli 80 li yıllarada genel merkezde çay içerken muhsin başkan ve biz caddelerde kominist avlıyorduk.. o militan kesimin efsane lideridir.. ve başbuğun sağ koluydu

fahrireis; SAYGI GÖRMEK İSTİYORSAN SAYGI DUYACAKSIN!! daha öncede defalarca söyledim yine söylüyorum ben davama paralel eleştriler yaptım. 500.000 insanı küçük görmek??
Biz gerçek ülkücüler yani MİLYONLAR senin o küçük görüyorsun dediğin insanları, Türk Milletini yüceltmek adına bu zorlu davaya kul olduk.

Alıntı:
ülkücü hareket tegin-42 zihniyetindeki insanlar yüzünden birleşemiyor..

Ülkücü hareket ayrımı ki birleşsin? Bizim Adresimiz belli, şu anda hepimiz MHP kanadı altındayız ve MHP ile Ülkücülük birbirinden ayrılamaz iki kavramdır. Yok biz bu davaya dahil olmak istiyoruz diyorsanız ben karşı değilim. gelirsin, SN DEVLET BAHÇELİNİN başkanlığını ve siyasi zekasını kabullenirsin. sana gardaşımız, kandaşımız deriz.

savunduğun siyasi oluşumun g.başkanının hayatını anlatman gereksiz zaten biliyoruz. ancak allahını seversen senin efsane liderini hangi kuvvet MHP'den ayırdı söylermisin?? Böyle saçma şey olurmu?? Başbuğumuzun sağ koluydu ya, yoksa Başbuğmu istedi ayrılmasını??
Hem sonra zorla ayrıldığını varsayarsak; MHP'de onu istemeyenlere inat edip, Başbuğun sağ kolunun,dava için 7.5 yıl yatmış birinin, Davaya ve 9 Işığımıza küsüpte yeni bir siyasi oluşuma başkanlık etmesi hangi mantığa sığar?? senin başkanın MHP ve ülkücülere sırtını dönmüştür. bu kabullenilmesi gereken bir gerçektir.

Ayrıca Milliyetçi hareket hiçbir zaman Ülkücülere sırt dönmemiştir. Bunun en büyük ıspatı kemik oylarımızın meclise gireceğimiz sayıya ulaşmasıdır.
MHP tek başına iktidara yürümektedir. Sen vatansever halk olarak tek başına iktidar ver ki; eleştirme hakkına sahip ol.

Yasadiklarimdan ögrendigim bir sey var:
Yasadin mi, yogunluguna yasayacaksin bir seyi
Sevgilin bitkin kalmali öpülmekten
Sen bitkin düsmelisin koklamaktan bir çiçegi
...

BİZİM SEVGİLİMİZ VATAN, ÇİÇEĞİMİZ ÜLKÜMÜZ VE BIKMADAN, YORULMADAN; HERGÜN ÖPECEK VE KOKLAYACAĞIZ. YİNE ÜLKÜCÜLER HERZAMANKİ GİBİ YOĞUNLUĞUNA YAŞAYACAKLAR DAVALARINI...
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Cum Kas 12, 2004 12:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kürşad88 samimi ifadelerin için teşekkür ederim.
tegin_42 Prof.Dr.Haydar BAŞ'ın niçin parti kurup siyasete atılma ihtiyacı duyduğunu iyi tahlil etmek gerekir.
Eğer MHP'nin koalisyondaki döneminde beklenen ve istenen performansı gösterseydi ve sözünün arkasında dursa idi zaten Milliyetçi kadro gönüldaşlarının gönlünü rahat tutacaktı. Ama verilen sözleri tutmayıp aksi icraatlar yaptığından dolayı Milliyetçi vatansever kadrolarda bir hayal kırıklığı oluştu. Ve görüldükü Milliyetçi iktidar döneminde Milli duruş kaybedilerek sanki Milli duygular bu iktidar döneminde en büyük zararı gördü.
Devlet Bey vermiş olduğu sözün arkasında dursaydı zaten Haydar BAŞ bey meydanlara inip siyasete girmezdi.
Dikkat edilirse; Bu milletin Milli duruşa, Milli politikaya, Milli bir fikre ihtiyacı var.
Üçlü koalisyon zamanında Ülkemizin birlik ve beraberliğine zarar verici kanunların bir kısmı AB uğruna çıkartılmış birkısmınında altyapı zemini oluşturulmuştur.
Aslında bizler burada Milli duruşu en iyi kim temsil eder, Ülkemizi dünya konjektüründe kim mükemmel kılar, Milletimizin sosyal gelir düzeyini kim arttırır bunları anlatmamaz gerekir.
Son bir Not:
3 Kasım seçimlerine Devlet Bey zorlanmamış aksine üçlü koalisyon kararlarına rağmen Devlet bey almış olduğu bir istihbaret neticesinde (Ergün SAZAK'ın Bağımsız Türkiye Partisi hakkındaki raporunu sonucu 3 Kasımda seçim kararı almıştır. bu kararla diğer koalisyon ortakları zaten şok olmuştur....
Bunlar kuru bir bilgi değildir.
Bir not:
Bu siteye girip forumları okuyup gerekli yazıları yazıyorsam; Milli duygularımdan dolayıdır. 3 kasım seçimlerinde BTP Çankırı Millet vekili adayı oldum. 28 Mart seçimlerinde belediye başkan adayı oldum. ve halen siyasetin içinde aktif şekilde çalışmakta olup il müfettişliği görevim devam etmektedir.
eğer bu sitede fikir üretilmezse ortak ülkümüze katkımız olmazsa katkım olmayacak.
Selam ve Dua ile
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız