Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Lütfen Okuyunuz.. (Uyarıyoruz)
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 1:15 am    ileti konusu: esselamunaleykum ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Burada seni kimse seni anlama özürlü Leylinin dediği gibi akepe likle falan suçlamadı.

kardeşim suçladınız demiyo zaten. ama bizim ona teşekkürümüz, bizi anlamasından..

Alıntı:
Benim vurguladığım konu,fikirlerinin yanlışlığı değildir.Bu şekilde bir yere varamıyacağındır

hangi şekilde varacağız kardeşim emr-i bil maruf nehyi anil münker yapmadan ne şekilde varacağız. sizin gibi kör ülkücü oluptamı?

Alıntı:
Ben insanların laflarını alıp belirli yerlerini kesip tek tek cevap vermem

sen vermezsen verme biz veririz belki sen alıntı yapmadan anlayabilirsin ama bu konuşmaları okuyanlar anlamaya bilir(kimse yazdıklarımı yannış anlamasın)

Alıntı:
Leyliden takdir alman senin için hiç iyi bir puan değil.Leylinin ülkücüden başka herşey olduğunu bu sitede herkes biliyo

olabilir biz ondan puan aldık diye sevinmiyoruz zaten sen kafana takma biz sadece yazdıklarımızı onayladığı için teşekkürü borç bildik o kadar.

Alıntı:
Bence yanlış insana teşekkür ettin

o seni pek ilgilendirmez gibi geliyo bana ama sen bi düşün kararı sen veremezsin.
kardeşimin Altta yapmış olduğu açıklama yeter herhalde

"Ama bir insan hoş olmayan davranışlarda bulunuyorsa ve bu insan güzel bir işi - hareketi kabullendiyse onu eski hatalarıyla itelemek yanlış olur"

Alıntı:
Son olarak yazdıklarımı herkes biliyor olsada, içimizden bir kişi dahi olsa bilmiyordur ki o da öğrensin diye yazdım. Lakin siz (tabir-i caizse) tuttunuz yere çaldınız.

est. kardeşim onun ne haddine senin sölediklerini alıp yere çalmak sen takma kafana ne kadar eskide olsa bu karar ona düşmez.

Alıntı:
Bunların genellikle hak yolunda olmayan insanlara söylenildiğini düşündüğüm için rahatsız oldum

neden abi rahatsızlığının sebebi neden veya rahatsız olan kişi neden sensin daha tam aksi sevinmelisin bence islamiyet anlatılıyor.

Allah(cc) a emanet olun inşallah-ü Teâla
selamünaleykum

En son yorukhasan tarafından Sal Şub 15, 2005 12:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"neden abi rahatsızlığının sebebi neden veya rahatsız olan kişi neden sensin daha tam aksi sevinmelisin bence islamiyet anlatılıyor. "
İşte senin islamı tebliğden anladığın bu.Sen böyle tebliğ ettiğin için milleti nefret ettiriyorsun.Ağustos ayında 11.000 kişi hristiyan oldu.Haberin var mı?Neden müjdeleri vermiyorsun,mükafatları anlatmıyorsun da hep köteği gösteriyorsun insanlara.Burası küfür ülkesi mi de bu şekilde tebligata destek çıkıyorsun?
"hangi şekilde varacağız kardeşim emr-i bil maruf nehyi anil münker yapmadan ne şekilde varacağız. sizin gibi kör ülkücü oluptamı "
Ne yaptın sen be?Neyi düzelttin yapıp da?Sen din ile don kavgası yaparken bu ülkenin trilyonlarla parası deve ediliyor.Sen uyuyorsun.Kör olan sensin.Bilinen şeyleri tekrarlayacağına,otur bu ülke neden bu hale geldi bunu yaz.Bunun nedeni iddia ettiğin gibi sünnetten uzaklaşmak falan değil.Sen sebepleri bilmeyecek kadar körsün.Kolayına kaç işin.
"olabilir biz ondan puan aldık diye sevinmiyoruz zaten sen kafana takma biz sadece yazdıklarımızı onayladığı için teşekkürü borç bildik o kadar. "
Siz kimsiniz?Kaç kişisiniz?Savunduğunuz temel şey ne çıkın yazın".Ben tek kişiyim.Sizin gibi organize gelmiyorum.Birbirinize şakşakçılık yapacağınıza,ülkücülük anlayışınızı ortaya koyun.Zaten belli amacınız.Kör ülkücüler lafıyla meramını anlatmışssın.Önce adam ol da samimi olarak ne olduğunu söyle.Kuzu postuna bürünme.Ben size ne olduğunuzu söyleyeyim.Ülkücüyü eğiterek,kendin gibi koyunlaştırma misyonunu görev edinmiş bir grup'un işgüzar ve sivri dilli bir adamısın.
"sen vermezsen verme biz veririz belki sen alıntı yapmadan anlayabilirsin ama bu konuşmaları okuyanlar anlamaya bilir(kimse yazdıklarımı yannış anlamasın) "
Senin anlaşılmayacak bir tarafın yok ki.Ne olduğunu ortaya kendi sözlerinle koydun.Sen leylinin aynı amaçlı,farklı bir versiyonusun.Hiçbir ülkücü çıkıp da SİZİN GİBİ KÖR ÜLKÜCÜLER"LAFINI KULLANIP EDEPSİZLİK ETMEZ.Senin ülkücüden başka herşey olduğun belli.Ben senin gibi 50 tanesine buradan cevap yetiştirdim.Sana da senin kafanda olanlara da yeterim.
Burada genç bir arkadaşımız,heyecanını yenemedi,selamsız sabahsız konuya daldı.Kendisin acizane uyardım.Onunla anlaştık.Ben onun heyecanını,deneyimsizliğini mazur gördüm,o benim neye tepki koyduğumu anladı.Hak verdi ya da vermedi bilmem.Ama neticede bir mutabakat sağlandı.Sana ne oluyor da ortaya fırlayıp,avukat petroçellicilik oynuyorsun.Beni o delikanlı ile bir daha çarpıştıramazsın.O halde neyin peşindesin?Bırak bu zırvaları.Ben bir lafı bir kere söyler geçerim.Geriye dönüp bakmam.Senin gibi adamları ;hayatım boyunca ne dinledim,ne hak verdim.Bu milleti bu kafayla,dininden nefret ettirdiniz.Halinize bakıp korktu insanlar.Sizler gibi olmaktan kaçındı.Muhkem ayetleri bırakıp,müteşabih ayetlerin peşine takılıp,lastik gibi,dini çekip uzattınız kafa yapınıza göre.Millet de "ulan ben bunların bir tanesini bile yapmıyorum bittim nasılsa anasını satayım "deyip bıraktı ipin ucunu.Sen peygamberden de,imam-ı azamdan da,imam gazaliden de fazla bilen ukala.Senin kafa yapında adamlar bu dine gönülden bağlı olan insanlara senin gibi ukalalar yüzünden gerici damgası vurdu,deyyusların peşine takıldı.Arttırdıkça arttırdınız.Sünnetleri değiştirip boyuna zamlandırdınız.""Allah kimseye gücü,kapasitesi dışında yük yüklemeza"Ayetini ÇİĞNEYİP,ÖZEL İBADETLER,ZAMLI TARİFELER icat ettiniz.Sadece peygambere mahsus ibadetleri,millete farz ilan ettiniz.1400 sene uğraştınız ve işi bu noktalara getirdiniz.Sen kim ülkücülük kim?Erkekçe çık maksadını ve misyonunu yaz.Daha ne olduğunu söylemiyerek,gerçek kişiliğini saklayarak ilk dakikada yalana başvuruyor,ilk yazında yalan üzerine yalan iftira üzerine iftira atıyorsun.Bu dünyayı terkedip de gideceğin yerde,sana gerçek makamını gösterdiklerinde,bu yaptığın ukalalıkların ve verdiğin zararları göreceksin.Seninle o gün hesaplaşmak en büyük niyazımdır Allah'tan.Çünkü o gün bu müslüman millet adına ben de senden müdahil olarak davacı olacağım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 11:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
hangi şekilde varacağız kardeşim emr-i bil maruf nehyi anil münker yapmadan ne şekilde varacağız. sizin gibi kör ülkücü oluptamı?

Şimdi olaya müdahele etmezsek iki gün sonra ülkücülere küfür etmeye başlıyacaksın.Bu tip yazılarından vazgeç.Bu sana ilk ve son uyarıdır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
siyasal34
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende foruma yeni üye oldum ama pişmanım.Neden derseniz aranızda kavga münakaşa içindesiniz bununla nereye varacağınızı zanediyosunuz.Sitede adam gibi bi konu yok tartışma yok.Güzel olan sadece indirdeki güzel arşiv. Ayrıca tartışan kişilere bakıyorumda kıdemli üyeler eğer kidemlile böyleyse ben gerrisini düşünemiyorum böyle kardeşlik böyle ülkücülük olmaz.
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 5:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimse kimseyi burada zorunlu olarak tutmuyor.Kimseye bu sitede üye olurken foruma görüş bildireceksin demiyor.Madem hoşnut kalmadın güle güle arkadaşım yolun açık olsun.Ama forumu ve arkadaşlarımı zan altında bırakacak kelimeleri kullanırken dikkat et ...
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:23 pm    ileti konusu: Re: esselamunaleykum ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:
kardeşim suçladınız demiyo zaten. ama bizim ona teşekkürümüz, bizi anlamasından..

Leylinin sizi anladigini nerden bildin? Bilip bilmeden yazma bence! O buraya pkk´li gelse bize ters birsey yazsa onada HAK verecek karakterdedir tamammi?! Yeterki bizim karsimizda olsun o kisi. Kiminle zit düsüncede olursak olalim, sürekli karsi tarafin yazilarina IMZA atan fitnecinin tekidir o! Onun ne mal oldugunu biz biliriz! Ama siz kime tesekkür ederseniz edin beni baglamaz tabiki!

yorukhasan demiş ki:

Haddini bil! Ne demek ulan kör ülkücü? Sen ülkücüler gibi neler yaptin vatanin icin simdiye kadar söyle bakalim? Sen orda burda Dini bilgilerinle din kardeslerine HAVA basarak, sürekli yarisma geregini duymaklami bu vatan icin birseyler yapmis oluyorsun? Yoksa cennetlikmi oluyorsun din kardesine dini bilginle HAVA basarak? Ülkemizdeki misyonerlere karsi 1 defa olsun agzinizi actinizmi bakalim? Hani bu güzel BOZKURT sitemize geliyorsunuzda hava basmayipta misyonerlere karsi iki üc yorum yapsaniza? Vatan elden gidiyor siz HAVA basmakla zaman harciyorsunuz, bu ülkenin yetistirdigi yigit ve mert ülkücü genclerine köstek oluyorsunuz! Vatan elden gidince (biz var oldukca asla gitmezde) size ibadet hürriyeti veriyorlarmi yada baska topraklardami yapacaksiniz artik sovunuzu görürsünüz! Yoksa vatan sevgisi, millet sevgisi, bayrak sevgisi kalmadimi sizde? Sizdemi sinirlari ortadan kaldiranlardansiniz acaba???
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

siyasal34 demiş ki:
Bende foruma yeni üye oldum ama pişmanım.Neden derseniz aranızda kavga münakaşa içindesiniz bununla nereye varacağınızı zanediyosunuz.Sitede adam gibi bi konu yok tartışma yok.Güzel olan sadece indirdeki güzel arşiv. Ayrıca tartışan kişilere bakıyorumda kıdemli üyeler eğer kidemlile böyleyse ben gerrisini düşünemiyorum böyle kardeşlik böyle ülkücülük olmaz.
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

Güzel kardesim buraya hergün üye olanlar oluyor ama maksatlari farkli oluyor. Huzur bozmak icin aramiza sizanlarin oldugu gibi direkten kavga amacli üye olanlarda oluyor. Sende buraya sadece indirdekileri indirmek icin gelmediysen katil bize o halde! Adam gibi konu göremiyorsan (neyse!) ac o zamanda biz görelim! Hadi madem sende katil bize ve eger gerekirsede kakalaklara karsi mücadele ver bizimle beraber! Haa eger istemiyorsan, o halde senin buraya üye olmanin nedenini ben anlamis oldum. Bu durumda yolun acik olsun kardesim, ne diyelim sana?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 11:37 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

ilk önce diğer alt başlıktada belirttiğim gibi yapmış olduğum yannış hareketin farkına vardım ama bunu biyenilgi şeklinde algılamayın doğrusunu sölemek gerekirse pişmanım kusura bakmayın hakkınızı helal etmenizi isteyecem sizden.. neyse bakın kardeşimin ve hocamın kalbini kıracak en ufak bi şey yazan kişileri bende tenkit ederim tabi bu bundan sonra uslubünce olacak çünki ben onlar için canımı bile veririm değil burada sokakta bile aralarında onlardan birini çekiştiren birini duysam onlara müdahale ederim benim yapım bu. birde turhanbey sen beni ne amaçla tehdit ediyosun bunu öğrenmek istiyorum sadece çünki bende ülkücüyüm size çok kısa bi şey anlatacam (benim abilerim vardı ilçede gerçektewn ileri gelen ülkücülerdi ikisi birbiriyle çok iyi geçinemezlerdi birgün kanlı bıçaklı birbirlerine girdiler biri hastanede yattı 2 ay kafasına bacaklarına mermi yedi çünki biride hapse girdi ) şimdi sorarım size bu mudur ülkücülük bu mudur kardeşlik bumudur ülküdaşlık altını çiziyorum bunlar aynı ilçede ufacık ilçe ya burada böle şeyler oluyosa büyük yerlerde neler olmaz ben ülkücünün islamiyetide tam olarak yaşayanını desteklerim ve destekliyorum ben bunu imha etmek istedim o sözlerde çünki okuduğum form başlıklarında yapılan açıklamalarda sizlerde birbiriniz ile gerçektern çok tartışmışsınız bence ülkücü ülküdaşına biraz tevazu ile yaklaşmalıdır. yannışım varsa lütfen en şiddetli şekilde uyarın.. en son olarakta ege kardeşim benim kime teşekkür edip kime etmeyeceğim sizi bağlamazsa o konu hakkında yorum yapmanızı kınıyorum. bende onun öle biri olduğunu bilseydim belkide teşekkür etmezdim ama sizde bence biraz haksızlık yapıyonuz bence tabi bu sizi bilmem beni ilgilendirmez ama gözünüzle görmediğiniz tam manasıyla tanımadığınız birisini neredeyse tabiri caizse şerefsizlikle suçluyosunuz kusura bakmayın gene kırıcı konuştum hakkınızı helal edin eğer tanıyosanızda gale almayın bu kadar basit.

Alıntı:
Haddini bil! Ne demek ulan kör ülkücü? Sen ülkücüler gibi neler yaptin vatanin icin simdiye kadar söyle bakalim?

beni daha iki günden beri tanıyosun konuşmalarında beni aşalama ve ülkem için vatanım için müslüman kardeşlerime ve müslüman olmayanlara islamiyeti anlatmaktan daha güzel şeymi olur.sorarım sana tabi ben sen gibi protesto yapmıyom yapmamda ama boykot yaparım ki yapıyorumda Allah (cc) şükür inanmayan varsa www.islamadavet.net e girsin ve baksın ABD ürünlerinin boykot şeklini.

Alıntı:
Sen orda burda Dini bilgilerinle din kardeslerine HAVA basarak, sürekli yarisma geregini duymaklami bu vatan icin birseyler yapmis oluyorsun? Yoksa cennetlikmi oluyorsun din kardesine dini bilginle HAVA basarak?

bak güzel kardeşim çok açıkladım gene açıklıyom benim hava ile sow ile işim olmaz burası vizyon değil bende meşhur olmaya çalışan birisi değilim tabiricaizse oramı buramı göstermeyede meraklı değilim anlıyorsundur umarım senin bu yazdığın sözlerinden formu tam olarak takip etmediğini anlıyorum ben . ben öle bi ima kullanmadım cennet veya cehennem diye nereden çıkarıyon bilmem sana yakışmıyo kardaş kusura bakma.

Alıntı:
Ülkemizdeki misyonerlere karsi 1 defa olsun agzinizi actinizmi bakalim? Hani bu güzel BOZKURT sitemize geliyorsunuzda hava basmayipta misyonerlere karsi iki üc yorum yapsaniza? Vatan elden gidiyor siz HAVA basmakla zaman harciyorsunuz, bu ülkenin yetistirdigi yigit ve mert ülkücü genclerine köstek oluyorsunuz! Vatan elden gidince (biz var oldukca asla gitmezde) size ibadet hürriyeti veriyorlarmi yada baska topraklardami yapacaksiniz artik sovunuzu görürsünüz! Yoksa vatan sevgisi, millet sevgisi, bayrak sevgisi kalmadimi sizde? Sizdemi sinirlari ortadan kaldiranlardansiniz acaba???

bak canım kardaşım sen gene beni geçsin siz manasına başladın sert cevap almak istemiyosan şahsım adına konuş tamam mı güzel ve anlayışlı kardaşım açmadığımızı nereden biliyosun istersen bi gir sadece misyonerlik türkiye cum. sınırları içerisinde yapılan bi olaymıdır sen olaylara neden türkler olarak bakıyorsun sorarım sana ırakta ABD (şerefsizi )tarafından ezilen mü'minler senin kardeşin değilmi orada misyonerlik yokmu ha var diyosan ben sana gene www.islamadavet.net ama anlamake sen sadece ırakla ilgili misyonerlik faaliyetleri diye kocaman senin görebileceğin kadar büyük bi başlık var formumda gir ve bak kardaşım. bak güzel kardeşim hava ile işim olmazzzzzzzzzzz. sendeki bu enaniyetin amacı nedir anlat bakalım kendine bu kadar çok güveniyosan al silah ve git doğuya oradaki düzeni koru kardaşım tek bunu derim sana.
Alıntı:
Vatan elden gidince (biz var oldukca asla gitmezde)
bu sözlerine ise sadece gaybı Allah (cc) bilirderim. benim bize inadet yeri veriyonuz vermiyonuz diye bi savummamda yok tam aksine bizişm için daha rahat bi ortam oluşacağının farkındayım en az senin kadar.. sen kafana takma kardeşim en az diyorum bak senin kadar vatan, bayrak, millet, sevgisi var bizde olmasa zaten müslüman olmazdık.... heh o dediğinden değilizzzz işte bizi başkaları ile karıştırma..anlamışsındır umarım kardeşim vesselam. gerçi bu kadar açıklama yapmış olsakta boş ama olsun

Allah (cc) emanet olun inşallah-ü Teâla
s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 4:24 am    ileti konusu: Re: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:
en son olarakta ege kardeşim benim kime teşekkür edip kime etmeyeceğim sizi bağlamazsa o konu hakkında yorum yapmanızı kınıyorum. bende onun öle biri olduğunu bilseydim belkide teşekkür etmezdim ama sizde bence biraz haksızlık yapıyonuz bence tabi bu sizi bilmem beni ilgilendirmez ama gözünüzle görmediğiniz tam manasıyla tanımadığınız birisini neredeyse tabiri caizse şerefsizlikle suçluyosunuz kusura bakmayın gene kırıcı konuştum hakkınızı helal edin eğer tanıyosanızda gale almayın bu kadar basit.

Ne yani sen her yere burnunu sokacaksin her konuya yorum yapacaksin, biz yapinca bizi kiniyorsun öylemi? Senin özelligin neymis bakalim? Sen ol hocan olsun kime tesekkür ederseniz edin evet beni baglamaz. Yanliz siz tesekkür ettiginiz sahizin, sizi anladigi icin tesekkür ettik dediniz, bende size onun sizi anladigini anlamadigini bilemezsiniz, siz tabiki öyle sanacaksiniz ama onu biz daha iyi biliriz onun amaci o konuda olsun her konudaki gibi bizlerin düsüncesine farkli olanlarin yaninda yer almak ve karsi tarafi gaza getirmek huzur bozmak. O yüzden yukardada dedim bilip bilmeden yazma! Ne demek gözünüzle görmeden suclamak? Anlamiyorum sen sanki laf olsun torba dolsun hesabi birseyler yaziyorsun sirf cevap olsun diye galiba! Bidaha diyorum biz herhalde burda bazi seylerin daha iyi farkindayiz ve bircok seye sahit olduk ve birseyi biliyoruzda konusuyoruz! Kadir kardesimde size siz yanlis kisiye tesekkür ettiniz dediyse haklidir. Bu durumda siz bilmiyorduk sayende bilmis olduk deyip kadir kardese tesekkür etsenizde olurdu.

yorukhasan demiş ki:
beni daha iki günden beri tanıyosun konuşmalarında beni aşalama ve ülkem için vatanım için müslüman kardeşlerime ve müslüman olmayanlara islamiyeti anlatmaktan daha güzel şeymi olur.sorarım sana tabi ben sen gibi protesto yapmıyom yapmamda ama boykot yaparım ki yapıyorumda Allah (cc) şükür inanmayan varsa www.islamadavet.net e girsin ve baksın ABD ürünlerinin boykot şeklini.

Madem öyleyse düsmanlari bizimle karistirmamani tavsiye ederim! Sen buraya cok yanlis bir giris yaptin! Hatanida anlayip özür diledin. Sen sitemize böyle bir girisimde bulunursan, hatta ülkücülere hakaret edersen, ben seni asagilamisim az bile! Saygini yitirme, nerde bulundugunu unutma! Burasi magazin sitesi degil! Düsman sitesi hic degil! O yüzden burdaki üyelere karsi büyüklerine karsi saygili olmalisin! Madem iyi niyetlisin niyetini güzel sekilde dile getirip herkezin seni yanlis anlamamasini saglamalisin ama bunu sen yapmadin! Sen potu kirdin özür diledin simdide sunu yaptim onu yaptim su mücadeleyi verdim vs. vs. diyorsun.

yorukhasan demiş ki:
bak güzel kardeşim çok açıkladım gene açıklıyom benim hava ile sow ile işim olmaz burası vizyon değil bende meşhur olmaya çalışan birisi değilim tabiricaizse oramı buramı göstermeyede meraklı değilim anlıyorsundur umarım senin bu yazdığın sözlerinden formu tam olarak takip etmediğini anlıyorum ben . ben öle bi ima kullanmadım cennet veya cehennem diye nereden çıkarıyon bilmem sana yakışmıyo kardaş kusura bakma.

Merak etme ben cok iyi takip ediyorum siteyi! Sen bir cokbilmislik havasina girdin, hocani savunacagim diye haddini astin ve kendini kaybettin. Hodri meydan okudun bir din kardesine, onun hocanin sinavina girmesini istedin böylece ak koyun kara koyun kimmis herkeze ispat etmek istedin, tabiki o kadar emin konusuyorsunki o ülküdasimizin bir kara koyun oldugunu düsündün! Sen bunlari yap, hava bas bende sana hava basma sov yapma diyeyim, sen gelde ben sov yapmiyom de bana simdi. Ya birak bu ayaklari kardesim birak! Neyse yanlis yaptin yanlis davrandin, hatanida anladin özür diledin, o yüzden fazla savunmaya gecmene gerek yok, laf ebeligine gerek yok daha fazla!

yorukhasan demiş ki:
bak canım kardaşım sen gene beni geçsin siz manasına başladın sert cevap almak istemiyosan şahsım adına konuş tamam mı güzel ve anlayışlı kardaşım açmadığımızı nereden biliyosun istersen bi gir sadece misyonerlik türkiye cum. sınırları içerisinde yapılan bi olaymıdır sen olaylara neden türkler olarak bakıyorsun sorarım sana ırakta ABD (şerefsizi )tarafından ezilen mü'minler senin kardeşin değilmi orada misyonerlik yokmu ha var diyosan ben sana gene www.islamadavet.net ama anlamake sen sadece ırakla ilgili misyonerlik faaliyetleri diye kocaman senin görebileceğin kadar büyük bi başlık var formumda gir ve bak kardaşım. bak güzel kardeşim hava ile işim olmazzzzzzzzzzz. sendeki bu enaniyetin amacı nedir anlat bakalım kendine bu kadar çok güveniyosan al silah ve git doğuya oradaki düzeni koru kardaşım tek bunu derim sana.

Senin sert cevabin nasil oluyormus bakalim? Haddini bil dikkat et ufaklik!
Evet sen olsun senin gibiler olsun. Sen derim siz derim ne olmus? Niye rahatsiz oluyorsun? Nereye bagli oldugunu ben ne bileyim? Senin gibileri cok gördük hep ayni seyleri yazarlar cizerler ama is MILLI davaya gelince agizlari baglanir! Nedense hep araplar icin aglarlar ama is TÜRKLERE gelince susarlar. Madem sen ve senin bulundugun ortam böyle degilsen degilseniz o zaman adam gibi siteye giris yapip düsüncelerini bizimle paylasmaliydin. Bizde seni daha iyi tanirdik dimi güzel kardesim? Senin anlamadigin yada anlamak istemedigin olay nedir biliyormusun? Biz ülkücülerde elhamdülillah müslümaniz! Bunu anla artik! Bizlere düsman gözüyle bakiyorsun, birsürü önyargin var. Tabi en iyi müslüman sensin / sizsiniz! Sanki sirf sen din kardeslerimiz icin filistin, irak vs icin agliyorsun! Aramizdaki fark biz ayni anda TÜRKIYEMIZIN sorunuylada ilgileniyoruz. Ben silahimi elime alip doguya seve seve giderim savasirim, sorun yok, o halde sende kendine güveniyorsan silahini al eline filistine git ordaki problemi cöz madem!

yorukhasan demiş ki:
bu sözlerine ise sadece gaybı Allah (cc) bilirderim. benim bize inadet yeri veriyonuz vermiyonuz diye bi savummamda yok tam aksine bizişm için daha rahat bi ortam oluşacağının farkındayım en az senin kadar.. sen kafana takma kardeşim en az diyorum bak senin kadar vatan, bayrak, millet, sevgisi var bizde olmasa zaten müslüman olmazdık.... heh o dediğinden değilizzzz işte bizi başkaları ile karıştırma..anlamışsındır umarım kardeşim vesselam. gerçi bu kadar açıklama yapmış olsakta boş ama olsun

Insallah dedigin gibidir kardesim. Benim uyuz oldugum kisiler bu siteye yeni üye olupta burda ilk yazisinda ülkücülere din dersi vermek isteyenlerdir. Ilk önce insan kendini tanitir. Burasi BOZKURT sitesidir, Milliyetcilerin ülkücülerin sitesidir. Buraya üye olan birisinin normalinde en azindan biraz milli duygulari olur. Vatan millet sevgisi oldugunu o sahizin ilk yazilarindan anlasilmalidir. ILK olarak Türkiyemizin su andaki vahim durumunu anlamali, olay büyüktür, hükümeti elestirmelidir bizimle beraber. Tepkilerini göstermelidir. Sonra hep beraber irak, filistin icin aglariz zaten ama irak filistin öne sürerek TÜRKIYEMIZIN sorununu unutmamizi beklemesinler! Ve bu satilmis hükümeti destekleyen birisi benim gözümde zaten milliyetci birisi olamaz! Ama iste dedigim gibi gelip buraya ilk yazisinda din dersi vermeye calisirsa, elbette bu sahiz hakkinda yanlis düsünelecektir. Cogu zaman bunlar gibileri ülkücülere düsman gözüyle bakan din kardeslerimiz olarak desifre olup gidiyorlar. Amaclari huzur bozmak, fitnelik, bizi birbirimize sokmak, ortaligi karistirmak, ayni andada kendilerinin REKLAMINI yapmak. Eger bunlarla alakan yoksa ve sende bunlarin torbasina sokulmak istemiyorsan o halde davranislarina dikkat edeceksin kardesim. Benden bu kadar! Yolun acik olsun!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 7:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

......

Bir gün
Bir seher vaktinde
'Es-salatu hayrun minen-nevm' derken ezanlar
Sevdalarin kutsaliyetine
El kaldirdik
Af diledik alemlerin Rabbi'nden

Minberde dinlerken sevdalarin en yücesini
Cami duvarinda satildik
Ucuzlar, soysuzlar tarafindan
....

Asik Sefai

Benim anlamadigim hertürlü saldirilara karsi ortak hareket etmek varken niye TÜRK-ISLAM ÜLKÜSÜ´nün bagri yanik yigitlerine saldirirlar.

Dün de böyleydi, bugün de böyle ve malesef yarinda böyle olacak görünüyor.

Bir Bozkurt ulur ve digerleri siner inlerine kuyruklari ellerinde... Ilk firsati kollarlar meydan bosalsin da birazcik rahatlayabilsin diye...

Ben bu cahil halimle onlarla birlikte hareket etmekten cekinmezken onlar beni bünyelerine alip yok etmek isterler. Kazanilmis bir zafer görürler Ülkücüleri kötülersem ve hatta ihanet edip meydanlarda karsilarina cikarsam. Degil mi ya eskiden kalma cesaret var ya serde... Cikar meydanlara Ülkücülere verir veristiririm asilsiz... Artik ispatlamis olurum Patates dininden olmadigimi...

Burda sizleri yazilarinizla takip ediyorum. Ön yargi olmamakla beraber kim ne istiyor belli asagi yukari...

Allahin rahmeti inananlarin üzerine olsun...

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN ve YÜCELTSIN
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 11:06 am    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

Alperen2005 kardeş benim yazılarım olamayabilir bu arada ben yorukhasan ancestor değil ona bi şey demiyorum ben sadece hoşuma giden bişeyden kardeşleriminde yararlanmasını istedim hepsi bu. Ege kardaşım madem özür dilediğimi okudun hala neden konuyu uzatıyon hala neden yannış yapılan bi konu üzerinde yorum yapıyosun neyse laflarının üzerine laf koymayacağım
Allah (cc) emanet olun
s.a
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 11:06 am    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

ege kardeş bu arada beni uyradığın için teşekkürde ederim sana

sa.
Ancestor
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Çar Şub 16, 2005 9:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alperen2005 kardeş buradaki yazıyı ben sahiplenmedim, ama haklısın altına bir not bırakabilirdim, unutmuşum özür..

Bu yazının bu kadar büyüyeceğini bilseydim hem vallahi hem billahi açmazdım. Nedir içine düştüğümüz bu durum yaa. Yazıklar olsun bana !!
leyliguzel
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 75

İletiTarih: Per Şub 17, 2005 12:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ege , ve diyer arkadaslar. ben sizi cevap yazmiorsam susuyorum anlamina gelmesin, sizi kaideye almiorum,,, fitneci kelimsi ancak size yakisir.. ben arkadasin yazisini begendim , ve guzel yazdigini soyledim,, burasi bi forum, yani babanin yeri degil o yuzden ,, ne yazacagima, nezaman yazacagima keyfim karar verir,,,

essek hosaftan ne anlar...

sizin yazilariniza gulup geciom,,, kaideyye alinacak seviyde degilsiniz,,,

yolunuz acik olsun,,, benim hakkimda yazilariniza dikkat edin,, cunku cevap alamiyacaksiniz benden...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız