Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - nedir bu ya bozkurt ocağımı yoksa çakalların yuvasımı...?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
gazibaba1
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bismillahirrahmanirrahim;
Değerli arkadaşlar uzun süredir bu yazılanları takip ediyorum. Yazmayayım dedim amma duramadım. Bakınız birileri yıllar önce Refaha veya başka bartiye oyvermiş olabilir ve gene bazı cemaatler daha önceleri değişik partilere oyvermiş olabilir. Bunun belli sebebleri vardır. Mesela inancına enyakın insan düşüncesidir. (Çünkü o siyasetciler o cemaatlerin liderlerine saygıda kusur etmiyorlar, cenazelerine taziye ziyaretlerinde bulunuyorlar bir sorunları olduğu zaman "Hac ziyareti için vize, yurtdışına çıkmak için bürokratik işlemler, cemaatin yaptığı çalışmaya engel olmama vs gibi") devamlı surette o cemaattenmiş gibi rol yapıyorlar) O cemaatlerdeki insanlarda "hım bunlar bizden diyerek o partiyi desteklemişdir ve desteklenmeye de devam edecektir. Bir kimse bir X partiye o verdi diye veya veriyor diye suçlanamaz. Ve O Cemaat ve mensupları cehennemlik ilan edilemez. Gün geldi o insanlar değişik partilere de oy verdi ama malesef istedikleri sonucu alamadılar. Yani bu Cemaat mensublarının bir arayışıdır. Onlar istiyorlar ki BİZLER İNANCIMIZA GÖRE YAŞAYALIM İSLAMI DOYA DOYA YAŞAYALIM VE HERKESE HERYERE ULAŞTIRALIM bunun tabii neticesi olarak da seçimlerde kendisine düşünce olarak, faaliyet olarak en yakın insanı desteklemekteler. Gelelim ikinci kısma Maddi destek aldıklarından dolayı X partiyi desteklemek; bunuda şöyle izah edeyim, Yurt yapılacak yer ve para gerekli siyasçi ben size bunu ayarlarım diyor ve sözünü tutarak x cemaatin ihtiyacını gideriyor, Mümin ahde vefalı insan olduğundan Bu seçimde falanca partiyi destekleyelim diyerek ortak hareket etme kararı alıyor. Üçüncü tercih sebebide X partisinin mensubları veya lideri falanca cemaatin hocasının hocasını çok severmiş hatta derslerine katılırmış bunun içinde falanca hocanın hocası onu desteklememizi istediğinden destekleyeceğiz demektedirler ki bunun izahını tüm feraset ehli Müslümana bırakıyorum.
Gelelim konunun özetine işte tüm bu sebeblerden dolayı yıllarca bu ülkede gittiği yerlerde Risalelerden mektuplar okuduğu için ve hocaları onu işaret! ettigi için Nurlu/çoban sülolar,Bir dönem Mehmet Zahit kotkunun derslerine katıldığı için Erbakanlar, Yurt yapılmasına engel olmadığı hatta bürakratik destekte bulunduğu için hortumcu mesutlar seçilmiştir. Ve dikkat ediniz İslama ve Müslümanlara da en büyük kazığı bu destek gören insanlar atmıştır.
Cemaat mensublarını değişik partiye destek verdiler diye de eleştirmeniz edepsizliktir. Şunu bilmenizi isterim bizi ahirette kurtaracak olan ibadetlerimizdir. İbadetlerimizinde kabul edilmesi için Allah cc. bizden Huşu ile yani Allahı görüyormuşca ibadet etmemizi emretmektedir. Bir başka cemaate mensub olmak başka bir cemaate küfür etmenize, hakaret etmenize, küçük ve hakir görmenize sebeb olamaz bilakis övmeniz ve takdir etmeniz gerekir. Şimdi düşünüyorum bozkurnet sitesindeyiz; burada ben falanca cemaati ülkücü görünerek neden Mhp'yi desteklemiyorlar diye hücum edersem beni desteklerler diye bir taktik izlemek hatadır. Halbuki bizim ölçümüz İstikamet olmaktadır. Demek oluyor ki farklı bir sitedede farklı bir konuyla sataşma ve sürtüşme zemini oluşturulacak yanlış,
İslam akaid ve yaşantısına varsa ters bir durum gidersin/giderler fitneye sebeb olan konuları konuşursun ve ikna edersin edemezsen yaptığının yanlış ve bunu sana uygulatanları Mübahele'ye davet edeceğim dersin bu mesaj ona yeter (Zamanında bunu biz yaptık)
Müminler bir birini tekfir etmek yerine İçimizdeki ve dışımızdaki betbahlara karşı İnsanımızı uyandırması gerekir Bakın dinler arası diyalog numaralarıyla gençlerimiz hristiyanlaştırılıyor, ülkemizde 37 bin tane kilise açılmış durumda alkol ve uyuşturucu kullanma yaşı ilkokul çağlarına düştü, fuhuş gençlerimizi bataklığa sürüklemekte, Camilerde imamlar incilden ve tevrattan alıntılar yaparak vaazlar vermekte gelin bunlara karşı bir olalım. Peygamber Sav. Efendimiz "Sizler İman etmedikçe Cennete giremezsiniz; birbirinizi sevmedikçe iman etmiş sayılmazsınız" buyurmaktadır. Ölçümüz bu olmaktadır. İtikatta sapıklığa düşüne uyarmalıyız. Tevbe etmezse ve sapıklığına devam ederse O kişi deşifre etmeliyizki diğer insanlar bu sapık fikirlerden etkilenip yoldan çıkmasınlar diye. Bakınız Ehl-i Sünnet Cemat liderini tartışırken araya bir sızan kişiyi gözden kaçırıyorsunuz. Ne diyor İmam iskender ben isterdim ki bu sapık fikirli insanın düşüncelerine karşı reddiyeler yazın, ve gene bu sitede çok yazıldı İslama ve Müslümana mesafeli olan ABD çıkarlarını gözeten Vatikandan himmet alan açmış olduğu okulları örnek gösteren ama bu okullar sayesinde İngilizlerin üstün hizmet madalyasını alan ve bu okulları ingiliz kültürüne hizmet için kullanan Fetullah gülen hakkında daha çok reddiye yazmanızı isterdim.
Bakınız ben çok ciddi bir şekilde isim vererek bu insanları deşifre ediyorum ve etmeye devam edeceğim ama itikadı sağlam olan ibaddet eksiği ve kusuru bulunan hiç bir Cemaat ve müntesiblerini tartışma konusu yapmıyorum. Ve yapılmasınıda hoş görmüyorum.Bunu yapan arkadaşlara yapmamalarını tavsiye ediyorum yaparlarsa büyük hesap gününde karşılarında şahitcisi olacağım/gız...
Bunları neden yazdığımızı soran arkadaşlara küçük bir açıklama yapayım. Bu kardeşinizin içinde bulunduğu kadro kendilerini meth edip karşısındakini tekfir eden Cemaatlerden enbüyük kazığı yedi ama genede biz itikadi konularda en ufak sapma bulunmayan bu kardeşlerimizi çok ama çok seviyoruz ve onların ferasetine güveniyoruz. onun için bunları yazma ihtiyacı hissettim.
GELİN BİR OLALIM
İŞİ KOLAY KILALIM,
SEVELİM SEVİLELİM
DÜNYA KİMSEYE KALMAZ... diyor Yunus Emre
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 1:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
tarikakinci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:40 pm    ileti konusu: .. Alıntıyla Cevap Gönder

dağdeviren sen çok cahil bir adamsın yarım yamalak aklın ve ilmin ile Allah adamlarını eleştiriyorsun sana öğretmedilermi Allah adamlarının işlerine akıl sır ermez onlar senin bilmediklerini biliyor bir hikmeti vardır mutlaka herşeye muhalefet ediyorsun ama cahilce evliyanın hikmetinden sual olunmaz
dagdeviren
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 61

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yahu Allah razı olsun, ben zaten cahil olduğumu biliyordum da , bunu bizzat başkasının söylemesi , inanın beni bahtiyar etti.

Yalnız şunu belirteyim , kanaatimce bu foruma yük olarak , haklarını gasp eder duruma geldik, yönetimin müsamaha sınırlarını aşar olduk.

Gelin nette herhangi bir foruma dagdeviren yazın muhakkak üyeliğim vardır , orada fikirlerimizi paylaşalım , kimseyi de zor durumda bırakmayalım.

Her cevapta bir sıkıntı çekiyorum yönetimin hakkını ihlal ediyorum diye...

Mihrci arkadaş sende gel abilerini al , beni tanırlar çünkü...

Sizlerde buyurun hakikatı bulalım , arayanlara rehber olalım..

Selam hazret-i Allahın beğendikleri üzerine olsun..

...

En son dagdeviren tarafından Per Tem 14, 2005 9:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
tarikakinci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:48 pm    ileti konusu: .. Alıntıyla Cevap Gönder

dağdeviren muhabbet beslediğin zata iftiralar yapılınca gücüne gidiyor aynı iftiraları 72 yaşında olan ve hayatının büyük bir kısmını Allah yolunda hizmete harcayan mihr vakfının kurucusu nur tv de sohbetler yapan insanları Allaha ve kurana davet eden birisine iftira ederken hiç utanmıyor ve çekinmiyorsun bu ne yaman çelişki sorarım sana Allah bunu sana sormayacak mı zannediyorsun be hey gafil
tarikakinci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşlerim bu berr ve dağdeviren forum forum dolaşır fitneden başka bir işe yaramaz katli vaciplerdir bunlar temizlensede ümmeti muhammet rahat nefes alsa bu ikisi kudurmuş köpek gibi her cemaate saldırır nur tv deki imam iskendere fethullah gülene haydar başa saldırırlar ama ömer öngüte bir laf gelse nerdeyse kafir ilan ederler onların ne mal olduğunu ben çok iyi biliyorum

en son mahmut efendiyede saldırmışsın senin ipini uzun bağlamışlar camii duvarını pisletme bu forumu da fitnelerinle kirletme
dagdeviren
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaş doğru söze iftira denmez , iftira yapılmayan bir hareketi yapılmış gibi gösterme fiilidir.

Şimdi biri çıkıpta ben resulum vahiy alıyorum diyorsa, kendine gelen vahiylerden oluştuğunu iddia ettiği kitabında , konulara sure ismi ve ayet numarası veriyorsa ki , onlara tek tek dökebilirim hemen , ona iftira denmez , o kişiye Mürted denir.

..
dagdeviren
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen bana kızıyorsun ama yeri gelince ben sizi bile savunur duruma geliyorum , bak bir site yöneticisi sizin hakkında ileri gidince , benim koyduğum frene nasıl kızıyor..

http://www.sadakat.net/forum/viewtopic.php?t=2617&highlight=

Belki okur da teşekkür edersin diye aktarıyorum...

...
tarikakinci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 9:55 pm    ileti konusu: .. Alıntıyla Cevap Gönder

ben 33 yaşındayım çok şükür efendi hazretlerine 12 senedir bağlıyım abilere gerek yok sana ben yeterim mihr vakfının en çömezi bile Allahın izniyle senin hakkından gelir onların herbiri hidayet meşalesidir Allah ın izniyle
tarikakinci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 10:00 pm    ileti konusu: .. Alıntıyla Cevap Gönder

yalan ve iftira makinası iş başında sen neyin mücadelesini veriyorsun arkadaşım bizim fikirlerimiz nur tv miz mihr.com mumuz herşeyimiz meydanda gizli örgüt değilizki ipliğimizi pazara çıkarır edaları ile fitne yapıyorsun insanlar aptal mı hiç nur Tv seyretmiyormu doğruyu yanlışı ayırt edemiyorlarmı mihr.com da 3000 saatlik bilgi hazinesi duruyor günde yüzlerce siteye uğranıyor
dagdeviren
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 10:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sizin helakiyet noktanız şurada bitiyor arkadaş , bunu da mecburen reddetmek durumunda kalıyorsunuz..

İşte sizin durumunuz :

Resulullah (s.a.v) şöyle buyurdu: "Risalet ve Nübüvvet son bulmuştur. Benden sonra ne bir resul, ne de bir nebi gelmeyecektir." (Tirmizi, Müsned- i Ahmed.)

Kur’an âyetlerine kendi reyi ile mânâ veren kimse cehennemden kendisine yer hazırlasın.” (Münâvî)

Rabbim layık iseniz hidayet ile müşerreflendirsin...

...
tarikakinci
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 10:06 pm    ileti konusu: » Şirkin ve Sapıklığın En büyük Sebebi Uydurma Hadislerdir.. Alıntıyla Cevap Gönder

» Şirkin ve Sapıklığın En büyük Sebebi Uydurma Hadislerdir...

Esselemu'aleykum !

Şüphesiz İslam’a ve müslümanlara en büyük zararı veren, şirkin ve dalaletin en büyük sebebi olan şey Rasulullah (s.a.v) ‘in söylemediği sözlerin Rasulullah’a isnad edilerek İslam’a mal edilmesidir.

Uydurma hadisler özellikle akidede ve İslam’ın temel meselelerinde olursa bu tehlike daha da büyük olur.

Rasulullah (s.a.v) şöyle buyurudu:

"Benim söylemediğim bir şeyi söylediğimi iddia etmek herhangi birinin söylemediği bir şeyi söylemediğini iddia etmek gibi değildir. Kim bilerek benim söylemediğim bir şeyi, söylediğimi iddia ederse cehennemdeki yerini hazırlasın." (Müslim)

(Bu hadis mütevatir olup altmış dörtten fazla sahabe tarafından rivayet edilmiştir.)

Rasulullah (s.a.v) tüm müsülanların sözüne, hakaret ve davranışlarına bağlı kalıp itaat ettikleri, Allah (c.c)’nun emirlerini taşıyan bir elçiydi. Bu sebeple Rasulullah (s.a.v)’in sözü akide ve şeriatın ta kendisi olmuştur. Bu sözü duğrulamak vacip, onunla amel etmek farz olduğu için müslümanlar üzerinde belli bir hayat şeklini değiştirecek kadar tesirli idi.

Müslümanların bu bağlılıklarını İslam dini çok güzel bir haslet olarak belirtmiştir.

Allah (c.c) şöyle buyuruyor:

"Rasul size neyi verirse onu alın, neyi de yasaklarsa ondan kaçını.Allah’tan korkun cünkü Allah’ın azabı çetindir." (Haşr:7)

"Ey insanlar ! Rasul Rabinizden size gerçekle geldi,inanın bu sizin hayrınızadır. İnkar ederseniz bilin ki göklerde ve yerde olanlar Allah’ındır. Allah Bilendir Hakimdir." (Nisa:170)

Rasulullah’ın söylemediği sözleri Rasulullah’a isnad etmek, dinde olmayan şeyleri dinde varmış gibi göstermek demektir.İslam’ı yıkmak isteyen kimseler bu yola baş vurdular.Bunu bir silah olarak kullandılar.

Bu zındıklar İncil ve Tevrat’ı bozdukları gibi önce Kuran’ı da bozmak istediler. Fakat Kuran’ı Allah (c.c)onu koruduğu için yaptıkları çalışmalar boşa gitti.

Allah (c.c) şöyle buyuruyor:

"Şüphesiz Kuran’ı biz indirdik .Onu koruyacak olanda biziz." (Hicr:9)

Bu ayet bizlere kafirlerin Allah’ın nurunu kıyamete kadar asla söndüremeyeceklerini ifade etmektedir.

Kuran ayetleri iner inmez sahabiler onu ezberliyor ve vahiy katipleri onu yazıyorlardı. Sonra Kuran sayfaları bir tek kitapta toplandı ve çoğaltılarak İslam beldelerine dağıtıldı. Bundan dolayı İslam düşmanları Kuran’ı Kerimin bir tek harfini bile değiştiremeyeceklerini bu yolla emellerine ulaşa-mayacaklarını anlayınca başka bir yol aradılar. Sonunda bu yolla İslam’a zarar vermeye kalkıştılar. Bir takım uydurma hadisleri ortaya atıp bunların Rasulullah’ın sözleri olarak İslam’a sokmaya çalıştılar.

Rasulullah’ın vefatından sonra hadislerin sahih mi zayıf mı olduğunun araştırıp derlenmesi ve kitap haline getirilmesi epeyi vakit aldığı için İslam düşmanları bu zamanı kendileri için fırsat bilip uydurma hadis sokmaya giriştiler. Nispeten başarılıda olup müslümanlar üzerinde çok olumsuz etki yaptılar. Hatta İslam’a girmemiş olanların İslam’dan uzaklaşmalarına sebep oldulars.
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 10:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hay Allah yahu Hazret-i Allahın işine bak mesele döndü dolaştı başlığın adına döndü ,

Bozkurt ocağı mı , Çakalların Yuvası mı ?

Bakalım bu gece birde fethullahçı arkadaş gelirse tam tekmil sonlanacak herhalde..

..

Kudretinden sual olmayan Rabbim , bizi de bunların durumuna düşürme..

...
gazibaba1
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Per Tem 14, 2005 10:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hoop dedik tarikakinci; lütfen cümlelerini dikkatli kur bu yakışıksız ve İslamı temel bilgilerden yoksun cümlelerini kınıyorum. Bir Mümin bir Mümin için katlivaciptir gibi bir cümle kuramaz. Sen fetvamakamımısın ki böyle bir cümle kurmaya cüret ediyorsun. Kaldı ki bir Mümin bir Mümin'i uyarması dinin emridir.He birde karşısındaki Mümin sapık bir oluşumun içindeyse bu çok daha vahim dir. "Mümin Allah için sever ve Allah için bugz eder." Peygamber sav.in Nebevi ölçüsüdür, ve bize uyarısıdır. Ve yukarıdaki isimleri kullanırken dikkat et. İtikadi sapıklığı olan insanlarla Ehl-i Sünnet Vel Cemaat ölçüsünün dışına çıkmayan ve çıkanları her halükarda uyaran insanı aynı katagoriye koymanıda uygun görmüyorum. Ve bunuda bilinçli yaptığını biliyorum. Daha önceki yazımı okuduysanız, tahmin ediyorum genelde okumadan yazıyorsunuz! ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız.
Ve sen birilerini savunup birilerinide yerdiginden savundugun bizden birisi deyip senin sapık fikirdeki düşüncene ses çıkartmayan arkadaşlarımıda uyarmayı boynuma bir borç biliyorum. Halbuki bu arkadaşlarım sana cevap vermesi gerekir hatta senin övmeye kalktığın ŞARLATAN SAHTEKAR VE PARANOYAK kişinin fikirlerine karşı reddiye yazması gerekir. Çünkü bu arkadaşlarım bunu yapabilecek bilgi ve ilme sahip insanlardır.
dagdeviren kardeş lütfen İlmiyle amil insanları yermeyi bırakın ve birbirimiz için dua edelim. Bak bu daha hayırlı olur. Çünkü gereksiz yere ve Ahirette büyük vebal gerektiren bugz çok tehlikeli bir nifak sebebidir. Kaldı ki bugz münafıklar hakkında ve insanları yoldan çıkartmaya çalışan fasıklar hakkında yapılır. İslama hizmet eden insanlar için yapılmaz. Biz bu konuyu taa yıllar önce Ömer Öngüt'le konuştuk ve bununda neticesini aldık. Bilmem anlatabildim mi....
Birlikden kuvvet kuvvetten dirlik dogar....
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız