Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Kurt Sorununa Islami Cozum
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 8:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdas.larim

Samanizme ,gelince size burdan bir baska bakis acisi
bende öyle biliyordum -Samanizm bir Inanc -oldugunu ama öyle degilmis -BATI,DA ben de bunu bir kac ay önce burada TV,de gördüm
de ayni konu var di Almanca olarak ve SAMANIZM BIR baska söz,le DR, tarzi IYILESTIRICI ,SAGLIKCI,bir Nevi otlardan baharatlar,dan surup,murup yapan bir ruh DR,gibi bir sey
yani DIN,en bir ALAKASI yok !!!

SAYGILAR SEVGILER
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 11:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

atatolga,
Senin hangi dine inandığın bizleri ilgilendirmiyor.Bu sitede hristiyan olarak yazanda var ama propaganda yapmıyor.Sen daha geldin ilk yaptığın iş ''İslam arap dini'' ne alakası var kardeşim.Bak; şamanizme inanıyorsan saygı duyarım çünkü beni ilgilendirmez.İnananı da kınamam çünkü Yaradan ona akıl vermiştir.Ama sen gelir gelmez İslam dinine arap dini deme gibi bir terbiyesizlikte bulundun.Bu senin yaptığın hareket direk provakatörlüktür çünkü sen İslam arap dini diye milleti tahrik edersen burada tabi ki kargaşa çıkar.Onun için dikkatli ol
Gözüm üzerinde...

En son Bozkurt_net tarafından Cum Eyl 02, 2005 11:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 11:30 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok dogru söylüyorsun ülküdaşım bozkurt_net
islam dini arap bir peygambere inmiştir ama tarihe bakarsak islamı yaymak için en çok savaşan türklerdir. böyle yapmayalım lütfen islam hepimizin dinidir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 12:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt_net gerekeni aciklamistir. Dunyaya Islami hak yolunu yayan ve onun icin milyonlarca can veren sanli milletimiz!
Ataoglu peygamberlerin gonderlis nedenini arastirmani tavsiye ederim. Yazmama gerek yok, eminimki uldaslarim zaten biliyorlar.
atatolga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 12:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KArdeşlerim kurusa bakmayın, ben ne ortalığı birbirine katmak ne de sizden bir tepki almak istedim. Bu arada kuran'da yazan hadisi bulmanı tavsiye ederim,sadece bul.Ben nasıl benim dinim budur diyorsam siz de sizin dininizin bu olduğuna inanıyorsunuz ki, bu zaten saygıyla karşılanması gerek bir şey.İkinci evet doğrudur dünyada islamı yaymaya çalışan Türklerdir.Ama şu da var araplar için sürekli kan döken bizdik,bu iyi bilinsin.Ama onlar bize ne yaptı sürekli arkadan vurdular.Altın için,ülke kurmak için...Bu arada adigek bana peygamberin gönderiliş nedenini araştırmamı istiyorsun.Peki sana şunu ormak istiyorum.Madem ki kuran tüm insanlara indirildi neden Kuran'ı Kerim'in içinde Hz.Muhammed'in kişisel davaları var.Neyse istemiyorsanız yazmam sadece yazdıklarınızı okurum kardeşlerim.İyi günler sizlere.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hz Muhammet(sav) bir peygamberdir.Peygamberler İslam inancına göre örnek insanlardır.Bu yüzden O'nun mücadelesi müslümanlar için örnektir.

Alıntı:
Ama şu da var araplar için sürekli kan döken bizdik

Bunu açar mısın tam olarak ne demek istediğini anlayamadım?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
atatolga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hz.Muhammed'in örnek bir insan olduğuna binanıyorum tabiki ama şu var.O örnek insan huzuru,doğruluğu,mutluluğu insanlara aktarmak için bulundu.Ama araplar naptı onlar açgözlülüklerine boyun eğerek hep fazlasını istediler.KArdeşim bana şunu söyle ne olur, Araplar değil miydi bizi arkadan vuran hep,değil miydi??? Bizim şanlı milletimiz filistinde,trablurgarpta TÜRKLERİ, Arapları korumak için savaşmadı mı?Peki ingilizlere karşı geri çekilmek zorunda kalınca üç beş tane altın için bizi hançerleyenler onlardeğil miydi?İslamın Türklerle buluştuğu ilk zamanlarda Onların tabiriyle Maveraün Nehir'in beri yanına geçerek Türklere saldıran onlar değilmiydi? Bizim kanımızı döktüler ama biz naptık şu an bile onları koruyoruz.Ama şu iyi bilinsin tıpkı kürtler gibi boş ve zayıf bir anımızda onlarda arkadan vuracaklar bizi.Ama tüm araplar Kürtler iyi bilsin ki senin,benim gibi tüm kardeşlerimiz onlara bu zayıflığı vermeyeceğiz...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

kadir21 abi,
Alinmadim merak etme. Haklisiniz, zaten fazla yorum bekledigimden dolayi bu yaziyi aktarmadim - ben sahsen ilk defa birisinin Islamiyeti kullanarak Kurtculuk yaptigini goruyorum da...sasirdim kaldim...Eger benim ki gibi daha once bu yeni akimi gormeyen varsa bilgileri olsun diye dusunmustum...
Acaba AKP'nin icinde bu zihniyeti tasiyan kac vekil vardir?

Evet sevgihan;bölücülük yapmak için resmen islamı kullanmaktır bu geri zekalının yaptığıı.Her cümlesi suç unsuru olan bu yazı için Cumhuriyet savcıları neyi bekliyor anlamıyorum?Bu adam derhal sorguya alınmalı.Allah cc inşaallah çarpsın bu tip adamları.Ne istediler de olamadılar bu güne kadar?Nerede ayrım yapıldı?İslam paydası hikayesi ile,özel haklar tanınacak arkasından da gelsin federasyon.Yahu bu adamlara nasıl anlatacağız,bu devlet vatandaşıyla anlaşmaz.Bu devletin anayasası kanunları var.Buna uyan uyar,uymayan da başına geleceklere razı olur.Bu ne cüret?Adam resmen cumhuriyeti sorguluyor,devlete saldırıyor.Devlete akıl veriyor.Tehdit ediyor.Garantiler veriyor.Kim bu adam?Nasıl böyle konuşabiliyor.Böyle başıbozuk bir tavırla konuşabildiği bir ülkede daha ne demokrasi ne hak hukuk bahanelerinin ardına sığınıyor.Şu lafları ben etsem,ertesi günü içerideyim.Bu şerefsiz kürt diye mi kollanıyor yani?Bu adam resmen kürt sait ekibinden.Bu adam ingiliz ağzıyla konuşuyor.Bunları hala yiyen adam kaldımı bu ülkede?Ne islamı be serseri?Dünyayı zulümle inleten abd nin,ingilizin meccane köpekliğini yapıyor bu.Bu bölücü şerefsizler islam olsalar,gidip abd nin taşaronluğuna soyunmazlar.Yaşadığı vatan toprağında fesat çıkarıp bozgunculuk yapmazlar.Yahudiye hizmet etmezler.Vatanını satmazlar üç beş dolara.İslam kim bunlar kim?Bunlar adi bir bölücü.
Akepeye gelince,bu görüşlerin arkasında iki baş var bildiğimiz.Biri rte diğeri de gül efendi.Yetmez mi?Bu düşüncede olanlar yüzde 50 nin altında değildir.Biz bu tipleri iyi tanırız.Bunların hangi ağızla konuştuklarını da.Bunlar islamı bahane edip,Başbuğ Mustafa Kemal'e de saldırırlar.rte geçmişte devlet hatalar yaptı derken ,en büyük çamuru kime atıyor sanıyorsunuz?Baş hedefi Atatürk'tür.Çıksın erkekse;. onu kastedmedim desin.Demez ,diyemez.İşte o ,onun bakanları konuşmuyor ama,onun adına düdükleri konuşuyor.
Onlar takiyye yapadursun,bu edepsizler onun adına düşünce adı altında zehir saçıyorlar.
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

atatolga
Hala daha çarpık düşünceler içindesin.
Şu an Hakkari'yi ele alalım orada Türk nüfusu çok az tut ki İran veya Amerika Hakkari'ye saldırdı.Sen silahı alıp müdafaya gitmeyecek misin?Türk'üm Türkçü'yüm diyorsam gideceksin.
Osmanlı'nın da yaptığı buydu söz konusu arap değil söz konusu vatan toprağıdır.Trablusgarp o zaman Osmanlı'nın bir toprağıydı Osmanlı orayı araplar olduğu için değil Vatan toprağı olduğu için savunmuştur.
Savunmaya koşan gönüllü Türk subaylarını hatırlatmama gerek yok sanıyorum.
atatolga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt_net Kardeşime sayılarımla,

Kardeşim ben asla bölücülük yapmıyorum,bu lafın beni çok üzdü.Ben hiç bir zaman bölücülük yapmadım yapayacağım da. Ben araptan kürtten ermeniden rumdan nefret eden bir adamım buna ırkçılık diyorsanız evet ırkçıyım. Ben türklüğümle gurur duyuyorum buradaki herkes gibi...Ben atalarımın geleneklerini göreneklerini savunmak istiyorum bunu da kanımın son damlasına kadar yapıcam.Bizim atalarımız Osmanlı'dan büyük selçukludan öncee vardı bu topraklarda.Biz ORta Asya'dan viyana kapılarına Kuzey afrikaya sahip olmuş yüce bir ırkız.Herkese saygılarımla kardeşlerim.
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eski türklerde iyileştirici tıbbi anlamdaki iyileştiricler atasagun dur şaman ise dinsel ayin yapan o zamanki ilahlara telkin yönüyle iyileştiren psikolg veya büyücü gibidir ama şamanizm din değildir
atatolga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşim sen beni yanlış anlıyorsun.Tabiki vatan toprağı ve ben bu vatan toprağını sıktığımda bile hala o kan kokusu çıkar.Bu ülke için canımı veririm ve bir dakika düşünmem.Ama bizim altımızda yüzyılarca beraber yaşamış bir ırk gelip bizi arkadan vurup hançerleyip öldürürse ben o ırkı sevmem,kimse de sevdiremez.
atatolga
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Şamanizm din değildir diyorsunuz.Peki bizim kızıl elmamız, peki bizim Göktanrımız onlarda mı boş şeylerdi.Şamanizm bir isimdir.Göktanrı ise (Kök_Tengri) Ben yaratanımın bir parçasıyım Ruhumla,kökümle,bedenimle ve bir gün tekrar ona döneceğim.Ama son nefesime kadar da onu savunacağım.Yaratanım Türkü korusun!!HERZAMAN!
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Eyl 02, 2005 1:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak güzel kardeşim;sana burda şu ırkı sev,bu ırka hayranlık duy diyen yok.
Bizim dediğimiz şu.Arapla Müslümanı birbirine karıştırma.Arap ayrı Müslüman ayrı.Sen burda araplara kızıp İslâmiyet hakkında''Yok arabın dini'' ''Yok şunun dini'' diye ileri geri konuşma sadece
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız