Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Yıldırım: MHP Ilk Seçimde Iktidar
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
YUSUFSEKMEN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 32

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 6:04 pm    ileti konusu: İKDİDAR Alıntıyla Cevap Gönder

İKDİDAR OLMAK İÇİN OCAKLARA SAHİP ÇIKILSIN ??
ÜLKÜCÜLERE SAHİP ÇIKILSIN ???
NEDENMİ OCAKLARDA ÇAY ŞKER ALMAYA PARAMIZ YOK NEREDE
BİZİM BİRBİRİMİZE SIKICA SARILMAMIZ NEREDE SAYGI NERDE SEVGİ
SEVGİNİN SAYGININ SANKİ GERİSİNE DÜŞTÜK
LAFINAN İKDİDAR OLUNMUYOR ÇALIŞMAMIZ LAZIM HİZMET ETMEMİZ LAZIM DAYANIŞMAMIZ LAZIM KUSURA BAKMAYIN AMA BEN BUNLARI YAŞIYORUM VE CESARETLE YAZARIM KİMSELER DARILMASIN
BEN HÜR VE BAĞIM SIZ ÜLKÜCÜYÜM ANLAYAN ANLAR ??
ANLAMAYAN ZATEN BU GİŞLE İKDİDAR OLAMAZ ??
İYİ DÜŞÜNÜN VE BEN HAKLI OLACAĞIM SELAMLAR.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 7:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mhp ilk seçimlerde inşallah iktidar olacak ama bu kolay bir iş değil bütün ülkücüler birlik olup bu yolda çalışmalıyız.davamızı bilmeyenlere güzelce anlatmalıyız.oflu reis arkadaşta gündeme getirdi ben o konu hakkında forum açacaktım ama forum açmaya yetkimiz yok galiba.malum medya bu aralar mhp nin üstüne teşkilatlanmış bir şekilde geliyorlar vatan gaztesi yazarı necati doğru 6 ocak 200g günü yazısında başbuğa akla gelmeyecek iftiralar attı yazdıklarına göre başbuğ türkeş devletin kasasını soydu ve kızları bu para için kavga ettiler.aslında bu konuyla ilgili yetkili kişiler forum açmalı.şimdide ağca üzerinden mhp ye saldırıyorlar ülkücüleri katil olarak gösteriyorlar.medya bizim elimizde olmadığı sürece bizim işimiz çok zor bu zor yolda canımızı dişimize takarak çalışmalıyız ve milliyetçi hareketi iktidar yapmalıyız.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 8:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardeslerim tememninize katiliyorum bunlar hep saldirdilar dasgitdilar ama malup edemediler biz birlik olur davayi iyi kavrar anlatirsak davayi kulanmasak bu is olur elbet
evet darbe atmaya eskileri kasimaya basladilar ama oyuna gelmemeliyiz
eger türk bu seferde bu melcise giremesse memleket icin yapilacak baska birsey ölüm kalir insallah buna gerek kalmaz ve türklerin sözünün gectigi bir meclis olur jontürklerin türk hürriyeti tasiyip ama hakini vermeyenlerin meclisi olmaz
saygilar tüm türk milletine basarilar evet televizyona ihtiyacimiz var var var var sagilar
rabbim türkü korusun kollasin
allaha emanet olun yolunuc acik davaniz kutlu olsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 8:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ekremhakan demiş ki:
tanrıverdiye katılıyorum.karizmatik ve yumruğunu masaya vurdumu işini yapan yaptıran bir başkana ihtiyacımız var.bu milletin önderi olacak çünkü bu kişi.birazda genç biri olması lazım.ki uzun yıllar hizmet edebilsin.ben eminimki bu camiada böyle üstün nitelikte bir kişi çıkacak ve türk milleti de yeni bir lidere kavuşacaktır.

canim kardesim biliyorum ve anliyorum daha güclü olmamizi kendi yurdumuzda ökzüz duruma dusmememizi istiyorsun yasini bilmiyorum ama hic devleti ugruna vurulan ama hala suclu gibi yargilalanlari dinledin gördunmu devler bahceli bunlari görüp yasayan geclerin devleti tarafinda tek sucunuz turhancilik diye yagli urgana asildigini gördü yasadi gecler devlet ezan ugruna kursun yerken o acilari icinde tasidi onun icin türk milliyetcisiniz gülü olmasini analarin aci cekmemesini devleti icin ölüp cete ilan edilmemesinin engellemek icin gecler icin bu siyaseti gütmüstür
evet milliyetci hareket olarak hatalarimiz olabilir varda ama tek suclu sayin devlet bahcelimi ben gözlerimle gördüm yasadim adamin mhp nin msiyle alakasi yok kurt kemeri beline takmis esrari cekmis gösteris yapiyor silah belinde uc hilali gösteriyor ondan sonra ortada yok bu partini duzene girmesi gerek eski bilincli türk ülkücüleri yetistirilmeli gerektiginde sokak ama bosa ölmek partiye zara vermek icin kemer takani uc hilalli silah tasiyani bozkur isareti yapani piyik sallayip pkk olani ayiklamaliyiz bunlar olmali ve yapiyor kongere olunca yanlis yapan yallislarinin bedelini öder ama simdi birlik zamani sana sonuna kadar hak veriyorum ama biraz dusunelim
hayirlisi türk milleti icin insallah gerceklesir
sevgiler
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
sefik_ascieli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 11:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Can Dostlarim,

Insallah tek basimiza iktidara gecer, Vatanimizin kotu gidisatini durduracagiz.

Onumuzdeki secimlerde gereken ne ise yapmaliyiz.

Gecenlerde Basbakan Erdogan AKP Milletvekillerine verdigi bir konusmada iki yil daha iktidarda kalacaklarini, ve bir erken secimin soz konusu olmadigini anlatti. Umarim her zaman oldugu gibi tekrar yalan soyledi ve secimler erken bir tarihe alinir.

Eger iki yil daha iktidarda kalirlarsa, Ulkeyi daha derin bir batakliga sokacak bu serefsizler.

Ulkudaslarim bir birimize destek cikip, dayanmaliyiz.

ONUMUZDEKI SECIMLERDE BENIM GIBI YURTDISINDA OLAN TUM TURKIYE VATANDASLARININ VATANA DONUP MHP'YE OY VERMESINI ARZU EDIYORUM.
BU ULKENIN MHP IKTIDARINA IHTYACI VAR.
BUNU BIZ ULKEMIZE VERMELIYIZ VE VERECEGIZ.

Bazi arkadaslar, sayin Genel Baskanimiz Devlet Bahceli hakkinda yanlis konusuyor.
MHP uyelerinin baskan yaptigi sayin Bahceli partimiz icin cok onemli bir kisiliktir ve ona yapilan saygisizliklarin bir an once durdurlmasi lazim. Lutfen yazilanlari dusunerek yazalim Ulkudaslarim, Baskan Bahceli hepimizin lideridir.

SAYGILARIMLA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 1:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH´in izniyle insallah tek basina iktidar olacak MHP.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
KRAL55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 2:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SELAMIN ALEYKUM CANIM ULKEMIN FEDAKAR INSANLARI....INSALLAH ONUMUZDEKI SECIMLERDE MHP TEKBASINA IKTIDAR OLUR VE GUZEL BIR TEMIZLIK RUZGARI ESER
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 4:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SİZE ŞUNU SÖYLEYİM İKTİDAR OLURUZ İNŞALLAH AMA BENCE ZOR İKİNCİ OLABİLİRİZ BİRİNCİ CHP OLACAK İKİNCİ MHP OLACAK
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 5:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkerkut demiş ki:
SİZE ŞUNU SÖYLEYİM İKTİDAR OLURUZ İNŞALLAH AMA BENCE ZOR İKİNCİ OLABİLİRİZ BİRİNCİ CHP OLACAK İKİNCİ MHP OLACAK

Ülküdaşım bence CHP barajı bile geçemeyecek.
murat_evlice
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 5:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[size=18][Taze Ulusalcı Perinçek'ten İlginç İddia

Düne kadar Türkiye’deki etnik bölücülüğü destekleyen, hatta PKK’nın en kanlı eylemlerini yaptığı günlerde bölücü başına gül sunan Perinçek’ten, Devlet Bahçeli hakkında akıllara zarar iddia.
Perinçek'i ciddiye almak mümkün değil. Ama buradaki hesabın ne olduğunu orataya çıkartmakta fayda var. ABD ve AB emperyalizminin kukla olarak kullandığı PKK'yı bir dönem destekleyen, Türk askerine kurşun sıkan teröristlerin ellerini sıkan Doğu Perinçek değil miydi? Nasıl bir milliyetçilik anlayışı canilerle aynı karede bulunmayı gerektirir ki? Doğu Perinçek gerçekten bu ülkeye hizmet etmek istiyorsa, geçmişte hizmet ettiği efendilerini açıklamalı, Türk milletinden kullunaıldığı için özür dilemeli ve Türk milletine zarar vermemek için köşesine çekilmeli. Ayrıca bu ülke için canını vermekten çekinmeyen Ülkücülerin adını ağzına alırken bir kaç defa düşünmelidir.

Ülkücülerin vatan sevgisi konjonktürel değildir, imanı bir meselidir. Eğer Perinçek, bu dönemde MHP'nin önünü kesmek için birileri tarafından konumlandırılmış ise, yanlış tercih! Türk milletnin hafızası yok değildir, sadece kin tutmaz: Ak ile karayı, samimi ile riyakarı ayıracak engin bir sağduyuya sahiptir.

"Fabrikatör" olarak nitelendirilen Doğu Perinçek'in ön önemli marifeti bir doğruyu, yanına on yalan katara yutturrmaya çalışmasıdır. Burda da aynısı yapmıştır. Türkiye'nin bölünmek istendiği doğrudur, geri kalan söyledikleri ise külliyen yalan vesselam. Şüphesiz yüce Türk milleti bunu da ayırt ededecek ferasete sahiptir. (m. ziya varol)

İşte Doğu Perinçek'in açıklamaları:

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "CIA ve FBI başkanlarının, ABD'nin senaryosunu yazdığı federasyon planının ön hazırlıklarını yapmak amacıyla Türkiye'ye geldiklerini" öne sürdü.

Perinçek, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, CIA ve FBI başkanlarının Türkiye'ye ziyaretlerine değindi. Ziyaretin, "ABD'nin senaryosunu yazdığı federasyon planının ön hazırlıklarını yapmak" amacıyla gerçekleştirildiğini savunan Perinçek, bu konuda "Devlet Bahçeli-Şenkal Atasagun ikilisine özel bir görev verildiği" iddiasında bulundu. Perinçek, "ABD, Türkiye'de milliyetçi muhalefeti kırmak ve milli güçleri bölmek amacıyla bu ikiliye federasyon planını yürütmek için özel bir görev vermiştir" dedi.

Doğu Perinçek, "Türkiye için federasyonun büyük tuzak, ülkenin parçalanması planı olduğunu" da söyledi.

Perinçek, bir soru üzerine, AKP'nin inişe geçtiğini, yıprandığını ve karşısında büyük bir ulusal cereyan oluştuğunu savunarak, "ABD, federasyon planını AKP ile uygulamasının mümkün olmadığını bilmektedir. Şimdi AKP karşında oluşan ulusal hareketi bölecek, yeni bir hinoğluhinlik hazırlanmıştır" dedi.

Dünkü bölücü başının yardakçıları bügün Türk Milliyetçilerinin son kalesiMHP"yi çekememekte,meyve veren ağacı taşlamaktadırlar.Aklınızı başınıza alın bu millet bir gün kendi değerlerini sömürenlerden hesap soracaktır.İnsanlar önce geçmişden arınsınlar sonra milliyetçilerle boy ölçüşsünler.herşeyden önce bölücübaşına sundukları güllerin,vatan hainlerini selamlamalarının cevabını versinler
.

/size]
Dadas_CcC
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 7:36 pm    ileti konusu: İNŞALLAH İKDİDARA TEK BASIMIZA GELECEGİZ Alıntıyla Cevap Gönder

SAYIN DEGERLİ ÜLKÜDASLARIM İNSALLAH TEK GELECEZ AMA SAYIN BASKANIMIZ YAPTIGI HATALARI UMARIM ANLAMISDIRR (Hatalar DSP ile beraber hükümeti kurmak ) İNŞALLAH AYNI SEYLERİ YAPMAYIZ BU VATANIN BİZLERE İHTİYACI VARRR HER GÜN SEHİT VERİYORUZ BASBAKAN OLACAK R.T.ERDOGAN IN UMRUNDAMI BU ÜLKE SEHİT VERİRKEN ONUN OGLU AMERİKALARDA MASTIR YAPIYOO DEVLETİN PARASINI YİYİYO ADAM BASBAKAN OLDU HEM KIZINI HEM OGLUNU EVLENDİRDİ NEDEN DAHA ÖNCE EVLENDİRMEDİ? SORUSU GELİYO AKLIMIZA VATAN HAİNLERİNİ ARAMAYIN ÜLKÜDASLAR VATAN HAİNLERİ İCİMİZDE GEZİYOO
ALLAH TÜRKÜ KORUSUN

^^ERZURUM OVASI BOZKURT YUVASI^^
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Dadas_CcC
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 7:43 pm    ileti konusu: ZORUMUZA GİDİYOR Alıntıyla Cevap Gönder

SAYIN ÜLKÜDASLARIM ZORUMUZA GİDEN NE BİLİYOMUSUNUZ BU ÜLKEDE YASAYIP MİLLİYETCİ OLMAK MİLLİYETCİ OLUPDA HAYKIRA BAGIRA SÖYLEYEMEMEK ELİN PKK LILARI DEHAP MIDIR HADEPMİDİR HERNEYSE ONU DESTEKLEYEN YANDASLARI DEVLETİ BÖLÜCÜ SLOGANLAR ATMASI BAYRAK ACMASI APO KÖPEGİNE SESLENMELERİ BAYRAKLARIMIZI YAKMALARINA SES YOKKK AMA BİZ YAPAMIYORUZ ZORUMUZA GİDEN DE BU İSTE BAZEN KENDİ KENDİME SÖLÜYORUMDA BÖYLE DEVLETEDE BÖYLE HÜKÜMETEDE BÖYLE POLİSEDE LANET OLSUN ALLAH TÜRKÜ KORUSUN İNSALLAHH İKDİDARA TEK GELECEZZ BEN DAHİL YENİ OY KULLANACAK GENCLERLE KAZANACAZ

^^ERZURUM OVASI BOZKURT YUVASI^^
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 8:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnşallah dadaş kardeşim.

Benim gördüğüm tüm oylamalarda CHP de büyük düşüş var.O yüzden barajı bile geçemez dedim.
bozkurt_47
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 115

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 9:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

o gunlerı gorsem keske o zman ıste olsem bıle gam yemem
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız