Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ÜSTAD VE DERSİM MESELESİ ÜZERİNE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 3:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nurculugun ve süleymancılıgın nakşibendiligin bozulmuş kolu oldugu hakkında görüşten ileri gitmişsin sana hakvermiyor degilim. Ama biraz daha dikkatli yaz lütfen...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 3:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 3:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 3:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 160

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 4:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sana laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan zor hiçbir şey anlamamışsın

1- İhya'ya hadis nereden geçti? İhya din kitabı mı dedim utan be İhya bir mutasavvıfın kitabı dedim özellikle ve uydurma hadisi nerden aldığını sordum sana.
2-DELİL değil DELİ yazdım yani anlayacağın aklını kaçıran deli. "L"
harfini bile okuyamıyorsun Allah'tan insaf ne biçim adamsın be?
3-Mucizeye inanmak iman gerektirir. Buradan çıkardım mucizeye inanmayla tasavvufu birleştirdiğini
4-Tasavvuf ne tarikat ne bilmeyen üstelik asıllarına saygım var dediğim halde illa tersini söyleyen saplanmış kafana sözüm şu
Ettiğin iftiraya değmeyen bir adamsın tartışmağa değmez seni Allah'a havale ediyorum
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 29, 2005 7:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 30, 2005 12:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuyu çok araştırdım.Üstadın bu konuda bildiği fazla bir şey olmadığı gibi bence düşüncelerinde bir hikmet de yok.İsmet'e;ona engel olmadığı için mareşala bir kızgınlığı var.Celali de sevmiyor.İsmet,bu din konusunda sabıkalı biri zaten.Yaptığı bir sürü yanlış işler var.Üstad bunlara tanık olmuş biri.Mareşalın da bu konudaki lakaytlığını biliyor ve kızıyor zaten.Yani ön yargının alt yapısı şuur altında hazır.Olay başlangıç halinde alevi ayaklanması olarak başlıyor.Ama bu bahane edilip,sünniler de bu işin işine karıştırıldıysa;onu bilemem.Bu var ise çıkıp yazması lazımdı.Millete şifre çözdürülmez burada.Ya yazarsın,ya susarsın.Bak sen Tunceliye gittin mi bilmiyorum.Benim 12 eylül öncesi oraya giden bir ülkücü arkadaşım var.Sürgüne gitti.3 yıl kaldı.Biz geçenlerde bu konuyu konuştuk.Onun anlattığıyla,rahmetli dedeme ordan ilimize tayini çıkan kaymakamın anlattıkları birbirini tutuyor.Şimdi orada resmen Mustafa Kemal düşmanlığı varmış o yıllarda.Ama mareşal çakmağı da minnetle anıyorlar.Babamız diyecek kadar.Peki üstadın yazdığı o söylemek istemediğim işleri yapan harekatın genel koordinatörü ve sorumlusu,o harekatı genel anlamda yöneten Çakmak değil mi?Ona neden kızmıyorlar?Bu bir.İkincisi o sırada başbakan ismet değil.Hadi o olsa sünnilere bir komplo yapıldı diyeceğim.Ama ortada yok.Celal bu işe girmeyecek kadar akıllıdır.O masonların dindar görünen kısmını oynuyordu.Nitekim Menderes ile iktidara geldiğinde Türkçeleşmiş ezanı,orijinal haline iade etmişlerdi.O böyle bir hata yapmaz.Peki alevilerin kalkıştığı kesin bu işe.Ortada sünniler yok.Sulandırılmamış dinden kastı üstadın;alevilik mi?Bu da olamaz.Çünkü kimin talebesi olduğunu yazmışssın zaten.Arkadaşın bizzat Tuncelililer ile yaptığı söyleşilerde;sünni ayaklanması diye bir şey yok ortada.Peki bu üstadın bahsettiği mağdurlar kim?Hadi Menemen de bu iş oldu.Kurunun yanında yaş da gitti.Ama o olay farklı bu olay farklı.Şimdi olayın başrol oyuncuları aleviler.Ortada sünni yok.Peki kim bu sulandırılmamış koyu dini yaşayanlar?BU işe sünniler karıştırılsaydı,bu cemaatler bugüne kadar bunu yazmasalar bile sohbetlerinde anlatırlardı.Böyle bir şey de ortada yok.Sen duyduysan yaz bilelim.Üstad fevri bir adam.Tepesi attığı,devlete kızdığı bir gün oturup bunları yazmış.Hiç de iyi etmemiş.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pzr Oca 30, 2005 3:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

:!: Ülküdaşlarım Dersim olayı hakkında bir site bilen varsa lütfen yazsın :!:
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Oca 30, 2005 6:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sa. Dersimi anlatan hiçbir Türk sitesi ve kitabı yok maalesef.Kürt siteleri ve sol siteleri konuyu işlerine geldiği gibi işlemişler.Şimdi sana bir adres vereyim.Orada necip fazılın yazısın koymuşlar bir de maso ihsan sabri çağlayangilin anılarını.Okuduğun zaman bunun alevi kürt isyanı olduğunu göreceksin zaten.Google da dersim isyanı yaz.Türkçe sayfaları arat.2.sahifede bu site var.Bir sürü de kürt sitesi var.Maalesef bizim tek sitemiz yok bu konuda.Oku ülküdaşım da gör.Üstadı nasıl kullanmışlar gözlerinle gör."http://members.lycos.co.uk/amoraxo/""Allah'a emanet ol.
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Oca 30, 2005 2:45 pm    ileti konusu: Gene Arvasi.... Alıntıyla Cevap Gönder

Üstad Seyyid Ahmed Arvasinin Doğu Anadolu'da Türk İzleri adlı eserini nete aktaramaz mıyız acaba? Ben elimden geleni yapmaya hazırım. Fevkalade faydalı olur diyorum
stataroglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Pzr Şub 13, 2005 7:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dersim,operasyonu ATATÜRK'ün emriyle gerçekleştirilmiş yerinde ve haklı bir müdahaledir,Konuyla ilgili İsmet İnönünün ATATÜRK için hazırladığı bir doğu raporu vardır,raporu okuyanınız varsa Dersimin bombalanması ve benzeri sert tedbirlerin ATATÜRK'ün emri olduğu anlaşılacaktır...

ATATÜRK bence tamamen doğru bir hamle yapmıştır,malesef doğunun ıslahı için ömrü yetmemiş kendisinden sonra gelenlerde,onun yolunu terkedip sorunu görmezden gelmeyi tercih etmişlerdir...

Benim şahsi düşüncem,ATATÜRK 10 sene daha yaşamış olsaydı ne pkk terörü yaşanacaktı,ne de bugün barzani ve talabani bize boru öttürebilecek cesareti bulabilecekti...

Saygılarımla

Serhan TATAROĞLU
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 1:51 pm    ileti konusu: esselamünaleykum ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

hocam haddim olmadan karışıyorum hakknızı helal edin inşallah

Alıntı:
BANA BAK EVLAT..! SEN BİR KAÇ YERDE DİKKATİMİ ÇEKTİN SÜREKLİ DİNDEN ANLARIM HAVASI ATIYORSUN. BENİ TANIMADAN, ÜSTÜNE ÜSTLÜK YAZDIĞIMI ANLAMADAN CEVAP YETİŞTİRİYORSUN

sen ilk önce konuşmalarına dikkat et.....

Alıntı:
YAZDIĞIM HER KELİMEDEN BİR ANLAM ÇIKARMIŞSIN YAZIKLAR OLSUN SANA. BEN ARVASİ ONUN İSLAMA DÖNÜŞÜNE SEBEP OLDUĞUNU BELİRTTİM SEN HAKARETTENTENKİDDEN BAHSEDİYORSUN. BEN ÜSTADA SAYGIMI BELİRTMİŞİM SEN ONU ELEŞTİRMEYECEĞİMDEN SÖZEDİYORSUN BİR DE UTANMADAN ALLAH'TAN KORKMADAN BANA VEHHABİLİĞİ YAKIŞTIRIYORSUN SENİN GİBİ HAM BİRİYLE TARTIŞMAK BENİM İŞİM DEĞİL AMMA AÇIKLAMAM GEREKEN NOKTALAR VAR

sendeki nasıl bir enaniyettir anlayamadım ama sen karşındakinin kim olduğunu bilmeden nasıl onun hakkında ham manasını kullanabilirsin sorarım sana....

Alıntı:
BEN ÜSTADIN DERSİM HAKKINDAKİ YANLIŞI OLDUĞUNU BİLİYORUM VE ONU İSLAMLA BAĞDAŞTIRMASINI ELEŞTİRDİM KADİR21 ÜLKÜDAŞIN DA BELİRTTİĞİ GİBİ BU OLAYA İSLAMİ PENCEREDEN BAKMAK YANLIŞTIR

nereden biliyorsun bir defa açıklamasını yapmalısın ve hala sendeki enaniyetin sebebini anlamaya çalışıyorum.. hem senin ülküdaşının ilk önce gözlük alması lazım kardeşimin (uyarıyoruz) başlıklı yazısını yannış okudu herhalde dengesiz cevaplar yazmış...

Alıntı:
DİN ALLAHLA KUL ARASINDADIR. BENİM DİNİ BİLGİM BİR MÜSLÜMANA FAZLASIYLA YETECEK KADARDIR VE BUNU SORGULAMAK SANA DÜŞMEZ. DİNİ BİLGİNİ NE KADAR UYGULAYABİLDİĞİN ÖNEMLİDİR VE UYGULAMAN SANA FARZDIR

mademki din hakkında kendine bu kadar güveniyorsun sen hocamın çağrısına cevap ver ve sınava gir ak koyun kara koyun o zaman belli olur.. :)

Alıntı:
KALDIKİ BEN ÜSTADI SENDEN DAHA ÇOK SEVEN BİRİYİM ANCAK BENİM SEVGİM SENİNKİ GİBİ ŞOVMENCE DEĞİL DÜRÜSTÇEDİR.

bu sözlerinde sana diyecek bi şey bulamıyorum kimin şovmence ortada cirit attığı mantıklı bir şekilde bakılırsa anlaşılır.

Alıntı:
BİR MÜMİNE VEHHABİ YANİ KAFİR DİYECEK KADAR İLERİ GİDEN SEN ARTIK HESABINI KENDİN DÜŞÜN

asıl sen düşün hesabını Üstad'ı eleştirmek tenkid etmek senin ne haddine...

stataroglu sanada bu konuşmalarından dolayı hadi be derim :)

:( hocam hakkınızı helal edin hattim olmadan bazı konulara (elimde olmadan) karşılık vermek zorunda kaldım

selamünaleykum
Allah (cc) emanet olun inşallah-ü Teâla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 2:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sizin önce bir defa hocanıza saygınız yok ki büyüklerinize saygınız olsun.Hocam affedersin deyip bildiğiniz terbiyesizliği yapıyorsunuz.Gözlük meselesine gelince.Kesinlikle hiçbir gözlük kullanmıyorum.Gözlerim de gayet iyi durumda.Senin gibi adamların ne niyetle buralara sızdığını daha ilk yazınızda gördüm.Ve sizi uyardım.Ama adam böyle senin gibi,3 baba Hasan tiyatrosunun üvertürü olursa,hala anlamaz hala anlamaz.Dengesiz de edepsiz de bilgisiz de sensin.Senin okuduğunu o kadar iddia ettiğin kitaplar,üzerinde var olan o hasleti senden alamamış ve odun gibi bir adam olup çıkmışssın.Burada tartışma çıkartıp sitene rağbetimi mi arttıracaksın?Sen bu güne kadar bu millet için ne yaptın bana anlatsana.Ulan senin ekolünden gelenler,bugün hristiyanlığı serbest bıraktırdılar bu memlekette.Peygamber efendimizin resimlerini dağıttıkları okul kitaplarına bastırdılar.Bunların hangisine karşı çıktın sen?Ben senin gibi ayağı kaymış çok bilmişleri çok gördüm.Seni okutacak kadar bilen,3 yaşından beri kuranı kerimle haşır neşir Yaşar Nuriyi de görüyorum.Siz bu ülkede hangi yanlış giden işin tekerine çomak soktunuz bu güne kadar bana bir söylesine?Hangi yanlış işi yasaklayıp,doğruyu emrettiniz.Hangi Allah düşmanlarını masonları oylarınızla beslediniz?Önce bunun hesabını ver.Siz pozitif ilim bilimden uzak,dar kafalı,dediğim dedik insanlarsınız.Önce okumayı öğrenin.Neyi okuyacağınızı öğrenin.Ulan siz kim tebliğ kim?Siz kendinizi ne sanıyorsunuz?Hangi yetkiyle hangi sıfatla burada ahkam üstüne ahkam kesiyorsun?Sana bu yetkiyi kim verdi?Senin bu işi en iyi bildiğini kim kanıtladı.Vahiy mi alıyorsunuz lan şeytanın düdükleri?Bak sana bir hadis yazayım da haline uyuyor mu uymuyor mu bana söyle?"Ahir zamanda;yaşı küçük,dilleri uzun bir grup gelecek.Bunlar su gibi kuran okuyacaklar.Okudukları boğazlarından geçmeyecek.Okun yaydan çıktığı gibi dinden çıkacaklar.Fitne onlardan çıktı,onlarla dönecek.Onlar gökkubbenin altındakilerin en şerlileridir.Siz onları nerede yakalarsanız öldürün"Biliyorsan söyle bu hadis sahih mi?Ve bu hal en çok kime uyuyor gel ondan sonra burada ukalalık yap tamam mı?
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 6:49 pm    ileti konusu: Re: esselamünaleykum ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan ulkucu_reis´e demiş ki:
sen ilk önce konuşmalarına dikkat et.....

Durrrrr bakalim! Buda neyin nesi kardesim? Dikkat etmez ise ne olur söylermisin?! Haddini bil!

sendeki nasıl bir enaniyettir anlayamadım ama sen karşındakinin kim olduğunu bilmeden nasıl onun hakkında ham manasını kullanabilirsin sorarım sana....

Sen onun kim oldugunu biliyormusun bakalim? Bilmiyorsun. Sana ne oluyor sen kendini ne saniyorsun söylermisin? Hocani savunacagim diye sov yapmaya gelmissin belli! Hocan kendini savunur zaten senin yalakalik yapmana gerek yok! Haddini bil!

nereden biliyorsun bir defa açıklamasını yapmalısın ve hala sendeki enaniyetin sebebini anlamaya çalışıyorum.. hem senin ülküdaşının ilk önce gözlük alması lazım kardeşimin (uyarıyoruz) başlıklı yazısını yannış okudu herhalde dengesiz cevaplar yazmış...

Merak etme kimsenin gözlük almasina gerek yok burda! Ve buna karar verecek olan sen degilsin! Haddini bil!

mademki din hakkında kendine bu kadar güveniyorsun sen hocamın çağrısına cevap ver ve sınava gir ak koyun kara koyun o zaman belli olur.. :)

Senin yasin kac acaba? Daha cocuk oldugun bu yazindan anlasiliyor. Bir ülküdasim senin hocanin sinavina girecek öylemi? Ve sende bunu dört gözle bekliyorsun öylemi? Eminim sana bir oyuncak veya bir seker verilmis gibi sevinip sevinc cigliklari atacaksin! Dini bilgiler ile HAVA basilirmi? Soruyorum sana! Cocuk degilsen salagin tekisin o zaman! Dini bilgileriniz ile bir müslüman kardese HAVA basiyorsaniz, bununla her ortamda yarisma geregi duyuyorsaniz, o ögrendiginiz dini bilgilerinizi anlayamamissiniz demektir. Yani hic faydasi olmamis, sifir sifir! Sanirim kara koyunun biri sensin! Haddini bil!

bu sözlerinde sana diyecek bi şey bulamıyorum kimin şovmence ortada cirit attığı mantıklı bir şekilde bakılırsa anlaşılır.

Sov yapma!

asıl sen düşün hesabını Üstad'ı eleştirmek tenkid etmek senin ne haddine...

Evet bu konuda üstadi bende elestiriyorum! Yanlis yapmis! Eh ne oldu simdi? Haddime olmayan birseymi yaptim? Günahmi isledim? Cehennemlikmi oldum? Kafirmi oldum? Ne oldu simdi bana söylermisin? Sanmaki cidden soruyorum sana birde cevaplamaya kalkarsin! Bana birsey oldugu yok ne olacakki zaten. Kimleri elestirecegimizi size soracak halimiz yok ve sizinde bize bizim ne haddimizeymis sorusunu sormaniza hakkiniz yok! Anlasildimi?!

Sen en iyisi git biraz daha ders al! Kadir21 kardesim dogru demis. Senin hocana saygin yok kaldiki burdaki büyüklerine saygin olsun. Saygisizlik yapma burda git biraz daha derslerine calis güzel kardesim tamammi?! Bak hocanida zor durumda biraktin, umarim ve eminim aslinda senin kulaklarini cekecektir! Hocani bizde severiz burda, yazilarinin hemen hemen hepsini okudum. Herzaman ayni fikiri paylasmasakta cok güzel yazilar yazmistir ve saygideger iyi birisidir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:08 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

haddimi bilmezsem ne olacak sanal alemden bana silah ile ateş mi edceksiniz asıl siz haddinizi bilin. :) bu arada kim olursanız olun hocama en ufak bi saygısızlıkta sonu siteden atılmakta olsa karşılık veririm size saygı göstermek zorunda değilim.....

Allaha emanet olun s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız