Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - kürtler kardeşimizmidir sizce?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kurt_ata
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 166

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 11:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkler i severim, beni sevmelerini istediğim kadar...
Kürtleri de severim ama beni sevdikleri kadar...

Türkiye Cumhuriyetinin TÜRK DEVLETLERDEN başka dostu olmadığı bir gerçektir ama şahıslar bazında ''La İlaha İllallah'' diyen ve bizlere destek olmasada köstek olmayan herkes kardeşimizdir...
tabi ki Türk kardeşlerimizin yeri ayrıdır...

GÖK GİRSİN,KIZIL ÇIKSIN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 12:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya Arkadaslar siz hic kitap okuyor musunuz?
Teskilata gideniniz var mi? Nerden buluyorsunuz böyle fikirleri?

Edirne´den Kars´a ve hatta üzerinde günes batmayan Türk Islam Ülküsünün neferleri ayni düsünür ve ayni tepkiyi verir. Sizin davanizin adi ne? Basbug´un davasi olmadigi kesin.... Ya siz hic Basbug´u dinlediniz mi? Yazdigi kitaplari okuyaniniz var mi? Eger kitaplarini okuduktan sonra bunlari yaziyorsaniz söyleyecek tek sözüm kalir. Ne yaptiginizi bilmiyorsunuz.

Ülkücü vizyon sahibi olur. Tabi ki bu yolda birbirimize kol kanat gerip geri kalanlari da sirtlanacagiz. Ama Türkes´siz Türk Milliyetciligi fikrinin uzantisi akimlara Basbug´umuz adina da karsi cikacagiz. Kararinizi verin arkadaslar. Basbug "Türk Kürt kardes" dedi ve mesele bitti. Bölücülük yapan, kürtcülük yapan kalles. Daha neyin tarismasi bu?....

Sizinle ayni düsünen belki de sizden fazla Türkiye Cumhuriyeti´ne bagli olan Kürt kardeslerimize hatta bircogu Ülkücü olanlara yönelik düsüncelerinizden Allah´a (c.c.) siginirim.

Burada bulunan herkes biliyor ki; Ülkücü Hareket üstüne oyunlar hep oynanmistir. Bizim de tek cikar yolumuz var tedbirli olup ne kendimizi, ne hareketimizi ne de Türk Islami savunmasiz birakmak, korumak ve savunmaktir. Hic düsünmeden aramizda casitlarin olabilecegini hesaplamadan ve hatta burayi okuyan insanlari dikkate almadan yazdiginiz yazilar kesinlikle Türk Islam Ülküsünü temsil etmemektedir. Gösterin böyle bir yeri Türk Islam Ülküsünde ben de inanayim...

Öyleyse bunlar sizin nacizane düsünceleriniz ve dava adami olarak yaziyorsunuz. Kusura bakmayin hic te hos yapmiyorsunuz. Davayi lekelemek kimsenin haddine degil. Davanin lideri belli, Türk Islam Ülküsünü yazan belli. Yazilanlar belli, yasananlar belli. Bunlar komunizmi bitirmis, bilmem ne zararli fikrini bitirmis. Aramizdan bazilari cikiyor bunlari degistirip aklinca hizmet etmeyi amacliyor. Aslinda o arkadas davayi bitiriyor. Kafalari karistirmaktan vazgecin.... Ben yalan yazmissam Basbug´um dogrusunu söyledi.... Acin kasetleri bakin... Acin kitaplarini okuyun...

Ülkücülük sereftir serefin tavizi olmaz.....

Ülkücü olsun camurdan olsun degil.... CAMURDAN ÜLKÜCÜ OLMAZ

BASTA BEN OLMAK ÜZERE HERKES HADDINI BILMELI
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BOZKURT_1978
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 12:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

agzına saglık vuslatım sana aynen katılıyorum ve eklıyorum
başbugumuz ırkcılıgı reteden bır milliyetcilik anlayışımız var demişti
bu vatan için gönül verenler türk,kürt,farketmez hepsi kardeşimizdirr.
ihanet içinde olanlar ise düşmanımızdırr
ve herzaman karşılarında bızı bulacaklardır
asena034
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 4:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

en iyi kürt ölü kürttür arkadaşlar.ben bunu bilir bunu söylerim..benim doğrum budur..
asena034
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 4:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRK'ÜN TÜRK2DEN BAŞKA DOSTU YOKTUR..BU CÜMLE BOŞUNA SÖYLENMEMİŞ VE DOĞRUDUR DA..Bİ TÜRK KÜRDÜ SATMAZ AMA BİR KÜRT TÜRKÜ SATAR MENFAATİ VARSA...KÜRTLER KARDEŞİMİZ OLAMAZ...
kaan_kahraman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 97

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 5:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU SIRA GÜNDEMDE DE KÜRTLER KARDEŞİMİZ PKK DÜŞMANIMIZDIR DENİYOR.BEN İNANMIYORUM ASLINDA İNANMAK İSTİYORUM AMA NE FAYDAA.PKK'NIN YÜZDE DOKSANI KÜRTLERDEN YÜZDE 10 U ARAPLARDAN OLUŞUYOR.GEREK SELÇUKLU GEREK OSMANLI GEREKSE T.C ZAMANINDA ayaklananlar KÜRTLER DEĞİL Mİ? SORUYORUM SİZE KARDEŞMİYİZ DĞİLMİYİZ?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
ULKU_NEFERI
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 39

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 5:58 pm    ileti konusu: bu ne demektir Alıntıyla Cevap Gönder

kurtler kardesimiz olamaz mantigi bana duydugum en sacma dusunce olarak geliyor.ne demek bu.ben kurt degilim yozgatliyim ama bu kadar kati yaklasamam buna yanlizca pkk yanlisi itleri dahil edin bence cunku ben bir cok kurt tanirim ki ocaklardan cikmayan.buraya da az once bir kardesim kurt olmasina ragmen bir forum acmis onu da bir okuyun da ona kardesim demeyin bakalim o kardese dusman gibi bakmak icinizden gelecek mi?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 6:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

asena034 demiş ki:
en iyi kürt ölü kürttür arkadaşlar.ben bunu bilir bunu söylerim..benim doğrum budur..

Kurtulus Savasi sirasinda Pakistan ve Afganistan´dan gelen yardimlara ne diyeceksin peki.... Amacim ne seni ne de baska bir gönüldasimi kirmak...
Ama bir iki kalip lafi ögrenmekle Ülkücü olunmaz... Sloganlar tabiki lazimdir. Sloganlar davaya isindirir.. Ama davasina isinmis buharlasacak hale gelen bizler hala slogandan öteye gidemediysek söyleyecek sözümüz olmamali..

Alparslan Türkes bize Türkesci olun demedi. Ülkücü olun, davayi yasayin dedi. Her devirde bircok düsmani oldu. Hatta kendi yetistirdigi Ülkücü evlatlarindan bile darbe yedi. Almanya´da olanlar bilir. Türkes´siz Türk milliyetciligi hayali kuranlardan bazilarini afedip MHP ye tekrar alacak kadar büyük merhamete sahipti Basbug´um. Sizlerde bilip bilmeden bütün cabalarini bitirircesine kendinizce laf ediyorsunuz. Siz belkide bilmeden ihanet ediyorsunuz cok sevdiginiz Basbug´umuza. Bu kadarini anlattiktan sonra soruyorum. Onun hakkini gasp ediyorsunuz, kul hakkidir bu, ödeyebilecek misiniz?

Kafatasci fikirlere mi yakinsiniz yoksa Türk Islam Ülküsüne mi? Kararinizi verin.

Ülkücü katil degildir. Ülkücü bölücü olamaz. Kürt kardeslerimize hakaret ederek bölücülük yapiliyor. 1980 öncesi de Kürt halkina bagimsizlik diye ortaya cikan komunistler vardi. Simdi baska bir terör örgütü var. Sehit agabeylerinizi hic mi okumadiniz? Onlar sizin gibi mi yapti? Sehitlerin hatirasina ihanet degil mi bu? Sehitleri rahmetle yad ederken icinizin sizlamamasi icin düsüncelerinizi tekrar gözden gecirin.

Simarik Ülkücü diye birsey yoktur. Ya simariktir ya Ülkücü. Fitneye, laubalilige ve bu gibi topluma zararli hastaliga yakalananlar ocaklarda derdine deva bulmalidir.

Unutmayin Güneydoguda bölücülü zehir var ise bunun da panzehiri orada yasayan sade Kürt vatandaslarimiz. Bu zehiri yok edecekler. Bu cabayi da hizlandiracak olanlar orada bulunan Ülkücü Kürt kardeslerimiz. yoksa Güneydogudan vaz mi gectiniz? Hani vatan topraklari kutsaldi, verilmezdi. Ha siz Kürtlerin hepsini yok edeceksiniz. Peki Allah´in (c.c.) huzuruna nasil cikacaksiniz?

Bu sözleri sarfediyorsunuz. Erciyes Zafer Kurultayinda Güneydogudan gelen Ülkücü Kürt kardeslerimizin yüzüne nasil bakacaksiniz?

Basbug´umun cenazesine katildigimizda bizim icin hersey rahatti. Bindik ucaga vardik otele biraz dertlestik Türkiye´deki gardaslarla... Sonra hastaneye basladi yürüyüsümüz. Orada gördük ki Güneydogudan kamyon üstünde gelen bes parasiz bircok Ülkücü kardesim büyük cilelerle kosmustu Basbug´una. O dondurucu sogukta üstünde sadece bir gömlek ve bir ceket olan Kürt gardasim herhalde gösteriye gelmedi. Kar ile abdest alanlari görmediniz mi?

Simdi siz kalkacaksiniz bunlara ölüm emri vereceksiniz. Titreyin ve kendinize dönün...

Basbug´uma ihanet disaridan gelirse karsilariz. Aliskiniz. Fakat kendimiz ihanet edersek bu dava ne kadar yasar? Ne Asena kalir ne Börtecine...

"Ülkücü davasini yasamali bilmeli... Gelirse iktidara hak ederek gelmeli" diyen ozan sunu da eklemis " Hep altiniz altin da biraz düsük ayariz"

Artik siz bilirsiniz... Kürtlere ölüm fermani mi imzalarsiniz yoksa iskencelere mi tabi tutarsiniz orasi size kalmis. Yalniz gercek su bu sekilde Ülkücülük maneviyatina eremezsiniz. En fazla kafatasci olursunuz...

Bu seklilde hem derin devletin hem de bölücülerin ekmegine yag caliyorsunuz... Bu söylemler Ülkücü hareketi istedigi yere cekme planlarinda olanlara yarar bize degil... Artik geriye kina yakmak kalir...

Ülkücü hareketi dogru anlamislardan özür dilerim... Eksigimi onlar tamamlasinlar...

Basbug´um ruhun sad, mekanin cennet olsun. Sen orda Sütcü Imamlarla, sahin beylerle ve vatanimin ha ekmegini yemisim ha kursununu diyen Ülkücü sehitlerimizle bizleri izliyorsun. Biz de sana layik olmaya calisiyoruz.

Allah´in (c.c.) selami, rahmeti ve bereketi inananlarin üzerine olsun...

Allah (c.c.) yar ve yardimcimiz olsun...
alpi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 51

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 6:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN GARDAŞLAR SEVGİLİ DAVA KARDEŞLERİM BU TÜR FAŞİZAN DÜŞÜNCELER ANCAK DAVAMIZA ZARAR GETİRİR BAŞKA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ UNUTMAYALIM Kİ :!: BİZLER ÜLKÜCÜYÜZ FAŞİST DEGİLİZ ELBETTE KÖTÜ YOLDA OLAN KÜRTLER VAR ANCAK BİZLER GENELLEME YAPARAK KONUŞUR VE GÖRÜŞ BİLDİRİRSEK DEDİGİM GİBİ ANCAK DAVAMIZA ZARAR VERİRİZ VE EGER BİRAZ ARAŞTIRIRSANIZ GÖRECEKSİNİZ Kİ YÜZLERCE ALT KİMLİGİ KÜRT OLAN DAVA ŞEHİTLERİMİZ BULUNMAKTADIR BELKİDE SİZLERİN ÇEVRESİNDE BU DAVAYA CAN VE KAN VERMİŞ ALT KİMLİGİ KÜRT OLAN ANCAK EN AZ BİZLER KADAR ÜLKÜCÜ VE TÜRKÇÜ OLAN TANIDIKLARINIZ OLMADIGI İÇİN BÖYLE DÜŞÜNMEKTESİNİZ LÜTFEN İYİYİ VE KÖTÜYÜ BİRBİRİNDEN AYIRMAYA ÇALIŞALIM ZATEN DIŞ GÜÇLERİN AMACIDA BU DEGİLMİ ADAMLARIN YÜZYILLARDIR TEK AMACI BİZLERİ BİRBİRİMİZE KIRDIRMAK UNUTMAYALIMKİ HEPİMİZİN BİR ALT KİMLİGİ VAR ANCAK ÇOK ŞÜKÜR HEPİMİZ TÜRK OGLU TÜRKÜZ ÇOK ŞÜKÜR YÜCE MEVLAM TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
asena034
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 7:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben doğru olanı söyledim..benimde kürt arkadaşlarım oldu..denedim kendilerini...ama nedense bizlere hoş gözüküp içimize girip kendi özünü saklayıp içlerinde kürt devleti özlemi duyanlara denk geldim...belki sadece bana denk geldi böyleleri ama denk gelmem bile üzücü...dedikleriniz doğru olabilir..ikirlerinize düşüncelerinize saygım var...ama gördüklerim yaşadıklarım beni bu düşünceye sevk etti...

o kadar cvp dan sadece beni hedef almanızada şaşırdım açıkcası..neyse dedim yaa düşüncelerinize saygım var..
sonbahar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 8:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şimdi kürtler deyipde genel bi ifade kullanmak yanlış olur bence.bu pkk denen haysiyetsiz bir toplulugun ben ne Türk nede kürt olduguna inanıyorum.bunlar sadece kendilerini ruhlarını ermenilere,ruslara satmış provakatörlerdir.kardeşi kardeşe vurduran insan görünümlü canavarlardır.kürdü,lazı,cerkezi bir agacın dalları o agacın adı Türk daha çoktur kolları agaca balta vuran ermenin itleri.bence yüreginde bayrak millet toprak sevdası besleyen ugrunda canlarını veren ay-yıldızlı bayragımız için kanlarını bu topraga dökenler kardeştir.kim olursa olsun ne olursa olsun
sonbahar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 10:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sende bi nevi bölücülük yapıyosun.bu bayrak için topraga girenlere ne denir.eger gerektigi zaman biz vatanımız için canımızı vereceksek bizimle birlikte canın verecek kürtlerde var diorum.bu geçmiştede olmuştur ve gelecektede olacaktır.ben diyorumki insanları böyle bi konuda kürt-Türk diye ayırmayalım.baş koydugu yola bakalım.kürtlerden beter hainlik yapan Türk demeye utandıgım Türklerde var.ben diyorumki artık kürt diye bi kavram yoktur Türkiye Cumhuriyetini seven,Bayragını seven,Türkiye devletinin çıkarları için ugraşan herkes Türktür benim gözümde.bölmeye çalışanda ister Türküm ister kürdüm desin bu topraklardan çıksın gitsin.şimdi sen söyle kardeş haksızmıyım
sonbahar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 11:39 pm    ileti konusu: TEKADAM Alıntıyla Cevap Gönder

terk etsin derken umrunda degil anlamına getirdim.bende senin gibi düşünüyodum bizamanlar ama bi yazı var arıyorum bulsam sana okutacam o zaman umarım beni anlarsın.ayrıca utandıgım Türkler konusunda sana yıldızdoğanın bi sözünü hatırlatmak istedim.'BİR AGAÇDAN BİR MİLYON KİBRİT ÇIKAR BİR KİBRİT BİR MİLYON AGACI YAKAR.'
sonbahar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Nis 14, 2005 11:46 pm    ileti konusu: TEKADAM Alıntıyla Cevap Gönder

terk etsin derken umrunda degil anlamına getirdim.bende senin gibi düşünüyodum bizamanlar ama bi yazı var arıyorum bulsam sana okutacam o zaman umarım beni anlarsın.ayrıca utandıgım Türkler konusunda sana yıldızdoğanın bi sözünü hatırlatmak istedim.'BİR AGAÇDAN BİR MİLYON KİBRİT ÇIKAR BİR KİBRİT BİR MİLYON AGACI YAKAR.'
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız