Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - hangi gazeteleri okuyorsunuz?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
CommandO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 41

İletiTarih: Çar Nis 06, 2005 8:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC demiş ki:
commandooOO bak kardeşim ülküdaşım yoldaşım (Allah bana sabır wersin) ewet hala bu katliam diyorum ama katliamı yaparken haksız olduklarını söledim mi? katliam her zaman kötü deildir kiiiiiiiii mesela öğrenilen her bilgi faydalı değildir kötü olmak bilgi işidir ama faydasızdır işte bu ona benziyo katliam yerinde yapılmıştır ama dünya tersine de dönse adı katliamdır saygıla sewgiler hürmetler noktaaaaaaa

Katliam sözcüğünü dünyada tek böyle anlayan sen olmalısın. benim bildiğim katliam sözü "kötü niyetli insanların masum insanlara yaptıkları zulumdur." bunu düntyanın her yerinde böyledir. Eğer sen bu katliam kelimesinin anlamı böyle bilmişsen bu senin sorunun. Sana tavsiyem git bir Türkçe Sözlüğe bak. Ondan sonra kelimelerini ona göre seç. Nokta.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder ICQ
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 2:34 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arsenik gerçekten ilk yazılarını bende takdir etmiştim aslında bu yazındada kötü niyetli olmadıgın çok açık. Ama bacım tartıştıgın insanlardan bazılarını tanıyorum emin ol onlarda kötü niyetli degiller.

Saygıdeger ülkücü kardeşim. Başbugumuz habis cezasını hastanede çekerken. Tarih hatırlayamayacagım gazete haberinde ülkücülerin katlettigi(yani katliam) erol bilmem nenin babası ceza evi çıkışında bir ülkücüyü vurdu. Agır yaralanan f.g. hastaneye kaldırıldı. Buna benzer okumuştum ama hatırlayamıyorum bir haber okuyor. Kızgın bir şekilde söylenirken içerde bulunan abilerimiz soruyor efendim .f.g. yi tanıyormusunuz. Oda hayır diyor onada üzüldügünü belirttikten sonra asıl mühim olanın olayın üstünden yıllar geçmesine ragmen biz katliam yaptı diyorlar zoruma gidiyor diyor.

Şimdi degerli bacım insanların en degerlisi yanlış bildigini düzeltenler. Büyüklerine karşı dikkatli olanlar vs... Sen bir ülkücü asenaya yakışanı yap ve bir daha katliam kullanma. Dedigim gibi bu kelime medyanın ülkücüleri halka karşı kötü kullanmak istemesinden türemiştir.

Bacım bir kere katliam suçtur. Ama abilerimiz cvatan için dinimiz için adam öldürdü. Buna suç demek bence en büyük suçtur. Bir kere efendimiz(sav) de dinimiz için kaç kişiyi öldürdü haşa şimdi odamı katliam yaptı. Umarım anlıyorsundur bacım.

Eger tartışma burayagelmiş ve ben sıcakken katılmış olsaydım belki bende istemeyerek seni kırardım senden ülkücüsün bacım biliyorsun bizler davamız konusunda hassasız en ufak yanlışlıga dahi tahammul olmuyor. Yoksa burda kimse senin üstüne gelmezdi. Umarım anlıyorsundur....

bU ARADA BEN SENİ UYARMIŞTIM SONER YALÇIN OLAYLARI ÇARPTIRMAK İÇİN YAZIYOR DİYE AMA HERHALDE GEÇ KALMIŞIM ki böyle bir tartışmaya onun kullandıgı uslubu kullandıgın için girdin bile bacım bir solcumu objektif yazar yoksa ülkücümü. Soner yalçın oku ama inanmak yada dogruları görmek ümidi ile degil sadece birde bu açıdan bakayım diye.

Ülkücüler olarak hepimiz dikkatli olmalıyız her okunulan dogru olamaz. Ben çatlıyı da bir çok insanıda en az 3 4 kaynaktan okumaya çalışıyorum ama hepsinde aynı olay üzerinde farklı yorum var...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 8:12 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bacım bir kere katliam suçtur. Ama abilerimiz cvatan için dinimiz için adam öldürdü. Buna suç demek bence en büyük suçtur. Bir kere efendimiz(sav) de dinimiz için kaç kişiyi öldürdü haşa şimdi odamı katliam yaptı. Umarım anlıyorsundur bacım.

Bunun arkasına sığınılarak da pek çok cinayet işlendi,bunu da unutmamak gerekir diye düşünüyorum...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 166

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 11:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın arsenikCCC
Ortada bir durum yokken hem kendinizi germeyin hemde benim sinirlerimi bozmayın lütfen.Bu sitenin içerisinde kesinlikle komünistler savunulamaz.İsterse yüzde yüz Türk olsun yine savunulamaz.Asıl Türklüğün şuurla olacağını galiba size kimse anlatmadı.Benim görevim forumda asayişi sağlamaktır bunu da size hatırlatmış olayım.Ha sizin vatan düşmanı bayraksız komünistlere karşı bir sempatiniz varsa üyeliğinizi sileriz olur biter.Dışarıdan gelip yazıyı okuyanlara ''Ülkücüler komünistleri savunuyorlar'' dedirtmemiz yanlış olur. Umarım anlamışsınızdır.

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 12:56 pm    ileti konusu: Hangi Gazeteleri mi okuyoruz ??? Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Sahsen bana yeni bir BILGI veren her Kaynak,i okurum su ve sadece
bu Gazete,ile Sinirli degil!
Kendim de Durmadan yeni kaynak bulmaya Calisirim!!!
Ben bazen Kaynaklari burada aciklarim !!!
BURADA SIZLERE COK GÜZEL BIR ARAMA MOTOR,UN MOTORUNUN ADRESINI VERIYORUM,( ALAMAN ÜNIVERSITENIN ÖZEL SERVERI --INTERNETIN tüm derinliklerinde tarama yapar ARASTIRMACI ÜLKÜCÜ KARDESLER VE BACILARIM ICIN)))

www.metager.de

SAYGILAR HEPINIZE
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 3:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
hem haluk kırcı'yla birlikte yaptıkları bahçelievler KATLİAMIdır bu olayın adı böledir yaptıkları da katliamdır zaten sonuç olarak o gençler kendilerini savunamayacak durumdaydılar ve dahası onlar TÜRK tü sözde kardeşleri ister sağ ister sol hepsi TÜRK ve birlikte aynı ortamda bulunabilmeliler

Alıntı:
ben komünistleri sawunmadım yazılarımda lafı bile geçmedi geçmez

Yahu siz Türkiye İşçi Partisinin komünist olduğunu bilmiyormusunuz,
bilmiyorsanız söyleyin cehaletinize verelim.Aksi takdirde hakkınızda iyi şeyler düşünmek imkânsız
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 3:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arsenikCCC
Beni kaale almanız beni zerre kadar âlakadar etmez.İzlenimlerime göre bu konularda biraz geri kalmışsınız size kendinizi geliştirmenizi öneririm.
Aksi takdirde Soner Yalçın denen komünist bozmasından ülkücülüğü öğrenmeniz imkânsız.Öğrenmediğiniz gibi yedi tane komünisti ''o gençler savunmasızdı'' diyerek cehâlet abidesi olup kendinize güldürmeyin.O gençler dediğiniz şeytanlar kimbilir o evde ertesi gün yapacakları eylemde hadi bırakın ülkücülüğü kaç tane suçsuz insanı,polisi ve başkalarının canını yakacaktı. Komünist ağzıyla ülkücülük yapılmaz.

Söz gümüşse sükût altındır.Yazdıklarınızın ne anlama geldiğini iyice tartın.
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 3:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
ertesi gün? daha yapılmamış yani... suçu ispatlanana kadar her insan suçsuzdur

ben bir insana 'sen yarın 'şunları' yapacaksın,ben 'bunları' tasvip etmiyorum o zaman öl!'desem ve öldürsem doğru olur mu :?: :?:
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Bozkurt_net
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 4:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sırada ne var Mahir'leri,Deniz'leri neden öldürdüler mi diyeceksiniz.Sizin yaşınız kaç olayları idrak edemeyecek yaştamısınız?O serseriler hücre evinde kalıyorlardı hücre evinde ne yapıldığını bilmiyorsanız kromozom sayılarınızı bir kontrol ettirin bakalım kaç tane fazla var.Sizin bu zihniyetinizin sonunun gittiği yer kendi atalarınıza katil demektir.

Madem Abdullah Çatlı ile Haluk Kırcı katliam yaptı ve sizde bu duruma çok üzüldünüz gidersiniz komünist forumlarda yazarsınız.
Haddinizi bilin burası İşçi Partisinin fan sayfası değildir benim yazdığıma karşılık siz bana klasik hukuk sloganları atıyorsunuz siz benim yazdıklarımı anlamaktan acizmisiniz.Eğer acizseniz söyleyin ona göre muamele edelim.

Yedi tane gebermiş marksist serseriyi korumaktan vazgeçin.Bu size son uyarımdır...
oltulu90
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 5:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LİDERİMİZ BELLİDİR.
BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ
YOLUMUZ BELLİDİR.
ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZİ
HAREKETİMİZ BELLİDİR.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
GÖZÜMÜZ BELLİDİR.
ORTADOĞU GAZETESİ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 6:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak arsenikccc yanlış yapıyorsun burda ülkücü abilerinle tartışacagına özür dilemeyi ögrenmelisin yada en azından konuyu kapatırsın . Galiba ben hep haksız cıkacagım iyilikten neden kimse anlamıyor adamlar sizi uyarıyor ben uyarıyorum ama bu nasıl iş. Anlamamakta ısrar ediyorsun eger rahmetli o çok sevdigin çatlı yaşasa idi çok üzülürdü bu haline emin ol. O senin savundugun adına katliam dedigin(kelimeyi dogru kullanmadıgın sürece yanlışsın) Olay onun hayatına yön vermiş isviçrede ve bir çok yerde ceza evinde yatmıştır.

Alpertunga bakma ismimde yetkili yazıyor ama kovma yetkim yok olsaydı ilk seni kovardım ülkücülügün ü sünü bilmiyorsun buna kalıbımı koyarım . yalakalıkla ülkücülük olmaz yazık belki bacım bizi anlayacaktı fakat bilgisizce destegin onunda anlamasına izin vermiyor....

Uzatmak istemiyorum heryerde falso yazıyorsun yine iyi niyetli olmaya çalışacagım ama yeter kardeş izmirlisin bende izmirde çok yaşadım . Ocaga gidiyormusun yada partiye bir yaz daha önce sordum cevap alamadım .....

Kardeş biz kızıyorsak şahse degil bacım bu laf sanada fikredir.

Lütfen ülkücülerin hakkını yemeyin bilmiyormusunuz haluk kırcı hala aranıyor. Allah yardımcısı olsun adam 20 yıldır hapiste ne yüzden biliyormusunuz vatan moskafa dönmesin dinimiz elden gitmesin diye devrimci gençlik yönetiminden 4 (3 ü sonradan olayı bilenler anlar) pisligi temizledigi için. Savaşta çanakkalede de mi katliam oldu bacım yani biz katliam yaptık lütfen

Daha önce sordum birilerini kale almıya biliyorsun ama kale alınmak için karşındaki hele bu adam bulundugun ortamda görevli ise kale alacaksın (sözüm yönetici için yemin olsun hiç tanımıyorum ama eninde sonunda yönetici ise saygı duyacaksın)

Arkadaşlar bakın bu site parti tarafından takip ediliyor yöneticilerden arkadaşlarım abilerim olanların bizzat agzından duydum burda yazılanlar önemli dikkat edin sorumluyuz sorumluluk duymak zorundayız yazılarımız belki bir insanı belki bin insanı etkiliyebilir....

Alpertunga sana tekrar hatırlatırım türk faşizminin sitesi degil burası Türk islam ülküsünü savunan bir site...
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 7:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben 1980 öncesi İstanbul'a bir seyahate geldiğimde :
"Türk askerini arkadan vur
Rus askerine selam dur" diye duvarlarda sloganlar yazılıydı.

Alper Tunga veya Arsenic ccc, sizler daha bu ülkeyi, bu ülkenin dostlarını ve bu ülkenin düşmanlarını tanımıyorsunuz.
Bu tür polemiklere girmeden önce Abilerinizden bazı şeyleri öğrenin.
Dava adamı gibi düşünün.
sgurkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 9:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞLAR OLAYA FRANSIZ KALDIM AMA ÜLKÜCÜLERİN BU DENLİ TERS DÜŞMESİNE KESİNLİKLE KARŞIYIM. BİLENLER YOL GÖSTERSİN, BİLMEYENLER ARAŞTIRSIN. EN TEHLİKELİSİ, KULAKTAN DUYMA BİLENLER! AMAN... BU DAVA NE ÇEKTİYSE BİLDİĞİNİ SANANLARDAN ÇEKTİ. BIRAKALIM ARTIK KENDİMİZLE ÇATIŞMAYI, BAKIN BAYRAĞIMIZDA YARIYA İNDİ. DİNDEN GEÇİNENLER BUNU AÇIKLASIN.TALABANİ'YİDE BUNLAR SEÇMİŞ, BAYRAĞA SAHİP ÇIKANI VE TRABZON'DA MİLİTANLARA DUR DİYENLERİN SUİSTİMAL EDİLDİĞİNİ BİLDİRİYORLAR. YAKINDA PKK İLE ÇATIŞMAYA GİRENLERİ YARGILAR BUNLAR, YARGILIYORDA. ALLAH AŞKINA BİRBİRİMİZLE UĞRAŞMANIN ZAMANIMI ŞİMDİ. HELE BÖYLE ALENEN. MİLLETİN GÖZÜ VE UMUDU BİZDE. PUSAT
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Nis 07, 2005 11:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

pusat kardeş evvetteki önümüzde bir çok sorun var ama en önemli orun bizleriz bence biz ittifak edemedigimiz konuları dışarıya nasıl anlatacagız. Ülkücüyüm diye abdullah çatlının konunların maduriyetine ugramadıgını azılı bir katil oldugunu söylediklerinde ben o şahsa agzının payını verirken bana bir ülkücü söyledi derse ben ne diyecegim?????

Bazı konularda gelişmeliyiz ittifak etmeli sonra dışarıda savunurken rahat etmeliyiz. Ben liderim tahtayken yıpratmamak için konuşmam aleyhinde ama şuan görevde olmadıgı için söylüyorum ben arkadaşlarıma . Fazla yabancı kelime kullnmayalım biz türküz derken(türkçem malesef çok iyi degildir ama) . Adam bana örnek olarak ocak başkanın konuşmasını getirdi ve yüzde yü haklı 9 lafın 8 i yapancı kelime ben şimdi nasıl savunacagım kendimi...

umarım anlıyorsundur. İlk önce bizden kendimizden başlamalıyız. Ben şimdiye kadar dokuz ışık doktirinini en fazla on onbeş defa okumuşumdur(baştan sona) . Ben bu yüzden kendime çok kızıyorum ülkücüyüm demesini biliyorum ama gittigim yolun kılavuzunu bile sadece 15 defa falan okumuşum müslümanım diyorum kuranı en fazla iki 3 kez hatim ettim namaz yok abdest yok. İlim yok(dokuz ışıktan bir madde).Ahlak (dokuz ışık)desen medya ve sıkıntılar yüzünden ne sabır ne edep kaldı agzımızda bir küfür almış gidiyor.gelişmeci(dokuz ışık) oldugumu düşünüyorum ama oranlar çok düşük. Herneyse sonuna kadar dokuz ışıgı saymayalım...

Şimdi ülküdaşım ilk olarak içimizde bir birliktelik saglanmalı . Bunuda böyle yapabiliriz tartışarak ben arkadaşlarımızın çogunun tartışmalardan sonra araştırdıgını düşünüyorum. Zaten benim için önemli olan buraya ya sen haklıydın falan yazması asla olamaz . yeterki arkadaşım davamızın özüne dönsün yanlışlarını düzeltsin ben haksız olayım mühim degil....

Umarım bu durumun ehimmiyetini ve eleştirinin farklı bir açıdan bakıldıgında aslında dogru olmadıgını fark etmişsindir

Allah yardımcımız olsun ülküdaşım Allah türk milletini ve müslümanları korusun...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız