Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KÜRT OLSAYDIM ACABA......
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
tegmenkatil
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Çar May 11, 2005 2:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkiyem20 demiş ki:

KÜRTLER BİZİM KARDEŞİMİZ OLAMAZ...

ONLAR BİZİMLE ALIŞVERİŞ YAPARKEN BİLE AYRI FİYAT UYGULAMASINA GİDEN KİŞİLERDİR...

BU SADECE BİR ÖRNEK...

BEN ONLARI KARDEŞ SINIFINA SOKMUYORUM.

ayıptır yazıktır senin bu söylediklerin ülkücülüğe sığmaz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
REISBEYI
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Çar May 11, 2005 6:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bazi Kürtler, aslinda bizde Türk soyundan geliyoruz yazmislar(diger bir kac Konuda), Türksünde madem, niye Kürt diyorsunuz kendinize!!!
Ben diyorum Laz Cerkez Türk yoktur, sadece Türk vardir!
Böyle Laz-Cerkez-Türk kardesdir denildiginde bölücülügün babasi yapilmakta!
Zaten son zamanlarda, Avrupa ve ABD köpeklerinin calismalari ile önümüze sürdükleri kanunlari ile iyice yavsadi Türkiye devleti!
Yakinda Apo Köpeginide salip, bir kac yil sonra Basbakan yapsinlar olsun bitsin! Avrupa istedi DGM'ler kapandi, Avrupa istedi Aflar cikarildi, Avrupa istedi Türkiye Devleti Varini yogunu Özel lestirdi ve özelestirmekde, Avrupa istedi Kanla alinan ve Korunan Topraklar yabancilara satildi, Avrupa yakinda cekip gidin diyecek onada derhal efendim diyecekler...
Suan bu Devlet icin ölmeye bile deymez!Ne icin öleyim? Yahudi, Avrupa Amerika beyinliler icinmi? InsALLAH yakinda bir Istiklal Savasi(icimizde olusan pislikleri temizleme Savasi) yasariz, ben ozaman bir kere degil bin kere Sehit olmaya hazirim!
biz TÜRKÜZ TÜRK, dünyayi herzaman biz yönetik kaderini biz cizdik, artik Uyanalim, bos kardesliklerden vazgecelim!!! Ya Türksün ya degilsin! Kardeslik yok!!!

Tüm esas Müslüman ve Türk Kardeslerime s.a
turkiyem20
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 301

İletiTarih: Per May 12, 2005 4:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tegmenkatil demiş ki:

ayıptır yazıktır senin bu söylediklerin ülkücülüğe sığmaz

[/b] SEN HANGİ ÜLKEDE YAŞIYORSUN BURASI TÜRKİYE GERÇEKLERİ GÖREMİYORSAN BAŞKA ÜLKEDE YAŞIYORSUN GALİBA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Per May 12, 2005 8:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkiyem20 Kardeşim; MHP çizgisinde bölücü ve pkk'lı olmayan kürtleri de aynı çizgide görürsen, bölücülük konusunda provokasyona hizmet olmuş olursun.
Bu işin sonunu daha kötüye götürür.
Ben Denizli Ülkü ocaklarından 1980'de arkadaşlarım vardı.
Kiremitçi'den .
Denizli'de ki sıkıntıları biliyorum.
Genede ayrımcı olmayanları tarafımızda tutmalı ve hatta onlara sahip olmalıyz.
Rahmetli Başbuğumuz'un kürtler hakkında söylediklerini ve davranmamız gereken tavırlarını biliyorsun.
"Onlar ne Türkse ben de o kadar Kürdüm".
Metanet ve itidalle daha faydalı oluruz.
Hiç bir zaman İnşallah karşı karşıya gelmeyi istemeyiz.
Ama gelirsek Biz tarihimizi ve kendimizi iyi biliyor ve tanıyoruz.
Ve biz harp etmenin her türlüsünü biliyoruz.
Ve onaltı devletimiz var.
Ve çoluk çocuk katillerini asla önder seçmedik ve seçmeğiz.
Ve satılmışlardan da lider edinmedik.
Çapulcudan, eşkıyadan lider olmaz.
Olursa apo ve avanesi gibi olur.
Sonları da kendilerine banzer.
Aydınlarının kendilerine benzediği gibi.
Ve onlarda bizi iyi biliyorlar.
Hamileri bir gün arka çıkacak kuvveti kendilerinde bulamazsa onlarda tarihde olmayacaklar.
Biz bölücülerle harbediyoruz.
Bayrağımıza itaat edene kadar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
BOZKIR_BEYi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Per May 12, 2005 9:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU NE REZALET ÜLKÜDAŞLAR:

KİMİ NEDEN AŞAGILIYORSUNUZ
YADA KÜÇÜK GÖRÜYORSUNUZ
KÜRT DİYE BİR IRK YOK ONLAR ASLINDA BİZİM KARDESLERİMİZ BUNU BİZ GAYET İYİ BİLİYORUZ . AMA SU AN O KARDESLER KUKLA VAZİFESİ YAPIYORLAR.
KUKLALAR BİR GÜN BİZİMLE KUCAKLAŞACAK.

EGER BİZ KUKLAYI YAKMAYA ÇALIŞIRSAK İŞTE O ZAMAN BİZE YAZIKLAR OLSUN

NOT:BEN FORMA YENİ ÜYEYİM . KUSURA BAKMAYIN AMA BAZI ÜLKÜDAŞLAR YANLIŞ FİKİRLER SAVUNUYOR
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 121

İletiTarih: Per May 12, 2005 11:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TABİKİ BÖLÜCÜYLE KÜRDÜ AYIRT ETMEK LAZIM ZATEN BU İŞTE BAŞI TUTAN BEBEK KATİLİ BİLE KÜRT DEĞİL BU RESİM BU KANSIZ İTİN ZATEN HİÇBİR IRKI TEMSİL EDEMİYECEĞİNİDE GÖSTERİYOR

BU İTE DİYEBİLECEĞİM TEK SÖZÜM
HAYATIN BOYUNCA ŞEREFSİZ BİR ŞEKİLDE YAŞADIN BARİ ÖLÜMÜN ŞEREFLİ BİR ŞEKİLDE MEHMETÇİĞİN ELİNDEN OLSUN
edebali80
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 44

İletiTarih: Cum May 13, 2005 1:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖNCELİKLE ŞUNA BİR AÇIKLIK GETİRELİM,
BURDA DİLE GETİRİLEN FİKİRLER MHP YADA ÜLKÜ OCAKLARININ FİKRİNİ YANSITMIYOR.MHP VE ÜLKÜ OCAKLARININ POLİTİKASI TARİHİN HİÇBİR DÖNEMİNDE KÜRTLERE KARŞI BİR DÜŞMANLIK İSSİYATI GÜTMEMİŞTİR.

YUKARDA KÜRTLERE KARŞI DÜŞMANLIK SERGİLEYENLERİNSE BU FİKİRLERİ KİMDEN YADA HANGİ KİTABTAN ALDIKLARINI BİLMİYORUM.ZİRA BEN ÜLKÜCU CAMİYANIN İÇİNDE 15 YILDIR SİYASET YAPIYORUM BU TÜR FİKİRLERİ NE REİSLERİMDEN NEDE OKUDUGUM KİTAPLARDA GÖRDÜM.BİZLER 1995 YILINDA ANKARANIN GÖBEGİNDE''TÜRK KÜRT KARDEŞTİR İNKAR EDEN KALEŞTİR''SILOGANLARI ATARDIK.

ÜLKÜCÜLER OLARAK ÖNCELİKLE ŞUNUN AYRIMINI İYİ YAPMALIYIZ.BİR PKK KÜRTLERİ ASLA AMA ASLA TEMSİL EDEMEZ.ZİRA PKK NIN İÇİNDE ÇEÇENLER ÇERKEZLER TÜRKLER ERMENİLER ARAPLAR DA VARKİ PKK EN BÜYÜK ZARARI BURDA YAŞAYAN VE KÜRT OLDUGUNU SÖYLEYEN HALKA VERMİŞTİR. PKK NIN YAPMAK İSTEDİGİ İLE YUKARDA KÜRT DÜŞMANLIGI YAPANLARIN TAVIRLARI NE YAZIKKİ BİR BİRİ İLE ÖRTÜŞÜYOR.
İKİ TÜRKİYEDE KÜRT SORUNU YOKTUR TÜRKİYEDE BİR SORUN VARSA BUNUN ADI BÖLÜCÜLÜK VE TERÖRDÜR. BU SORUNUN İSMİNİ KÜRT SORUNU OLARAK KOYDUGUMUZ SÜRECE PKK NIN SİYASİ AMACINA HİZMET ETMİŞ OLURUZ.

BAZI ARKADAŞLAR BÖLGEDEKİ KÜRT HALKIN PKK YA YARDIM ETİGİNİ İFADE EDİYOR DOGRUDUR.ANCAK MADALYONUN BİRDE DİGER TARAFI VAR. 1984 TEN 1995 YILINA KADAR BURALARDA YAŞAYAN HALKIMIZ PKK LI TERÖRÜSLERLE YÜZ YÜZE GELMEK ZORUNDA BIRAKILMIŞLARDIR.KÖYLERE YAPILAN TERÖRÜST BASKINLARDA ASKER HALKA YARDIMA GİTMEMİŞTİR NEDEN ÇÜNKÜ ASKER KARAKOLDAN CIKMAYA KORKUYORDU.BÖYLE BİR DURUMDA NE YAPILMASINI BEKLİYORSUNUZ.TERÖRİST EVİNİZE GELECEK KIZINIZIN KARINIZIN KAFASINA SİLAH DAYAYICAK PARA İSTEYECEK SİZDE BEN DEVLETİME BAGLIYIM VEREMEM DİYECEKSİNİZ GÜVENDİGİNİZ DEVLET SİZE YARDIMA GELMEYECEK SİZİ KADERİNİZLE BAŞ BAŞA BRAKACAK.KİMSE KUSRA BAKMASIN BÖYLE BİR DURUMDA BEN SEVDİKLERİMİ KAYBETMEKTENSE PARA VERMEYİ TERCİH EDRİM.BATIDA OTURUP ORADA YAŞANANLARI SEYREDİP HARİÇTEN GAZEL ATMAK KOLAY TABİ.
SEYİT AHMET ARVASİNİN BİR SÖZÜ VARDI DİYORKİ;SİZ HALKINIZA ZAMANIN GETİRDİGİ İMKANLARI SUNMAYACAKSINIZ,HALKINIZ ELEKTİRİKTEN YARARLANAMAYACAK TELEFON NEDİR BİLMEYECEK.OKUMA YAZMA ÖGRETMEYECEKSİNİZ SONRA DÖNÜP BİZ NEDEN GERİ KALDIK ACA BA MÜSLÜMAN OLDUGUMUZ İÇİNMİ GERİ KALDIK DİYECEKSİNİZ.
AYNI ŞEYİ ŞİMDİ BEN SÖYLÜYORUM.SİZ HALKINIZA MİLİ EGİTİM VERMEYECEKSİNİZ DİNİ EGİTİM VERMEYECEKSİNİZ.EŞKİYAYA KARŞI KORUMAYACAKSINIZ.SONRA DÖNÜP BU HALK NEDEN EŞKİYAYA YATAKLIK YAPIYOR MİLİ DUYGULARI NEDEN YOK DEYİP ÜZERİNİZDEKİ SÇU ORDAKİ HALKA ATACAKSINIZ.SUÇ KİMİNDİR?

HARİÇTEN GAZEL OKUMAYIN BEYLER GECE SICAK YATAKTA YATIP SABAH OKULUNA GİDEN İNSANLAR OLARAK ORADA YAŞAYAN HALKI TERÖRÜSTLE AYNI KEFEYE KOYAMAZSINIZ.KOYARSANIZ BUNU MİLİYETCİ BİR PLARTFORMDA SANKİ MİLİYETCİLERİN GENEL GÖRÜŞÜ GİBİ YANSITAMAZSINIZ.BU TÜR FİKİRLERİNİZİN ALTINA BENİM FİKRİM İBARESİNİ KOYUNUZ AKSİ TAKTİRDE DAVAYA ZARAR VERMİŞ OLURSUNUZ.
AltayDeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 39

İletiTarih: Cum May 13, 2005 1:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Detaylar içinde kaybolmak yerine sebep-sonuç ilişkisine bakalım.

Kürtlerin bir çoğunun geçmişte olduğu gibi yine tezgaha geldikleri ortada. Onlar uygulanan bir planın parçasıdır. Kürtlere özgürlük ve petrol vaad edilmektedir. Oysa ayrılıkçılığa çanak tuttukları sürece gelecekte hiç bir şeye sahip olamayacakları gibi daha hızlı asimile olmaktan da kurtulamayacaklardır.

Planın Türkiye ve Türkleri ilgilendiren kısmını zaten herkes biliyor. Türkiye üzerine oynanan plan ekonomik entegrasyon masalı ile Türkiye'nin öz kaynaklarını ele geçirmeyi ve sonuçta ulus devlet yapısını değiştirerek Türkleri asimile etmeyi öngörmektedir.
hilal123
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum May 13, 2005 2:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba arkadaşlar
kusura bakmayın ben sitenen yeni üyelerindenim ve üye olduğum günden beri Kürt,Türk,Laz vb. gibi konular var hatta bu olaylar koca bir sorun haline getirilmiş durumda kendi içimizde sorun yaratıyoruz saduce bu ülke hepimizin ve hepimiz savunmak ve korumak zorundayız.içimizdeki ayrımı biz çıkarıyoruz her gurubun içinde iyi-kökü mutlaka var.eğer biz çoğunluk olarak bunlara izin verirsek başımıza bela olur buna katılıyorum ama bu sorunu birbirimizin gururunu rencide edecek şekilde yapamayız o şekilde sadece birbirimize olan öfke artar bence Türkiye Cumhuriyeti içinde yaşayan herkes TÜRKTÜR ve her Türk vatanını ve milletini sevmek zorundadır. ha sevmiyorsa çeksin gitsin bu kadar basit.bu ülke bu vatan topraklarının bir karışını kimse alamaz.nasıl geçmişte dedelerimiz ayrım yapmamış ülkeyi düşman işgallerinden kurtarmış ise şimdide bir yürek bir bilek olmalı ülkemizi kalkındırmalıyız.artık ayrımlar bana saçma ve komik gelmeye başladı isterseniz bırakalım böyle ayrım saçmalıklarını.biz TÜRKÜZ
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
selamlar ve saygılar...
olmassaolmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum May 13, 2005 4:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim kendi kanımdır arkadaşlar R.T.E. çok büyük ümit vaad etti, ve belki buradaki çoğu arkadaşımızda ilk başlarda buna inandı. Şahsen ben demokrasiye ve şu anki tek parti hükümetinin önceleri bişeyler yapabileceğini düşünüyordum. Ama çok büyük bir şekilde yanılgıya uğramışım, şöyle bir bakıyorumda akp hala göz boyamakta ve çoğu kişiye sanki bişeyler yapıyomuş gibi gözükmekte, diğer yandan medyaya taşımayan öyle hususlar varki artık devleti satma noktasına gelen yasa değişiklikleri olmakta...
Madem kürtçe eğitim olacakti bu kadar askerimiz şehit olmasaydı
Madem bayrağımız yakılacaktı bu kadar ananın evladı ölmeseydi
Madem Apo serbest bırakılacaktı nice anneler evlatsız nice hanımlar kocasız, nice çocuklar babasız kalmasaydı...
Benim artık bu partinin gerçek amacının ne olduğundan şüphem yok,
Demokrasiye hala inancımız var ama A.K.P halkın yüzde kaç oyunu alması önemli değil. %100 oyunu alsa bile r.t.e ye bu hakkı kim veriyor, kim, Artık birinin buna dur demesi lazım Türkiye bir avrupa köyü olamaz Türk kimliği ise bir alt kimlik hiç olamaz.
olmassaolmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum May 13, 2005 4:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

şu anki Kürt sorunu aslında bir sorun olmaktan öte bi türk kimliğini kabul etmiyenlerin türklerle ters düşmesidir. Ve bunu kabül etmemelerinin çıkarcıları ve destekciler kimdir biliyomusunuz;
Dün anarşizme destek verenler
Dün asalaya destek verenler,
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 277

İletiTarih: Cum May 13, 2005 5:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

biz Kürt olarak doğmuş olsaydık şu anda bilgisayarımızın başında bu satırları yazmak yerine tecavüz edecek bir bayan, soyulacak bir işyeri, şehit edilecek bir Türk askeri, kötülük yapacak bir insan arıyor olurduk. Eğer bunu daha önceden başarabilmişsek de burada olmazdık. İnsanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri olan bu karşı koyuş, bir soru-merak değil de, bize göre bir hakarettir. Bizler Türk'üz ve tarihten gelen gücümüzle ırkımız için mücadele ediyoruz. Asalak ve haşereler ise emecekleri kanı tedarik edebilecekleri bir beden ararlar. Kürtlerin gariban ve mazlum oldukları, ekonomik sebepler dolayısı ile böyle oldukları, bunları yaptıkları söylemi mantıktan yoksundur. Ceylanlar, Topraklar, Tatlılar, Erezler ve niceleri... Bunlar Kürttür ve Türkiye'nin en zengin kişileri arasındadırlar. Başta bunlar bölgelerine yatırım yapmadıktan sonra devletin yapmaması nasıl eleştirilebiliyor? Kaldı ki devlet de tam tersine güneydoğuya en fazla yatırımı yatırımı yapmaktadır. Marmara Bölgesinin verdiği 100 birim vergi, Marmara bölgesine 5 birim hizmet olarak geri dönerken Kürt illerinden zorla, güç bela alınan 5 birim vergi oraya 100 birim hizmet olarak geri dönmektedir. Bu diğer olaylarda da böyledir. Sadece GAP Projesinin maliyeti bir ülke bütçesi kadardır. Hiçbir bölgemize -ki yapılması için çok daha fazla sebebi var- bu kadar geniş hacimde yatırım yapılmamıştır. Batman Petrol rafinerileri her sene zarar etmesine rağmen Kürtler işsiz kalmasın diye zararına işletilmektedir. Bizim cebimizden çıkan paralarla Kürtler sübvanse edilmektedir. Ayrıca bunların ürünleri asla ellerinde kalmamakta devlet gerekli olmasa bile tavan fiyattan satın almaktadır. Mehmetçik kanı içmenin ödülü bu olsa gerek. Oysa ki Rizeli çay üreticisinin çayları taban fiyattan alınmakta ve para ödenene kadar çiftçi süründürülmektedir. Nevşehirli patates üreticisi her sene tonlarca patatesini heba etmektedir. Gene de isyan etmeyen bu asil Türk kişileri artık patlama noktasındadırlar, şimdi de biz size soralım: Onların isyan etmek hakları değil mi?

Türk kişileri elektrik su parasını ödeyemeyip, intihar ederlerken Kürt illerinden elektrik-su parası alınmamakta, üremeleri ve arsızlıklarına devam etmeleri teşvik edilmektedir.

Eğitime gelince; tayinlerle Kürtlerin oturduğu illerimize giden (Topraklar bizim ama üzerindekiler değildir) idealist öğretmenler bayrak direklerine asılmakta, kurşuna dizilmekte, şehit edilmektedir. Yüzlerce öğretmeni katletmişlerdir. Okulları yakmışlar ve yıkmışlardır. Bunları yapanın PKK olduğu söylenecek... PKK'nın mensupları İç Anadolu veya Akdeniz insanı mıdır?

Ayrıca 50 bin aktif PKK'lı olduğunu farzedersek, bunların anaları, babaları, onlarca amca, dayı, hala çocukları, kardeşleri,akrabaları yok mudur? Arkadaşları yok mudur? Sempatizanları milyonlarla ifade edilmiyor mu?

Kısacası, Kürt = PKK, suç, cinayet, vahşet, hırsızlık, arsızlık....... sonsuza kadar gider.

Buna rağmen başımızdakiler sübvanse etmeye devam etmekte, her türlü tavizi vermekte, bu vahşileri baştacı etmekte ve kaynaklarımızı Kürtlere peşkeş çekmektedir. Bu spora bile yansımaktadır. Hatırlarsanız geçen senelerde iki takım 1. lige çıkmaya çalışıyorlardı. Altay ve Diyarbakırspor... Altay takımının çıkması muhtemeldi ve maç ölümcül bir son maç Diyarbakır'da idi. Devlet bu maçta hakemleri, federasyonu, güvenliği, polisleri, medyayı yönlendirerek içeriye kameraların bile sokulmadığı maçta her türlü pislik ve şiddet ile maçı Diyarbakır'ın kazanması sağladı. Diyarbakır'ı hile ile 1. lige çıkarttılar. Bir tarafta Türkçe isimli, Ata yurdumuzu temsil eden bir Türk takımı, bir yanda PKK'nın insan kaynağını sağladığı yegane yer... Burada biraz terörü ödüllendirme yok mu?... Yozgatspor'a senelerdir neden böyle bir "kıyak" yapılmadı? Sabırsızlıkla bekleyen tüm Türk takımlarına neden bu şekilde bir destek sağlanmadı?

Onların suçu başlarında bir Apo olmaması mı?

Devletlerine bağlı olmaları mı?

Mehmetçik kanı içmemeleri mi?

Bundan sonraki yıllarda Mardin veya Urfaspor'a da aynı "kıyağın" yapılacağından kuşkumuz yok...

Bizler savunmadayız, bu topraklarda ezilen, hor görülen hakkı yenen tek unsur bu toprakları vatanlaştıran, buraların asli unsuru olan Türklerdir. Eğer bütün bu yazdıklarımızı yalanlayacak bir doğrunuz, bizi haksız ve hatalı konuma düşürecek bir yorumunuz varsa bizimle paylaşabilir misiniz acaba?

Herşeyin bir sebebi vardır. Aynı Kürtlerin karakter dokusunu teşkil eden hainlik, hırsızlık, ahde vefa göstermeme, asalak olarak yaşama ve vahşet olgularının, Kürtlerin bugün yaptıkları alçaklıkların sonucunu doğurması gibi... Bizlerin bu mücadeleye ağırlık verme sebebi ise şimdiye kadar belgeleri ile, tanıkları ile kanıtlanmış bu kahpeliklere, Türk kişisine yapılan bu alçaklıklara ve ipotek altına alınmaya çalışılan geleceğimize karşı bir savaştır. Savunmada olan biziz, haksızlığa uğrayan biziz, kanı emilen bizi ve öz yurdunda parya durumuna düşürülmeye çalışılanlar bizim doğmamış çocuklarımız... Meşru Müdafa hakkımızı Türklüğe uygun şekilde kullanmak yegane silahımızdır. Tarih, bu ve benzeri durumlarda verdiğimiz karşılıkları çok kereler kaydetmiştir. Örneklerine bakabilirsiniz...
cemersever
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 224

İletiTarih: Cmt May 14, 2005 5:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

KÜRTTEN EVLİYA;SOKMA AVLUYA...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM MSNM ICQ
turkefesi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Cmt May 14, 2005 5:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürtler bu vatandaki sorunlu, hastalıklı kısımdır. Vatanın mikroplarıdır. Mikrop bütün vücudu sarmadan en yakın zamanda vücuddan atılmalıdır.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız