Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - İ.MELİH GÖKÇEK YALAKASI ÜLKÜCÜ BOZUNTULARINA
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Çar Mar 11, 2009 4:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepimiz isteriz'ki bütün sehir'leri,belediye'leri kazanalim InsaAllah kazaniriz.

Ama sadece Ankara'yi kazanmak bile bence büyük bir basari olacak'tir.

Hiç degil'se su melih gökcek denen kisiden kurtulmus oluruz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
hilalugruna1
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 178

İletiTarih: Çar Mar 11, 2009 10:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gökçek yine MHP'ye saldırdı :x

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Gökçek, CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın konuğu oldu.

MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural ve Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı'nın ülkücü olmadığını ileri süren Melih Gökçek, "Benim MHP tabanından geldiğimi herkes biliyor. MHP için çok önemli hizmetler yaptım. Oktay Vural'ın MHP'ye benim kadar hizmetetmemiştir. Ben MHP'nin 1992'de Meclis'e girmesini sağlayan oluşumun mimarıydım. MHP'ye bugüne kadar sürekli destek verdim. Bugün MHP içinde bulunan Oktay Vural ve Deniz Bölükbaşı ise partiye dışardan gelmişlerdir. Bunların ülkücüklükle alakası yoktur" dedi.

KARAYALçIN'A DüELLO DAVETİ

CHP adayı Karayalçın'ın 'Onunla Kılıçdaroğlu'yla yaptığı düellodan sonra tartışmanın bir anlamı olmadığını anladım. Bu yüzden de tartışmayacağım' açıklamasını yorumlayan Gökçek, Karayalçın'a düello davetini yenileyerek:'Kaçmasın, sert davranmayacağım söz gelsin tartışalım. Kaçmanın bahanesini bulmuş hemen tartışalım 5 dakika o kunuşsun 5 dakika ben. Gelemez hangi konuda iyiyse gelsin konuşalım terazinin hangi kefesi ağır görülsün. Böyle korkaklık olur mu' dedi.

etikhaber
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Mar 12, 2009 2:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İşte dudak uçuklatan o mal varlığı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanvekili Seyfi Saltoğlu ile ASKİ eski Genel Müdürü İhsan Fincan'ın mal varlıkları dudak uçuklattı.

Ankara Büyükşehir belediyesinde görevli iki önemli ismin mal varlıkları dudak uçuklattı. MHP'li Oktay Vural, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanvekili Seyfi Saltoğlu'nun 7 evi 10 arsası, ASKİ eski Genel Müdürü İhsan Fincan'ın ise kendisi ve ailesine ait, 65 evi, 36 arsası, 19 işyeri bulunduğunu açıkladı. MHP'li Vural, Fincan'ın mal varlığının değerinin 60 milyon dolar olduğu belirtti. MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın açıkladığı belgelere göre, asıl mesleği terzilik olduğu için ‘'Terzi Seyfi'' olarak tanınan Seyfi Saltoğlu'nun biri villa olmak üzere 7 adet evi ile çeşitli büyüklüklerde 10 adet arsası, oğlu Hakan Saltoğlu'nun da 5 adet arsası var.

ANAP, Refah, Fazilet ve AKP'de 23 yıl bu görevini sürdüren Saltoğlu, bu dönem aday gösterilmeyerek listeye alınmadı. Yıllar önce Ankara'nın Ulus semtindeki dükkanında terzilik yapan Saltoğlu, Belediye Meclis üyesi olunca Angora Evleri'nde villa satın aldı. Saltoğlu'nun adı, Belediye Meclisi kararıyla Angora Evleri'nin bulunduğu bulvara verildi. Danıştay ise bu kararı iptal etti. MHP Saltoğlu'nun mal varlığını şöyle açıkladı:

‘'Yenimahalle Aşağıyurtçu Mahallesinde 95- 963 ve 980 parselde üç adet arsa, Yenimahalle Ballıkuyumcu Mahallesi
parsel 1424'de bir adet arsa, Yenimahalle Susuz Köyünde 136-141 ve 3919 parsellerde üç adet arsa, Keçiören Parsaklar'da ada no 1192'de, 9-10-11-12-30-34 nolu 6 adet daire, Keçiören Parsaklar'da ada no 204'de 8 nolu daire, Etimesgut Yapracık köyünde ada no 7643 ve 47737'de iki adet arsa''

GAYRİMENKUL ZENGİNİ FİNCAN AİLESİ
Ankara'da yaşanan su sıkıntısı sırasında görevinden istifa eden ASİ Genel Müdürü İhsan Fincan ve ailesine ait mal varlığı ise dudak uçuklatıyor. MHP, toplam 65 konut, 36 arsa ve 19 işyerinden oluşan bu mal varlığını da şöyle açıkladı:

İhsan FİNCAN: Çankaya Hacı İsmail Mahallesinde 5 adet konut, İlkadım mahallesinde bir arsa, İlkadım mahallesi Yetkin sokakta 6 adet konut, Kırıkkale Gürler Mahallesinde 6 adet işyeri, Altındağ Anafartalar'da iki işyeri, Yenimahalle Çayyolunda bir konut.

Zehra FİNCAN (Eşi): Çankaya Büyükesat'ta 4 adet konut, Kazım Özalp mahallesinde bir konut, Bahçelievler'de 5 adet konut, Beytepe'de 708 metrekare arsa, Güven mahallesinde konut, Gölbaşı İncek'te 3 adet arsa

Pınar FİNCAN (Kızı): Çankaya Sancak mahallesinde bir daire ve bir arsa, Kavaklıdere'de bir daire, Büyükesat'ta bir daire, Çayyolunda bir konut ve 5 parsel arsa, Alacaatlı köyünde iki adet arsa, Gölbaşı Hacılar ve İncek'te 2 adet arsa

Elif FİNCAN(Kızı): Çankaya Hacı İsmail mahallesinde bir daire, Mühye, Lodumlu ve Siteler'de üç adet arsa, Balgat'ta bir daire

Zeynep FİNCAN(Kızı): Çankaya Çukurca ve Balgat'ta iki adet daire, Gölbaşı Hacılar ve Kızılcaşar'da iki adet arsa

Ayşe FİNCAN(Kızı): Gölbaşı İncek, Mühye ve Alacaatlı ile Siteler'de dört adet arsa, Sancak Mahallesi, Çayyolu, Balgat, Karakusunlar'da üç adet konut,
Fevzi Paşa Mahallesinde üç adet işyeri..

Zeki FİNCAN(Kardeşi): Çankaya Aziziye ve Hacı İsmail mahallelerinde 7 adet konut, Mühye, Çukurca, İzzettin Mahallesi, Siteler, Yahyalar ve Özevler semtlerinde 6 adet arsa, Demet Mahallesinde işyeri.

Ayrıca Zeki Fincan'ın eşi Fatma, oğulları Mustafa ve Hakan Fincan'a ait de, Ankara Çankaya Mühye, Cumhuriyet, Alacaatlı, İlkadım, Altındağ, Yenimahalle, Gölbaşı ile Diyarbakır'da 23 konut, 8 arsa ve dört işyeri de bulunuyor.

Etikhaber
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 12, 2009 2:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜCÜLÜK KİMİN/KİMLERİN HARCI?

En son yazım da Melih'e "kardeş(!)"(1) olanlardan bahsettim. Aradan bir gün geçtikten sonra herhangi bir sanal haber sitesinde "Gökçek ülkücü gençleri böldü" başlıklı haberi(!) okudum. Şimdi birçoğumuz Melih'e veya başlığı atanlara kızıp, "attıranları" ise gözden kaçıracağız!

Bilmem ne toplantısında "eski(!)" Ülkücü kurum ve teşkilat başkanların katılması ve Melih'e alkış tutmaları veya "destek" sözü vermeleri; Ülkücü Hareket'in "Teşkilat ve Teşkilatçılık" ilkesi gereği hiç bir önemi ve etkisi/yetkisi yoktur. Ülkücü gençliğin kurumsal temsil noktası "Ülkü Ocakları"dır. Öylese Ülkü Ocaklarının bulunmadığı ve onaylamadığı hiçbir eylem, toplantı, beyanat, açıklama ülkücü gençlik tarafından benimsenmesi ve kabul görmesi söz konusu olması mümkün değil!

Ülkücüler buna "Ülkücü Tavır" derler. Ülkücü Tavır: Şahsiyetçilik, Ahlakçılık ilkesinin hayat verdiği, Ülkücü iradenin şekillendirdiği, nispi olmayan; mutlak bir duruşun ifadesi!

Ülkücülerin gönüldaşı, muhatabı ve yol arkadaşı; bu duruşun gerisinde kalan, omurgasızlığı "nasip" sayan, Ülkücü kurumlarda görev yaptığı süreyi "kartvizit" belleyen, Melih'in "saçmalıklarına" kanan, Melih'e "kardeş" olan, "bir kemiğin ardından saatlerce yol giden itlere" gülünç malzemesine dönüşen kişiliksizler asla olamazlar!

Ülkücü gençliği bu tür "ahlaksız" girişimlerle böldüğünü düşünenlere sesleniyorum!

Ülkücü gençliği yolundan zerre kadar alıkoymaya çalışan şer odaklı girişimler, darbeler, ihanetler ve sırtlan karakterli "dost(!)"lar hep hüsrana uğradılar. Kalmış ki Melih'in "palavralarıyla mı" ülkücü gençlik bölünecek?!

Melih'e ve Melih'lere "kardeş(!)" olduğunu söyleyenler; varsa kendi kişilikleri, varsa kartvizitleri onları kullansınlar. Adamlığın yaşam felsefesinin bir diğer adı olan "Ülkücülüğü" kullanıp; Büyük Ortadoğu Projesinin kapı kulları olanlarla aynı "kıble"ye (menfaat) yönelmesinler.

Ülkücü gençliğin hareket merkezi Ülkü Ocakları. Bu Ocakların dışında "yerleşenler", "kardeşleşenler", "cilveleşenler", "şişenler", "gelişenler(!)", Melih'e "şak şak" tutanlar unutmasınlar ki; zamana ve mekana teslim olanların değil! Zamanı ve mekanı bünyesinde eritenlerin harcıdır "Ülkücülük".

Fatih Oğuz

2023.haber.com
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 12, 2009 10:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tayyip'in bile Melih'e oy vereceği şüpheli"

"Melih Gökçek'e birçok AKP'li oy vermeyeceği gibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bile oy vereceği şüphelidir."
MELİH GÖKÇEK'E AKP'LİLER OY VERECEKMİ Kİ?

MELİH GÖKÇEK'E AKP'LİLER OY VERECEKMİ Kİ?

İ.Melih Gökçek'in seçim çalışmalarında şuan yapabildiği tek şey Ülkücülere yönelik mesaj verme çalışmasıdır.

Acınacak bir halde resmen Ülkücülerden oy dilenmekte ve MHP'lilere "CHP'nin adayı Murat Karayalçın karşısında bana oy verin" diye yalvarmaktadır.

Melih Gökçek'in bu hali seçimi kaybetme korkusunun en önemli işaretidir. MHP ve Ülkü Ocakları ile hiçbir bağı olmayan ve MHP'nin başarısını engellemek isteyen çevrelerin beslemesinde olan kişileri yanına toplayarak "Ülkücüler bana destek veriyor" diye propaganda yapmak Melih Gökçek'in içine düştüğü zavallı hali göstermektedir.

O kadar zavallı bir hale düşmüştür ki, hayatının hiçbir dönemi MHP'li, Ülkücü olmadığı halde neredeyse bu manada siyasi anılar anlatır hale gelmiştir.

Melih Gökçek geçmişte Anavatan Partisi, Refah Partisi, Fazilet Partisi, Demokrat Parti'de ve şimdi de AKP'de siyaset yapmasına rağmen yanına topladığı sahte Ülkücülerle "Eski MHP'liyim, eski Ülkücüyüm" diyerek yalan propaganda yapmaktadır.

Ülkücü Hareket, Melih Gökçek'in MHP düşmanı olan yüzünü 22 Temmuz 2007 seçimleri öncesi tam manası ile görmüştür. O yüzden Ülkücü ve MHP'li olduğunu söyleyen tek bir tane kişi bile Melih Gökçek'e oy verme haysiyetsizliğini göstermez ve asla göstermeyecektir.

Geçtiğimiz haftalarda yazmış olduğumuz yazılarda da söylediğimiz gibi, Melih Gökçek MHP'lilere yalvarmayı bıraksın da, AKP'li olduğu halde kendisine oy vermeyeceklere yalvarsın...

Melih Gökçek, Ankara'da oy kullanacak AKP milletvekillerine, onların meclisteki danışmanlarına, AKP'li eski-yeni bakanların eşlerine ve sıradan birçok AKP'liye "bana oy verin" diye yalvarsın... Melih Gökçek tavırları ve davranışları ile AKP'lileri bile kendinden nefret ettirmişken, MHP'lilere "bana oy verin" diye yalvarması kadar traji-komik bir şey olabilir mi?

AKP'nin bir mecburiyetten(!) dolayı Melih Gökçek'i tekrar aday yaptığını artık herkes kabullenmiş durumdadır.

Aday yapılacak-yapılmayacak tartışmalarının papatya falına dönmesinden sonra aday olduğu açıklanarak yine Ankara'nın başına bela edilmek istenen Melih Gökçek, AKP'de de siyasi menfaatleri için bulunmaktadır.

Biliyorsunuz Fazilet Partisi kapatıldıktan sonra kurulan AKP ile problemler yaşadığı için bir süre bağımsız belediye başkanı kalmayı tercih etmiş daha sonra da "Seçim tarihi belirlendikten üç ay önce de, belediye başkanlığından ayrılıp DP'nin genel başkanı olacağım. Pazar günü düzenlenecek mitingden sonra her hafta bir basın toplantısı düzenleyerek DP'ye katılanları da kamuoyuna açıklayacağız."(Radikal Gazetesi) şeklinde ifadelerde bulunarak, Demokrat Parti Genel Başkanlığına soyunmuştu.

AKP'den o dönem yüz bulamadığı için sürekli Recep Tayyip Erdoğan'ı ve AKP kadrolarını eleştiriyordu.

Hatta o dönem Melih Gökçek'in AKP ve Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yaptığı çalışmaları yıllar sonra SESAR'ın Ergenekon sanığı yönetim kurulu başkanı İsmail Yıldız yargılandığı duruşmada "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de o dönemde yeni bir parti kurmayı planlıyordu. Hatta Demokrat Parti'nin (DP) Genel Başkanı da olmayı düşündü. İşte bu süreçte biz onun şahsına üç tane araştırma yaptık. Bunlar "Recep Tayyip Erdoğan Tutarsızlık Araştırması", "AKP'nin İktidara Gelmesi Nasıl Engellenir" araştırması. Üçüncüsü ise "AKP İktidara Geldiğinde Nasıl Yıpratılır." AKP içindeki herkes bu çalışmadan haberdardı." şeklinde açıklamıştır.

Melih Gökçek'in yaptırdığı bu çalışmalara da 354 milyar (354 bin TL) tutarında fatura kesildiği de ortaya çıkmıştı. Ortada kesilmiş fatura var da ödenip ödenmediği halen muallâktadır.

Melih Gökçek'in bu çalışmaları bir yana, gazete gazete gezip AKP ve Recep Tayyip Erdoğan aleyhine yaptığı açıklamalar da yine o dönemi dikkatli takip edenlerin hafızalardadır.

Hafızalarında bulunmayanlara Melih Gökçek'in o açıklamalarını şimdi tekrar hatırlatıyoruz.

"Yanlış yapıyorlar. Hedefledikleri yapı Fazilet'in bir başka fraksiyonundan başka bir şey değil. Bunlar Saadet Partisi kadar bile oy alamazlar. Bunlar álemi kör, milleti sersem mi zannediyor? Böyle bir oluşum ile millete mesaj verilir mi? Böyle bir anlayış ve kadrolaşma ile değişim olur mu? Akıllarınca her şeyi bitirdikten sonra bizi vitrin, ya da süs olarak çağıracaklar. Hadisenin bir boyutu da başbakanlık hayalleri kuran Abdullah Gül ve Abdüllatif Şener'le ilgilidir. Bu beyefendiler Melih gelirse bizim hesaplarımız altüst olur endişesi ile katılımımızı engelliyorlar." (Star Gazetesi'nde Sebahattin Önkibar'a söylediği sözler).

8 Ağustos 2003 tarihli Tercüman Gazetesi'nde Sırrı Yüksel Cebeci'nin yazısı: ''Makyavel'e göre hedefe giden her yol meşrudur. İlkeli siyasetten değil, bizdeki ilkesiz kasaba siyasetinden söz ediyorum. Bu siyaset, ürünlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Melih Gökçek AKP'ye giriyormuş! Kendisine de, AKP'ye de hayırlı uğurlu olsun. Bu Melih Gökçek değil miydi AKP aleyhinde söylediğini bırakmayan! Şimdi ne değişti de, Recep Tayyip Erdoğan'la canciğer kuzu sarması oluverdi? Gökçek daha düne kadar Genç Parti'ye girip bu partinin Büyükşehir Belediye başkan adayı olmanın hesaplarını yapmıyor muydu? Genç Parti'nin yıldızı sönünce AKP!.. Kendini çok beğeniyor, vazgeçilmez politikacı olduğunu zannediyor. Kazanacağına inansa CHP'nin adayı olmaktan bile çekinmeyecek. Akıllarınca her şey bittikten sonra bizi vitrin ya da süs eşyası olarak çağıracaklar diyen Melih Gökçek, şimdi AKP'ye ne olarak gireceğini açıklayabilir mi?'

Türkiye Gazetesi'nde Bayram Kılınçer'e söyledikleri:

''AKP ortaya çıkınca şu gerçek ortaya çıktı. AKP toplumun bütün katmanlarını kucaklayacak bir vitrin yapamadı. Yapılan ankete göre AKP oylarını yarı yarıya düşürdü.''

Zaman Gazetesi'nde çıkan sözleri: ''AKP herkesi kucaklayan bir parti değil. O nedenle içinde yer almadım. Tabanında Fazilet Partisi ağırlığı devam ediyor.''

Yine Star Gazetesi'nde Sebahattin Önkibar'a konuşuyor:

''Mümkün değil, AKP toparlanamaz. Düşerler. Çok yazık ettiler. Halkın ümidini toprağa gömdüler.''

11 Haziran 2002 tarihli Akşam Gazetesi'nin manşeti ve İsmail Küçükkaya'ya söylediği sözler:

''Melih Gökçek eski takım arkadaşını siyasi hedef ilan etti. TAYYİP'İ SİLERİM. TEK ALTERNATİF BENİM. Gökçek, AKP lideri Erdoğan'ın alternatifi olduğunu söyledi. Erdoğan'a ilgi çok, ancak karşısına güçlü bir aday çıkarsa (yani kendisi!) onu SİLER SÜPÜRÜR dedi.''

Haberin devamında yer alan söyleşide ise şöyle diyor:

''Hükümete (DSP-MHP-ANAP koalisyonu) kızanlar tek adres olarak Tayyip Erdoğan'ı görüyor. Vatandaş ne zaman ki başka bir seçenek görür, derhal o alternatife dönecektir. İşte o seçenek biziz. Liderler arasında (Tayyip Erdoğan'ı kastediyor) Melih Gökçek'ten başka başarılı geçmişi olan ikinci bir lider yok. Siyasi ve bürokratik tecrübesi olan ikinci bir kişi yok. (Bu sözleriyle yine Erdoğan'ı hedef alıp devam ediyor). Dikkat edin liderlere, küt diye genel başkan olmuşlardır. Şu anda AKP ve LİDERİ DAHİL, bir tek projesini duydunuz mu? Hortumları keseceğiz! Başka yok. Tayyip Bey'in dayandığı bir taban var, bir de benim dayandığım taban var. Tayyip Bey sadece Fazilet tabanına dayanan bir siyaset yürütmeyi tercih etti. Dolayısıyla bizim avantajımız Tayyip Bey'e göre daha fazla.''

Bu açıklamalarda bulunmuş Melih Gökçek'e AKP'liler güveniyor mu ki, MHP'liler kendi tertemiz adayı Mansur Yavaş'ı bırakıp oy versinler... Melih Gökçek'e birçok AKP'li oy vermeyeceği gibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bile oy vereceği şüphelidir. Melih Gökçek'i bir mecburiyetten(!) tekrar aday yaptığı anlaşılan Recep Tayyip Erdoğan herhalde bu adamdan seçim yolu ile kurtulmayı düşünüyor.

Tekrar tekrar söylüyorum Melih Gökçek önce AKP'lilere oy için yalvarsın... Sağına-soluna eski Ülkücü sıfatını verdiği kişilik zafiyeti olanları toplayarak MHP'lilere "bana oy verin" diye yalvarmayı bıraksın...

Melih Gökçek'e önce MHP'liler, sonra AKP'liler ve tüm Ankara halkı gereken dersi verecektir.

29 Mart 2009 tarihi Melih Gökçek'ten kurtuluş tarihi olacaktır.

Yıldıray Ciçek
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Mar 12, 2009 11:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

karayalcin pkkya hizmet etti de sen ne yaptin I... melih?

kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Mar 16, 2009 10:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

VATAN DAN ALINTI:
Alıntı:
'Gökçek vuruldu derlerse inanmayın'

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan uyarı...

AA
--------------------------------------------------------------------------------

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'Kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya 'Gökçek seçimden çekildi', 'Gökçek vuruldu' şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını' iddia etti.

Gökçek, AK Parti Ankara İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi aracılığıyla yaptığı yazılı açıklamada, 'bazı grupların seçim sürecinde vatandaşın zihnini bulandırmak için ortaya asılsız iddia, dedikodu ve iftira atacağını' ileri sürdü.

Seçim yasağı dolayısıyla buna cevap vermelerinin mümkün olmayacağını ifade eden Gökçek, 'Ankaralıları şimdiden uyarıyorum, bu tür asılsız ve çirkin siyaset yapanlara kesinlikle inanmayın' görüşünü dile getirdi.

'CHP ve MHP'ye gönül vermiş bazı belediye çalışanlarının vatandaşlara kötü davrandığını, zabıtanın esnafa yersiz ceza kestiğini ve bunun maliyetinin de kendisine yüklenmeye çalışıldığını' öne süren Gökçek, vatandaşlardan, bu tür durum yaratan belediye görevlilerini kendisine bildirmelerini istedi.

Gökçek, 'balkon ve bina cephelerine asılmak üzere vatandaşlara dağıtılan poster, afiş ve bayrakların, kendisine polis süsü vermiş bazı kişiler tarafından indirilmeye çalışıldığını' da ileri sürdü.

Melih Gökçek, 'Kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya 'Gökçek seçimden çekildi', 'Gökçek vuruldu' şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını' öne sürdü.

İ.melih denilen fırıldakın son numarası.KaŞar i.Melıh de sözde mağduriyeti
oynamaya başladı.Sen kimsin ya?Senin gibi kişiye sıkan,o bir mermiye acımalı.Bir merminin fiatı ve değeri ,senin gibi birisinden çok daha yüksektir.Tam bir siyaset palyaçosu.Bolukbaşı çok doğru söylemiş!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pts Mar 16, 2009 2:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Gökçek, 'balkon ve bina cephelerine asılmak üzere vatandaşlara dağıtılan poster, afiş ve bayrakların, kendisine polis süsü vermiş bazı kişiler tarafından indirilmeye çalışıldığını' da ileri sürdü.

Melih Gökçek, 'Kendisine karşı olan bazı grupların seçimlerden bir gün önce ortaya 'Gökçek seçimden çekildi', 'Gökçek vuruldu' şeklinde iddialar ortaya atılacağı istihbaratını aldıklarını' öne sürdü.

Bu seytanlik ta anca senin aklina gelirdi i... melih.

22 Temmuz secimlerine iki gün kala dagittigin "Ülkü Ocaklari MHp´yi desteklemiyor" afislerinden sonra kendine bir oyun yapilacagini düsünüyorsun...

Yalancinin en basta cezasi herkesi yalanci sanmasidir...

Yalanlarinla KIZIL TAMUYA i... melih.

Bulundugumuz sehirde milli görüs teskilati baskani en samimi arkadasinin karisiyla kacti. Sonra da adama "öz cocuguna ve kiz kardesine tecavüz ediyor" diye iftira attilar. Adamin karisi gitti, yuvasi bozuldu hem de büyük bir iftiranin kurbani oldu.

Ey! i... melih. Sana bakinca o milli görüs baskanini, onu hatirladikca seni görüyoruz... Hayret! Acaba neden?

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN VE YÜCELTSIN
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 172

İletiTarih: Çar Mar 18, 2009 4:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Ülkücüler Gökçek'e kanmaz, o kadar saf değiller" dedi ve Gökçek'e sert eleştirilerde bulundu.

MHP Genel Skreteri Cihan Paçacı,'Ülkücüler beni destekliyor" diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i topa tuttu. "Kendisine ülkücüyüm diyen hiç kimse Gökçek'e oy vermez" diyen Paçacı, Gökçek'in kendi işçilireni ülkücüler olarak tanıttığını da ileri sürdü.

Cihan Paçacı, 20 yıldır Ankara halkının 2 aday adaya mahkum edildiğini belirterek, şunları söyledi:

ARTIK ALTERNATİF VAR

"Karayalçın, 'Gökçek öcü' diyerek oy istedi, Gökçek de, "oylar bölünmesin" diyerek oy istedi. Kerhen oy isteyen Gökçek ve Karayalçın'ın artık bir alternatifi var." diyen Paçacı şunları söyledi:

HESAP VERECEK

"Artık Ankaralıların tertemiz, yepyeni bir adayı var. Bu da Mansur Yavaş'tır. Bu seçimi mutlaka Mansur Yavaş kazanacaktır. Gökçek 22 Temmuz'da MHP aleyhine yürüttüğü kara kampanyanın hesabını 29 Mart'ta verecektir. 30 mart'tan itibaren de Gökçek'in hesap vereceği emeklilik günleri başlayacaktır. Gökçek'ten Ankaralılar adına hesap bsoracak olan Ülkücülerdir. Bu nedenle ülkücüyüm diyen hiç kimse Gökçek'e oy vermez. Gökçek'in ülkücü olarak tanıttığı kişiler olsa olsa kendi işçileridir."

OY VERMEYİZ HESAP SORARIZ

"Ülkücüler Gökçek'e oy vermeyecek hesap soracak" diyen paçacı söylerini şöyle tamamladı:

"Ben ülkücüyüm diyen hiç kimse Gökçek'e oy vermez. Gökçek 10 parmağında 10 kara önüne çıkana kara çalarak gidiyor. MHP'ye 22 temmuz'da çaldığı karalar ortadayken Ülkücülerden oy istiyor. Hiç bir ülkücü Gökçek'e oy verecek kadar saf değildir. Ülkücüler nereye oy vereceğini iyi bilirler. Ülkücülerin kendisini desteklediğini yalanının söyleyen Gökçek'e en net yanıtı Ülkü Ocakları vermiştir. Açıp o açıklamayı bir kez daha okusun. 15 yıllık talan düzeni sürdüren Gökçek'e en iyi yanıt oradadır."

ALİNTİ
HASULKU
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Per Mar 19, 2009 1:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gökçek MHP'yi fena karıştıracak!

19 Mart 2009 Perşembe 01:03

Gökçek, öyle bir iddia ortaya attı ki MHP fena karışacak. İşte Gökçek'in Mansur Yavaş'ı deşifre eden o iddialı sözleri;

Melih Gökçek, MHP'nin adayı Mansur Yavaş'la ilgili öyle bir iddia gündeme getirdi ki ortalık karıştıracak. Gökçek'in çekil diye seslendiği Mansur Yavaş, iddialara göre MHP'nin genel başkanlığına oynuyor. Yerel seçimlerdeki tüm çabasının asıl nedeni de işte bu!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, TRT 2'de "Seçenler ve Seçilenler" adlı programda akademisyen ve gazetecilerin sorularını cevapladı. Gökçek, canlı yayında MHP'nin adayı Mansur Yavaş'a çekil çağrısı yaptı.

İşte Gökçek'in canlı yayındaki o ilginç sözleri;

Ankara'da artık şunu kabul etmek gerekiyor ki, belki doğru birşey değil ama sol ve sağ diye geçiyor. Bu bir realite, bir gerçek. Dolayısıyla sağda bölen olmak bizim sağda pek hoş karşılanmaz, solda bölen olmak solda karşılanmadığı gibi. Ben samimiyetle şunu söyliyeyim. Ben AK Parti'den aday olmadan önce bu seçimlerle ilgili terettüdüm olsaydı ve bir bölen konumunda Ankara'nın sola teslim edileceğini bilseydim samimiyetle söylüyorum aday olmazdım. Bırakırdım Mansur Bey'e buyursun alsın ama realite var ve bu gerçeklerle bu kadar asılınılması biraz tuhaf.

"MHP TABANI BENİ DESTEKLİYOR"

Son zamanlardaki gelişmeler, zaten ülkücü tabanın ve Milliyetçi Hareket Partisi tabanında ziyadesiyle desteklediğini gösteriyor. Bilmiyorum takip etme şansınız oldu mu, iki bin kişilik toplantılar oldu. Milliyetçi Hareket Partisi'nde il başkanlığı, ilçe başkanlığı yapan ülkü ocakları başkanlığı yapan pekçok arkadaş sağda birlik için Melih Gökçek'i destekliyoruz diye beş ayrı toplantıda destek verdiler.

"SAĞDA BİRLİK BENDE"

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri çıkıp televizyona konuşma yaptı. Biz sağı bölmek istemediğimiz için, Melih Gökçek'e herhangi bir sıkıntı vermemek için aday çıkarmadık dedi. Demokrat Parti'nin Keçiören arayı arabasıyla önümüzde durup, büyükşehirde sizi destekliyoruz dedi. Dolayısıyla Melih Gökçek etrafında sağda birlik, oluşmuş vaziyette. Böyle oluşmuş olay karşısında da açık, samimi söylüyorum Mansur Bey'in bu konuda çekilmesi lazım. Bu seçim Milliyetçi Hareket Partisi'nin ülkücü taban için Mansur Bey ne kadar yakınsa ben o kadar yakınım. Ben AK Partiyim, iftihar ediyorum şeref duyuyorum ama sağda da birliğin temsilcisiyim.

"SEÇİM SONUÇLARINI BİLİYORUM"

Allah kısmet ederse seçimlerden bir gün önce, seçim sonuçlarını tüm medya mensuplarına fax geçeceğim. Bunu şimdi resmi olarak söylemem, hem netice itibariyle inandırıcı olmaz. Şu anda Sayın Karayalçın'la aramda 17 puan var. Maalesef geçen seçimde 20 puandı, bu kez 17 puan var. Mansur Bey'i söylemeyeyim onunla çok var, açık ara fark var, mukayese kabul etmez. Sayın Karayalçın geçenlerde bunu söyledi 13 ila 15 puan. Netice olarak doğru söylüyor, o kadar yani. 1 oy alırsa beni 1 oy aşağıya çeker.

"DEVLET BEY'E GÜLE GÜLE DİYECEK"

F.E. ile Mansur Bey konuştular. Mansur Bey'le görüştüğünde AK Parti'den aday olup olmadığı konusunda yaptıkları sohbet şöyle. Dedi ki Melih Bey'in ben aday olacağını zannetmiyorum. Melih Gökçek bu dönemde AK Parti'den aday olmayacak ve ben aday olacağım, seçimi kazanacağım. Onun arkasından da kazanmasam bile onun ardından da Milliyetçi Hareket Partisi'nin genel başkanlığına oynacağım dedi. Net olarak söylediği bu. Şu anda Mansur Bey'in niyeti bu seçim değil. Türkiye ortalamasında Milliyetçi Hareket Partisi'nin oyun üzerinde bir oy almak suretiyle, Devlet Bahçeli'ye güle güle demek.

internethaber
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Mar 19, 2009 9:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan dan alıntı:
Alıntı:

Ankara’da sürpriz anket

GAZİ Üniversitesi’nden akademisyenlerin Ankara ile ilgili yaptığı araştırmada Ankara’da üç aday arasında müthiş bir yarışın yaşandığı ortaya çıktı. Bu yarışta ise MHP adayı Mansur Yavaş çok az bir farkla önde gidiyor. Araştırmayı Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Görmez ve akademisyenlerden oluşan ekip, 14 -15 Mart tarihleri arasında 2 bin 800 kişiyle yüz yüze yaptı. Görmez, Ankara’da ortaya çıkan tabloyu şöyle anlatıyor: “Ankara’da Melih Gökçek’in oy poatansiyeli yüzde 29.8, Murat Karayalçı’nın yüzde 27.1 ve Mansur Yavaş’ın oy poyansiyeli yüzde 32.5. Ankara’daki kararsız seçmen oranı ise yüzde 8.7. Bu verilere göre Ekim-2008 tarihinden bugüne Melih Gökçek’in oy potansiyelinde yüzde 23.1’lik düşme göze çarpıyor. Murat Karayalçın’ın oy potansiyeli de yüzde 5.8 oranında düşmüş. Bunlara karşın Mansur Yavaş Ekim-2008 tarihinde yüzde 9.6’lık oy potansiyeline sahipken Mart-2009’da bu oran yüzde 32.5’e yükseldi.”

Bunun nesi sürpriz sonuç?Mansur Bey den baska;eli yüzü düzgün,temiz,çalışkan,işbilir bir aday mı var ki ortada da bu sonuç sürpriz olsun?Daha düne kadar yarışı;iki kaşarlanmış siyaset palyaçosu arasında gösterenler;şimdi ne diyecekler?
İmelih GÖKÇEK demiş ki;
Alıntı:

"DEVLET BEY'E GÜLE GÜLE DİYECEK"

F.E. ile Mansur Bey konuştular. Mansur Bey'le görüştüğünde AK Parti'den aday olup olmadığı konusunda yaptıkları sohbet şöyle. Dedi ki Melih Bey'in ben aday olacağını zannetmiyorum. Melih Gökçek bu dönemde AK Parti'den aday olmayacak ve ben aday olacağım, seçimi kazanacağım. Onun arkasından da kazanmasam bile onun ardından da Milliyetçi Hareket Partisi'nin genel başkanlığına oynacağım dedi. Net olarak söylediği bu. Şu anda Mansur Bey'in niyeti bu seçim değil. Türkiye ortalamasında Milliyetçi Hareket Partisi'nin oyun üzerinde bir oy almak suretiyle, Devlet Bahçeli'ye güle güle demek.

Ben hayatımda bu kadar çamur bir kişi görmedim.Ne yapacağını,ne yalan söyleyeceğini,hangi sehemi kuracağını şaşırdı.
Bunlar son çırpınışları.Gidecek ve arkasında soruşturmalarla belasını bulacak!Ankara ya tekrar aday olduğuna ,anasından doğduğuna da bin pişman olacak!
ŞUNU İYİ BİL İ.MELİH GÖKÇEK!
DEĞİL MANSUR BEY GİBİ YARIŞI ÖNDE GÖTÜREN ADAY;%1 OY ALACAK BİR ADAY DAHİ OLSA;GERÇEK ÜLKÜCÜLER,KENDİ ADAYINDAN BAŞKASINA OY VERMEZ!
ÜLKÜCÜLER ARKAMDA DEDİN TUTMADI!BU KEZ DE MANSUR BEY İLE DEVLET BEY İN ARASINI AÇACAKSIN AKLINCA!BUNU BİR ÇOCUK DAHİ YAPMAZ!BU FESATLIĞI AKLI BAŞINDA HİÇBİR KİŞİ YAPMAZ!SEN BIRAK MHP ÜZERİNDEN OY TOPLAMAYA KALKIŞMAYI DA,BAKALIM AKEPE DEN
BİLE DOĞRU DÜRÜST OY ALABİLECEK MİSİN?EĞER AKEPE SEÇMENİ MANSUR BEY E OY VERMEZSE BEN DE BİR ŞEY BİLMİYORUM!
Ankaralı üzerine düşen görevi yapacak,ve Ankarayı bu baş belası fırıldak kişiden kurtaracaktır.Karayalçın da avunu yalasın!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Mar 20, 2009 1:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MELİH GÖKÇEK'E KIZMAYALIM

Adam gözümüzün içine baka baka "Sağ oyları bölmeyelim! MHP'liler, ülkücüler bana oy verin!" diyor...

ülkücüler, MHP'liler bu söz üzerine adama ifrit oluyorlar... Ben ise Melih Gökçek'e ifrit olanlara şaşıyorum...

Gözümü bu harekette açmış olmama rağmen, kimi ülkücülerin bazı tepkileri hep şaşırtmıştır beni...

Oysa bu hareketin son on yılına, yirmi yılına bakmak bile, Melih Gökçek gibilere bu sözü söyletenin, onları bu yönde adeta motive edenin bizatihi ülkücüler olduğu görülecektir...

Türkmen Onur Ağabey'in bütün kalbimle katıldığım bir tesbiti vardır: "ülkücüler partilerini ve liderlerini kıskanmıyor" der...

ülkücüler, başlarını ellerinin arasına alıp, Türkmen Bey'in bu tesbitini iyi düşünsünler...

Yıllar yılı MHP'nin liderinden ve tüzel kişiliğinden soyutlanmış bir MHP'liliği, ülkü Ocakları'ndan soyutlanmış bir ülkücülüğü meşru kabul etmedik mi?

"Herhangi bir kişide yüzde 99 başka alametler, yüzde 1 de ülkücülük alameti olsun elhak onun ülkücülüğüne hükmedilir" anlayışı hala geçerli değil mi?

Ve ülkemizde parmakları sağlam, ayrıca köse de olmayan milyonlarca insan yaşamıyor mu?

Sarkıt bıyığını, çak işaretini, ol ülkücü!.. Yap pazarlığını ver oyunu!.. Kim sana bir şey diyebilir?

En komiği de, 1980 sonrası ülkü Ocakları'nda üyelik sistemi varmış gibi yeni yetme ülkü Ocakları üyelerinin(!) başka partilere meylettiklerini kamuoyuna açıklamaları...

Evet, aslında gülmemiz gerekiyor ama sinirleniyoruz...

Sinirlenmekte haksız mıyız, haklıyız... Ancak kızmamız gereken bu ortaoyununun aktör ve figüranları değil, kendimizdir... Bunların bu şımarıklıklarına zemin hazırlayan iklim, bizim yeterli tavrı koymamamızdan doğuyor...

Bu hallerimiz yüzünden, bize olan saldırıların büyük çoğunluğunu tahrik eden bizleriz...

Bizim bu hallerimizi görenlerin bize saldırma içgüdüleri şaha kalkıyor...

Allah aşkına bir bakalım: Bugün MHP ve onun liderine saldırmanın hiçbir caydırıcı yönü var mıdır?

MHP'ye düşmanlık yapanlara herhangi bir bedel ödettirilmiş midir?

Bırakın bütün bunları, MHP'ye düşmanlık etmek, düşmanlık edenlere iyi bir "kariyer" için gerek şart oluşturmamış mıdır?

O zaman söyleyin, neden saldırmasınlar?

Melih Gökçek'e kızmayalım... O kendi işini yapıyor... Yıllar yılı denediği ve sonuç aldığı bir yöntemi tekrar sahneye koyuyor...

Bıyık sarkıtan, bozkurt selamı çakan zavallılara da kızmayalım... Onlar da bulundukları ortamın kurallarını yerine getiriyorlar... Geçim dünyası!..

Onun için geliniz, partimizi ve liderimizi, kendi nefsimizi kıskandığımız gibi kıskanalım...

MHP'ye düşman olup, MHP'lileri ve ülkücüleri sevmenin mümkün olamayacağını muhataplarımıza haykıralım...

Gelin MHP ve ülkü Ocakları'ndan soyutlanmış bir MHP'lilik ve ülkücülüğün tarafımızca meşru kabul edilmediğini tavrımızla ortaya koyalım...

Bunu başarınca Melih Gökçek gibilerin de onların peşine takılanların da

mensuplarımıza hissettireceği tek şey gülme hissi olacaktır...

O halde buyrun, bize düşmanlık yapanlara, MHP'ye zarar vermeye çalışanlara karşı sosyal boykot uygulayalım... Bu insanlara sosyal bünyemiz içinde yaşama hakkı tanımayalım...

Bunları bir nebze yerine getirebilirsek, bize olan saldırıların büyük ölçüde azalacağını göreceğiz...

İşte o gün Melih Gökçek gibilerin şovlarını eğlendirici bir komedi gayreti olarak izleyeceğiz...

Tabii onların peşine takılanların da

Suat Basaran
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cum Mar 20, 2009 2:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kendini ülkücü diye tanımlayan bir grup geçtiğimiz günlerde yeniçağ gazetesinde verikleri demeçte il meclislerind emhp ye oy atmayın bahçeli gitsinki bu ülke mhp nin kadrolarından kurtulsun diyorlar,bide ülkücü olacaklar,şimdi ülkücüler böyle derse melih gökçek denen kukla,soytarı ,şarlatan herif neler demez,oda diyorki ülkücüler bana destek veriyor toplandık bana destek vereceklerini söylediler diyor,
ülkücünün eskisi olmaz,adı üstünde eski,mazide kalmış bunları ülkücü deyip gündeme sunarssanız ülkücüler melih gökçek i destekliyor diye bir durum ortaya çıkar.ülkücülerin toplnma yeri mhp dir,genel başkanı seversiniz sevmezsiniz genel başkan seçimlerinde aday çıkartırsınız desteklersiniz daha fazla oy alırsa genel başkan olur,başka türlü muhalefet bu davaya yarar getirmez sadece zarar getirir.ülkücüler bu seçimden itibaren tek yumruk olmak zorundadır,ankara da mansur yavaş ı kesinlikle kazandırmalıdır.
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 172

İletiTarih: Cum Mar 20, 2009 10:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mansur Yavaş, Gökçek'e iftiracı dedi. Hakkındaki iftiralara cevap vermemek için kendisini zor tuttuğunu söyleyen Yavaş, seçilmesi halinde rozetini çıkaracağını söyleyerek Ankaralıların Gökçek'e oy vermemesini istedi.

MHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Gökçek'in dün TRT 2'de gündeme getirdiği iddialara sert çıktı. Gökçek'in iftiracı olduğunu söyleyen Yavaş, Gökçek'in partiyle kendi arasına nifak soktuğunu iddia etti.

İşte Yavaş'ın Star Haber'de Gökçek'in iddialarıyla ilgili söylediği sert sözler;

"İFTİRALARA KARŞI KENDİMİ ZOR TUTUYORUM"

Bilinçli haberler yaptırılıp, o gazeteler ASKİ'nin kamyonları tarafından kente ücretsiz dağıttırılıyor. Ne yazıkki CD'ler havada uçuşuyor Ankara'da, iftiralar uçuyor Ankara'da. Yani inanın, o iftiralara cevap vermemek için kendimi zor tutar konuma geldim. Çünkü iki üç ay öncesine kadar beni tehlike görmeyip, böyle çok sıcak mesajlar gönderen Gökçek gitti, yerine her fırsatta adeta hakaret eden hem parti ile benim arama fitne sokacak hem de toplumun içerisine fitne sokacak bir kişilik geldi.

"ONU ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Bu iftiraları kınıyorum, ben üslubumu bozmayacağım. Genellikle Allah'a havale ediyorum, Allah ıslah etsin diyorum. Mutlaka bunun bir sonucu olacağını düşünüyorum. Eğer inanç sahibiyse bu iftiraları atan kul hakkı varsa ben bu kul hakkımı ebediyen helal etmeyeceğim eğer birazcık inancı varsa.

"ANKETLERE GÖRE ÖNDEYİM"

Kesin kazanacağımı anlıyorum çünkü son yaptığımız ankette ben önde çıktım. Birinci benim ve 10 gün içerisinde farkı iyice açacağımı düşünüyorum. Her iki aday da birbiriyle korkutarak oy istiyor Ankara'da böyle bir demokrasi anlayışı olabilir mi? Anketteki sonuçları görünce korkularından çıkarak bana oy vereceklerini düşünüyorum. Hala inanarak söylüyorum yüzde 51 benim için çok uzak ihtimal değil.

"ANKARALILAR GÖKÇEK'E OY VERMESİN"

Biniyorsunuz taksiye veya başka yere gittiğinizde "abi yiyor ama çalışıyor" diyorlar. Böyle bir mantık olabilir mi? Ne zamandan beri haram meşru hale geldi. Bu tür konuşmalar toplumumuzun dengesini ve ahlakını bozuyor diye düşünüyorum. Bunlara son vermek lazım ve ben işte bunlara son vermek için aday oldum.

"ANKARALILAR YÖNETİMDEN BIKTI"

Ankaralılar artık mevcut yönetimden bıktı. Siz dünyada hiç kenti hem susuz bırakıp, kendi hatasıyla kenti terkedin diyen bir belediye başkanı gördünüz mü? Ya da banyoya girin bir ayağınızı kovaya koyun diyerek duş tarifi yapan bir belediye başkanı gördünüz mü?

"TARAFSIZ OLACAĞIM"

Biz tarafsızlığımızı koruyacağız. İlk önce rozetimizi çıkaracağız seçildiğimiz akşam. Diğer iki adayımızı da siyasi parti genel başkanı olduğu için onlar siyasetin tam göbeğindeler. Ben siyaseten herkese eşit mesafede olacağımızı Ankaralılara ilan ediyorum. Ben en önemlisi kabineye muhalefetten bakan almak gibi bir şey bu. Belediye yönetiminde meclis içerisinden belediye yönetimine iki muhalif üye alacağım.

internethaber
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız