Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ülkücüler nasıl birleşir?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yalniz_boz_kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pts Oca 17, 2005 11:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gardaşlarım sizler böyle kendi aranızda tartışırken süt beyinlilere olanak çogalıyor bizler bıarkmalıyız biriz zaten şimdik vatanımızda kendi müzigimizi bile rahat dinleyemiyoruz öncelikle bu süt beyinlilerin önünü kesmeyin bir yolunu bulmalıyız her daiama d ülkeden bir yürek kopmakta şimdi okullarımızda alevilik bile işlenecek bunların tek sorumlusu bizler yeni nesilleriz onlara dost gözüyle bakıyoruz adamlar kendilerine temel atıyor bunun önünü kesmenin bir yolu olmalı
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 1:59 am    ileti konusu: Re: AYRILMADIKMI....? Alıntıyla Cevap Gönder

desim demiş ki:
ülkücüyüm diyen insanlar yeniçağ gazetesini basacağına gidip dehap ı bassınlar......

anlşaıldımı...?

O zaman,
ülkücü maskesini takmis olan yenicag MHP ile ugrasmayi biraksin!
MHP´yi YIKICI elestirmekten vazgecsin, önüne tas koymaktan vazgecsin!
Genelbaskanimizi kötülemeyi biraksin, ülkücü ise ülkücü yolda yürüsün!
Ülkücüleri daha cok bölmekten vazgecsin!
......vazgecsinde dehap´i elestirsin, satilmis hükümeti elestirsin vs. vs.......!
Düsmanlari elestirsin yerden yere vursun!
Kalem elinde ama kendi insanina karsi kullandiktan sonra
o kalem yolunu sasirmis düsman kalemi olur!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
nazligul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 138

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 7:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Biz niye bu hale geldik?
Aliye kızdık partiden uzaklaştık Ahmete kızdık davadan uzaklaştık Mehmette kızdık gönüldaşlardan uzaklaştık.
Böyle böyle bu güne geldik.
Ama hep şunu unuttuk. Bu dava Allah'ın davası, bu parti Başbuğ'umun ve 6000 yiğidin bizlere emaneti.
İlk önce herkes kendine sormalı ben bu dava için ne yaptım diye. Ve yine sormalı ki kendi içimizdeki bölünmeleri durdurmadan Milli Devleti, Turan'ı nasıl gerçekleştireceğiz diye. Bence bunların farkına vardıktan sonra yeniden dirileceğiz.
saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Oca 18, 2005 8:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Agzına saglık ülküdaşım. Davamız haktır. Öyleyse bize düşen bu davayı yaşamak.........

En son yahyaoglu tarafından Sal Oca 25, 2005 8:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
leyli
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Çar Oca 19, 2005 8:37 pm    ileti konusu: Neden ülkücü oluyorlar Alıntıyla Cevap Gönder

Millet arkam olsunun ötesinde kız tavlamak içinde ülkücü oluyor.Oradan bi kaç kız ayarlayıp onları götürsem diye bakıyor.Bunları aramızda barındırmamak gerek.Ben bu davaya gerçekten baş koymuş kişilerle olmak istiyorum bizim kuru kalabalığa değil gerçekten çalışan arkadaşlara ihtiyacımız var.Burdan bacılarıma stavsiyem lütfen dikkatli olsunlar yakışıklılığa kanmasınlar.Sonra bulundukları başka ortamlarda bu gibi erkekler hava atıyor.
yalnizkurt_23
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Sal Oca 25, 2005 8:00 pm    ileti konusu: TEK BAŞLI KURT OLUNMALI!... Alıntıyla Cevap Gönder

SELAM ÜLKÜDAŞLAR BENCE ÜLKÜCÜLERİN BİRLEŞMESİ ÖNCE BAŞTA BİR OLMAKTAN GEÇİYOR SONRA TEK BAŞLI BİR KURT OLMAK LAZIM HER ÜLKÜCÜYÜM DİYEN HER BIYIK BIRAKAN BİZDEN OLAMAZ ÇOĞUDA HAVA ATMAK İÇİN YANIMIZDA ÖNCEKİ AĞABEYLERİMİZ GİBİ ÇIKAR BEKLEMEDEN SADECE DAVAYA HİZMET EDECEK ÜLKÜCÜLERİN BİRLEŞMESİ LAZIM SONRADA KENDİ ARAMIZDAN TEK LİDER SEÇMEMİZ LAZIM KİM OLURSA OLSUN DEMEKSİZİN BİZE SAHİP ÇIKACAK DAVAYA SAHİP ÇIKACAK BİRİ OLMASI LAZIM SONRADA BU KUTSAL VATANA HİZMET ETMEK İÇİN HERŞEYİ GÖZE ALABİLECEK BİRİ OLMASI LAZIM BUNLAR OLDUKTAN SONRA TEŞKİLATLANMA SAĞLAM OLMASI GEREKİYOR VE TABİİKİ ESKİ YENİ BÜTÜN ÜLKÜCÜLERİN TOPLANIP TEK VÜCUT HALİNDE HAREKET ETMESİ GEREKLİ BAZILARI GİBİ REKLAM AMAÇLI OLMAMASI VEDE GEREKSİZ İŞLERLE UĞRAŞMAMIZ GEREKİYOR BUNLARI YAPARSAK BİZİM TV.MİZDE RADYOMUZDA GAZETELERİMİZDE VE HERKESLE ÇARPIŞABİLECEK BİR MADDİ VE MANEVİ BİR GÜCÜMÜZ OLACAK VE YIKILMADAN YIPRANMADAN HER İŞİMİZİ HALLEDEBİLECEĞİZ KÜLTÜREL EKONOMİK VE AKLINIZA GELMEYEN HERİŞİMİZ DÜZELECEK BUNUN İÇİN ALLAH-U TEALA BİZE YARDIM ETSİN. ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN... AMİN.
Emreoz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Çar Oca 26, 2005 1:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Leyli sana bu konuda gerçekten katılıyorum.. artık lise çağındaki arkadaşlarımız sadece okulda havam olsun die ülkü ocaklarına gidiyolar ve sadece gittikleri ocağı kullanma çabasına giriyorlar..

Böyle insanlara en ağar tepkimizi koyalım..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Bozkurt_Baha
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 102

İletiTarih: Çar Oca 26, 2005 1:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nazligul demiş ki:
Biz niye bu hale geldik?
Aliye kızdık partiden uzaklaştık Ahmete kızdık davadan uzaklaştık Mehmette kızdık gönüldaşlardan uzaklaştık.
Böyle böyle bu güne geldik.
Ama hep şunu unuttuk. Bu dava Allah'ın davası, bu parti Başbuğ'umun ve 6000 yiğidin bizlere emaneti.
İlk önce herkes kendine sormalı ben bu dava için ne yaptım diye. Ve yine sormalı ki kendi içimizdeki bölünmeleri durdurmadan Milli Devleti, Turan'ı nasıl gerçekleştireceğiz diye. Bence bunların farkına vardıktan sonra yeniden dirileceğiz.
saygılarımla.

Başka söze ne hacet. Herşeyi özetlemiş nazlidul
Söyleyecek söz yok...

Eline ve yüreğine sağlık nazligul
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 160

İletiTarih: Çar Oca 26, 2005 6:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bakıyorum da bazı arkadaşlar bu davaya gönül verenleri bir çırpıda karalayıverme gayretindeler. öncelikle bu arkadaşlar ne dediklerini bilmiyorlar veya gerçekleri görmezlikten geliyorlar. muhsin yazıcıoğlu'nu tanımayan düstursuzlar buraya amaçsız ve boş şeyler yazmışlar. 80 ve öncesinin şartlarını bilmeden konuşanlara sözüm: muhsin reis başbuğdan sonra en değerli adamdır. pkk ile savaşan ülkücüleri yollayan çeçenistana doğu türkistana kerkük'e eleman yollayan bu adamdır. mhpden ayrılış sebebi mhpnin seksen öncesi türk islam çizgisinden çıkması türkçe ibadet vb. konulardaki uyuşmazlıklardır. evet mhp baba ocağıdır ama bir takım yozlaşmaları görmezden gelerek ağam paşam mantığıyla bir yere varılamaz. yıllar yılı bu ülkenin evladını birbirine düşüren bir adamla iktidar ortaklığı yapmak milliyetçi hareket için en küçültücü şeydir. hatırlarsanız 99 seçimi sonrası "kurda kuşa yem olduk" diyerek adeta bu memleketin şehit evlatlarını alaya alan başlıklara sebebiyet verilmiştir. özellikle şu andaki kanadında pek çok kişi çıkar amaçlı olarak partide bulunup kendilerine aylık çıkartmaktadırlar. ülkücülüğün gücünü gören ve bundan faydalanmak isteyen bazı şahsiyetsizler teşkilata ocağa ve partiye sızarak hareketi batırmaya çalışıyorlar. bunları söylemeyerek bir yere varamayız şu andaki partiüst kadrosu değişmelidir. istifa edeceğini söyleyen ve hala oturanlar gitmelidir. hareketin başına muharrem semsek, ramiz ongun gibi değerli insanlar ve ekipleri getirilmelidir. slmlar

Not: Büyük fontları düzelttim.

En son ulkucu_reis tarafından Pzr Tem 31, 2005 1:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Çar Oca 26, 2005 8:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak ülküdaşım muhsin beyin ayrılışını yani ihanetini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.Bir kere bu hareketinin dogru olmadıgının kendiside farkına varmış mehnet ali birantın 12 belgeselinde ki konuşmasında bunu bir nevi ortaya koymuştur. Bir düşün şimdi mhp iki kere% 9 oranında oy almıştır. Fakat muhsin beyin aldıgı 1.5 lik oy eger bölünmese mhp son 3 hükümetin sadece birinde olacagına belkide 3 ündede de bulunacak ve şimdi bir çok şey degişmiş olacaktı. Şimdi eger ülkücüysen bir şeyi bilmen lazım Devlet bey şuan Milliyetçi hareketin lideridir ve lider hakkında biz ulu orta konuşmayız. Bu demek degil ki demokrat degiliz. Hayır biz söyleyecegimizi kurultayda söyleriz. Bu siteyi takip edenlerin arasında koministi pkk sı bir ton insan var böyle şeyler yazarak sadece onlara pirim veriyorsun.Zannetmeki bu gafa bizde düşmüyoruz ama unutma herkez herşeyin farkında kimin ne yaptıgını vatanı ugruna yaşamını bile ortaya koyan ülküdaşların biliyor. BUnları konuşmanın yeri burası degildir.

Bilhassa bir şeyi daha vurgulamak isterim saygıdeger liderimiz.. İstifasını açıkladıgında gerçekten sevindim. Niye biliyormusun onu sevmedigim için degil. Sadece onurlu bir lidere yakıştıgı için. Lakin emin olki mhp nin delegeleri tekrar onun devam etmesini istediyse bunda da bir mana vardır dedim ve eskiden oldugu gibi tekrar liderime saygı ve sevgi duymaya devam ettim.

Saydıgın şahısların davamızdaki yeri büyük ama şuan bence bu davanın en büyügü kıymetli başbugumuzdur Gönüllerimizde hala yaşıyor. Ben hala her gece rüyamdan ondan emirler alırım her ülküdaşım gibi buram buram onu ararım onu yaşarım. Tabi dilimiz varmasada o artık bu dünyada degil. Onun için dünyad a saygı duymamız gereken bir lider var oda Devlet beydir.Saygı da kusur etmek bize yakışmaz ülküdaşım.Dedimya Kulda Allahda olanları biliyor. Allah hak edeni hak ettigi yerde tutsun hak etmeyeni kahretsin Bu dava önce Allaha sonra bize emanet çünkü bıu dava hak davası. Allah ülküdaşlarımı korusun ve yüceltsin.
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Oca 26, 2005 9:33 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

değerli ülküdaşım şunu bilmelisin ki benim haksız olanı haklı yapma gibi bir derdim yok tam tersine bir insanı sırf oy uğruna hainlikle suçlamak hatan eğer ülkücüysen demişsin evet anadan doğma ülkücüyüm- tartışma formu olduğu için buraya görüşümü yazdım ve bu yazdıklarım da bildiklerimin yanında hiç kalır. BAŞBUĞ gibi lider olsa zaten bu tartışmalar olmazdı ONU EN AZ SENİN KADAR SEVEN BİRİSİYIM ama iyi gitmeyen şeyler var ve ben bunları görüyorum ve dertleniyorum ama unutma bunları KİMSEYE ANLATMIYORUM DAVAMIZ ZARAR GÖRMESİN DİYE..
Allah'tan dileğim eskiden olduğu gibi tek yumruk haline dönüşmek..!
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Oca 26, 2005 9:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlarım.Ben de yahyaoğlu arkadaşım gibi düşünüyorum.Benim de bildiğim bazı şeyler var.Burada yazmıyorum bölünme olmasın diye.Bunlar,Devlet Bey gitsin şunlar gelsin denilen insanlar hakkındaki bildiklerim.Yanlış olur yazarsam.Dava zarar görür.Çünkü içimizden bağrımızdan çıkmış arkadaşlarımızdır.Onun için herkes gönlünden geçeni kendine saklasın.Kurultayda çıkar konuşursunuz.Benim aldığım eğitim,başımdaki adama itaatı emreder.Yanlışlıklarda, da kasıt faktörü ararım.Kasıt varsa itiraz ederim.Yoksa sabrederim.Bu davadan yetişmiş hiç bir kimse liderini suçlama,sorgulama,kovmaya yeltenme hakkına sahip değildir.Bunu yaparsak biz de chp oluruz.Lidere itaat ve sadakat esastır bizde.Size askerde ölmeniz emredildiğinde;ölecekmisiniz,yoksa yorum yapıp emre itaat etmeyecekmisiniz?Böyle şey olmaz.Her kafadan bir ses çıkan yerde,ancak anarşi olur.Hiyerarşik düzene herkes riayet edecek.Fikirler yerinde,zamanında sorulduğunda söylenecek.Bizim bildiğimiz,gördüğümüz budur.Buna uyarsak ülkücü oluruz.Uymazsak,eşkinci alayı oluruz.
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Per Oca 27, 2005 12:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Neyse ülküdaşlarım dier forumlara baktım dışardan karıştırmağa gelen çok adam var buraya kendimize gelelim birlik olalım inşallah

Ne demiş Ozan Arif

BU DA GEÇER
Çok kuraklar gördük biz. Bu da geçer evladım,
Dostumuz Allah bizim, unutma bu gerçeği.
Etim ile besleyip, kanım ile suladım,
Bu kurak kurutamaz "Ülkü" adlı çiçeği.
stataroglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Per Şub 17, 2005 1:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En azından seçimlere mevcut Ülkücü partiler İttifak halinde katılsa,tamam yine ayrı partiler ayrı genel başkanlar olsun ama Bizler aynı ittifaka oy vermiş olalım...

Kesinlikle Ülkücü tabana hitap eden partilerin en azından seçimlerde birleşmesi lazım,Çok değerli Ülkücü oyları boşa gidiyor...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız