Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ÜSTAD VE DERSİM MESELESİ ÜZERİNE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:09 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

haddimi bilmezsem ne olacak sanal alemden bana silah ile ateş mi edceksiniz asıl siz haddinizi bilin. :) bu arada kim olursanız olun hocama en ufak bi saygısızlıkta sonu siteden atılmakta olsa karşılık veririm size saygı göstermek zorunda değilim.....

Allaha emanet olun s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:44 pm    ileti konusu: Re: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:
haddimi bilmezsem ne olacak sanal alemden bana silah ile ateş mi edceksiniz asıl siz haddinizi bilin. :) bu arada kim olursanız olun hocama en ufak bi saygısızlıkta sonu siteden atılmakta olsa karşılık veririm size saygı göstermek zorunda değilim.....

Allaha emanet olun s.a

Güzel kardesim sen sanal alem üzerine birisine silah ile ates edilemeyecegini bilmiyormusun da bu soruyu soruyorsun? Bunun imkansiz oldugunu ögretmedilermi sana? Hadi kardesim cocuk oldugunu anladikta fazla kendini kücük düsürme fazla! Büyüklerine karsi saygili olmayi ögrende gel hadi bakim!

Sen büyüklerine saygi göstermek zorunda degilsen bizde senin hocana saygi göstermek mecburunda degiliz, bunu düsündünmü hic? Yoksa o beynini nelerle yikattinda normal düsünemez oldun? Neyse cocuk oldugunu ispatlamistinya bunuda kücüklügüne veriyorum hadi!

Umarim ilerde bize bide küfürler saymazsin, hani sonu siteden atilmakta olsa karsilik veririm tehtidi edip bizi korkutmaya calisiyorsunya! Bizde cok korktukya simdi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saygı göstermek zorundasın.Bize değil,buradaki her üyeye saygı göstermek zorundasın.Bu siteye de saygı göstermek zorundasın.Bu sitenin tavrı da tarzı da belli.Buna saygılı olduğun sürece barınabilirsin.Buna ben de dahilim.Kafana göre,yazı yazamazssın.Örneğin bu sitede pkk yı savunamazsın.Şimdi ne yapalım yani,biz de senin gibi çocukluk edip gelip senin siteni karıştıralım mı?Bu insanlık mı?Tabii umurunda değil.Senin bu sitedeki insanlarla,ülküdaşlarla bir ortak paydan yok ki.Atılsan ne farkeder atılmasan ne farkeder?Senin amacın bir şey üretmek değil,mesele çıkarmak.Buna da bir yere kadar katlanırlar.Ondan sonra gider dağa taşa anlatırsın derdini.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 7:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 8:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özbeken üstad;
ben senin ekolünden gelenler dedim.Siz yaptınız demedim.Bu ikisi farklıdır.Bunu da ülkücülere saygısızlık yaptıkları için söyledim.Bu akepeyi ben mi iktidara getirdim?Bu işin müsebbipleri,dinimi rahat yaşayacağım,Allah dostlarını iktidara getireceğim,emir-ül müminine itaat edeceğim,şeriatı getireceğim diyenler değil mi?Ben yanlış mı biliyorum?Bu grupların her biri de islamı savunmuyor mu?Hepsi Allah'ın indirdikleriyle hükmedeceğim diyenler değil mi?Ben ne bileyim siz hangi taraftasınız?Peki ne oldu şimdi?Allahın indirdiğiyle hükmediyorlar değil mi?Takiyye yapmadılar değil mi?Varmı islamda bunlar?İslamda vatan toprağını satmak var mı?Kafirle işbirliği yapmak var mı?Alayı kafirdir.Peygamberimizi reddeder o avrupalı amaerikalı,o hindu,o yamyam.Benim burada senin yazdıklarından çıkardığım kanaat dışında elim de ne var?Ama seninle talebelerinin,özellikle hasanın söylemleri çok farklı.Adam ülkücülere laf söylüyor.Kör ülkücü diyor üstad.Bunun nesi savunulur?Ben sen de böyle bir söyleme rastlamadım .Olsaydı seni de eleştirirdim.Gene de hissi olarak,hata yaptıklarını bilerek koruyorsun.Ne diyeyim o senin takdirin.Nazikane davetin için teşekkürler.Ama ben Hasan gibi adamlarla aynı safta olamam.Tekrar teşekkür ederim saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 9:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 2:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 9:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bak özbeken ülküdaşım benden yaşaşça büyüksünüz anlaşılan yanlış anlamadıysam hocalıkta yapıyorsunuz. Ben manisada ve ilçelerinde 7 sene okudum şu sizin yeriniz nerde çok gelir giderim o tarafa yolum düşerse ugramak isterim. KAbul ederseniz. Lakin yorukhasanmıdır nedir o kardesimi tek lafım sizde gücenmeyin lütfen saygısızlık hele büyüge islam ahlakında yoktur. Tamam sözde diyorum islami bilmeyen bir arkadasa saygı ögretecek bunu saygısızlıkla yapmaya çalışması çok saçma. Artı sizde uzun zamandır belki benden öncede burdaydınız yani biliyorsunuz siteyi. Burda her ülküdaşım türk islam ülküsü mensubudur . Hedefimiz bagımsız güçlü türkiye ve kurana kadar dır. Davamız yuce ALlaha hizmet onun rızasını kazanmak islamın üzerinde durdugu vatan kavramına sahip çıkmak ırkçılık yapmadan kendi ulusumuz kendimilletimize sahip çıkmaktır. Tabiki nasıl herkez kendi ailesini tutacagı gibi Türk olan şerefli ırkada sahip çıkmak kardeşligimizi sonsuzluga erdirmek..... Kısacası Türk islam ülküsü işte yani bu camiada dışardan gelen o arkadaş hocasını savunuyor. Amenna ama ne kadar samimi sizce bu bir şov degilmi? acaba şuan manisa ülkü ocagında hocasını eleştiriyor olsaydık yine gelip savunabilecekmiydi. Lütfen kimse kendini kandırmasın hocasının abdest suyunu unutupta sonra yüregiydeki üzüntüyle ısının sular kurudu. Ben nurcularında süleymancılarında kadirilerinde nakşilerinde içindeyim hala bunlar hakkında eleştiri yapamayı sevmiyorum sadece şunu söyleyeyim size süleymancılar faiz helal diyor kendim şahitim buna bu mu Allah yolu......

Bakın benim tanıdıgım bir zat vardı Allah rahmet eylesin şekerci hüseyin dedem manisa tanırsınız herhalde. Hala yerinde duruyorlar Allah rahmet eylesin o vefat etti. Ama oglu ve vekili var . Onun sohbetlerini içeren bir kitap var sözüm yörükhasana bir gözat kardes Cevabınızı bekliyorum hocam dagınık oldu yazım kusura bakmayın
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 10:49 pm    ileti konusu: esselamünaleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

ilk önce yapmış olduğum hatalardan dolayı hakkınızı helal etmenizi isteyecem sizden kusura bakmayın.. Ama hocamı savunma mevzuuna gelince değil ülkü ocaklarında sokakta bile eleştirken birisini duysam müdahele ederim kusura bakma bu mevzuuda gene kırı olduğumun farkındayım hakkını helal et savunurum sonunda ölüm olsa dahi ancestor kardeşim içinde aynı şey geçerli bak ben bu siteye üye olalı 1 hafta olmadı daha ama hattim olmadan gerçekten çok büyük bi konuya karıştım kusura bakmayın diyorum yaptığımdan pişmanım hakkınızı helal edin....Birde bi mevzuu daha var ben şow mow yapmıyom burası vizyon değil benim amacımda sanatçı olup (tabiri caizse)oramı buramı göstermek değildir vesselam..

Allah (cc) a emanet olun inşallah-ü Teâla
s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 160

İletiTarih: Sal Şub 15, 2005 11:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamunaleykum. Ben burda tartışmayı bırakalı çok oldu. Bir de baktım çakallar sürüsü tepemize üşüşmüş. Saygısızlık yaptığımı iddia edenler kendi yazılarına baksınlar. Onlarla tartışma luzumunda değilim. ancak üstteki yorukhasan gibi gençler hadlerini baya aşmış. Üslubumu bozmamaya dikkat ediyorum ancak sabrımı zorluyor. Benim yazdıklarımı alıntılayarak cevap verdiğini zanneden çocuk, neyi savunduğunu ve ne kadar savunduğunun dozajını bil. Hacı hocayı değil dinini savun. Bana ve diğer ülküdaşlarıma karşı değil tabii. Din istismarcıları ve din düşmanlarına karşı. Bu kafayla anlayacağını sanmıyorum ama neyse.
Tekrar söylüyorum, bu zihniyetle ülkücülük olmaz, bunlar ülkücülükte barınamaz. Ne olduklarını belli ettiler. Aleykumselam..
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız