Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BÜTÜN KÜRTLER
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 4. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ulku_58
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 9:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BOZKURT_4747 SANA HELAL OLSUN Kİ TÜRK SOYUNUN YÜCE BİR SOY OLDUĞUNUN FARKINA VARMIŞSIN TANRI TÜM KÜRTLERE DE BUNU NASİP ETSİN

ÜLKÜCÜLER GELİYORRR;
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 107

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 9:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

agzına saglık turk gıbı dusunen turk gıbı yasayan kendısını turk goren kardesımızdır mardınden saygılar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 10:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok değerli kardeşim kaganos;
soruyu başkasına sormuşsunuz ama izninizle ben cevaplayayım.Bütün bu olayların sorumluları,ülkeyi idare etmekle görevli basiretsiz,dış güçlerin icazetiyle kabine kuran siyasetçilerdir.Şimdi şöyle geriden gelip başbakanlık yapan şahıslara bir bakalım çok partili dönemde.Menderesten başlayalım,ara dönemleri geçiyorum.Demirel,ecevit,özal,tansu,mesut,rte.Bana bunlardan icazet almadan hükümet kuran bir tanesini gösterebilirmisin?Ecevit solcudur.Ama o da bildenberg üyesidir.Bunların hepsi,ya abd den icazet alarak iktidara gelmiş insanlardır,ya bildenberg vesaire gibi kökü yurt dışında olan cemiyetlerin üyeleri.Mesut 30 yaşında gepegenç bir delikanlı iken,birileri tarafından,ayni erkanının rte ye yollanıldığı gibi,özal'a telkin edilmiş ve siyasette esamesi okunmuyorken daha ilk iktidarlarında bakan yapılmıştır.
Ardından da yükselmiştir ta başbakanlığa kadar.Şunu demek istiyorum.Gerçek bir Milliyetçi başbakanı bu ülke; hiçbir zaman göremedi.
Bu şahısların doğru dürüst bir doğu politikaları da yoktur.Doğu meselesini bilmiyorlar ki ne politikaları olacak?Bunlar borçlanarak,paçayı abd ye kaptırınca,bu zaafiyetten istifade abd ve ingiltere başta olmak üzere batı devletleri;,Osmanlının son zamanlarında oynanmaya başlayan oyunu;yeniden sahneye koydu. Bu oyunun esası,devletin acziyet içerisinde olduğunu göstererek,oralarda yaşayan insanları devlete karşı ayaklandırmak,ülkeyi parçalamak.Şimdi bu politikaları uygulayan bir devletler topluluğu var,bir de bunların karşısında 70 sent için dilenci gibi yalvarıp,el avuç açmış hükümetler.Bu adamlar,bu şartlarda bu terörü bitirirler mi?Nitekim bitirmediler.Şimdi gelelim bizim batı'ya.Şu son işsizlik meselelerine kadar,bizim batılı kardeşlerimiz,o nazik,rahatına düşkün insanlar,doğu deyince şeytandan kaçar gibi kaçtılar.Ne doktor,ne mühendis gönderebildik.Torpili bulan,çıkan tayinini durdurdu.Oradan kaçan kaçana.Kim gitti?Bir kaç idealist insan.Ben 12 eylül sonrası hemen akabinde Urfadaydım.Bakın kaç jandarma komutanı tanıyorum,zorla tuvalet yaptırtıyordu evlerde.Yok bilmiyorlar.Yapmak istemiyorlar.Ne oldu?Oralarda devletin bir bölüm insanı hiç görünmedi.Oradaki kadrolar tamamen mahalli personel ile dolduruldu.Yani ülkenin her yerinde;has ekmek kör memleket;herkes kendi yerinde kamuda,işte.Peki bu toplum nasıl kaynaşacak?Arada eğitim farkı var,görgü farkı var.Var oğlu var.
Şimdi bunları da bir tarafa bırakalım.En önemli konuya gelelim.Devlet gücünü kasten göstermiyor.Laçkalık almış yürümüş.Bir kaç bin çapulcu,askeri birliklere,hem de merkezlerde saldırı düzenliyor.Devlet otoritesi sıfıra inmiş.Böyle bir bölgede yaşayan insanlar ne düşünür?Bizim batıda,Osmanlı acziyet düştüğünde,bir sürü efe ortalığı duman etmemiş mi?"Halkı sindirmemiş mi?"bize de derler çakıcı,basarız konakları"türküleri nereden çıkmış?Efeler,kızanlar,kaymakamlara,mutasarrıflara emirler yağdırıp,kendi adalet anlayışlarını uygulayıp,kendileri mahkeme edip,kendileri infaz etmemiş mi?Bunlar Batıda olmadı mı?Tüm bunları bu kadar millet seyretmemiş mi?Hangisi çıkıp"ben devlete bağlıyım demiş de bu efelere bilmem nelere direnmiş?Kuzu kuzu haraç vermiş,itaat etmiş,vergiyi devlete değil,efelere ödemiş.Bunlar yakın tarihimizin gerçekleri.Bu otoriteyi devlet sağlayacak.Bu lakaytlıkla,bu laçkalıkla,terörle mücadeleyi zorlaştıran yasalarla,devlet otoritesi sıfıra indirilirken,oradaki vatandaşın canını kim koruyacak?Eline silahı als a suçlu.Almasa canı gidecek.Soruyorum,bu ülkede can güvenliğini kim sağlayacak?Önce buna karar verelim.Biz sağlayacaksak kolay.Yetki versinler.Biz gider,orada kim kafa kaldırıyorsa ,alayının kafasını kopartırız.
Peki bizim garantimiz ne?İleride bizi yargılanmaktan kim koruyacak,kim sahip çıkacak?Ben bu günkü laçka ortamda o vatandaştan bir şey bekleyemiyorum.Çünkü orada devlet yok.Ama 12 eylülde,sevsek de sevmesek de o darbeyi yapanları;orada devlet vardı.Ve herkes de kuzu gibi itaat ediyordu.Bir patlayıcı ruhsatı için merkez komutanlığına gittiğimde yaşları 40 üzerinde bir ton adam,askerlik görevlerini yapmak üzere tutuklanmıştı.Bunlar o tarihe kadar askerlik yapmayıp kaçmışlar.
O zaman bu devletin askerinin elinde,apachi helikopterleri,gece görüş dürbünleri,özel timler mi vardı?Peki devlet oraya nasıl hakim oldu?Nasıl 13 eylül günü ortalık süt liman oldu?
Meselenin aslı budur.Devlet kahhar yumruğunu,kalgıyanın beynine indirecek.Yoksa,tarihin her döneminde azanlar eksik olmamıştır.Zaafiyet olursa,acziyet olursa,bir gün batıdakiler de ayaklanır.Dün geçmişte devleti yıkmak için uğraşan azılı solun büyük bir kısmı da batı bölgelerinden çıkmıştır.Ben kendi ilçemde yetişmiş kaç tane öz be öz buralı sol terörist tanıyorum.Bakın sol fikirli demiyorum.Devlet ve milletle harbe kalkışan militanlardan bahsediyorum.Devlet ,doğu ve güneydoğuda tüm varlığıyla görünmez de,orada sadece bir jandarma karakolu,bir hükümet binası bir kışla,bir Türk Bayrağıyla temsil edilmeye kalkışılırsa,bunlar başımıza gelir.
İstesinler,siyasi irade kararlı olsun,bu terör 1 yıla kalmaz,tamamen biter.Hele abd nin sınırlarımızda olup da,geçmişteki çekiç güç hadiselerini hatırlayın;bizi bu kadar tahkir etmesi,oranın halkında acaba bu devlet gerçekten bitti mi suali doğuruyor.Ve ne yazık ki,aman demokrasi devam etsin havasında giderken,bağımsızlığımız elden gidiyor.Ve biz köleleşiyoruz.Eğer bir müdahale olmazsa,bu yakında aleni ilan edilecek.
Tekrar söylüyorum.Ben bu ülkede yaşayan hiç bir insanın kalkışmasından çekinmem.Çekindiğim,bizi yüzümüze gülerek satan siyasetçilerdir.Bu Cumhuriyetin kanunları ve refleksi inanamıyacağınız kadar güçlüdür.Bu ülkede 1923 den beri bu Cumhuriyeti yıkmak için yapmadıkları kalmadı.Ama başaramadılar.Şimdi de yapamıyacaklar.Onun için teslime zorluyorlar.Tek bir çare var.Devletin otoritesini kurmak.Bu da laçka adamlarla değil,milliyetçi insanlarla olacak iş.Bu konuda yanlış düşünüyorsam,yorum ve cevaplarınız beklerim.Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ulku_58
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 10:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DEDİKLERİN A DAN Z YE KADAR DOĞRUDUR

BUNA NASIL YANLIŞ DİYEBİLİRLER Kİ..
_kendim
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 130

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 10:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
Ben 12 eylül sonrası hemen akabinde Urfadaydım.Bakın kaç jandarma komutanı tanıyorum,zorla tuvalet yaptırtıyordu evlerde.Yok bilmiyorlar.Yapmak istemiyorlar.Ne oldu?Oralarda devletin bir bölüm insanı hiç görünmedi.Oradaki kadrolar tamamen mahalli personel ile dolduruldu.Yani ülkenin her yerinde;has ekmek kör memleket;herkes kendi yerinde kamuda,işte.Peki bu toplum nasıl kaynaşacak?Arada eğitim farkı var,görgü farkı var.Var oğlu var.

Çok haklısınız.Ordumuzun vatani görevlerini yapacak doğulu gençleri batıya, batılı gençleri doğuya yollamasını, bu uygulamanın ardındaki nedeni Menderes ve sonraki hükümetler bir türlü çöz(e)memiş.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bOzKuRtbUrHaN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
Ben 12 eylül sonrası hemen akabinde Urfadaydım.Bakın kaç jandarma komutanı tanıyorum,zorla tuvalet yaptırtıyordu evlerde.Yok bilmiyorlar.Yapmak istemiyorlar.Ne oldu?Oralarda devletin bir bölüm insanı hiç görünmedi.Oradaki kadrolar tamamen mahalli personel ile dolduruldu.Yani ülkenin her yerinde;has ekmek kör memleket;herkes kendi yerinde kamuda,işte.Peki bu toplum nasıl kaynaşacak?Arada eğitim farkı var,görgü farkı var.Var oğlu var.

Çok haklısınız.Ordumuzun vatani görevlerini yapacak doğulu gençleri batıya, batılı gençleri doğuya yollamasını, bu uygulamanın ardındaki nedeni Menderes ve sonraki hükümetler bir türlü çöz(e)memiş. goğrı
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşim Kadir21,

Yazdıklarının burada değilde ..ana başlık olarak yazmanı isterdim...

Her yazdığın konu ayrı birer tarih dersi adeta....

Ne yazık ki ! genç kardeşlerimize okumayı sevdiremedik....

Bzaı konulardaki cevaplarını ve birbirleriyle olan tartışmalarını bazen çok yersiz buluyorum....

Bu ülkenin sorunları hakikaten o kadar farklıki....

Ama ne yazık...ABD ve AB bizleri nasıl yönlendirirse ..o şekilde gidiyoruz..

Bir yapay etnik tartışmadır. gidiyor...

Senaryoyu yazan belli ...

Jönler belli....

Yönetmen belli..

Bu milletide figüran yaptılar..

Olayları biraz geniş düşünme zamanımız geldi de geçiyor...

Adamlar 1915'teki gibi topla ,tüfekle değil....

Akılları ile ,teknoloji ile,paraları ile geliyorlar...

Adamlar borsa da hisseleri ele geçirerek ..şirket yönetimlerini ele geçirmeye başladılar..

Ülkeye sermaye geliyor deniyor...

sermaye geldiği falan yok..

yeni fabrikalar,yeni tesisler kurulduğu falan yok!....

Adamlar bizim elimizdeki malları,fabrikaları ,tesisleri kapıyorlar...

Bu tesislerdeki mühendisler...muhasebeciler..teknisyenler ..

Üçbeş sene sonra bu tesislerde belkide bahçıvanlık yapacaklar...

Patronun şöförü olmaya razı olacaklar...

Seninde söylediğin gibi bir ülke bu kadar basiretsizlikle yönetilebilir....

Bu ülkede ben yıllardır bu ülkeye bir hedef koyabilecek bir liderin geldiğini

görmedim...sen görebildinmi...

Abd kimi isterse ..o geliyor....seçimi kazandıktan sonra atlayıp uçağa..

doğru beyaz saray...

orada talimatlarını aldıktan sonra da ülkenin başına çörekleniyorlar...

ve işte yıllardır sonuç ortada ..

ben 30 yıldır gazete okuyorum..

tv izliyorum....

ülkedeki sorunlar 30 yıldır..hep aynı....aynı şeyleri okuyoruz... dinliyoruz...

Yahu bir ülke 30-40 yıldır.. bir yol alamazmı?

Böyle rezillik olurmu?

21.yüzyıldayız ..uğraştığımız olaylara bak....

Biri başını türban gibi bağlıyor..öbürü Anadolu tipi bağlıyor....

Biri şöyle namaz kılıyor...birinin namaz kılarken eli göbeğinde imiş..

Ama bizim halkımız bunlara yönlendirildiği için bu kısır döngüden kurtulamıyor....

Halk bunlarla uğraşırken.....

Adamlar ...TÜPRAŞ'ı ..PETKİM'i ..TELEKOM'u götürüyor....

Ben istiyorumki ..

Buradan gençler artık çözüm üretsinler...

kendi yörelerindeki..şeytanlıkları ..madrabazlıkları anlatsınlar...

Artık birbirimize sitem etmemizin zamanı değil..

Zaman iyiler ile kötülerin saflarını belirleme zamanıdır..

Kötüler saflarını belirlemişlerdir...

Üçbeş kuruş menfaat uğruna ..ülkeyi pazarlayanların yanında
yerlerini almışlardır...

Din ,mezhep,dil,ırk onlar için fark etmemektedir..

Tek ortak noktaları SÖMÜRÜNÜN Getirisi olan PARA'dır...

Burada karar vermesi gereken bizleriz...

Hep beraber birlik olup...bu ülkeyi kurtaracakmıyız.....

Figüranlığa devam mı edeceğiz.....

Saygılarımla.
bOzKuRtbUrHaN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlarim bişi sorcam ben diyarbakırlıyım we bi sakınca warmı_*
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

değerli kardeşim,
niye sakınca olsun...
bu siteye yem atmak için gelmediysen...hakikaten bunu yürekten söylüyorsan helal olsun...
Benim askerdeki en iyi arkadaşlarım diyarbakırlı idi..
hala da ailecek görüşürüm...
Yeterki..düşüncelerimizde samimi ve mert olalım...

Saygılarımla.
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

senin diyarbakırlı olmanın ne zararı olacak bize eğer bölücülük yapmıyosan bu devlete ihanet etmiyosanaskerlerimizi kurşunlamıyorsan bunun gibi pisliklere bulaşmıyosan senin diyarbakırlı olmanın hiç bir sorunu yok bizim için.bide sen ülkücüsün yanılmıyorsam sana hiç bir sözümüz olamaz.ama sende bütün kürtleri savunan bir tavı var sanki bu hiç doğru değildir.türk milleti yüzyıllardır kürtleri hep kardeş olarak görmüştür ama karşılığında hep ihanet görmüştür şimdi olduğu gibi biz yeteri kadar kardeşlik yaptık artık sıra kürtlerde bizler aptal değiliz bizimde sabrımız biryere kadar dayanır bayrağa el uzatan herkesin elini kırarız bu böyle bilinsin.artık türk milletinin haykırma zamanıdır.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
bOzKuRtbUrHaN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eywallah kardaşlarim benim tek sözüm war ....aşkına TEKBİRRRR ALLAHU EKBER..BUNU BOLE BİLİN BEN BOZKURTUM BOZKURTLAR ÖLMEZZ KOMINIZMLERLE İŞİM OLMASSSS ONLAR BİZE İHANET ETMİŞTİR ONLAR ŞEREFSİZDİRLER
Kemal_Can
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Oca 08, 2006 11:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkemde bölücülük yapan kürtlerden ve/veya diğer etnik gruba ait insanlardan nefret ediyorum.Bu başlıkta yazanları okudum size hak veriyorum arkadaşlar !

Ne Mutlu Türküm Diyene!
gng
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 12:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah razı olsun diyecek söz bulamıyorum en güzel şekilde açıklamasını yapmışsın
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
FETO
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 1:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamınaleyküm kadir21.Sözlerinin bir kısmı doğru ve katılıyorum. Ama devletin aciz bir durumda olduğuna katılmıyorum. Türk Milleti ve Devleti hiç bir zaman aciz bir duruma düşmez. Evet terör olayları yine patlak verdiği doğru ama bunlar tamamen provakasyondur. ABD ve batılı güçlerin oyunudur. Tarihte kurulan tüm Türk devletlerini parçaladıkları şekilde bizi de aynı oyunla bölmek istemektedirler. Tabi ki elimiz kolumuz bağlı oturmuycaz. Eğer bir gün devletin görevini yerine getirmediğine millet halinde karar verirsek işte o zaman işe koyulucaz. ATATÜRK'ün Bursa Nutkunu okuycaz ve sokaklara dökülcez. Bu ülkenin polisi vardır jandarması vardır demiyeceğiz taşla sopa ile kafalarını yaracağız. Ve bunları yaparken senin duyduğun yargılanma korkusu taşımayacağız. Çünkü o zaman görevini yapamayan hükümeti tanımayacağız. İşte ancak o zaman düzlüğe çıkarız...

TÜRK'ÜN ALLAH'TAN BAŞKA DOSTU YOKTUR
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 4. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız