Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - NURCULUK VE FETHULLAH GÜLEN TARİKATI
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 39. sayfa (Toplam 42 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 5:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

greywolf33 demiş ki:
ülküdaşım ben fettullah gülenin sahibi oldugu dershaneye gidiyorum ama soyum sopum ülkücüdür. ama egitimleri iyidir. kendinden olmuyanları dışlıyorlar ülküdaşlar kendi aralarıonda bi gruptur onlardan olmuyanları içlerine almıyorlar hergün fetullah gülenin ve said ali nursinin videolarını izletiyorlar tabiki izlemek zorunlu yoksa seni tanımazlar tek olumnlu yanları onlarında koministliğe karsı olmalarıdır.

Koministlik mi kaldı be kardeşim ?
Koministliğe karşılar, dinler arası diyalog adı altında İslam'ı yozlaştırmaya açıklar...

Eğitimlerinin iyi olduğunu da fg ve saidi kurdi nin videolarını zorla izletmelerinden anlaşılıyor...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 5:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar bakin ben iclerinde 2 sene kaldim ne toplantilarinda nede okullarinda türke ait hic bir bayrak atatürk potresi bulamasin ben onlarla cok ugrasdim sonunda baktim bunlar a. olmazlar bunlarin milli görusten pkkdan hic bir farki yok yasadim biliyorum tayib gibi türk dusmanidirlar türklükten korkarlar saygilar
iclerindeydim isbat edebilirim bos yazmiyorum
yalakalik asla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 6:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

delikurt_emre demiş ki:
bide fetoculuk falan yoktur allaha şirk kosmaya girer bu allahcılık vardır müslümanlık vardır

Allah´cilik nasil oluyor? Hic duymadik...

Kahve sohbetlerinde Allahci diyen laubalilerin sacmaliklari fikir mi oldu?

Allah´a (c.c.) kul olma davasi vardir... Cahillik yapmayin...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 6:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gelibolulu demiş ki:

Koministlik mi kaldı be kardeşim ?
Koministliğe karşılar, dinler arası diyalog adı altında İslam'ı yozlaştırmaya açıklar...

Eğitimlerinin iyi olduğunu da fg ve saidi kurdi nin videolarını zorla izletmelerinden anlaşılıyor...

Kaldi Ülküdasim kaldi...

Kelaynak kusuna benziyor bunlar,
Dünyada tükense bizde tükenmez...

Bir de bunlarin yesilleri var...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 6:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

metingt demiş ki:
arkadaslar bakin ben iclerinde 2 sene kaldim ne toplantilarinda nede okullarinda türke ait hic bir bayrak atatürk potresi bulamasin ben onlarla cok ugrasdim sonunda baktim bunlar a. olmazlar bunlarin milli görusten pkkdan hic bir farki yok yasadim biliyorum tayib gibi türk dusmanidirlar türklükten korkarlar saygilar
iclerindeydim isbat edebilirim bos yazmiyorum
yalakalik asla

Baska yerlerden beslenenler baskalarinindir. Beslendikleri yerlere dikkat edin...
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 6:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uzun yıllar MHP içinde siyaset yapmaya çalışan ve bir nebzede olsa şahsi işim olan otobüsçülük sayesinde insanların ruh hallerini tespit edebilen şahsım, bu fetullahçı grupların İçlerinde bizim milliyetçi arkadaşlarımızında olduğu gibi propaganda ile kandırılanlar var ve dikkat edin bir süre bunların içlerinde kalanlar Türk Milletinin menfaatini değil nasıl para toplayabiliriz nasıl okul açabiliriz ve orta asya Türk cumhuriyetlerinde daha bağımsızlığını yeni kazanan Türk evlatlarını bu okullarda görev yapan tamamı ABD pasaportlu öğretmen ve ingilizce de-rslerine giren CIA ajanları ile nasıl abdye hizmet etme gayreti içindedirler.
BİR hatırlatma bu konuda ERGUN POYRAZ'ın yazarı olduğu Fetullahın gerçek yüzü ve kanla abdest alanlar adlı kitaplarında herşeyi belge ve bilgileriyle açıklıyor.Okuyunca şok olacaksınız yazar aleyhine fetullahın açtığı bütün davalar reddedilmiş.Yazar davaları kazanmış.Birde elden ele dolaşan 3 cdlik hristiyanlığın truva atı adlı dehşet belgeseli temin etmeye çalışın(ŞOK OLACAKSINIZ)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 6:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yüce Türk´ün otagi Bozkurt.net, Türk Islam Ülküsü dahilinde Ülkücülere hizmet vermeyi amaclamistir.

Burada yapilan yorumlarin ölcüsü Türk Islam Ülküsüdür.

Dini ikici plana itenlerle, Türklügü ikinci plana itenlerin meydan muharebesi burda yapilamaz...

Bizler Türk Islam Ülkücüleriyiz. TÜRKLÜK BEDENIMIZ, ISLAM RUHUMUZDUR...

Gidin bu tartismalari baska yerde yapin.

Ne SAMAN ruhlulara ne de YESIL KOMUNISTLERE gecit yoktur.

Hakiki Türk Islam Ülkücüleri burada hizmeti gaye edinsinler. Yöneticiler olarak bizim de bundan baska gayemiz yoktur.

Bizler Allah´a (c.c.) iyi bir kul ve Atalarimiza iyi bir evlat olma azim ve kararliligindayiz.

Yalin olarak Türk Islam Ülküsüne inanan kardeslerimizin hakki sonuna kadar korunacaktir. Onlarin rahat bir sekilde fikir alis verislerinde bulunmalari bizim önceligimizdir.

Iyi biline...
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 9:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilg-muh-reis demiş ki:
Benim bugun başım secdeye gelmişse bu önce Allahın sonra Nurcuların sayesindedir.Nurculara laf eden burdaki bütün arkadaşları dini bütün olmayan kişiler olarak yorumluyorum ve şiddetle kınıyorum.Nurculuk Milliyetçiliğe karşı değil aksine içiçedir.

Nurcularin icinde bir bucuk sene de ben kaldim. Lise yillarinda cok sevdigim ve deger verdigim cok genc yasta profesör olan tarih ögretmenim beni ara ara davet ediyordu. Davete icabet ediyorduk. Biraz da not kaygimiz vardi. Anlattiginizin disinda olaylar da gördüm.

Ülkücüler icin söyledikleri sözleri yediremedigim icin o cahil aklimla karsilik vermeye gayet ettim. "Gidin" diyorlardi "Gidin ocaklara da anyayi Konya´yi görürsünüz". Bu ne bicim Ülkücülük ile icicelik? Ülkücülerden söz ederlerken sanki teröristlerden bahsediyorlardi.

Birileri gibi kardesin kardese kirdirildigindan dem vuruyorlardi. Hakkimiz var ise mutlak arayacagiz Huzur-u Mahserde. Onlar rahatca Namazini kilabilsinler diye bircok Ülkü Devi kara topraga düstü. Komunistler taslarken Istiklal Marsi okuyan ögrencileri Ülkücüler siper oluyorlardi. Onlar da komunistleri alkisliyordu.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinden ve rejiminden düsman gibi bahsediyorlardi. Darül Harp olarak görüyorlardi. Bunlari da ben kendim yasadim.

Simdi kalkmissiniz nurculara laf edenin Imanini sorguya cekiyorsunuz. Hadi bakalim. Ben nurcu degilim ve hicbir yakinligim da yok. Hatta cok ta uzagim. Benim Imanimi nasil sorguya cekeceksiniz? Hangi hakla?

Aferin... Erbakan da ona oy vermeyenleri patates dininden ilan ediyordu.

Dini bütünlügünüz bu mu?
bilg-muh-reis
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 11:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim kardeş senin herhangi bir yerde birkaç nurcu ile tanışman bütün nurcuların öyle olduğunu veya Nurculuğun öyle olduğunu göstermez.Nasıl ki ocaktaki içki içen kumar oynayan sıpa bütün ülkücülerin öyle olmadığını gösterdiği gibi.Asıl olan Kitaplar ve o görüşün doktrinleridir.Bir örnek daha vereyim devletin herhangi kademesindeki bir insan hata yapıyor diye devlet işe yaramaz denmez.
Senin bazı diğer arkadaşlardan çok daha kaliteli olduğunu görüyorum.Onun için cevap veriyorum:Eğer sen nurculuğa karşı isen yani amaçları sadece Allahın dinini yaymak olan insanları aşağılarsan ve karşı olursan o zaman dininin bütün olduğundan şüphelenirim dedim.Yoksa imanı Allah bilir.heryerde asılı olan sözleri şudur:Bugun Allah için ne yaptın? Bugun devleti yıkmak için ne yaptın değil.İslamın içinde olan bölücü olmayan herkes TÜRK KÜRT kardeşimdir başımın üstünde yeri vardır.Milliyetçilik ırkçılık değildir Türk vatandaşıyım diyen herkes Türktür.
Saygılarımla.
Can kurban Allah yoluna.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 11:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bilinen hikaye vardir. Anlatmadan gecemeyecegiz.

Köylü cahil baba bütün imkanlarini seferber eder, biricik evladini okumasi icin yatili Kur´an Kursuna verir. Cok zaman sonra evladi köyüne döner. Lakin babasi ile arasinda ucurumlar vardir artik. Babasini dinsizlikle suclamaya baslar. Sunu yapmiyorsun Dinsizsin, bunu yapmiyorsun Imansizsin türünden. Babasi her ne kadar anlatmaya calistiysa da cahilliginde sucun yalniz kendinde olmadigini bir türlü ikna edemez ogulcugunu... "Oglum" der yakarir. "Ben Dinsiz Imansiz olsam seni niye Kur´an Kursuna vereyim?" Lakin dinletemez.

Bizim taze dindar köyde is tutmaz ahkam kesmeye devam ederken birgün yolu babasinin calistigi tarlaya düser. Agzinda saman cöpü baslar sorular sormaya. O ne, bu ne vb... Sanki oralarda hic yasamamis, hic birini görmemis gibi. Bu arada gözü tirmiga takilir. Sorar babasina "bu ne" diye ve alir cevabini; "bas dislerine gör." Cocuk basar tirmigin dislerine ve havalanan tirmigin sapi dogru cocugun kafasina... O öyle bir vurustur ki cocugun aklini basina getirir... Bu bir hikayedir.

Inananlar kendilerini Allah´in (c.c.) yerine koymasinlar. Bu Cennetliktir, bu Cehennemlik veya bunun dini bütün öbürününki yarim diye. Bu Allah´a (c.c.) sirk kosmak degil midir?

Insanlar o kadar arsiz ki hasa Allah´a (c.c.) alan birakmadilar. Herseye karisiyorlar. Bu dünyayi yaratan Yüce Mevla´nin bizim bilmedigimiz cok sirri ve bize verilmeyen dogrulari var. Bunlari beser aklimiz ile anlamak bizlerden cok uzaktir.

Insana bilgi ve sir olarak verilmis nasipler cercevesinde anlayabilir ya da algilayabiliriz. Ya cinler, Melekler... Esyanin da kendine sakli sirri vardir. Bu bize ögretilmeden veya bu sir bize verilmeden cözebilir miyiz?

Ölcü... Lütfen ölcü....
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Cum Şub 03, 2006 7:18 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilg-muh-reis demiş ki:
Vuslatim kardeş senin herhangi bir yerde birkaç nurcu ile tanışman bütün nurcuların öyle olduğunu veya Nurculuğun öyle olduğunu göstermez.Nasıl ki ocaktaki içki içen kumar oynayan sıpa bütün ülkücülerin öyle olmadığını gösterdiği gibi.Asıl olan Kitaplar ve o görüşün doktrinleridir.Bir örnek daha vereyim devletin herhangi kademesindeki bir insan hata yapıyor diye devlet işe yaramaz denmez.
Senin bazı diğer arkadaşlardan çok daha kaliteli olduğunu görüyorum.Onun için cevap veriyorum:Eğer sen nurculuğa karşı isen yani amaçları sadece Allahın dinini yaymak olan insanları aşağılarsan ve karşı olursan o zaman dininin bütün olduğundan şüphelenirim dedim.Yoksa imanı Allah bilir.heryerde asılı olan sözleri şudur:Bugun Allah için ne yaptın? Bugun devleti yıkmak için ne yaptın değil.İslamın içinde olan bölücü olmayan herkes TÜRK KÜRT kardeşimdir başımın üstünde yeri vardır.Milliyetçilik ırkçılık değildir Türk vatandaşıyım diyen herkes Türktür.
Saygılarımla.
Can kurban Allah yoluna.

papanin elini eteyini üpen ayasofyayi görmeyip dinde dosluk mesaji veren istanbulda toplanip ülkeyi bölme hesabi yapan bu bironuzda niye türk bayragi yo dendiginde ne gereyi var biz herkese hitap ediyoruz bizim icin bayragin önemi yok diyen gözümle gördügümemi sanami inanayim
bir olay anlatayim cocuklarimi yazdirdim gece sohbetlerine dediler tek ricamiz siyaset olmasin kabul ettik dinimizi ögrenecek misiz bir konusmada adam kalkti ahmetkayayi koydu tebki veren oldu ahmet kaya beni herseyim istemeyen arkadasim deyildir dedi ve oradaki tüm yöneticiler sesini cikaramadi üstüne basarak tüm diyorum bildigim icin ve gencler sag olsun bize siyaset yasak bu diyip ayaga kalki bu gibi düzenbaz sahte karlardan ögrenecegimiz yok diyip mertce ciktilar ben bunlari yasadim isbata varim bunlar türkiyeyi yönetmek türklügü yok etmek istiyorlar örneyi iktidarda ülkeyi yönetenleri bile türk kelimesini diyarbakir örnek gösterdigi kadar göstermiyor söylemiyor anca sikisir vaya dipcik görürse türk oluyor bunlar ha yeni ceri ha jontürk ha bunlar ha pkk ayni dusunceye sahibler
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Cum Şub 03, 2006 8:12 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Adını TÜRK'ÜN SEMBOLÜ olan BOZKURT'TAN ALAN BU SİTEDE FETHULLAHÇILK YAPANLARA VE ONLARI SAVUNANLARA LANET OLSUN.
İngiliz vatandaşı iken MÜSLÜMAN olan CAT STEVENS(YUSUF İSLAM)sırf hristiyanlara kötü örnek oluyor diye abd'ye sokulmadı ve havaalanından geri döndürüldü.Ve yine abdde bir profesör(george harris)Müslümanlığı seçtiği için üniversiteden kovuldu.Dünyanın her tarafındali MÜSLÜMANLARI kurşun yağmuruna tutan Abd niye bu fetullah güleni koruyor dersiniz.Oyuna gelmeyelim.ELHAMDÜLİLLAH BİZDE MÜSLÜMANIZ,Ama bizler yunan ordusu anadoluyu işgale başladığında Türk Esir yaşayamaz diyerek mücadele eden KUVVAYI MİLLİYE ve önderi ATATÜRK hakkında idam fermenı çıkaran Müftü ve ingiliz uşağı bazı hoca görünümlüler gibi değil elinde silah Milli mücadelede kOMUTANLIK YAPAN AMASYA MÜFTÜSÜ ŞEVKET BEY GİBİ MÜSLÜMANIZ.Bu fethullahçılardan dini öğrenecek değiliz.onların öğrettiği tek şey hristiyan ve yahudi sevgisidir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hakanarslan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Cum Şub 03, 2006 8:34 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başbuğun hayatını oku Alperen Kardeş...

ABD'de kaç sene kalmış ne kadar eğitim almış?

ABD'de olmak Türk düşmanlığı mıdır? Strateji diye bir şey vardır değil mi?

Zalim ABD yönetimine Kahhar olan Allah gerek bu dünya da öbür dünyada gerektiği gibi gününü gösterir, göstertir.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cum Şub 03, 2006 8:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hakanarslan demiş ki:
Başbuğun hayatını oku Alperen Kardeş...

ABD'de kaç sene kalmış ne kadar eğitim almış?

ABD'de olmak Türk düşmanlığı mıdır? Strateji diye bir şey vardır değil mi?

Zalim ABD yönetimine Kahhar olan Allah gerek bu dünya da öbür dünyada gerektiği gibi gününü gösterir, göstertir.

Al bir tane daha... Kendinizi savunacak başka şeyiniz kalmadı şimdi de bunu mu çıkardınız?
Alparslan Türkeş TSK nın görevlendirmesiyle oralarda bulunmuş ve Vatanın Milletin menfaati için gitmiştir. Bunu en az benim kadar sende biliyorsun. Ama amaç farklı...

Fetoş neden orada ? Kimden veya neden kaçıyor ? Stradejisi ne emirleri ilk ağızdan almak mı ?

Kendi menfaatleri için Allah ve Kuran'ı haşa kalkan yapmaya çalışanlar tabiki Başbuğ'a da böyle yaklaşır...

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 39. sayfa (Toplam 42 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız