Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - nedir bu ya bozkurt ocağımı yoksa çakalların yuvasımı...?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
sonkurt45
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 3:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Kardeş ben sizlerin ne amaçla neleri yazdığınızı iyibiliyorum.Sen şiilerden caferilerden bahsettin ve onalrın namaz kıldıklarını söylüyorsun.Herkes gibi bende biliyorumki sen bu hadisi bunlar için yazmadın.Kim için yazdığınıda söyleyeyim sana:Tarikat ehli olduğunu zannedn sizler başka bir tarikata mensup birisini nedense hiö çekemezsizniz.Hep siz ve tabi olduğunuz kişiler doğru söylüyor iddasında bulunur başınız sıkıştımı şeyhinizden yardım beklersiniz.İstersinizki herkes sizin tarikatten olsun hocanızın söylediklerini yapsın.Sizinkiler doğru diğerleri yanlış.Önce kendiniz düzeltin sonra başkalarına sataşın.

Biz adam toplama derdimiz olsaydı gül gibi diğerleri ile geçinirdik. Her türlü rezilliklerini görmezden gelirdik.Ömer Öngütün müridlerine bir sözü vardır "az olsun öz olsun".
diğer cemaatlere bak ne olursa olsun çok olsun. Bizde öyle bir şey bulamazsın.

Kendi cemaatinin yaptığı hataları bi kontrol edin sonra
başkalarına nasihat ver.

Biz kimi çekemiyoruz anlamadım gitti vallahi. sizin kuru kalabalığınızı gıpta ettiğimizi sandın zavallı.

Başımız bugüne kadar sıkışmadı elhamdülillah. Kendi zannınıza göre yorum yapmanızı doğal karşılarız.

Doğruluk ALLAH katındadır. Kimin eğri kimin doğru olacağını o bilir. Biz delilsiz bir kimseye isnat etmeyiz. Bizim hedefimiz bölücüler ve bu bölücüler ile mücadelemiz sürecek. Bunuda kafanıza yerleştirin.

Dinde bölünmeye giden ALLAHIN ayetlerini bile bile kendi hevalarına göre yorumlayan dinden çıkmıştır arkadaş. bu kişinin kıldığı namaz kabul olunur mu?
işte hadisi şerif "Kim Kuranı Kerimi kendi reyine göre yorumlarsa Cehenneme girer"

Ayeti Kerime "Onlar ALLAHA İman Etmişlerdir, Fakat müşrik olarak yaşarlar"

ANLAYANA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 3:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yeter artık ulan.soytarılığın lüzümu yok şerefsiz adam.bu olayları başlatan adamsın,burada ülkücülük üstüne bir de ahkam kesip durma maskara herif.yunusatmaca ya da sonkurt45 git reklamını başka yerde yap.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 4:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sonkurt45 sen varya ne yaptığını bilmeyen karga gibisin.Gidip hergün çana pisliyorsun bununla yetinmeyip onun yanına senin ne mal olduğunu anlamak için koydukları şaraptan içiyorsun.Bir tarikattan ağlayarak kaçtığını söylüyorsun ve onların reklamını yapmaktan geri klamıyorsun.Sen ve senin gibiler bu dine zarar veriyor.

Alıntı:

Doğruluk ALLAH katındadır. Kimin eğri kimin doğru olacağını o bil

be ahmak hem bunu konuşuyorsun hemde Peygamber efendimizin hadisini başka kişileri eleştirmek için kullanıyorsun.
sen ve senin gibilerin bir gram aklı yok.Biri çıkar benim şeyhim mehdi der biri çıkar başka bir şey.Sizler olsanız olsanız insanların kafasını karıştıran münafıklardan başka bir şeğ olmazsınız.Benim lafım ortaya ve sonkurt45 e üzerine kimse alınmasın.
Adamın biri arabasıyla uçurumdan aşağı düşerken avazı çıktığınca bağırıyormuş
'' YA HAMZA KURTAR''diye be ahmak diyecen ölmüş bir kişinin senin yardımına koşmasına imkan varmı.
Sen ve senin gibiler içindi misal çünkü aynısınız.
RABBİM
''BEN SİZLERE ŞAH DAMARINIZDAN DAHA YAKINIM''
diye buyururken sizler şeyhinizden himmet beklersiniz.
ne deyim ALLAH iyi etsin
Bedii
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 119

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 7:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Muhterem Kadir21,

Ben sizi, bir defa daha rahatsız ettiğim için üzgünüm. Eğer mecbur kalmasaydım, inanın ki yazmayacaktım.
Değerli dost, önce iyi niyetiniz ve güzel temennilileriniz için size çok çok teşekkür ediyorum.İYİ Kİ VARSINIZ...EBEDE KADAR SAYILARINIZ ARTARAK HEP VAR OLUN İNŞALLAH....
Görüyorum, anlıyorum ki, bazı arkadaşlarımız bizler gibi sizleri de fazlasıyla incitiyorlar.
Kadir Bey,
İzninizle, şu insanlara(Müslüman pazarında salyangoz satmak isteyen kardeşlerimize) birkaç söz etmek istiyorum.
Bakın beyler; burası, bu site Ülkücülerinin”OTAĞ”ıdır. Türk Ülkücüleri bu mekanı dini, vatanı, milleti, devleti, bayrağı, tarihi...kısaca TÜRK’ü TÜRK yapan milli ve manevi değerleri öğrenmek ve öğretmek. için kurmuşlardır. Ve uzun yıllardan beri, bu site bu kutsal görevi şanla-şerefle ve alnının akıyla yapmış inşallah daha çok uzun seneler yapmaya da devam edecektir.
Nereden geldiğinizi, niçin geldiğinizi ve ne yapmak istediğini bilmiyoruz... Malum, biz TÜRK’ler için” MİSAFİR” azizdir, muhteremdir ve kavram olarak ta mukaddestir, mübarektir... Bu itibarla, her birinizin başımızın üzerinde yeriniz vardır. Fakat her ne hikmetse sizler gelir- gelmez etrafı toz dumana kattınız! Din adına mangalda kül bırakmadınız.. Ama, hiç de “ EMROLUNDUĞUNUZ ŞEKİLDE” MÜ’MİNE YAKIŞIR BİÇİMDE KONUŞMADINIZ, TARTIŞMADINIZ....” Niçin bu derece mütecaviz davrandığınızın sebebini de bir türlü anlayamadık. Bizim bildiğimiz(ve olmak-olabilmek için çok çok çalıştığımız)Müslüman; edepli, terbiyeli, nazik, kibar, efendi.olgun..olur(.olmalıyd!..)ı... O, kırmak ve kırılmaktan;incinip, incitmekten(bilhassa da incitmekten) korktuğu kadar (ALLAH(cc)’tan gayri) hiçbir şeyden korkmazdı!... Oysa, siz buna pek dikkat etmediniz..ihtimam göstermediniz!... Bir çok dostlarımızı(özelikle de Bozkurt Net’in değerli yöneticilerini) incittiniz!.. Bu sebeple hem bizim ve hem de bu can kardeşlerimizin hakkını aldınız!....İkinci hayata inanan MÜSLÜMANLAR olarak kul hakkının ne kadar büyük bir günah olduğunu bilmek ve ona göre davranmak zorunda değil miydiniz?!.. Bu nasıl bir takvadır ki kalpleri, gönülleri harman yeri zannettiniz ve oralarda harman yaptınız!.. dere-tepe dümdüz gittiniz!...
Olmadı!..Olmadı!..Yanlış yaptınız!..

Efendiler, Yediden-yetmişe herkesin bilmesini, bilip ezberlemesini ve daha sonra da beyin arşivine geçirmesini istiyoruz!!.

“BİZ DERYAYA DEĞİL; TAKALARA KARŞIYIZ!”

Ülkücüler, İSLAM Tasavvufuna(Tarikat) asla ve kat’a karşı değillerdir! Onlar sadece ve sadece “TAKALA” (evet o mübarek yolu, kutsal kavramı temsil etmeyen, edemeyen ve bu nurlu yolu birtakım çıkar ilişkilerine alet eden; TÜRK milletinin birliğine, dirliğine zarar verecek bir hale getiren insanlara )karşıdırlar....
Bu itibarla burada, Ülkücülerin beyin ve kalp”OTAĞ’ında senin tarikatın kötü, benim tarikatım iyi. Seninşeyhin öyle, benim şeyhim böyle....gibi tartışmanızı ve buna da biz ÜLKÜCÜLERİ ve onların gözlerinden esirgedikleri biricik sitelerini alet etmenizi asla tasvip etmiyoruz!.. Ve bununla birlikte, şu gerçeği de bilmenizi istiyoruz. Bu OTAĞ’a gelip giden arkadaşlarımızın arasında, bu dini sizden çok daha iyi bilen(tarikatlar da buna dahil) insanlar var. Siz zannediyorsunuz ki, biz ne dersek, ne söylersek, din adına, tarikat adına.. Ülkücüler kabul eder. Hayır, hayır.(.vallahi ) düşündüğünüz gibi değil!. Söylediklerinizin çok azına iştirak ediyoruz!.. Sadece sabrediyoruz...Buna bizi, damarımızdaki TÜRK kanı; içimizdeki İSLAM imanı mecbur bırakıyor..Çünkü sizi, bir müddet için MİSAFİR olarak gördük.....
Ehlince si hatları tartışılan İSLAM ruhuna ters düşen birtakım kitaplardan makaslayarak sayfaları doldurmak. değildir yüce nizam İSLAM’ı bilmek... Affedersiniz, bu sitede Bozkurt Net”e öyle insanlar var ki; onlar yalnız ilimlerinin zekatını vermiş olsalar bu bazılarına ömürlerinin sonuna kadar yeter!..Siz ne zannediyorsunuz?!...
Bakmayın mütevazı oluşlarına...Bu tarz TÜRK milletinin şiarıdır da ondan.. Beyninden, kalbinden, niyetinden, yolundan, davasından..emin olan insanlardır Ülkücüler. Bunun için de sadedirler...hayatlarını mümkün mertebe mahviyet içinde geçirmeye çalışırlar. İÇLERİ KADAR DIŞLARI; DIŞLARI KADAR DA İÇLERİ TEMİZDİR BU KAHRAMAN TÜRK ÇOCUKLARININ.
Yüce RABBİM onlardan ve onları yetiştiren ve bu günlere getiren başta merhum BAŞBUĞUMUZ olmak üzere bütün büyüklerinden razı olsun(Amin!..)
Aziz Dosttum Kadir Bey, eğer bu arkadaşlarımız, bundan böyle didişmelerine devam edecek(dileriz etmezler) ve dolayısıyla sizleri üzmeyi sürdürecek olurlarsa, kendilerine daha farklı hitap edileceğini bilmelerini rica ediyoruz. Ne olur, buna mecbur bırakmasınlar!..
Biz Ülkücüler olarak, birbirlerimize yetiyoruz...Hiçbir kimseden herhangi bir ihsan beklediğimiz yok! Yeter ki gölge olmasınlar... Çok iyi bildiklerini zannettikleri bu dini, bize değil; başkalarına anlatsınlar!... Bizim onlardan İSLAM’ı öğrenmeye ihtiyacımız yok!
Unutmadan bir gerçeğin altını altı çizgi ile çizmek istiyoruz:: Sakın aramızdan kendi meşreplerine, kendi cemaat ve tarikatlarına Ülkücü devşirmeye(çalmaya demeye dilimiz varmadı) de kalkışmasınlar!.. TÜRK gençlerinin, (daha iyi Müslüman olma adına) vatandan, milletten, tarihten, devletten., bayraktan, sancaktan(Ve daha önemlisi ALLAH’ın indirdiği dinden)......koparılmasına asla gönlümüz razı olmaz!!Olmadı!..( Bu bizim için bir SAVAŞ sebebidir!)
Başta Bozkurt.net’in yöneticileri olmak üzere bütün DAVA dostlarımıza selam ve muhabbetler..
Yüce HALIK bu yolda, TÜRK’e hizmet yolunda sizin, bizim ve tüm Ülküdaşlarımızın yar ve yardımcısı olsun!
ALLAH(C.C.)’a emanet olunuz!
Sürç’i lisan ettikse affola!
gazibaba1
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 10

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 8:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GENÇLER!..
Gençlik büyük bir nimettir.
İyi bilin ki, genç kalmak; ancak ölümsüz bir inanca sahip olmak, mutlak hakikate teslim olmak ve hizmet etmekle mümkündür.
İman, ibadetle ispatlanır. Nasıl ki, bir davada şahit aranıyorsa inancınızın ispatında da sizden şahit sorulur. Sizin şahidiniz ibadetlerinizdir. O halde namazı huşu ile kılın, orucu tutun, muktedir iseniz hacca gidin ve zekatınızı verin. Haramları terk edin.
Dikkat edin, kulak verin; bugün insanlığın içinde bulunudğu asıl bunalım, ölümden sonra vuku bulacak dirilişe iman edip-etmeme noktasındadır; insanlık, dirilmekten şüphe ediyor. İyi bilin ki; bu nefsin ve şeytanın vesvesesidir. Diriliş mutlaka gerçekleşecektir. Mülkün sahibi için bu hiç de zor değildir. Nasıl günü görüyor, geceyi görüyor, alemi seyrediyorsanız; işte aynen onun gibi, hatta ondan daha da açık, öteki alemi gereceksiniz. İşte o zaman, yaptığınız herşeyden hesap vereceksiniz. Buradaki küçük hesaplar, o büyük hesaba hazırlıktır.
Hak, sizi bu aleme en mükemmel mimarlar olarak gönderdi. O halde malzemeyi iyi işleyin, iyi kullanın. Bu sebepten dolayı, kimsenin sizi eleştirmesine fırsat vermeyin. Sizin bir kolunuz dünyada, diğeri de öteki alemdedir. Bakın geçmişte ceddiniz maddeyi tasarrufla nice medeniyetler kurdu. Onlara varis olmalısınız.
İnancınız, mutlak hakikate ve onun esaslarına bağlanmakla kuvvet kazanır. Vatanınız mukaddes ve muazzezdir. Çünkü vatanınız, şühedanın kanı ile yoğrulmuş, evliyanın nefesi ile hayat bulmuş bir beldedir. O , sizin namusunuzdur. Ona bu mantıkla sahiph çıkın. Namusunuza göz diken ırz düşmanları nasıl alçak birer hain iseler, vatanınıza karşı gizli hesaplar içinde olanar da öyledir. Vatanınıza sahip çıkmak hem hakkınız hem de vazifenizdir.
İnancınızı paylaşanlar, çeşitli meşrep ve mezheplerden olabilirler. Onlara gönlünüzü açın, onlarla kardeş olu. Bu, mukaddes inancınızın gereğidir. Sizin mezhep ve meşrebinizden değildir diye kardeşlerinize tavır almanız hor bakmanız, onları hiçe saymanız yanlıştır. İyi bilin ki; taassub ve hased, yaptığınız güzel işleri yakan bir ateştir. Bu ateşe düşmeyin. Eğer hizmet, sizin mezhep v emeşrebinizden olmayan kardeşlerinize mukadderse, sizin onları çekememeniz mutlak kadere isyandır.
Hased, büyük bir hastalıktır. Kaabil, bu hastalıktan dolayı kardeşi Habil’i öldürdü,. Sonra, nice kavimler de bu hastalıktan helak oldular.
Hem bilmez misiniz ki kaderin sizin üzerinde birhesabı vardır. Onun hesabı zuhur ettiği zaman, “Bu nasıl olur?” demeyin; rıza gösterin.
Hakkınız olmayan hiçbir şeyi istemeyin. Hakkınız olan herşeye de sahip çıkın. Hakkınızı aramaz, zona sahip çıkmazsanız, hakkınıza karşı en büyük haksızlığı yapmış olursunuz.
Hiçbir canlıyı incitmeyin; muktedir iseniz her canlıya merhametle muamele edin. İnsanlara yardım elinizi uzatın. İyilikte herkesten öne geçin.
Kimseden kendinizi üstün görmeyin; yücelik tevazudadır. İyi bilin ki, tevazua ne kadar ilerlerseniz o kadar yücelirsiniz. Fakat tevazuu Hak için yapın. Eğer nefsiniz için olursa o tevazu değil, riya olur; ölçüyü kaçırmayın. Ölçünüz Kitap ve Sünnet olsun. Bir de bunlara dayanan İcma ve Kıyas.
Hz. Adem’den olduğunuz muhakkaktır. Adem ise topraktandır. O halde siz, toprak olarak kimseden üstün olamazsınız, yani kalıp olarak. Ancak Hakk’tan korkar ve O’nu sayarsanız üstün olursunuz. Hak sizin kul olmanızı istiyor, kul! İyi bilin ki, kullan en büyük makamdır.
Sizi her an kontrol ve murakebe eden mutlak kudreti unutmayın. O’nun hesabı adildir. Siz de adil olmak istiyorsanız nefsinizi murakebe edin, muhasebe edin. Siz hesabe çekilmeden nefsinizi hesaba çekerseniz sonunuz hayr olur.
Gençler! İyi bilin ki, inanlar kardeştir. Onları sevin. En güzel sermayeniz, Hak için sevmenizdir. Sevmek Hak için olursa, bu, her türlü kötü sıfatlardan sizi arıtır, nefsinizi ıslah eder. Eğer sever ve sevilirseniz herkesi davanıza ram edersiniz. Davanıza ram edemeyeceğiniz kimse yoktur.
Gençler! Geçmişte kavimlerin batmasına sebep olan hastalıklardan biri de nifaktir. Nifak, büyük bir hastalıktır. Bir millete nifak girerse, adalet ortadan kalkar. Adaletin olmadığı yerde zulüm olur. Siz bu konuda çok dikkatli olun; nifaka vesile olmayın. İnsanları da bu konuda uyarın.
Hakk’a koşun, Hakk’la olun, haklı ile olun, haklı olun.
Hepiniz Hakk’a emanet olun.
Prof.Dr. Haydar BAŞ
Makalat 1991
dagdeviren
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 61

İletiTarih: Cum Tem 15, 2005 11:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah Allah olaya bakın yahu , kim , ne yazıyor , nelere cevap veriyor farkında değil , kim ülkücü , kim türkücü belli değil..

Yönetim ayırıcı mı , birleştirici anlayamadım..

Ama çok güzel bir mevzu olmuş , Çünkü Devlet Hoca ile 28 Temmuzda görüşmemiz vardı , bu konunun ve bir başka konunun çıktılarını aldım yanıma , sonucu da size bildiririm ..

Son olarak herkes haddini bilmeli diyerek mevzuyu kapatıyorum, kendi açımdan...

..
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Tem 16, 2005 5:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dağdeviren,
Kendine önemli adam süsü verip de burada yaptığın işlere,bir de şantaj ve tehdit ekleyerek yaptığın saçmalıklar artık fazla uzadı.Ben kadir21.Beni iyi dinle,iyi tanı.Ben senin gibi şeyhinden nemalanan,onu uçurmaya çalışan kiralık bir adam değilim.Ben 15 yıl özel sektörde çalışarak,orada piştikten sonra,bildiklerimi uygulamak üzere devlete geçmiş,beyin emeğinin 30 yıllık emeğinin karşılığı; devleti'min bana bağladığı
üç kuruşla,senin şeriat getireceğim iddiasıyla yıkmaya çalıştığın Tc devletine hergün"Allah,bu devlete ve millete zeval vermesin"diye dua eden bir insanım.
Ben kalemimi,bildiklerimi genç nesillere aktarabilmek,onlar yetişirken ufacık bir katkım olsun diye kullanan,fikri de vicdanı da,irfanı da hür bir insanım.Senin gibi masa başında,tek yönlü sadece Ömer Öngüt'ü savunmaktan başka bir iş yapmayan biri ise hiç değilim.Bu ülkenin kalkınması için
ülkenin dağlarında taşlarında koşuşturmuş,kimsenin gitmek istemediği yerlerde görev almış,yolsuzluk çarklarına sürekli çomak sokmuş,geçmişinde zerre kadar utanılacak bir şeyi olmayan bir insanım.Ben,bugüne kadar devletimi de milletimi de şeref ve haysiyetimi de,hiçbir bedel karşılığı ne kiraya verdim ne de sattım.Şantajın bana vız gelir tırıs gider.Liderim sayın Devlet Bahçeliden daha üst bildiğin,tanıştığın makam varsa,yanlız senin gurubunla ilgili değil,bu siteye yazdığım 900 e yakın iletiyi de alarak,istediğin şekilde şikayet etmekte serbestsin.Sen beni ,kendin gibi,şeyhine yalakalık yaparak nemalananlardan zannettin galiba.Bu ülkede yazacak bir yer bırakmasalar,son nefesime kadar tek başıma da kalsam,bu milletin mahvına ve geri kalmasına sebep olan senin gibi insanlarla savaşmaya devam edeceğim.Benim için bu vatanın her karış toprağı bir forum alanıdır.
Yıllarca Mhp yi desteklemişcesine,gelip burada bize baskı yapmaya kalkışacak kim oluyorsun sen?Kaldı ki desteklemiş olsan ne yazar?Ne o, şeyhinin karşına dikilir,hesap sorarım lafı battı mı sana?
Senin şeyhin,rahmetli Başbuğ'a yaylada ziyareti zamanında ne söyledi?Ondan ne talep etti?Hani hatırla,işaret geldi demişti.
O görüşmenin hemen ardındaki seçimden sonra neden desteğini çekti?Neden iki seçimdir,oy kullanmaları için teşkilatlarınıza talimat,sizin deyiminizle işaret göndermediniz.
Senin Şeyhin'in yani Ömer Öngüt'ün Başbuğdan ne istediğini,ne beklediğini burada açık açık yazayım da,neyin peşinde olduğunuzu şu millete göstereyim istermisin?
Sen kim oluyorsun da,bozkurt'u mekanında tehdit ediyorsun.
Seni forumlardan atıyorum.
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cmt Tem 16, 2005 8:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Ama çok güzel bir mevzu olmuş , Çünkü Devlet Hoca ile 28 Temmuzda görüşmemiz vardı , bu konunun ve bir başka konunun çıktılarını aldım yanıma , sonucu da size bildiririm ..

Yaptığınız yanlışın diyetini ödemek amacıyla mı yoksa haklılığınızı ispatlamak amacıyla mı bu konuyu genel başkana taşıdığınızı bilmiyorum ama isterseniz aya çıkın yaptığınız ayıbı hiç bir şekilde kapatmanız mümkün değil.
Sizlerki o mübarek insanları kendi çıkarlrınız doğrultusunda kullanıp onları bu şekilde hiç acımadan harcayanlarsınız.
Tarikat ehli oldğunuzu her fırsatta dile getirip islama hizmet edecek yerde ona köstek oluyorsunuz.
Gerçekler önünüze geldiğinde kendinizi olduğunuzdan farklı gösterip başka maskelere bürünerek hayaller aleminde hülyaya dalıyorsunuz.
Bu sitede kırmızı çizgilerden birisi İslam olmuştur ve bu konuda herkes üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmiştir.İslama hizmet var olan gerçekleri kendi yorumlarınızla anlatmak veya kişisel çıkarlarınız için kişileri karalamaksa varın o hizmeti yapmayın.
Osmanlı 600 yıl boyunca Şeriat uygulamış ''Mevlanalar,Yunuslar:Bektaşiler,Bayram Veliler,Sultan Fatihler ..................''
yetiştirmiştir ama şimdiki kadar dünyada İslama saygısılık olmamıştır.
Kendisini islama hizmet ettiğini zanneden fakat alakası olmayan kişi ve kişiler islamı bir terör adına dönüştürdüler.
Bu azap içimizi yiyip bitirirken sizler İslam adına kendinizin daha üstün olduğunuzu ispatlamaya çalışıyorsunuz.
Bu sitede yapılan hatalardan sorumlu olan kişilerden ben hakkımı mahşerde soracağım.Bunun hesabını orada versinler.
Bu sitede daha 15-18 yaiların genç kız ve erkek kardeşlerimiz var onların kafalarını karıştırmya hiç kimsenin hakkı yok.
Kadir 21 abime sonuna kadar destek veriyorum benim adımıda verebilirsiniz.
can_dadas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 19

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 5:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ozbeken..!

tarfın ne?
amacın ne?

ülkücüyüm diye geçinme.
senin zaten ülkücü olduğuna inanmıyorum..

allah seni doğru yola iletsin..
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 566

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 8:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 8:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 8:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

...

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 8:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 8:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

özbeken ülküdasim, bu size satasan sahis dünde baska bir isim ile geldi, ulkucu_gardas ismi ile ve bir iki gaf yapti (fetullah icin ölürüm dedi, nihal atsiz'in belli bir siirini tanimadi)
velhasil geldi ve yarim saatte 20-30 ileti gönderdi, ortaligi karistirdi ve gitti.

ben hergün 3-5 saatimi en az bu sitede geciriyorum, yöneticilerimizin bunu degerlendirmesini bekliyorum acikcasi.

onlara yardimci olmaya calisiyorum, bu sitenin ve OTAG'imizin temiz ve güzel kalmasi adina, bundanda seref duyuyorum.

selamlar, saygilar.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ozbeken
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 8:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

.......

En son ozbeken tarafından Cum Şub 01, 2008 1:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Cum Ağu 19, 2005 8:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sitede hergün bagli bulunan üyelerin uyarilarinin dikkate alinmasi faydali olur diye düsünüyorum. Reisim25 ülküdasimin yaptigi teklif "Ülküdaslarim" isimli basliktadir. onun biran önce uygulamaya koyulmasi icin desteklemek gerekir. destek artarsa yöneticililerimizde degerlendirmeye alirlar. Filtre sistemi ve yazilarin okunduktan sonra yayinlanmasi, cok yerinde olacaktir.

Tüm site üyelerimizin, tüm ülküdaslarimin bu teklifi degerlendirmesini ve uygun görenlerin, desteklemesini bekliyorum.

Özbeken ülküdasim demiski:
Allah akibetimizi hayr eylesin.

amin, Allah hakkimizda hayirlisini versin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız