Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Başbakan Türk mü ?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 9 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
tolgakaraca
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 116

İletiTarih: Sal Eyl 13, 2005 5:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kaara demiş ki:
he bu arada o türkse ben türk değilim.Asla kabul edemem.Türklük daha asil birşey olmalıdır!

hehehehhehehezuhahaha:))))))))) burada öyle bir laf ettinki kırk yıl düşünsem şöyle iyi bir ince mecaz yapamazdım.helal olsun sana...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
bozkurt_aydin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Sal Eyl 13, 2005 5:54 pm    ileti konusu: basbakan rum mudur gurcu mudur Alıntıyla Cevap Gönder

basbakan rum mudur gurcu mudur bilmem ama adam olmadigi kesin insanliktan zerre nasip almamis yada alamamis onun bunun himayesi vede icazeti ile koltuga oturmus asalak vede malesef canimizdan cok sevdigimiz Devletimizin basbakani...
bu adam (ki aslinda adam degil) en dogrusu zat demek ..
evet bu zat sadece kurtlerin degil ulkemi bolmek isteyen butun ser odaklariyla isbirligi icin dedir..
benim anlamadigim asil istedigi gercekten ulkemi bolmek mi?? yoksa koltukda daha fazla kalmak icin midir bu yaptiklari...
fakat o zat da yanindaki tas yalayicilarida iyi biliyorlar ki Turk'un tekmesi bu adamlarinda munasip yerlerine en yakin zamanda inecektir....
artik yapacak tek sey var.....
ya bu kopeklerle anladigi dilde konusacagiz yada ugruna milyonlarca sehit verdigimiz bu topraklarda ikinci sinif insan olacaz.....
Uyan TURK evladi uyan.........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
tolgakaraca
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 116

İletiTarih: Sal Eyl 13, 2005 5:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU ZATA BAŞBAKAN DEMENİZİ SİNDİREMİYORUM.BU MALUM KİŞİ GERÇEKTEN RUM OLABİLİR.TÜRKLÜĞE SIĞMAYACAK HAREKETLER YAPIYOR.TÜPRAŞIDA SATTI.HERŞEYİ SATIYOR VALLA.SANKİ BABASININ MALI ŞEREFSİZ!!!!!!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
kaara
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 94

İletiTarih: Sal Eyl 13, 2005 5:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her ülkenin belli bir devlet politikası vardır.Hangi parti başa gelirse gelsin Bu devlet politikasının çizgilerini geçemez.Böyle bir politika bizde var mı hayır.
Avrupa devletleri olsun amerika olsun ve ya diğer siyasette güçlü olan devletler olsun hepsi 50-100 yıllık politika hazırlarlar ve buna adım adım yaklaşırlar.
Erdoğan ve abdullah gül bu politikaların bir parçasıdır.Düşünün bir adam top oynarken dünyanın en büyük şehirlerinden birinin belediye başkanı oluyor.Daha sonra işlediği bir suç yüzünden hapse giriyor (bu suçu şiir okumak olarak gösterildi en sonunda onu açıklayacağım). Hapisten çıktıktan sonra bir parti kuruyor aslında partinin başkanı kendisi değildir (apdullah gül).Daha sonra seçim arefesi ABD'ye gidip BUŞt'la görüşüyor.(BUŞt Bu güne kadar bizim hiçbir başbakanımızla birebir görüşme yapmamıştır). Daha sonra BUŞt'un desteği ile (aslında bu bir istektir) Başbakan oluyor.Tob sahasından Başbakanlığa giden yol.
Seçim döneminde kim haber bültenlerinde Erdoğandan başka birine yer verildiğini gördü söyler misiniz! Erdoğan tv kanllarına bu kadar parayı nasıl verdi.O kadar broşürün reklam panolarının ücretini nasıl ödedi.Üstelik yeni kurulmuş bir parti ve erdoğanın öyle ahım şahım bir serveti de yok.Tabii ki aklınıza gelen ilk şık BUŞt'un biri karşılamıştır.
Gelelim Erdoğanın hapse atılmasının sebebine: Erdoğan İtanbul belediye başkanlığı döneminde "İSTANBULDA KÜRT SORUNU" diye ve bugünki bahsettiği içerikte bir rapor hazırlamıştır.Dönemin koşulları gereği bu dillendirilmemiş ve okuduğu şiir bahane edilmiştir.
Buyurun size ERDOĞAN RAPORU.
Şimdi soruyorum ERDOĞAN TÜRK MÜDÜR?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurt_aydin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 16

İletiTarih: Sal Eyl 13, 2005 6:06 pm    ileti konusu: kurtoglu1919' a Alıntıyla Cevap Gönder

senin yazini okudum ve kurtisdanin guneyi diye bi yer oldugunu yazmissin kusura bakma ben kurtistanin nerde olgunu bilmiyorum soylermisin orasi neresi[/b]
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Sal Eyl 13, 2005 6:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurtum_06 demiş ki:
KARDEŞİM AÇTIĞIN BAŞLIK BİRAZ SAÇMA GELDİ
ERDOĞAN TÜRK OĞLU TÜRK DÜR AMA DÜŞÜNCELERİ FARKLI
BU NEDEN LEDE TABİKİDE ŞÜPHE UYANIYOR...

Katiliyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Eyl 13, 2005 6:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konuyu tartışmak bile yersiz.rte yaptığı işlerle,ülkeyi getirdiği noktalarda,söylediği sözler yaptığı açıklamalarla,özelleştirme konusundaki adımlarıyla,dış politikaları,kıbrıs ve ermeni meselesine bakış açısıyla,kurumlara verdiği zararlarla,ilişkide bulunduğu iç ve dışarıdaki kişiler de göz önüne alındığında kimliğini ortaya koymuştur.Bunu düşünce farklılığı olarak izah edemeyiz.Rte yaptığı işlerle Türk değil,Türkümsü bir tip olduğunu göstermiştir.Atsız Ata'nın tanımını yaptığı bu kişiliğe birebir uymaktadır.Bu iddiam,yanlız rte ile sınırlı değildir,başta abdullah gül olmak üzere,çok sayıda üst düzey akepe yöneticisinin Türkümsü tipler olduğunu biliyoruz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Çar Eyl 14, 2005 12:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu sahsiyetsizin kaninin asiri bozuk oldugu malum! Turk kani tasiyan bu kadarini yapamaz kendi kanina.
unal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Eyl 14, 2005 5:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Aslinda beni en cok rahatsiz eden konu su ki; AB nin istegi dogrultusunda ic siyasetin yapilmasi veya kanunlarin degistirilmesidir,yeni üye olan öbür devletcikler,önce kesin üyelik müzakereleri baslatiliyor ondan sonra gereken degisiklikler yapilmaya baslaniyor,NEDEN bize gelince tersi uygulaniyor yada öyle isteniyor anlamis degilim bizim siyasetciler acisindan; BU BIZIM ÜLKEMIZI PARCALAMAK veya GERIYE GÖTÜRMEK icin IYI BIR FIRSAT DOGURUYOR AB acisindan bunun icin ilkokul mezunu olmak bile yeterlidir sanirim anlamak icin ama nedense bizi yönettiklerini sananlar ANLAMAMAKTA COK AMA COK ISRARLILAR valla ben anlayamiyorum bu yönetici olarak gecinenleri.............
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Eyl 14, 2005 7:42 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anlıyorlar değerli kardeşim.Anlamasına anlıyorlar da bile bile bu işleri yapıyorlar.Bu işler taaa 3.Selim'den beri böyle.Islahat ve tanzimat fermanlarıyla başladı hala sürüyor.150 yıldan beri,bu devletin oynatmadık taşı,bozmadıkları kurumları,değiştirmedikleri töre kalmadı.Hala yeterli gelmedi,hala uğraşıyorlar.Islahat fermanıyla bize dayatılan konulardan birisi de belediyelerdir.Belediyeler kurulmalı diye bize ısrar ettiler.Ne oldu kuruldu da?Seçilmiş belediye başkanları olmazsa bu hizmetler yapılmazmıydı sanki?Artık işleri güçleri bırakıp da herşeyi özelleştiren,asli görevlerini bırakıp yandaşlarına iş veren,yandaşlarına yasal olmayan tapu,imarsız yerlere yasal olarak yasak olduğu halde alt yapı götüren,yandaşlarına para,odun kömür dağıtan,festivaller yapıp beş para etmez sanatçı taslaklarına geceliğine 10,20,30 bin doları milletin hakkından çalıp bunlara veren,milletin paralarıyla havai fişek gösterileri yapan,yandaşlarına serbest biniş kartı dağıtarak bu hizmeti götüren kuruluşları batırıp kötü hizmet etmelerine halkı 40 yıllık freni patlak arabalarla konserve gibi taşıtan bu belediyeler değil mi?Organize soygun yerleri bu belediyeler değil mi?Batının bize tavsiye ettiği hangi kurum bu ülkede doğru dürüst çalıştı?İstediğiniz sistemi getirin.
O sistemler insanlarla yürüyecektir.İnsanı bozan bir sistemle,bir adım ileri gitmek mümkün değildir.Bir başbakan kalkıp da ,ülkesinde bir kürt sorunu olduğunu söyleyerek,geçmişte bu konuda hatalar yapıldığını söyleyerek bunu düzelteceğim gerekçesiyle sonu fedarasyona giden bir dizi kararlar alıyorsa,yaptıklarının farkında olmaması mümkün mü?Milletin hakimiyetini elinden alan TÜRKÜMSÜ TİPLERİN TEMSİL ETTİĞİ BİR MECLİS MİLLİ OLABİLİR Mİ?TÜRK KELİMESİNİ AĞIZLARINA ALMAKTAN KAÇINAN,ÖNÜMÜZE DAİMA ÜMMETÇİLİĞİ GETİRİP KOYAN ADAMLAR TÜRK OLABİLİR Mİ?BUNLARIN ÜMMETÇİLİĞİ BİLE SAHTEKARLIK.
İslam denilince aklına Cumhuriyeti yıkmaktan başka bir şey gelmeyen,kurdukları cemaatlerle islamda hiç olmayan particiliği ve hizipçiliği uygulamaktan kaçınmayan bu adamlar değil mi?Gerçek Cumhuriyetin ,ALLAH CUMHURİYETİ OLDUĞUNU BİLE BİLE ŞERİAT DEVLETİ ADI ALTINDA,İNSANLARA ZULÜM ETMEK ÜZERE BİR DEVLET KURMAK AMACIYLA ÖRGÜTLÜ TEŞEKKÜLLER KURAN BUNLAR DEĞİL Mİ?NASIL FARKINDA DEĞİLLER YAPTIKLARININ.
GELELİM VAKTİ ZAMANINDA İSMETİN YAPTIĞI İŞLERE.hangisi bilmeyerek ya da yanlışlıkla yapıldı?Sağdan olsun soldan olsun ortadan olsun,mhp dışında hepsi denendi.
İcraatları ve ülkeyi getirdikleri durum ortada.Bu kadar hükümet,bu kadar iktidar,millete kan kusuran , devleti batıran kararları alırken işin nereye gideceğini bilmiyormuydu?Tansu bizi gümrük birliğine sokarken,bir profesör olarak bunun neye mal olacağını bilmiyor muydu?Özal devleti yıkıp,kurumları alt üst ederken,ahlak anlayışlarını paramparça ederken bilmiyormuydu?Ya diğerleri,yakınları soygunlar yaparken,abd nin her dediğini yaparken,milletin bir bölümünü palazlandırıp diğerlerini yok ederlerken yaptıklarını bilmiyorlarmıydı?
Hepsi yaptıklarını biliyorlardı,şu anda başta olanlar da biliyorlar.Bilmeyen,bu oyunu seyreden ,sadece millet.Bana biliyorlar demeyin.Bilselerdi bu adamların çıktıkları meydanlar bomboş kalır,bunlar sokağa çıkamazlardı.Bilselerdi bu rte bu kadar oy alamazdı.Bu provakasyonları yapamazdı.Hatta 3 ekimde o toplantıya bile gidemezdi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 10:05 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="sevgihan"]
bozkurtum_06 demiş ki:
KARDEŞİM AÇTIĞIN BAŞLIK BİRAZ SAÇMA GELDİ
ERDOĞAN TÜRK OĞLU TÜRK DÜR AMA DÜŞÜNCELERİ FARKLI
BU NEDEN LEDE TABİKİDE ŞÜPHE UYANIYOR...

RTE TÜRK DEĞİLDİR BUDA KESİNDİR VE KENDİSİ BİLE SADECE ŞUNU DİYEBİLİYOR BEN TÜRKİYELİYİM BEN TÜRKİYELİYİM DEMEKLE BEN
T Ü R K Ü M DEMEK ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR BİZ ONU TÜRKİYELİ KABUL EDELİM YAKINDA ZATEN AB LİYİM DER MERAK ETMEYİN SİZ
KaRaCaToLgA
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 103

İletiTarih: Cum Eyl 16, 2005 9:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ERDOĞAN TÜRK DÜŞÜNCELERİ SAPIK UÇUK KAÇIK İŞTE TÜM MESELE BU....
SAYGILARIMLA
tolgakaraca
hilal_asena
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 199

İletiTarih: Cmt Eyl 17, 2005 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arada yazılanları dahi okumaya gerek görmeden bu başlığı açan zeki arkadaşım; Türklük soyla ,sopla olmaz! gönülle olur, aşkla olur. anan baban Türk olunca Türk olmazsın bu vatana ihanet etmedikçe Türk olursun!Sen de bu adam sattı vatanı o zaman Türk değildir ama ne kadar kötü olursa olsun başımızdadır. sevmesekte dışarıya karşı desteklemek zorundayız...
Fransali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Cmt Eyl 17, 2005 9:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türkiyeli Türk Değil Ne Biçim sormuşsunuz ya hükümetin başı elhamdülillah yesil kominist türk değilim diyor türiyeliyim diyor gürcü soysuz
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız