Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - 200 çocuğa nasıl kıydınız ALLAHSIZLAR!!!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 9 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Kommando
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 88

İletiTarih: Sal Eyl 07, 2004 2:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DrNaZiM

Lan it rütbeni bil de konus sen kime CAKAL diyorsun ayrica senin bu foruma yazdigin bütün sacmaliklarida tek tek okudum

OLSUN BÜTÜN MOSKOV ELLER TÜRKÜN BAYRAGINA KURBAN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder AIM YIM MSNM
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Sal Eyl 07, 2004 3:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[img]BU EYLEMİN HİC BİR SEKİLDE SAVUNULACAK TARAFI YOK NE MİLLETTEN OLURSA OLSUN KARDEŞİM [/img]
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Dokuz_isik84
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 2:23 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU TOPIGI ACAN KISIYI KINIYORUM

EYLEMI DESTEKLIYORUM,

TURKE KEFEN BICENIN SONU FECI OLUR...
bidost
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 280

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 6:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dokuz_isik84 demiş ki:

EYLEMI DESTEKLIYORUM,

TÜRK MİLLETİ HİÇ BİR ZAMAN ZALİMLİKLE BİR YERE GELMEMİŞTİR VE BUNLARI YAPANDA TÜRK OLMAMIŞTIR TAKİ ORTA ASYADAN TÜRKİYE CUMHURİYETİNE KADAR.
SENİN EYLEM DEDİĞİN TERÖRÜ SAVUNMAK ACİZ PISIRIK KİŞİLERE MAHSUSTUR. ESAS EYLEM GÖRMEK İSTİYORSAN TÜRK TARİHİNİ OKU KUDRETİ ÖĞREN EYLEMİN NE OLDUĞUNU GÖR YARIN SENİN SU ANDA MEŞRU SAYDIĞIN EYLEMİ SENİN KARŞITIN OLANLARDA YAPTIĞI ANDA TOKAT SURATINDA ŞAAAAKKK DİYE PATLAR NE OLDUĞUNU ANLAMAZSIN SENİN EYLEMİN ACİZLEREMİ SÖKÜYOR SENİN EYLEMİN COLUK COCUĞAMA VE KADINLARAMI SÖKÜYOR. ŞU ANDA ÇİNİN ORTA ASYADA YAPTIKLARIDA KENDİNE DOĞRU ODA TURANDA KENDİ EYLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRYOR. SENİN DESTEKLEDİĞİN EYLEMDE TÜRK KANI AKIYOR SEN NASIL BİR ZİHNİYETE SAHİPSİN HEMEN ÜYE OLUP KAFANA GÖRE YAZI YAZMAYA BAŞLIYORSUN BURASI BÖĞÜRME YERİ DEĞİL FİKİR YUVASI SEN NE BİLİYORSUN KAFANA GÖRE 9 IŞIKI HEMEN LAKAP OLARAK ALMIŞSIN BELLİKİ 1984 DOĞUMLUSUN ÖNCE TARİHİNİ TÜRKLÜĞÜNÜ MHPYİ VE ÜLKÜNÜ ÖĞRENKİ BURADA OTUR KONUŞALIM YOKSA GİDİP ÜMMETÇİ POLİTİKASI YAPMA
DrNaZIM
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 8:44 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kommando demiş ki:
DrNaZiM

Lan it rütbeni bil de konus sen kime CAKAL diyorsun ayrica senin bu foruma yazdigin bütün sacmaliklarida tek tek okudum

OLSUN BÜTÜN MOSKOV ELLER TÜRKÜN BAYRAGINA KURBAN

Cibiliyetsiz köpek ben sana yutururum bu lafları!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Dokuz_isik84
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 1:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bidost demiş ki:
Dokuz_isik84 demiş ki:

EYLEMI DESTEKLIYORUM,

TÜRK MİLLETİ HİÇ BİR ZAMAN ZALİMLİKLE BİR YERE GELMEMİŞTİR VE BUNLARI YAPANDA TÜRK OLMAMIŞTIR TAKİ ORTA ASYADAN TÜRKİYE CUMHURİYETİNE KADAR.
SENİN EYLEM DEDİĞİN TERÖRÜ SAVUNMAK ACİZ PISIRIK KİŞİLERE MAHSUSTUR. ESAS EYLEM GÖRMEK İSTİYORSAN TÜRK TARİHİNİ OKU KUDRETİ ÖĞREN EYLEMİN NE OLDUĞUNU GÖR YARIN SENİN SU ANDA MEŞRU SAYDIĞIN EYLEMİ SENİN KARŞITIN OLANLARDA YAPTIĞI ANDA TOKAT SURATINDA ŞAAAAKKK DİYE PATLAR NE OLDUĞUNU ANLAMAZSIN SENİN EYLEMİN ACİZLEREMİ SÖKÜYOR SENİN EYLEMİN COLUK COCUĞAMA VE KADINLARAMI SÖKÜYOR. ŞU ANDA ÇİNİN ORTA ASYADA YAPTIKLARIDA KENDİNE DOĞRU ODA TURANDA KENDİ EYLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRYOR. SENİN DESTEKLEDİĞİN EYLEMDE TÜRK KANI AKIYOR SEN NASIL BİR ZİHNİYETE SAHİPSİN HEMEN ÜYE OLUP KAFANA GÖRE YAZI YAZMAYA BAŞLIYORSUN BURASI BÖĞÜRME YERİ DEĞİL FİKİR YUVASI SEN NE BİLİYORSUN KAFANA GÖRE 9 IŞIKI HEMEN LAKAP OLARAK ALMIŞSIN BELLİKİ 1984 DOĞUMLUSUN ÖNCE TARİHİNİ TÜRKLÜĞÜNÜ MHPYİ VE ÜLKÜNÜ ÖĞRENKİ BURADA OTUR KONUŞALIM YOKSA GİDİP ÜMMETÇİ POLİTİKASI YAPMA

)))) sacma ve mantiksiz yazi

a ben tarihimi de iyi bilirim ulkumu de
b eylem ruslarin 1 ay once oldurdukleri cecenlerin liderine karsi yapilmis bir eylemdir,

de benim anlamadigim ruslari bu kadar savunmaniz, moskovluga mi ozeniyorsunuz nedir, rusya turkiyeye 13 defa savas acmis 13 dede geri cekilmistir, coluk cocuk meselesine gelince ruslarin oldurdugu cecenlerin yerine saysinlar

ha birde osmanli nin tarihini iyi oku ozaman turk un menfaatlarini gorurusun
bedirhanbugra
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 54

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 3:37 pm    ileti konusu: as Alıntıyla Cevap Gönder

..

En son bedirhanbugra tarafından Sal Kas 23, 2010 11:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kommando
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 88

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 4:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DrNaZiM

Lan it sen kime neyi yutturuyorsun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder AIM YIM MSNM
ingilizkemal
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 4:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

dark_shadow demiş ki:

Irak da Hz.Ali türbesine yapılan saldırılara tepki duymadığımızı söylüyor bazı arkadaşlar.Hz. Ali biz müslümanlar için mübarek bir insan şüphesiz.Ama El Sadr denen herifin Irakdaki yeni düzende daha büyük söz sahibi olmak için - sırf kendi çıkarı için - verdiği mücadleye hiç bir şekilde destek olmam ben.Şıkıştıkları zamanda Hz.Ali türbesine sığınıp kendilerini mücahit gibi gösteriyorlar bence.Araplar her zaman para için savaştılar. için nede Irak'ın kurtuluşu için olduğunu sanmıyorum.

ingilizkemal : Shamil Basayev büyük bir lider ve saygın bir insandır.Asyada yaşayan müslümanların bağısız olmaları için büyük mücadele vermiştir.Hakkında konuşurken kullandığın kelimelere dikkat edersen daha iyi olur.Ayrıca Türk-Rus işbirliği diye bişey olamaz.Amerika-Rus çekişmesinde her iki tarafda (Türkiye önemli bir yerde olduğu için) Türkiyeyi kendi tarafında görmek istiyor.Zaman zaman göstermelik adımlar atılabilir.Ama işbirliği hiç bir zman söz konusu olamaz!

Sen İmam Azam Ebu Hanife nin türbesini bombalayan ABD askerlerine de bari sahip çık.
Şamil Basayev bir vahhabi.bunu bilmiyorsan git öğren.Büyük komutan görmesek (bkz Mareşal Atatürk,Mareşal Fevzi Çakmak Paşa...)Kim ulen basayev .Bir bebek katili.ABD uşağı bir piyon.Vahhabi .Mezhebi bile bozuk adamın.Masum insanları öldürmek hangi kitapta var.
Türk-Rus ilişkilerini ABD ve piyonları baltalamak için uğraşıyor.Ama gücü yetmeyecek ABD ve onun yalakalarının.
ABD ile işbirliği yapanlar istiklal mahkemelerşnde asılacak.
Akinci_Bey
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 8:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YETER ARTIK

En son Akinci_Bey tarafından Çar Oca 11, 2006 3:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.
Akinci_Bey
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 8:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

halen anlamayanlar ve kör olanlar icin

Aslan Mashadov’dan Açıklama: Hiçbirşey Terörü Haklı Kılmaz
AjansKafkas-3 | 06.09.2004 | 15:53:46 | Views: 165 | Çeçenistan
Çeçenistan Devlet Başkanı Aslan Mashadov, Beslan’daki trajediyle ilgili Kamu oyuna ve Çeçen halkına açıklamada bulundu.

Aslan Mashadov : Beslan'daki okulda öğrencilerin rehin alınması, iki Rus uçağının düşürülmesi ve Moskova'daki patlamaların bizimle bir ilgisi yoktur. "Hiçbir şey terörü haklı kılmaz, özellikle de suçsuz,masum insanların öldürülmesini kınıyoruz.

RF Devlet Başkanı Vladimir Putin, Beslan'daki trajedinin sorumluluğunu Çeçenistan'a yüklemekte ve çevresindeki bölgeleri baskı altına alarak cezalandırmak istemektedir. Beslan'daki trajedinin sorumlusu, insanlık suçu işleyen Putin rejimidir.Çeçenistan ve çevresindeki bölgelerde bu eylemleri yapan insanlar, bunları din fanatizmi veya politik ideolojilerden dolayı yapmıyorlar. Bu insanlar, Rus askerlerinin sistematik olarak uyguladığı baskılar sonucu , psikolojisi bozulanlardan oluşuyor. Bunun sorumlusu Çeçen halkına soy kırım uygulayan Rusyadır.

Biz Çeçenler son 10 yılda halkımızın dörtte birini kaybettik. 42 bin çocuğumuzu yitirdik, halkımızın yarısı mülteci durumuna düştü. Her Çeçen şunu çok iyi biliyor. Biz Kremlin'in gözünde onurlu, özgür yaşama hakkına sahip değiliz. İkinci sınıf bir halkız, Putin ve müttefikleri için insan hakları, demokrasi bize gelince boş laflar oluyor.

Ancak Rus vahşeti uluslar arası arenada görmemezlikten geliniyor. Bu olaylarla Çeçenistan'ın masum insanlarına sistematik olarak vahşet uygulayan Rus askerlerinin vahşeti kamufle edilmek isteniyor.

Bizi zor günler bekliyor. Bu olaylar bahane edilerek Çeçenistanda politik çözüm ertelenecek ,Putin Beslan'daki trajediyi kullanarak halkımıza karşı daha sert baskılar kuracak ve masum insanları katletmeye devam edecektir.

Ancak tarih birçok kez gösterdi ki ,er geç katiller ve soy kırım yapanlar yenilecek, bizler ise özgür olacağız.

Tüm Çeçenleri Beslan'da ölen masum insanlar için ağlamaya çağırıyorum. Nasıl binlerce masum Çeçenin ölmesiyle göz yaşı dökmüşsek aynı göz yaşını öldürülen Oset çocukları için de dökmeye çağırıyorum.

Tüm bunlar Rusya'nın Kafkasya da uyguladığı politikaların sonucudur.Tüm çeçen halkı adına ölen masum insanların yakınlarına baş sağlığı diliyorum

Aslan Mashadov

Çeçen-İçkeriya Cumhuriyeti Devlet Başkanı
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 9:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya kardeşim bu saldırıların hala Çeçen'lerce yapıldığına inanan bir zihniyet ve bu saldırıların Çeçenler tarafından yapılıp eylemi destekliyorum diyen zır cahiliyet olduktan sonra ne diyelim..
dark_shadow
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 47

İletiTarih: Çar Eyl 08, 2004 10:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ingilizkemal : Okuduklarını anlayamayacak kadar beyinsiz misin?Yoksa ben mi çok karmaşık yazıyorum?Türk medyası gibi her sözü kafanıza göre yorumluyorsunuz?Benim ne amerikan güçlerini ne de başkalarını savunmak gibi bi amacım olmadı olamaz!Sadece olayların iç yüzüne bakmanı söyküyorum.Ayrıca ben İmam Azam Ebu Hanife nin türbesine yapılanlar için değil Hz.Ali türbesine yapılalar için konştum.El Sadr ve onun sözde direnişi konusunda hala da aynı şeyleri düşünmekteyim.

Şamil Basayev'in de kim olduğunu son derece iyi biliyorum.Sözü geçen eyleme hiç bir şekilde destek verdiğine inanmıyorum.Zaten şuan için hiçbir kesin kanıtda yok.(ama siz haber almışsınız!nerden aldıysanız) Rusya yapılan eylem için bütün Çeçen direnişcileri suçlamakta.Basayev ve Mashadov da lider oldukları için ilk sıradalar.Şahsen bende kim yaparsa yapsın yapılan eylemi kınadım.(yazılarımı okursan görürüsün!)

Ayrıca her yazında özellikla vurguladığın şu Türk-Rus ilişkileri nedir bunuda senin yorumlarından dinlemek istiyorum?Bu ilişkilerle yapılan eylem arasında da kuduğun bağı da anlatırsan sevinirim?

Saygılarımla...
cassiusx
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Per Eyl 09, 2004 12:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu Bölümüde bastan sona okudum!
Halan daha anlamdiniz... Amerika iki yil önce Hacli seferni baslatdim dedi!
Yani var gücleriyle Müslümalari kötülemye, kücütmeye ve yok etmeye calisiyorlar!
Rusyadaki bu olay ne olursa olsun tasvib edilecek bir durum degil!
Yanliz eger bu Eylem gercekten Cecen direnisciler tarafindan yapilsaydi, sanirim bunun cekinmeyip aciklarlardi...
Ruslarida iyi taniriz... bundan bir kac yil önce kendi yeralti gemilerini nasil icindeki insanlarala batmasina göz yumdular!

Ruslar acimasizdir... kendi halkina'da, baskasina'da(Ortodoks)!
Burda Cecenlerin Türk olup olmadigida önem tasimiyor... Müslüman olmalari yeter!

Araplara gelincede, sanirim HZ. PEYGAMBERIMIZIN bundan 1400Yil önce söyledikleri yeterli... :"Ben Araplardanim ama, araplar benden degil!"

Düsünüyorumda... bizi birbirimize düsürmek nede kolay(hem Türk olarak hem Müslüman olarak)...

ALLAH herkezin icini bilir... bundan süphe yokdur!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız