Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KÜRTLERE KAPAK OLSUN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 7. sayfa (Toplam 13 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 10:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yok ya çerkezler en kurak yerlere yerleştirilmişmiş bak amik ovası sakarya kocaeli kayseri çerkezlerle dolu
dogu insanı egitimsiz kalmış anladın mı gafil neden kışkırılabildigini tabi işine geldigin gibi algılıyorsun
saçmalamaya başaldın dedigine göre işin içinden çıkamıyorsun bu da pisikolji bilgisi olsun sana işin içinden çıkamayanlar saldırganlaşırlar ya da senin gibi sen ne dedigini bilmiyorsun saçmalıyorsun der
benden sana bir bilgi daha
aslında senin faydalanacagın çok şey var daha ama ömür vefa etmez be cahil
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 10:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BAK sana tesisler yazıyorum.gitmediğim yerleri yazmıyorum.ne urfası be.benim orada kaç yer gördüğümü sen biliyormusun?Biz gittik çalıştık.borcumuzu da ödedik bizi yetiştiren ülkeye.kim gitmiyorsa ona söyle.o binalar teşvik için dikilen tesisler değil.apartman daireleri.içinde de urfalı oturuyor.ben karsı ,vanı,mardini de biliyorum.Vanı da.Sen açlıktan kırılıyoruz diyorsun da millet sabahları ciğercide.Van da kahvaltı salonundan geçilmiyor.Tamam ben kim olduğunu anladım.Senin ülkücülükle zerre kadar alakan yok .çünkü onların ağzıyla konuşuyorsun.seninle işim bitmiştir.bir kişi kazanalım dedik onu da yüzümüze gözümüze bulaştırdık.seni fakirlik edebiyatın,sosyal meseleler uzmanlığın,ve çok bilmiş halinle baş başa bırakıyorum.bu satırları okuyanlar sanırım seni de beni de anlamışlardır.Bu devlete kimin hizmet ettiğini,kimin lanetler yağdırdığını görmüşlerdir.Eh bu da bana yeter.Seninle konuşacak ortak en küçük bir paydam yok.sen felsefene devam et. biz de işimize bakalım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 10:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

özel bilgilerini ne yapayım senin be cahillerle ugraşamam hele milliyetçilik edebiyatına yatığp da bi halt bilmeyen düşünemeyen kalıplaşmış şeylerle konuşanları ne yapayım
benim aşiretimden necmettin cevheri gibi adamlar var hatırlatırım sana
motuntuman
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 10:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sizin gibi vatan millet sakarya edebiyatı yapıp kendi dışında herkesi vatan haini görenlerle konuşacak şeyler çok
BEN TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM TAMAM MI AMA SENİN GİBİ SADECE LAFLA DEGİL
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pzr Oca 09, 2005 11:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Motuntuman SEAN josef lisesi izmir de 98 de felsefe tarihi. İstanbul gaye koleji liseler arası MAntıgın gelişimi hakkında derecelerim var felsefede yapmıyorum senin yaptıgın gibi kaçmıyorumda iki dükkanı birden çalıştırıyorum yarın benimde hem 2 finalim hemde iş görüşmelerim var ve senin anlayamayacagın kadar mühim sözde degil lafta degil özümde olmasam hala burada yazıyor olmazdım asıl senin sınav bahanesiyle kaçışın ortada.

Son bir şeyi okuyanlardan istiyorum lütfen herkez okudugunu yorumlasın haksızsam. SUsarım ama haklıysam haklıysak konuşlım. Bu vatanı iki söze bırakmam hainin karşısında ise asla susmam.....................
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 3:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

motuntuman demiş ki:
sizin gibi vatan millet sakarya edebiyatı yapıp kendi dışında herkesi vatan haini görenlerle konuşacak şeyler çok
BEN TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM TAMAM MI AMA SENİN GİBİ SADECE LAFLA DEGİL

Ulan bana bak yazilarinin hepsini okudum, sen kendini ne saniyorsun be? Aklin varsa aklini basina al, yazilarina dikkat et! Sen burdaki milliyetci kardeslerime hakaret edemezsin tamammi? Haddini asmissin sen! O laflarini yedirirler sana dikkat et! Sanal alemde kabadayi ayaklari taslama burda! Biz sendenmi ögrenecegiz ulan milliyetciligi? Sen gitte o keko kandaslarina hakaret et, onlari uyar onlara ders ver tamammi?! Ben herzaman demisimdir, kürtlerin yüzde 99,9´u hain diye, üstüne basa basa herzaman ve heryerde derim bunu! Bunun ispatini soracak olursan bana, aynaya bak, kendine bak ve buraya yazmis oldugun yorumlarina bak görürsün ispati! Gelmissin buraya güya Türkcüsün, Türk Milliyetcisisin, güya kendine Türk diyorsun öyle görüyorsun, cidden böyle olsa ne mutlu sana bende sevinirim ama surda yaptigin ise bak, yazdigin yorumlara hakaretlere bak! Sen kendini bir Türk milliyetcisi olarak gören biri olarak burda bize hakaretler savurursan, digerleri napsin? Hepiniz aynisiniz, hepiniz yeri geldiginde kürtlügünüzü savunuyorsunuz, kürtcülük yapiyorsunuz! Biz TÜRKIYEYI kim bölmek isterse onlari düsman belleriz, bu konuda kürtler ipin ucunu cekenler oldugu icin kürtlerin cogunlugu hain oldugu icin bu cogunluktan NEFRET ediyoruz, yok efendim onlarla masaya oturup ders vermeye gerek duymuyoruz, bunu senin gibi kendisini Türk olarak gören kürtler yapsinlar! Burda kabadayilik yapacagina gitte o geri kalmis kandaslarini aydinlat, kardesligi anlat onlara bu senin görevin bizim degil! Eger bu kardeslige inaniyorsan tabiki! Bölücü olmayan vatan haini olmayan ve senin gibi olmayan kürtlerde var elbet ama bunlarin sayisi maalesef az. Bizim burda bir iki tane var, ocaktan cikmiyorlar, kürtce konusmuyorlar, kürtcülük yapmiyorlar ayni TÜRK gibi görüyorlar kendilerini, tam bir TÜRK milliyetcileri helal olsun onlara! Onlar bu senin yazmis oldugun yazilari görseler suratina tükürürler! Onlar senin gibi SÖZDE TÜRKCÜ degil, onlar neyin ne oldugunu bilen kisiler, senin geldigin oyuna gelmezler, senin bize BURDA oynadigin oyunu oynamazlar, senin gibi kürt yarasi olup gocunmazlar burdaki siirlere! Acikcasi senin gercekten bir Türk Milliyetcisi olduguna inanmiyorum! Sakin ola sakin sakin haa birdaha hakaret ettigini görmeyim burda! Adam ol adam! Haddini bil haddini asma sakin!

Bu konuda yahyaoglu, kadir21, funda3307 ve diger kardeslerime sonuna kadar katiliyorum, sonuna kadar destekliyorum onlari! Helal olsun sizlere!

Bu Vatan sahipsiz degil!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 7:12 am    ileti konusu: motun_tuman'a Alıntıyla Cevap Gönder

1-Sen devlete hesap soracağına önce ağan Cevheri'ye hesap sor.Kaç yıl siyaset yaptı.Son ayrıldığında görevi genel başkan yardımcılığıdır dyp nin.Ağan urfa'dan kaç dönem milletvekili seçtirdi kendini.Seçildi demiyorum bak iyi dinle seçtirdi.Çünkü sizde seçim olmaz.Sandıklar tek elden doldurulur.Ağan ;Urfa'ya ne hizmet verdi?77 LERDE URFA TÜNELİNİN İNŞAATINA BAŞLAnDI.Atatürk barajı ortada yok.İşi hızlandıran barajı ihale eden askeri yönetimdir.Finanse eden de Özaldır.Senin ağanın partisi yapmadı yani orayı.Ön çalışmalar da menderes zamanında başlamıştır.Etüdleri falan.
2-Siz Türkiye Cumhuriyetinin değil aşiretlerinizin kanunlarına tabisiniz.Oraya ilmi de,yatırımı da öğretmeni de sokmayan,sokulsa bile çalıştırmayan sizlersiniz.İki yüzlülük yapma burada.Biz birinci sigarası içiyorken İstanbul'da,senin aşiretlerinin ağa çocukları altında mercedes ile okula geliyordu.Sene 70 li yıllar.Sen de aşiret reisinin oğluysan,kimbilir altında ne model araba,diskolarda cirit atıyorsundur.Bu halkın uyanması sizin işinize gelmez.Çamuru devlete atacağına,git memleketinde çalış.Sen adam değilsin ki bir defa.Senede kaç ay Urfada'sın sen?

Senin aşiret ağaların da orada oturmaz.Oraya hasılat toplamaya gelir.Okulunu bitir önce ukalalık yapacağına ;sonra memleketine git,o saçma sapan Türklüğe de islama da sığmayan törelerini değiştir.Kızlarınızı mal gibi satılmaktan kurtar.Başlığı kaldır.Evlenmeyi kolaylaştır.Bankalardan berbat; kılıfına uydurulmuş o aşağılık faizini kaldır halkını sömürtme.Milletin sırtından geçinip palazlanıp kudurmuş köpekler gibi,burada millete saldırma.Altında araba,her sokakta bir kız,tuzu kuru burada aşiret propagandası yapmak referans göstermek kolaydır.Ulan bilmediğimiz heriflermisiniz?sSen neyinle öğünüyorsun?Senin aşiretin ülkeyi bölücüye satmamıştır ama,kanını emdiği insanların istismarına da ortam hazırlamıştır.Bak ben batıdan biri olarak ne mal olduğunuzu buraya yazıyorum ki herkes okusun.Sen bu devirde,bu cumhuriyet üniversitesinde okuyorsun.Burada aşiret üyesi olmakla iftihar ediyorsun.Senin ciltlerle kitap taşıyan eşeklerden ne farkın var?
3-"
Türk milletini yükselmesi ve tehlikelerden korunması, Türk milletini meydana getiren kişilerin teker teker millî şuur sahibi olmasına ve kalplerini millet sevgisi, vatan sevgisi ile çarpmasına bağlıdır." al sana 9 ışıktan bir madde .Yahyaoğlu yazmış güzel güzel.Burada gurup şuurundan bahsedilmiyor.Tek tek ayrı ayrı milli şuur,ve kalbin vatan sevgisiyle çarpmasından bahsediliyor.Burada ne mozaik,ne sentez,ne de başka şeyler var.Sen hala daha bu adi dili savunuyor,avrupanın dayatması,bizim teslim olan hükümet yüzünden,kitabına uydurulmuş,delik deşik olmuş anayasayı savunuyorsun.Neymiş dava açılamazmış.Bak bir gün nasıl hesabı sorulur bunun.Türksen at o adi dili bir tarafa.De ki dilim türkçedir.
4-Sana verecek yüzlerce cevabım var da,sen adam olmadığın için,o kürtlük kompleksini üzerinden atamadığın ve ruhen hasta olduğun için sana bu laflar tesir etmez.Sen önce bizim seviyemize bir çık da öyle konuş.Asıl icraatı olmayan,kocakarı gibi dırdır eden sensin.Ben öğrenci kardeşlerimi tenzih ederim.Elbette bir genç,yolunu çizecek hale gelinceye kadar ailesinin desteğine muhtaçtır.Bu onun bir fikir sahibi olmasına engel de değildir.Ama tecrübeyi kulak ardı eden,daha bir halt olmadan ona buna çamur atıp azarlamaya kalkan,hele aydın geçinip ablası yaşında bir bayan'a hayasızca sözler ve tehditler yağdıran bir ne idüğü belirsiz insana da susamayız.Gel de beni mevta yap bakalım nasıl yapacaksın merak ediyorum.Gel de bu forumu bana dar getir bakalım nasıl yapacaksın?Hangi konuda istiyorsan seni önümde diz çökertir okuturum ben anladın mı?Sen önce edepli olmayı ve konuşmayı öğren.Hayatımda,aykırı görüşten dahi olsa,kendisi başlatmadıkca hiç bir büyüğüme ve abime saygımı bozmadım.Sende bu terbiyenin en küçük izi bile yok.Bi halt olmadığını,ne kadar boş ve yetersiz bir insan olduğunu,bu hayatta bu kafayla bir halt edemiyeceğini anladığında bir bakacaksın ki,saçın sakalın ağarmış.Allah senin gibi kişiliksiz,terbiyesiz,ve bozguncu insanlardan bu ülkeyi muhafaza buyursun.
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 11:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

boşverin ya!.... okuduğu halde cahilliğinden kurtulamamış insanla konuşmayın sanal arslan bunlar. bizim lafımız bölücülere ama tek gocunan montuman oluyor yazık birde milliyetçiyim diyor biz cahilizya 10 kişi haksız bir montuman haklı aklı sıra birde ders veriyor biz üniversiteyi bitireli 4 yıl olmuş dersimizi çoktan savdık sen iyi çalış kimseye akıl öğretme kadir21,yahyaoğlu, ege, funda3307 olarak burdayız herzaman bekleriz....................
ülküdaşlarım adınada yazdım ama aynı şeyleri düşündüklerinden eminim çünkü ülküdaşlar tek vücuttur bölünmez

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
Bozkurt_Baha
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 102

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 11:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah sana sağlık versin ablacım
Eline diline ve yüreğine sağlık
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Bozkurt_Baha
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 102

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 11:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah sana sağlık versin ablacım
Eline diline ve yüreğine sağlık
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 12:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burası Bozkurt.net idrak edemeyenler için tekrar söylüyorum;Bozkurt.net
Burası kürt aşıklığı yapılacak yer değil,Devleti eleştirecek yer değil.Kimse devleti eleştiremez ancak hükümetleri eleştirirsiniz.Burada herkes kendi Ülkücülüğünü,kendi Milliyetçiliğini,Kendi Türkçülüğünü eleştirebilir.Yok mahalle karıları yok şu yok bu.Herşey ortada. Bu siteyi kendi seviyesine düşürmek isteyen varsa uzaklaşsın.Kimse kimseyi kürt diye suçlamazken,kardeşim diye hitap ederken neden hala yanlışlar savunuluyor.

Tartışmaya saçma sapan bir konum verilirse gereği yapılacaktır.

Sağlıcakla...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 12:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda ülküdaşım sonuna kadar yanındayım.Daha da güzel şiirler yazmanı bekliyorum.Senin,yahyaoğlunun,ege'nin,turhanbeyin,pusunun,birdostun,özbekenin,mantıklı yazdığı zaman zaferin,kerkük türkün bozkurt baha nın vebizim gibi düşünen ismini unuttuysam kusura bakmasınlar,bu davadaki gerçek bozkurtların her söyleyeceği laf bana da aittir.Sahiplenirim.Okumadan da bildiriye imzamı atarım.Sen rahat ol.Ben bu çocukla uğraşmaktan bıktım.Artık sıkıyor insanı.Bir kişiyle uğraşacağıma,ben gene en iyisi izlenimlerimi yazayım.Belki daha faydalı olurum.
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 12:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vatanıma vatanımıza sevdalı olan herkezin yanındayım diye defalarca belirtim. Yine söylüyorum bacım seninde diger arkadaşlarında arkasındayım. Vatan için atılan her adım davaya hizmettir buna sanal alemde dahildir. Burası Türkiye Adı üstünde türkün malı saygı duyana saygı duyarız. Ya sev ya terket
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
turhanbey
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 360

İletiTarih: Pts Oca 10, 2005 1:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ülke için yüreğ çarpan herkes bizim kardeşimizdir.Bizim istediğimiz yanlışlar savunulmasın...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 7. sayfa (Toplam 13 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız