Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YENİ DECCAL FETHULLAH GÜLEN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 7. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
turana_kadar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 7:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu dava özüdür İslamiyet'in
Bu dava güneşi, mazlum milletin
Bu dava herşeyden, herşeyden çetin
Bu yolda dert, gurbet, hüzün bizimdir

Muhterem Sevgihan kardeşim;Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki Resulullah Efendimiz(Aleyhisselam) yaşadığımız zamanı Ahir zaman olarak nitelendirmiş ve hepimizin bildiği bir takım olacaklarıda sıralamış. Böyle bir zaman da hakiki İslam Alimlerine rastlamak oldukça zor ve kendini alim diye tanıtan ve bu şekilde tanınan bir çok hokkabaz meydanda dolaşmakta...
Çözüm çok basit eğer hakiki alim bulamıyorsan,bu zamana kadar gelmiş olan ve tüm alimlerin icması ile bildirilmiş olan gerçek islam alimlerinin kitaplarını okumak gerçek alimlerin yanında olmak kadar kıymetli ve değerlidir.
Bir yerde doğruya inanan tek olmak,doğru yoldan sapmış olanlarla çok olmaktan iyidir,evladır.Bu bilinçte olduğumuz müddetçe çınar gibi ayakta kalmayı elbette başarmış olacağız.Bu da öte alemde Yüce Rabbin(celle celalühu) rahmetiyle muamelesine yetecek vede hatta artacaktır.F.Gülen meselesi ise çok açıktır.Düşünün bir bakalım nasıl namaz kıldıkları bile bir çok şeyi açıklamaya yetecektir.Hanefi bir müslüman namaz kılarken kıyamı yerine getirirken(ki bu namazın içindeki farlarındandır) her iki ayağı arasında dört parmak açıklık bulunması gerekirken f.gülen talebelerinin hepsi kovboy misali(tabirimi mazur görün)
bacaklarını açabildikleri kadar açmakta ve farza fesad karıştırmaktadırlar.
Bu ise Allah korusun Resulullah Efenimiz ve onun kutlu yolunda giden büyük alim ve velilere muhalefet olur ki Allah muhafaza onları beğenmemek gibi bir gerekçeyle yapılıyorsa küfre götürür, eğer öyle değilse bidat ehli olarak lanetlenmişler tayfasına katılmış olurlar.Bu ise zaten başlı başına küfre sınırdır.Bu meseleyi defalarca cemaatin ileri gelenleriyle tartışılmış olmasına rağmen sonuç alınamadığı gibi Said Nursi böyle kılardı gibi saçma bir gerekçe öne sürülerek geçiştirilirdi.( Ki herkes bilir ki S.Nursi şafii idi ve şafii mezhebinde de bu uygulama yok sadece omuz genişliğince açılması efdaldir.)
Bu güne kadar hiçbir islam alimi bağış toplayarak hizmet etme yolunu seçmemişken bunlar yüzünden müslümanlar dilencilik yapan insanlar gibi görünmeye başlamıştır.
Bunlar çok küçük örnekler zira diyalog saçmalığıyla karşılaştırıldığında çok ufak kalıyor bunlar.Resulullah ve onun kutlu yolundan giden binlerce islam aliminin benimsemiş olduğu tebliğ metou yerine kalkıpta ibrahimi dinlerin birliği adı altında diyalogçuluk yapmak ise aleni küfürdür.
Bu arda çok iyi hizmet ettiklerine katılıyorumda hizmeti farklı yerde farklı dinelere ediyorlar.
Allah doğru yoldan ayırmasın..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 401

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 7:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hicbiriniz laf anlamiyorsunuz bre kardaslar.

ne fethullahmis be, vay vay vay.

adam sakiz oldu ulkudaslarimin agzinda, hala konusuyorsunuz.

davayi bu kadar konussaydik eger, iktidar olurduk be.

soyleyecek birsey bulamiyorum artik.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 8:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gazibaba demiş ki:
Lütfen bilinçli olun, bak ben size nasıl kullanıldıklarını anlatan bir yazı gönderdim ama siz herhalde uzun yazıları okumuyorsunuz.

Uzun yazilari okuyorum. Su anda son bir kac notunda verilen baglantilara, yazilara bakiyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 9:45 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

sevgihan kardeşim neden Türklerin örf ve adetlerini çiğniyorsun benim orada anlatmak istediğim Türklerde büyük ve alim insanlara hazretleri diye hitap edilir di ve sen bunu tutup başka yönlere çekmişsin hristiyanların örfleri adetleri bizi etkilemez ve fetullah hoca efendi Türkse Türk örf ve adetlerine uymalıydı ve papaya hazretleri kelimesini kullanmamalıydı ve şu ana kadar yazdıklarını okudumda kardeşim her hazretleri kelimesi ile ilgili konuşmuşşsun peki fetullah hocanın en yakınındaki insanın onun karşısında papnın elini öpmesi ve fetullah hocanın buna hiç bir şekilde tepki göstermemesine ne diyorsun veya bunuda geçtim fetullah hocanın papa ile aynı odaya girip orada saatlerce konuşmasına ne diyorsun bu nedemek oluyor kardeşim bize bunu açıklarmısın Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. kardeşlerim s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Çar Ağu 03, 2005 9:46 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşerim artık bu konuyu daha fazla tartışmak manasız bence çünki neyin ne olduğu ortadadır ve tartışmanın hiç bir anlamı yoktur Allah ( azze ve celleye ) emanet olun kardeşlerim s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 12:22 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amma ugru kilikli herifmissin

bu laflarini yediren biri cikar, benim yanimda olsan ben yedirirdim.

cakal.
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 12:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

aynı mesajı 10 defa yazdı gitti
cesareti bu kadar..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 7:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt-1977 ye:ben sadece arkadaşlarımı bu konuda uyarmak istemiştim sağolsunlar çoğuda bilgili ve bilinçliymiş bu konuda hala bazı arkadaşlarımız anlamak istemesede ama sizede hak verdim bu konunun bu kadar uzicağını tahmin etmemiştim ama davamızın haricinde malesefki binlerce arkadaşımı etkileyen bir durumuda göz ardı edemezdim hatırlarsan koskoca OSMANLI DEVLETİDE bu yüzden parçalanmıştır bence çok önemli bu konu sadece f.g. değil olay içten içe hıristiyan kurallarının sinsice dinimize sokulmaya ve ancak TÜRKLERİ bu şekilde alt ederiz düşüncesine bağlanmaktadır ve sevgihanada bir sözüm var arkadaş cd ler diyelim ki montaj kitaplarındaki yazılarıdamı montaj anla artık teşekkürler
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 9:30 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve Rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_1977 :(((((

En son yorukhasan tarafından Per Ağu 04, 2005 11:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 9:39 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yok ya yorukhasan kardas estagfirullah, aklina gelmesi bile yanlis kardasim, canim benim.

dun gece bir pkkli geldi 10-15 tane ayni mesaji yazdi ve ben bir iki tane cevap yazdim, onun mesajlari silinmis ve benimkiler duruyor.

baska bir basliktada alper tunga cevap vermis o pkkli pice.

siz ulkudaslarimiza hakaret etmek, kendimizede hakaret etmektir, aklina getirmen bile beni uzer kardasim.

Allah dirligimizide birligimizide, kardasligimizida bozmasin insallah.

amin.
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 10:29 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[davamızın haricinde malesefki binlerce arkadaşımı etkileyen bir durumuda göz ardı edemezdim hatırlarsan koskoca OSMANLI DEVLETİDE bu yüzden parçalanmıştır bence çok önemli bu konu sadece f.g. değil olay içten içe hıristiyan kurallarının sinsice dinimize sokulmaya ve ancak TÜRKLERİ bu şekilde alt ederiz düşüncesine bağlanmaktadır ve sevgihanada bir sözüm var arkadaş cd ler diyelim ki montaj kitaplarındaki yazılarıdamı montaj anla artık teşekkürler[/quote]
Alıntı:

FUNDA KARDEŞ OSMANLI İMPARATORLUĞU İSLAM ALİMLERİNİN YAPTIKLARI YÜZÜNDEN DEĞİLDE KÖTÜ YÖNETİM BOZUK DÜZEN VE İSLAMDAN UZAKLAŞMA VS GİBİ SEBEBLERDEN DOLAYI YIKILMIŞTIR.KONUYU FARKLI YÖNLERE ÇEKEREK HAKLILIĞINIZI İSPATLAMAYA ÇALIİIYORSUNUZ AMA BUNU DOĞRU YOLLARDAN YAPMIYORSUNUZ.BU KONU HER KAFASINA ESEN TARAFINDAN BAŞLIK ALTINDA AÇILIYOR HERKESTE BU KONUYU DEBERTMEKTEN KENDİNİ ALIKOYMUYOR.BAKIYORUMDA HERKES BİRİLERİNDEN ÖVGÜ İLE BAHSEDERKEN ONLARDAN ÖRNEK VERİRKEN BAŞKALARINI YERMEKTEN ALIKOYAMIYOR.ACABA BİZLER O KADAR DÜZGÜNMÜYÜZ KENDİMİZE BU SORUYU HİÇ SORDUKMU.SADECE BURDA SANAL ALEMDE KAFAMIZA GÖRE YAZI YAZMAKLA İŞ BİTİYORMU.HER İNSANIN HATASI VARDIR.SONUÇTA İNSAN BUNU ANLAMAK O KADAR ZORMU.MÜSLÜMANIM DİYORUZ MİLLETİN BİR NUMARALI KIYBETİNİ YAPIYORUZ.
ÜLKÜDAŞLAR BEN HER DEFASINDA BU KONULARDAN RAHATSIZLIĞIMI DİLE GETİRİYORUM VE BİZLERE ZARAR VERDİĞİNİ VURGULUYORUM AMA BİZLER HALEN DAHA BU KISIR DÖNDÜ İÇİNDE KENDİMİZİ ORDAN ORAYA SAVURUYORUZ.
HER GÜN ASKERİMİZ GARDAŞIMIZ BU VATAN İÇİN CAN VERİYOR BİZLER OTURMUŞ BİRİLERİNİ TARTIŞIYORUZ.BİRİLRİNİ TARTIŞA BİLMEMİZ İÇİN BİRİLERİNİN SEVİYESİNE ERİŞMEK ONLA AYNI SAFTA OLNUMASI GEREKTİĞİNİ SAVUNANLARDANIM.
ŞİMDİ BU YAZIYI OKUYANLARIN KAFASINDA BİR IŞIK YANACAK EVET BUDA GÜLENCİ DİYECEK.
BUNLARA VERECEK CEVABIM ALT TAKİ İMZAMDIR.
BU KİŞİNİN BU ÜLKEYE ZAMANINDA FAYDASI OLMUŞTUR BUNU KİMSE İNKLAR EDEMEZ.AMA HATALARIDA OLMUŞTUR.BUNLARI TABİKİ TARTIŞACAĞIZ AMA SEVİYEMİZİ KORUYARAK BURDAKİ ARKADAŞLARI KIRMADAN YIKICI DEĞİL YAPI OLARAK.

SAYGILARIMLA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 11:49 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

kardeşim hakkını helal et ben o iletileri görmedim kusura bakma :( görseydim yazarmıydım bu iletiyi hakkını helal et s.a Allah ( azze ve celleye ) emanet ol
bozkurt_1977
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 1:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan kardasim beni mahcup ediyorsun.

ne hakkim gecmis olabilir, davama veya davami guden ulkudaslarima hakkim gecmemistir, mevzusu dahi olmaz.

hakkimda, varligimda, canimda bu davaya feda olsun.

bana bir daha hakkin gecmis demeyesin.

sende Allah'a emanetsin.
edebali80
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 44

İletiTarih: Per Ağu 04, 2005 2:34 pm    ileti konusu: dinler arası diyolok :misyonerlik Alıntıyla Cevap Gönder

VATİKAN VE KİLİSELER BİRLİGİ ADINA''DİNLER ARASI DİYALOG''FİKRİNİ ORTAYA ATAN MİSYONERLER TEŞKİLATININ LİDERİ LOUS MASSGNONNUN MİSYONERLER ZİRVESİNDE YAPTIGI KONUŞMA AYNENE ŞÖYLEDİR:

MÜSLÜMANLARIN HERŞEYİNİ TAHRİP İLE MAHVETTİK.DİNLERİ ,İNANÇLARI ,AHLAKLARI,DİNE BAGLILIKLARI VE İNSANİ DUYGULARI MAHVOLDU.ONLARIN MİLLİ-MANEVİ DEGERLERİNİ BATIMEDENİYETİ POTASINDA ERİTEREK KENDİMİZE BENZETTİK.İSLAMİYETTEN UZAKLAŞTIRDIK.İSLAMİYETİ ÖGRENMEYİ YAŞAMAYI,NAMAZ KILMAYIVEKURAN-I KERİM ÖGRENMEYİ SUÇ VE GERİCİLİK OLARAK GÖSTERMEYİ BAŞARDIK.ARTIK COGU HİÇBİR ŞEYE TAM OLARAK İNANMIYORLAR,EHL-İ SÜNNET İTİKADI BAŞTA GELEN DÜŞMANIMIZDIR.BU İTİKADI GEÇMİŞTE SAPIK İNANÇLAR KANALİZE ETTİK.SON YILARDA İSE MÜSLÜMAN GÖRÜNEN BAZI İLAHİYATCILARLA(ZEKARYA BEYAZ;TAVUKTAN KURBAN OLABİLİR.YAŞAR NURİ ÖZTÜRK;NAMAZ ASLINDA 3 VAKİTTİR SONRADAN 5 VAKİT OLMUŞTUR 3 DE KILINSA OLUR.)14 ASIRLIK DİNLERİNİ,İTİKATLARINI,İBADETLERİNİ TARTIŞILIR HALE GETİRDİK.DERİN BİR BOŞLUGA DÜŞÜRDÜK.BUNDAN SONRA SİZ MİSYONERLERİN İŞİ DAHA KOLAYLAŞTI.MAAŞ BAGLAYARAK, VİZE VA'Dİ YURT DIŞINDA İŞ İMKANI HATTA FUHŞU KULANARAK MÜSLÜMANLARI HIRİSTİYAN YAPINIZ.

(M.NECATİ ÖZFATURA__TÜRKİYE GAZETESİ)

(FAZİLET TAKVİMİ 15 TEMMUZ 2005)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 7. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız