Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - soysuz köpekler sizi
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 9 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 8:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

thegreen_wolf demiş ki:
sevgili agabeyım ülküdasım Vuslatim

sıze aynen katılıyorum bızım davamız TÜRK-kürt ayırt etmek degıl bız
kürtçüyüm diyenlerle davalıyız kürtçüyüz dıyenlerle karsı karsıya olmalıyız zamanı gelınce bu anavatanda nıce ben kürdüm dıyen basbakanlar oldu ama küürtçüyüz denilince iş boluculuge ve irticaya gidiyor
kürt kardeslerımız degil kürtçü düsüncelere karsıyız bız
ama bazı kardeslerımız bılgısızlık msonucu ''en ıyı kürt ölü kürttür'' diye hitap ediyorlar
bızım teşkilatımıza da üye olan kürt asıllı bozkurtlarımız kardeslerımız var

sunu da belırtmek ısterım kı kürtlerin cogunlukta oldugu ocaklarımızda ülkü cok farklıdır bunu herkes teşkilat liderlerı bıle bılıyor

saygılarımla

Bir insana bilgisiz demen için önce onu tanıman lazım.Laflarına dikkat et...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 9:19 pm    ileti konusu: yabancı hayranlığı hala sürüyor Alıntıyla Cevap Gönder

[thegreen_wolf"]

Ben hala yabancı isimlerle bu forumda dolaşan arkadaşlara şaşıyorum, güzel kardeşlerim, abilerim, ablalarım yabancı isimlerle yazmayın, bu ne yabancı hayranlığıdır ya? Yine söylüyorum tekrar söyleyeceğim, belki yüz kez söyleyeceğim, Atilla kardeşim "sende herşeye itiraz ediyorsun" diyecek belki yine ama, ben üstüne basa basa yine söyleyeceğim, yabancı hayranlığını bırakalım, bırakalım, bırakalım...........
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 9:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[quote="chechen_laz"]

Al bir tanede burda, çeçenmisin? lazmısın? yoksa Türk'müsün? nesin kardeşim? Önce buna cevap ver ondan sonra konuya dön ve konuyu baştan oku cevap ver...
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cum Nis 07, 2006 9:41 pm    ileti konusu: Re: yabancı hayranlığı hala sürüyor Alıntıyla Cevap Gönder

tamerr demiş ki:
[thegreen_wolf"]

Ben hala yabancı isimlerle bu forumda dolaşan arkadaşlara şaşıyorum, güzel kardeşlerim, abilerim, ablalarım yabancı isimlerle yazmayın, bu ne yabancı hayranlığıdır ya? Yine söylüyorum tekrar söyleyeceğim, belki yüz kez söyleyeceğim, Atilla kardeşim "sende herşeye itiraz ediyorsun" diyecek belki yine ama, ben üstüne basa basa yine söyleyeceğim, yabancı hayranlığını bırakalım, bırakalım, bırakalım...........

Estağfurullah ülküdaşım haklısın.Yabancı hayranlığıyla başımız dertte.Allah'a emanet ol
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cmt Nis 08, 2006 12:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BasbugAtilla demiş ki:
Biz dünyanın ne yüce milleti Türkler olarak Nasıl Büyük Yunan ülküsüne(Elenizm) destek vermiyorsak kürtlerde Türk ülküsüne asla destek vermezler(İstisnalar kaideyi bozmaz).Bugün kürt nüfusunun yoğun olduğu bölgelerin %90'ı dehap partisinin.Bu dehap'a oy verenler sanki bilmiyor mu o partinin pkk'nın siyasi kanadı olduğunu.Kürtlüğünü kabul etmeyen ülkücü kardeşlerime bir şey demiyorum.Zaten saf ırk diye bir şey yoktur.Bizimde safkan Türk olduğumuz belli değildir.Benim sinirlendiğim sürekli olarak gündeme getirilen TÜRK-kürt kardeşliği(!)Atalarımızın geçmişten beri sürekli tekrarladığı bir laf vardır.TÜRK'ÜN TÜRK'TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.Bizim dostumuz yok,kardeşimiz nasıl olsun?Ecdadımız heralde bir şeyler biliyor ki böyle bir şey demişler.Ayrıca tarih kitaplarından kürtlerin bize yaptıklarını biliyoruz.Bu siteye yeni üye olduğum zaman forumlarda'Şu çılgın Türkler,Şu bela kürtler'adında bir konu vardı.Siteye yeni üye olan arkadaşlarımıza 'Forumlarda Ara' linkinden bu konuyu araştırmalarını istiyorum.Ne demek istediğim orda çok iyi anlatılıyor...

Bütün kürtleri düsman ilan etmenin faydasini ve daha sonrasini anlatabilir misiniz? Bundan ülkeye saglanacak yarari ve düsman saydiginiz bütün kürtlerden kurtulma yolunu akilci ve Ülkücüye yakisir sekilde anlatabilir misiniz?

Cok kolay öyle en iyi kürt ölü kürt demek. Bunun siyasi dengesinden tutunda Iman noktasindaki hassasiyetine kadar ve hatta gelecegin Milliyetci Türkiye´sine katkisini Ülkücü anlayis icinde anlatin ve buyrun beni ikna edin. Eger siz bu noktada yeni bir acilim getirebiliyorsaniz ve bunda hayir görülürse bütün Ülkücüler olarak buna tabi oluruz...

Yok getiremiyorsaniz Basbug Alparslan Türkes´in aciliminda israrciyiz... Kimine göre modasi gecmis görünse de bu binanin temeli yine o sanli Rahmetlinin eseridir. Onun eserine insa ettigi temelinden catisina kadar sahip cikmak biz Ülkücülerin vazgecilmezidir...

Buyrun aciliminizi bekliyorum...
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Nis 08, 2006 10:55 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
BasbugAtilla demiş ki:
Biz dünyanın ne yüce milleti Türkler olarak Nasıl Büyük Yunan ülküsüne(Elenizm) destek vermiyorsak kürtlerde Türk ülküsüne asla destek vermezler(İstisnalar kaideyi bozmaz).Bugün kürt nüfusunun yoğun olduğu bölgelerin %90'ı dehap partisinin.Bu dehap'a oy verenler sanki bilmiyor mu o partinin pkk'nın siyasi kanadı olduğunu.Kürtlüğünü kabul etmeyen ülkücü kardeşlerime bir şey demiyorum.Zaten saf ırk diye bir şey yoktur.Bizimde safkan Türk olduğumuz belli değildir.Benim sinirlendiğim sürekli olarak gündeme getirilen TÜRK-kürt kardeşliği(!)Atalarımızın geçmişten beri sürekli tekrarladığı bir laf vardır.TÜRK'ÜN TÜRK'TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.Bizim dostumuz yok,kardeşimiz nasıl olsun?Ecdadımız heralde bir şeyler biliyor ki böyle bir şey demişler.Ayrıca tarih kitaplarından kürtlerin bize yaptıklarını biliyoruz.Bu siteye yeni üye olduğum zaman forumlarda'Şu çılgın Türkler,Şu bela kürtler'adında bir konu vardı.Siteye yeni üye olan arkadaşlarımıza 'Forumlarda Ara' linkinden bu konuyu araştırmalarını istiyorum.Ne demek istediğim orda çok iyi anlatılıyor...

Bütün kürtleri düsman ilan etmenin faydasini ve daha sonrasini anlatabilir misiniz? Bundan ülkeye saglanacak yarari ve düsman saydiginiz bütün kürtlerden kurtulma yolunu akilci ve Ülkücüye yakisir sekilde anlatabilir misiniz?

Cok kolay öyle en iyi kürt ölü kürt demek. Bunun siyasi dengesinden tutunda Iman noktasindaki hassasiyetine kadar ve hatta gelecegin Milliyetci Türkiye´sine katkisini Ülkücü anlayis icinde anlatin ve buyrun beni ikna edin. Eger siz bu noktada yeni bir acilim getirebiliyorsaniz ve bunda hayir görülürse bütün Ülkücüler olarak buna tabi oluruz...

Yok getiremiyorsaniz Basbug Alparslan Türkes´in aciliminda israrciyiz... Kimine göre modasi gecmis görünse de bu binanin temeli yine o sanli Rahmetlinin eseridir. Onun eserine insa ettigi temelinden catisina kadar sahip cikmak biz Ülkücülerin vazgecilmezidir...

Buyrun aciliminizi bekliyorum...

Sevgili ülküdaşım bugüne kadar dost ilan ettik bakın başımıza neler geldi.Ben hiç bir zaman kürt ülkücü kardeşlerime bir şey demedim.Sadece ben 'en iyi kürt ölü kürttür' lafını söylüyormuşum gibi muamele gördüm.O laf tabi ki mecazi anlamdadır.Kalkıpta bütün kürtleri keselim diye bir şey söylemedim.Sadece bizden uzak Allah(c.c)'a yakın olsunlar.Siyasi dengeler demişsiniz.Evet haklısınız bugün ülkeyi yönetenlerin yarısı kürt.Başlıcası içişleri bakanı Abdülkadir Aksu.Kendileri Şeyh Said'in aşiretinden gelmedir Türkiye'nin şu an ki durumuna sessiz kalmasının sebebi de budur.Onun yerine aklı başında bir Türk olsaydı dengelerin bozulmayacağına aksine bugünkü dengelerin kürtlerin değilde Türklerin lehine olacağına emin olabilirsiniz.
Ben sadece bu Türk-kürt kardeşliğinden(!) rahatsızım.Tabiki yolumuz sorgusuz sualsiz Başbuğ Alparslan Türkeş'in yoludur.Ama sürekli birileri kardeş ilan ediliyor ve bu kardeşlik sürekli tek taraflı oluyor.
Türkiye'ye ne sıklıkta geliyorsunuz bir fikrim yok ama İstanbul'da kürt nüfusunun yoğun olduğu yerlere herhangi bir devlet görevlisinin hangi zorluklarla ilçeye girdiğini bilmiyorsunuzdur
Bunlardan biri de benim yaşadığım K.Çekmece.Hiç tahmin etmediğim kürtler bile Diyarbakırlılar yardımlaşma derneği,Bitlisliler yardımlaşma derneği vs. kurumlara gidiyorlar.Bu tür kurumlarda ise sürekli olarak pkk'nın propagandası yapılıyor ve yardımlaşma dernekleri adı altında hem o tür bölgelerde yaşayan dürüst insanlarımızı karalanılıyor hem de sürekli devlete baş kaldırıyorlar.
O malum kişinin imralı'ya tıkıldığı günün yıldönümü çekmece'de neredeyse yer yerinden oynadı ve K.Çekmece Ülkü Ocağı dahil taşlanmadık pencere kalmadı ve bunu yapanların tamamı o sözde yardımlaşma dernekleri üyeleri.
Ben kesinlikle kafatasçı falan değilim.Zaten hak din İslamiyette de böyle bir şey yok.Fakat kürtleri de Allah(c.c) yarattı diye onları kardeş ilan etmemize karşıyım.Yahudileri de,hristiyanları da Allah(c.c) yaratmıştır fakat Kur'an da lanetlemiştir.
YAHUDİLERİ VE HRİSTİYANLARI DOST EDİNMEYİN,ONLAR BİRBİRLERİNİN DOSTUDUR,ONLARI DOST EDİNEN ONLARDANDIR.(MAİDE SURESİ 51.AYET)
Anlatmak istediğim Allah'ın yarattığı her insanı kardeş olarak görmememiz bizi imandan çıkarmaz.SAYGILAR
turkuaz51
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 68

İletiTarih: Cmt Nis 08, 2006 11:23 am    ileti konusu: intikam alındı mı Alıntıyla Cevap Gönder

--------------------------------------------------------------------------------

Şırnak'ta operasyon: 6 terörist öldürüldü
Şırnak'ta 3 gün önce 5 askeri şehit eden terör örgütü PKK üyesi 6 terörist, silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, 4 Nisan'da Silopi İlçesi Küpeli Dağı bölgesinde 5 askeri pusuya düşürerek şehit eden terör örgütü PKK üyelerinin yakalanması için Jandarma Komutanlığı ekipleri, bölgedeki operasyonlarını genişletti.

Operasyon kapsamında, güvenlik güçlerinin Küpeli Dağı bölgesinden 2 kilometre uzaklıktaki Yeşilkayalıklar mevkiinde bir grup teröristle sıcak temas sağlaması üzerine bölgeye hava destekli takviye komando birlikleri ile taarruz helikopterleri sevkedildi.

Çıkan çatışmada, 8 kişi olduğu belirlenen teröristlerden 6'sı silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi, 2 terörist ise gece karanlığından yararlanarak kaçtı.

Kaçan teröristlerin yakalanması için bölgedeki operasyonlara devam edildiği bildirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Pts Kas 13, 2006 11:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne kadar anlayışlı olmaya çalışırsak çalışalım , belli bir noktadan sonra insanın çileden çıkması işten bile değil

Öyle anlar geliyor ki, bu ülke hainlerinin yaptıkları, cami duvarına pisleyen köpekten daha aşağılık durumlar arz edebiliyor.

Bakın daha birkaç gün önce İstanbul’un göbeğinde bebek katilinin posterini açıp sloganlar attılar. Bunlar dağdan inen insan falan değil. Senin benim gibi otobüse minibüse binen, İstanbul’da dilediği gibi dolaşabilen insanlar. Kimse bunlara İstanbul’da ne işin var demiyor. Diyemez, çünkü bunlar da TC vatandaşı.

Ama bu rahat bunlara batıyor. İstanbul’un göbeğinde bölücü slogan atacak cesareti bulabiliyorlar.

dtp Gençlik Meclisleri 1. Olağan Kongresi yapılıyor İstanbul Bağcılarda. Bölücüler işbaşında…

Salona Haki Karer, Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan, Hüseyin İnan, Viyan Soran, Zeynep Kınacı, Engin Sincer, Mazlum Doğan, Ferhat Kutay, Hayri Durmuş, Kemal Pir, Ali Çiçek, Uğur Kaymaz ile bebek katili Apo’nun posterleri asılıyor.

Atılan sloganlara bakın;

Demokratik sosyalizmde ısrar eden gençlik insanlığın özgürlük umudu olmaya devam edecektir

Demokratik Türkiye için çift taraflı ateşkes sağlansın

Koruculuk kaldırılsın

JİTEM lağvedilsin

İmralı Cezaevi kapatılsın

Seçim barajı düşürülsün

Biji Serok Apo

Gençlik Apo’nun fedaisidir

İstanbul’un göbeğinde bu sloganları atmaya cesaret bulabiliyorlar. Fütursuzlaşabiliyorlar. İhaneti doruk noktasına taşıyabiliyorlar.

Bunlar olağanlaşabiliyor çünkü hükümet AB ayağına polisin elini kolunu bağlıyor, AB’ye Uyum Yasaları çerçevesinde yapılan bazı değişikliklerle polisin zor durumda bırakan birtakım yanlışlıklar yapıldı. Polis Vazife ve Salahiyetleri Kanunu göz ardı edilerek, Ceza Muhakeme Kanunu’nda değişiklik yapıldı.
Polisten korkma dönemi bitti. Amerika’da Avrupa’da vatandaşlar polisten çekiniyorlar. Talimatlarını harfiyen yerine getiriyorlar. Eskiden Türkiye’de bir söz vardı; “Polisin düğmesini koparmak bile 6 aydan başlar” diye, şimdi bırakın düğme koparma saldırıyorlar.

yıllarca terör örgütüne savaşmış bir siyasi parti genel başkanı dağdan inip ovada siyaset yapsınlar diyebiliyor.

Sonuçta ne oluyor, hükümetin elini kolunu bağladığı polis, olanı biteni bizim gibi izliyor ve dağdakiler işte ovada böyle siyaset yapıyor.

Sabret TÜRKİYEM az kaldı HİLALİN YILDIZINA kavuşmasına

ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun...

ALLAH (c.c.) TÜRK´ü korusun ve yüceltsin....

Saygılarımla....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Kas 14, 2006 9:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Önce bu uyum yasaları adı altında ceza kanununun sulandırılan ve devlete karşı kalkışmayı neredeyse serbest bırakan maddeleri değiştirilecek.İdam cezası tekrar konulacak.Terörle mücadelede güvenlik kuvvetlerine çok büyük yetkiler verilerek,onların üzerindeki baskılar kaldırılacak.Ardından bu it sürüleri,böyle olaylarda tek tek toplanacak,mahkemeye çıkarılacak,suçu sabit görüldüğü taktirde sınır dışı edilecek.Ne cehenneme giderlerlerse gitsinler.Yeter artık!Bu vatanı bölmeye kalkışanlara karşı,bunları bu işlere kalkıştıklarına bin kere pişman edecek tedbirleri alamayan ve bunlarla pazarlığa oturan devlet devlet değildir.Demokrasi imiş,insan hakları imiş,bunları avrupada görüyoruz.Demokrasinin beşiği kabul edilen madamların ülkesi fransa'da;çok değil yakınlarda,gençlerin kalkışmalarına güvenlik güçlerinin verdiği sert cevabı gördük.Devlet ,sadık vatandaşına baba olup onu kucaklarken,asilere de kadife eldivenini çıkarıp,demirden kahhar yumruğunu beyinlerine indirmelidir.Bu vatanı canından çok seven,tüm sorumluluklarını yerine getiren vatandaşlarımızla,bu it sürüleri ayni sınıfta kabul edildikleri sürece;bu olayların ardı arkası kesilmez.Burada devlete sadık vatandaşlarımız mağdur olmaktadır.Onların üretimleri,gayretleri,bu itler yüzünden havaya gidip heba olmakta,Türkiye yatırıma araştırmaya para ve kaynak ayıramamaktadır.Bu it sürülerini yüzünden harcanan para ile,bu ülke kendi uçağını,kendi tankını,kendi gemilerini yapacak kaç tane fabrika kurar,binlerce işsiz buralarda istihdam edilirdi.Bu gerçeğin artık farkına varma zamanıdır.Yok ovada siyasetmiş,yok dağda bilmem ne imiş.
Bunlar bu vatanı seven değil,düşman ile işbirliği içinde olan ve onların ağzıyla konuşan,onların sözcülerinin laflarıdır.Bu devletin şekli,sınırları,bayrağı ve dili bellidir.Kabul etmeyen ya nereye defolup gidecekse gitsin,ya da kendisini bekleyen akibete razı olsun.İki ihtimalli bu kadar basit bir denklemi,içinden çıkılmaz saçma sapan çare aramalar noktasına getirmek,aslında devletin içerisine düşürüldüğü çaresizliği ve acziyeti kabullenmesinden başka bir şey değildir.Ama biz,ülkücü camia olarak bunu asla kabullenmiyoruz.Biz kimse ile;bu vatanın,bu dinin düşmanları ile asla pazarlığa oturmayacak,hiçbir dayatma ve emrivakiyi kabul etmeyeceğiz!İt sürülerine duyurulur,hiç boşuna ümitlenip durmasınlar!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
serkay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cmt Oca 20, 2007 8:12 pm    ileti konusu: Sessiz Çığlık Alıntıyla Cevap Gönder

Slm.Ülküdaşlar;
Bu siteyi tesadüfen gördüm ve hemen üye oldum. İlk gördüğüm de cengizhan_333 arkadaşımın yazısı oldu ve tüylerim diken diken oldu. Konumuzla alakalı değil ama aklıma geldi bir hikaye anlatayım:

Padişah ülkede zam yapmaya karar vermiş ve ilk zammı yapmış. Yanındakilere tebdil-i kıyafetle "Çıkın halkımın arasına, bakalım ne yapıyorlar.." şeklinde ferman buyurur. Döndüklerinde "Hünkarım, herkes işinde-gücünde tık yok.." derler. O zaman 2 nci zammı yapar. Bu olay birkaç kez devam eder ve yanındakiler en son döndüklerinde "Hünkarım, millet delirmiş, dükkanların önünde herkes vur patlasın, oynuyor.." derler. Padişah da "Tamam, artık zammı durdurun" emrini verir.

Konumuzla ilgisi şu; suni gündemlerle "Hadi çocuğum sen kumlarda biraz oyna" deyip bizleri oyalıyorlar. Can alıcı konular çaktırmadan AB krtiterleri adı altında hallediliyor. Ülke peşkeş çekiliyor, yapılanlar allanıp-pullanıp farklı gösterilerek milli menfeat ve görev olarak icraat yapıldığı anlatılıyor. Millet zaten düşmüş geçim derdine, piyasada yaprak kımıldamıyor, kimse borcunu ödeyemiyor, kumlarda oynamaya öyle dalmışız ki tsunami geçse üstümüzden başımızı kaldıramıyoruz. Ya da ellerimiz havada delirmişiz, başlamışız oynamaya, adeta şırınga ile uyuşturucu zerkedilmiş damarlarımıza kendimize gelemiyoruz...

Biz ise bu site vb. birkaç milliyetçi sitelere hapsedilmişiz, kendi kendimize "sessiz çığlıklar" atıyoruz ama içimizdekileri bir anlatabilsek, gerçekleribir haykırabilsek, birileri ölütoprağını üstümüzden atmamızı sağlayabilse gün gibi herşey ortaya çıkacak ama ne zaman?. Bunalım takılmak, abartmak, felaket tellallığı yapmak değil niyetim ama ben gidişatı hiç iyi görmüyorum. Topla tüfekle alınan, her metresi şehit kanlarıyla sulanan topraklarımızın zerresini dahi vermeyiz diyoruz ama bu bir slogan olarak milliyetçi camiada yankılanıyor sadece. Nerde sağduyulu insanlar, nerde!!
Vatan elden gittikten sonra mı uyanacağız. Filistin'de olduğu gibi "buraları siz bize sattınız, burası bizim vatanımız artık..." haline geldikten sonra mı uyanacağız...
Çok doluyum çok, inanın şu an ağlamak geliyor içimden, halimize...
Ama ben yine de ümidimi kesmiyeyim ve bu yazıyı okuyanları da teselli etmek adına
"Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler" diyeyim ve Yaradan'a sığınayım; zalimlerin şerrinden, gözünü ihtiras, koltuk sevdası bürümüşlerden...
.....
Herkese en derin sevgi ve saygılarımla...
Serkay
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Pzr Oca 21, 2007 4:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BasbugAtilla demiş ki:
En iyi kürt ölü kürttür...

Bir kaç Aydır giremiyordum ama girmeyeli pek çok şeyler değişmiş

Kardeş Bende KÜRTÜM ?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Oca 21, 2007 5:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Bir kaç Aydır giremiyordum ama girmeyeli pek çok şeyler değişmiş

Kardeş Bende KÜRTÜM ?

Değişen hiçbir şey yok.Sitemiz Atatürk'ün anayasası ile ortaya koyduğu Türk milleti tarifine aynen sadıktır.Mhp nin doktrini dışında herhangi bir doktrin de tanımaz.Bu milletin yücelmesi için omuz veren herkesin başımız üzerine sonsuza kadar yeri vardır.Bu vatan toprağı üzerinde yaşayan Ve Türk'üm diyen her vatandaşımız;bu ülkede herkes gibi eşit haklara sahiptir.BU YAZILAR GİBİ YAZILARA BAZEN İZİN VERMEMİZİN TEK NEDENİ,ÜLKÜDAŞLARIMIZA DOĞRU İLE EĞRİYİ GÖSTERMEK,KİMİN ÜLKÜCÜ KİMİN OLMASIDIĞINI GÖSTEREBİLMEKTİR.BU YÜZDEN GEÇMİŞTE KAÇ BAŞLIĞIN KİLİTLENDİĞİNİ BİLEN BİLİR.SAYGILARIMIZLA.
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Pts Oca 22, 2007 6:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgiler selamlar tüm ülküdaslara
bakin benim ne kürtle ne ermeniyle sorunum yok benim sorunum benim topraklarimi bölünmesine canak tutan benim milletimin soyumun yapmadigi soykirimi var sayan bana küfreden kisi alkislayan bir asker öldügünde sehit annalarinin yanina ugramayip vuranlarin cenazelerinde boy gösteren alkislayan bana soy kirim oldu diyip hava alaninda alkislana
sinsice türk dusmanligi yapan ama satilmis türk gecinen ama bölücü türk milletini assagilayici bizi yönetip ama türküm türk milleti demekten ckinen kisilerle ne kürde ne ermeniye garezim yok sadece kim olursa olsun türkiyecumhuriyetini icine sindiremeyen bu ülkeyi bölmek baska bir devlet özerklik kurmek isteyenlerle davam kavgam
bizim ülkemizin sirirlarina saygi duyan herkez bizim kardesimizdir
ama sunu acikca yazayim kürt arkadaslarimda bunu biliyor kürt vatandaslari artik besiktekinden yaslanmis ölümü bekleyen kadinin kizi genci iktiyari bir kürt devletinin kurulmasina ve türkkiyenin yarisinin dogunun onun icinde olmasina sartlandirilmis ve bunun bilincindeler ve asla bundan dönmezler
bunu bazi iyimser dusunen arkadaslar bilsinler gercekleri saklamak kabul etmemek bu ukkeye yapilan en büyük kötülüktür eger birgün pkk dedigine ulasir diyarbakir belediyesi dedigini yaparsa o zaman asil belli olacak ne istedikleri ne kadar türkiye yanlisi olduklari gibi örnek irak satdilar astilar astirdilar amerikaya istila etdirdiler türkmenleri yok etdiler
bize merhametemi gelecekler asla bunlar bizi irak gibi görmek istiyorlar böyle iyilik melegi oynarsak bir gün sonumuz aciz satdamin sonu olur
bakin bizim karadenize isci geliyorlar adamlar bizim paramizi alip gözümüze baka baka kürt devleti kurulacak diyor türkce konusmuyorlar
is yerlerinde biz türkce konusmayiz diyorlar
bunlarin hepsi pkk örgütümü diyar bakira türk askeri polisi giremiyor bunu bilen iyi dusunen ülküdaslar ya bilmiyor ya halandir evcilik oynaniyor saniyor
benim oldugum memleketde bir ögretmen vardi adam diyarbakirdan gelmis konustuk bak burda kara denizde ögretmenlik yapiyorsun sana kürtsun ben cocugumu göndermem diyen varmi dedim hayir dedi ya siz bizim duguya gönderdiginim ögretmenleri vuruyorsunuz dedim dedigi aynen söyle onlar türkcülük yapiyor biz insanca yasamak istiyoruz okul yol istiyoruz dedi bende nicin bir münubüs dolusu muhendisi yakdiniz dedim bir savas vardedi ocalanin destekliyormusun dedim evet bizim özeklikyolunda en büyük liderimiz dedi bu türkiyecumhuriyetinin ögretmeni ve kara denizde ders veriyor
kendinizi avutmayin artik kürtler pkklisi pkksizi bir kürt devletinin kurulacagina ve türkiyenin dogu bölgelerinin onun icinde olacagina inanmislar dava yapmislardir siz istesenizde istemesenizde bunlar inanmis dönmezler vazla iyimser olmayin ama sokaga cikip bizde öldürelim yok sadece bilincli türk olun guclu aolun yarin her duruma mudahale edecek guce sahip olun ama bu iyimserlikle sadece eyvah kalir size
bir kürt ne kadar türkse bende o kadar kürdüm ama birkürt ne kadar kürtdistan diyorsa bende o kadar iki misli türkistan diyebilmeliyim
bakin bir ermeni öldü tavsiye etmiyorum sevinmedimde aksine üzüldüm cunki bizde cani veren alir yani kulunu yaratan rabbim alir ama sonrasi üzen kismin en aci tarafi ülkede biri kalkip türkler soykirimyapdi diyor alkisliyoruz
kürtzler biz insanca yasmak istiyoruz diyor zavali birakin hakli diyoruz
asker ölünce dovullar vuruluyor bir terorist ölünce insanhaklarina bas vuruyor demokrasi tikandi diyoruz
en acisi alkislayip bizder hepimiz ermeniyiz diye tükr milletine hakaret ediyoruz etmeyenimizde icimizdekizip gidiyoruz
anliyacaginiz ya cok iyimseriz ya cok aciziz uyanin gec olmadan ülke irak olmadan yoksa kuzey iraktaki gibi kirmizi cizgiler diyarbakira baskasi tarafindan cekilir gec kalmis olursunuz iyimser olun ama herkesten özürdileyerek yaziyorum aptal olmuyalim
tüm ülküdaslarima sevgiler selamlar rabbim yar ve yardimciniz olsun
allaha emanet olun
sutculisan olduysa afola ama yazdiklarimin arkasindayim
sevgiler
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Oca 22, 2007 9:12 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tek devlet(Türkiye Cumhuriyeti),tek Bayrak(Ay yıldızlı resmi bayrağımız),tek dil (Türkçe).Ölçülerimiz bunlar.Buna itaat eden vatandaşınızı dışlama hakkına sahip değilsiniz.Bu sadece bu yılların meselesi değildir.Anadolu hakimiyetimiz altına girdiğinden beri başımızı ağrıtan bir meseledir.Osmanlı da dahil bu ülkeyi bu güne kadar hiç mi vatansever idare etmedi?Var mı bir kısım vatandaşını potansiyel tehlike gösterip de gereğini yapan?Hiç mi kalkışma olmadı bugüne kadar?Hayır yüzlerce kalkışma oldu?Yapılacak olan nedir?Toptan cezalandırma mı,kalkışanın beynini dağıtmak mı?Önce bu başlığa yazı yazanlar bunu düşünüp öyle yazsınlar.Toptan bir cezalandırmanın bu milleti aşağılatıp küçültecek bir davranış olduğunu hala bazı kafalar ayırt edemiyor,ve kafasına estiği gibi duygularıyla konuşuyor.
Beyler atmakla mangalda kül kalmıyor ama,burada milyonlarca insanı konuşuyoruz üç beş kişiyi değil?Atatürkün arkasındayız,yolundayız deyip de onun uyguladığı politikaların,kavramların dışında tarifler geliştirmek,çözümler aramak bir kere kendini saklamak ve ikiyüzlülükten başka bir şey değildir!Kürt düşmanınız da,İçimizde Türk olup da bu vatana ihanet edenleri ne yapacaksınız?Dincileri,ingiliz kuklalarını ne yapacaksınız?
Sen devlet isen,bunları bir potada eritip kaynaştıracaksın.Ne bu ya biz rodezya mıyız?Ne yapacaksınız,alığ satırı alayını doğrayacakmısınız kuru yaş demeden?Başka bir yere mi süreceksiniz?Uyanık olalım uyanık olalım.Sanki millet bilmiyor nerde ne olduğunu?Önce siz uyanın da 7 şer sekizer çocuk yapın.Bu işler lafla olmaz.Asimilasyonun kralını uygulayan ingiltere kaç yıl başarılı olabildi?İskoçlara ne yapabildi?O ingiltere ki;yeni evlenen iskoç gelinin ilk gecesini kiminle geçirme kuralını koymuştu?Bu işler lafla olmaz.
Kendi kültüründe kendi potanda eriteceksin.Bunlar böyle gelişigüzel,aklına geleni yazmakla,sabun yapmayı teklif etmekle olacak işler değil.Yahu yüzde bir milyon haklı olduğun ermeni olayında bile sana 150 yıl öncenin hesabını soruyorlar hala!Kimse düşünmüyor,o yıllarda birbirini boğazlayan kürt ile ermeni bugün nasıl kol kola girdi de pkk yı kurdu!Kimsenin iyimser falan olduğu yok.Herkes kimin doğru,kimin yanlış yolda olduğunu en az sizin kadar görüyor,ve sizden fazla bu ülkesini seviyor.Bugün Türkçülük diye cart curt atanlar;neredeydiniz bu ülke komünizme giderken?Bu dinciler bu haltları yerken nerde yatıyordunuz?Bu davanın sancaktarlığını kim yaptı?
Utanmadan bazı sitelerde bazı soy meraklıları bir de terbiyesizlik yapıp,ülkücüden o kadar şehit yok,olsa olsa bir kaç tanedir diyor.Allahtan korkun be,en az benim tanıdığım çevremde 50 şehit var!Ayağınızı denk alın.
Kim çenesini açar da ülkücüyü kürt aşığı ilan eder,eleştirir terbiyesizlik yapar uyumakla suçlarsa,buradan olmayacak lafları duyarlar haberleri olsun!
Bizim partimizin bu konudaki görüşü bellidir.Buna aykırı kafasından Türkçülük oynayacakların cehennemiN dibine kadar yolu var,defolup gitsinler buradan!Bundan sonra kimse ile ne ittifak yapacağız,ne kimsenin lafını dinleyeceğiz.Ülkücü camia münferiden hareket edecektir.Biz zamanında çağrımız çok yaptık.Ne karşılık gördük?Sitelerinde bizi hainlikle suçlayıp küfredenleri!Biz görevimizi yapıp zamanında birleşme teklifimizi yaptık.Birleşme MHP NİN TEŞKİLATLARI VE DOKTRİNİ ALTINDA OLACAKTIR.BAYRAĞI AÇTIK,GELEN GELİR GELMEYEN DEFOLUP HANGİ CEHENNEMDE İTTİFAK YAPACAKSA YAPAR!BU SİTEDE BİZİM DOKTRİNİMİZE AYKIRI YAZAN TEK KİŞİ DAHİ GÖRMEK İSTEMİYORUZ!
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız