Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Yunana Kiz verilirmi???
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 8. sayfa (Toplam 17 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Saygı değer kardeşlerim ne oluyor ya lütfen biraz sakin olalım
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurtum_06 konu yunan konusu degil, yakubun amaci ortaligi karistirmak. Sor kurtoglu1919, Alper-Tunga72, Geliboluya, Egeye
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurtum 06 kardesim tamam iste benim söylemek istedigim bundu.bir gayrimüslim kadin bir müslüman erkekle evlenebilir ama müslüman olma sartiyla diyorsun degil mi yanlis anlamamisim.Buraya kadar hersey güzel zaten de gayrimüslim bir erkek müslüman oldugu zaman neden bir müslüman kizla evlenemiyor.ben bu anlamiyrum iste.sözüm sana degil yanlis anlama onlar kendilerini iyi biliyor.yarasi olan gocunur.saygilarimla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YakupCemill demiş ki:
kurtoglu ben sana cevabimi özel olarak ilettim ama simdi yazdigin konudada yazabilirim.sen kim oluyorsun da beni tahdit ediyorsun bunu birincisi.ikincisi bu yaziyi nerden aldigini bile yazmamissin.dogru yazmissin resmi bir site olup olmadigi belli olmayan gariresmi bir siteden aldigin yaziyi bana gösteriyorsun .ben sana öyle seyler bulurum ki sasirip kalirsin.herkes birseyler söylüyor kimileri de senin gibi bos yaziyor.

Arkadaş,git Allahını seversen bu siteden.
Bir tane dahi destekleyen yok yazdıklarını,olamazda zira bura BOZKURT OTAĞI...
Daha fazla germe milleti,zararlı çıkarsın.
Burası fikirlerin ancak sadece ve sadece Ülkücülerin fikirlerinin paylaşıldığı bir Otağ,anlamış olman lazım.Anlamamış olabilirsin diye tekrar hatırlatayım dedim.Gitde şerefli bir insana yakışanı yap.
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adigek demiş ki:
Hadi bakalim yazdinki adigek dedinki 20milyon kurt var. bu yazina obur konuda cevab verdim ve kendi yazini alinti yapip, SANA SORDUM BENIM 20 MILYON KURT VAR DEDIGIM YAZIYI ALINTI YAP GOSTER! aLINTI YAPAMAZSAN YALANCISIN.
YakupCemill demiş ki:
.Sizinde gördügünüz gibi Kürtlerin hepsi bir Kürt federasyonu kurma pesinde degil.Sayilari sadece 50.000´dir.Kürt vatandaslarimizin 20.000.000 (20 Milyon) oldugunu farz edecek olursak

Yakub_Cemil, yukaridaki yaziyi yazan sen!
20 milyon yazan sensin iyise zirvalamaya basladin. RTe gibi hafiza sorunun var herhalde. AKP sempatizanligi baska, iftira yalan baska.

bak arkadasim sen benim yazdigim yaziyi bile anlayamamissin ben ne yazdim bu konuda yani "Yunana kiz verilir mi" konusunda kimseden alinti yapmadigimi yazdimbunun da altini cizdim sen bana baska bir konuda yazdigim bir yaziyi gösteriyorsun
bozkurtum_06
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili kardeşim yazdım iletime gayrimüslim erkek neden müsliman kadınla evlenemiyor...!!!
Bırak müsliman kadınla evlenmeyi hristiyanlık da ayrı ayrı meshebler oluyor.....
Bir katolik hristiyan bir yahudi ile evlenmez en basit örneği....
erkek yanii erkek ler daha bağlı oluyor dinlerine Bizler nasıl bağlıyız dinimize onlar da öyleler...
İnş demek istediğimi anlamışındır.

SAYGILAR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burası fikirlerin ancak sadece ve sadece Ülkücülerin fikirlerinin paylaşıldığı bir Otağ,anlamış olman lazım.Anlamamış olabilirsin diye tekrar hatırlatayım dedim.Gitde şerefli bir insana yakışanı yap.[/quote]

bennim hic bir yere gibi bir niyetim yok bunun da serefle bir alakasi yok eger siz dogru söylüyor diye beni konusturmak istiyorsaniz bunu bilemem.benim derdim seninle de degil yanlis anlama beni ne olur.sen ne kadar ülkücü isen ben de en az o kadar ülkücüyüm buna inan.ama benim bazilari gibi düsünmem gerekmiyor herhalde.ülkücülerin hepsi anyi düsünecek degil ya.tabi ki söz konusu vatan olunca hepimiz ayni fikirde oluruz ama cogu konunun vatan ile alakasi yok.
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurtum_06 demiş ki:
sevgili kardeşim yazdım iletime gayrimüslim erkek neden müsliman kadınla evlenemiyor...!!!
Bırak müsliman kadınla evlenmeyi hristiyanlık da ayrı ayrı meshebler oluyor.....
Bir katolik hristiyan bir yahudi ile evlenmez en basit örneği....
erkek yanii erkek ler daha bağlı oluyor dinlerine Bizler nasıl bağlıyız dinimize onlar da öyleler...
İnş demek istediğimi anlamışındır.

SAYGILAR

ülküdasim ben senin ne demek istedigini anladim.benim sözüm baskalarina sana degil.
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YakupCemill
Hani cevablarin? Alinti yapamazsan YALANCISIN dedim 3 gu once hani nerde alinti? Yani yalanciligini, iftiraci oldugunu kabul ettin!
Nerde 20 milyon Kurt var dediigim yazi yalanci herif? ben senin 20 milyon Kurt var dediigin yazini alinti yapip, kendin yazip bize iftira atma yalan soyleme dedim.
Nerde 20 milyon Kurt var dediigim yazi yalanci herif?
drmfk
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 361

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evlilikle ilgili muteber eserlerden nakiller:

1-Müslüman erkek kitapsız kâfirlerle evlenemez. Kitaplı kâfir kadınla yani Hıristiyan ve Yahudilerle evlenmesi caiz ise de, tahrimen mekruhtur, harama yakındır. Zimmi ile evlenmesi tenzihen mekruhtur. (Hindiyye)

2-Müslüman kadın, kitapsız kâfirle evlenemediği gibi, ister harbi olsun, ister zimmi olsun hiçbir kitap ehli kâfirle de evlenemez. Evlenmeye karar verdiği zaman kâfir olur. (Redd-ül muhtar)
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YakupCemill demiş ki:
Burası fikirlerin ancak sadece ve sadece Ülkücülerin fikirlerinin paylaşıldığı bir Otağ,anlamış olman lazım.Anlamamış olabilirsin diye tekrar hatırlatayım dedim.Gitde şerefli bir insana yakışanı yap.

bennim hic bir yere gibi bir niyetim yok bunun da serefle bir alakasi yok eger siz dogru söylüyor diye beni konusturmak istiyorsaniz bunu bilemem.benim derdim seninle de degil yanlis anlama beni ne olur.sen ne kadar ülkücü isen ben de en az o kadar ülkücüyüm buna inan.ama benim bazilari gibi düsünmem gerekmiyor herhalde.ülkücülerin hepsi anyi düsünecek degil ya.tabi ki söz konusu vatan olunca hepimiz ayni fikirde oluruz ama cogu konunun vatan ile alakasi yok.[/quote]

BAK BU BENIM SANA SON YAZIM

GERISINI BAS BASA HALL EDECEGIZ

SEN SEREFSIZ RIYAKAR ÜMMETCI ;SAHTEKAR--YALANCI--IFTIRACI
MAHLUKSUN !!!

SENIN ISINI ---ANFO---- ILE BITIRECEM-SANIYE;DE 6800 METRE HIZLA;N

RAHAT OL !!!

ÖPÜCÜKLER
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drmk kardesim Allah rai olsun. Aldin cevabini Yakub? Hadi suallerimi CEVABLA
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

drmfk sagol kardesim bunu okurlar da anlarlar belki ne demek istedigimi ama onlar okusalarda anlayacaklarini sanmiyorum neyse.Agzina saglik.Sevgi ve sagilarimla
YakupCemill
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Eyl 25, 2005 9:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

adigek demiski:

AKP'ye sabir isteyenler, RTE'yi savunananlar asagidaki haberi okuyunca hicmi yureginiz haykirmiyor BU VATAN BIZIM!

TBMM'de 'Kürtçe metin' krizi

Hak ve Özgürlükler Partisi öncülüğünde başlatılan ve Türkiye'de bir Kürt federasyonu kurulması talebini içeren kampanyada toplanan 50 bin imzayla ilgili kampanya dilekçesinin TBMM Başkanlığı'na sunulması sırasında "Kürtçe metin krizi" yaşandı.
(20 Eylül 2005 Salı)

Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK - PAR) öncülüğünde 24 Mayıs'ta Diyarbakır'da "Kürdüm, Tarafım, Talep Ediyorum" sloganı ile başlatılan ve Türkiye'de bir Kürt federasyonu kurulması talebini içeren kampanyada 1 milyon imza hedeflenirken, 50 bin imza toplanabildi. Kampanya dilekçesinin TBMM Başkanlığı'na sunulması sırasında "Kürtçe metin krizi" yaşandı.

İmzalar dün önce AB Ankara Temsilciliği'ne, ardından TBMM'ye sunuldu. Aralarında Diyarbakır Kürd - Der sözcüsü İbrahim Güçlü'nün de yer aldığı 8 kişi, AB Ankara Temsilciliği'nde dış ilişkilerden sorumlu yetkililerle bir araya geldi. Türkçe, Kürtçe ve İngilizce olarak hazırlanan 50 bin imzalı metni teslim eden grubun, avukat Sabahattin Korkmaz tarafından okunan basın açıklamasında, kampanyanın kendiliğinden geliştiği ve hiçbir siyasi odağın gündeminde olmadığı belirtildi. Korkmaz, toplumun değişik kesimlerinden gelen ilgi ve destek üzerine bildirgeyi Kürtler arasında imzaya açtıklarını, ancak yetersizliklerinden ötürü kampanyayı tüm topluma yaygınlaştıramadıklarını söyledi.

AB ile resmi görüşme!

Güçlü, AB müzakere sürecine Kürtlerin doğrudan taraf olmasını isteyerek, "Zaman itibarıyla 3 Ekim'i çok önemsediğimiz için görüşmeyi AB Dış İlişkileri sorumluları ile yaptık. AB ile resmi olarak görüştük. AB'den Kürtlerin dahil olabileceği bir mekanizma yaratmasını talep ettik" dedi.

"Eniştelerim de Kürt"

Heyet daha sonra dilekçe ve eklerini vermek üzere TBMM'ye geçti. Meclis'te belgeleri inceleyen Genel Evrak ve Arşiv Müdürü Şemseddin Kılınç, "yasalar gereği Kürtçe olan metinleri alamayacağını" söyledi. Avukat Hasan Dağtekin, "Yasal engel yok. Başvurumuz Türkçe ama bilgilendirmek için ekler Kürtçe" diye itiraz edince, Kılınç, "Kurban olayım, Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyoruz, burası Türkiye Cumhuriyeti devletini temsil eden kurum. Ben kanunlar ne diyorsa onu yapıyorum" dedi. Klınç, Dağtekin'in "Öyleyse Kürtçe bölümleri kabul etmediğinize dair tutanak verin" önerisini geri çevirdi.

Dilekçenin Kürtçe bölümlerini ayırarak kaydını yapan Kılınç, "Benim eniştelerim de Kürt, biz içli - dışlıyız, etle - tırnak gibi kaynaşmışız. Lütfen böyle yapmayın" diye konuştu.

Mazlum Kürtlerin meşru talebi

TBMM'ye sunulan dilekçede, "Mazlum Kürt halkının meşru taleplerine duyarsız kalındığı" savunularak, şunlar kaydedildi:

"Kürtlerin en tabi ulusal demokratik ve insani haklarının güvence altına alınması. Kürt sorununun federal, demokratik ve çoğulcu çözümü. Nüfusu 20 milyonu aşkın Kürt milletinin yaradılıştan gelen meşru, bireysel ve kolektif haklarının tanınması. Yasal, anayasal, idari, siyasi güvencelere bağlanması."

bu yaziyi sen iletmedin mi .ben sadece senin ilettigin yazidan alinti yaptim.bakalim buna ne diyeceksin.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 8. sayfa (Toplam 17 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız