Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BÜTÜN KÜRTLER
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 10 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
siyahkurt55
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 10:19 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardaşlar yazılı chat olarak konusa bilecegimiz bir kanal varmı cevap beklıyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 10:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

siyahkurt55 demiş ki:
kardaşlar yazılı chat olarak konusa bilecegimiz bir kanal varmı cevap beklıyorum

Sohbet odasi olarak düsünüyorsaniz hayir yok.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 12:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kocası görevdeydi ve 2 çocuğu ile evde yalnızdı polisin eşi... Evi saran grup önce taş yağdırmaya arkasından kapıyı zorlamaya başladı. Çığlık çığlığa ağlayan çocuklarını alıp banyoya sığındı. Salonda kalan telefonunu almak için gittiğinde içeri yağmur gibi taş yağıyordu. Kapı her tekmede esniyor, arkasına dayalı sandığı zorluyordu. Her an kırılabilir, kalabalık içeri girebilirdi. Karakolda bulunan polis memuru, eşinden gelen telefondan sonra çıldıracak gibi olmuştu. Çünkü karakol da saldırı altındaydı. Tek başına dışarı çıkmayı başarsa bile evlerini saran ve bir bölümü silahlı kalabalıkla baş etmesi imkansızdı. Polİsİn eşi dehşet içinde dua ederken uzaktan silah sesleri gelmeye başladı. Gelen emniyetin panzeriydi. Evi saran kalabalığı havaya ateş açarak dağıtmaya çalışıyordu. Ve Hakkari'de 16 Kasım 2005'te, 10 polisin ailesi aynı dehşeti yaşıyordu.” (Güneş Gazetesi. 23 Kasım 2005)

“11 yaşındaki polis çocuğunun olay günü yaşadıkları ise bir ömür boyu izleri silinemeyecek kadar korkunç. Bakın küçük M.'nin başına neler gelmiş: Okuldan çıktım eve geliyordum. 8-10 kişilik bir grup kürtçe ana avrat küfretti. Sonra '....... polis çocuğu. s...... gidin bizim memleketimizden' diye üzerime yürüdü. Kaçmaya başladım. Hem taş atıyor hem kovalıyorlardı. Askerlik Şubesi'nin önüne geldiğimde 'imdat beni öldürecekler' diye bağırıp yardım istedim. Kapıdaki nöbetçi asker havaya ateş açtı. Beni alıp içeri götürdü. Ben artık burada okula gitmem. Zaten okulda beni hiç rahat bırakmıyorlar. Sınıfa Kürdistan haritası asıyorlar. Durmadan 'Burası bizim ülkemiz.. Defolup gidin. Yoksa biz göndereceğiz' diye hakaret ediyorlar.” (Güneş Gazetesi. 23 Kasım 2005)
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 1:08 pm    ileti konusu: ..... Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlar böyle polemiklere girdiğimiz sürece hiçbir yere varamayız zaten varamadığımızda ortada en önce bu kürtleri kışkırtanları bulup yok etmek lazım ki ondan sonra bu söyledikeriniz gerçekleşebilsin bu apo piçi hala imralıda yaşadığı sürece bu kürtlerden bize rahat yok en önce o o.ç gebertmek lazım hemde biran önce...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM ICQ
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 1:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sen böyle konuşup kimsenin ahlkını bozamazsın haklısın ama küfür etmeyelim kardeşim
serhanak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 1:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkerkut demiş ki:
sen böyle konuşup kimsenin ahlkını bozamazsın haklısın ama küfür etmeyelim kardeşim
ben kimsenin ahlakını bozmuyorum kardeş eğer bozmak istesem böyle mesj yazmazdım....
turkerkut
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 1:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sana 9 ışık tan birini hatırlatıyım AHLAKÇILIK bura ahlak yeri kardeşim burada küfür benzeri şey hiç bir ÜLKÜCÜYE yakışmaz kardeşim ama biraz daha küfürü az tutarsak iyi olur.

BU DAĞLAR BİZİMDİR FERMAN GEREKMEZ BOZKURT UN OLDUĞU YERE ÇAKALLAR GİREMEZ
serhanak
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 1:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tamam kardeşim...
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 107

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 2:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serhan konusmalarına kufur katma bu ıslam ahlakına aykırıdır eger varsa b ır sıkayetın once medenı bır sekılde soyle baktın olmadı kaba kuvvete basvur ama kufur etme delıkanlı ısı degıl kufur MARDINDEN SAYGILAR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 7:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kürtlere saygı duya duya bu hale geldik.Ne zaman iyi davranmaya kalktık bizi hep sırtımızdan vurdular.Hatta aralarından BAŞBAKAN bile seçtik yine rahat durmadılar.Artık bitti ister faşist diyin ister vatanperver ama kürtlerin tamamı ülkeden atılmadıkça Yüce Türk milletine rahat yok.
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 8:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LUTFEN YAZININ TAMAMINI OKUYUP NCEVAP YAZIN bana kürt demeyın kurt deyın cunku kurttandır soyum oguzlara dayanır boyum yanıltmasın sakın dılım sızlerı once bana yol gosterdı kurdun ayak ızlerı ornekmı ıstersın kokenımden ıste bırkacı:nasıl ılhan kayhan cayhan varsa parshandan gelır kurtlerın tumu bunun ıcın ayırmazlar benden oguzluk ulkumu bunu boyle bılesın turkler kurtler aynı agacın dalıdırsımdı soruyorum sıze olmadımı bulgarlar slav olmadımı pecenekler bosnak kırgızlara cerkes denmedımı?ne oldu kumanlar avarlar gokoguzlar kı cagları doldururdu onlar.dıllerı degısıp balkanlarda erımedımı?dılıme katılı8nca arapca farsca degısmıs neyleyım ata dılım oguzca dostlarda dusmanlarda hıkmetıne varsınlar su su gercegın;meyvesı kurtmu olurmus turkum dıye acan cıcegın yanıltmasın dılım sızlerı kurt turk dıye ayrılmaz.alparslkan atlılarının anadoluyu fetheden ayak ızlerı kartak bakıslı bortu cenelı aslan pencelı yıgıtler soyuyuz bız.ergenekondan demır dagları kurt dıye adlanarak bu yurda en once bızler geldık.geleneklerım goreneklerım yucedır bırbırınden cunku dogmustur hepsı oguz torelerınden ben turkluge yol gosteren kurdum.kanımla toremle turk oglu turkum.bana kürt denıyorsa bılınız.yalnız oguz boyundan kürdüm.orhun yazıtlarına soyle bır bak;turk turuk dıye yazılı turku sagdan okursan kurt okunur.işte bu buyuk gercek daglara taslara yazılı.LONDRA KONFERANSINDA KÜRT HALKININ İRAN KOKENLI OLDUGU ONE SURULMUSTUR.OYSA BU IDDIAYI KURTLERIN TURAN KOKENLI OLDUGUNU KABUL EDEN BRİTANYA ANSIKLOPEDISI YALANLAMAKTADIR.ZATEN ANADOLUYU TANIYANLAR BILIRLERKI GEREK TÖRE GEREK GELENEK GORENEK BAKIMINDAN KÜRTLER HICBIR YONDEN TURKLERDEN FARKLI DEGILLERDIR.CEMAL GURSEL 1961 DE DEMISTIKI;d.anadoluda oturan ıstanbul turkcesıne benzemeyen bır dıl ıle konustukları ıcın kendılerını turkten ayrı sayan;bızımde bılgısızlıgımız yuzunden oyle sandıgımız vatandaslarımız su katılmamıs TÜRKLERDİR. dunya uzerınde kurt dıye adlandırabılınecek mustakıl huvıyetlı bır ırk yoktur.kürtler yalnız vatandaslrımız degıl soydaslarımızdIR.kurtler orta asydan gelen turk kavımlerının bıır koludur.YINE BUNLARIN HEPSINI GORMEZDEN GELECEK OLABILIR.SUNA INANIYORUMKI BUNLARDAN DERS CIKARMAYAN ADAM ULKUCU DEGILDIR ARAMIZDAKI HAINLERDIR .KARDESLERIM ZIYA GOKALPIN KAVIM ADLI SIIRINIDE OKUMANIZI TAVSIYE EDIYORUM.ARTIK BU KONU KAPANSA IYI OLUR CUNKU BILGISIZ GENCLERIMIZ VAR HEMEN GAZA GELIYORLAR KENDILERINI KONTROL EDEMIYORLAR BUNLAR BIZE ZARAR VERIYOR OKUYUPTA DERS ALSINLAR.BU YAZDIKLARIM MILLET VE MILLI BIRLIK BILINCI ADLI KITAPTAN AKTARDIKLARIMDIR ...................................... MARDINDEN BUTUN ULKEME VE KARDESLERIME SAYGILAR HEPINIZI SEVIYORUM HEM INSANSINIZ HEMDE SOYDASIMIZSINIZ.
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 8:15 pm    ileti konusu: s.a Alıntıyla Cevap Gönder

vuslatım demiş ki;
Alıntı:
En iyi kürdün BEN TÜRKÜM DIYE HAYKIRAN OLDUGUNU düsünmekteyiz. Gün oldu ki bölücüler kardesligi bile kendileri yararina kullanir oldular. Samimiyetine inaniyorum Ülküdasim. Türk oldugunu haykir.

söylediklerinden hiç bir şüphem yok ama benim şu ana kadar anlatmak istediğim eğer haykır dediğin kişi ben Türküm diyorsa o zaman onu savunsun bana Türk kürt kardeştir demesin. ya ben hem Türküm hem kürtüm böyle mantık olmaz.

ben adama soru soruyorum adam bana kynak gösteriyor amenna araştırıuyorum kitabı temin ettim okuyacağımda ama benim ondan istediğim o kitapta kürtlerinde oğuz boyundan geldiğini yazan yazıyı sayfa sayısıyl beraber buraya yazsın bizde öğrenelim buraya yeni gelenlerde öğrensin bunun doğrusuda bence bu

selam ve dua ile Allah ( azze ve celleye ) emanet olun kardeşlerim sa
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
bozkurt_4747
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 8:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

GOZUM BEN KITABIN OZETINI YAZMISTIM VE KUTUPHANEYE TESLIM ETTIM.LISE 1 DEYKEN OKUDUM ONU KAYNAK ISTEDIN SANA VERDIM .SIKISTIN SIMDI SAYFA SAYISINI ISTIYORSUN INSAN OL BIRAZ KIVIRTMA DELIKANLI OL SANA KITAPTAN BOLUM GETIRDIM CUMHURBASKANLARIMIZN DEDIKLERINI YAZDIM SANA SEN BENDEN KITAP ISTEDIN SOYLEDIM SIMDI KIVIRIP SAYFA SAYISINI ISTIYORSUN SEN KESINLIKLE ULKUCU DEGILSIN BEN BUNA INANDIM SENIN FASISTLERDEN VE ALMAN NAZILERINDEN BIR FARKIN YOK HIC KUSURA BAKMA. MARDINDEN ULKUCU OLAN FASIST OLMAYAN KARDESLERIME SAYGILAR
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Sal Oca 10, 2006 8:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_4747 yi kutluyorum .keşke bütün kürtler bu yazıyı okusada gerçeklerin farkına varsalar.biz yüzyıllardır kürtlerin oğuz boylu olduklarını söylüyoruz aynı ağpacın dalları olduklarını söylüyoruz ama kime söylüyoruz dinleyen yokki anlamaya çalışan yokki tek bildikleri bir şeye inandılar o inandıkları yolda ilerlemek gözlerinden at gözlüklerini çıkarsınlar artık türklerin sabrı taştı artık bizden bukadarkardeşlik yeter ya oğuz boylu bir türk olduklarını anlayıp insan gibi yaşayacaklar benim ülkemde yada defolup gidecekler.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 8. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız