Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SİSTEM NASIL BOZULUR?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pts Tem 11, 2005 7:51 am    ileti konusu: SİSTEM NASIL BOZULUR? Alıntıyla Cevap Gönder

Ülkede,sistemi bozmak,kurumları aşındırmak için ne yapılması gerekiyorsa,birer birer hayata geçiriliyor.Bunlardan birisi de getirilen sözleşmeli memurluk.Kanun koyucu,memurun siyasete bulaşmaması,siyasi iradenin kuklası olmaması,görevini tarafsız bir şekilde rahatça yapabilmesi,siyasilerin hukuk dışı hareketlerine engel olunması amacıyla 657 sayılı devlet memurları kanununu getirmiştir.Bu kanunu incelediğinizde,sistemin;siyasilere ne kadar şüpheyle baktığını görmemeniz mümkün değildir.Haklıdır da.Cumhuriyet tarihi boyunca,siyasi iktidarların,belediyelerin nasıl keyfi uygulamalar içerisinde
olduğu çok sık görülmüştür.Memurun siyasete direnirken sırtını dayayabildiği tek güç olan 657 zırhı rte yi çok rahatsız etmektedir.Teokratik idare hayranı olan rte ister ki kendisine uyum sağlayamıyan adamı kapının önüne koysun.Bu kanunu delemeyen rte yeni bir formül buldu.Sözleşmeli memurluk.Şimdi bakın bir taşla kaç kuş nasıl vurulur?Birincisi,zaten doğru dürüst ücret vermediği memuru,daha da ucuza çalıştırıyor.2/3 oranda ücretle.İkincisi,sözleşme süresi sınırlı bu memurun siyasi iktidara direnmesi mümkün değildir.İşini kaybetmemek uğruna yasal olup olmadığına bakmadan,kendisinden istenilen her görevi yerine getirmek zorundadır.Üçüncüsü,bu insanları kendi görüşlerinden olanlardan seçecek,kazara olmayanlar atansa bile,bunlar sözleşmelerinin yenilenmesi için iktidarın ilelebet devamı için çalışmak ,aileleriyle birlikte kendilerini işe alan siyasi iktidara oy vermek ve verdirmek zorundadır.
Yine bu elemanları her türlü angaryaya koşmak,fazla çalıştırmak imkanına sahiptir.Eskiden de sözleşmeli personel alımı vardı.Buradaki amaç,memur olma yaşını geçmiş,veya önünde engel bulunan insanların birikimlerinden istifade edilmesiydi.Halbuki rte memur sınıfını tamamen kaldırarak,şahsiyetsiz,kanun tanımayan,söylediği her şeyi yapan,partizanlık uygulayan,kölesi olmuş insanlarla ülkeyi idare etmek istemektedir.Bu amaçla boşalan kadroları doldurmamaktadır.Sınav kazanarak gelen insanları,siyasi düşüncelerine göre işe alma şansı olmadığına göre,kadrolaşmayı bu yolla sağlamakta,kadroları her dediğini yapacak militanlarıyla doldurmaktadır.Devamlı kadroları sebest bırakırken
baktığınızda binlerce imam,müezzin,kuran kursu öğreticisi,vaiz görüyorsunuz.Oysa alınan harita mühendisi sayısı sadece 62.Başka dallarda aşağı yukarı bu miktarlar.Demek ki bu ülkenin kalkınmasında ağırlık din adamlarında olacak.Arkadaşlar sırf bu olay dahi bu adamın niyetini ortaya koyan çarpıcı bir örnektir.rte ülkenin teokratik bir idareye kavuşması için elinden geleni yaparken,laikliği lafla savunanların buna seyirci kalması çok acıdır.Türkiye yavaş yavaş İranın yoluna girmekte,mollalar sınıfı oluşturulmak istenilmektedir.Bir gün bakacaksınız ki,tüm kadrolar bunlarla doldurulmuş olacak.O zaman da iş işten çoktan geçmiş olacak.Bu üniversite sınavları için de geçerlidir.Bunu başka bir yazımda anlatacağım.Saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Tem 11, 2005 8:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Özelleştirmede sınırlandırma tanımayan devlet anlayışı,bakın bizlere nelere maloldu?Devletin proje yapma olayı bitti.Tüm projeler artık müşavirlik bürolarına yaptırılıyor.Müşavirlik büroları da devleti zarar sokacak,taahhütü alacak firmayı kar ettirecek şekilde projeler hazırlıyor.Büyük ihaleleri bu müşavirlik firmaları yapıyor.İşin kontrolluğu da bunlara veriliyor.Bu yüzden kalite iyice düştü.Çöken otoyollar,su kaçıran barajlar yapmaya başladık.Projelerde,mühendisliğin temel amaçlarından olan,ekonomik çözümler olayı bitti.Kar sağlayacak şekilde proje üretiliyor.Dolayısıyla maliyetler iyice yükseldi.Çünkü bu firmalar devleti değil,müteahhitleri kolluyor.Devletin elindeki bu kadar yetişmiş personel,makina parkı boş kaldı.Trilyonlar ödenerek alınan bu iş makinaları yatıyor.Çürüyor.Ayrıca bunları kullanmakla görevli personel de işlerine devam ediyor ve bir şey yapmadan ücret alıyorlar.
Devlet kaliteli personel bulamaz oldu.İş yapmayan,uygulama içinde olmayan bir eleman nasıl yetişecek?Bilmediği işin bırakın kontrolluğunu,kabulünü nasıl yapacak.Eskiden kurumlarımız okuldu.Burada yetişen personeli özel sektör kapardı.Şimdi personel özel sektörde yetişiyor.Peki devlet yarın sistem değiştirirse,bu mali yapısıyla,bu elemanları nasıl bünyesine dahil edecek?Düşünen yok.Peki bu elemanlarla,uygulamada yetişmemiş elemanlarla nasıl proje üreteceksiniz?Ülkeye yapılması gereken tesisleri,bunların getirisini ve öncelik sırasını da özel sektör mü belirleyecek?
Yerel yönetimlere bu kadar yetki verilmesi,kapasitesiz belediye başkanlarıyla,yetişmemiş personel ile nelere mal olacak?Bu arada sokağa atılacak trilyonların hesabını kim verecek.130.000 nüfuslu küçük bir il kalkıyor,raylı sistem yapmaya.Neden,ilin ihtiyacımı var?Hayır.50 halk otobüsü vardiyalı çalışarak bu hizmeti karşılıyor.Peki neden yapıyorsun.Neden olacak;45 milyon dolarlık işi,dış kredi ile 150 milyon dolara yapıp aradki 100 milyon doları yiyecekler de ondan.Bu belediyelere bu kadar yetki verilir mi o halde?
Hangisini yazayım bilmiyorum.Nereyi ele alsak dökülüyor.
Bunlar zaten ağır aksak giden sistemi tamamen yokedip,işi tamamen başına buyruk vurgun olayına dönüştürüyorlar.
Şu belediyelerdeki işleri bilen insanların uykuları kaçıyor.Bırakın diğer kurumları.Geçenlerde bir belediyeyi incelemeye aldım.Başkanı 10 kere görevden aldıracak kadar usulsüzlük ve yanlışlıklar var.Ama adam görevde.Açığını buluyorsun,gelen müfettiş aklıyor adamı.Ya da mahkeme alıyor,içişleri bakanlığı kararı uygulamıyor.
Bu ekonomi nasıl düzelir bu şartlarda?
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 4:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben yaptim oldu...

Ilim adami, bilim adami neyime. Bana rey lazim. Diyetimi ödemem lazim. Hapise girdim cebi delik, ciktim tirilyoner. Hadi sorsaniza nerden buldun diye. Size ne? Verdi birileri. Bana ne ondan bundan. Bayraktarlar ve saire patronlarimin biraz yüzünü güldürmeliyim. Istanbul Belediyesi baskanliginda cok mali götürdük. Ama yetmez ki. Bakin zaten zor geciniyorum. Kit kanaat. Iste mahkemelerden kazandigim tazminatlarla geciniyoruz. Ha ha ha

Ne!... Verdigim sözler mi? Ya siz hic akillanmayacaksiniz. Demirel ayni yalanlari kac defa yutturdu. Biraz da ben yutturayim. Ne olur?.. Ha bir eksik ha bir fazla. Onun yegenlerini doyurdunuz. Bize gelince mi pintiliginiz tuttu? Yok yok simdi sira bizde.

Ikinci özal diyorduk ya, siz yanlis anladiniz. Cag atlatacak var ya o özal degil bicaga atlatan ikinci özalim. Hani pkk yi besleyen, bir kac capulcu diyen. Aha iste ben de diyorum. Ne var? Bir kac capulcu. Korkmayin canim bizim kirmizi cizgilerimiz var. Kalemle cizdik, koyduk rafa.

Ne var yani? Niye oyun bozanlik yapiyorsunuz? Bakin hersey güllük gülistanlik. Ekonomi iyiye gidiyor, en azindan benim icin iyi, patronlarim icin iyi? Haaaa siz mi? Siz alisiksiniz canim kemerleri zorlamaya. Zorlanmayin zorlayin, zorlayin. Beliniz kopacak degil ya. Siz ünlü ortadireksiniz, alisiksiniz. Ha ha ha

Niye bozuldunuz? Güldüm diye mi? Iyi de kizmaya hakkiniz yok ki. Bana reyi siz verdiniz? Iki siir okudum, oyun icabi iceri attilar, ciktim basbakan oldum. Kasimpasanin simit satan cocugu tirilyoner oldu ve hatta basbakan.

Kizmaniz bosuna. Kenidinizi yoklayin. Neyime oy verdiniz? Hangi tahsilime, hangi basarima? Haaa unuttuysaniz hatirlatayim. Yürüyüsüme hastaydiniz. Su karizmatik yürüyüsüme. Nasil da yutturdum ama. Medyayi baglamisim. Hepsi bana calisiyor. Her gün reklam, her gün reklam, aha oldum basbakaaan..

Siz istediniz ben geldim. Oflu hoca misali.

Eh bayagi da güzel koltuk. Pek te birakasim gelmiyor. pusht abim erkan mumcu muydu kandil miydi neydi destekleyecek gibi görünüyor ama, verdigim bir iki taviz beni gene korur. Baktim olmuyor kürtler kürdistan kuracakmis, derimki olur. Kibris´ta istedigim oluyor gibi. Su Ülkücüler de olmasa daha iyi olacak.

Ya Ülkücüler deyince su Devlet bey´de cok oluyor. Cok yükleniyor. Hani bir acigini bulsam saldiracam da acik yok. Neyse muhalif falan bir iki calisma yaptim. Muhaliflere birsürü paramiz gitti. Simdilik gene gol yedik ya vazgecmem. Devlet bey MHP lideri olarak kalirsa secimlerde ak parti havagazi kalir. Neyse bir caresine bakacagiz.

Bir dahaki secimde gene oyunuzu bana verin. Nasil olsa bu yaptiklarimi unutacaksiniz. Unutmazsanizda bir iki timsah gözyasi, türban, imam hatip, yök.. eh iste bulurum birseyler uyuturum ve unuttururum.

Haaaa. Bak aklima gelmisken, Öyle basbakan falan yetmez daha cumhurbaskani olacagim.

Ne demisler " nasilsaniz öyle yönetilirsiniz"

Hepinizi kucakliyorum

Sevgili basbakaniniz rte...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 4:22 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilgisayarci demiş ki:
bence lazim olan...Tanri Turku korusun sloganini birakip...Turkler Turklugu korusundur....
birincisini birakip ikincisini uygulamaya soktugumuz an...
hic bir sistem karsimizda duramaz....

yoksa avci vurur turnayi...bizde ancak calariz zurnayi...

Tanri´yi yok saymanin neye care olacagina inaniyorsun bilmiyorum.

Ülkümüz bellidir. Türk Islam Ülküsü.

Arif olan anlar.

Allah (c.c.) Türk Islam Ülküsünden ayirmasin

Allah (c.c.) Türk´ü korusun ve yüceltsin
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 4:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilgisayarci demiş ki:
estagfirullah...tanri'yi yok saymak diye bir dusunceyi seytan nefsime sokamamistir bugune degin....

elhamdulillah muslumanim....ama milliyetcilik anlayisim Turk islam degil....ozur dilerim...
ben turkluk ararim...benim milliyetciligimde dine yer vardir ama olmazsa olmaz degildir....

mevzu islamsa...ben turklerin ezelden beri musluman olduguna inaniyorum...islamin araplara geldiginide pek sanmiyorum...Turkler milattan oncede islam ahlakina uygun ahlaki degerleri tasiyan tek millettir...Allah turk milletine musluman olmayi..ezelden nasip etmistir...boyle bir bakisim var...deminki yazima bakipta tanriyi yok saymak anlasildiysa..ya ben yanlis izah ettim, yada size yanlis aksetti... ha demiyesinki sen nasil muslumansin...islamin bes sarti abidler icindir...ama ibadetin birde ahlaki boyutu vardir...
hic bir ahlaki deger yokturki islamin farz saydigi vede mubah olan...o ki Turk milletinde her tarihi safhada mevcut bulunmuyor olsun...o manada her daim musluman millet sadece turklerdir...

Ya iki cihan günesi Hz. Peygamberimiz, Kur´an-i Kerim?
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 4:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ayni Arif Sirin bir baska destaninda " cagrimiz Islamla dirilisedir" diyordu.

Uzattikca günaha sürüklenecegimiz endisesiyle konuyu kapatsak iyi olur.
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 10:41 am    ileti konusu: ISTE BÖYLE YÖNTEMLER;LE TÜRK MILLET;IN ALTINI OYUYORLAR !!! Alıntıyla Cevap Gönder

AKP'den Rusya'ya peşkeş mi?

Erkan Mumcu'dan önemli iddialar

AKP iktidarının Rusya ile yapılan doğalgaz anlaşmasının kokuları çıkıyor. Yeni yapılan anlaşmayla AKP, 10.5 milyar doları Rusya'ya peşkeş mi çekti? ANAP Genel Başkani Erkan Mumcu, Rusya ile yapilan dogalgaz anlaşmasinin iptal edilerek yeni yapılan anlaşmayla iktidarın 10.5 milyar dolari Rusya'ya peşkeş çektiğini iddia etti.

SKYTURK'te Serdar Akinan'ın sunduğu "Ne Var Ne Yok" programında konuşan ANAP Genel Başkanı Erkan Mumcu, AKP iktidarınca Rusya ile yapılan doğalgaz anlaşmasıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Rusya'dan alınan doğalgazda fiyatın 135 dolarla sınırlı olmasına rağmen, yeni anlaşmayla üst sınırın kaldırıldığını, bunun da Türkiye'ye bedelinin 10.5 milyar dolar olduğunu öne sürdü. Gizli anlaşmanın yapıldığı sırada kabinede bakan olan Erkan Mumcu "İddiamı kanıtlamaya hazırım, kanıtlayamazsam siyaseti bırakırım. Hükümet 10.5 milyar doların niçin peşkeş çekildiğinin hesabını verecek" dedi.

Türkiye'nin kaynakları

SKYTURK'teki programda Erkan Mumcu Rusya ile AKP döneminde yapılan ve kamuoyundan gizlenen doğalgaz anlaşması ile ilgili şunları söyledi: "Bu anlaşma Türkiye'deki elektrik enerjisi üretimini, doğalgaza mahkum kıldığı için yanlış idi. Şimdi bir anlaşmayı yeniden yaptınız ve bu anlaşmada formül değişikliği yaptınız. Eski anlaşmada 84 ila 135 dolar arasında fiyat aralığı vardı. Yeni yapılan anlaşmada ise petrol fiyatlarına göre oluşabilecek fiyat üst sınırını açık bıraktınız. Şu anda 135 doları geçemeyecek sözleşmeyi yırttınız. Yeni bir sözleşme yaptınız. 210 dolara geldi fiyat. BOTAŞ metre küpü 210 dolardan doğalgaz alıyor, 190 dolardan satıyor, 180 dolardan satıyor. Bu dünya fiyatlarının çok üstünde bir uygulamadır. Çok çok üstünde bir uygulamadır. Kaldı ki dünya...

Biz öyle bir anlaşma yapmışız ki, daha önce, bu 135 doların üzerine çıkmayacak bir anlaşma. Niye Türkiye'ye bu bedeli ödetiyorsunuz? 10.5 milyar dolar bunun bedeli... 10.5 milyar dolar. O zaman 'işsizlige Amerika bile çare bulamamiş'diyerek kurtulamazsınız.

Mahkemede görüşelim

Çareyi bulacaksınız.Türkiye'nin kaynaklarını niçin peşkeş çektiğinizin, -bakın canlı yayında söylüyorum- niçin peşkeş çektiğinizin hesabını vereceksiniz.

Ya da gelin bizden hesap sorun. Bütün Türkiye'nin gözü önünde söylüyorum: Herhangi bir AK Parti üyesi beni mahkemeye verebilir, herhangi bir Bakanlar Kurulu üyesi mahkemeye verebilir. Başbakan verdi. Bir daha versin, yalan söylüyorsam, yanlış söylüyorsam, eksik söylüyorsam, versin, ben de kanıtlayayım. Kanıtlayamazsam siyaseti birakırım."

Bu haber 38 kez okunmuştur Kategori: Güncel
ORTADOĞU BASIN MESLEK İLKELERINE UYMAYA SÖZ VERMİŞTİR.
İLERİ GAZETECİLİK adına Zeki SARAÇOĞLU
Ortadoğu Gazetesi © 2005
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 11:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok ciddi bir iddia.Erkan,elinde sağlam deliller olmasa bu konuda ortaya çıkmayacak kadar bu işleri bilir.Ben de bu farkın nereye,kimlerin cebine gittiğini çok merak ediyorum.
Yetkililer çıkıp açıklasınlar.Ama bir şey daha var.Erkan çıkıp anapın yaptıklarını da açıklasın.Ben de iddia ediyorum.Türkiye de elektrik açığı falan yok.Hele bu rolanti çalışma temposuyla.
Öyleyse bu elektirik bahane edilip de döndürülen fırıldakların sebebi ne?Birilerine büyük ihale vermek mi?Çıkın üretilen elektrik miktarını doğru olarak açıklayın.Ne kadarı termik santrallerden,ne kadarı hidroelektrik santrallarından.Tüketilen elektiriği de açıklayın.Dışarıdan satın aldığınızı da .Kayıpları da açıklayın.Elektriğin birim maliyetini de.Madem şeffaflık buyurun.O zaman görsün millet elektrikte nasıl kaz gibi yolunduğunu.Bu ülkede yolsuzluk sadece doğal gazda olmuyor ki.Erkan yıllardır siyasetin içinde,kendi yaptıklarını da açıklasın.Rte ye gelince,onun zaten ne olduğunu İstanbul belediyesinden biliyoruz.Kefil olduğu belediye başkanlarının marifetlerinden de.Birbirlerini deşifre ediyorlar,ama yüce divana gidince birbirlerini aklarlar.Bir doğal gaz değil.Ülkenin her yanında soygun var.Hele belediye ihalelerinde.Toplu konut işlerinde.Hatta özelleştirmelerde.İhalenin birinci şartı olan rekabet oluşması asla yok.Davetiye usulü ile ihale yapılıyor.Bunların da açıklanması lazım.
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 11:10 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yetkililer neyi açıklıyor ki bunuda açıklasın kadir derdimiz sadece buda değil ki TÜRKLÜĞÜMÜZ UNUTTURULMAYA ÇALIŞILIYOR VE KENDİ KİMLİĞİMİZ ÖZELLEŞTİRİLİYOR ARKADAŞLAR
adigek
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 474

İletiTarih: Pzr Ağu 28, 2005 12:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Erkan Mumcu'nun elinde guvenilir bir bilgi kaynak olmadan boyle bir iddia atacagini sanmam.
Ama AKP'nin yaptiklarindan en ufagi.
Tayip Rus yada ABD'li olsa ne olurdu?
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız