Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - OZAN ARİF DÜRTÜSÜ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pzr Ekm 31, 2004 2:40 pm    ileti konusu: OZAN ARİF DÜRTÜSÜ Alıntıyla Cevap Gönder

DERDİMİZ NE BİLMİYORUM LEYLA ZANA ALMANYADA PARTİ KURMA ÇALIŞMALARI YAPIYOR ÇANAKKALEDE 57. BÖLÜĞÜN YATTIĞI YERİN ÜZERİNE YANİ ŞEHİTLERİN ÜZERİNE OTOPARK YAPILIYOR.TÜRKİYEDE ARTIK TÜRKÇE HARİÇ HER DİL KONUŞULUYOR AHMET KAYA İLAHLAŞTIRILMIŞ BİR ŞEKİLDE KASETLERİ YOK SATIYOR AMA BİZ ÜLKÜDAŞLARIMI GALEYANA GETİREN HER KÜKREYİŞİNDE İŞTE BU TÜRK DEDİRTEN BİR İNSANIN KASETLERİNİMİ TOPLATTIRIYORUZ?
ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ BANA SÖYLESİN GERÇEKTEN BİZ MHP OLARAK NE YAPIYORUZ?
KENDİ İÇİMİZDE KENDİMİZİ ELEŞTİREMEDİKTEN SONRA KENDİ İÇİMİZDE YOK OLMAZMIYIZ?
TÜRKEŞ'İN BİZLERE BIRAKTIĞI ESERE BÖYLEMİ SAHİP ÇIKIYORUZ?

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
gokhancufali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Pzr Ekm 31, 2004 3:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ULKUCU HAREKETI NE KADAR TANIYOSUN BILMIYORUM VE DE OZAN ARIF BEYI OZAN ARIF 1998 KONGRESINDE BASBUG VEFAT ETTIKTEN SONRA RAMIZ ONGUN ICIN SURATINA BILE TUKUREMIYECEGIM BU ADAM BENIM GENEL BASKAN ADAYIM OLAMAZ VE 2 CIHAN BIR ARAYA GELSE HAKKIMI HELAL ETMEM DEDIGI BIR ADAMI HUKUMET SONRASI KONGREDE NASIL DESTEKLEYE BILIYOR ONU ANLATA BILIRMISIN KARDESIM BU KISI MHP YE BASBUG VEFAT ETTIKTEN SONRA NE YAPMISS YARARINDAN COK ZARARI OLUYOR SUANDA HER YERDE MHP ALEYHINE SIYASET YAPIYOR BIZ BU OZANI DAHA HALA ICIMIZ DE NASIL BARINDIRALIM ALLAH ASKINA KARDESIM BIZ DIYER PARTILER GIBI BIR PARTI DEGILIZ BIZIM LIDER TESKILAT DOKTIRIN ANLAYISIMIZ VARDIR VE BUNLAR TARTISILMAZZ BU TUZAKLARA DUSMEYIN LUTFEN BEN OZAN ARIF HASTASI OLAN BIR INSANDIM VE BENDE KASETLERININ SERISI VARDI HEPSINI KIRDIM VE SUANDA COK BUYUK BIR HAIN OLARAK GORUYORUM OZAN ADAM SIYASET YAPMAZ KARDESIM OTURSUN SARKI YAZSIN BIRAKSIN SIYASETI ALLAH A EMANET OL VE BIRAZ DAYA TESKILATCI BAK OLAYLARA
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Pzr Ekm 31, 2004 10:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kassetlerini kirmissin oylemi vay,vay,vay bir Insani bu kadar harcamak kolay ha.Birde kassetlerini parasini isteseydin bari.
Ozan Arif sazin telinin derdine dusmuste yok bilmem soyle etmiste bahceliyle arasi bozukmus ta,Ozanimiz ve Baskanimizin arasinda kalmis o kardesim bize Insallah barisirlar demekten baska is dusmes.Aslinda bakarsak sebebini bile bilmiyoruz bi olay oldu ki Ozanimiz kizgin.
Barzani kopegi Turkiye'yi karistirmak icin elinden geleni yapiyor ona bu kadar tepki gosterilmiyor Ozanimiza oldugu kadar komunist kopekleri tabi halimize gulerler.Birbirimizi yiyiyoruz baksana.
Ozanimizi ve Baskanimizi bir araya getirmek icin calismalar yapmamiz lazim baska care yok.

Allah Turku korusun.
Ergenebegi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Pzr Ekm 31, 2004 10:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BİR DAĞDAN BİR SERÇE KALKTIĞINDA DAĞ NE KAYBEDERSE OZAN ARİF'DE BU DAVADAN KOPARSA DAVAMIZ O ŞERÇE KADAR BİR ŞEY KAYBEDER. GENEL BAŞKANIMIZLA OZAN ARİF İN ARALARINI DÜZELTMEK BİZİM HADDİMİZ DEĞİL OZAN ARİF GİDİP ÖZÜRÜ DİLERSE GENEL BAŞKANIMIZ BÜYKLÜĞÜNÜ GÖSTERECEKTİR.. BU KONUDA İÇİN RAHAT OLSUNN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM ICQ
gokhancufali
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Pts Kas 01, 2004 2:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DELİKANLI66 FAZLA UZUN DILLILERI SEVMEM KARDESIM SENDE TESKILATLARDA YETISMEMIS BIR INSAN OLDUGUN YAZILARDA BELLIDIR ISTE BENIM ZORUMADA GIDEN BU DUNKU COCUKLAR GELMISLER BIZE TESKILATCILIK OGRETMEYE KALKISIYOR. SIZLER LIDERI ELESTIRECEK KADAR ULKUCUSUNUZ OLUM COK BUYUK ULKUCUSUNUZ ULKU DEVLERISINIZ .BIZIM NE HADDIMIZE LIDERIMIZI SAVUNMAK AMA SIZIN GIBILER YUZUNDEN BIZDE BUNU YAPMAK ZORUNDA HISSEDIYORUZ KENDIMIZI BU TESKILATTA KIMSE HARCANMAZ DEGILDIR OZAN YANLIS YAPTI VE HARCANDI BUNUN LAMI CIMI YOK KARDESİM ... BIRDE LEYLA ZANA LARDAN BAHSEDIYORSUNUZ LIDERINIZI ELESTIREREKMI KURTARACAKSINIZ VATANI GIDIN KARDESIM ELESTIRI YAPACAK SANIZ SIZLEREMI KALDIKLAN BIZ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Pts Kas 01, 2004 4:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardesim gökhancufali

bazen soruyorum kendi kendime ne yapmak istiyoruz nereye gitmeye calisiyoruz biz nerde ne yanlis yapiyoruz ükücüye düsen nedir arkadaslar liderini elestirmekmi liderine destek olacak yerde köstek olmakmi malasef sorumun cevabini bile kendim veriyorum biz destek yerine köstek oluyoruz aekadaslar o gözünüzde ilahlastirdiginiz ozan bir dönem samsunda 6.ci siradan aday gösterildi diye RAHMETLI BASBUGUMA DA buguz etmedimi ozanin bu kini neden bu öfkesi neden merahi genel baskanlikmi buyursun kardesim kongrede gitsin aday olsun biz onada hizmet etmeye haziriz tipki bir zamanlar ettigimiz gibi ülkücü liderine sadakatlidir bunu kendi iyi bilir burda gökhan gardasim hakli ona katiliyorum ramiz icin mangalda kül birakmiyan adam onun icin her seyi yapmaya kalkti ülkücülük bumu arkadaslar kimse genel baskanimda hata aramasin önce igneyi kendimize batiralim bizler davamizda biraz zayifiz bu derya cok sular götürdu ozan gibi bir kücük dereyide götürür allah genel baskanima zeval vermesin o yapmis oldugu isi bilir degerli ozanimiz bir seyi daha bilmeli genel baskan ozanin degil ozan genel baskanin ayagina gider ya bu kutlu davada var olup serefli insanlarin saffinde yer alicaz yada cekilip serefsiz insanlarin yaninda yer alicaz.saygilar allaha emanet olun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
12Eylul
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 142

İletiTarih: Pts Kas 01, 2004 4:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardesim gökhancufali

bazen soruyorum kendi kendime ne yapmak istiyoruz nereye gitmeye calisiyoruz biz nerde ne yanlis yapiyoruz ükücüye düsen nedir arkadaslar liderini elestirmekmi liderine destek olacak yerde köstek olmakmi malasef sorumun cevabini bile kendim veriyorum biz destek yerine köstek oluyoruz aekadaslar o gözünüzde ilahlastirdiginiz ozan bir dönem samsunda 6.ci siradan aday gösterildi diye RAHMETLI BASBUGUMA DA buguz etmedimi ozanin bu kini neden bu öfkesi neden merahi genel baskanlikmi buyursun kardesim kongrede gitsin aday olsun biz onada hizmet etmeye haziriz tipki bir zamanlar ettigimiz gibi ülkücü liderine sadakatlidir bunu kendi iyi bilir burda gökhan gardasim hakli ona katiliyorum ramiz icin mangalda kül birakmiyan adam onun icin her seyi yapmaya kalkti ülkücülük bumu arkadaslar kimse genel baskanimda hata aramasin önce igneyi kendimize batiralim bizler davamizda biraz zayifiz bu derya cok sular götürdu ozan gibi bir kücük dereyide götürür allah genel baskanima zeval vermesin o yapmis oldugu isi bilir degerli ozanimiz bir seyi daha bilmeli genel baskan ozanin degil ozan genel baskanin ayagina gider ya bu kutlu davada var olup serefli insanlarin saffinde yer alicaz yada cekilip serefsiz insanlarin yaninda yer alicaz.saygilar allaha emanet olun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Kas 01, 2004 6:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Lan diye yazip adamin kafasini bozma gokhancufali Teskilatta yetismedigimi nerden biliyorsun sen Teskilatinda boyle mi egittim aldin da terbiyenin sinirini asiyorsun. Suan kiLiderimiz tabi ki Bahcelidir Ozanlarin piiri ise de Ozan Ariftir ikisi de benim icin birdir.
Ben bu siteye uye oldugumdan beri terbiye sinrimi hic asmadim lan lun sozler yazmadim cunku ben Cunku Teskilatimdan boyle ogrenmedim gormedim.Ama bakiyorum sen hic nasibini almamisin.

SENI TERBIYEYE DAVET EDIYORUM.
Ergenebegi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Kas 01, 2004 9:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BZIM TESKILATIMIZDA LAN DEMEYİDE KARDEŞ DEMEYİDE VUR DEMEYİDE DUR DEMEYİDE VE BUNLARIN NASIL VE NERDE DENILECEĞİNİDE ÖĞRETİYORLAR SANA LAN DENİLMESİ GEREKİYOMUŞ GOKHAN KARDEŞİMDE DEMİŞ AĞZINA SAĞLIK SENDE KENDİNE LAN DEDİRTMESEYDİN BİRAZ HADDİNİ BİLSEYDİN DELİKANLI KARDEŞİMM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM ICQ
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Kas 02, 2004 12:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

O sozu aynen size iade ediyorum lan da ogretilirmis vay be gittiginiz Teksilatin adini bir yazin bakalim hangi teskilatmis.Tutturmusunuz Ozan Arif boylemis yok soyleymis.Sizin gibileri Tekilatlara alinmamasi lazim aslinda kabahat bende ki baska isim yokmus gibi sizi muhattap alip kafami yoruyorum.Haddini bilmesi kisiler varsa oda sizlersiniz.
HADDINIZI BILIN!
Ergenebegi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Sal Kas 02, 2004 2:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ozan arifi dışladık diye bize kızana bak bizi teşkilata almayacakmış lan edirne teşkilatındayız gel alma bakalımm bii hadi lan bekliyoruzz gel ve bizi alma bakalım şu teşkilata adında delikanlı bakalım yakışıyormusun adına hadi göster delikanlılığını ..:)))))))
MERT66
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Sal Kas 02, 2004 2:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LAN BENDE VIYNA TESKILATINDAYIM , HADI SEN GEL LAN
Delikanli hakli , siz ne yapdinizda bu hareket icin okadar konusuyorsunuz ?
Rahmetli Basbugmuz Oglum derdi Arif Sirine, sizin teskilatinizda lanida vayti sunuda bunuda ögretmisler , nerde nezaman kullanicanizi ögretememisler , burada birazcik daha seviyeli bir tartisma ortami kurmak icin caba sarf edeceginize, bir arkadasimizi araniza alip adeta onu pis laflar etmeye zorluyorsunuz ..
Delikanli Hemserim sen gene kafani yorma, gene kasimpasa de gec ,.. malesef aramizdada anlasamiyoruz , Ben ozan arifi seviyorum , onun MHPden dislanmasina kesinkes karsiyim !
onun tekrar bizim safimizda yer almasi icin gereken yapilmali
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Kas 02, 2004 5:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Hollanda da kaliyorum Sehirin adinida soyleyim Eindhoven Teskilatindan Edirneye gelirsem ugrarim merak etme.
---------------------------------------------------------------------------
Sagol Mert66 hemserim destegin icin Ozanimizi sevmeyenler cogunlukta maalesef,lan lunu ogrenmisler fakat nerde ne zaman kullanacaklarini ogrenmemisler Basbugumuzun dedigi yine cikti iste.Ayrica sozlerinede katiliyorum.

Allah Turku korusun.
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Sal Kas 02, 2004 9:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NE YAPTINIZ ÇOCUKLAR YA ÇOK ÜZÜLDÜM BİR KONU AÇIYİM DEDİM PİŞMAN OLDUM
DELİKANLI BENDE SANA TERBİYESİZLİK EDİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM AMA ELEŞTİRİYE GELEMEYEN MALESEF BİZDEN İNSANLAR VAR ÜZGÜNÜM

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN

VEEEE.LÜTFEN BU ŞEKİLDE KONUŞUCAKLAR BENİM YAZILARIMA CEVAP VERMESİN TEŞEKKÜRLER..
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız